User
New userChange password

Nikl Antonín

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6673 / 138 | 36 | 144.87
6.50
74.77780000 %
133 / 25 | 31

21. 9. 2019, 10.00 | Valášek František | VČ TD 2.třída
5.322
91 / 14 | 20 | 14

29. 9. 2019, 10.00 | Cvetanov Krasimir | VČ TD 2.třída
6.500
150 / 25 | 36

12. 10. 2019, 13.00 | Červenka Josef st. | VČ TD 2.třída
6.002
84 / 25 | 19

27. 10. 2019, 10.00 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
3.360
65 / 24 | 8

10. 11. 2019, 13.30 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
2.700
150 / 25 | 28

23. 11. 2019, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
6.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6388 / 77 | 32 | 85.03
7.14
64.66670000 %
100 / 14 | 32

21. 9. 2019, 11.20 | Valášek František | VČ TD 2.třída
7.142
22 / 5 | 10 | 8

29. 9. 2019, 11.20 | Cvetanov Krasimir | VČ TD 2.třída
4.400
42 / 12 | 12

12. 10. 2019, 14.20 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
3.500
100 / 18 | 19

27. 10. 2019, 11.20 | Janský Ondřej | VČ TD 2.třída
5.552
51 / 12 | 9

10. 11. 2019, 14.50 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
4.250
73 / 16 | 27

23. 11. 2019, 11.20 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
4.560

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6249 / 128 | 10 | 41.94
2.94
83.00000000 %
50 / 23 | 7

21. 9. 2019, 12.20 | Valášek František | VČ TD 2.třída
2.172
28 / 25 | 5 | 4

29. 9. 2019, 12.20 | Cvetanov Krasimir | VČ TD 2.třída
1.120
36 / 21 | 7

12. 10. 2019, 15.20 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
1.710
50 / 17 | 10

27. 10. 2019, 12.20 | Janský Ondřej | VČ TD 2.třída
2.942
35 / 21 | 7

10. 11. 2019, 15.50 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
1.660
50 / 21 | 8

23. 11. 2019, 12.20 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
2.382

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101210 / 177 | 486.83
12.50
80.66670000 %
150 / 12 | 39

9. 9. 2018, 10.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
12.502
114 / 25 | 15

16. 9. 2018, 10.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
4.562
138 / 25 | 25

23. 9. 2018, 13.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
5.522
150 / 23 | 47

28. 10. 2018, 13.30 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
6.522
150 / 18 | 35

3. 11. 2018, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
8.332
65 / 11 | 30

18. 11. 2018, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.900
107 / 15 | 31

12. 1. 2019, 10.00 | Kočička Petr | VČ - TD 2.třída
7.130
51 / 8 | 28

19. 1. 2019, 09.00 | Tolar Patrik | VČ - TD 2.třída
6.370
138 / 15 | 48

3. 2. 2019, 10.00 | Štancl Jan | VČ - TD 2.třída
9.200
147 / 25 | 31

3. 3. 2019, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
5.880

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141070 / 218 | 384.90
6.66
66.87500000 %
84 / 17 | 23

9. 9. 2018, 11.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
4.940
100 / 18 | 32

16. 9. 2018, 11.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
5.552
100 / 23 | 15

23. 9. 2018, 14.00 | Valášek František | VČ - TD 2.třída
4.342
71 / 21 | 12

28. 10. 2018, 14.30 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
3.380
100 / 17 | 37

3. 11. 2018, 11.00 | Sedláček Petr | VČ - TD 2.třída
5.882
100 / 19 | 24

18. 11. 2018, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
5.262
41 / 8 | 13

12. 1. 2019, 11.00 | Kočička Petr | VČ - TD 2.třída
5.120
54 / 9 | 8

19. 1. 2019, 10.00 | Tolar Patrik | VČ - TD 2.třída
6.000
100 / 15 | 38

3. 2. 2019, 11.00 | Štancl Jan | VČ - TD 2.třída
6.662
42 / 11 | 17

3. 3. 2019, 11.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
3.810
37 / 15 | 21

28. 4. 2019, 09.00 | Havránek Hynek | Přebor VČO K2 1.třída+VČO
2.460
82 / 15 | 19

28. 4. 2019, 10.20 | Holeček Jaroslav | Přebor VČO K2 1.třída+VČO
5.460
81 / 15 | 21

28. 4. 2019, 11.40 | Absolon Jiří | Přebor VČO K2 1.třída+VČO
5.400
78 / 15 | 17

28. 4. 2019, 14.20 | Sedláček Radek | Přebor VČO K2 1.třída+VČO
5.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13522 / 205 | 192.54
5.16
76.76470000 %
50 / 19 | 9

