Hok Dalibor

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31459 / 1059 | 5 | 40.433
0.650
53.49650000 %
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.4502
14 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.4510
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.3750
17 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.00 | Polášek Bohumil | SM 3B D3 1. Třída
0.4250
12 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.4440
20 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
0.5710
17 / 37 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2019, 17.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
0.4590
18 / 40 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2019, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.4500
17 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2019, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.4250
11 / 36 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.3050
17 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.4250
26 / 40 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B D3 1. Třída
0.6502
20 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.00 | Antoni Jiří | SM 3B D3 1. Třída
0.5002
14 / 40 | 3 | -2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 18.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.3500
17 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 19.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
0.4251
14 / 23 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2019, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.6080
12 / 40 | 4 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2019, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.3002
12 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2019, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.3000
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 10.20 | Peter Jaroslav | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.4160
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 11.00 | Matoušek Zdeněk | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.6002
6 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 13.00 | Vajda Roman | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.4000
2 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 14.20 | Šín Leoš | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.1330
25 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B D3 1. Třída
0.6252
14 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
0.3500
12 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B D3 1. Třída
0.3000
15 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.3750
13 / 35 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 18.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
0.3710
20 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 19.00 | Kuchař Karel | SM 3B D3 1. Třída
0.5002
15 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.3750
6 / 18 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B D3 1. Třída
0.3330
26 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 19.00 | Szczeponiec Roman | SM 3B D3 1. Třída
0.6502

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8376 / 160 | 152.35
4.90
23.50000000 %
33 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2018, 17.00 | Vičík Jaroslav | SM TD 1. Třída
1.652
30 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2018, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
1.500
42 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2018, 17.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
2.100
42 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2019, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
2.100
37 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2019, 17.00 | Ožog Jan | SM TD 1. Třída
1.852
98 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2019, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
4.900
38 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2019, 17.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
1.900
56 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 2019, 17.00 | Lipský Jan | SM TD 1. Třída
2.802

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8475 / 158 | 193.00
5.00
39.58330000 %
100 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2018, 18.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
5.002
30 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2018, 18.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
1.500
69 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2018, 18.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
3.450
74 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2019, 18.00 | Košťál Kamil | SM TD 1. Třída
3.702
30 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2019, 18.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
1.500
64 / 18 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2019, 18.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
3.550
55 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2019, 18.00 | Koky Dušan | SM TD 1. Třída
2.750
53 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 2019, 18.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
2.650

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8243 / 150 | 141.62
2.35
50.62500000 %
24 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2018, 19.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
1.200
47 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2018, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
2.352
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2018, 19.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
1.500
42 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2019, 19.00 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
2.102
31 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2019, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
1.550
15 / 10 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2019, 19.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
1.500
33 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2019, 19.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
1.650
21 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
28. 3. 2019, 19.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
1.050

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
43606 / 1532 | 60.395
0.857
49.75370000 %
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.4752
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 18.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.3500
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 19.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.3252
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.4500
16 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.4002
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.3752
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 17.00 | Košťál Kamil | SM 3B 1. Třída
0.3000
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 18.00 | Vítek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.3252
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.3250
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.6251
13 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.3710
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.4250
11 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 17.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
0.2750
7 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.2410
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.4752
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 17.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.3250
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 18.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.3500
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 19.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.5502
3 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 09.55 | Gazdoš Ivo | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.2300
2 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 11.10 | Otisk Miroslav | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.1330
11 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 12.00 | Bača Miroslav | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.7330
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 14.30 | Křístek Martin | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.6660
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 17.00 | Ševeček Milan | SM 3B 1. Třída
0.5502
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 18.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.3500
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.4000
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2019, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.3250
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2019, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.4000
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2019, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.4002
7 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.1750
10 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 18.00 | Onderka Heřman | SM 3B 1. Třída
0.4160
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.3750
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.6000
10 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.00 | Cebula Tomáš | SM 3B 1. Třída
0.3220
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.2250
13 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.3930
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 18.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
0.2752
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.5252
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2019, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.8572
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2019, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.4750
7 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2019, 19.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.1750
10 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 10.00 | Křístek Martin | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.3330
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 12.00 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.4330
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 14.00 | Kudlík Vlastimil | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.4000

