User
New userChange password

Hochman Libor

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
7857 / 162 | 40 | 275.29
7.36
61.21430000 %
132 / 25 | 13 | 11

29. 9. 2019, 10.00 | Dušek Jan | STM - TD 1. třída
5.282
115 / 25 | 32 | 19

10. 11. 2019, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
4.600
95 / 25 | 25 | 17

24. 11. 2019, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
3.800
67 / 17 | 20 | 11

14. 12. 2019, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
3.940
184 / 25 | 40 | 26

18. 1. 2020, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
7.362
121 / 25 | 27 | 27

1. 2. 2020, 10.00 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
4.842
143 / 20 | 26 | 22

15. 2. 2020, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
7.150

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
7675 / 163 | 25 | 134.14
4.92
64.28570000 %
123 / 25 | 15 | 11

29. 9. 2019, 10.00 | Dušek Jan | STM - TD 1. třída
4.922
121 / 25 | 25 | 13

10. 11. 2019, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
4.840
95 / 25 | 12 | 12

24. 11. 2019, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
3.800
106 / 25 | 14 | 13

14. 12. 2019, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
4.242
76 / 23 | 20 | 13

18. 1. 2020, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
3.300
65 / 17 | 12 | 11

1. 2. 2020, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
3.820
89 / 23 | 13 | 12

15. 2. 2020, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
3.860

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
5226 / 120 | 11 | 81.88
2.88
56.50000000 %
72 / 25 | 11 | 8

29. 9. 2019, 10.00 | Dušek Jan | STM - TD 1. třída
2.882
40 / 25 | 5 | 5

14. 12. 2019, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
1.600
28 / 20 | 6 | 5

18. 1. 2020, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
1.400
45 / 25 | 8 | 7

1. 2. 2020, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
1.800
41 / 25 | 8 | 4

15. 2. 2020, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
1.640

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6645 / 144 | 304.47
5.43
53.75000000 %
125 / 23 | 19

7. 10. 2018, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
5.430
107 / 25 | 20

11. 11. 2018, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
4.280
95 / 25 | 19

6. 1. 2019, 10.00 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
3.802
117 / 25 | 27

19. 1. 2019, 10.00 | Vydra Roman | STM - TD 1. třída
4.680
98 / 25 | 16

26. 1. 2019, 10.00 | Sádlík Antonín Karlovarský, | STM - TD 1. třída
3.922
103 / 21 | 30

10. 2. 2019, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
4.900

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8628 / 171 | 433.67
5.50
52.33330000 %
63 / 21 | 14

7. 10. 2018, 11.35 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
3.000
72 / 25 | 17

11. 11. 2018, 11.35 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
2.880
96 / 20 | 22

16. 12. 2018, 09.00 | Coufal Zdeněk | Přebor STM jednotlivci kádr 52/2 MS
4.800
66 / 12 | 43

16. 12. 2018, 09.00 | Horna Jiří | Přebor STM jednotlivci kádr 52/2 MS
5.500
82 / 25 | 13

6. 1. 2019, 11.35 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
3.282
64 / 18 | 11

19. 1. 2019, 11.35 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
3.550
105 / 25 | 17

26. 1. 2019, 11.35 | Sádlík Antonín Karlovarský, | STM - TD 1. třída
4.202
80 / 25 | 13

10. 2. 2019, 11.35 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
3.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8301 / 185 | 121.62
2.04
47.03130000 %
27 / 25 | 5

7. 10. 2018, 12.50 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
1.080
33 / 25 | 6

11. 11. 2018, 12.50 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
1.320
45 / 25 | 6

6. 1. 2019, 12.50 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
1.802
51 / 25 | 5

26. 1. 2019, 12.50 | Sádlík Antonín Karlovarský, | STM - TD 1. třída
2.042
48 / 25 | 6

10. 2. 2019, 12.50 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
1.920
31 / 20 | 11

24. 2. 2019, 09.00 | Nenál Jiří | Přebor STM jednotlivci jednoband MS
1.550
27 / 20 | 12

24. 2. 2019, 10.00 | Zapletal Pavel | Přebor STM jednotlivci jednoband MS
1.350
39 / 20 | 9

24. 2. 2019, 11.00 | Dvořáček Vladimír | Přebor STM jednotlivci jednoband MS
1.950

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9843 / 209 | 324.03
5.12
62.44440000 %
47 / 25 | 16

