Bohadlo Libor

Závodní stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1242 / 180 | 30.233
0.600
23.33330000 %
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 09.30 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.1330
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 10.30 | Svoboda Pavel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.2660
9 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 13.30 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.6000
6 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 15.30 | Bušanský Petr | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.4000
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 10.10 | Poláček Ladislav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.2002
3 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 11.55 | Novotný Bohuslav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.2002
2 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 13.05 | Kubík Robert | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.1330
4 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 16.35 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.2660
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 10.45 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.2000
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 13.05 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.2000
1 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 14.50 | Bušanský Petr | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.0660
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 16.00 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.1330

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1588 / 249 | 40.353
1.000
33.84620000 %
6 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 09.00 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.3000
5 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 12.20 | Janeček Antonín | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.2500
8 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 14.20 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.4000
6 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 15.00 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.3000
8 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 09.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.5330
5 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.55 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.3330
4 / 14 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 13.40 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.2850
7 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 14.15 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.4662
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 10.10 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.2662
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 11.55 | Vít Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.2660
4 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 12.30 | Ettel Milan | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.2660
5 / 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 16.00 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
1.0000
6 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 09.00 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.3000
14 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 10.20 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.7000
2 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 13.00 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.1000

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2105 / 50 | 102.10
3.05
30.00000000 %
61 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2020, 10.00 | Holeček Jaroslav | VČ TD 1.třída
3.050
44 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2020, 09.00 | Žabka Luděk | VČ TD 4.třída
1.460

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2112 / 50 | 152.24
3.20
44.80000000 %
64 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2020, 11.40 | Holeček Jaroslav | VČ TD 1.třída
3.200
48 / 30 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 2020, 10.00 | John Jiří ml. | VČ TD 4.třída
1.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
125 / 18 | 51.38
1.38
41.66670000 %
25 / 18 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2020, 12.30 | Holeček Jaroslav | VČ TD 1.třída
1.380

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27482 / 1002 | 5 | 30.481
0.736
59.50620000 %
9 / 21 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2019, 10.00 | Ettel Milan | VČ 3B 1.třída
0.4280
28 / 38 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2019, 11.10 | Janík Jiří | VČ 3B 1.třída
0.7360
20 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2019, 12.20 | Mikysa Jiří | VČ 3B 1.třída
0.5002
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 10.00 | Wittmayer Michal | VČ 3B 1.třída
0.3750
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 11.10 | Špiroch Martin | VČ 3B 1.třída
0.4752
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 12.20 | Tolar Patrik | VČ 3B 1.třída
0.5251
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 10.00 | Skalický Jaroslav | VČ 3B 1.třída
0.5752
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 11.10 | Ciasto Libor | VČ 3B 1.třída
0.5502
10 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 12.20 | Kočička Petr | VČ 3B 1.třída
0.3030
12 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Toth Jiří | VČ 3B 1.třída
0.3750
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 11.10 | Šlambor Aleš | VČ 3B 1.třída
0.6252
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.20 | Bernat Jaroslav | VČ 3B 1.třída
0.6002
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2019, 10.00 | Novák Jan | VČ 3B 1.třída
0.4252
10 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2019, 11.10 | Štancl Jan | VČ 3B 1.třída
0.3220
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2019, 12.20 | Farkaš David | VČ 3B 1.třída
0.4250
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2020, 10.00 | Ettel Milan | VČ 3B 1.třída
0.6330
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2020, 11.10 | Mikysa Jiří | VČ 3B 1.třída
0.7252
14 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2020, 12.20 | Janík Jiří | VČ 3B 1.třída
0.3590
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2020, 10.00 | Wittmayer Michal | VČ 3B 1.třída
0.6250
12 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2020, 11.10 | Červenka Josef st. | VČ 3B 1.třída
0.3000
11 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2020, 12.20 | Špiroch Martin | VČ 3B 1.třída
0.2750
9 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2020, 10.00 | Farkaš David | VČ 3B 1.třída
0.2250
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2020, 11.10 | Novák Jan | VČ 3B 1.třída
0.5502
12 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2020, 12.20 | Štancl Jan | VČ 3B 1.třída
0.6660
25 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2020, 10.00 | Kočička Petr | VČ 3B 1.třída
0.6250
14 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2020, 11.10 | Dyrc Karel | VČ 3B 1.třída
0.3500
18 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2020, 12.20 | Skalický Jaroslav | VČ 3B 1.třída
0.4500

