User
New userChange password

Modl Ivan

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4284 / 80 | 22 | 53.55
6.40
54.61540000 %
28 / 20 | 8 | 5

26. 10. 2019, 14.00 | Šmíd Jiří | JM TD 3.třída
1.402
128 / 20 | 22

10. 11. 2019, 14.00 | Vajčner Marek | JM TD 3.třída
6.402
55 / 20 | 7

23. 11. 2019, 14.00 | Fait Jan | JM TD 3.třída
2.752
73 / 20 | 13

8. 12. 2019, 14.00 | Blažek Josef | JM TD 3.třída
3.652

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4239 / 80 | 17 | 52.98
3.65
59.75000000 %
35 / 20 | 6 | 5

26. 10. 2019, 15.30 | Šmíd Jiří | JM TD 3.třída
1.752
69 / 20 | 17

10. 11. 2019, 15.30 | Vajčner Marek | JM TD 3.třída
3.452
62 / 20 | 12

23. 11. 2019, 15.30 | Fait Jan | JM TD 3.třída
3.102
73 / 20 | 8

8. 12. 2019, 15.30 | Polášek Jan | JM TD 3.třída
3.652

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4160 / 60 | 16 | 52.66
3.33
100.00000000 %
40 / 15 | 12 | 5

26. 10. 2019, 17.00 | Masařík Milan | JM TD 3.třída
2.662
40 / 12 | 16

10. 11. 2019, 17.00 | Vašek Štěpán | JM TD 3.třída
3.332
40 / 14 | 9

23. 11. 2019, 17.00 | Čermák Igor | JM TD 3.třída
2.852
40 / 19 | 10

8. 12. 2019, 17.00 | Polášek Jan | JM TD 3.třída
2.102

2018/2019

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4212 / 80 | 142.65
2.95
35.33330000 %
56 / 20 | 11

3. 11. 2018, 11.10 | Hronek Jiří | MS TD - 1. třída JM
2.802
59 / 20 | 14

13. 1. 2019, 11.10 | Hrdlička Lubomír | MS TD - 1. třída JM
2.950
58 / 20 | 11

9. 2. 2019, 11.10 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
2.900
39 / 20 | 8

16. 3. 2019, 12.20 | Kuchař Radim | MS TD - 1. třída JM
1.950

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10375 / 188 | 121.99
3.52
62.50000000 %
39 / 20 | 6

16. 9. 2018, 13.30 | Strnad Marek | MS TD - 1. třída JM
1.952
36 / 20 | 8

23. 9. 2018, 12.20 | Führlinger Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
1.802
60 / 17 | 12

21. 10. 2018, 12.20 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
3.522
35 / 20 | 6

3. 11. 2018, 12.20 | Hronek Jiří | MS TD - 1. třída JM
1.752
42 / 20 | 10

10. 11. 2018, 12.20 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
2.100
32 / 17 | 8

24. 11. 2018, 12.20 | Močička Miroslav ml. | MS TD - 1. třída JM
1.880
21 / 14 | 5

9. 12. 2018, 13.30 | Both Michael | MS TD - 1. třída JM
1.500
59 / 20 | 12

13. 1. 2019, 12.20 | Hrdlička Lubomír | MS TD - 1. třída JM
2.952
24 / 20 | 5

9. 2. 2019, 12.20 | Lancinger Petr | MS TD - 1. třída JM
1.200
27 / 20 | 5

16. 3. 2019, 13.30 | Kuchař Radim | MS TD - 1. třída JM
1.350

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10591 / 200 | 192.95
3.80
59.10000000 %
51 / 20 | 11

16. 9. 2018, 11.10 | Starý Radek | MS TD - 1. třída JM
2.550
74 / 20 | 18

23. 9. 2018, 11.10 | Hrdlička Lubomír | MS TD - 1. třída JM
3.702
73 / 20 | 18

21. 10. 2018, 11.10 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
3.650
61 / 20 | 12

3. 11. 2018, 11.10 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
3.052
62 / 20 | 9

10. 11. 2018, 11.10 | Daniel Vladislav | MS TD - 1. třída JM
3.100
43 / 20 | 16

24. 11. 2018, 11.10 | Osvald Josef | MS TD - 1. třída JM
2.150
63 / 20 | 10

9. 12. 2018, 11.10 | Müller David | MS TD - 1. třída JM
3.152
48 / 20 | 19

13. 1. 2019, 11.10 | Knap Josef | MS TD - 1. třída JM
2.402
76 / 20 | 11

9. 2. 2019, 11.10 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
3.800
40 / 20 | 9

16. 3. 2019, 11.10 | Osvald Josef | MS TD - 1. třída JM
2.000

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9570 / 180 | 213.16
5.20
42.22220000 %
65 / 20 | 11