9. 9. 2018, 12.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
2.632
38 / 12 | 19

16. 9. 2018, 12.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
3.160
50 / 19 | 10

23. 9. 2018, 15.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
2.632
41 / 17 | 9

28. 10. 2018, 15.30 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.410
35 / 11 | 12

3. 11. 2018, 12.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
3.180
41 / 14 | 12

18. 11. 2018, 11.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
2.92
34 / 24 | 6

12. 1. 2019, 12.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
1.410
31 / 6 | 11

19. 1. 2019, 11.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
5.160
50 / 11 | 11

3. 2. 2019, 12.00 | Štancl Jan | VČ - TD 2.třída
4.542
49 / 20 | 12

3. 3. 2019, 12.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.450
37 / 20 | 6

11. 5. 2019, 09.00 | Kuchař František | Přebor VČO 1B 2.třída
1.850
36 / 20 | 7

11. 5. 2019, 10.00 | Brandejs Karel | Přebor VČO 1B 2.třída
1.800
30 / 12 | 9

11. 5. 2019, 11.00 | Sedláček Radek | Přebor VČO 1B 2.třída
2.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18228 / 525 | 40.434
0.714
63.33330000 %
11 / 30 | 4

30. 9. 2018, 10.00 | Kučera Jan | VČ - 3B 2.třída
0.3660
8 / 30 | 2

30. 9. 2018, 11.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.2660
17 / 30 | 4

30. 9. 2018, 12.00 | Wallstein Jan | VČ - 3B 2.třída
0.5662
14 / 30 | 2

10. 11. 2018, 10.00 | Židů Tomáš | VČ - 3B 2.třída
0.4662
6 / 24 | 1

10. 11. 2018, 11.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.2500
20 / 28 | 4

10. 11. 2018, 12.00 | Janeček Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.7142
19 / 30 | 3

24. 11. 2018, 10.00 | Farkaš David | VČ - 3B 2.třída
0.6332
11 / 30 | 2

24. 11. 2018, 11.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
0.3660
10 / 30 | 2

24. 11. 2018, 12.00 | Kuchař František | VČ - 3B 2.třída
0.3330
15 / 30 | 2

23. 2. 2019, 10.00 | Židů Tomáš | VČ - 3B 2.třída
0.5001
20 / 29 | 3

23. 2. 2019, 11.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.6892
12 / 27 | 2

23. 2. 2019, 12.00 | Janeček Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.4440
6 / 30 | 2

9. 3. 2019, 10.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
0.2000
15 / 27 | 4

9. 3. 2019, 11.00 | Farkaš David | VČ - 3B 2.třída
0.5550
10 / 30 | 3

9. 3. 2019, 12.00 | Kuchař František | VČ - 3B 2.třída
0.3331
15 / 30 | 2

23. 3. 2019, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - 3B 2.třída
0.5002
12 / 30 | 3

23. 3. 2019, 11.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.4000
7 / 30 | 2

23. 3. 2019, 12.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.2330

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141644 / 304 | 535.40
7.50
78.28570000 %
139 / 25 | 20

23. 9. 2017, 09.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 2.třída
5.562
81 / 11 | 28

30. 9. 2017, 09.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
7.360
114 / 25 | 19

7. 10. 2017, 10.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
4.562
112 / 25 | 19

18. 11. 2017, 10.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 2.třída
4.482
128 / 24 | 35

2. 12. 2017, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.330
150 / 23 | 23

7. 1. 2018, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 2.třída
6.522
118 / 25 | 14

4. 2. 2018, 10.00 | Křížek Miloslav | VČ - TD 2.třída
4.720
95 / 21 | 18

18. 2. 2018, 10.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
4.520
119 / 25 | 22

18. 3. 2018, 10.00 | Wallstein Jan | VČ - TD 2.třída
4.762
150 / 20 | 29

7. 4. 2018, 09.00 | Králíček Pavel | Přebor VČO volná hra 2.třída
7.502
101 / 20 | 25

7. 4. 2018, 10.20 | Severýn Pavel | Přebor VČO volná hra 2.třída
5.050
150 / 20 | 32

7. 4. 2018, 11.40 | Foff Petr | Přebor VČO volná hra 2.třída
7.501
88 / 20 | 15

7. 4. 2018, 13.00 | Šrůtek Václav | Přebor VČO volná hra 2.třída
4.400
99 / 20 | 53

7. 4. 2018, 14.20 | Kuchař František | Přebor VČO volná hra 2.třída
4.950

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13969 / 220 | 444.40
7.61
74.53850000 %
78 / 21 | 18

