User
New userChange password

Jaroš Vladimír

Závodní stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
336 / 113 | 50.318
0.450
40.00000000 %
11 / 33 | 5

15. 9. 2018, 14.00 | Ettel Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3330
7 / 40 | 2

17. 2. 2019, 11.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.1750
18 / 40 | 3

17. 2. 2019, 14.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500

2017/2018

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7218 / 140 | 151.55
2.60
31.14290000 %
23 / 20 | 6

1. 12. 2017, 17.40 | Ševeček Milan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.152
18 / 20 | 4

1. 12. 2017, 21.00 | Ručka Damián | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
0.902
23 / 20 | 5

1. 12. 2017, 22.40 | Frieda Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.150
52 / 20 | 15

2. 12. 2017, 11.40 | Koky Dušan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
2.602
21 / 20 | 7

2. 12. 2017, 15.00 | Žabenský Zbyněk | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.052
35 / 20 | 8

2. 12. 2017, 20.00 | Dvořáček Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.750
46 / 20 | 10

2. 12. 2017, 23.20 | Ostruszka Petr | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
2.302

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13117 / 350 | 40.334
0.480
50.86960000 %
11 / 30 | 2

16. 12. 2017, 10.00 | Kopl Josef | 1. Turnaj 3B VS
0.3662
7 / 30 | 2

16. 12. 2017, 10.45 | Uher Miroslav ml. | 1. Turnaj 3B VS
0.2330
10 / 30 | 4

16. 12. 2017, 11.30 | Kalábek Jaromír | 1. Turnaj 3B VS
0.3332
10 / 30 | 2

16. 12. 2017, 12.15 | Hrdlička Lubomír | 1. Turnaj 3B VS
0.3330
13 / 30 | 3

16. 12. 2017, 13.00 | Beneš Karel | 1. Turnaj 3B VS
0.4332
7 / 25 | 2

6. 4. 2018, 12.00 | Šimiček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.2800
6 / 25 | 2

6. 4. 2018, 13.15 | Truhlář Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.2402
10 / 25 | 3

14. 4. 2018, 10.00 | Hrdlička Lubomír | 2. Turnaj 3B VS
0.4002
12 / 25 | 3

14. 4. 2018, 10.30 | Beneš Karel | 2. Turnaj 3B VS
0.4802
7 / 25 | 4

14. 4. 2018, 11.00 | Klíma David | 2. Turnaj 3B VS
0.2800
11 / 25 | 2

14. 4. 2018, 11.30 | Uher Miroslav ml. | 2. Turnaj 3B VS
0.4400
3 / 25 | 1

14. 4. 2018, 12.00 | Rösner Tomáš | 2. Turnaj 3B VS
0.1200
10 / 25 | 2

14. 4. 2018, 13.00 | Vala Miroslav | 2. Turnaj 3B VS
0.4000

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
773 / 214 | 70.341
0.526
42.94120000 %
10 / 19 | 2

11. 2. 2017, 10.00 | Osvald Josef | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.5260
4 / 25 | 2

11. 2. 2017, 11.00 | Maňák Jaromír | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.1600
4 / 25 | 1

11. 2. 2017, 13.00 | Uher Miroslav ml. | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.1600
10 / 25 | 3

11. 2. 2017, 14.00 | Hykš Petr | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.4002
15 / 40 | 7

12. 3. 2017, 10.00 | Ettel Milan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3752
21 / 40 | 4

25. 3. 2017, 13.00 | Bálek Martin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5250
9 / 40 | 2

26. 3. 2017, 10.00 | Ettel Milan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.2250

2015/2016

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10445 / 144 | 143.09
5.85
36.47540000 %
70 / 20 | 12

12. 3. 2016, 10.00 | Bača Adam | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
3.500
77 / 18 | 14

12. 3. 2016, 14.00 | Hošek Ondřej | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
4.270
56 / 20 | 11

12. 3. 2016, 18.00 | Štok Radek | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
2.800
40 / 20 | 10

12. 3. 2016, 22.30 | Matyáš Radek | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
2.000
12 / 6 | 9

6. 11. 2015, 17.00 | Domanský Pavel | VS MČR Kádr 47/2
2.000
41 / 7 | 14

6. 11. 2015, 18.15 | Hošek Ondřej | VS MČR Kádr 47/2
5.850
29 / 8 | 9

26. 2. 2016, 16.00 | Ziogas Janis | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
3.620
34 / 15 | 9

26. 2. 2016, 20.30 | Frieda Jan | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
2.260
28 / 15 | 6

27. 2. 2016, 10.00 | Štok Radek | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
1.860
58 / 15 | 12

27. 2. 2016, 14.45 | Koky Dušan | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
3.862

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
556 / 181 | 40.309
0.441
37.33330000 %
9 / 40 | 2

23. 1. 2016, 10.00 | Domanský Pavel | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2250
9 / 40 | 3

23. 1. 2016, 13.00 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2250
12 / 40 | 2

23. 1. 2016, 14.30 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3000
11 / 27 | 4

24. 1. 2016, 10.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4070
15 / 34 | 3

24. 1. 2016, 14.30 | Stareček Pavel | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4410

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4246 / 70 | 313.51
5.73
49.20000000 %
86 / 15 | 31

25. 9. 2015, 19.20 | Ziogas Janis | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
5.730
57 / 15 | 17

26. 9. 2015, 12.30 | Hošek Ondřej | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
3.800
22 / 15 | 13

26. 9. 2015, 17.30 | Hambálek Vladimír | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
1.460
81 / 25 | 17

27. 9. 2015, 11.30 | Štok Radek | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
3.242

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
264 / 20 | 143.20
3.62
21.33330000 %
6 / 4 | 5

26. 10. 2013, 10.00 | Kozák Adam | VS MČR VH
1.500
58 / 16 | 14

26. 10. 2013, 11.00 | Hošek Ondřej | VS MČR VH
3.620

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5289 / 100 | 182.89
3.65
19.26670000 %
52 / 20 | 14

22. 9. 2012, 10.00 | Bláha Milan | VS Mistrovství ČR - volná hra
2.600
45 / 20 | 13

22. 9. 2012, 10.00 | Vrabec Martin | VS Mistrovství ČR - volná hra
2.250
73 / 20 | 17

22. 9. 2012, 10.00 | Nenál Jiří | VS Mistrovství ČR - volná hra
3.652
64 / 20 | 18

22. 9. 2012, 10.00 | Ocásek Jiří | VS Mistrovství ČR - volná hra
3.200
55 / 20 | 11

22. 9. 2012, 10.00 | Kopl Josef | VS Mistrovství ČR - volná hra
2.750

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
217 / 77 | 30.220
0.225
34.00000000 %
9 / 40 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Nenál Jiří | Oblatní přebor 3B na VS
0.2250
8 / 37 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Coufalík Ivo | Oblatní přebor 3B na VS
0.2160

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6911 / 71 | 85 | 6412.83
20.00
75.91670000 %
200 / 10 | 85 | 64

28. 9. 2019, 10.00 | Hammer Ivan | JM TD 1.třída
20.002
200 / 12 | 45

12. 10. 2019, 10.00 | Soušek Michal | JM TD 1.třída
16.662
200 / 14 | 42

26. 10. 2019, 10.00 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
14.282
8 / 2 | 8

9. 11. 2019, 10.00 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
4.000
103 / 20 | 25

