User
New userChange password

Novotný Petr

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9182 / 360 | 5 | 30.505
0.750
67.40740000 %
11 / 40 | 2

25. 9. 2019, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
15 / 40 | 2

25. 9. 2019, 18.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
10 / 40 | 2

25. 9. 2019, 19.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2500
28 / 40 | 5 | 3

30. 9. 2019, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
23 / 40 | 3 | 2

30. 9. 2019, 18.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5750
27 / 40 | 4 | 3

30. 9. 2019, 19.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
22 / 40 | 3 | 2

13. 10. 2019, 10.00 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
30 / 40 | 4 | 3

13. 10. 2019, 11.00 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
16 / 40 | 3 | 2

13. 10. 2019, 12.00 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
45831 / 1683 | 80.493
1.000
61.55560000 %
12 / 40 | 2

2. 10. 2018, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
18 / 40 | 3

2. 10. 2018, 18.40 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
23 / 40 | 4

2. 10. 2018, 19.50 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
23 / 40 | 2

15. 10. 2018, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
16 / 40 | 2

15. 10. 2018, 18.40 | Kavecký Robert | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4002
24 / 40 | 4

15. 10. 2018, 19.50 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
15 / 40 | 3

30. 10. 2018, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3751
26 / 40 | 5

30. 10. 2018, 18.40 | Frajbiš Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
15 / 40 | 3

30. 10. 2018, 19.50 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
11 / 17 | 3

13. 11. 2018, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6470
16 / 29 | 5

13. 11. 2018, 18.40 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5510
15 / 27 | 3

13. 11. 2018, 19.50 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5550
22 / 35 | 5

27. 11. 2018, 17.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6280
17 / 40 | 3

27. 11. 2018, 18.40 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
24 / 39 | 4

27. 11. 2018, 19.50 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6150
21 / 40 | 3

12. 12. 2018, 17.30 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
13 / 40 | 3

12. 12. 2018, 18.40 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
7 / 40 | 2

12. 12. 2018, 19.50 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.1750
20 / 40 | 4

3. 1. 2019, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
17 / 33 | 4

3. 1. 2019, 18.40 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5150
22 / 40 | 4

3. 1. 2019, 19.50 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
11 / 32 | 2

14. 2. 2019, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3430
20 / 40 | 4

14. 2. 2019, 18.40 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
30 / 30 | 8

14. 2. 2019, 19.50 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
17 / 40 | 2

25. 2. 2019, 17.30 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
21 / 40 | 5

25. 2. 2019, 18.40 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
19 / 40 | 4

25. 2. 2019, 19.50 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
15 / 40 | 2

6. 3. 2019, 18.00 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3752
15 / 32 | 3

6. 3. 2019, 18.40 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4680
16 / 40 | 3

6. 3. 2019, 19.50 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
22 / 40 | 3

13. 3. 2019, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
22 / 40 | 4

13. 3. 2019, 18.40 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
20 / 40 | 3

13. 3. 2019, 19.50 | Černý Milan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
20 / 40 | 4

18. 3. 2019, 17.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
23 / 40 | 5

18. 3. 2019, 18.40 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
21 / 40 | 4

18. 3. 2019, 19.50 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
13 / 40 | 2

26. 3. 2019, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
25 / 37 | 5

26. 3. 2019, 18.40 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6750
14 / 32 | 3

26. 3. 2019, 19.50 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4370
12 / 33 | 2

9. 4. 2019, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3630
21 / 27 | 4

9. 4. 2019, 18.40 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7770
21 / 40 | 4

9. 4. 2019, 19.50 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
16 / 40 | 5

7. 5. 2019, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
24 / 40 | 3

7. 5. 2019, 18.40 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
16 / 40 | 3

7. 5. 2019, 19.50 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51956 / 1931 | 60.495
0.833
62.48370000 %
14 / 40 | 3

12. 9. 2017, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
18 / 40 | 4

12. 9. 2017, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
18 / 40 | 4

12. 9. 2017, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
18 / 40 | 6

14. 10. 2017, 13.00 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
16 / 40 | 3

14. 10. 2017, 14.15 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4001
15 / 36 | 4

14. 10. 2017, 15.30 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4160
22 / 40 | 3

24. 10. 2017, 17.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5501
15 / 40 | 3

24. 10. 2017, 18.45 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3751
16 / 40 | 4

24. 10. 2017, 20.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
23 / 40 | 3

4. 11. 2017, 10.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5751
17 / 40 | 3

4. 11. 2017, 11.15 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
15 / 40 | 3