23. 9. 2017, 10.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.710
99 / 13 | 25

30. 9. 2017, 10.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
7.61
100 / 21 | 16

7. 10. 2017, 11.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
4.762
83 / 25 | 14

18. 11. 2017, 11.00 | Kučera Jan | VČ - TD 2.třída
3.322
33 / 9 | 13

2. 12. 2017, 11.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
3.660
100 / 18 | 25

7. 1. 2018, 11.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 2.třída
5.552
88 / 13 | 17

4. 2. 2018, 11.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
6.760
60 / 17 | 12

18. 2. 2018, 11.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
3.520
100 / 18 | 44

18. 3. 2018, 11.00 | Wallstein Jan | VČ - TD 2.třída
5.552
87 / 20 | 34

21. 4. 2018, 00.00 | Severýn Pavel | Přebor VČO kádr 52/2 2.třída
4.352
34 / 17 | 5

21. 4. 2018, 00.00 | Kuchař František | Přebor VČO kádr 52/2 2.třída
2.000
34 / 9 | 14

21. 4. 2018, 00.00 | Králíček Pavel | Přebor VČO kádr 52/2 2.třída
3.770
73 / 19 | 11

21. 4. 2018, 00.00 | Foff Petr | Přebor VČO kádr 52/2 2.třída
3.840

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9404 / 191 | 122.11
3.57
89.77780000 %
47 / 25 | 7

23. 9. 2017, 11.00 | Polák František | VČ - TD 2.třída
1.882
50 / 21 | 11

30. 9. 2017, 11.00 | Tolar Patrik | VČ - TD 2.třída
2.382
50 / 14 | 9

7. 10. 2017, 12.00 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
3.572
31 / 25 | 6

18. 11. 2017, 12.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
1.242
26 / 19 | 5

2. 12. 2017, 12.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
1.360
50 / 23 | 9

7. 1. 2018, 12.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 2.třída
2.172
50 / 22 | 7

4. 2. 2018, 12.00 | Křížek Miloslav | VČ - TD 2.třída
2.272
50 / 18 | 10

18. 2. 2018, 12.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
2.772
50 / 24 | 12

18. 3. 2018, 12.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
2.082

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
666 / 180 | 30.366
0.500
55.00000000 %
15 / 30 | 2

21. 10. 2017, 10.00 | Vít Jiří | VČ - 3B 4.třída
0.5002
13 / 30 | 3

21. 10. 2017, 10.05 | Brož Josef | VČ - 3B 4.třída
0.4332
9 / 30 | 2

21. 10. 2017, 10.10 | Kopecký Emil st. | VČ - 3B 4.třída
0.3002
7 / 30 | 2

4. 3. 2018, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČ - 3B 4.třída
0.2330
13 / 30 | 3

4. 3. 2018, 10.05 | Tlapák Martin | VČ - 3B 4.třída
0.4332
9 / 30 | 3

4. 3. 2018, 10.10 | Brož Josef | VČ - 3B 4.třída
0.3000

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101261 / 240 | 795.25
7.89
84.06670000 %
79 / 25 | 13

24. 9. 2016, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
3.160
147 / 25 | 19

9. 10. 2016, 10.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
5.882
128 / 25 | 32

22. 10. 2016, 10.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
5.120
98 / 25 | 22

26. 11. 2016, 09.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
3.922
129 / 25 | 31

10. 12. 2016, 10.00 | Hána Václav | VČ - TD 2.třída
5.162
150 / 21 | 44

29. 1. 2017, 09.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
7.141
150 / 19 | 79

19. 2. 2017, 10.00 | Mikysa Jiří | VČ - TD 2.třída
7.892
141 / 25 | 23

25. 2. 2017, 10.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
5.642
130 / 25 | 17

11. 3. 2017, 10.00 | Červinka František | VČ - TD 2.třída
5.202
109 / 25 | 14

26. 3. 2017, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
4.360

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10837 / 210 | 283.98
5.88
83.70000000 %
100 / 23 | 25

24. 9. 2016, 11.10 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
4.342
46 / 17 | 12

9. 10. 2016, 11.10 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
2.700
100 / 17 | 28

22. 10. 2016, 11.10 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
5.882
56 / 20 | 19

26. 11. 2016, 10.10 | Marek Jan | VČ - TD 2.třída
2.800
100 / 22 | 12

10. 12. 2016, 11.10 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
4.542
77 / 17 | 21

29. 1. 2017, 10.10 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
4.520
97 / 25 | 18

19. 2. 2017, 11.10 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
3.882
72 / 25 | 26

25. 2. 2017, 11.10 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.880
90 / 25 | 12

