User
New userChange password

Hok Dalibor

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15253 / 566 | 5 | 40.447
0.650
56.22220000 %
18 / 40 | 2

25. 9. 2019, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.4502
14 / 31 | 3

25. 9. 2019, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.4510
15 / 40 | 3

25. 9. 2019, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.3750
17 / 40 | 5

9. 10. 2019, 17.00 | Polášek Bohumil | SM 3B D3 1. Třída
0.4250
12 / 27 | 2

9. 10. 2019, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.4440
20 / 35 | 2

9. 10. 2019, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
0.5710
17 / 37 | 3 | 2

30. 10. 2019, 17.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
0.4590
18 / 40 | 2 | 1

30. 10. 2019, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.4500
17 / 40 | 3 | 2

30. 10. 2019, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.4250
11 / 36 | 2 | 1

13. 11. 2019, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.3050
17 / 40 | 5 | 3

13. 11. 2019, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.4250
26 / 40 | 5 | 4

13. 11. 2019, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B D3 1. Třída
0.6502
20 / 40 | 2 | 2

27. 11. 2019, 17.00 | Antoni Jiří | SM 3B D3 1. Třída
0.5002
14 / 40 | 3 | -2

27. 11. 2019, 18.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.3500
17 / 40 | 3 | 2

27. 11. 2019, 19.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
0.4251

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8376 / 160 | 152.35
4.90
23.50000000 %
33 / 20 | 7

25. 9. 2018, 17.00 | Vičík Jaroslav | SM TD 1. Třída
1.652
30 / 20 | 10

25. 10. 2018, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
1.500
42 / 20 | 12

8. 11. 2018, 17.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
2.100
42 / 20 | 6

8. 1. 2019, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
2.100
37 / 20 | 9

15. 1. 2019, 17.00 | Ožog Jan | SM TD 1. Třída
1.852
98 / 20 | 15

29. 1. 2019, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
4.900
38 / 20 | 8

28. 2. 2019, 17.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
1.900
56 / 20 | 11

28. 3. 2019, 17.00 | Lipský Jan | SM TD 1. Třída
2.802

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8475 / 158 | 193.00
5.00
39.58330000 %
100 / 20 | 19

25. 9. 2018, 18.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
5.002
30 / 20 | 9

25. 10. 2018, 18.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
1.500
69 / 20 | 10

8. 11. 2018, 18.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
3.450
74 / 20 | 12

8. 1. 2019, 18.00 | Košťál Kamil | SM TD 1. Třída
3.702
30 / 20 | 8

15. 1. 2019, 18.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
1.500
64 / 18 | 11

29. 1. 2019, 18.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
3.550
55 / 20 | 11

28. 2. 2019, 18.00 | Koky Dušan | SM TD 1. Třída
2.750
53 / 20 | 9

28. 3. 2019, 18.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
2.650

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8243 / 150 | 141.62
2.35
50.62500000 %
24 / 20 | 8

25. 9. 2018, 19.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
1.200
47 / 20 | 14

25. 10. 2018, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
2.352
30 / 20 | 6

8. 11. 2018, 19.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
1.500
42 / 20 | 10

8. 1. 2019, 19.00 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
2.102
31 / 20 | 8

15. 1. 2019, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
1.550
15 / 10 | 7

29. 1. 2019, 19.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
1.500
33 / 20 | 5

28. 2. 2019, 19.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
1.650
21 / 20 | 7

28. 3. 2019, 19.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
1.050

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
39582 / 1477 | 60.394
0.857
49.74360000 %
19 / 40 | 4

3. 10. 2018, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.4752
14 / 40 | 3

3. 10. 2018, 18.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.3500
13 / 40 | 2

3. 10. 2018, 19.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.3252
18 / 40 | 3

17. 10. 2018, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.4500
16 / 40 | 6

17. 10. 2018, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.4002
15 / 40 | 4

17. 10. 2018, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.3752
12 / 40 | 2

31. 10. 2018, 17.00 | Košťál Kamil | SM 3B 1. Třída
0.3000
13 / 40 | 3

31. 10. 2018, 18.00 | Vítek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.3252
13 / 40 | 2