4. 11. 2017, 12.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
22 / 40 | 3

7. 12. 2017, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
18 / 40 | 3

7. 12. 2017, 18.45 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4501
26 / 40 | 4

7. 12. 2017, 20.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
18 / 28 | 5

9. 1. 2018, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6420
21 / 26 | 5

9. 1. 2018, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8070
9 / 22 | 3

9. 1. 2018, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4090
17 / 40 | 2

14. 1. 2018, 11.00 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
21 / 40 | 2

14. 1. 2018, 11.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
18 / 40 | 4

14. 1. 2018, 12.15 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
15 / 40 | 2

14. 1. 2018, 14.30 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
23 / 40 | 2

14. 1. 2018, 15.45 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
24 / 40 | 4

14. 1. 2018, 17.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
13 / 40 | 3

16. 1. 2018, 17.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
20 / 40 | 3

16. 1. 2018, 18.45 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5001
17 / 38 | 4

16. 1. 2018, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4470
25 / 40 | 4

30. 1. 2018, 17.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
14 / 40 | 2

30. 1. 2018, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
14 / 40 | 2

30. 1. 2018, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
18 / 27 | 2

25. 2. 2018, 10.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6660
29 / 40 | 4

25. 2. 2018, 11.15 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
13 / 39 | 3

25. 2. 2018, 12.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3330
14 / 40 | 2

11. 3. 2018, 10.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
20 / 40 | 3

11. 3. 2018, 11.15 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
22 / 40 | 4

11. 3. 2018, 12.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
24 / 40 | 3

13. 3. 2018, 17.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
19 / 40 | 3

13. 3. 2018, 18.45 | Varady Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
17 / 40 | 4

13. 3. 2018, 20.00 | Klír Viktor | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
17 / 40 | 3

28. 3. 2018, 17.30 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
30 / 40 | 6

28. 3. 2018, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
22 / 40 | 4

28. 3. 2018, 20.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
24 / 40 | 5

4. 4. 2018, 18.00 | Pechman Vít | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
3 / 20 | 1

4. 4. 2018, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1500
20 / 24 | 4

4. 4. 2018, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8330
14 / 40 | 3

26. 4. 2018, 17.30 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
23 / 40 | 3

26. 4. 2018, 18.45 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5751
30 / 40 | 4

26. 4. 2018, 20.00 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
22 / 35 | 4

2. 5. 2018, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6280
19 / 40 | 3

2. 5. 2018, 18.45 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
14 / 36 | 4

2. 5. 2018, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3880

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
45878 / 1655 | 60.530
1.071
65.03700000 %
30 / 28 | 5

27. 9. 2016, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
18 / 40 | 6

27. 9. 2016, 18.45 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
23 / 40 | 3

27. 9. 2016, 20.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
18 / 40 | 3

9. 10. 2016, 13.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
10 / 40 | 3

9. 10. 2016, 14.15 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
29 / 40 | 5

9. 10. 2016, 14.15 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
23 / 40 | 3

27. 10. 2016, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
22 / 40 | 5

27. 10. 2016, 18.45 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
17 / 40 | 3

27. 10. 2016, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
24 / 29 | 4

8. 12. 2016, 17.30 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8270
24 / 40 | 4

8. 12. 2016, 18.45 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
15 / 21 | 5

8. 12. 2016, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7140
28 / 40 | 5

20. 12. 2016, 17.30 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
21 / 28 | 4

20. 12. 2016, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7500
15 / 32 | 3

20. 12. 2016, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4680
8 / 40 | 3

3. 1. 2017, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2000
16 / 40 | 3

3. 1. 2017, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
19 / 40 | 3

3. 1. 2017, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
20 / 40 | 3

17. 1. 2017, 17.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
22 / 40 | 3

17. 1. 2017, 18.45 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5501
13 / 22 | 2

17. 1. 2017, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5900
26 / 40 | 4

31. 1. 2017, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
24 / 40 | 4

31. 1. 2017, 18.45 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
26 / 40 | 4

31. 1. 2017, 20.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6501
18 / 40 | 3

5. 2. 2017, 17.30 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
27 / 40 | 4

5. 2. 2017, 18.45 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
27 / 40 | 5

5. 2. 2017, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
22 / 40 | 4

18. 2. 2017, 13.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
20 / 40 | 4

18. 2. 2017, 14.15 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
16 / 40 | 3

18. 2. 2017, 15.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
18 / 40 | 4

28. 2. 2017, 17.30 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
30 / 35 | 5