1. 10. 2017, 10.00 | Adámek Petr | STM - TD 1. třída
1.880
79 / 25 | 20

5. 11. 2017, 10.00 | Kabeláč Vladimír | STM - TD 1. třída
3.162
101 / 25 | 27

25. 11. 2017, 10.00 | Domanský Jiří | STM - TD 1. třída
4.042
126 / 25 | 32

2. 12. 2017, 10.00 | Podivínský Jiří | STM - TD 1. třída
5.042
62 / 16 | 14

7. 1. 2018, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
3.870
79 / 18 | 19

21. 1. 2018, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
4.380
128 / 25 | 25

3. 2. 2018, 10.00 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
5.122
116 / 25 | 22

17. 2. 2018, 10.00 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
4.642
105 / 25 | 30

17. 3. 2018, 10.00 | Podivínský Jiří | STM - TD 1. třída
4.202

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11839 / 242 | 273.46
5.45
59.50350000 %
90 / 25 | 22

5. 11. 2017, 11.10 | Kabeláč Vladimír | STM - TD 1. třída
3.602
102 / 25 | 20

25. 11. 2017, 11.10 | Domanský Jiří | STM - TD 1. třída
4.082
42 / 25 | 6

2. 12. 2017, 11.10 | Podivínský Jiří | STM - TD 1. třída
1.680
39 / 10 | 10

16. 12. 2017, 09.00 | Galíček Zdeněk | Přebor jednotlivců STM oblast
3.900
59 / 20 | 14

16. 12. 2017, 10.30 | Horna Jiří | Přebor jednotlivců STM oblast
2.950
72 / 20 | 26

16. 12. 2017, 12.00 | Gajda Petr | Přebor jednotlivců STM oblast
3.600
58 / 23 | 15

7. 1. 2018, 11.10 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
2.520
93 / 22 | 27

21. 1. 2018, 11.10 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
4.220
120 / 22 | 20

3. 2. 2018, 11.10 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
5.452
74 / 25 | 13

17. 2. 2018, 11.10 | Domanský Jiří | STM - TD 1. třída
2.960
90 / 25 | 12

17. 3. 2018, 11.10 | Vykydal František | STM - TD 1. třída
3.602

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5229 / 125 | 141.83
2.36
65.42860000 %
35 / 25 | 8

5. 11. 2017, 12.20 | Hloušek Milan | STM - TD 1. třída
1.402
54 / 25 | 14

2. 12. 2017, 12.20 | Podivínský Jiří | STM - TD 1. třída
2.162
43 / 25 | 10

7. 1. 2018, 12.20 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
1.722
38 / 25 | 14

21. 1. 2018, 12.20 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
1.520
59 / 25 | 9

3. 2. 2018, 12.20 | Kabeláč Vladimír | STM - TD 1. třída
2.362

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8879 / 195 | 474.50
6.40
54.93750000 %
146 / 25 | 33

29. 10. 2016, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
5.840
118 / 25 | 23

6. 11. 2016, 10.00 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
4.722
46 / 25 | 10

19. 11. 2016, 10.00 | Vydra Roman | STM - TD 1. třída
1.840
111 / 25 | 16

26. 11. 2016, 10.00 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
4.442
128 / 20 | 47

7. 1. 2017, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
6.400
98 / 25 | 18

21. 1. 2017, 10.00 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
3.920
140 / 25 | 33

12. 2. 2017, 10.00 | Plaček Robert | STM - TD 1. třída
5.600
92 / 25 | 29

5. 3. 2017, 10.00 | Kabeláč Vladimír | STM - TD 1. třída
3.682

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10681 / 191 | 303.56
7.61
45.40000000 %
137 / 18 | 19

29. 10. 2016, 11.30 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
7.610
68 / 25 | 14

6. 11. 2016, 11.30 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
2.720
58 / 25 | 14

19. 11. 2016, 10.00 | Vydra Roman | STM - TD 1. třída
2.320
76 / 25 | 19

26. 11. 2016, 11.30 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
3.042
73 / 17 | 13

7. 1. 2017, 11.30 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
4.290
68 / 25 | 14

21. 1. 2017, 11.30 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
2.722
77 / 25 | 14

12. 2. 2017, 11.30 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
3.082
65 / 14 | 30

26. 2. 2017, 10.30 | Slaměník Radek | Oblastní přebor jednotlivci
4.640
37 / 10 | 10