31. 10. 2018, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.3250
25 / 40 | 4

14. 11. 2018, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.6251
13 / 35 | 3

14. 11. 2018, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.3710
17 / 40 | 2

14. 11. 2018, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.4250
11 / 40 | 1

28. 11. 2018, 17.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
0.2750
7 / 29 | 2

28. 11. 2018, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.2410
19 / 40 | 2

28. 11. 2018, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.4752
13 / 40 | 2

12. 12. 2018, 17.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.3250
14 / 40 | 2

12. 12. 2018, 18.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.3500
22 / 40 | 3

12. 12. 2018, 19.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.5502
22 / 40 | 3

23. 1. 2019, 17.00 | Ševeček Milan | SM 3B 1. Třída
0.5502
14 / 40 | 2

23. 1. 2019, 18.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.3500
16 / 40 | 3

23. 1. 2019, 19.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.4000
13 / 40 | 2

6. 2. 2019, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.3250
16 / 40 | 4

6. 2. 2019, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.4000
16 / 40 | 3

6. 2. 2019, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.4002
7 / 40 | 2

20. 2. 2019, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.1750
10 / 24 | 2

20. 2. 2019, 18.00 | Onderka Heřman | SM 3B 1. Třída
0.4160
15 / 40 | 2

20. 2. 2019, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.3750
24 / 40 | 3

6. 3. 2019, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.6000
10 / 31 | 2

6. 3. 2019, 18.00 | Cebula Tomáš | SM 3B 1. Třída
0.3220
9 / 40 | 2

6. 3. 2019, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.2250
13 / 33 | 2

20. 3. 2019, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.3930
11 / 40 | 2

20. 3. 2019, 18.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
0.2752
21 / 40 | 3

20. 3. 2019, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.5252
30 / 35 | 4

3. 4. 2019, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.8572
19 / 40 | 4

3. 4. 2019, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.4750
7 / 40 | 1

3. 4. 2019, 19.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.1750
10 / 30 | 1

13. 4. 2019, 10.00 | Křístek Martin | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.3330
13 / 30 | 3

13. 4. 2019, 12.00 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.4330
12 / 30 | 2

13. 4. 2019, 14.00 | Kudlík Vlastimil | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.4000

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10567 / 187 | 243.03
8.57
28.35000000 %
53 / 20 | 13

14. 9. 2017, 17.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
2.650
54 / 20 | 13

12. 10. 2017, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
2.700
95 / 20 | 18

9. 11. 2017, 17.00 | Dunaj Radim | SM TD 1. Třída
4.752
34 / 20 | 6

16. 11. 2017, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | SM TD 1. Třída
1.700
59 / 20 | 9

30. 11. 2017, 17.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1. Třída
2.950
53 / 20 | 15

23. 1. 2018, 17.00 | Vičík Jaroslav | SM TD 1. Třída
2.652
42 / 20 | 7

15. 2. 2018, 17.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
2.100
60 / 7 | 24

27. 2. 2018, 17.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
8.570
39 / 20 | 7

22. 3. 2018, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
1.950
78 / 20 | 14

5. 4. 2018, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
3.902

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10660 / 190 | 253.47
5.78
44.00000000 %
51 / 17 | 10

14. 9. 2017, 18.10 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
3.000
68 / 20 | 9

12. 10. 2017, 18.10 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
3.400
56 / 20 | 10

9. 11. 2017, 18.10 | Dunaj Radim | SM TD 1. Třída
2.802
42 / 20 | 12

16. 11. 2017, 18.10 | Pryszcz Tadeáš | SM TD 1. Třída
2.100
63 / 19 | 16

30. 11. 2017, 18.10 | Andrejovský Robert | SM TD 1. Třída
3.310
83 / 20 | 24

23. 1. 2018, 18.10 | Vičík Jaroslav | SM TD 1. Třída
4.152
80 / 20 | 12

15. 2. 2018, 18.10 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
4.002
81 / 14 | 19

27. 2. 2018, 18.10 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
5.780
41 / 20 | 9

