Žabenský Zbyněk

Závodní stůl

2019/2020

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
277 / 38 | 17 | 92.02
2.83
22.00000000 %
26 / 20 | 7 | 5
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 2. 2020, 10.00 | Matyáš Radek | 49. MČR KÁDR 47/2 ZS
1.300
51 / 18 | 17 | 9
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 2. 2020, 12.30 | Cebula Tomáš | 49. MČR KÁDR 47/2 ZS
2.830

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
113 / 50 | 2 | 20.260
0.260
43.33330000 %
13 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 14.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B I. LIGA
0.2600

2018/2019

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3143 / 60 | 162.38
3.80
47.66670000 %
39 / 20 | 9
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Ševeček Milan | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.950
76 / 20 | 16
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kolder Milan | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
3.802
28 / 20 | 13
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kováč Aladar | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
574 / 194 | 50.381
0.500
49.33330000 %
19 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 14.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B I. LIGA
0.4752
18 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2019, 11.00 | Šlechta Jan | ZS 3B I. LIGA
0.4500
17 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2019, 11.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B I. LIGA
0.5000
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2019, 16.10 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
0.3752
5 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2019, 11.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.1250

2017/2018

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7186 / 124 | 171.50
2.25
20.10810000 %
21 / 19 | 9
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 11. 2017, 12.00 | Hošek Ondřej | 47. MČR KÁDR 47/2 ZS
1.100
14 / 9 | 7
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 11. 2017, 16.00 | Kozák Adam | 47. MČR KÁDR 47/2 ZS
1.550
31 / 20 | 6
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 11. 2017, 18.00 | Dostál Jiří | 47. MČR KÁDR 47/2 ZS
1.550
23 / 20 | 6
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 10.45 | Koky Dušan | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.150
29 / 20 | 7
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 12.15 | Dunaj Mojmír | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.450
23 / 16 | 17
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 13.00 | Kováč Aladar | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.430
45 / 20 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 16.00 | Ostruszka Petr | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
2.250

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11222 / 204 | 111.08
1.66
23.61700000 %
21 / 20 | 4
Závodní stůl: Jednoband
1. 12. 2017, 17.40 | Ostruszka Petr | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.050
17 / 20 | 4
Závodní stůl: Jednoband
1. 12. 2017, 21.00 | Ševeček Milan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
0.850
15 / 20 | 4
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 10.00 | Ručka Damián | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
0.750
21 / 20 | 3
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 13.20 | Frieda Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.050
19 / 20 | 7
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 15.00 | Jaroš Vladimír | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
0.950
25 / 20 | 5
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 18.20 | Koky Dušan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.252
20 / 12 | 11
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 21.40 | Dvořáček Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.660
15 / 20 | 6
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 10.50 | Ručka Damián | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0.750
26 / 20 | 7
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 11.40 | Dunaj Mojmír | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.300
19 / 12 | 5
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 15.00 | Ostruszka Petr | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.580
24 / 20 | 4
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 15.50 | Vaněk Petr | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.201

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9108 / 357 | 30.302
0.425
37.24140000 %
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 14.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.2750
10 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 11.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B EXTRALIGA
0.2630
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 11.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.2500
7 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 16.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.1750
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 13.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 11.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.3000
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 14.00 | Židů Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.2750
14 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 11.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3590

2016/2017

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8248 / 141 | 271.75
4.26
31.79490000 %
34 / 20 | 14
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Andrejovský Robert | Krajský přebor v K 47/2
1.700
19 / 20 | 5
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Ručka Damián | Krajský přebor v K 47/2
0.950
42 / 19 | 13
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Krajský přebor v K 47/2
2.210
23 / 20 | 12
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Vaněk Petr | Krajský přebor v K 47/2
1.150
21 / 20 | 3
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kováč Aladar | Krajský přebor v K 47/2
1.050
25 / 12 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Dvořáček Jan | Krajský přebor v K 47/2
2.080
20 / 15 | 5
Závodní stůl: Kádr 47/2
14. 10. 2016, 16.30 | Háva Miloš | VS MČR KÁDR 47/2
1.330
64 / 15 | 27
Závodní stůl: Kádr 47/2
14. 10. 2016, 18.00 | Háva Miloš | VS MČR KÁDR 47/2
4.262

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
235 / 34 | 61.02
1.10
29.16670000 %
22 / 20 | 6
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2016, 16.00 | Vintrocha Richard | VS MČR JEDNOBAND
1.100
13 / 14 | 4
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2016, 18.40 | Kozák Adam | VS MČR JEDNOBAND
0.920