16. 9. 2017, 10.00 | Konečný Jaroslav | JM - 2. třída
3.252
23 / 20 | 7

14. 10. 2017, 14.00 | Přerovský Antonín | JM - 2. třída
1.150
104 / 20 | 21

4. 11. 2017, 14.00 | Hejný Vlado | JM - 2. třída
5.200
43 / 20 | 9

12. 11. 2017, 10.00 | Binder Otto | JM - 2. třída
2.150
91 / 20 | 14

25. 11. 2017, 14.00 | Beneš Karel | JM - 2. třída
4.552
75 / 20 | 19

9. 12. 2017, 10.00 | Melichar Zdeněk | JM - 2. třída
3.750
42 / 20 | 14

27. 1. 2018, 10.00 | Šebela Otakar | JM - 2. třída
2.100
60 / 20 | 10

3. 3. 2018, 10.00 | Klíma David | JM - 2. třída
3.000
67 / 20 | 18

7. 4. 2018, 10.00 | Melo Petr | JM - 2. třída
3.352

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10645 / 200 | 153.22
5.75
53.75000000 %
62 / 20 | 8

16. 9. 2017, 11.30 | Konečný Jaroslav | JM - 2. třída
3.100
115 / 20 | 15

14. 10. 2017, 15.30 | Přerovský Antonín | JM - 2. třída
5.752
67 / 20 | 9

4. 11. 2017, 15.30 | Hejný Vlado | JM - 2. třída
3.352
76 / 20 | 13

12. 11. 2017, 11.30 | Jaroš Petr | JM - 2. třída
3.802
48 / 20 | 7

25. 11. 2017, 15.30 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
2.402
63 / 20 | 10

9. 12. 2017, 11.30 | Melichar Zdeněk | JM - 2. třída
3.150
30 / 20 | 5

6. 1. 2018, 11.30 | Nováček František | JM - 2. třída
1.500
53 / 20 | 9

27. 1. 2018, 11.30 | Jílek Karel | JM - 2. třída
2.651
49 / 20 | 11

3. 3. 2018, 11.30 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
2.452
82 / 20 | 15

7. 4. 2018, 11.30 | Melo Petr | JM - 2. třída
4.100

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9374 / 174 | 112.14
2.63
83.11110000 %
36 / 20 | 7

16. 9. 2017, 12.45 | Ersek Gheorghe | JM - 2. třída
1.802
46 / 20 | 6

14. 10. 2017, 16.45 | Kuneš Petr | JM - 2. třída
2.302
50 / 20 | 11

4. 11. 2017, 16.45 | Hejný Vlado | JM - 2. třída
2.502
50 / 20 | 7

12. 11. 2017, 12.45 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
2.502
50 / 19 | 11

25. 11. 2017, 16.45 | Záboj Vít | JM - 2. třída
2.632
39 / 20 | 7

9. 12. 2017, 12.45 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
1.952
26 / 15 | 5

6. 1. 2018, 12.45 | Palát Karel | JM - 2. třída
1.730
30 / 20 | 9

27. 1. 2018, 12.45 | Šebela Otakar | JM - 2. třída
1.501
47 / 20 | 6

3. 3. 2018, 12.45 | Jaroš Petr | JM - 2. třída
2.352

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
446 / 120 | 50.383
0.666
38.33330000 %
9 / 30 | 2

24. 3. 2018, 10.00 | Starý Radek | 3B JM - 2.třída
0.3001
4 / 30 | 2

24. 3. 2018, 11.00 | Starý Jiří | 3B JM - 2.třída
0.1330
20 / 30 | 5

24. 3. 2018, 12.00 | Krchňák Pavel | 3B JM - 2.třída
0.6662
13 / 30 | 2

7. 4. 2018, 13.45 | Melo Petr | JM - 2. třída
0.4330

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13847 / 259 | 243.27
4.84
43.43590000 %
66 / 20 | 8

25. 9. 2016, 10.00 | Hoffman Petr | JM - 2. třída
3.302
53 / 20 | 11

8. 10. 2016, 10.00 | Klíma David | JM - 2. třída
2.650
52 / 20 | 12

22. 10. 2016, 10.00 | Brhlík Roman | JM - 2. třída
2.600
85 / 20 | 18

12. 11. 2016, 14.00 | Studňař Martin | JM - 2. třída
4.250
84 / 20 | 20

11. 12. 2016, 10.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
4.202
74 / 20 | 18

18. 12. 2016, 10.00 | Foretník Vladimír | JM - 2. třída
3.702
59 / 20 | 11

8. 1. 2017, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM - 2. třída
2.952
71 / 20 | 16

29. 1. 2017, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
3.550
59 / 20 | 22

4. 2. 2017, 00.00 | Brhlík Roman | JM - 2. třída
2.950
92 / 19 | 24

18. 2. 2017, 10.00 | Jílek Karel | JM - 2. třída
4.840
66 / 20 | 8

25. 2. 2017, 10.00 | Petr Martin | JM - 2. třída
3.300
24 / 20 | 7

12. 3. 2017, 10.00 | Hejný Vlado | JM - 2. třída
1.200
62 / 20 | 11

26. 3. 2017, 10.00 | Foretník Vladimír | JM - 2. třída
3.102

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13860 / 257 | 223.34
5.60
55.12820000 %
66 / 20 | 10