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9675 / 270 | 192.50
3.13
50.00000000 %
92 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2018, 13.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
3.062
79 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2018, 10.00 | Žižka Josef | VČ - TD 3.třída
2.630
56 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2018, 10.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.860
48 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2018, 10.00 | Kristl František | VČ - TD 3.třída
1.602
94 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2019, 10.00 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
3.132
85 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2019, 10.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
2.830
73 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2019, 10.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
2.430
75 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2019, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
2.502
73 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2019, 10.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
2.430

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8507 / 240 | 162.11
2.46
63.37500000 %
57 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 14.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
1.900
72 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 11.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.400
67 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2018, 11.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
2.232
71 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 11.00 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
2.362
74 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2019, 11.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 3.třída
2.462
71 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 11.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
2.360
60 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 11.00 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
2.000
35 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 11.00 | Kristl František | VČ - TD 3.třída
1.160

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9381 / 243 | 101.56
2.08
84.66670000 %
43 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 14.50 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
1.432
27 / 24 | 3
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2018, 11.50 | Žižka Josef | VČ - TD 3.třída
1.120
35 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 11.50 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.160
50 / 26 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2018, 11.50 | Kristl František | VČ - TD 3.třída
1.922
36 / 29 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 11.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.240
41 / 23 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2019, 11.50 | Polák František | VČ - TD 3.třída
1.780
50 / 24 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 11.50 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
2.081
50 / 27 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 11.50 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
1.852
49 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 11.50 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.632

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25312 / 733 | 50.425
0.689
58.86790000 %
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 10.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 3.třída
0.5002
20 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 10.00 | Marek Jan | VČ - 3B 2.třída
0.6892
7 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 11.00 | Červenka Michal | VČ - 3B 2.třída
0.3500
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 12.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.5330
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 10.00 | Šimerda Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.6002
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 11.00 | Šimek Vladimír | VČ - 3B 2.třída
0.3002
12 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 12.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.4000
17 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 10.00 | Absolon Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.4590
10 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 10.00 | Toth Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.5260
14 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 12.40 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
0.3590
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 10.00 | Kuchař František | VČ - 3B 2.třída
0.3002
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 11.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
0.3330
8 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 12.00 | Farkaš David | VČ - 3B 2.třída
0.3630
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 10.00 | Králíček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.6332
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 11.00 | Štěpán Milan | VČ - 3B 2.třída
0.3002
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 12.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.3000
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 10.00 | Wallstein Jan | VČ - 3B 2.třída
0.5662
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 11.00 | Foff Petr | VČ - 3B 2.třída
0.3662
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 12.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.5330
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 10.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.4332
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 11.00 | Šimerda Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.3662
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 12.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.3660
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 10.00 | Židů Tomáš | VČ - 3B 2.třída
0.3000
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 11.00 | Janeček Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.3330
12 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 12.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.4440

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3220 / 90 | 112.44
3.60
48.88890000 %
63 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2017, 10.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
2.102
49 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2017, 10.00 | Žabka Luděk | VČ - TD 3.třída
1.630
108 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2018, 10.00 | Kristl František | VČ - TD 3.třída
3.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3208 / 77 | 182.70
3.47
69.33330000 %
77 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2017, 11.00 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
2.562
59 / 17 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2018, 11.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
3.470
72 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2018, 11.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
2.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3114 / 70 | 111.62
2.08
76.00000000 %
24 / 18 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 11.50 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
1.330
40 / 28 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2018, 11.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.420
50 / 24 | 11
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2018, 11.50 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
2.082

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18191 / 534 | 60.357
0.600
53.05560000 %
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.00 | Štok Radek | VČ - 3B 3.třída
0.2660
6 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.05 | Havránek Milan | VČ - 3B 3.třída
0.2000
10 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.10 | Pavlík František | VČ - 3B 3.třída
0.3330
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2017, 10.00 | Kuchař František | VČ - 3B 3.třída
0.5332
5 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2017, 10.05 | Farkaš David | VČ - 3B 3.třída
0.1720
2 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2017, 10.10 | Novák Jan | VČ - 3B 3.třída
0.0660
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 10.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 3.třída
0.4660
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 10.05 | Židů Tomáš | VČ - 3B 3.třída
0.3660
8 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 10.10 | Janeček Antonín | VČ - 3B 3.třída
0.2662
18 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.00 | Havránek Milan | VČ - 3B 3.třída
0.6002
14 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.05 | Štok Radek | VČ - 3B 3.třída
0.5380
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.10 | Pavlík František | VČ - 3B 3.třída
0.5002
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2018, 10.00 | Kuchař František | VČ - 3B 3.třída
0.3662
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2018, 10.05 | Novák Jan | VČ - 3B 3.třída
0.3332
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2018, 10.10 | Farkaš David | VČ - 3B 3.třída
0.4000
10 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2018, 10.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 3.třída
0.3440
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2018, 10.05 | Janeček Antonín | VČ - 3B 3.třída
0.4002
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2018, 10.10 | Stolín Jaroslav | VČ - 3B 3.třída
0.3000