22. 3. 2018, 18.10 | Košťál Kamil | SM TD 1. Třída
2.050
95 / 20 | 25

5. 4. 2018, 18.10 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
4.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10250 / 155 | 151.61
2.33
41.66670000 %
23 / 10 | 10

14. 9. 2017, 19.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
2.300
36 / 20 | 6

12. 10. 2017, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
1.800
35 / 20 | 6

9. 11. 2017, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
1.752
7 / 9 | 3

16. 11. 2017, 19.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
0.770
18 / 11 | 6

30. 11. 2017, 19.00 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
1.630
34 / 20 | 8

23. 1. 2018, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
1.702
26 / 13 | 7

15. 2. 2018, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
2.000
28 / 12 | 15

27. 2. 2018, 19.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
2.330
21 / 20 | 4

22. 3. 2018, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
1.050
22 / 20 | 4

5. 4. 2018, 19.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
1.100

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
688 / 197 | 40.446
0.566
48.88890000 %
15 / 40 | 2

31. 3. 2018, 10.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.3750
3 / 18 | 1

31. 3. 2018, 10.00 | Bača Miroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.1660
19 / 40 | 3

31. 3. 2018, 11.00 | Kubiš Peter | SM 3B 1. Třída
0.4752
21 / 39 | 4

31. 3. 2018, 12.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.5380
13 / 30 | 3

31. 3. 2018, 12.00 | Šnyta Radek | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.4330
17 / 30 | 3

31. 3. 2018, 14.00 | Hajný Radim | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.5661

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15811 / 288 | 212.81
3.90
27.03330000 %
47 / 20 | 14

13. 10. 2016, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
2.350
33 / 20 | 6

1. 11. 2016, 17.00 | Koky Dušan | SM TD 1.třída
1.650
77 / 20 | 16

10. 11. 2016, 17.00 | Lipský Jan | SM TD 1.třída
3.852
60 / 20 | 21

1. 12. 2016, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
3.000
42 / 20 | 6

6. 12. 2016, 17.00 | Valchař Jaroslav | SM TD 1.třída
2.102
78 / 20 | 11

13. 12. 2016, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD 1.třída
3.900
66 / 20 | 17

10. 1. 2017, 17.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
3.300
57 / 20 | 19

24. 1. 2017, 18.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
2.850
42 / 20 | 8

9. 2. 2017, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
2.100
13 / 10 | 5

23. 2. 2017, 17.00 | Kováč Aladar | SM TD 1.třída
1.300
38 / 20 | 9

7. 3. 2017, 17.00 | Kocián Jan | SM TD 1.třída
1.900
76 / 20 | 16

21. 3. 2017, 17.00 | Bača Tomáš | SM TD 1.třída
3.800
46 / 20 | 9

28. 3. 2017, 17.00 | Ručka Damián | SM TD 1.třída
2.300
66 / 18 | 15

25. 4. 2017, 17.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
3.660
70 / 20 | 16

25. 4. 2017, 17.00 | Cibulka Jan | SM TD 1.třída
3.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14763 / 238 | 243.20
4.70
36.33330000 %
89 / 19 | 24

13. 10. 2016, 18.00 | Schoffer Bruno | SM TD 1.třída
4.680
18 / 7 | 6

1. 11. 2016, 18.00 | Musil Jan | SM TD 1.třída
2.570
82 / 20 | 17

10. 11. 2016, 18.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
4.102
23 / 20 | 7

1. 12. 2016, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
1.150
60 / 20 | 15

6. 12. 2016, 18.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
3.000
48 / 13 | 11

13. 12. 2016, 18.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1.třída
3.690
94 / 20 | 14

10. 1. 2017, 18.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
4.702
60 / 13 | 14

24. 1. 2017, 19.00 | Majewski Václav | SM TD 1.třída
4.610
46 / 20 | 9

9. 2. 2017, 18.00 | Schoffer Bruno | SM TD 1.třída
2.300
35 / 17 | 7

23. 2. 2017, 18.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
2.050
58 / 20 | 11