25. 9. 2016, 11.30 | Hoffman Petr | JM - 2. třída
3.300
50 / 20 | 10

8. 10. 2016, 11.30 | Klíma David | JM - 2. třída
2.502
69 / 20 | 22

22. 10. 2016, 11.30 | Brhlík Roman | JM - 2. třída
3.450
75 / 17 | 20

12. 11. 2016, 15.30 | Studňař Martin | JM - 2. třída
4.410
112 / 20 | 17

11. 12. 2016, 11.30 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
5.602
75 / 20 | 10

18. 12. 2016, 11.30 | Nováček František | JM - 2. třída
3.752
42 / 20 | 8

8. 1. 2017, 11.30 | Přerovský Petr | JM - 2. třída
2.100
69 / 20 | 19

29. 1. 2017, 11.30 | Klíma David | JM - 2. třída
3.450
69 / 20 | 11

4. 2. 2017, 01.30 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
3.450
50 / 20 | 12

18. 2. 2017, 11.30 | Studňař Martin | JM - 2. třída
2.500
57 / 20 | 7

25. 2. 2017, 11.30 | Valerian Mario | JM - 2. třída
2.852
56 / 20 | 13

12. 3. 2017, 11.30 | Hejný Vlado | JM - 2. třída
2.800
70 / 20 | 11

26. 3. 2017, 11.30 | Foretník Vladimír | JM - 2. třída
3.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13463 / 257 | 111.80
2.50
71.23080000 %
34 / 20 | 7

25. 9. 2016, 12.30 | Menoušek Jaromír | JM - 2. třída
1.700
33 / 20 | 8

8. 10. 2016, 12.30 | Binder Otto | JM - 2. třída
1.650
50 / 20 | 10

22. 10. 2016, 12.30 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
2.502
47 / 20 | 9

12. 11. 2016, 16.30 | Jílek Karel | JM - 2. třída
2.352
34 / 20 | 6

11. 12. 2016, 12.30 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
1.702
44 / 20 | 11

18. 12. 2016, 12.30 | Konečný Jaroslav | JM - 2. třída
2.202
25 / 17 | 6

8. 1. 2017, 12.30 | Přerovský Petr | JM - 2. třída
1.470
16 / 20 | 4

29. 1. 2017, 12.30 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
0.800
50 / 20 | 11

4. 2. 2017, 02.30 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
2.502
38 / 20 | 9

18. 2. 2017, 12.30 | Jílek Karel | JM - 2. třída
1.902
30 / 20 | 6

25. 2. 2017, 12.30 | Valerian Mario | JM - 2. třída
1.502
22 / 20 | 8

12. 3. 2017, 12.30 | Hejný Vlado | JM - 2. třída
1.100
40 / 20 | 5

26. 3. 2017, 12.30 | Konečný Jaroslav | JM - 2. třída
2.002

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7488 / 140 | 203.48
4.55
53.62640000 %
65 / 20 | 14

10. 10. 2015, 10.00 | Pařil Martin | JM - 3. třída TD
3.252
91 / 20 | 17

17. 10. 2015, 10.00 | Petr Martin | JM - 3. třída TD
4.552
35 / 20 | 9

31. 10. 2015, 10.00 | Hejný Vlado | JM - 3. třída TD
1.750
74 / 20 | 20

8. 11. 2015, 10.00 | Šebela Otakar | JM - 3. třída TD
3.702
73 / 20 | 11

16. 1. 2016, 10.00 | Hutař Miroslav | JM - 3. třída TD
3.650
69 / 20 | 16

19. 3. 2016, 14.00 | Pařil Martin | JM - 3. třída TD
3.452
81 / 20 | 13

3. 4. 2016, 10.00 | Švábik Roman | JM - 3. třída TD
4.052

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10644 / 193 | 213.33
4.80
64.40000000 %
96 / 20 | 21

31. 10. 2015, 12.00 | Bartošek Pavel | JM - 3. třída TD
4.802
57 / 13 | 13

8. 11. 2015, 12.00 | Sedlák Pavel | JM - 3. třída TD
4.380
90 / 20 | 19

28. 11. 2015, 12.00 | Hoffman Petr | JM - 3. třída TD
4.502
44 / 20 | 11

5. 12. 2015, 12.00 | Frenc Ivan | JM - 3. třída TD
2.202
53 / 20 | 9

13. 12. 2015, 12.00 | Frgal Miroslav | JM - 3. třída TD
2.650
61 / 20 | 10

9. 1. 2016, 12.00 | Frenc Ivan | JM - 3. třída TD
3.052
56 / 20 | 8

16. 1. 2016, 12.00 | Valerian Mario | JM - 3. třída TD
2.800
80 / 20 | 11

1. 2. 2016, 12.00 | Polášek Jan | JM - 3. třída TD
4.002
55 / 20 | 8

5. 3. 2016, 12.00 | Floner Erich | JM - 3. třída TD
2.750
52 / 20 | 10

19. 3. 2016, 16.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3. třída TD
2.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12384 / 216 | 121.77
3.63
80.00000000 %
40 / 11 | 12

10. 10. 2015, 14.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3. třída TD
3.632
36 / 19 | 6