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14944 / 346 | 262.72
4.36
44.95240000 %
86 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2016, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
3.442
54 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2016, 09.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
2.160
94 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2016, 13.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
3.760
58 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2016, 13.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.320
85 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2016, 10.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
3.400
68 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2016, 14.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
2.720
56 / 22 | 9
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2016, 10.00 | Kučera Jan | VČ - TD 2.třída
2.540
44 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2017, 10.00 | Štěpán Milan | VČ - TD 2.třída
1.760
38 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2017, 10.00 | Červinka František | VČ - TD 2.třída
1.520
61 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2017, 10.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.440
61 / 24 | 25
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2017, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
2.540
64 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2017, 09.00 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
2.560
66 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2017, 10.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
2.640
109 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2017, 10.00 | Kučera Jan | VČ - TD 2.třída
4.362

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13725 / 313 | 152.31
2.92
55.76920000 %
41 / 23 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2016, 11.10 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
1.780
31 / 17 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2016, 14.10 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
1.820
54 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2016, 14.10 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.162
60 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2016, 11.10 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
2.400
45 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 15.10 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
1.800
66 / 23 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2016, 11.10 | Kučera Jan | VČ - TD 2.třída
2.860
59 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2017, 11.10 | Štěpán Milan | VČ - TD 2.třída
2.360
70 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2017, 11.10 | Červinka František | VČ - TD 2.třída
2.802
73 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2017, 11.10 | Urban Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.920
67 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2017, 11.10 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
2.682
47 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2017, 10.10 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
1.880
61 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2017, 11.10 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
2.442
51 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2017, 11.10 | Kučera Jan | VČ - TD 2.třída
2.042

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12394 / 292 | 111.34
2.00
65.66670000 %
25 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2016, 12.20 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
1.000
23 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2016, 15.20 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
0.920
28 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2016, 12.20 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
1.120
25 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 16.20 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
1.000
44 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2016, 12.20 | Kučera Jan | VČ - TD 2.třída
1.760
50 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2017, 12.20 | Štěpán Milan | VČ - TD 2.třída
2.002
47 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2017, 12.20 | Červinka František | VČ - TD 2.třída
1.882
20 / 23 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2017, 12.20 | Urban Jaroslav | VČ - TD 2.třída
0.860
21 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2017, 12.20 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
0.842
28 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 11.20 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
1.470
47 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2017, 12.20 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
1.880
36 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2017, 12.20 | Kučera Jan | VČ - TD 2.třída
1.440

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12137 / 360 | 40.380
0.533
57.08330000 %
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 09.00 | Jirout Ivo | VČ - 3B 3.třída
0.3000
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 12.00 | Staněk Jiří | VČ - 3B 3.třída
0.3330
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 13.00 | Novák Jan | VČ - 3B 3.třída
0.5332
13 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 09.00 | Staněk Jiří | VČ - 3B 3.třída
0.4330
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 12.00 | Kuchař František | VČ - 3B 3.třída
0.2660
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.00 | Jirout Ivo | VČ - 3B 3.třída
0.3662
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 09.00 | Jirout Ivo | VČ - 3B 3.třída
0.4330
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 12.00 | Kuchař František | VČ - 3B 3.třída
0.3330
8 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 13.00 | Novotný Aleš | VČ - 3B 3.třída
0.2660
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 09.00 | Procházka Jaroslav | VČ - 3B 3.třída
0.3662
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 12.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 3.třída
0.4000
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 13.00 | Kuchař František | VČ - 3B 3.třída
0.5332