26. 2. 2017, 16.30 | Nenál Jiří | Oblastní přebor jednotlivci
3.700
22 / 7 | 8

26. 2. 2017, 19.30 | Mirga Martin | Oblastní přebor jednotlivci
3.140

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5178 / 117 | 151.52
1.82
44.50000000 %
31 / 17 | 15

29. 10. 2016, 13.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
1.820
41 / 25 | 9

19. 11. 2016, 10.00 | Vydra Roman | STM - TD 1. třída
1.641
35 / 25 | 7

26. 11. 2016, 13.00 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
1.402
31 / 25 | 6

21. 1. 2017, 13.00 | Sukup Marek | STM - TD 1. třída
1.242
40 / 25 | 8

5. 3. 2017, 13.00 | Hloušek Milan | STM - TD 1. třída
1.602

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161833 / 330 | 495.55
11.53
63.20690000 %
140 / 22 | 31

4. 10. 2015, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1.třída
6.360
193 / 25 | 30

10. 10. 2015, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1.třída
7.722
159 / 24 | 25

24. 10. 2015, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1.třída
6.620
130 / 25 | 17

7. 11. 2015, 10.00 | Tomek Bronislav | STM - TD 1.třída
5.202
53 / 13 | 22

15. 11. 2015, 10.00 | Paprskář Milan | STM - TD 1.třída
4.070
53 / 15 | 12

6. 12. 2015, 09.00 | Horna Jiří | Přebor jednotlivci středomor. oblasti
3.530
99 / 20 | 20

6. 12. 2015, 10.15 | Dvořáček Vladimír | Přebor jednotlivci středomor. oblasti
4.950
102 / 20 | 25

6. 12. 2015, 11.30 | Provazník Jan | Přebor jednotlivci středomor. oblasti
5.102
85 / 11 | 29

6. 12. 2015, 12.45 | Zapletal Pavel | Přebor jednotlivci středomor. oblasti
7.720
150 / 13 | 49

6. 12. 2015, 14.00 | Halama Petr | Přebor jednotlivci středomor. oblasti
11.532
96 / 20 | 18

6. 12. 2015, 15.15 | Galita Igor | Přebor jednotlivci středomor. oblasti
4.802
174 / 25 | 38

2. 1. 2016, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1.třída
6.962
82 / 22 | 15

9. 1. 2016, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1.třída
3.720
72 / 25 | 18

30. 1. 2016, 10.00 | Plaček Robert | STM - TD 1.třída
2.880
167 / 25 | 28

13. 2. 2016, 10.00 | Tomek Bronislav | STM - TD 1.třída
6.682
78 / 25 | 22

13. 3. 2016, 10.00 | Vymětal Leoš | STM - TD 1.třída
3.120

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9725 / 191 | 273.79
5.20
53.70370000 %
93 / 19 | 14

4. 10. 2015, 11.30 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1.třída
4.890
104 / 20 | 16

10. 10. 2015, 11.30 | Provazník Jan | STM - TD 1.třída
5.200
81 / 23 | 14

24. 10. 2015, 11.30 | Zapletal Pavel | STM - TD 1.třída
3.520
100 / 25 | 12

7. 11. 2015, 11.30 | Karlík Josef | STM - TD 1.třída
4.002
5 / 5 | 2

15. 11. 2015, 11.30 | Paprskář Milan | STM - TD 1.třída
1.000
104 / 25 | 17

2. 1. 2016, 11.30 | Adámek Petr | STM - TD 1.třída
4.160
105 / 24 | 16

9. 1. 2016, 11.30 | Provazník Jan | STM - TD 1.třída
4.370
81 / 25 | 27

30. 1. 2016, 11.30 | Plaček Robert | STM - TD 1.třída
3.240
52 / 25 | 18

13. 3. 2016, 11.30 | Vymětal Leoš | STM - TD 1.třída
2.080

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8279 / 171 | 171.63
2.00
43.59380000 %
35 / 21 | 7

10. 10. 2015, 12.30 | Provazník Jan | STM - TD 1.třída
1.660
0

24. 10. 2015, 12.30 | Domanský Jiří | STM - TD 1.třída
2
50 / 25 | 7

7. 11. 2015, 12.30 | Štaud Božetěch | STM - TD 1.třída
2.002
46 / 25 | 11

15. 11. 2015, 12.30 | Paprskář Milan | STM - TD 1.třída
1.840
45 / 25 | 8

9. 1. 2016, 12.30 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1.třída
1.800
41 / 25 | 6