7. 3. 2017, 18.00 | Kocián Jan | SM TD 1.třída
2.900
40 / 14 | 11

21. 3. 2017, 18.00 | Bača Miroslav | SM TD 1.třída
2.850
73 / 20 | 13

28. 3. 2017, 18.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
3.652
37 / 15 | 8

25. 4. 2017, 18.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
2.460

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14349 / 262 | 91.33
2.10
41.54760000 %
29 / 20 | 7

13. 10. 2016, 19.00 | Schoffer Bruno | SM TD 1.třída
1.450
20 / 14 | 3

1. 11. 2016, 19.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
1.420
42 / 20 | 9

10. 11. 2016, 19.00 | Lipský Jan | SM TD 1.třída
2.102
27 / 20 | 5

1. 12. 2016, 19.00 | Meca Miroslav | SM TD 1.třída
1.352
18 / 20 | 3

6. 12. 2016, 19.00 | Valchař Jaroslav | SM TD 1.třída
0.901
37 / 18 | 8

13. 12. 2016, 19.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1.třída
2.050
16 / 20 | 4

10. 1. 2017, 19.00 | Šimiček Lukáš | SM TD 1.třída
0.800
6 / 10 | 2

24. 1. 2017, 20.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
0.600
19 / 20 | 7

9. 2. 2017, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
0.950
31 / 20 | 4

23. 2. 2017, 19.00 | Koky Dušan | SM TD 1.třída
1.550
11 / 20 | 6

7. 3. 2017, 19.00 | Meca Miroslav | SM TD 1.třída
0.550
27 / 20 | 7

21. 3. 2017, 19.00 | Bača Tomáš | SM TD 1.třída
1.350
28 / 20 | 5

28. 3. 2017, 19.00 | Ručka Damián | SM TD 1.třída
1.400
38 / 20 | 8

25. 4. 2017, 19.00 | Cibulka Jan | SM TD 1.třída
1.902

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11553 / 211 | 182.62
3.95
29.10530000 %
31 / 20 | 6

29. 9. 2015, 17.00 | Lipský Jan | SM - TD 1. třída
1.550
34 / 20 | 9

3. 11. 2015, 17.00 | Valchař Jaroslav | SM - TD 1. třída
1.702
56 / 20 | 11

1. 12. 2015, 17.00 | Křístek Ladislav | SM - TD 1. třída
2.802
51 / 20 | 18

19. 1. 2016, 17.00 | Gavelek Josef | SM - TD 1. třída
2.550
79 / 20 | 14

11. 2. 2016, 17.00 | Cibulka Jan | SM - TD 1. třída
3.952
44 / 20 | 10

28. 5. 2016, 09.00 | Andrejovský Robert | Přebor Severní Morava - Volná hra
2.200
49 / 20 | 13

28. 5. 2016, 10.15 | Peter Jaroslav | Přebor Severní Morava - Volná hra
2.450
52 / 20 | 15

28. 5. 2016, 11.30 | Cibulka Jan | Přebor Severní Morava - Volná hra
2.600
42 / 11 | 11

28. 5. 2016, 12.45 | Kolder Milan | Přebor Severní Morava - Volná hra
3.810
60 / 20 | 7

28. 5. 2016, 14.00 | Venglář Pavel | Přebor Severní Morava - Volná hra
3.000
55 / 20 | 13

28. 5. 2016, 15.15 | Ševeček Milan | Přebor Severní Morava - Volná hra
2.750

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5244 / 100 | 132.44
3.00
32.53330000 %
55 / 20 | 13

29. 9. 2015, 18.00 | Lipský Jan | SM - TD 1. třída
2.752
38 / 20 | 13

3. 11. 2015, 18.00 | Valchař Jaroslav | SM - TD 1. třída
1.902
53 / 20 | 11

1. 12. 2015, 18.00 | Křístek Ladislav | SM - TD 1. třída
2.652
38 / 20 | 7

19. 1. 2016, 18.00 | Gavelek Josef | SM - TD 1. třída
1.900
60 / 20 | 12

11. 2. 2016, 18.00 | Cibulka Jan | SM - TD 1. třída
3.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5123 / 100 | 61.23
1.65
41.00000000 %
20 / 20 | 6