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12791 / 290 | 222.72
3.36
43.94440000 %
70 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
20. 9. 2015, 10.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
2.800
48 / 23 | 12
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2015, 10.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
2.080
52 / 17 | 15
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.050
66 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2015, 10.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
2.640
62 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2015, 09.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 2.třída
2.482
84 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2015, 10.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
3.360
70 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2015, 10.00 | Janeček Antonín | VČ - TD 2.třída
2.800
76 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2015, 10.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
3.042
79 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 13.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
3.160
73 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2016, 10.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
2.920
57 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2016, 10.00 | Janeček Antonín | VČ - TD 2.třída
2.280
54 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 10.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13687 / 277 | 152.48
4.07
52.84620000 %
33 / 10 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2015, 11.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
3.300
59 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 11.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 2.třída
2.362
57 / 14 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 11.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
4.070
43 / 18 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2015, 11.00 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
2.380
47 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2015, 10.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 2.třída
1.880
45 / 24 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2015, 11.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
1.870
43 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 11.00 | Janeček Antonín | VČ - TD 2.třída
1.720
43 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2015, 11.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
1.720
28 / 15 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 14.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
1.860
62 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2016, 11.00 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
2.480
85 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 11.00 | Janeček Antonín | VČ - TD 2.třída
3.402
79 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2016, 11.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
3.162
63 / 21 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2016, 11.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
3.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19606 / 424 | 111.42
2.50
63.78950000 %
43 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2015, 11.50 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
1.720
19 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2015, 11.50 | Vokatý Petr | VČ - TD 2.třída
0.760
31 / 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 11.50 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
1.820
26 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2015, 11.50 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
1.300
34 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2015, 10.50 | Vlačiha Josef | VČ - TD 2.třída
1.362
31 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2015, 11.50 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
1.240
43 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 11.50 | Janeček Antonín | VČ - TD 2.třída
1.790
36 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2015, 11.50 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
1.442
28 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 14.50 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
1.330
23 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2016, 11.50 | Vokatý Petr | VČ - TD 2.třída
0.920
45 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2016, 11.50 | Janeček Antonín | VČ - TD 2.třída
1.802
24 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2016, 11.50 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
0.960
33 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2016, 11.50 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
1.320
33 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2016, 11.50 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
1.320
21 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 09.00 | Nemeš Jiří | Přebor VČO 2 Třída 1B
1.310
45 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 10.05 | Köhler Petr | Přebor VČO 2 Třída 1B
2.500
30 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 11.10 | Marek Jan | Přebor VČO 2 Třída 1B
1.660
27 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 12.15 | Králíček Pavel | Přebor VČO 2 Třída 1B
1.350
34 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 13.20 | Nikl Antonín | Přebor VČO 2 Třída 1B
1.700

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17 / 30 | 30.233
0.233
35.00000000 %
7 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 14.00 | Černý Miroslav | VČ - 3B 2.třída
0.2330

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14899 / 406 | 292.21
3.40
42.80950000 %
55 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2014, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
1.830
70 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2014, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída Východní Čechy
2.330
47 / 21 | 5
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2014, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
2.230
58 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2014, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
1.932
27 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2014, 09.00 | Vlk Martin | 3.třída Východní Čechy
0.902
77 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2014, 10.00 | Vokatý Petr | 3.třída Východní Čechy
2.562
34 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2015, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
1.130
102 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2015, 10.00 | Volanský Petr | 3.třída Východní Čechy
3.402
78 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2015, 10.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
2.600
92 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2015, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída Východní Čechy
3.060
57 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2015, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
1.900
60 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
2.000
50 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2015, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
2.000
92 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída Východní Čechy
3.062

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161027 / 403 | 162.54
4.54
64.18750000 %
87 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2014, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
2.902
100 / 22 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2014, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
4.542
25 / 14 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
1.780
76 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 12.00 | Petříček Martin | 3.třída Východní Čechy
2.532
50 / 28 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2014, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída Východní Čechy
1.780
0
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída Východní Čechy
2
100 / 29 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2014, 10.00 | Vokatý Petr | 3.třída Východní Čechy
3.442
75 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
2.500
41 / 28 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Černý Miroslav | 3.třída Východní Čechy
1.460
63 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2015, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída Východní Čechy
2.102
46 / 22 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2015, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
2.090
99 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2015, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
3.302
52 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2015, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
2.080
68 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2015, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
2.262
57 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2015, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
2.280
88 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída Východní Čechy
2.932