30. 1. 2016, 12.30 | Plaček Robert | STM - TD 1.třída
1.640
37 / 25 | 17

13. 2. 2016, 12.30 | Liška Zdeněk | STM - TD 1.třída
1.480
25 / 25 | 6

13. 3. 2016, 12.30 | Vymětal Leoš | STM - TD 1.třída
1.000

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4328 / 86 | 233.81
4.48
41.00000000 %
18 / 11 | 5

8. 11. 2014, 10.00 | Provazník Jan | Středomoravská oblast TD 1.třída
1.630
112 / 25 | 23

29. 11. 2014, 10.00 | Vykydal František | Středomoravská oblast TD 1.třída
4.482
107 / 25 | 19

31. 1. 2015, 10.00 | Ferák Karel | Středomoravská oblast TD 1.třída
4.280
91 / 25 | 13

21. 2. 2015, 10.00 | Provazník Jan | Středomoravská oblast TD 1.třída
3.640

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7490 / 123 | 383.98
6.81
46.66670000 %
46 / 15 | 15

8. 11. 2014, 10.00 | Provazník Jan | Středomoravská oblast TD 1.třída
3.060
73 / 14 | 17

15. 11. 2014, 09.00 | Domanský Pavel | Přebor jednotlivců oblasti
5.210
50 / 15 | 10

15. 11. 2014, 09.00 | Coufal Zdeněk | Přebor jednotlivců oblasti
3.330
48 / 14 | 11

15. 11. 2014, 09.00 | Nenál Jiří | Přebor jednotlivců oblasti
3.420
54 / 18 | 12

29. 11. 2014, 10.00 | Paprskář Milan | Středomoravská oblast TD 1.třída
3.000
69 / 25 | 11

31. 1. 2015, 10.00 | Ferák Karel | Středomoravská oblast TD 1.třída
2.760
150 / 22 | 38

21. 2. 2015, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Středomoravská oblast TD 1.třída
6.812

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4176 / 87 | 132.02
2.60
55.00000000 %
46 / 25 | 7

8. 11. 2014, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | Středomoravská oblast TD 1.třída
1.842
39 / 15 | 13

29. 11. 2014, 10.00 | Paprskář Milan | Středomoravská oblast TD 1.třída
2.600
45 / 25 | 7

31. 1. 2015, 10.00 | Ferák Karel | Středomoravská oblast TD 1.třída
1.800
46 / 22 | 12

21. 2. 2015, 10.00 | Provazník Jan | Středomoravská oblast TD 1.třída
2.090

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7842 / 186 | 414.52
7.15
58.06900000 %
155 / 30 | 20

5. 10. 2013, 10.00 | Krejčiřík Vladimír | Středomoravská oblast
5.162
66 / 23 | 13

2. 11. 2013, 10.00 | Zapletal Pavel | Středomoravská oblast
2.860
139 / 30 | 14

16. 11. 2013, 10.00 | Koky Dušan | Středomoravská oblast
4.632
92 / 27 | 20

11. 1. 2014, 10.00 | Provazník Jan | Středomoravská oblast
3.400
186 / 26 | 29

1. 2. 2014, 10.00 | Koky Dušan | Středomoravská oblast
7.150
104 / 30 | 20

1. 3. 2014, 10.00 | Šebesta Otto | Středomoravská oblast
3.460
100 / 20 | 41

30. 3. 2014, 10.00 | Vajda Roman | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7619 / 183 | 233.38
3.89
56.27270000 %
100 / 30 | 17

5. 10. 2013, 10.00 | Karlík František | Středomoravská oblast
3.332
109 / 28 | 23

2. 11. 2013, 10.00 | Zapletal Pavel | Středomoravská oblast
3.890
103 / 30 | 12

16. 11. 2013, 10.00 | Vykydal František | Středomoravská oblast
3.432
39 / 16 | 8

11. 1. 2014, 10.00 | Provazník Jan | Středomoravská oblast
2.430
100 / 29 | 14

1. 2. 2014, 10.00 | Keluc Otto | Středomoravská oblast
3.440
95 / 30 | 14

1. 3. 2014, 10.00 | Šebesta Otto | Středomoravská oblast
3.162
73 / 20 | 16

30. 3. 2014, 10.00 | Vajda Roman | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.650