23. 11. 2019, 10.00 | Bartošek Pavel | JM TD 1.třída
5.152
200 / 13 | 51

7. 12. 2019, 10.00 | Caha Josef | JM TD 1.třída
15.382

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4528 / 70 | 46 | 207.54
13.63
88.00000000 %
87 / 20 | 24 | 20

28. 9. 2019, 11.30 | Lancinger Petr | JM TD 1.třída
4.352
150 / 19 | 46

26. 10. 2019, 11.30 | Veselý Milan | JM TD 1.třída
7.892
141 / 20 | 45

23. 11. 2019, 11.30 | Preis Josef | JM TD 1.třída
7.052
150 / 11 | 32

7. 12. 2019, 13.00 | Caha Josef | JM TD 1.třída
13.632

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
5208 / 95 | 14 | 62.18
2.90
69.33330000 %
41 / 15 | 6 | 6

28. 9. 2019, 13.00 | Hammer Ivan | JM TD 1.třída
2.730
58 / 20 | 14

12. 10. 2019, 14.30 | Führlinger Jaroslav | JM TD 1.třída
2.902
27 / 20 | 13

26. 10. 2019, 14.30 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
1.350
44 / 20 | 7

23. 11. 2019, 13.00 | Preis Josef | JM TD 1.třída
2.201
38 / 20 | 7

7. 12. 2019, 13.00 | Caha Josef | JM TD 1.třída
1.900

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111667 / 140 | 11111.90
30.33
81.31710000 %
151 / 20 | 40

15. 9. 2018, 10.00 | Lancinger Petr | MS TD - 1. třída JM
7.552
138 / 20 | 29

23. 9. 2018, 10.00 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
6.902
200 / 9 | 70

20. 10. 2018, 10.00 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
22.222
200 / 15 | 111

4. 11. 2018, 10.00 | Spružina Jan | MS TD - 1. třída JM
13.332
138 / 12 | 33

9. 12. 2018, 10.00 | Lancinger Petr | MS TD - 1. třída JM
11.500
200 / 8 | 66

13. 1. 2019, 10.00 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
25.002
178 / 20 | 41

26. 1. 2019, 10.00 | Novotný Jiří | MS TD - 1. třída JM
8.900
182 / 6 | 105

10. 2. 2019, 10.00 | Both Michael | MS TD - 1. třída JM
30.330
150 / 13 | 73

14. 4. 2019, 11.00 | Matyáš Radek | Oblastní přebor JM VH
11.532
47 / 10 | 14

14. 4. 2019, 11.00 | Melo Petr | Oblastní přebor JM VH
4.700
83 / 7 | 66

14. 4. 2019, 13.00 | Both Michael | Oblastní přebor JM VH
11.850

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10906 / 167 | 405.42
25.00
64.71430000 %
60 / 20 | 12

15. 9. 2018, 12.20 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
3.000
103 / 20 | 23

23. 9. 2018, 11.10 | Meško Ivan | MS TD - 1. třída JM
5.152
138 / 20 | 34

20. 10. 2018, 12.20 | Daniel Vladislav | MS TD - 1. třída JM
6.902
84 / 13 | 29

4. 11. 2018, 11.10 | Starý Jiří | MS TD - 1. třída JM
6.460
88 / 20 | 23

9. 12. 2018, 12.20 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
4.402
79 / 20 | 21

19. 1. 2019, 12.20 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
3.952
87 / 20 | 27

26. 1. 2019, 12.20 | Novotný Jiří | MS TD - 1. třída JM
4.352
106 / 20 | 17

10. 2. 2019, 11.10 | Strnad Marek | MS TD - 1. třída JM
5.302
61 / 10 | 14

8. 3. 2019, 17.00 | Kopl Josef | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
6.100
100 / 4 | 40

8. 3. 2019, 18.30 | Slaměník Radek | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14678 / 239 | 312.83
5.45
80.71430000 %
56 / 16 | 12

30. 11. -0001, 00.00 | Both Michael | Oblastní přebor JM 1B
3.500
31 / 20 | 7

30. 11. -0001, 00.00 | Müller David | Oblastní přebor JM 1B
1.550
60 / 14 | 10

30. 11. -0001, 00.00 | Jaroš Petr | Oblastní přebor JM 1B
4.282
56 / 20 | 31

30. 11. -0001, 00.00 | Zündorf Egbert Franz | Oblastní přebor JM 1B
2.802
19 / 13 | 4

30. 11. -0001, 00.00 | Kalábek Jaromír | Oblastní přebor JM 1B
1.460
46 / 20 | 12

15. 9. 2018, 12.20 | Soušek Michal | MS TD - 1. třída JM
2.300
52 / 18 | 12

23. 9. 2018, 12.20 | Gajda Robert | MS TD - 1. třída JM
2.880
60 / 20 | 15

20. 10. 2018, 13.30 | Daniel Vladislav | MS TD - 1. třída JM
3.002
60 / 15 | 18

4. 11. 2018, 13.30 | Müller David | MS TD - 1. třída JM
4.002
45 / 20 | 18

9. 12. 2018, 12.20 | Lancinger Petr | MS TD - 1. třída JM
2.252
53 / 20 | 14

13. 1. 2019, 12.20 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
2.652
20 / 15 | 9

19. 1. 2019, 12.20 | Močička Miroslav ml. | MS TD - 1. třída JM
1.330
60 / 11 | 15

26. 1. 2019, 12.20 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
5.452
60 / 17 | 11

10. 2. 2019, 12.20 | Both Michael | MS TD - 1. třída JM
3.522

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
339 / 90 | 30.433
0.466
43.33330000 %
11 / 30 | 3

29. 3. 2019, 18.00 | Melo Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.3662
14 / 30 | 3

29. 3. 2019, 18.45 | Čajka Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.4660
14 / 30 | 2

29. 3. 2019, 19.30 | Vašek Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.4662

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
149 / 20 | 112.45
2.45
49.00000000 %
49 / 20 | 11

19. 1. 2019, 11.10 | Osvald Josef | MS TD - 1. třída JM
2.450

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132183 / 225 | 929.70
21.00
74.00000000 %
189 / 20 | 55

10. 9. 2017, 10.00 | Hammer Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
9.452
160 / 20 | 29

30. 9. 2017, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.000
150 / 15 | 56

30. 9. 2017, 15.00 | Záboj Vít | JM - 2. třída
10.002
81 / 20 | 27

8. 10. 2017, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
4.050
150 / 13 | 48

11. 11. 2017, 14.00 | Sedlák Pavel | JM - 2. třída
11.532
210 / 10 | 86

12. 11. 2017, 10.00 | Čaněcký Patrik | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
21.000
173 / 20 | 46

26. 11. 2017, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.650
145 / 20 | 42

7. 1. 2018, 10.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
7.250
232 / 20 | 40

4. 2. 2018, 10.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
11.602
132 / 18 | 24

18. 2. 2018, 10.00 | Červenka Vítězslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
7.330
61 / 20 | 12

3. 3. 2018, 10.00 | Meca Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.050
250 / 12 | 92

4. 3. 2018, 10.00 | Matoušek Zdeněk | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
20.832
250 / 17 | 65

18. 3. 2018, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
14.702

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131316 / 237 | 365.55
8.40
55.76270000 %
94 / 20 | 16

10. 9. 2017, 12.00 | Hammer Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.700
149 / 20 | 25

30. 9. 2017, 12.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
7.452
0

30. 9. 2017, 16.30 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
2
69 / 20 | 12

8. 10. 2017, 11.30 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
3.450
120 / 17 | 29