29. 9. 2015, 19.00 | Lipský Jan | SM - TD 1. třída
1.000
26 / 20 | 3

3. 11. 2015, 19.00 | Valchař Jaroslav | SM - TD 1. třída
1.302
24 / 20 | 5

1. 12. 2015, 19.00 | Křístek Ladislav | SM - TD 1. třída
1.200
20 / 20 | 5

19. 1. 2016, 19.00 | Gavelek Josef | SM - TD 1. třída
1.000
33 / 20 | 5

11. 2. 2016, 19.00 | Cibulka Jan | SM - TD 1. třída
1.650

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
676 / 217 | 30.350
0.475
42.22220000 %
19 / 40 | 3

7. 10. 2015, 17.00 | Kuchař Karel | SM - 3B 1. třída
0.4750
6 / 40 | 2

7. 10. 2015, 18.00 | Kramarz Daniel | SM - 3B 1. třída
0.1500
13 / 40 | 2

7. 10. 2015, 19.00 | Dunaj Radim | SM - 3B 1. třída
0.3250
12 / 30 | 3

9. 1. 2016, 11.00 | Vintrocha Richard | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.4000
9 / 27 | 2

9. 1. 2016, 13.00 | Gazdoš Ivo | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.3330
17 / 40 | 3

9. 1. 2016, 14.00 | Šimiček Lukáš | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.4250

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10604 / 200 | 213.02
5.45
30.20000000 %
86 / 20 | 20

30. 10. 2014, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída TD Severní Morava
4.302
109 / 20 | 21

11. 11. 2014, 17.00 | Habr Jiří | 1. třída TD Severní Morava
5.452
29 / 20 | 4

9. 12. 2014, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída TD Severní Morava
1.450
57 / 20 | 15

16. 12. 2014, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída TD Severní Morava
2.850
60 / 20 | 9

13. 1. 2015, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída TD Severní Morava
3.002
53 / 20 | 11

5. 2. 2015, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída TD Severní Morava
2.652
51 / 20 | 9

10. 2. 2015, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.550
47 / 20 | 9

17. 3. 2015, 17.00 | Vajda Roman | 1. třída TD Severní Morava
2.350
53 / 20 | 14

2. 4. 2015, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída TD Severní Morava
2.650
59 / 20 | 9

14. 5. 2015, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.950

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10397 / 200 | 141.98
3.00
19.85000000 %
22 / 20 | 6

30. 10. 2014, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída TD Severní Morava
1.100
44 / 20 | 11

11. 11. 2014, 17.00 | Bača Tomáš | 1. třída TD Severní Morava
2.200
42 / 20 | 7

9. 12. 2014, 17.00 | Buchtík Martin | 1. třída TD Severní Morava
2.102
37 / 20 | 5

16. 12. 2014, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída TD Severní Morava
1.852
16 / 20 | 4

13. 1. 2015, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída TD Severní Morava
0.800
49 / 20 | 14

5. 2. 2015, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída TD Severní Morava
2.452
47 / 20 | 8

10. 2. 2015, 17.00 | Gavelek Josef | 1. třída TD Severní Morava
2.352
60 / 20 | 9

17. 3. 2015, 17.00 | Vintrocha Richard | 1. třída TD Severní Morava
3.000
38 / 20 | 9

2. 4. 2015, 17.00 | Cibulka Jan | 1. třída TD Severní Morava
1.900
42 / 20 | 10

14. 5. 2015, 17.00 | Janoš Daniel | 1. třída TD Severní Morava
2.102

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10259 / 190 | 121.36
1.94
12.95000000 %
35 / 20 | 9

30. 10. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
1.752
24 / 14 | 4

11. 11. 2014, 17.00 | Kezsely Radim | 1. třída TD Severní Morava
1.71
20 / 20 | 3

9. 12. 2014, 17.00 | Kulich Libor | 1. třída TD Severní Morava
1.000
21 / 20 | 7

16. 12. 2014, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída TD Severní Morava
1.052
17 / 20 | 3