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5181 / 140 | 91.29
2.30
43.09520000 %
40 / 30 | 7

16. 11. 2013, 10.00 | Koky Dušan | Středomoravská oblast
1.331
46 / 30 | 9

11. 1. 2014, 10.00 | Zapletal Pavel | Středomoravská oblast
1.530
22 / 30 | 4

1. 2. 2014, 10.00 | Koky Dušan | Středomoravská oblast
0.730
27 / 30 | 4

1. 3. 2014, 10.00 | Štaud Božetěch | Středomoravská oblast
0.900
46 / 20 | 7

30. 3. 2014, 10.00 | Vajda Roman | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.302

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9829 / 270 | 323.07
4.83
46.05560000 %
69 / 30 | 23

23. 9. 2012, 10.00 | Karlík František | 1.třída - Střední Morava
2.302
108 / 30 | 16

25. 11. 2012, 10.00 | Hejzlar Vladimír | 1.třída - Střední Morava
3.602
81 / 30 | 26

13. 1. 2013, 10.00 | Vydra Roman | 1.třída - Střední Morava
2.700
73 / 30 | 16

10. 2. 2013, 10.00 | Hejzlar Vladimír | 1.třída - Střední Morava
2.430
108 / 30 | 22

17. 3. 2013, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | 1.třída - Střední Morava
3.600
86 / 30 | 11

31. 3. 2013, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | 1.třída - Střední Morava
2.860
93 / 30 | 23

7. 4. 2013, 10.00 | Karlík Josef | 1.třída - Střední Morava
3.102
66 / 30 | 27

21. 4. 2013, 10.00 | Tomek Bronislav | 1.třída - Střední Morava
2.202
145 / 30 | 32

28. 4. 2013, 10.00 | Koky Dušan | 1.třída - Střední Morava
4.830

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9784 / 270 | 272.90
4.30
58.07410000 %
66 / 30 | 11

23. 9. 2012, 10.00 | Karlík Josef | 1.třída - Střední Morava
2.202
64 / 30 | 12

25. 11. 2012, 10.00 | Hejzlar Vladimír | 1.třída - Střední Morava
2.130
80 / 30 | 9

13. 1. 2013, 10.00 | Vydra Roman | 1.třída - Střední Morava
2.660
78 / 30 | 14

10. 2. 2013, 10.00 | Hejzlar Vladimír | 1.třída - Střední Morava
2.602
129 / 30 | 27

17. 3. 2013, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | 1.třída - Střední Morava
4.302
111 / 30 | 11

31. 3. 2013, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | 1.třída - Střední Morava
3.702
60 / 30 | 12

7. 4. 2013, 10.00 | Karlík František | 1.třída - Střední Morava
2.000
82 / 30 | 9

21. 4. 2013, 10.00 | Štaud Božetěch | 1.třída - Střední Morava
2.732
114 / 30 | 17

28. 4. 2013, 10.00 | Koky Dušan | 1.třída - Střední Morava
3.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9403 / 270 | 121.49
2.13
55.97220000 %
38 / 30 | 9

23. 9. 2012, 10.00 | Šebesta Otto | 1.třída - Střední Morava
1.260
30 / 30 | 6

25. 11. 2012, 10.00 | Hejzlar Vladimír | 1.třída - Střední Morava
1.001
49 / 30 | 9

13. 1. 2013, 10.00 | Zapletal Pavel | 1.třída - Střední Morava
1.630
41 / 30 | 7

10. 2. 2013, 10.00 | Hejzlar Vladimír | 1.třída - Střední Morava
1.362
29 / 30 | 7

17. 3. 2013, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | 1.třída - Střední Morava
0.960
52 / 30 | 12

31. 3. 2013, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | 1.třída - Střední Morava
1.730
64 / 30 | 8

7. 4. 2013, 10.00 | Karlík Josef | 1.třída - Střední Morava
2.132
53 / 30 | 10

21. 4. 2013, 10.00 | Štaud Božetěch | 1.třída - Střední Morava
1.762
47 / 30 | 10

28. 4. 2013, 10.00 | Koky Dušan | 1.třída - Střední Morava
1.562

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5449 / 145 | 223.09
3.88
44.90000000 %
87 / 30 | 9