11. 3. 2017, 11.10 | Červinka František | VČ - TD 2.třída
3.602
99 / 19 | 19

26. 3. 2017, 11.10 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
5.210

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10378 / 201 | 121.88
2.94
75.60000000 %
45 / 25 | 9

24. 9. 2016, 12.20 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
1.802
50 / 17 | 7

9. 10. 2016, 12.20 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
2.942
36 / 13 | 12

22. 10. 2016, 12.20 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.760
40 / 23 | 5

26. 11. 2016, 11.20 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
1.730
42 / 21 | 11

10. 12. 2016, 12.20 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
2.000
27 / 19 | 7

29. 1. 2017, 11.20 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
1.420
31 / 16 | 8

19. 2. 2017, 12.20 | Mikysa Jiří | VČ - TD 2.třída
1.930
20 / 17 | 7

25. 2. 2017, 12.20 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
1.170
44 / 25 | 8

11. 3. 2017, 12.20 | Červinka František | VČ - TD 2.třída
1.762
43 / 25 | 12

26. 3. 2017, 12.20 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
1.720

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141581 / 326 | 364.84
7.38
71.86360000 %
150 / 23 | 26

26. 9. 2015, 10.00 | Židů Tomáš | VČ - TD 2.třída
6.522
121 / 25 | 19

11. 10. 2015, 10.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
4.842
77 / 25 | 13

18. 10. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
3.080
96 / 13 | 27

1. 11. 2015, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
7.380
142 / 25 | 24

8. 11. 2015, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
5.682
72 / 25 | 8

14. 11. 2015, 09.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
2.882
105 / 25 | 30

21. 11. 2015, 10.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
4.200
108 / 25 | 18

10. 1. 2016, 10.00 | Poláček Ladislav | VČ - TD 2.třída
4.322
150 / 25 | 36

7. 2. 2016, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
6.002
146 / 20 | 28

21. 2. 2016, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
7.300
81 / 25 | 15

28. 2. 2016, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
3.242
103 / 25 | 18

12. 3. 2016, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
4.120
84 / 20 | 20

19. 3. 2016, 13.00 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.200
146 / 25 | 30

9. 4. 2016, 10.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 2.třída
5.842

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191649 / 367 | 354.49
7.14
82.45000000 %
100 / 18 | 30

26. 9. 2015, 11.00 | Židů Tomáš | VČ - TD 2.třída
5.552
85 / 25 | 22

11. 10. 2015, 11.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.402
100 / 18 | 27

18. 10. 2015, 11.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
5.552
82 / 20 | 11

1. 11. 2015, 11.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
4.100
100 / 19 | 20

8. 11. 2015, 11.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
5.262
79 / 25 | 13

14. 11. 2015, 10.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
3.162
63 / 21 | 16

21. 11. 2015, 11.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
3.000
87 / 25 | 28

10. 1. 2016, 11.00 | Poláček Ladislav | VČ - TD 2.třída
3.482
100 / 14 | 29

7. 2. 2016, 11.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
7.142
68 / 18 | 13

21. 2. 2016, 11.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
3.770
100 / 16 | 35

28. 2. 2016, 11.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
6.252
59 / 19 | 13

12. 3. 2016, 11.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
3.100
118 / 20 | 28

19. 3. 2016, 15.00 | Kohoutek Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.902
100 / 21 | 13

9. 4. 2016, 11.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 2.třída
4.762
81 / 19 | 13

30. 4. 2016, 09.00 | Severýn Pavel | Přebor VČO 2 Třída kádr
4.260
55 / 16 | 13

30. 4. 2016, 10.15 | Králíček Pavel | Přebor VČO 2 Třída kádr
3.430
100 / 14 | 28

30. 4. 2016, 11.30 | Špelda Miroslav | Přebor VČO 2 Třída kádr
7.142
72 / 20 | 26

30. 4. 2016, 12.45 | Novotný Aleš | Přebor VČO 2 Třída kádr
3.602
100 / 19 | 21

30. 4. 2016, 14.00 | Kuchař František | Přebor VČO 2 Třída kádr
5.262

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19807 / 372 | 212.16
4.16
80.70000000 %
47 / 25 | 9

26. 9. 2015, 11.50 | Janeček Antonín | VČ - TD 2.třída
1.882
43 / 25 | 5

11. 10. 2015, 11.50 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
1.722
47 / 25 | 7

18. 10. 2015, 11.50 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
1.882
47 / 19 | 11

1. 11. 2015, 11.50 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.470
50 / 16 | 21

8. 11. 2015, 11.50 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
3.122
44 / 17 | 12

14. 11. 2015, 10.50 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
2.580
41 / 25 | 7