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10567 / 187 | 243.03
8.57
28.35000000 %
53 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
14. 9. 2017, 17.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
2.650
54 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2017, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
2.700
95 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2017, 17.00 | Dunaj Radim | SM TD 1. Třída
4.752
34 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2017, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | SM TD 1. Třída
1.700
59 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2017, 17.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1. Třída
2.950
53 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2018, 17.00 | Vičík Jaroslav | SM TD 1. Třída
2.652
42 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2018, 17.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
2.100
60 / 7 | 24
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2018, 17.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
8.570
39 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2018, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
1.950
78 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2018, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
3.902

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10660 / 190 | 253.47
5.78
44.00000000 %
51 / 17 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 9. 2017, 18.10 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
3.000
68 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2017, 18.10 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
3.400
56 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2017, 18.10 | Dunaj Radim | SM TD 1. Třída
2.802
42 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2017, 18.10 | Pryszcz Tadeáš | SM TD 1. Třída
2.100
63 / 19 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2017, 18.10 | Andrejovský Robert | SM TD 1. Třída
3.310
83 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2018, 18.10 | Vičík Jaroslav | SM TD 1. Třída
4.152
80 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2018, 18.10 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
4.002
81 / 14 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2018, 18.10 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
5.780
41 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2018, 18.10 | Košťál Kamil | SM TD 1. Třída
2.050
95 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2018, 18.10 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
4.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10250 / 155 | 151.61
2.33
41.66670000 %
23 / 10 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 9. 2017, 19.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
2.300
36 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2017, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
1.800
35 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2017, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
1.752
7 / 9 | 3
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2017, 19.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
0.770
18 / 11 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2017, 19.00 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
1.630
34 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2018, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
1.702
26 / 13 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2018, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
2.000
28 / 12 | 15
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2018, 19.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
2.330
21 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2018, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
1.050
22 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2018, 19.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
1.100

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22235 / 579 | 40.405
0.833
41.81490000 %
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 10.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.3750
3 / 18 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 10.00 | Bača Miroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.1660
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 11.00 | Kubiš Peter | SM 3B 1. Třída
0.4752
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 12.00 | Šnyta Radek | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.4330
21 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 12.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.5380
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.00 | Hajný Radim | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.5661
2 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 11.25 | Mucha Dalibor | Došťouch sezóny 2017/2018
0.1660
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 14.45 | Šnyta Radek | Došťouch sezóny 2017/2018
0.6662
6 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 17.15 | Stareček Vladimír | Došťouch sezóny 2017/2018
0.5000
10 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 18.55 | Soukup Roman | Došťouch sezóny 2017/2018
0.8332
3 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 21.25 | Tauterman Vlastislav ml. | Došťouch sezóny 2017/2018
0.2000
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 7. 2018, 18.00 | Pešta Martin | HORNÍ DATYNĚ 3B
0.2330
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 7. 2018, 18.00 | Peter Jaroslav | HORNÍ DATYNĚ 3B
0.5332
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 7. 2018, 18.00 | Najzar Petr | HORNÍ DATYNĚ 3B
0.3332
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 7. 2018, 18.00 | Hájek Jiří | HORNÍ DATYNĚ 3B
0.5000
9 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 7. 2018, 21.00 | Stareček Vladimír | HORNÍ DATYNĚ 3B
0.3100
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 7. 2018, 13.00 | Šnyta Radek | HD 2
0.2660
7 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 7. 2018, 15.15 | Stareček Vladimír | HD 2
0.3500
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 7. 2018, 16.45 | Hájek Jiří | HD 2
0.3001
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 7. 2018, 18.15 | Pešta Martin | HD 2
0.3660
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 7. 2018, 10.00 | Peter Jaroslav | HD 2
0.5332
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 7. 2018, 13.00 | Najzar Petr | HD 2
0.3332