17. 10. 2015, 14.00 | Hutař Miroslav | JM - 3. třída TD
1.890
21 / 16 | 5

31. 10. 2015, 14.00 | Hejný Vlado | JM - 3. třída TD
1.310
40 / 17 | 8

8. 11. 2015, 14.00 | Přerovský Antonín | JM - 3. třída TD
2.352
37 / 20 | 10

28. 11. 2015, 14.00 | Štefl František | JM - 3. třída TD
1.852
38 / 20 | 10

5. 12. 2015, 14.00 | Richter Pavel | JM - 3. třída TD
1.902
40 / 18 | 8

13. 12. 2015, 14.00 | Vašek Štěpán | JM - 3. třída TD
2.222
24 / 20 | 5

9. 1. 2016, 14.00 | Frenc Ivan | JM - 3. třída TD
1.202
30 / 17 | 10

16. 1. 2016, 14.00 | Hutař Miroslav | JM - 3. třída TD
1.760
19 / 20 | 4

1. 2. 2016, 14.00 | Blažek Josef | JM - 3. třída TD
0.950
27 / 20 | 7

5. 3. 2016, 14.00 | Beneš Karel | JM - 3. třída TD
1.350
32 / 18 | 7

3. 4. 2016, 14.00 | Blažek Josef | JM - 3. třída TD
1.770

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14912 / 280 | 313.25
6.60
43.42860000 %
58 / 20 | 12

27. 9. 2014, 14.00 | Kazda Zdeněk | JM - 2. třída
2.90
35 / 20 | 5

4. 10. 2014, 10.00 | Floner Erich | JM - 2. třída
1.75
60 / 20 | 12

19. 10. 2014, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
3.00
76 / 20 | 16

1. 11. 2014, 09.00 | Kavan Jiří | JM - 2. třída
3.80
51 / 20 | 10

16. 11. 2014, 10.00 | Záboj Vít | JM - 2. třída
2.55
51 / 20 | 9

29. 11. 2014, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - 2. třída
2.55
61 / 20 | 15

14. 12. 2014, 10.00 | Brhlík Roman | JM - 2. třída
3.05
47 / 20 | 19

10. 1. 2015, 00.00 | Vrba Michal | JM - 2. třída
2.35
89 / 20 | 17

24. 1. 2015, 10.00 | Melichar Zdeněk | JM - 2. třída
4.45
53 / 20 | 11

8. 2. 2015, 10.00 | Binder Otto | JM - 2. třída
2.65
48 / 20 | 7

21. 2. 2015, 10.00 | Vlk Lukáš | JM - 2. třída
2.40
132 / 20 | 31

7. 3. 2015, 10.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
6.60
89 / 20 | 18

22. 3. 2015, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - 2. třída
4.45
62 / 20 | 9

4. 4. 2015, 10.00 | Kuneš Petr | JM - 2. třída
3.10

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14870 / 280 | 303.10
4.75
41.42860000 %
45 / 20 | 10

27. 9. 2014, 14.00 | Kazda Zdeněk | JM - 2. třída
2.25
93 / 20 | 30

4. 10. 2014, 10.00 | Floner Erich | JM - 2. třída
4.65
57 / 20 | 11

19. 10. 2014, 10.00 | Binder Otto | JM - 2. třída
2.85
49 / 20 | 11

1. 11. 2014, 09.00 | Jančák František | JM - 2. třída
2.45
43 / 20 | 11

16. 11. 2014, 10.00 | Záboj Vít | JM - 2. třída
2.15
76 / 20 | 12

29. 11. 2014, 10.00 | Lancinger Petr | JM - 2. třída
3.80
55 / 20 | 11

14. 12. 2014, 10.00 | Melichar Zdeněk | JM - 2. třída
2.75
73 / 20 | 20

10. 1. 2015, 00.00 | Šibíček Jan | JM - 2. třída
3.65
63 / 20 | 13

24. 1. 2015, 10.00 | Brhlík Roman | JM - 2. třída
3.15
54 / 20 | 11

8. 2. 2015, 10.00 | Klíma David | JM - 2. třída
2.70
50 / 20 | 10

21. 2. 2015, 10.00 | Konečný Radek | JM - 2. třída
2.50
95 / 20 | 16

7. 3. 2015, 10.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
4.75
56 / 20 | 9

22. 3. 2015, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - 2. třída
2.80
61 / 20 | 10

4. 4. 2015, 10.00 | Polášek Miroslav | JM - 2. třída
3.05

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14492 / 265 | 131.85
2.94
23.42860000 %
15 / 13 | 4

27. 9. 2014, 14.00 | Hronek Jiří | JM - 2. třída
1.15
34 / 20 | 4

4. 10. 2014, 10.00 | Kotásek René | JM - 2. třída
1.70
33 / 20 | 8

19. 10. 2014, 10.00 | Binder Otto | JM - 2. třída
1.65
39 / 20 | 6

1. 11. 2014, 09.00 | Jančák František | JM - 2. třída
1.95
50 / 18 | 10

16. 11. 2014, 10.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
2.77
37 / 18 | 9

29. 11. 2014, 10.00 | Lancinger Petr | JM - 2. třída
2.05
41 / 19 | 10

14. 12. 2014, 10.00 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
2.15
40 / 20 | 10