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14481 / 378 | 91.27
2.08
68.71430000 %
24 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2014, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
0.800
27 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2014, 10.00 | Sedlák Josef | 3.třída Východní Čechy
0.900
37 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 10.00 | Štok Jarmil | 3.třída Východní Čechy
1.232
37 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2014, 11.00 | Kulíšek Rudolf | 3.třída Východní Čechy
1.232
16 / 15 | 3
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2014, 10.00 | Vokatý Petr | 3.třída Východní Čechy
1.060
27 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
0.900
50 / 29 | 8
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 10.00 | Volanský Petr | 3.třída Východní Čechy
1.721
27 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 10.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
0.902
42 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2015, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída Východní Čechy
1.750
50 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2015, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída Východní Čechy
2.082
40 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2015, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
1.900
27 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2015, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
0.900
31 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2015, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
1.242
46 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída Východní Čechy
1.530

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
662 / 180 | 30.344
0.633
51.66670000 %
5 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2014, 10.00 | Andres Miroslav | 3B 4.třída Východní Čechy
0.1660
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2014, 12.00 | Vávra Václav | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4662
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2014, 14.00 | Kuchař František | 3B 4.třída Východní Čechy
0.2660
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Skalický Jaroslav | 3B 4.třída Východní Čechy
0.6331
7 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 12.00 | Pavlík František | 3B 4.třída Východní Čechy
0.2330
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 13.00 | Farkaš David | 3B 4.třída Východní Čechy
0.3000

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13687 / 316 | 142.17
4.00
26.42310000 %
32 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2013, 10.00 | Felgr Miloslav | 1.třída Východní Čechy
1.280
51 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2013, 10.00 | Flégl Tomáš | 1.třída Východní Čechy
2.040
40 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2013, 10.00 | Králíček Pavel | 1.třída Východní Čechy
1.600
35 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2013, 10.00 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
1.400
52 / 18 | 9
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2013, 13.30 | Křížek Miloslav | 1.třída Východní Čechy
2.880
43 / 23 | 4
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2013, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
1.860
73 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2013, 10.00 | Mikysa Jiří | 1.třída Východní Čechy
2.920
47 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2014, 10.00 | Havelka Jiří | 1.třída Východní Čechy
1.880
64 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2014, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
2.560
100 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2014, 10.00 | Králíček Pavel | 1.třída Východní Čechy
4.000
59 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2014, 10.00 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
2.360
45 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2014, 10.00 | Křížek Miloslav | 1.třída Východní Čechy
1.800
46 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2014, 10.00 | Janík Jiří | 1.třída Východní Čechy
1.840

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12537 / 281 | 141.91
3.27
29.83330000 %
17 / 25 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2013, 10.00 | Felgr Miloslav | 1.třída Východní Čechy
0.680
30 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2013, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
1.200
59 / 18 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2013, 10.00 | Florek Josef | 1.třída Východní Čechy
3.270
36 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2013, 14.30 | Křížek Miloslav | 1.třída Východní Čechy
1.440
71 / 23 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2013, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
3.080
52 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2013, 10.00 | Mikysa Jiří | 1.třída Východní Čechy
2.080
50 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2014, 10.00 | Havelka Jiří | 1.třída Východní Čechy
2.000
29 / 15 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 10.00 | Králíček Pavel | 1.třída Východní Čechy
1.930
59 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2014, 10.00 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
2.362
32 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2014, 10.00 | Křížek Miloslav | 1.třída Východní Čechy
1.280
39 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2014, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
1.560
63 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2014, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
2.520

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12382 / 292 | 81.30
1.84
53.05560000 %
31 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2013, 10.00 | Král Petr | 1.třída Východní Čechy
1.240
18 / 18 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2013, 10.00 | Kníže Martin | 1.třída Východní Čechy
1.000
43 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2013, 10.00 | Florek Josef | 1.třída Východní Čechy
1.720
27 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2013, 16.00 | Křížek Miloslav | 1.třída Východní Čechy
1.080
31 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2013, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
1.240
46 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2013, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
1.842
25 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2014, 10.00 | Král Petr | 1.třída Východní Čechy
1.000
35 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2014, 10.00 | Králíček Pavel | 1.třída Východní Čechy
1.400
26 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2014, 10.00 | Staněk Jiří | 1.třída Východní Čechy
1.040
34 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2014, 10.00 | Křížek Miloslav | 1.třída Východní Čechy
1.360
29 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2014, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
1.160
37 / 24 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
1.540