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15811 / 288 | 212.81
3.90
27.03330000 %
47 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2016, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
2.350
33 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2016, 17.00 | Koky Dušan | SM TD 1.třída
1.650
77 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2016, 17.00 | Lipský Jan | SM TD 1.třída
3.852
60 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2016, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
3.000
42 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2016, 17.00 | Valchař Jaroslav | SM TD 1.třída
2.102
78 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2016, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD 1.třída
3.900
66 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2017, 17.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
3.300
57 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2017, 18.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
2.850
42 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2017, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
2.100
13 / 10 | 5
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2017, 17.00 | Kováč Aladar | SM TD 1.třída
1.300
38 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2017, 17.00 | Kocián Jan | SM TD 1.třída
1.900
76 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2017, 17.00 | Bača Tomáš | SM TD 1.třída
3.800
46 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 2017, 17.00 | Ručka Damián | SM TD 1.třída
2.300
66 / 18 | 15
Malý stůl: Volná hra
25. 4. 2017, 17.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
3.660
70 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
25. 4. 2017, 17.00 | Cibulka Jan | SM TD 1.třída
3.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14763 / 238 | 243.20
4.70
36.33330000 %
89 / 19 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2016, 18.00 | Schoffer Bruno | SM TD 1.třída
4.680
18 / 7 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2016, 18.00 | Musil Jan | SM TD 1.třída
2.570
82 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2016, 18.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
4.102
23 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2016, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
1.150
60 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2016, 18.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
3.000
48 / 13 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2016, 18.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1.třída
3.690
94 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2017, 18.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
4.702
60 / 13 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2017, 19.00 | Majewski Václav | SM TD 1.třída
4.610
46 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2017, 18.00 | Schoffer Bruno | SM TD 1.třída
2.300
35 / 17 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2017, 18.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
2.050
58 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2017, 18.00 | Kocián Jan | SM TD 1.třída
2.900
40 / 14 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2017, 18.00 | Bača Miroslav | SM TD 1.třída
2.850
73 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 2017, 18.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
3.652
37 / 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 4. 2017, 18.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
2.460

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14349 / 262 | 91.33
2.10
41.54760000 %
29 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2016, 19.00 | Schoffer Bruno | SM TD 1.třída
1.450
20 / 14 | 3
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2016, 19.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
1.420
42 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2016, 19.00 | Lipský Jan | SM TD 1.třída
2.102
27 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2016, 19.00 | Meca Miroslav | SM TD 1.třída
1.352
18 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2016, 19.00 | Valchař Jaroslav | SM TD 1.třída
0.901
37 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2016, 19.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1.třída
2.050
16 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2017, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM TD 1.třída
0.800
6 / 10 | 2
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2017, 20.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
0.600
19 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2017, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
0.950
31 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2017, 19.00 | Koky Dušan | SM TD 1.třída
1.550
11 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2017, 19.00 | Meca Miroslav | SM TD 1.třída
0.550
27 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2017, 19.00 | Bača Tomáš | SM TD 1.třída
1.350
28 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 3. 2017, 19.00 | Ručka Damián | SM TD 1.třída
1.400
38 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 4. 2017, 19.00 | Cibulka Jan | SM TD 1.třída
1.902

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11553 / 211 | 182.62
3.95
29.10530000 %
31 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2015, 17.00 | Lipský Jan | SM - TD 1. třída
1.550
34 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2015, 17.00 | Valchař Jaroslav | SM - TD 1. třída
1.702
56 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2015, 17.00 | Křístek Ladislav | SM - TD 1. třída
2.802
51 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2016, 17.00 | Gavelek Josef | SM - TD 1. třída
2.550
79 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2016, 17.00 | Cibulka Jan | SM - TD 1. třída
3.952
44 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
28. 5. 2016, 09.00 | Andrejovský Robert | Přebor Severní Morava - Volná hra
2.200
49 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
28. 5. 2016, 10.15 | Peter Jaroslav | Přebor Severní Morava - Volná hra
2.450
52 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
28. 5. 2016, 11.30 | Cibulka Jan | Přebor Severní Morava - Volná hra
2.600
42 / 11 | 11
Malý stůl: Volná hra
28. 5. 2016, 12.45 | Kolder Milan | Přebor Severní Morava - Volná hra
3.810
60 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
28. 5. 2016, 14.00 | Venglář Pavel | Přebor Severní Morava - Volná hra
3.000
55 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
28. 5. 2016, 15.15 | Ševeček Milan | Přebor Severní Morava - Volná hra
2.750