10. 1. 2015, 00.00 | Hronek Jiří | JM - 2. třída
2.00
50 / 17 | 10

24. 1. 2015, 10.00 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
2.94
18 / 20 | 7

8. 2. 2015, 10.00 | Binder Otto | JM - 2. třída
0.90
32 / 20 | 13

21. 2. 2015, 10.00 | Jančák František | JM - 2. třída
1.60
34 / 20 | 5

7. 3. 2015, 10.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
1.70
50 / 20 | 9

22. 3. 2015, 10.00 | Meitner Martin | JM - 2. třída
2.50
19 / 20 | 4

4. 4. 2015, 10.00 | Jílek Karel | JM - 2. třída
0.95

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13823 / 260 | 213.16
5.15
48.69820000 %
54 / 20 | 19

28. 9. 2013, 14.00 | Nováček František | Jižní Morava - 3. třída
2.702
66 / 20 | 11

12. 10. 2013, 10.00 | Brhlík Roman | Jižní Morava - 3. třída
3.302
85 / 20 | 18

19. 10. 2013, 10.00 | Vrba Michal | Jižní Morava - 3. třída
4.252
69 / 20 | 14

2. 11. 2013, 14.00 | Kopečný Vladimír | Jižní Morava - 3. třída
3.452
34 / 20 | 7

10. 11. 2013, 10.00 | Černý Karel | Jižní Morava - 3. třída
1.700
50 / 20 | 13

30. 11. 2013, 14.00 | Přerovský Antonín | Jižní Morava - 3. třída
2.502
88 / 20 | 15

15. 12. 2013, 10.00 | Štefl František | Jižní Morava - 3. třída
4.402
66 / 20 | 9

12. 1. 2014, 14.00 | Nováček František | Jižní Morava - 3. třída
3.302
48 / 20 | 8

26. 1. 2014, 10.00 | Brhlík Roman | Jižní Morava - 3. třída
2.400
28 / 20 | 8

9. 2. 2014, 10.00 | Krchňák Libor | Jižní Morava - 3. třída
1.400
103 / 20 | 21

1. 3. 2014, 10.00 | Neterda Petr | Jižní Morava - 3. třída
5.152
91 / 20 | 13

15. 3. 2014, 14.00 | Petr Martin | Jižní Morava - 3. třída
4.552
41 / 20 | 11

29. 3. 2014, 14.00 | Floner Erich | Jižní Morava - 3. třída
2.050

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13846 / 260 | 213.25
4.50
50.05920000 %
51 / 20 | 12

28. 9. 2013, 14.00 | Nováček František | Jižní Morava - 3. třída
2.552
55 / 20 | 11

12. 10. 2013, 10.00 | Brhlík Roman | Jižní Morava - 3. třída
2.750
82 / 20 | 16

19. 10. 2013, 10.00 | Starý Radek | Jižní Morava - 3. třída
4.100
49 / 20 | 10

2. 11. 2013, 14.00 | Kopečný Vladimír | Jižní Morava - 3. třída
2.452
54 / 20 | 9

10. 11. 2013, 10.00 | Petr Martin | Jižní Morava - 3. třída
2.702
63 / 20 | 21

30. 11. 2013, 14.00 | Šebela Otakar | Jižní Morava - 3. třída
3.152
69 / 20 | 15

15. 12. 2013, 10.00 | Štefl František | Jižní Morava - 3. třída
3.452
85 / 20 | 11

12. 1. 2014, 14.00 | Foretník Vladimír | Jižní Morava - 3. třída
4.252
65 / 20 | 14

26. 1. 2014, 10.00 | Brhlík Roman | Jižní Morava - 3. třída
3.252
58 / 20 | 10

9. 2. 2014, 10.00 | Krchňák Libor | Jižní Morava - 3. třída
2.902
43 / 20 | 14

1. 3. 2014, 10.00 | Neterda Petr | Jižní Morava - 3. třída
2.152
90 / 20 | 13

15. 3. 2014, 14.00 | Petr Martin | Jižní Morava - 3. třída
4.502
82 / 20 | 14

29. 3. 2014, 14.00 | Přerovský Antonín | Jižní Morava - 3. třída
4.102

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13442 / 221 | 172.00
2.85
26.15380000 %
30 / 20 | 7

28. 9. 2013, 14.00 | Nováček František | Jižní Morava - 3. třída
1.502
33 / 20 | 5

12. 10. 2013, 10.00 | Melichar Zdeněk | Jižní Morava - 3. třída
1.652
40 / 14 | 17

19. 10. 2013, 10.00 | Strnad Marek | Jižní Morava - 3. třída
2.85
16 / 20 | 5

2. 11. 2013, 14.00 | Pošvář František | Jižní Morava - 3. třída
0.800
40 / 17 | 6