11. 11. 2017, 15.30 | Sedlák Pavel | JM - 2. třída
7.052
82 / 20 | 19

12. 11. 2017, 12.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.100
77 / 20 | 21

26. 11. 2017, 12.00 | Zapletal Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.850
127 / 20 | 27

7. 1. 2018, 12.00 | Hammer Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.350
84 / 20 | 23

4. 2. 2018, 12.00 | Starý Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.200
103 / 20 | 30

18. 2. 2018, 12.00 | Červenka Vítězslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
5.150
111 / 20 | 26

3. 3. 2018, 12.00 | Meca Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
5.552
168 / 20 | 36

4. 3. 2018, 12.00 | Matoušek Zdeněk | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.402
132 / 20 | 35

18. 3. 2018, 12.00 | Zapletal Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.602

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17852 / 316 | 262.69
4.23
57.95920000 %
20 / 20 | 6

10. 9. 2017, 14.00 | Führlinger Patrik | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.000
80 / 20 | 26

30. 9. 2017, 14.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.002
50 / 13 | 12

30. 9. 2017, 17.45 | Beneš Karel | JM - 2. třída
3.842
35 / 18 | 8

8. 10. 2017, 12.45 | Binder Otto | JM - 2. třída
1.940
50 / 20 | 18

11. 11. 2017, 16.45 | Maňák Jaromír | JM - 2. třída
2.502
55 / 13 | 19

12. 11. 2017, 14.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.230
29 / 13 | 12

26. 11. 2017, 14.00 | Domanský Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.230
40 / 20 | 6

7. 1. 2018, 14.00 | Führlinger Patrik | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.000
79 / 20 | 11

4. 2. 2018, 14.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.952
46 / 19 | 9

18. 2. 2018, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.420
37 / 20 | 12

3. 3. 2018, 14.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.850
65 / 20 | 14

4. 3. 2018, 14.00 | Čaněcký Patrik | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.250
65 / 20 | 14

18. 3. 2018, 14.00 | Domanský Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.250
63 / 20 | 8

15. 4. 2018, 10.00 | Starý Radek | JM přebor v 1B
3.152
51 / 20 | 10

15. 4. 2018, 11.00 | Kopl Josef | JM přebor v 1B
2.550
34 / 20 | 5

15. 4. 2018, 13.00 | Hronek Jiří | JM přebor v 1B
1.702
53 / 20 | 17

15. 4. 2018, 14.00 | Kalábek Jaromír | JM přebor v 1B
2.650

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6102 / 180 | 50.566
0.900
56.66670000 %
10 / 30 | 2

20. 1. 2018, 10.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.3330
11 / 30 | 2

20. 1. 2018, 11.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.3662
16 / 30 | 3

20. 1. 2018, 12.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
0.5332
27 / 30 | 5

10. 3. 2018, 10.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.9002
16 / 30 | 3

10. 3. 2018, 11.00 | Šmíd Jiří | 3B JM - 1.třída
0.5332
22 / 30 | 4

10. 3. 2018, 12.00 | Cupák Lubomír | 3B JM - 1.třída
0.7332

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3190 / 40 | 204.75
5.60
42.22220000 %
58 / 15 | 13

24. 3. 2018, 12.00 | Stareček Pavel | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
3.860
56 / 10 | 15

24. 3. 2018, 16.00 | Řehůřek Luděk | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
5.600
76 / 15 | 20

24. 3. 2018, 18.00 | Kalábek Jaromír | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
5.060

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161664 / 206 | 798.07
21.66
57.37930000 %
80 / 20 | 13

2. 10. 2016, 10.00 | Zapletal Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.000
130 / 15 | 47

9. 10. 2016, 14.00 | Blažek Josef | JM - 3. třída
8.662
111 / 15 | 27

13. 11. 2016, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.400
130 / 13 | 38

10. 12. 2016, 15.00 | Maňák Jaromír | JM - 3. třída
10.002
130 / 6 | 79

18. 12. 2016, 14.00 | Strnad Marek | JM - 3. třída
21.662
130 / 17 | 39

7. 1. 2017, 10.00 | Menoušek František | JM - 3. třída
7.642
130 / 14 | 24

4. 2. 2017, 10.00 | Přikryl Miroslav | JM - 3. třída
9.282
190 / 20 | 62

18. 2. 2017, 13.00 | Kuchař Karel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.502
87 / 12 | 22

19. 2. 2017, 10.00 | Vajda Roman | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.250
1 / 1 | 1

5. 3. 2017, 10.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.000
60 / 7 | 34

2. 4. 2017, 10.00 | Mirga Martin | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.570
150 / 19 | 29

8. 4. 2017, 10.00 | Sviták František | Oblastní přebor VH
7.892
53 / 4 | 53

8. 4. 2017, 11.30 | Kalábek Jaromír | Oblastní přebor VH
13.250
101 / 20 | 23

8. 4. 2017, 13.00 | Frgal Miroslav | Oblastní přebor VH
5.052
150 / 19 | 47

8. 4. 2017, 14.30 | Frolek Robert | Oblastní přebor VH
7.892
31 / 4 | 10

8. 4. 2017, 16.00 | Kopl Josef | Oblastní přebor VH
7.750

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121045 / 198 | 295.27
7.90
57.41760000 %
99 / 20 | 17

2. 10. 2016, 12.00 | Pálka Vojtěch | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.950
92 / 20 | 12

9. 10. 2016, 15.30 | Polášek Jan | JM - 3. třída
4.602
102 / 15 | 25

13. 11. 2016, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.800
72 / 20 | 18

18. 12. 2016, 15.30 | Vrba Michal | JM - 3. třída
3.600
100 / 17 | 28

4. 2. 2017, 11.30 | Přikryl Miroslav | JM - 3. třída
5.882
68 / 20 | 13

18. 2. 2017, 15.00 | Kuchař Karel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.400
82 / 18 | 15

19. 2. 2017, 12.00 | Kezsely Radim | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.550
88 / 18 | 26

5. 3. 2017, 12.00 | Slaměník Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.880
90 / 15 | 21

7. 5. 2017, 10.00 | Vala Miroslav | Oblastní přebor v kádru 52/2
6.000
108 / 15 | 21

7. 5. 2017, 11.00 | Červenka Vítězslav | Oblastní přebor v kádru 52/2
7.202
79 / 10 | 29

7. 5. 2017, 12.00 | Kopl Josef | Oblastní přebor v kádru 52/2
7.900
65 / 10 | 18

7. 5. 2017, 13.00 | Kalábek Jaromír | Oblastní přebor v kádru 52/2
6.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10470 / 184 | 162.55
4.00
67.14290000 %
44 / 20 | 9

2. 10. 2016, 14.00 | Zapletal Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.200
28 / 20 | 6

9. 10. 2016, 16.30 | Polášek Jan | JM - 3. třída
1.400
80 / 20 | 11

13. 11. 2016, 14.00 | Hošek Ondřej | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.000
35 / 20 | 8

10. 12. 2016, 17.30 | Maňák Jaromír | JM - 3. třída
1.751
40 / 13 | 7

18. 12. 2016, 16.30 | Vrba Michal | JM - 3. třída
3.072
40 / 19 | 10

7. 1. 2017, 12.30 | Hoffman Petr | JM - 3. třída
2.102
40 / 12 | 8

4. 2. 2017, 12.30 | Gottwald Radek | JM - 3. třída
3.332
50 / 20 | 13

18. 2. 2017, 17.00 | Kramarz Daniel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.500
45 / 20 | 16

19. 2. 2017, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.250
68 / 20 | 14