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11654 / 266 | 202.45
3.16
38.47060000 %
46 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2012, 10.00 | Císař Milan | 2.třída - Východní Čechy
1.840
58 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2012, 14.00 | Janeček Antonín | 2.třída - Východní Čechy
2.320
31 / 18 | 6
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2012, 10.00 | Foff Petr | 2.třída - Východní Čechy
1.720
64 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2012, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída - Východní Čechy
2.560
50 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2012, 10.00 | Kejzlar Alexej | 2.třída - Východní Čechy
2.000
79 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2013, 10.00 | Foff Petr | 2.třída - Východní Čechy
3.160
66 / 23 | 11
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2013, 10.00 | Kejzlar Alexej | 2.třída - Východní Čechy
2.860
64 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2013, 10.00 | Kuchař František | 2.třída - Východní Čechy
2.560
71 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2013, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída - Východní Čechy
2.840
63 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2013, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída - Východní Čechy
2.520
62 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2013, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída - Východní Čechy
2.480

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8329 / 189 | 181.74
2.44
38.70590000 %
48 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2012, 10.00 | Císař Milan | 2.třída - Východní Čechy
1.920
38 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2012, 14.00 | Židů Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
1.520
61 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2012, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída - Východní Čechy
2.440
34 / 18 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2012, 10.00 | Kejzlar Alexej | 2.třída - Východní Čechy
1.880
40 / 23 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2013, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída - Východní Čechy
1.730
35 / 23 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.třída - Východní Čechy
1.520
37 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2013, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída - Východní Čechy
1.480
36 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2013, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída - Východní Čechy
1.440

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9218 / 195 | 91.11
1.48
47.39130000 %
37 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2012, 10.00 | Císař Milan | 2.třída - Východní Čechy
1.480
31 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2012, 14.00 | Janeček Antonín | 2.třída - Východní Čechy
1.240
31 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2012, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída - Východní Čechy
1.240
14 / 13 | 4
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2012, 10.00 | Kejzlar Alexej | 2.třída - Východní Čechy
1.070
28 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2013, 10.00 | Foff Petr | 2.třída - Východní Čechy
1.120
22 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2013, 10.00 | Kejzlar Alexej | 2.třída - Východní Čechy
0.880
24 / 23 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2013, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída - Východní Čechy
1.040
13 / 18 | 2
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2013, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída - Východní Čechy
0.720
18 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2013, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída - Východní Čechy
1.120

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
113 / 40 | 30.325
0.325
43.33330000 %
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 15.00 | Mikysa Jiří | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.3250

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7246 / 175 | 101.40
2.24
23.42860000 %
28 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2011, 10.00 | Josef Zbyšek | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.120
15 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2011, 10.00 | Doubek František | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.600
38 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2011, 10.00 | Hána Václav | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.522
30 / 25 | 5
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2012, 10.00 | Josef Zbyšek | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.200
37 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2012, 10.00 | Ciasto Libor | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.480
42 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2012, 10.00 | Heincl Oldřich | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.680
56 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2012, 13.30 | Vlačiha Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.242

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9351 / 225 | 121.56
2.36
39.00000000 %
34 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2011, 10.00 | Josef Zbyšek | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.360
23 / 25 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2011, 10.00 | Rykl Milan | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.920
31 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2011, 10.00 | Šolc Kamil | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.240
48 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2011, 10.00 | Florek Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.920
29 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2011, 10.00 | Ciasto Libor | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.160
41 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2012, 10.00 | Josef Zbyšek | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.640
45 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2012, 10.00 | Ciasto Libor | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.800
41 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2012, 10.00 | Šrůtek Václav | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.640
59 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2012, 13.30 | Vlačiha Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.362

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8148 / 197 | 70.75
1.20
37.00000000 %
17 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2011, 10.00 | Josef Zbyšek | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.680
17 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2011, 10.00 | Doubek František | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.680
22 / 22 | 4
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2011, 10.00 | Šrůtek Václav | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.000
19 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2011, 10.00 | Hána Václav | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.762
15 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2012, 10.00 | Mervart Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.600
30 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2012, 10.00 | Ciasto Libor | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.202
18 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2012, 10.00 | Šrůtek Václav | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.720
10 / 25 | 2
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2012, 13.30 | Vlačiha Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
213 / 60 | 20.216
0.233
32.50000000 %
7 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 11.00 | Šmída Jan | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.2330
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 14.00 | Svoboda Pavel | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.2000