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5244 / 100 | 132.44
3.00
32.53330000 %
55 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2015, 18.00 | Lipský Jan | SM - TD 1. třída
2.752
38 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2015, 18.00 | Valchař Jaroslav | SM - TD 1. třída
1.902
53 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2015, 18.00 | Křístek Ladislav | SM - TD 1. třída
2.652
38 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2016, 18.00 | Gavelek Josef | SM - TD 1. třída
1.900
60 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2016, 18.00 | Cibulka Jan | SM - TD 1. třída
3.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5123 / 100 | 61.23
1.65
41.00000000 %
20 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2015, 19.00 | Lipský Jan | SM - TD 1. třída
1.000
26 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2015, 19.00 | Valchař Jaroslav | SM - TD 1. třída
1.302
24 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2015, 19.00 | Křístek Ladislav | SM - TD 1. třída
1.200
20 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2016, 19.00 | Gavelek Josef | SM - TD 1. třída
1.000
33 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2016, 19.00 | Cibulka Jan | SM - TD 1. třída
1.650

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
676 / 217 | 30.350
0.475
42.22220000 %
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2015, 17.00 | Kuchař Karel | SM - 3B 1. třída
0.4750
6 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2015, 18.00 | Kramarz Daniel | SM - 3B 1. třída
0.1500
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2015, 19.00 | Dunaj Radim | SM - 3B 1. třída
0.3250
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 11.00 | Vintrocha Richard | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.4000
9 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 13.00 | Gazdoš Ivo | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.3330
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 14.00 | Šimíček Lukáš | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.4250

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10604 / 200 | 213.02
5.45
30.20000000 %
86 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2014, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída TD Severní Morava
4.302
109 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2014, 17.00 | Habr Jiří | 1. třída TD Severní Morava
5.452
29 / 20 | 4
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2014, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída TD Severní Morava
1.450
57 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2014, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída TD Severní Morava
2.850
60 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2015, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída TD Severní Morava
3.002
53 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2015, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída TD Severní Morava
2.652
51 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2015, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.550
47 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2015, 17.00 | Vajda Roman | 1. třída TD Severní Morava
2.350
53 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2015, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída TD Severní Morava
2.650
59 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
14. 5. 2015, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.950

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10397 / 200 | 141.98
3.00
26.46670000 %
22 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2014, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída TD Severní Morava
1.100
44 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2014, 17.00 | Bača Tomáš | 1. třída TD Severní Morava
2.200
42 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2014, 17.00 | Buchtík Martin | 1. třída TD Severní Morava
2.102
37 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2014, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída TD Severní Morava
1.852
16 / 20 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2015, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída TD Severní Morava
0.800
49 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2015, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída TD Severní Morava
2.452
47 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2015, 17.00 | Gavelek Josef | 1. třída TD Severní Morava
2.352
60 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2015, 17.00 | Vintrocha Richard | 1. třída TD Severní Morava
3.000
38 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2015, 17.00 | Cibulka Jan | 1. třída TD Severní Morava
1.900
42 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2015, 17.00 | Janoš Daniel | 1. třída TD Severní Morava
2.102

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10259 / 190 | 121.36
1.94
43.16670000 %
35 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
1.752
24 / 14 | 4
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2014, 17.00 | Kezsely Radim | 1. třída TD Severní Morava
1.710
20 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2014, 17.00 | Kulich Libor | 1. třída TD Severní Morava
1.000
21 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2014, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída TD Severní Morava
1.052
17 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2015, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída TD Severní Morava
0.850
27 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2015, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída TD Severní Morava
1.352
32 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2015, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
1.602
35 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2015, 17.00 | Vajda Roman | 1. třída TD Severní Morava
1.940
20 / 18 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2015, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída TD Severní Morava
1.110
28 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 5. 2015, 17.00 | Gavelek Josef | 1. třída TD Severní Morava
1.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
338 / 110 | 30.345
0.435
42.22220000 %
17 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2015, 17.00 | Šnyta Radek | 3B Severní Morava
0.4350
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 3B Severní Morava
0.2750
10 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2015, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B Severní Morava
0.3220