10. 11. 2013, 10.00 | Hutař Miroslav | Jižní Morava - 3. třída
2.35
40 / 20 | 7

30. 11. 2013, 14.00 | Šebela Otakar | Jižní Morava - 3. třída
2.002
17 / 15 | 6

15. 12. 2013, 10.00 | Tichý Miroslav | Jižní Morava - 3. třída
1.13
40 / 14 | 9

12. 1. 2014, 14.00 | Vališ Petr | Jižní Morava - 3. třída
2.85
40 / 15 | 10

26. 1. 2014, 10.00 | Melichar Zdeněk | Jižní Morava - 3. třída
2.66
40 / 16 | 8

9. 2. 2014, 10.00 | Hronek Jiří | Jižní Morava - 3. třída
2.50
40 / 19 | 5

1. 3. 2014, 10.00 | Gavenda Milan | Jižní Morava - 3. třída
2.10
40 / 16 | 10

15. 3. 2014, 14.00 | Valerian Mario | Jižní Morava - 3. třída
2.50
26 / 15 | 7

29. 3. 2014, 14.00 | Polášek Jaroslav | Jižní Morava - 3. třída
1.73

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13833 / 259 | 263.21
4.55
49.28990000 %
70 / 20 | 12

30. 9. 2012, 10.00 | Vrba Michal | 3.třída - Jižní Morava
3.502
91 / 20 | 26

28. 10. 2012, 10.00 | Valerian Mario | 3.třída - Jižní Morava
4.552
71 / 20 | 18

10. 11. 2012, 14.00 | Hejný Vlado | 3.třída - Jižní Morava
3.552
82 / 20 | 12

2. 12. 2012, 10.00 | Floner Erich | 3.třída - Jižní Morava
4.102
55 / 19 | 9

15. 12. 2012, 10.00 | Lancinger Petr | 3.třída - Jižní Morava
2.890
37 / 20 | 6

15. 12. 2012, 10.00 | Richter Pavel | 3.třída - Jižní Morava
1.852
46 / 20 | 10

5. 1. 2013, 14.00 | Daubner Jan | 3.třída - Jižní Morava
2.302
47 / 20 | 13

2. 2. 2013, 10.00 | Vlk Lukáš | 3.třída - Jižní Morava
2.352
32 / 20 | 7

16. 2. 2013, 10.00 | Kršek Miroslav | 3.třída - Jižní Morava
1.600
62 / 20 | 15

3. 3. 2013, 10.00 | Špiřík František | 3.třída - Jižní Morava
3.102
68 / 20 | 9

17. 3. 2013, 10.00 | Floner Erich | 3.třída - Jižní Morava
3.402
89 / 20 | 18

23. 3. 2013, 14.00 | Uher Miroslav st. | 3.třída - Jižní Morava
4.450
83 / 20 | 14

14. 4. 2013, 10.00 | Daubner Jan | 3.třída - Jižní Morava
4.152

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11555 / 220 | 192.52
3.80
38.81120000 %
63 / 20 | 11

30. 9. 2012, 10.00 | Vrba Michal | 3.třída - Jižní Morava
3.152
64 / 20 | 13

28. 10. 2012, 10.00 | Kršek Miroslav | 3.třída - Jižní Morava
3.202
27 / 20 | 5

10. 11. 2012, 16.30 | Špiřík František | 3.třída - Jižní Morava
1.350
61 / 20 | 10

2. 12. 2012, 10.00 | Přerovský Antonín | 3.třída - Jižní Morava
3.052
32 / 20 | 10

5. 1. 2013, 14.00 | Nováček František | 3.třída - Jižní Morava
1.602
48 / 20 | 10

2. 2. 2013, 10.00 | Konečný Radek | 3.třída - Jižní Morava
2.402
43 / 20 | 6

16. 2. 2013, 10.00 | Černý Karel | 3.třída - Jižní Morava
2.152
76 / 20 | 19

3. 3. 2013, 10.00 | Hradecký Rostislav | 3.třída - Jižní Morava
3.802
51 / 20 | 14

17. 3. 2013, 10.00 | Šebela Otakar | 3.třída - Jižní Morava
2.552
50 / 20 | 10

23. 3. 2013, 14.00 | Uher Miroslav st. | 3.třída - Jižní Morava
2.502
40 / 20 | 13

14. 4. 2013, 10.00 | Daubner Jan | 3.třída - Jižní Morava
2.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13403 / 231 | 131.74
3.07
23.16090000 %
40 / 13 | 10

30. 9. 2012, 10.00 | Vrba Michal | 3.třída - Jižní Morava
3.07
40 / 19 | 9

28. 10. 2012, 10.00 | Hutař Miroslav | 3.třída - Jižní Morava
2.10
24 / 13 | 5

10. 11. 2012, 17.30 | Hejný Vlado | 3.třída - Jižní Morava
1.84
40 / 18 | 7

2. 12. 2012, 10.00 | Polášek Jaroslav | 3.třída - Jižní Morava
2.22
21 / 12 | 4

15. 12. 2012, 10.00 | Šlapanský Luděk | 3.třída - Jižní Morava
1.75
30 / 20 | 11

16. 12. 2012, 10.00 | Jebavý Josef | 2.třída - Jižní Morava
1.50
18 / 20 | 4

5. 1. 2013, 14.00 | Daubner Jan | 3.třída - Jižní Morava
0.902
21 / 20 | 3

2. 2. 2013, 10.00 | Jančák František | 3.třída - Jižní Morava
1.052
27 / 19 | 7

16. 2. 2013, 10.00 | Hutař Miroslav | 3.třída - Jižní Morava
1.42
40 / 18 | 13

3. 3. 2013, 10.00 | Hejný Vlado | 3.třída - Jižní Morava
2.22
29 / 20 | 7

17. 3. 2013, 10.00 | Floner Erich | 3.třída - Jižní Morava
1.452
33 / 19 | 7

23. 3. 2013, 14.00 | Šlapanský Luděk | 3.třída - Jižní Morava
1.73
40 / 20 | 7

14. 4. 2013, 10.00 | Vališ Petr | 3.třída - Jižní Morava
2.002

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12775 / 240 | 213.22
4.70
49.67950000 %
65 / 20 | 21