21. 11. 2015, 11.50 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
1.642
20 / 15 | 7

10. 1. 2016, 11.50 | Poláček Ladislav | VČ - TD 2.třída
1.330
50 / 21 | 11

7. 2. 2016, 11.50 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.381
50 / 20 | 9

21. 2. 2016, 11.50 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
2.502
45 / 19 | 10

28. 2. 2016, 11.50 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
2.360
50 / 24 | 18

12. 3. 2016, 11.50 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
2.082
32 / 20 | 9

19. 3. 2016, 17.00 | Kohoutek Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
1.600
50 / 21 | 15

9. 4. 2016, 11.50 | Volanský Petr | VČ - TD 2.třída
2.382
31 / 13 | 8

7. 5. 2016, 09.00 | Köhler Petr | Přebor VČO 2 Třída 1B
2.380
50 / 12 | 11

7. 5. 2016, 10.05 | Králíček Pavel | Přebor VČO 2 Třída 1B
4.162
25 / 17 | 5

7. 5. 2016, 11.10 | Nemeš Jiří | Přebor VČO 2 Třída 1B
1.470
37 / 18 | 6

7. 5. 2016, 12.15 | Marek Jan | Přebor VČO 2 Třída 1B
2.050
48 / 20 | 11

7. 5. 2016, 13.20 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 2 Třída 1B
2.402

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9839 / 182 | 304.60
7.00
62.14810000 %
150 / 25 | 23

28. 9. 2014, 10.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
6.002
55 / 15 | 11

4. 10. 2014, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.660
88 / 17 | 21

26. 10. 2014, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
5.170
40 / 12 | 9

23. 11. 2014, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
3.330
130 / 25 | 30

17. 1. 2015, 09.00 | Marek Jan | 2.třída Východní Čechy
5.202
91 / 13 | 23

25. 1. 2015, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
7.000
105 / 25 | 17

8. 2. 2015, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
4.200
116 / 25 | 16

1. 3. 2015, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
4.640
64 / 25 | 11

22. 3. 2015, 10.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.560

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141128 / 248 | 274.54
10.00
60.97300000 %
100 / 13 | 27

28. 9. 2014, 10.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
7.69
55 / 16 | 19

4. 10. 2014, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.43
77 / 25 | 12

26. 10. 2014, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
3.080
83 / 24 | 14

23. 11. 2014, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
3.45
61 / 25 | 13

17. 1. 2015, 09.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
2.440
76 / 13 | 20

25. 1. 2015, 10.00 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
5.84
69 / 19 | 17

8. 2. 2015, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
3.63
89 / 16 | 20

1. 3. 2015, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
5.56
100 / 18 | 20

22. 3. 2015, 10.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
5.55
100 / 20 | 14

25. 4. 2015, 09.00 | Králíček Pavel | Přebor VČO K52/2 2.tř.
5.001
97 / 20 | 17

25. 4. 2015, 09.00 | Kuchař František | Přebor VČO K52/2 2.tř.
4.852
32 / 13 | 7

25. 4. 2015, 09.00 | Zadrobílek Roman | Přebor VČO K52/2 2.tř.
2.460
100 / 10 | 23

25. 4. 2015, 09.00 | Mareš Ivan | Přebor VČO K52/2 2.tř.
10.002
89 / 16 | 20

25. 4. 2015, 09.00 | Mikysa Jiří | Přebor VČO K52/2 2.tř.
5.560

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13594 / 254 | 162.33
3.33
37.35850000 %
23 / 12 | 10

28. 9. 2014, 10.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
1.91
50 / 22 | 16

4. 10. 2014, 10.00 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
2.27
49 / 19 | 11

26. 10. 2014, 10.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
2.57
44 / 24 | 11

23. 11. 2014, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
1.83
50 / 25 | 6

17. 1. 2015, 09.00 | Křížek Miloslav | 2.třída Východní Čechy
2.002
50 / 17 | 8

25. 1. 2015, 10.00 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
2.94
50 / 15 | 12

8. 2. 2015, 10.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
3.33
50 / 24 | 8

1. 3. 2015, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
2.08
50 / 16 | 12

22. 3. 2015, 10.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.12
44 / 20 | 14

2. 5. 2015, 09.00 | Köhler Petr | Přebory VČO 2.tř. 1B
2.200
43 / 20 | 7

2. 5. 2015, 09.00 | Nemeš Jiří | Přebory VČO 2.tř. 1B
2.150
47 / 20 | 8

2. 5. 2015, 09.00 | Kubík Robert | Přebory VČO 2.tř. 1B
2.352
44 / 20 | 8

2. 5. 2015, 09.00 | Králíček Pavel | Přebory VČO 2.tř. 1B
2.201

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
212268 / 429 | 375.28
10.00
73.16130000 %
168 / 25 | 37