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8365 / 160 | 232.28
3.30
22.81250000 %
38 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2013, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída Severní Morava
1.900
37 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2013, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída Severní Morava
1.850
61 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2013, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída Severní Morava
3.052
48 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída Severní Morava
2.400
49 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2014, 17.00 | Cibulka Jan | 1. třída Severní Morava
2.450
35 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2014, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída Severní Morava
1.750
31 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2014, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída Severní Morava
1.550
66 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída Severní Morava
3.302

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11462 / 220 | 202.10
3.40
28.00000000 %
46 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2013, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída Severní Morava
2.300
49 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2013, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída Severní Morava
2.450
21 / 20 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2013, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída Severní Morava
1.050
36 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída Severní Morava
1.802
41 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2014, 17.00 | Buchtík Martin | 1. třída Severní Morava
2.050
68 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2014, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída Severní Morava
3.400
22 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2014, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída Severní Morava
1.100
48 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída Severní Morava
2.402
52 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 5. 2014, 09.00 | Peter Jaroslav | SM přebor - kádr 52/2
2.602
34 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 5. 2014, 09.00 | Tvrdoň Rudolf | SM přebor - kádr 52/2
1.700
45 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 5. 2014, 09.00 | Andrejovský Robert | SM přebor - kádr 52/2
2.250

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13381 / 245 | 111.55
2.30
51.00400000 %
40 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2013, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída Severní Morava
2.002
24 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2013, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída Severní Morava
1.200
30 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2013, 17.00 | Bielko Jan | 1. třída Severní Morava
1.500
35 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída Severní Morava
1.752
25 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2014, 17.00 | Kulich Libor | 1. třída Severní Morava
1.250
16 / 9 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2014, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída Severní Morava
1.770
30 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2014, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída Severní Morava
1.502
19 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída Severní Morava
0.950
46 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2014, 10.00 | Peter Jaroslav | SM přebor - 1B
2.302
24 / 16 | 5
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2014, 12.00 | Andrejovský Robert | SM přebor - 1B
1.500
41 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2014, 14.00 | Humeňanský František | SM přebor - 1B
2.050
26 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2014, 15.30 | Andrejovský Robert | SM přebor - 1B
1.300
25 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2014, 17.00 | Humeňanský František | SM přebor - 1B
1.250

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10447 / 200 | 152.23
3.05
22.35000000 %
36 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
1.802
33 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2012, 10.00 | Klar Vladimír | 1.třída Severní Morava
1.650
61 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2012, 17.00 | Habr Jiří | 1.třída Severní Morava
3.052
48 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2012, 17.00 | Haiduk Georg | 1.třída Severní Morava
2.402
41 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2012, 17.00 | Meca Miroslav | 1.třída Severní Morava
2.050
55 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2013, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
2.752
21 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2013, 17.00 | Recman Tomáš | 1.třída Severní Morava
1.050
61 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2013, 17.00 | Habr Jiří | 1.třída Severní Morava
3.050
54 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2013, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
2.702
37 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2013, 17.00 | Kocián Jan | 1.třída Severní Morava
1.850