10. 9. 2011, 10.00 | Kolář Jan | 1. třída - Střední Morava
2.900
97 / 25 | 12

8. 10. 2011, 10.00 | Provazník Jan | 1. třída - Střední Morava
3.880
85 / 30 | 18

17. 12. 2011, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | 1. třída - Střední Morava
2.830
111 / 30 | 22

28. 1. 2012, 10.00 | Šebesta Otto | 1. třída - Střední Morava
3.702
69 / 30 | 12

10. 3. 2012, 10.00 | Chudoba Rostislav | 1. třída - Střední Morava
2.302

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5366 / 145 | 182.52
3.56
48.80000000 %
54 / 30 | 7

10. 9. 2011, 10.00 | Šebesta Otto | 1. třída - Střední Morava
1.800
49 / 25 | 15

8. 10. 2011, 10.00 | Zapletal Pavel | 1. třída - Střední Morava
1.960
107 / 30 | 18

17. 12. 2011, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | 1. třída - Střední Morava
3.560
80 / 30 | 11

28. 1. 2012, 10.00 | Sedlák Vlastimil | 1. třída - Střední Morava
2.660
76 / 30 | 9

10. 3. 2012, 10.00 | Chudoba Rostislav | 1. třída - Střední Morava
2.532

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5248 / 147 | 81.68
2.10
62.00000000 %
51 / 30 | 8

10. 9. 2011, 10.00 | Šebesta Otto | 1. třída - Střední Morava
1.702
54 / 27 | 8

8. 10. 2011, 10.00 | Provazník Jan | 1. třída - Střední Morava
2.000
28 / 30 | 4

17. 12. 2011, 10.00 | Duraj Kamil | 1. třída - Střední Morava
0.930
63 / 30 | 8

28. 1. 2012, 10.00 | Šebesta Otto | 1. třída - Střední Morava
2.102
52 / 30 | 8

10. 3. 2012, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | 1. třída - Střední Morava
1.730

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7523 / 206 | 222.53
3.33
37.35710000 %
80 / 30 | 19

5. 12. 2010, 10.00 | Krejčiřík Vladimír | Stř.M. 1.třída
2.662
78 / 30 | 12

11. 12. 2010, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M. 1.třída
2.600
75 / 30 | 10

16. 1. 2011, 10.00 | Keluc Otto | Stř.M. 1.třída
2.500
77 / 30 | 13

12. 2. 2011, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M. 1.třída
2.562
100 / 30 | 22

26. 2. 2011, 10.00 | Sedlák Vlastimil | Stř.M. 1.třída
3.330
43 / 30 | 9

19. 3. 2011, 10.00 | Chudoba Rostislav | Stř.M. 1.třída
1.430
70 / 26 | 9

26. 3. 2011, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | Stř.M. 1.třída
2.690

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7547 / 200 | 162.73
4.35
52.09520000 %
88 / 30 | 10

5. 12. 2010, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M. 1.třída
2.930
73 / 30 | 11

11. 12. 2010, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | Stř.M. 1.třída
2.430
87 / 20 | 14

16. 1. 2011, 10.00 | Paprskář Milan | Stř.M. 1.třída
4.350
80 / 30 | 11

12. 2. 2011, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M. 1.třída
2.662
92 / 30 | 16

26. 2. 2011, 10.00 | Sedlák Vlastimil | Stř.M. 1.třída
3.060
72 / 30 | 10

19. 3. 2011, 10.00 | Chudoba Rostislav | Stř.M. 1.třída
2.402
55 / 30 | 7

26. 3. 2011, 10.00 | Berger Stanislav | Stř.M. 1.třída
1.830

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7252 / 210 | 91.20
1.86
45.00000000 %
41 / 30 | 5

5. 12. 2010, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M. 1.třída
1.360
34 / 30 | 5

11. 12. 2010, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M. 1.třída
1.130
26 / 30 | 4

16. 1. 2011, 10.00 | Keluc Otto | Stř.M. 1.třída
0.860
32 / 30 | 7

12. 2. 2011, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M. 1.třída
1.062
39 / 30 | 9

26. 2. 2011, 10.00 | Sedlák Vlastimil | Stř.M. 1.třída
1.302
56 / 30 | 8

19. 3. 2011, 10.00 | Chudoba Rostislav | Stř.M. 1.třída
1.860
24 / 30 | 4

26. 3. 2011, 10.00 | Berger Stanislav | Stř.M. 1.třída
0.800