5. 3. 2017, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
349 / 120 | 50.408
0.475
54.44440000 %
16 / 40 | 5

3. 12. 2016, 10.00 | Konečný Martin | JM 3B - skupina B
0.4002
19 / 40 | 3

3. 12. 2016, 13.00 | Všetula Karel | JM 3B - skupina B
0.4752
14 / 40 | 3

3. 12. 2016, 15.00 | Hronek Jiří | JM 3B - skupina B
0.3500

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172499 / 306 | 1038.16
15.55
72.43480000 %
101 / 20 | 31

4. 10. 2015, 13.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída TD
5.052
200 / 20 | 58

10. 10. 2015, 14.00 | Šlapanský Luděk | JM - 1. třída TD
10.002
200 / 18 | 39

17. 10. 2015, 10.00 | Hykš Petr | JM - 1. třída TD
11.112
112 / 20 | 30

1. 11. 2015, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída TD
5.602
200 / 18 | 103

28. 11. 2015, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | JM - 1. třída TD
11.112
151 / 20 | 32

13. 12. 2015, 10.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída TD
7.552
172 / 20 | 48

9. 1. 2016, 14.00 | Lancinger Petr | JM - 1. třída TD
8.602
154 / 20 | 52

17. 1. 2016, 13.00 | Hoffman Petr | JM - 1. třída TD
7.702
142 / 20 | 26

7. 2. 2016, 13.30 | Kalábek Roman | JM - 1. třída TD
7.100
160 / 20 | 50

20. 2. 2016, 10.00 | Sviták František | JM - 1. třída TD
8.002
200 / 20 | 53

6. 3. 2016, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | JM - 1. třída TD
10.002
135 / 20 | 29

19. 3. 2016, 10.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída TD
6.752
177 / 20 | 54

2. 4. 2016, 10.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída TD
8.852
73 / 6 | 17

9. 4. 2016, 12.00 | Vala Miroslav | JM oblastní přebor VH
12.160
140 / 9 | 43

9. 4. 2016, 14.00 | Kalábek Jaromír | JM oblastní přebor VH
15.550
60 / 15 | 16

9. 4. 2016, 16.00 | Lancinger Petr | JM oblastní přebor VH
4.000
122 / 20 | 21

1. 5. 2016, 10.00 | Horna Jiří | Baráž o 1.NL - Čechy, Morava
6.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191881 / 373 | 535.04
10.53
64.86210000 %
128 / 20 | 39

4. 10. 2015, 15.00 | Sviták František | JM - 1. třída TD
6.402
85 / 20 | 20

10. 10. 2015, 16.00 | Hronek Jiří | JM - 1. třída TD
4.250
61 / 20 | 15

17. 10. 2015, 12.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída TD
3.050
109 / 20 | 18

1. 11. 2015, 12.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída TD
5.451
144 / 20 | 17

28. 11. 2015, 12.00 | Hrazdíra Miroslav | JM - 1. třída TD
7.202
126 / 20 | 23

13. 12. 2015, 12.00 | Kotásek René | JM - 1. třída TD
6.302
73 / 20 | 20

9. 1. 2016, 16.00 | Hronek Jiří | JM - 1. třída TD
3.650
84 / 20 | 13

17. 1. 2016, 15.00 | Hoffman Petr | JM - 1. třída TD
4.202
88 / 20 | 20

7. 2. 2016, 15.30 | Kalábek Roman | JM - 1. třída TD
4.400
55 / 20 | 12

20. 2. 2016, 12.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída TD
2.750
69 / 20 | 13

6. 3. 2016, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída TD
3.450
91 / 20 | 15

19. 3. 2016, 12.00 | Grandič Ladislav | JM - 1. třída TD
4.552
110 / 20 | 20

2. 4. 2016, 12.00 | Vintr Jaroslav | JM - 1. třída TD
5.502
86 / 20 | 14

24. 4. 2016, 10.00 | Hampl Michal | JM přebor v kádru 52/2
4.300
87 / 20 | 23

24. 4. 2016, 11.30 | Červenka Vítězslav | JM přebor v kádru 52/2
4.350
137 / 13 | 53

24. 4. 2016, 13.00 | Kalábek Jaromír | JM přebor v kádru 52/2
10.530
121 / 20 | 20

24. 4. 2016, 14.30 | Uher Miroslav ml. | JM přebor v kádru 52/2
6.050
106 / 20 | 18

24. 4. 2016, 16.00 | Zündorf Egbert Franz | JM přebor v kádru 52/2
5.302
121 / 20 | 26

1. 5. 2016, 11.30 | Adámek Petr | Baráž o 1.NL - Čechy, Morava
6.052

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15641 / 277 | 182.31
3.40
68.19150000 %
53 / 20 | 14

4. 10. 2015, 17.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída TD
2.652
32 / 20 | 5

10. 10. 2015, 18.00 | Hronek Jiří | JM - 1. třída TD
1.600
46 / 20 | 17

1. 11. 2015, 14.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída TD
2.300
48 / 15 | 6

13. 12. 2015, 14.00 | Kotásek René | JM - 1. třída TD
3.200
48 / 20 | 7

9. 1. 2016, 18.00 | Lancinger Petr | JM - 1. třída TD
2.402
46 / 20 | 7

17. 1. 2016, 17.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída TD
2.302
57 / 20 | 10

7. 2. 2016, 17.30 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída TD
2.850
38 / 17 | 18

20. 2. 2016, 14.00 | Sviták František | JM - 1. třída TD
2.230
32 / 20 | 7

6. 3. 2016, 14.00 | Hrazdíra Miroslav | JM - 1. třída TD
1.600
39 / 20 | 11

19. 3. 2016, 14.00 | Cupák Lubomír | JM - 1. třída TD
1.952
46 / 20 | 10

2. 4. 2016, 14.00 | Vintr Jaroslav | JM - 1. třída TD
2.302
29 / 15 | 10

10. 4. 2016, 10.00 | Kopl Josef | JM oblastní přebor 1B
1.930
51 / 15 | 9

10. 4. 2016, 11.20 | Studňař Martin | JM oblastní přebor 1B
3.402
23 / 15 | 6

10. 4. 2016, 14.00 | Červenka Vítězslav | JM oblastní přebor 1B
1.530
53 / 20 | 7

1. 5. 2016, 13.00 | Coufal Zdeněk | Baráž o 1.NL - Čechy, Morava
2.650

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6307 / 78 | 223.93
5.12
34.11110000 %
79 / 20 | 14

26. 3. 2016, 11.00 | Domanský Pavel | MS MČR Kádr 52/1
3.950
41 / 8 | 13

26. 3. 2016, 13.00 | Stareček Vladimír | MS MČR Kádr 52/1
5.120
54 / 15 | 14

26. 3. 2016, 15.00 | Nenál Jiří | MS MČR Kádr 52/1
3.600
55 / 11 | 22

26. 3. 2016, 17.00 | Ráček Milan | MS MČR Kádr 52/1
5.000
24 / 5 | 11

26. 3. 2016, 19.00 | Frieda Jan | MS MČR Kádr 52/1
4.800
54 / 19 | 12

26. 3. 2016, 21.00 | Stareček Pavel | MS MČR Kádr 52/1
2.840

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131739 / 250 | 706.95
13.33
63.23640000 %
49 / 20 | 11

27. 9. 2014, 10.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída
2.45
136 / 20 | 35