1. 10. 2011, 14.00 | Záboj Vít | 3. třída - Jižní Morava
3.252
53 / 20 | 10

15. 10. 2011, 10.00 | Kozel František | 3. třída - Jižní Morava
2.652
53 / 20 | 10

29. 10. 2011, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | 3. třída - Jižní Morava
2.650
62 / 20 | 13

27. 11. 2011, 10.00 | Šibíček Jan | 3. třída - Jižní Morava
3.100
67 / 20 | 10

10. 12. 2011, 10.00 | Hutař Miroslav | 3. třída - Jižní Morava
3.352
82 / 20 | 12

8. 1. 2012, 10.00 | Sviták František | 3. třída - Jižní Morava
4.100
47 / 20 | 7

21. 1. 2012, 10.00 | Malina Jiří | 3. třída - Jižní Morava
2.352
63 / 20 | 9

18. 2. 2012, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | 3. třída - Jižní Morava
3.150
44 / 20 | 11

4. 3. 2012, 10.00 | Jebavý Josef | 3. třída - Jižní Morava
2.200
87 / 20 | 19

17. 3. 2012, 10.00 | Kubeša David | 3. třída - Jižní Morava
4.352
94 / 20 | 20

31. 3. 2012, 10.00 | Valerian Mario | 3. třída - Jižní Morava
4.700
58 / 20 | 18

15. 4. 2012, 10.00 | Frolek Robert | 3. třída - Jižní Morava
2.900

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9496 / 180 | 142.75
3.75
42.39320000 %
62 / 20 | 12

1. 10. 2011, 14.00 | Záboj Vít | 3. třída - Jižní Morava
3.100
66 / 20 | 9

15. 10. 2011, 10.00 | Kozel František | 3. třída - Jižní Morava
3.302
57 / 20 | 9

29. 10. 2011, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | 3. třída - Jižní Morava
2.850
53 / 20 | 11

27. 11. 2011, 10.00 | Šibíček Jan | 3. třída - Jižní Morava
2.650
53 / 20 | 11

8. 1. 2012, 10.00 | Sviták František | 3. třída - Jižní Morava
2.650
34 / 20 | 7

18. 2. 2012, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | 3. třída - Jižní Morava
1.700
36 / 20 | 9

17. 3. 2012, 10.00 | Strnad Marek | 3. třída - Jižní Morava
1.800
75 / 20 | 10

31. 3. 2012, 10.00 | Valerian Mario | 3. třída - Jižní Morava
3.752
60 / 20 | 14

15. 4. 2012, 10.00 | Frolek Robert | 3. třída - Jižní Morava
3.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13366 / 232 | 121.57
3.07
20.22100000 %
20 / 13 | 5

1. 10. 2011, 14.00 | Hejný Vlado | 3. třída - Jižní Morava
1.53
27 / 20 | 9

15. 10. 2011, 10.00 | Vališ Petr | 3. třída - Jižní Morava
1.352
16 / 20 | 4

29. 10. 2011, 10.00 | Procházka Zdeněk | 3. třída - Jižní Morava
0.800
24 / 20 | 6

27. 11. 2011, 10.00 | Vrba Michal | 3. třída - Jižní Morava
1.202
40 / 13 | 8

10. 12. 2011, 10.00 | Kršek Miroslav | 3. třída - Jižní Morava
3.07
25 / 20 | 5

11. 12. 2011, 10.00 | Polášek Miroslav | 1. třída - Jižní Morava
1.25
40 / 17 | 7

8. 1. 2012, 10.00 | Frolek Robert | 3. třída - Jižní Morava
2.35
31 / 20 | 7

21. 1. 2012, 10.00 | Malina Jiří | 3. třída - Jižní Morava
1.552
19 / 20 | 4

18. 2. 2012, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | 3. třída - Jižní Morava
0.950
31 / 20 | 9

4. 3. 2012, 10.00 | Veselý Jiří | 3. třída - Jižní Morava
1.550
16 / 13 | 3

17. 3. 2012, 10.00 | Šibíček Jan | 3. třída - Jižní Morava
1.23
37 / 20 | 8

31. 3. 2012, 10.00 | Valerian Mario | 3. třída - Jižní Morava
1.852
40 / 16 | 12

15. 4. 2012, 10.00 | Sviták František | 3. třída - Jižní Morava
2.50

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191158 / 470 | 202.46
3.32
58.48480000 %
37 / 25 | 7