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
425 / 103 | 50.242
0.333
35.71430000 %
10 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 13.00 | Švejda Branislav | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.3330
4 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 15.00 | Šimíček Lukáš | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.1330
7 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 10.00 | Kováč Juraj | Oblastní přebor jednotlivci
0.2800
4 / 18 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 13.45 | Bača Miroslav | Oblastní přebor jednotlivci
0.2220

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22203 / 797 | 40.254
0.500
32.74190000 %
10 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 11.00 | Bača Libor | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.3330
6 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 13.00 | Truhlář Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.2000
9 / 24 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 10.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 13.00 | Peter Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2750
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 16.00 | Bača Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5000
7 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 11.30 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.1750
9 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 14.30 | Domanský Pavel | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2500
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 17.30 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
7 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 13.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.1840
6 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 17.30 | Bača Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.1500
4 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 12.00 | Vintrocha Richard | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.1330
7 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 13.00 | Sibai Fouad | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.2330
9 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 13.00 | Dostál Martin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4730
5 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 17.30 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.1250
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 10.00 | Vymětal Leoš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2252
13 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 14.30 | Filip Antonín | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3250
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 17.30 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2250
4 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 13.00 | Hrdlička Lubomír | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.1000
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 16.00 | Šimíček Lukáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2500
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2016, 11.30 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3000
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2016, 13.00 | Peter Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2752
10 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2016, 16.00 | Šimíček Lukáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2500

Malý stůl

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3126 / 31 | 264.06
4.46
16.80000000 %
59 / 15 | 16
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2018, 14.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.930
67 / 15 | 26
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2018, 14.00 | Führlinger Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.460
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2018, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
00

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4167 / 54 | 153.09
4.22
20.87500000 %
43 / 15 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 10.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.860
38 / 9 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 10.00 | Hošek Ondřej | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.220
53 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2018, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.530
33 / 15 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 10.00 | Coufal Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4117 / 60 | 161.95
2.40
29.25000000 %
26 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 14.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.730
35 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 16.00 | Hammer Ivan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.330
36 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2018, 16.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.400
20 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 16.00 | Coufal Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.330

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
128 / 15 | 91.86
1.86
18.66670000 %
28 / 15 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 2. 2019, 12.00 | Horna Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.860

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6245 / 52 | 234.71
21.00
16.33330000 %
37 / 9 | 15
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2017, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.110
21 / 1 | 21
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2017, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
21.000
37 / 3 | 23
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2018, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.330
42 / 15 | 12
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2018, 14.00 | Venglář Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.800
78 / 15 | 18
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2018, 14.00 | Nutil Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.200
30 / 9 | 16
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2018, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.330

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7279 / 85 | 153.28
5.25
19.92860000 %
26 / 15 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.730
49 / 15 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 10.00 | Stareček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.260
42 / 8 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.250
12 / 5 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2018, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.400
54 / 15 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2018, 10.00 | Andrejovský Robert | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.600
41 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 10.00 | Nutil Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.732
55 / 12 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.580

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7172 / 104 | 121.65
2.40
24.57140000 %
15 / 14 | 3
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 14.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.070
21 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.400
29 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 16.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.930
24 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2018, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.600
36 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2018, 16.00 | Andrejovský Robert | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.400
13 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 14.00 | Nutil Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
0.860
34 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 14.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.260

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
116 / 15 | 51.06
1.06
10.66670000 %
16 / 15 | 5
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 9. 2017, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.060

2016/2017

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3104 / 47 | 112.21
2.88
57.77780000 %
20 / 9 | 3
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 10.00 | Čaněcký Patrik | Oblastní přebor jednotlivci 1B
2.220
52 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 11.30 | Andrejovský Robert | Oblastní přebor jednotlivci 1B
2.880
32 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 13.00 | Peter Jaroslav | Oblastní přebor jednotlivci 1B
1.600

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12178 / 469 | 40.379
0.500
49.44440000 %
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2016, 17.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
0.4500
7 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2016, 18.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.1790
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2016, 19.00 | Hyšperský Jindř. | SM 3B 1. třída
0.2750
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2016, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.3250
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2016, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.4752
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2016, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.5000
17 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 17.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. třída
0.5000
13 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 18.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
0.3610
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.4500
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. třída
0.4750
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 18.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
0.3250
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.2500