5. 10. 2014, 10.00 | Starý Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.802
98 / 20 | 25

19. 10. 2014, 10.00 | Vlk Lukáš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.902
200 / 20 | 44

1. 11. 2014, 10.00 | Meitner Martin | JM - 1. třída
10.002
155 / 20 | 35

8. 11. 2014, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída
7.75
158 / 20 | 70

30. 11. 2014, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
7.90
200 / 19 | 34

6. 12. 2014, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM - 1. třída
10.522
61 / 20 | 13

3. 1. 2015, 10.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída
3.05
73 / 20 | 17

10. 1. 2015, 00.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
3.65
77 / 16 | 24

24. 1. 2015, 13.00 | Nenál Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.810
200 / 15 | 35

7. 2. 2015, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | JM - 1. třída
13.332
178 / 20 | 41

21. 2. 2015, 10.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída
8.90
154 / 20 | 65

5. 4. 2015, 15.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
7.70

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151477 / 276 | 515.35
8.71
50.75600000 %
149 / 20 | 34

27. 9. 2014, 10.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída
7.45
101 / 20 | 22

5. 10. 2014, 10.00 | Starý Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.050
45 / 20 | 8

19. 10. 2014, 10.00 | Vlk Lukáš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.252
87 / 20 | 14

1. 11. 2014, 10.00 | Meitner Martin | JM - 1. třída
4.35
95 / 20 | 51

30. 11. 2014, 12.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída
4.75
143 / 20 | 27

6. 12. 2014, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM - 1. třída
7.15
134 / 20 | 22

3. 1. 2015, 10.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída
6.70
78 / 20 | 25

10. 1. 2015, 00.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
3.90
98 / 20 | 23

24. 1. 2015, 13.00 | Horna Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.902
122 / 20 | 22

7. 2. 2015, 12.00 | Hrazdíra Miroslav | JM - 1. třída
6.10
85 / 20 | 31

21. 2. 2015, 00.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída
4.25
132 / 20 | 31

5. 4. 2015, 15.00 | Matyáš Radek | JM - 1. třída
6.60
48 / 14 | 15

26. 4. 2015, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM - Přebor kádr
3.420
61 / 7 | 26

26. 4. 2015, 10.00 | Hampl Michal | JM - Přebor kádr
8.710
99 / 15 | 16

26. 4. 2015, 10.00 | Lancinger Petr | JM - Přebor kádr
6.602

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13494 / 238 | 142.07
3.52
21.20170000 %
39 / 20 | 8

27. 9. 2014, 10.00 | Sviták František | JM - 1. třída
1.95
38 / 20 | 12

5. 10. 2014, 10.00 | Starý Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.900
39 / 20 | 7

19. 10. 2014, 10.00 | Vlk Lukáš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.950
31 / 20 | 3

1. 11. 2014, 10.00 | Meitner Martin | JM - 1. třída
1.55
40 / 20 | 5

6. 12. 2014, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM - 1. třída
2.00
14 / 10 | 6

3. 1. 2015, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
1.40
44 / 20 | 8

10. 1. 2015, 00.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
2.20
34 / 20 | 10

24. 1. 2015, 13.00 | Nenál Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.700
41 / 20 | 10

7. 2. 2015, 13.30 | Hrazdíra Miroslav | JM - 1. třída
2.05
45 / 20 | 7

5. 4. 2015, 15.00 | Matyáš Radek | JM - 1. třída
2.25
23 / 14 | 5

9. 5. 2015, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - Přebor 1B
1.640
60 / 17 | 14

9. 5. 2015, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - Přebor 1B
3.522
46 / 17 | 11

9. 5. 2015, 10.00 | Uher Miroslav ml. | JM - Přebor 1B
2.700

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10120 / 258 | 40.465
0.950
28.50360000 %
12 / 30 | 3

6. 12. 2014, 10.00 | Foukal Patrik | JM - 3B skupina C
0.4002
16 / 30 | 2

6. 12. 2014, 12.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3B skupina C
0.5332
11 / 30 | 3

6. 12. 2014, 13.00 | Klíma David | JM - 3B skupina C
0.3660
13 / 30 | 2

6. 12. 2014, 15.00 | Tůma Jakub | JM - 3B skupina C
0.4330
10 / 30 | 3

21. 2. 2015, 00.00 | Beneš Karel | JM - 1. třída
0.3332
11 / 20 | 3

16. 5. 2015, 10.00 | Tůma Jakub | JM - Přebor 3B
0.5500
8 / 28 | 2

16. 5. 2015, 10.00 | Vala Miroslav | JM - Přebor 3B
0.2850
19 / 20 | 4

16. 5. 2015, 10.00 | Vala Miroslav | JM - Přebor 3B
0.9502
11 / 20 | 2

16. 5. 2015, 10.00 | Hammer Ivan | JM - Přebor 3B
0.5500
9 / 20 | 4

16. 5. 2015, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM - Přebor 3B
0.4502

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151605 / 274 | 805.85
8.30
50.95240000 %
107 / 20 | 36

22. 9. 2013, 10.00 | Pošvář František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.350
158 / 20 | 41

28. 9. 2013, 10.00 | Osvald Josef | Jižní Morava - 1. třída
7.90
116 / 20 | 17

19. 10. 2013, 10.00 | Novotný Jiří | Jižní Morava - 1. třída
5.800
128 / 20 | 39

3. 11. 2013, 10.00 | Hrubý Josef | Jižní Morava - 1. třída
6.40
58 / 20 | 10

30. 11. 2013, 10.00 | Studňař Martin | Jižní Morava - 1. třída
2.90
78 / 20 | 21

15. 12. 2013, 09.30 | Červenka Vítězslav | Jižní Morava - 1. třída
3.90
116 / 20 | 24

9. 2. 2014, 09.00 | Novotný Jiří | Jižní Morava - 1. třída
5.80
159 / 20 | 25

2. 3. 2014, 10.00 | Hrubý Josef | Jižní Morava - 1. třída
7.95
132 / 20 | 38

29. 3. 2014, 10.00 | Beneš Karel | Jižní Morava - 1. třída
6.60
13 / 5 | 7

30. 3. 2014, 10.00 | Peštál Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.600
100 / 20 | 41

6. 4. 2014, 10.00 | Sviták František | Jižní Morava - 1. třída
5.00
166 / 20 | 80

13. 4. 2014, 10.00 | Frgal Miroslav | Přebor JM ve volné hře
8.302
122 / 20 | 23

13. 4. 2014, 11.30 | Červenka Vítězslav | Přebor JM ve volné hře
6.100
51 / 9 | 37

13. 4. 2014, 13.00 | Kopl Josef | Přebor JM ve volné hře
5.660
101 / 20 | 26

27. 4. 2014, 10.00 | Háva Miloš | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.050

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161405 / 286 | 304.91
7.88
46.06560000 %
72 / 20 | 22

22. 9. 2013, 10.00 | Pošvář František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.600
114 / 20 | 17

28. 9. 2013, 11.30 | Osvald Josef | Jižní Morava - 1. třída
5.70
79 / 20 | 30

19. 10. 2013, 10.00 | Jedlička Jaroslav | Jižní Morava - 1. třída
3.95
56 / 20 | 13

3. 11. 2013, 10.00 | Preis Josef | Jižní Morava - 1. třída
2.80
109 / 20 | 21

30. 11. 2013, 10.00 | Sedlák Pavel | Jižní Morava - 1. třída
5.45
98 / 20 | 23

15. 12. 2013, 09.30 | Sviták František | Jižní Morava - 1. třída
4.90
112 / 20 | 28