13. 1. 2015, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída TD Severní Morava
0.850
27 / 20 | 12

5. 2. 2015, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída TD Severní Morava
1.352
32 / 20 | 6

10. 2. 2015, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
1.602
35 / 18 | 8

17. 3. 2015, 17.00 | Vajda Roman | 1. třída TD Severní Morava
1.94
20 / 18 | 6

2. 4. 2015, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída TD Severní Morava
1.11
28 / 20 | 9

14. 5. 2015, 17.00 | Gavelek Josef | 1. třída TD Severní Morava
1.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
338 / 110 | 30.345
0.435
42.22220000 %
11 / 40 | 2

8. 4. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 3B Severní Morava
0.2750
17 / 39 | 3

8. 4. 2015, 17.00 | Šnyta Radek | 3B Severní Morava
0.4350
10 / 31 | 3

8. 4. 2015, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B Severní Morava
0.3220

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8365 / 160 | 232.28
3.30
22.81250000 %
38 / 20 | 8

22. 10. 2013, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída Severní Morava
1.900
37 / 20 | 10

5. 11. 2013, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída Severní Morava
1.850
61 / 20 | 23

5. 12. 2013, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída Severní Morava
3.052
48 / 20 | 15

7. 1. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída Severní Morava
2.400
49 / 20 | 11

21. 1. 2014, 17.00 | Cibulka Jan | 1. třída Severní Morava
2.450
35 / 20 | 7

4. 2. 2014, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída Severní Morava
1.750
31 / 20 | 7

18. 2. 2014, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída Severní Morava
1.550
66 / 20 | 15

20. 3. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída Severní Morava
3.302

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11462 / 220 | 202.10
3.40
22.53660000 %
46 / 20 | 7

22. 10. 2013, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída Severní Morava
2.300
49 / 20 | 11

5. 11. 2013, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída Severní Morava
2.450
21 / 20 | 4

5. 12. 2013, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída Severní Morava
1.050
36 / 20 | 9

7. 1. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída Severní Morava
1.802
41 / 20 | 8

21. 1. 2014, 17.00 | Buchtík Martin | 1. třída Severní Morava
2.050
68 / 20 | 12

4. 2. 2014, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída Severní Morava
3.400
22 / 20 | 5

18. 2. 2014, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída Severní Morava
1.100
48 / 20 | 12

20. 3. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída Severní Morava
2.402
34 / 20 | 6

3. 5. 2014, 09.00 | Tvrdoň Rudolf | SM přebor - kádr 52/2
1.700
45 / 20 | 17

3. 5. 2014, 09.00 | Andrejovský Robert | SM přebor - kádr 52/2
2.250
52 / 20 | 20

3. 5. 2014, 09.00 | Peter Jaroslav | SM přebor - kádr 52/2
2.602

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13381 / 245 | 111.55
2.30
20.40710000 %
40 / 20 | 6

22. 10. 2013, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída Severní Morava
2.002
24 / 20 | 5

5. 11. 2013, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída Severní Morava
1.200
30 / 20 | 5

5. 12. 2013, 17.00 | Bielko Jan | 1. třída Severní Morava
1.500
35 / 20 | 7

7. 1. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída Severní Morava
1.752
25 / 20 | 5

21. 1. 2014, 17.00 | Kulich Libor | 1. třída Severní Morava
1.250
16 / 9 | 7

4. 2. 2014, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída Severní Morava
1.77
30 / 20 | 8

18. 2. 2014, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída Severní Morava
1.502
19 / 20 | 4

20. 3. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída Severní Morava
0.950
46 / 20 | 11

31. 5. 2014, 10.00 | Peter Jaroslav | SM přebor - 1B
2.302
24 / 16 | 5

31. 5. 2014, 12.00 | Andrejovský Robert | SM přebor - 1B
1.500
41 / 20 | 6

31. 5. 2014, 14.00 | Humeňanský František | SM přebor - 1B
2.050
26 / 20 | 8

31. 5. 2014, 15.30 | Andrejovský Robert | SM přebor - 1B
1.300
25 / 20 | 4

31. 5. 2014, 17.00 | Humeňanský František | SM přebor - 1B
1.250

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10447 / 200 | 152.23
3.05
22.35000000 %
36 / 20 | 7