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5352 / 97 | 533.62
5.40
35.20000000 %
58 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2015, 17.00 | Dunaj Radim | SM - TD 1. třída
2.902
108 / 20 | 53
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2016, 17.00 | Kulich Libor | SM - TD 1. třída
5.402
79 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2016, 17.00 | Cibulka Jan | SM - TD 1. třída
3.952
44 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2016, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM - TD 1. třída
2.200
63 / 17 | 23
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2016, 17.00 | Matoušek Zdeněk | SM - TD 1. třída
3.700

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5237 / 99 | 172.39
3.35
31.60000000 %
25 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2015, 18.00 | Dunaj Radim | SM - TD 1. třída
1.250
62 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2016, 18.00 | Valchař Jaroslav | SM - TD 1. třída
3.102
55 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2016, 18.00 | Cibulka Jan | SM - TD 1. třída
2.752
67 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2016, 18.00 | Dunaj Radim | SM - TD 1. třída
3.352
28 / 19 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2016, 18.00 | Nutil Jiří | SM - TD 1. třída
1.470

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5188 / 100 | 131.88
2.45
62.66670000 %
23 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2015, 19.00 | Dunaj Radim | SM - TD 1. třída
1.151
41 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2016, 19.00 | Kulich Libor | SM - TD 1. třída
2.050
49 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2016, 19.00 | Cibulka Jan | SM - TD 1. třída
2.452
37 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2016, 19.00 | Meca Miroslav | SM - TD 1. třída
1.850
38 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2016, 19.00 | Nutil Jiří | SM - TD 1. třída
1.900

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30440 / 1069 | 70.411
0.725
48.88890000 %
16 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2015, 17.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.6400
16 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2015, 18.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
0.4000
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2015, 19.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
0.3250
4 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 17.00 | Stareček Vladimír | SM - 3B 1. třída
0.1900
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 18.00 | Šnyta Radek | SM - 3B 1. třída
0.3750
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 19.00 | Peter Jaroslav | SM - 3B 1. třída
0.6250
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 17.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
0.5252
29 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 18.00 | Dunaj Radim | SM - 3B 1. třída
0.7252
18 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 19.00 | Kuchař Karel | SM - 3B 1. třída
0.4860
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 17.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
0.4752
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.4001
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 19.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
0.3250
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 10.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
0.5750
11 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 11.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
0.3230
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 12.00 | Kubiš Peter | SM - 3B 1. třída
0.2500
13 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 14.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
0.3420
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 15.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
0.3250
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 16.00 | Kubiš Peter | SM - 3B 1. třída
0.6002
9 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2016, 17.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
0.2250
14 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2016, 18.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.5830
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2016, 19.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
0.4000
6 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 17.00 | Vintrocha Richard | SM - 3B 1. třída
0.1500
3 / 18 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 18.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.1660
7 / 33 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 19.00 | Merva Petr | SM - 3B 1. třída
0.2120
18 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.4730
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 18.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
0.5750
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 19.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
0.5251
9 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 20.15 | Hudák Jan | MS MČR Trojband - 3B
0.3750
11 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 11.15 | Tauterman Vlastislav ml. | MS MČR Trojband - 3B
0.4070
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 16.15 | Šimíček Lukáš | MS MČR Trojband - 3B
0.2000

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4206 / 80 | 252.57
4.05
25.75000000 %
81 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2012, 10.00 | Lipský Jan | 1.třída Severní Morava
4.052
30 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2013, 10.00 | Kocián Jan | 1.třída Severní Morava
1.500
22 / 20 | 4
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2013, 10.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
1.100
73 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
4. 4. 2013, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
3.652

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4160 / 80 | 112.00
2.70
26.66670000 %
54 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2012, 10.00 | Lipský Jan | 1.třída Severní Morava
2.702
36 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 10.00 | Kocián Jan | 1.třída Severní Morava
1.800
17 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2013, 10.00 | Haiduk Georg | 1.třída Severní Morava
0.850
53 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2013, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
2.652

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4116 / 80 | 121.45
2.00
48.33330000 %
29 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2012, 10.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
1.452
27 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2013, 10.00 | Meca Miroslav | 1.třída Severní Morava
1.352
20 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2013, 10.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
1.000
40 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2013, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
2.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
670 / 216 | 30.324
0.550
38.88890000 %
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 10.00 | Buchtík Martin | 3B 1.třída Severní Morava
0.2000
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 10.00 | Kováč Aladar | 3B 1.třída Severní Morava
0.2750
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 10.00 | Molinek Tomáš | 3B 1.třída Severní Morava
0.5502
6 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2013, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1.třída Severní Morava
0.2500
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2013, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1.třída Severní Morava
0.2502
13 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2013, 17.00 | Bača Tomáš | 3B 1.třída Severní Morava
0.4060