9. 2. 2014, 09.00 | Kavan Jiří | Jižní Morava - 1. třída
5.60
95 / 20 | 24

2. 3. 2014, 11.00 | Preis Josef | Jižní Morava - 1. třída
4.75
64 / 20 | 9

16. 3. 2014, 10.00 | Starý Radek | Jižní Morava - 1. třída
3.20
128 / 20 | 20

29. 3. 2014, 10.00 | Beneš Karel | Jižní Morava - 1. třída
6.40
134 / 17 | 29

30. 3. 2014, 10.00 | Peštál Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.88
142 / 20 | 24

6. 4. 2014, 10.00 | Sviták František | Jižní Morava - 1. třída
7.10
78 / 19 | 19

27. 4. 2014, 10.00 | Háva Miloš | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.10
45 / 10 | 12

24. 5. 2014, 10.00 | Močička Miroslav ml. | Přebor JM v kádru 52/2
4.500
10 / 5 | 4

24. 5. 2014, 10.00 | Kalábek Jaromír | Přebor JM v kádru 52/2
2.000
69 / 15 | 24

24. 5. 2014, 10.00 | Melo Petr | Přebor JM v kádru 52/2
4.602

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16590 / 297 | 141.98
2.90
21.14700000 %
25 / 20 | 6

22. 9. 2013, 10.00 | Pošvář František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.250
30 / 20 | 7

28. 9. 2013, 13.00 | Hammer Ivan | Jižní Morava - 1. třída
1.50
58 / 20 | 8

19. 10. 2013, 10.00 | Novotný Jiří | Jižní Morava - 1. třída
2.90
31 / 18 | 7

3. 11. 2013, 10.00 | Hrubý Josef | Jižní Morava - 1. třída
1.72
54 / 20 | 14

15. 12. 2013, 09.30 | Červenka Vítězslav | Jižní Morava - 1. třída
2.70
54 / 19 | 11

9. 2. 2014, 09.00 | Jedlička Jaroslav | Jižní Morava - 1. třída
2.84
48 / 20 | 9

2. 3. 2014, 12.00 | Führlinger Patrik | Jižní Morava - 1. třída
2.40
40 / 20 | 8

16. 3. 2014, 10.00 | Starý Radek | Jižní Morava - 1. třída
2.00
39 / 20 | 10

29. 3. 2014, 10.00 | Sedlák Pavel | Jižní Morava - 1. třída
1.95
46 / 20 | 12

30. 3. 2014, 10.00 | Hošek Ondřej | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.300
47 / 20 | 7

6. 4. 2014, 10.00 | Červenka Vítězslav | Jižní Morava - 1. třída
2.35
16 / 15 | 4

12. 4. 2014, 10.00 | Müller David | Prebor JM kraje v jednobandu
1.060
30 / 15 | 8

12. 4. 2014, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | Prebor JM kraje v jednobandu
2.002
27 / 15 | 6

12. 4. 2014, 10.00 | Tůma Jakub | Prebor JM kraje v jednobandu
1.800
30 / 15 | 7

12. 4. 2014, 10.00 | Vala Miroslav | Prebor JM kraje v jednobandu
2.000
15 / 20 | 3

27. 4. 2014, 10.00 | Fellner Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
0.750

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
350 / 118 | 30.423
0.575
55.55560000 %
18 / 40 | 3

16. 11. 2013, 12.00 | Meitner Martin | JM 3B skupina B
0.450
9 / 38 | 2

16. 11. 2013, 13.00 | Uher Miroslav ml. | JM 3B skupina B
0.2360
23 / 40 | 2

16. 11. 2013, 14.00 | Polášek Jan | JM 3B skupina B
0.575

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161250 / 229 | 555.45
14.36
27.17390000 %
78 / 20 | 23

2. 9. 2012, 10.00 | Keluc Otto | 1.třída - Střední Morava
3.900
74 / 30 | 19

9. 9. 2012, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | 1.třída - Střední Morava
2.460
7 / 2 | 5

15. 9. 2012, 13.00 | Ocásek Jiří | 1.LIGA MORAVA
3.500
124 / 15 | 44

29. 9. 2012, 13.00 | Andrejovský Robert | 1.LIGA MORAVA
8.26
36 / 15 | 12

13. 10. 2012, 10.00 | Novotný Jiří | 1.LIGA MORAVA
2.40
105 / 15 | 28

28. 10. 2012, 10.00 | Vašina Radoslav | 1.LIGA MORAVA
7.00
90 / 15 | 31

10. 11. 2012, 13.00 | Meitner Martin | 1.LIGA MORAVA
6.00
72 / 12 | 28

1. 12. 2012, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA MORAVA
6.000
61 / 15 | 32

16. 12. 2012, 10.00 | Červenka Vítězslav | 1.LIGA MORAVA
4.06
50 / 15 | 13

5. 1. 2013, 13.00 | Spružina Jan | 1.LIGA MORAVA
3.33
31 / 4 | 22

19. 1. 2013, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA MORAVA
7.750
95 / 15 | 22

2. 2. 2013, 13.00 | Jurčík Antonín | 1.LIGA MORAVA
6.33
98 / 15 | 27

16. 2. 2013, 13.00 | Vašina Radoslav | 1.LIGA MORAVA
6.53
75 / 15 | 39

2. 3. 2013, 13.00 | Frenc Ivan | 1.LIGA MORAVA
5.00
158 / 11 | 55

23. 3. 2013, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA MORAVA
14.360
96 / 15 | 22

13. 4. 2013, 13.00 | Červenka Vítězslav | 1.LIGA MORAVA
6.40

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191201 / 295 | 284.07
5.66
24.81400000 %
66 / 15 | 25

30. 11. -0001, 00.00 | Paprskář Milan | Přebor Středomoravské oblasti
4.400
44 / 14 | 14

30. 11. -0001, 00.00 | Keluc Otto | Přebor Středomoravské oblasti
3.140
27 / 12 | 15

30. 11. -0001, 00.00 | Dvořáček Vladimír | Přebor Středomoravské oblasti
2.250
110 / 30 | 18

2. 9. 2012, 10.00 | Keluc Otto | 1.třída - Střední Morava
3.660
107 / 26 | 23

9. 9. 2012, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 1.třída - Střední Morava
4.11
83 / 15 | 21

15. 9. 2012, 13.00 | Hošek Ondřej | 1.LIGA MORAVA
5.53
80 / 15 | 18

29. 9. 2012, 13.00 | Andrejovský Robert | 1.LIGA MORAVA
5.33
40 / 15 | 17

13. 10. 2012, 10.00 | Novotný Jiří | 1.LIGA MORAVA
2.66
60 / 15 | 15

28. 10. 2012, 10.00 | Vašina Radoslav | 1.LIGA MORAVA
4.00
65 / 15 | 12

10. 11. 2012, 13.00 | Meitner Martin | 1.LIGA MORAVA
4.33
25 / 8 | 6

1. 12. 2012, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA MORAVA
3.12
48 / 15 | 14

16. 12. 2012, 10.00 | Červenka Vítězslav | 1.LIGA MORAVA
3.20
56 / 15 | 12

5. 1. 2013, 13.00 | Spružina Jan | 1.LIGA MORAVA
3.73
58 / 11 | 12

19. 1. 2013, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA MORAVA
5.27
45 / 15 | 10