5. 10. 2013, 13.30 | Křížek Miloslav | 1.třída Východní Čechy
6.721
113 / 25 | 13

27. 10. 2013, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída "B" Východní Čechy
4.52
150 / 23 | 33

2. 11. 2013, 13.30 | Janský Ondřej | 3.třída "B" Východní Čechy
6.522
140 / 25 | 31

10. 11. 2013, 10.00 | Suchánek Zdenek | 3.třída "B" Východní Čechy
5.60
102 / 25 | 17

17. 11. 2013, 10.00 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
4.082
107 / 25 | 20

23. 11. 2013, 10.00 | Theer Martin | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
4.280
0

23. 11. 2013, 10.00 | Theer Martin | 3.třída "B" Východní Čechy
0
150 / 22 | 20

26. 1. 2014, 10.00 | Dyrc Karel | 3.třída "B" Východní Čechy
6.812
150 / 15 | 29

2. 2. 2014, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída "B" Východní Čechy
10.002
124 / 25 | 17

23. 2. 2014, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída "B" Východní Čechy
4.96
98 / 25 | 23

8. 3. 2014, 10.00 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
3.922
0

9. 3. 2014, 10.00 | Theer Martin | 3.třída "B" Východní Čechy
0
111 / 25 | 21

9. 3. 2014, 10.00 | Theer Martin | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
4.440
123 / 25 | 17

16. 3. 2014, 10.00 | Žižka Josef | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
4.922
150 / 25 | 33

23. 3. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
6.002
93 / 23 | 17

29. 3. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
4.040
150 / 22 | 32

5. 4. 2014, 10.00 | Žižka Josef | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
6.811
92 / 16 | 24

26. 4. 2014, 09.00 | Theer Martin | VČO Přebor 3.třídy VH
5.750
50 / 18 | 8

26. 4. 2014, 09.00 | Žižka Josef | VČO Přebor 3.třídy VH
2.770
98 / 20 | 22

26. 4. 2014, 09.00 | Vlačiha Josef | VČO Přebor 3.třídy VH
4.902
99 / 20 | 24

26. 4. 2014, 09.00 | Kačírek Karel | VČO Přebor 3.třídy VH
4.952

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201505 / 362 | 304.15
6.25
51.19050000 %
82 / 18 | 20

5. 10. 2013, 13.30 | Tolar Patrik | 1.třída Východní Čechy
4.55
45 / 25 | 15

27. 10. 2013, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída "B" Východní Čechy
1.80
100 / 16 | 30

2. 11. 2013, 13.30 | Janský Ondřej | 3.třída "B" Východní Čechy
6.25
68 / 25 | 13

10. 11. 2013, 10.00 | Netík Jiří | 3.třída "B" Východní Čechy
2.72
104 / 25 | 19

17. 11. 2013, 10.00 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
4.162
0

23. 11. 2013, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída "B" Východní Čechy
2
100 / 19 | 19

23. 11. 2013, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
5.26
100 / 20 | 20

26. 1. 2014, 10.00 | Vojkůvka Jan | 3.třída "B" Východní Čechy
5.00
81 / 25 | 14

2. 2. 2014, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída "B" Východní Čechy
3.24
100 / 19 | 18

23. 2. 2014, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída "B" Východní Čechy
5.26
111 / 25 | 24

8. 3. 2014, 10.00 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
4.442
86 / 18 | 22

9. 3. 2014, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
4.77
0

9. 3. 2014, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída "B" Východní Čechy
0
68 / 17 | 11

16. 3. 2014, 10.00 | Žižka Josef | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
4.00
58 / 19 | 8

23. 3. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
3.05
98 / 24 | 16

29. 3. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
4.08
67 / 19 | 23

5. 4. 2014, 10.00 | Žižka Josef | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
3.52
77 / 20 | 15

11. 5. 2014, 09.00 | Vlačiha Josef | VČO Přebor 3.třídy K52/2
3.852
80 / 14 | 30

11. 5. 2014, 09.00 | Červinka František | VČO Přebor 3.třídy K52/2
5.712
80 / 14 | 17

11. 5. 2014, 09.00 | Kačírek Karel | VČO Přebor 3.třídy K52/2
5.712

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22910 / 400 | 132.27
3.84
30.84750000 %
55 / 25 | 8

5. 10. 2013, 13.30 | Křížek Miloslav | 1.třída Východní Čechy
2.202
41 / 25 | 7

27. 10. 2013, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída "B" Východní Čechy
1.64
50 / 19 | 10