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9590 / 180 | 323.27
5.10
32.77780000 %
38 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2011, 10.00 | Andrejovský Robert | 1. třída - Severní Morava
1.900
53 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2012, 10.00 | Držík Jan | 1. třída - Severní Morava
2.650
84 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2012, 08.00 | Kováč Aladar | 1. třída - Severní Morava
4.200
67 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2012, 10.00 | Nutil Jiří | 1. třída - Severní Morava
3.350
102 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2012, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída - Severní Morava
5.100
71 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2012, 10.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
3.552
62 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2012, 17.00 | Líška Antonín ml. | 1. třída - Severní Morava
3.100
60 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2012, 10.00 | Stach Lumír | 1. třída - Severní Morava
3.000
53 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
24. 4. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
2.650

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9421 / 180 | 192.33
3.25
31.18520000 %
27 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2011, 10.00 | Andrejovský Robert | 1. třída - Severní Morava
1.350
61 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2012, 10.00 | Lepík Jiří | 1. třída - Severní Morava
3.052
56 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2012, 08.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída - Severní Morava
2.800
55 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2012, 10.00 | Vintrocha Richard | 1. třída - Severní Morava
2.752
62 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2012, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída - Severní Morava
3.102
29 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2012, 10.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
1.450
44 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2012, 17.00 | Lepík Jiří | 1. třída - Severní Morava
2.200
22 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2012, 10.00 | Šnyta Radek | 1. třída - Severní Morava
1.100
65 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
3.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8233 / 160 | 101.45
2.00
48.54170000 %
16 / 20 | 2
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2011, 10.00 | Kováč Aladar | 1. třída - Severní Morava
0.800
40 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2012, 10.00 | Lepík Jiří | 1. třída - Severní Morava
2.000
29 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2012, 08.00 | Kováč Aladar | 1. třída - Severní Morava
1.451
21 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2012, 10.00 | Hok Dalibor | 1. třída - Severní Morava
1.051
31 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2012, 10.00 | Lipský Jan | 1. třída - Severní Morava
1.552
31 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2012, 17.00 | Držík Jan | 1. třída - Severní Morava
1.550
38 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2012, 10.00 | Šnyta Radek | 1. třída - Severní Morava
1.902
27 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 4. 2012, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída - Severní Morava
1.350

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
777 / 267 | 70.288
0.425
36.66670000 %
8 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2012, 10.00 | Ostruszka Petr | 1.třída 3B - Severní Morava
0.2000
7 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2012, 10.00 | Bielko Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
0.1750
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2012, 10.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B - Severní Morava
0.3750
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2012, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.4250
12 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 2. 2012, 17.00 | Majewski Václav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.3750
5 / 35 | 1
Malý stůl: Trojband
29. 2. 2012, 17.00 | Andrejovský Miroslav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.1420
13 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 2. 2012, 17.00 | Andrejovský Robert | 1.třída 3B - Severní Morava
0.3250

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12550 / 240 | 142.29
3.70
22.91670000 %
28 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2010, 17.00 | Pudzich Waldemar | SM 1.třída
1.400
29 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2010, 17.00 | Bartoš Jiří | SM 1.třída
1.450
55 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2010, 10.00 | Meca Miroslav | SM 1.třída
2.750
55 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2010, 17.00 | Kováč Aladar | SM 1.třída
2.750
74 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2010, 10.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
3.702
27 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2011, 10.00 | Stach Lumír | SM 1.třída
1.350
33 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2011, 17.00 | Nehyba Martin | SM 1.třída
1.650
37 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2011, 10.00 | Vidlák Milan | SM 1.třída
1.850
48 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2011, 10.00 | Vrána Josef | SM 1.třída
2.402
56 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2011, 17.00 | Meca Miroslav | SM 1.třída
2.800
56 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2011, 10.00 | Vajda Roman | SM 1.třída
2.800
52 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
21. 4. 2011, 17.00 | Hok Dalibor | SM 1.třída
2.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12550 / 231 | 192.38
3.90
30.55560000 %
35 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2010, 17.00 | Grosoš Jan | SM 1.třída
1.750
60 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2010, 17.00 | Bartoš Jiří | SM 1.třída
3.002
37 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2010, 10.00 | Tvrdoň Rudolf | SM 1.třída
1.850
53 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2010, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
2.650
29 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2010, 10.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
1.450
47 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2011, 10.00 | Habr Jiří | SM 1.třída
2.350
71 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2011, 17.00 | Nutil Jiří | SM 1.třída
3.550
78 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2011, 10.00 | Grosoš Jan | SM 1.třída
3.902
44 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2011, 10.00 | Vrána Josef | SM 1.třída
2.202
41 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2011, 17.00 | Meca Miroslav | SM 1.třída
2.050
22 / 11 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2011, 10.00 | Stareček Pavel | SM 1.třída
2.000
33 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2011, 17.00 | Habr Jiří | SM 1.třída
1.650