2. 2. 2013, 13.00 | Jurčík Antonín | 1.LIGA MORAVA
3.00
73 / 15 | 28

16. 2. 2013, 13.00 | Vašina Radoslav | 1.LIGA MORAVA
4.86
85 / 15 | 22

2. 3. 2013, 13.00 | Frenc Ivan | 1.LIGA MORAVA
5.66
51 / 14 | 11

23. 3. 2013, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA MORAVA
3.64
78 / 15 | 17

13. 4. 2013, 13.00 | Červenka Vítězslav | 1.LIGA MORAVA
5.20

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20737 / 424 | 171.73
3.15
15.04080000 %
43 / 30 | 9

2. 9. 2012, 10.00 | Keluc Otto | 1.třída - Střední Morava
1.430
27 / 20 | 9

15. 9. 2012, 13.00 | Hošek Ondřej | 1.LIGA MORAVA
1.350
45 / 20 | 9

29. 9. 2012, 13.00 | Andrejovský Robert | 1.LIGA MORAVA
2.252
39 / 20 | 8

13. 10. 2012, 10.00 | Novotný Jiří | 1.LIGA MORAVA
1.950
29 / 20 | 6

28. 10. 2012, 10.00 | Kalábek Roman | 1.LIGA MORAVA
1.450
32 / 20 | 6

10. 11. 2012, 13.00 | Meitner Martin | 1.LIGA MORAVA
1.600
22 / 20 | 4

1. 12. 2012, 13.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA MORAVA
1.100
37 / 20 | 14

16. 12. 2012, 10.00 | Červenka Vítězslav | 1.LIGA MORAVA
1.852
45 / 20 | 14

5. 1. 2013, 13.00 | Spružina Jan | 1.LIGA MORAVA
2.252
29 / 14 | 6

19. 1. 2013, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA MORAVA
2.07
40 / 20 | 6

2. 2. 2013, 13.00 | Jurčík Antonín | 1.LIGA MORAVA
2.002
33 / 20 | 6

16. 2. 2013, 13.00 | Kalábek Roman | 1.LIGA MORAVA
1.652
39 / 20 | 5

2. 3. 2013, 13.00 | Frenc Ivan | 1.LIGA MORAVA
1.952
63 / 20 | 17

23. 3. 2013, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA MORAVA
3.150
33 / 25 | 8

30. 3. 2013, 09.00 | Coufal Zdeněk | Přebor Středomoravské oblasti
1.320
31 / 24 | 8

30. 3. 2013, 09.00 | Paprskář Milan | Přebor Středomoravské oblasti
1.290
35 / 25 | 8

30. 3. 2013, 09.00 | Coufalík Ivo | Přebor Středomoravské oblasti
1.400
19 / 21 | 6

30. 3. 2013, 09.00 | Nenál Jiří | Přebor Středomoravské oblasti
0.900
47 / 25 | 10

30. 3. 2013, 09.00 | Ferák Karel | Přebor Středomoravské oblasti
1.880
49 / 20 | 9

13. 4. 2013, 13.00 | Červenka Vítězslav | 1.LIGA MORAVA
2.450

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131181 / 197 | 605.99
9.87
31.07890000 %
74 / 30 | 11

10. 9. 2011, 10.00 | Sedlák Vlastimil | 1. třída - Střední Morava
2.460
98 / 12 | 38

1. 10. 2011, 10.00 | Peštál Petr | 1. liga - Morava
8.160
112 / 15 | 26

15. 10. 2011, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga - Morava
7.46
124 / 15 | 36

12. 11. 2011, 10.00 | Caha Josef | 1. liga - Morava
8.26
100 / 15 | 42

26. 11. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | 1. liga - Morava
6.66
122 / 15 | 60

10. 12. 2011, 10.00 | Strmiska Jan | 1. liga - Morava
8.13
89 / 15 | 31

17. 12. 2011, 10.00 | Vašina Radoslav | 1. liga - Morava
5.93
79 / 8 | 26

14. 1. 2012, 10.00 | Ocásek Jiří | 1. liga - Morava
9.870
66 / 15 | 22

21. 1. 2012, 10.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. liga - Morava
4.40
72 / 15 | 26

18. 2. 2012, 10.00 | Rujzl Bohumil | 1. liga - Morava
4.80
92 / 12 | 46

3. 3. 2012, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga - Morava
7.660
86 / 15 | 17

17. 3. 2012, 10.00 | Strmiska Jan | 1. liga - Morava
5.73
67 / 15 | 16

24. 3. 2012, 10.00 | Vašina Radoslav | 1. liga - Morava
4.46

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17999 / 280 | 283.56
6.06
24.97500000 %
100 / 18 | 23

30. 11. -0001, 00.00 | Coufalík Ivo | Oblastní přebor v kádru
5.552
68 / 15 | 28

30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Pavel | Oblastní přebor v kádru
4.530
79 / 14 | 18

30. 11. -0001, 00.00 | Ferák Karel | Oblastní přebor v kádru
5.640
61 / 20 | 10

30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Oblastní přebor v kádru
3.050
39 / 20 | 12

30. 11. -0001, 00.00 | Coufal Zdeněk | Oblastní přebor v kádru
1.950
82 / 30 | 19

10. 9. 2011, 10.00 | Sedlák Vlastimil | 1. třída - Střední Morava
2.732
47 / 15 | 9

1. 10. 2011, 10.00 | Ocásek Jiří | 1. liga - Morava
3.13
41 / 15 | 9

15. 10. 2011, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga - Morava
2.73
64 / 15 | 15

12. 11. 2011, 10.00 | Hladký Jiří | 1. liga - Morava
4.26
64 / 13 | 15

26. 11. 2011, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga - Morava
4.92
30 / 15 | 9

17. 12. 2011, 10.00 | Matyáš Radek | 1. liga - Morava
2.00
45 / 15 | 15

14. 1. 2012, 12.00 | Ocásek Jiří | 1. liga - Morava
3.00
53 / 15 | 28

21. 1. 2012, 10.00 | Kováč Aladar | 1. liga - Morava
3.53
74 / 15 | 26

18. 2. 2012, 10.00 | Rujzl Bohumil | 1. liga - Morava
4.93
91 / 15 | 21

3. 3. 2012, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga - Morava
6.06
29 / 15 | 6

17. 3. 2012, 10.00 | Kalábek Jaromír | 1. liga - Morava
1.93
32 / 15 | 7

24. 3. 2012, 10.00 | Vašina Radoslav | 1. liga - Morava
2.13

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14484 / 303 | 121.59
2.60
14.31950000 %
30 / 23 | 12

30. 11. -0001, 00.00 | Coufalík Ivo | Oblastní přebor v 1B
1.300
47 / 25 | 9

30. 11. -0001, 00.00 | Kolář Jan | Oblastní přebor v 1B
1.882
34 / 25 | 9

30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Pavel | Oblastní přebor v 1B
1.360
20 / 30 | 2

10. 9. 2011, 10.00 | Sedlák Vlastimil | 1. třída - Střední Morava
0.660
51 / 20 | 9

1. 10. 2011, 10.00 | Peštál Petr | 1. liga - Morava
2.550
35 / 20 | 8

15. 10. 2011, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga - Morava
1.750
52 / 20 | 10

12. 11. 2011, 10.00 | Daniel Vladislav | 1. liga - Morava
2.600
27 / 20 | 4

26. 11. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | 1. liga - Morava
1.350
34 / 20 | 11

17. 12. 2011, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1. liga - Morava
1.700
29 / 20 | 5