2. 11. 2013, 13.30 | Mervart Josef | 3.třída "B" Východní Čechy
2.63
50 / 25 | 7

10. 11. 2013, 10.00 | Netík Jiří | 3.třída "B" Východní Čechy
2.00
60 / 23 | 11

17. 11. 2013, 10.00 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
2.60
0

23. 11. 2013, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída "B" Východní Čechy
2
50 / 24 | 9

23. 11. 2013, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
2.08
50 / 22 | 8

26. 1. 2014, 10.00 | Brož Josef | 3.třída "B" Východní Čechy
2.27
50 / 14 | 11

2. 2. 2014, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída "B" Východní Čechy
3.57
50 / 18 | 13

23. 2. 2014, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída "B" Východní Čechy
2.77
47 / 25 | 9

8. 3. 2014, 10.00 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
1.882
50 / 17 | 10

9. 3. 2014, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
2.94
0

9. 3. 2014, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída "B" Východní Čechy
50 / 20 | 8

16. 3. 2014, 10.00 | Žižka Josef | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
2.50
50 / 20 | 9

23. 3. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
2.50
41 / 17 | 6

29. 3. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
2.41
25 / 13 | 8

5. 4. 2014, 10.00 | Žižka Josef | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
1.92
36 / 20 | 7

17. 5. 2014, 09.00 | Kulíšek Rudolf | VČO Přebor 3.třídy 1B
1.802
36 / 20 | 9

17. 5. 2014, 10.00 | Vlačiha Josef | VČO Přebor 3.třídy 1B
1.800
35 / 20 | 4

17. 5. 2014, 11.00 | Červinka František | VČO Přebor 3.třídy 1B
1.752
34 / 20 | 11

17. 5. 2014, 12.00 | Živný Miroslav | VČO Přebor 3.třídy 1B
1.700
50 / 13 | 13

17. 5. 2014, 13.00 | Kačírek Karel | VČO Přebor 3.třídy 1B
3.842

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
202119 / 448 | 394.72
8.33
77.05450000 %
103 / 25 | 18

13. 10. 2012, 10.00 | Foff Roman | 3.třída - Východní Čechy
4.122
115 / 25 | 16

20. 10. 2012, 10.00 | Červinka František | 3.třída - Východní Čechy
4.602
132 / 25 | 23

28. 10. 2012, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída - Východní Čechy
5.282
110 / 25 | 16

4. 11. 2012, 10.00 | Netík Jiří | 3.třída - Východní Čechy
4.402
84 / 25 | 26

18. 11. 2012, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída - Východní Čechy
3.362
96 / 25 | 16

24. 11. 2012, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída - Východní Čechy
3.842
110 / 25 | 14

9. 12. 2012, 10.00 | Havránek Milan | 3.třída - Východní Čechy
4.402
95 / 25 | 18

16. 12. 2012, 10.00 | Skalický Jaroslav | 3.třída - Východní Čechy
3.800
150 / 23 | 31

12. 1. 2013, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
6.522
106 / 25 | 18

26. 1. 2013, 14.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída - Východní Čechy
4.242
110 / 25 | 37

2. 2. 2013, 10.00 | Josef Zbyšek | 3.třída - Východní Čechy
4.402
142 / 25 | 21

10. 2. 2013, 10.00 | Netík Jiří | 3.třída - Východní Čechy
5.682
107 / 25 | 23

23. 2. 2013, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída - Východní Čechy
4.282
81 / 25 | 11

3. 3. 2013, 10.00 | Havránek Milan | 3.třída - Východní Čechy
3.242
139 / 25 | 20

16. 3. 2013, 10.00 | Skalický Jaroslav | 3.třída - Východní Čechy
5.562
100 / 18 | 39

23. 3. 2013, 09.00 | Krotil Ladislav | Přebor 3.třídy VH
5.552
100 / 14 | 16

23. 3. 2013, 09.00 | Křížek Miloslav | Přebor 3.třídy VH
7.142
100 / 12 | 30

23. 3. 2013, 09.00 | Korbelář Bohumil | Přebor 3.třídy VH
8.332
43 / 12 | 15

23. 3. 2013, 09.00 | Florek Josef | Přebor 3.třídy VH
3.580
96 / 19 | 13

23. 3. 2013, 09.00 | Chotěbor Ctirad | Přebor 3.třídy VH
5.050

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201662 / 374 | 364.44
9.09
62.71700000 %
86 / 25 | 13