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10419 / 200 | 92.09
2.30
27.93330000 %
39 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2012, 17.00 | Lipský Jan | 1.třída Severní Morava
1.952
44 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2012, 10.00 | Klar Vladimír | 1.třída Severní Morava
2.200
46 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2012, 19.00 | Peter Jaroslav | 1.třída Severní Morava
2.300
46 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2012, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
2.302
43 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2012, 17.00 | Grosoš Jan | 1.třída Severní Morava
2.152
28 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2013, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
1.400
42 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2013, 17.00 | Recman Tomáš | 1.třída Severní Morava
2.102
46 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2013, 17.00 | Peter Jaroslav | 1.třída Severní Morava
2.302
45 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2013, 17.00 | Haiduk Georg | 1.třída Severní Morava
2.250
40 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2013, 17.00 | Meca Miroslav | 1.třída Severní Morava
2.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10260 / 200 | 81.30
1.95
43.33330000 %
25 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2012, 17.00 | Lipský Jan | 1.třída Severní Morava
1.252
30 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2012, 10.00 | Hajný Radim | 1.třída Severní Morava
1.501
33 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2012, 20.30 | Habr Jiří | 1.třída Severní Morava
1.650
20 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2012, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
1.000
25 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2012, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1.třída Severní Morava
1.252
22 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2013, 17.00 | Lipský Jan | 1.třída Severní Morava
1.100
23 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2013, 17.00 | Ručka Damián | 1.třída Severní Morava
1.150
14 / 20 | 2
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2013, 17.00 | Habr Jiří | 1.třída Severní Morava
0.700
39 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2013, 17.00 | Haiduk Georg | 1.třída Severní Morava
1.952
29 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 4. 2013, 17.00 | Grosoš Jan | 1.třída Severní Morava
1.452

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9370 / 178 | 152.07
3.90
20.55560000 %
42 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2011, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
2.102
43 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2011, 17.00 | Držík Jan | 1. třída - Severní Morava
2.150
34 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2011, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída - Severní Morava
1.700
39 / 18 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2012, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída - Severní Morava
2.160
78 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2012, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída - Severní Morava
3.902
40 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2012, 10.00 | Ručka Damián | 1. třída - Severní Morava
2.000
27 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2012, 17.00 | Lepík Jiří | 1. třída - Severní Morava
1.350
26 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2012, 17.00 | Šnyta Radek | 1. třída - Severní Morava
1.300
41 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2012, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída - Severní Morava
2.050

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9359 / 180 | 131.99
3.35
26.59260000 %
67 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2011, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída - Severní Morava
3.352
21 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2011, 17.00 | Lepík Jiří | 1. třída - Severní Morava
1.050
23 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2011, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída - Severní Morava
1.150
41 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2012, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída - Severní Morava
2.050
57 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2012, 18.30 | Lipský Jan | 1. třída - Severní Morava
2.850
34 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2012, 10.00 | Ručka Damián | 1. třída - Severní Morava
1.700
38 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2012, 17.00 | Líška Antonín ml. | 1. třída - Severní Morava
1.900
27 / 20 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2012, 17.00 | Habr Jiří | 1. třída - Severní Morava
1.350
51 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2012, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída - Severní Morava
2.550

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9181 / 180 | 71.00
1.35
33.51850000 %
16 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2011, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída - Severní Morava
0.800
24 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2011, 17.00 | Držík Jan | 1. třída - Severní Morava
1.200
15 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2011, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída - Severní Morava
0.750
22 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2012, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída - Severní Morava
1.100
23 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2012, 20.00 | Bielko Jan | 1. třída - Severní Morava
1.150
21 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2012, 10.00 | Žabenský Zbyněk | 1. třída - Severní Morava
1.051
21 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2012, 17.00 | Líška Antonín ml. | 1. třída - Severní Morava
1.050
27 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2012, 17.00 | Habr Jiří | 1. třída - Severní Morava
1.351
12 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2012, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída - Severní Morava
0.600

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5158 / 100 | 161.58
2.35
15.80000000 %
47 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2010, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | SM 1.třída
2.350
25 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2010, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
1.250
26 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2010, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
1.302
13 / 20 | 3
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2011, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
0.650
47 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
21. 4. 2011, 17.00 | Žabenský Zbyněk | SM 1.třída
2.350

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5197 / 100 | 81.97
2.50
26.26670000 %
29 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2010, 17.00 | Meca Miroslav | SM 1.třída
1.450
50 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2010, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
2.500
39 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2010, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
1.952
41 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2011, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
2.052
38 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2011, 17.00 | Majer Jiří | SM 1.třída
1.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
599 / 100 | 70.99
1.70
33.00000000 %
17 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2010, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | SM 1.třída
0.850
10 / 20 | 2
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2010, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
0.500
34 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2010, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
1.702
21 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2011, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
1.052
17 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2011, 17.00 | Žabenský Zbyněk | SM 1.třída
0.850