9. 10. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
1.80
33 / 20 | 9

27. 10. 2012, 10.00 | Klar Vladimír | 1.třída Severní Morava
1.65
61 / 20 | 15

6. 11. 2012, 17.00 | Habr Jiří | 1.třída Severní Morava
3.05
48 / 20 | 9

20. 11. 2012, 17.00 | Haiduk Georg | 1.třída Severní Morava
2.40
41 / 20 | 10

4. 12. 2012, 17.00 | Meca Miroslav | 1.třída Severní Morava
2.05
55 / 20 | 10

22. 1. 2013, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
2.75
21 / 20 | 5

19. 2. 2013, 17.00 | Recman Tomáš | 1.třída Severní Morava
1.05
61 / 20 | 13

5. 3. 2013, 17.00 | Habr Jiří | 1.třída Severní Morava
3.05
54 / 20 | 10

26. 3. 2013, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
2.70
37 / 20 | 7

16. 4. 2013, 17.00 | Kocián Jan | 1.třída Severní Morava
1.85

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10419 / 200 | 92.09
2.30
20.95000000 %
39 / 20 | 6

9. 10. 2012, 17.00 | Lipský Jan | 1.třída Severní Morava
1.95
44 / 20 | 6

27. 10. 2012, 10.00 | Klar Vladimír | 1.třída Severní Morava
2.20
46 / 20 | 7

6. 11. 2012, 19.00 | Peter Jaroslav | 1.třída Severní Morava
2.30
46 / 20 | 8

20. 11. 2012, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
2.30
43 / 20 | 7

4. 12. 2012, 17.00 | Grosoš Jan | 1.třída Severní Morava
2.15
28 / 20 | 5

22. 1. 2013, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
1.40
42 / 20 | 7

19. 2. 2013, 17.00 | Recman Tomáš | 1.třída Severní Morava
2.10
46 / 20 | 9

5. 3. 2013, 17.00 | Peter Jaroslav | 1.třída Severní Morava
2.30
45 / 20 | 7

26. 3. 2013, 17.00 | Haiduk Georg | 1.třída Severní Morava
2.25
40 / 20 | 9

16. 4. 2013, 17.00 | Meca Miroslav | 1.třída Severní Morava
2.00

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10260 / 200 | 81.30
1.95
13.00000000 %
25 / 20 | 7

9. 10. 2012, 17.00 | Lipský Jan | 1.třída Severní Morava
1.25
30 / 20 | 8

27. 10. 2012, 10.00 | Hajný Radim | 1.třída Severní Morava
1.50
33 / 20 | 8

6. 11. 2012, 20.30 | Habr Jiří | 1.třída Severní Morava
1.65
20 / 20 | 5

20. 11. 2012, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
1.00
25 / 20 | 6

4. 12. 2012, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1.třída Severní Morava
1.25
22 / 20 | 3

22. 1. 2013, 17.00 | Lipský Jan | 1.třída Severní Morava
1.10
23 / 20 | 4

19. 2. 2013, 17.00 | Ručka Damián | 1.třída Severní Morava
1.15
14 / 20 | 2

5. 3. 2013, 17.00 | Habr Jiří | 1.třída Severní Morava
0.70
39 / 20 | 8

26. 3. 2013, 17.00 | Haiduk Georg | 1.třída Severní Morava
1.95
29 / 20 | 5

16. 4. 2013, 17.00 | Grosoš Jan | 1.třída Severní Morava
1.45

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9370 / 178 | 152.07
3.90
20.55560000 %
42 / 20 | 10

11. 10. 2011, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
2.102
43 / 20 | 13

8. 11. 2011, 17.00 | Držík Jan | 1. třída - Severní Morava
2.150
34 / 20 | 12

6. 12. 2011, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída - Severní Morava
1.700
39 / 18 | 11