13. 10. 2012, 10.00 | Foff Roman | 3.třída - Východní Čechy
3.442
100 / 22 | 23

20. 10. 2012, 10.00 | Marek Jan | 3.třída - Východní Čechy
4.54
85 / 25 | 12

28. 10. 2012, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída - Východní Čechy
3.402
74 / 25 | 14

4. 11. 2012, 10.00 | Netík Jiří | 3.třída - Východní Čechy
2.962
100 / 25 | 20

18. 11. 2012, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída - Východní Čechy
4.002
94 / 25 | 14

24. 11. 2012, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída - Východní Čechy
3.762
100 / 19 | 26

9. 12. 2012, 10.00 | Havránek Milan | 3.třída - Východní Čechy
5.26
74 / 20 | 16

16. 12. 2012, 10.00 | Skalický Jaroslav | 3.třída - Východní Čechy
3.70
100 / 12 | 21

12. 1. 2013, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
8.33
100 / 18 | 20

26. 1. 2013, 14.00 | Krotil Ladislav | 3.třída - Východní Čechy
5.55
100 / 22 | 24

2. 2. 2013, 10.00 | Josef Zbyšek | 3.třída - Východní Čechy
4.54
100 / 16 | 30

10. 2. 2013, 10.00 | Netík Jiří | 3.třída - Východní Čechy
6.25
77 / 25 | 15

23. 2. 2013, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
3.082
100 / 11 | 36

3. 3. 2013, 10.00 | Havránek Milan | 3.třída - Východní Čechy
9.09
25 / 9 | 12

16. 3. 2013, 10.00 | Skalický Jaroslav | 3.třída - Východní Čechy
2.77
61 / 10 | 18

13. 4. 2013, 09.00 | Florek Josef | Přebor 3.třídy K52/2
6.100
80 / 17 | 18

13. 4. 2013, 10.00 | Korbelář Bohumil | Přebor 3.třídy K52/2
4.701
80 / 14 | 15

13. 4. 2013, 11.00 | Křížek Miloslav | Přebor 3.třídy K52/2
5.712
46 / 14 | 9

13. 4. 2013, 12.00 | Skalický Jaroslav | Přebor 3.třídy K52/2
3.280
80 / 20 | 11

13. 4. 2013, 13.00 | Bláha Jiří | Přebor 3.třídy K52/2
4.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20921 / 457 | 182.01
3.12
36.84000000 %
50 / 23 | 13

13. 10. 2012, 10.00 | Foff Roman | 3.třída - Východní Čechy
2.17
49 / 25 | 7

20. 10. 2012, 10.00 | Červinka František | 3.třída - Východní Čechy
1.962
50 / 25 | 13

28. 10. 2012, 10.00 | Korbelář Bohumil | 3.třída - Východní Čechy
2.002
48 / 25 | 5

4. 11. 2012, 10.00 | Kulhánek Daniel | 3.třída - Východní Čechy
1.922
50 / 21 | 7

18. 11. 2012, 10.00 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
2.38
45 / 25 | 18

24. 11. 2012, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída - Východní Čechy
1.802
47 / 25 | 10

9. 12. 2012, 10.00 | Pavlík František | 3.třída - Východní Čechy
1.882
50 / 16 | 11

16. 12. 2012, 10.00 | Skalický Jaroslav | 3.třída - Východní Čechy
3.12
50 / 21 | 14

12. 1. 2013, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
2.38
44 / 15 | 10

26. 1. 2013, 14.00 | Krotil Ladislav | 3.třída - Východní Čechy
2.93
50 / 25 | 7

2. 2. 2013, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída - Východní Čechy
2.002
33 / 25 | 6

10. 2. 2013, 10.00 | Vít Jiří | 3.třída - Východní Čechy
1.322
50 / 19 | 12

23. 2. 2013, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
2.63
48 / 25 | 5

3. 3. 2013, 10.00 | Havránek Milan | 3.třída - Východní Čechy
1.922
45 / 25 | 9

16. 3. 2013, 10.00 | Skalický Jaroslav | 3.třída - Východní Čechy
1.802
33 / 21 | 6

4. 5. 2013, 09.00 | Skalický Jaroslav | Přebor 3.třídy 1B
1.570
35 / 25 | 8

4. 5. 2013, 09.00 | Chotěbor Ctirad | Přebor 3.třídy 1B
1.400
50 / 21 | 8

4. 5. 2013, 09.00 | Florek Josef | Přebor 3.třídy 1B
2.382
50 / 25 | 8

4. 5. 2013, 09.00 | Marek Jan | Přebor 3.třídy 1B
2.002
44 / 25 | 7

4. 5. 2013, 09.00 | Josef Zbyšek | Přebor 3.třídy 1B
1.762