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12307 / 240 | 141.27
2.00
42.63890000 %
21 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2010, 17.00 | Grosoš Jan | SM 1.třída
1.052
28 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2010, 17.00 | Bartoš Jiří | SM 1.třída
1.400
40 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2010, 10.00 | Meca Miroslav | SM 1.třída
2.002
18 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2010, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
0.900
25 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2010, 10.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
1.252
16 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2011, 10.00 | Habr Jiří | SM 1.třída
0.800
36 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2011, 17.00 | Nutil Jiří | SM 1.třída
1.802
27 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 10.00 | Grosoš Jan | SM 1.třída
1.352
23 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2011, 10.00 | Vrána Josef | SM 1.třída
1.151
23 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2011, 17.00 | Meca Miroslav | SM 1.třída
1.150
19 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2011, 10.00 | Vajda Roman | SM 1.třída
0.950
31 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2011, 17.00 | Hok Dalibor | SM 1.třída
1.552

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36436 / 1331 | 40.327
0.615
40.37040000 %
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2010, 10.00 | Hajný Radim | SM-3B
0.4751
10 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2010, 10.00 | Suran Vladimír | SM-3B
0.2560
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2010, 10.00 | Kajzar Jan | SM-3B
0.2000
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2010, 17.00 | Molinek Tomáš | SM-3B
0.5002
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2010, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-3B
0.4000
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2010, 17.00 | Duda Petr | SM-3B
0.3250
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2010, 10.00 | Hajný Radim | SM-3B
0.3252
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2010, 10.00 | Kajzar Jan | SM-3B
0.3500
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2010, 10.00 | Suran Vladimír | SM-3B
0.5500
6 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2010, 10.00 | Rypka Jan | SM-3B
0.1500
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2010, 10.00 | Kováč Aladar | SM-3B
0.2250
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2010, 10.00 | Majewski Václav | SM-3B
0.3000
3 / 22 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 10.00 | Hájek Radovan | SM-3B
0.1360
5 / 19 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 10.00 | Masár Stanislav | SM-3B
0.2630
24 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | SM-3B
0.6150
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2010, 10.00 | Kováč Juraj | SM-3B
0.3250
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2010, 10.00 | Kubiš Peter | SM-3B
0.3250
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2010, 10.00 | Ďuriš Karol | SM-3B
0.3750
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2010, 14.00 | Kováč Juraj | SM-3B
0.4001
5 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2010, 14.00 | Ďuriš Karol | SM-3B
0.2500
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2010, 14.00 | Švejda Branislav | SM-3B
0.3750
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2010, 17.00 | Kuchař Karel | SM-3B
0.3000
10 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2010, 17.00 | Gavel Martin | SM-3B
0.2500
9 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2010, 17.00 | Závodný Jiří | SM-3B
0.2251
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2011, 10.00 | Duda Petr | SM-3B
0.3502
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2011, 10.00 | Molinek Tomáš | SM-3B
0.3000
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2011, 10.00 | Andrejovský Robert | SM-3B
0.3000
9 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2011, 10.00 | Stareček Vladimír | SM-3B
0.3750
10 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2011, 10.00 | Stareček Pavel | SM-3B
0.2560
9 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2011, 10.00 | Bača Miroslav | SM-3B
0.3750
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2011, 17.00 | Šlechta Jan | SM-3B
0.5000
4 / 35 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2011, 17.00 | Masár Stanislav | SM-3B
0.1140
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2011, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM-3B
0.4250
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2011, 10.00 | Gavel Martin | SM-3B
0.2500
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | SM-3B
0.3500
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2011, 10.00 | Závodný Jiří | SM-3B
0.2000