7. 2. 2012, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída - Severní Morava
2.160
78 / 20 | 15

14. 2. 2012, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída - Severní Morava
3.902
40 / 20 | 13

3. 3. 2012, 10.00 | Ručka Damián | 1. třída - Severní Morava
2.000
27 / 20 | 6

13. 3. 2012, 17.00 | Lepík Jiří | 1. třída - Severní Morava
1.350
26 / 20 | 13

20. 3. 2012, 17.00 | Šnyta Radek | 1. třída - Severní Morava
1.300
41 / 20 | 9

10. 4. 2012, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída - Severní Morava
2.050

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9359 / 180 | 131.99
3.35
19.94440000 %
67 / 20 | 9

11. 10. 2011, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída - Severní Morava
3.352
21 / 20 | 6

8. 11. 2011, 17.00 | Lepík Jiří | 1. třída - Severní Morava
1.050
23 / 20 | 5

6. 12. 2011, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída - Severní Morava
1.150
41 / 20 | 12

7. 2. 2012, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída - Severní Morava
2.050
57 / 20 | 12

14. 2. 2012, 18.30 | Lipský Jan | 1. třída - Severní Morava
2.850
34 / 20 | 5

3. 3. 2012, 10.00 | Ručka Damián | 1. třída - Severní Morava
1.700
38 / 20 | 13

13. 3. 2012, 17.00 | Líška Antonín ml. | 1. třída - Severní Morava
1.900
27 / 20 | 3

20. 3. 2012, 17.00 | Habr Jiří | 1. třída - Severní Morava
1.350
51 / 20 | 12

10. 4. 2012, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída - Severní Morava
2.550

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9181 / 180 | 71.00
1.35
10.05560000 %
16 / 20 | 3

11. 10. 2011, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída - Severní Morava
0.800
24 / 20 | 5

8. 11. 2011, 17.00 | Držík Jan | 1. třída - Severní Morava
1.200
15 / 20 | 5

6. 12. 2011, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída - Severní Morava
0.750
22 / 20 | 4

7. 2. 2012, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída - Severní Morava
1.100
23 / 20 | 7

14. 2. 2012, 20.00 | Bielko Jan | 1. třída - Severní Morava
1.150
21 / 20 | 4

3. 3. 2012, 10.00 | Žabenský Zbyněk | 1. třída - Severní Morava
1.051
21 / 20 | 3

13. 3. 2012, 17.00 | Líška Antonín ml. | 1. třída - Severní Morava
1.050
27 / 20 | 7

20. 3. 2012, 17.00 | Habr Jiří | 1. třída - Severní Morava
1.351
12 / 20 | 3

10. 4. 2012, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída - Severní Morava
0.600

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5158 / 100 | 161.58
2.35
15.80000000 %
47 / 20 | 10

19. 10. 2010, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | SM 1.třída
2.350
25 / 20 | 16

28. 10. 2010, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
1.250
26 / 20 | 7

18. 11. 2010, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
1.302
13 / 20 | 3

17. 3. 2011, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
0.650
47 / 20 | 9

21. 4. 2011, 17.00 | Žabenský Zbyněk | SM 1.třída
2.350

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5197 / 100 | 81.97
2.50
19.70000000 %
29 / 20 | 8

19. 10. 2010, 17.00 | Meca Miroslav | SM 1.třída
1.450
50 / 20 | 8

28. 10. 2010, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
2.500
39 / 20 | 8

18. 11. 2010, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
1.952
41 / 20 | 7

17. 3. 2011, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
2.052
38 / 20 | 7

21. 4. 2011, 17.00 | Majer Jiří | SM 1.třída
1.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
599 / 100 | 70.99
1.70
9.90000000 %
17 / 20 | 4

19. 10. 2010, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | SM 1.třída
0.850
10 / 20 | 2

28. 10. 2010, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
0.500
34 / 20 | 7

18. 11. 2010, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
1.702
21 / 20 | 4

17. 3. 2011, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
1.052
17 / 20 | 5

21. 4. 2011, 17.00 | Žabenský Zbyněk | SM 1.třída
0.850