25. 9. 2010, 10.00 | Červenka Vítězslav | JM 4.třída
1.480
49 / 25 | 7

25. 9. 2010, 10.00 | Červenka Vítězslav | JM 4.třída
1.960
67 / 25 | 12

6. 11. 2010, 14.00 | Červenka Vítězslav | JM 4.třída
2.682
56 / 25 | 19

6. 11. 2010, 14.00 | Frgal Miroslav | JM 4.třída
2.240
61 / 25 | 20

7. 11. 2010, 14.00 | Štefl František | JM 4.třída
2.442
60 / 25 | 11

7. 11. 2010, 14.00 | Štefl František | JM 4.třída
2.402
60 / 25 | 10

21. 11. 2010, 10.00 | Sehnal Stanislav | JM 4.třída
2.402
47 / 25 | 7

21. 11. 2010, 10.00 | Sehnal Stanislav | JM 4.třída
1.882
57 / 25 | 11

4. 12. 2010, 14.00 | Živný Ivan | JM 4.třída
2.282
66 / 25 | 10

4. 12. 2010, 14.00 | Kazda Zdeněk | JM 4.třída
2.640
72 / 25 | 10

12. 12. 2010, 14.00 | Škárka Robert | JM 4.třída
2.882
72 / 25 | 9

22. 1. 2011, 14.00 | Máca Martin | JM 4.třída
2.882
83 / 25 | 10

22. 1. 2011, 14.00 | Máca Martin | JM 4.třída
3.322
57 / 25 | 8

6. 2. 2011, 14.00 | Sehnal Stanislav | JM 4.třída
2.282
77 / 25 | 8

6. 2. 2011, 14.00 | Sehnal Stanislav | JM 4.třída
3.082
79 / 25 | 13

20. 2. 2011, 10.00 | Kazda Zdeněk | JM 4.třída
3.162
60 / 25 | 12

27. 2. 2011, 10.00 | Škárka Robert | JM 4.třída
2.402
57 / 25 | 13

27. 2. 2011, 10.00 | Škárka Robert | JM 4.třída
2.282
41 / 20 | 8

12. 3. 2011, 10.00 | Svoboda Jiří | JM 2.třída
2.05

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10556 / 235 | 162.36
3.47
51.48150000 %
28 / 23 | 7

25. 9. 2010, 10.00 | Červenka Vítězslav | JM 4.třída
1.21
38 / 20 | 10

6. 11. 2010, 14.00 | Červenka Vítězslav | JM 4.třída
1.90
80 / 23 | 10

21. 11. 2010, 10.00 | Andrysík Jiří st. | JM 4.třída
3.47
73 / 25 | 12

4. 12. 2010, 14.00 | Kazda Zdeněk | JM 4.třída
2.922
59 / 25 | 10

12. 12. 2010, 14.00 | Peška Stanislav | JM 4.třída
2.362
65 / 25 | 9

22. 1. 2011, 14.00 | Máca Martin | JM 4.třída
2.602
45 / 25 | 7

6. 2. 2011, 14.00 | Ocásková Radka | JM 4.třída
1.802
80 / 24 | 16

20. 2. 2011, 10.00 | Živný Ivan | JM 4.třída
3.33
59 / 25 | 5

27. 2. 2011, 10.00 | Bartošek Karel | JM 4.třída
2.362
29 / 20 | 5

12. 3. 2011, 10.00 | Svoboda Jiří | JM 2.třída
1.45

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121 / 20 | 51.05
1.05
11.66670000 %
21 / 20 | 5

12. 3. 2011, 10.00 | Svoboda Jiří | JM 2.třída
1.05

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9477 / 225 | 122.12
2.92
53.00000000 %
53 / 25 | 9

10. 1. 2010, 10.00 | Konečný Martin | 4.třída JM
2.12
61 / 25 | 12

7. 2. 2010, 10.00 | Holzer Miloš | 4.třída JM
2.44
28 / 25 | 7

7. 2. 2010, 10.00 | Richter Pavel | 4.třída JM
1.12
57 / 25 | 12

20. 2. 2010, 10.00 | Enžl Miroslav | 4.třída JM
2.28
50 / 25 | 7

20. 2. 2010, 10.00 | Enžl Miroslav | 4.třída JM
2.00
54 / 25 | 8

6. 3. 2010, 10.00 | Dobrovolný Tomáš | 4.třída JM
2.16
73 / 25 | 9

6. 3. 2010, 10.00 | Ocásková Radka | 4.třída JM
2.92
55 / 25 | 9

21. 3. 2010, 10.00 | Kocáb Lukáš | 4.třída JM
2.20
46 / 25 | 8

21. 3. 2010, 10.00 | Kocáb Lukáš | 4.třída JM
1.84

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3113 / 75 | 101.50
2.16
37.66670000 %
34 / 25 | 5

10. 1. 2010, 10.00 | Hykš Petr | 4.třída JM
1.36
25 / 25 | 6

6. 3. 2010, 10.00 | Dobrovolný Tomáš | 4.třída JM
1.00
54 / 25 | 10

21. 3. 2010, 10.00 | Obrdlíková Edita | 4.třída JM
2.16