14. 1. 2012, 14.00 | Ocásek Jiří | 1. liga - Morava
1.450
29 / 20 | 7

21. 1. 2012, 10.00 | Andrejovský Robert | 1. liga - Morava
1.450
27 / 20 | 8

3. 3. 2012, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga - Morava
1.350
40 / 20 | 8

17. 3. 2012, 10.00 | Strmiska Jan | 1. liga - Morava
2.002
29 / 20 | 5

24. 3. 2012, 10.00 | Vašina Radoslav | 1. liga - Morava
1.450

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13795 / 166 | 414.78
8.13
25.23810000 %
129 / 20 | 41

30. 11. -0001, 00.00 | Paprskář Milan | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti Volná hra
6.452
71 / 20 | 12

30. 11. -0001, 00.00 | Frgal Alois | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti Volná hra
3.550
112 / 20 | 13

30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti Volná hra
5.602
39 / 12 | 10

30. 11. -0001, 00.00 | Ferák Karel | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti Volná hra
3.250
79 / 20 | 23

30. 11. -0001, 00.00 | Keluc Otto | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti Volná hra
3.952
8 / 5 | 6

25. 9. 2010, 13.00 | Dvořáček Jan | I.liga B
1.600
60 / 15 | 22

16. 10. 2010, 10.00 | Kolder Milan | I.liga B
4.00
15 / 3 | 6

23. 10. 2010, 13.00 | Bláha Milan | I.liga B
5.000
0 / 1 | 0

6. 11. 2010, 13.00 | Peštál Petr | I.liga B
00
43 / 15 | 10

8. 1. 2011, 13.00 | Skořupa Rostislav | I.liga B
2.86
116 / 15 | 36

22. 1. 2011, 13.00 | Kováč Aladar | I.liga B
7.73
1 / 5 | 1

5. 2. 2011, 13.00 | Slavík Jiří | I.liga B
0.200
122 / 15 | 35

2. 4. 2011, 13.00 | Vašina Radoslav | I.liga B
8.13

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12719 / 196 | 193.66
5.06
25.60540000 %
52 / 17 | 14

30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Pavel | přebor oblasti
3.050
73 / 20 | 18

30. 11. -0001, 00.00 | Kolář Jan | přebor oblasti
3.652
78 / 20 | 11

30. 11. -0001, 00.00 | Vydra Roman | přebor oblasti
3.902
67 / 20 | 11

30. 11. -0001, 00.00 | Kalabis Petr | přebor oblasti
3.350
47 / 15 | 12

25. 9. 2010, 13.00 | Skořupa Rostislav | I.liga B
3.13
68 / 15 | 16

16. 10. 2010, 10.00 | Kolder Milan | I.liga B
4.53
37 / 14 | 10

23. 10. 2010, 13.00 | Bláha Milan | I.liga B
2.64
76 / 15 | 19

6. 11. 2010, 13.00 | Kopečný Radek | I.liga B
5.06
53 / 15 | 19

8. 1. 2011, 13.00 | Skořupa Rostislav | I.liga B
3.53
64 / 15 | 16

22. 1. 2011, 13.00 | Kováč Aladar | I.liga B
4.26
42 / 15 | 9

5. 2. 2011, 13.00 | Slavík Jiří | I.liga B
2.80
62 / 15 | 11

2. 4. 2011, 13.00 | Vašina Radoslav | I.liga B
4.13

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12332 / 260 | 111.27
1.70
12.43450000 %
51 / 30 | 8

30. 11. -0001, 00.00 | Ferák Karel | Přebor Středomoravského kraje v 1B
1.700
19 / 20 | 4

30. 11. -0001, 00.00 | Směšný Tomáš | Přebor Středomoravského kraje v 1B
0.950
25 / 20 | 6

30. 11. -0001, 00.00 | Paprskář Milan | Přebor Středomoravského kraje v 1B
1.250
40 / 30 | 7

30. 11. -0001, 00.00 | Dimoschakis Dimitrios | Přebor Středomoravského kraje v 1B
1.332
22 / 20 | 5

25. 9. 2010, 13.00 | Skořupa Rostislav | I.liga B
1.100
20 / 20 | 9

16. 10. 2010, 10.00 | Kolder Milan | I.liga B
1.000
29 / 20 | 11

23. 10. 2010, 13.00 | Slavík Jiří | I.liga B
1.450
25 / 20 | 6

6. 11. 2010, 13.00 | Peštál Petr | I.liga B
1.250
31 / 20 | 7

8. 1. 2011, 13.00 | Skořupa Rostislav | I.liga B
1.550
19 / 20 | 3

22. 1. 2011, 13.00 | Andrejovský Robert | I.liga B
0.950
29 / 20 | 8

5. 2. 2011, 13.00 | Slavík Jiří | I.liga B
1.450
22 / 20 | 7

2. 4. 2011, 13.00 | Vašina Radoslav | I.liga B
1.100

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10504 / 177 | 322.84
5.92
22.14410000 %
47 / 30 | 9

10. 1. 2010, 14.00 | Vydra Roman | 1.třída STŘM
1.560
77 / 13 | 32

30. 1. 2010, 08.00 | Tunkr Martin | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti
5.920
23 / 20 | 7

30. 1. 2010, 08.00 | Svoboda Stanislav | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti
1.150
45 / 20 | 8

30. 1. 2010, 08.00 | Zelenka Pavel | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti
2.250
71 / 20 | 8

30. 1. 2010, 08.00 | Coufalík Ivo | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti
3.550
19 / 5 | 10

13. 2. 2010, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.liga B
3.800
61 / 30 | 10

20. 2. 2010, 10.00 | Zelenka Pavel | 1.třída STŘM
2.030
45 / 9 | 15

6. 3. 2010, 13.00 | Slaměník Radek | 1.liga B
5.000
75 / 15 | 12

20. 3. 2010, 13.00 | Kalábek Jaromír | 1.liga B
5.00
41 / 15 | 11

10. 4. 2010, 10.00 | Plaček Robert | 1.liga B
2.73

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6290 / 122 | 212.37
3.93
18.12500000 %
52 / 30 | 8

10. 1. 2010, 14.00 | Vydra Roman | 1.třída STŘM
1.730
15 / 17 | 5

13. 2. 2010, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.liga B
0.88
65 / 30 | 8

20. 2. 2010, 10.00 | Zelenka Pavel | 1.třída STŘM
2.160
52 / 15 | 21

6. 3. 2010, 13.00 | Slaměník Radek | 1.liga B
3.46
47 / 15 | 16

20. 3. 2010, 13.00 | Kalábek Jaromír | 1.liga B
3.13
59 / 15 | 9

10. 4. 2010, 10.00 | Plaček Robert | 1.liga B
3.93

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6164 / 140 | 91.17
2.05
10.25000000 %
29 / 30 | 5

10. 1. 2010, 14.00 | Zapletal Pavel | 1.třída STŘM
0.960
29 / 20 | 4

13. 2. 2010, 13.00 | Strejček Radomír | 1.liga B
1.450
29 / 30 | 9

20. 2. 2010, 10.00 | Zelenka Pavel | 1.třída STŘM
0.962
16 / 20 | 6

6. 3. 2010, 13.00 | Mirga Martin | 1.liga B
0.800
20 / 20 | 3

20. 3. 2010, 13.00 | Kalábek Jaromír | 1.liga B
1.000
41 / 20 | 9

10. 4. 2010, 10.00 | Plaček Robert | 1.liga B
2.052