28. 2. 2017, 18.45 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
8 / 39 | 1

28. 2. 2017, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2050
14 / 40 | 2

28. 3. 2017, 17.30 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
14 / 40 | 2

28. 3. 2017, 18.45 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
24 / 40 | 5

28. 3. 2017, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
21 / 40 | 3

11. 4. 2017, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
20 / 30 | 3

11. 4. 2017, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6660
6 / 21 | 2

11. 4. 2017, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2850
12 / 40 | 2

2. 5. 2017, 17.30 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
30 / 38 | 6

2. 5. 2017, 18.45 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
8 / 25 | 3

2. 5. 2017, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3200
15 / 37 | 3

16. 5. 2017, 17.30 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4050
19 / 40 | 3

16. 5. 2017, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
18 / 30 | 5

16. 5. 2017, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
39811 / 1466 | 70.553
1.000
69.31620000 %
22 / 40 | 3

29. 9. 2015, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
27 / 40 | 3

29. 9. 2015, 19.10 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
17 / 40 | 3

29. 9. 2015, 20.20 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
17 / 29 | 5

13. 10. 2015, 18.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5860
29 / 39 | 4

13. 10. 2015, 19.10 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7430
14 / 20 | 4

13. 10. 2015, 20.20 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7000
19 / 39 | 4

22. 10. 2015, 17.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4870
16 / 40 | 4

22. 10. 2015, 18.10 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
30 / 36 | 5

22. 10. 2015, 19.20 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
12 / 40 | 3

17. 11. 2015, 18.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
30 / 30 | 4

17. 11. 2015, 19.10 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
22 / 29 | 5

17. 11. 2015, 20.20 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7580
30 / 39 | 7

1. 12. 2015, 18.00 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
21 / 40 | 5

1. 12. 2015, 19.10 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
24 / 40 | 4

1. 12. 2015, 20.20 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
11 / 40 | 2

14. 1. 2016, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
16 / 40 | 4

14. 1. 2016, 19.10 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4001
11 / 33 | 2

14. 1. 2016, 20.20 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3330
26 / 40 | 5

17. 1. 2016, 18.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
24 / 40 | 4

17. 1. 2016, 19.10 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
23 / 40 | 5

17. 1. 2016, 20.20 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
17 / 40 | 3

9. 2. 2016, 18.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
19 / 40 | 3

9. 2. 2016, 19.10 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
17 / 30 | 3

9. 2. 2016, 20.20 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5660
24 / 40 | 4

21. 2. 2016, 11.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
28 / 40 | 4

21. 2. 2016, 12.10 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
15 / 40 | 2

21. 2. 2016, 13.20 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
18 / 40 | 3

21. 2. 2016, 14.30 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
26 / 40 | 5

21. 2. 2016, 15.40 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
25 / 40 | 7

21. 2. 2016, 16.50 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
25 / 40 | 4

10. 3. 2016, 18.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
21 / 40 | 3

10. 3. 2016, 19.10 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
14 / 39 | 3

10. 3. 2016, 20.20 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3590
18 / 40 | 3

7. 4. 2016, 18.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
19 / 40 | 6

7. 4. 2016, 19.10 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
15 / 39 | 4

7. 4. 2016, 20.20 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3840
25 / 36 | 4

16. 4. 2016, 18.00 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6940
27 / 40 | 4

16. 4. 2016, 19.10 | Frajbiš Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
17 / 28 | 4

16. 4. 2016, 20.20 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6070

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36692 / 1366 | 70.506
0.888
48.05560000 %
17 / 40 | 4

21. 9. 2014, 13.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
23 / 40 | 4

21. 9. 2014, 13.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5752
19 / 40 | 4

21. 9. 2014, 13.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4752
20 / 40 | 3

5. 10. 2014, 10.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5000
22 / 40 | 4

5. 10. 2014, 10.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5502
26 / 40 | 3

5. 10. 2014, 10.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6502
27 / 40 | 5

5. 10. 2014, 13.00 | Pešta Martin | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6751
17 / 40 | 3

5. 10. 2014, 13.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
18 / 40 | 4

5. 10. 2014, 13.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4502
28 / 35 | 4

30. 10. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.800
14 / 35 | 2

30. 10. 2014, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.400
14 / 29 | 2

30. 10. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.482
18 / 40 | 3

11. 11. 2014, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4501
21 / 40 | 3

11. 11. 2014, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5250
26 / 40 | 3

11. 11. 2014, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6502
18 / 40 | 3

25. 11. 2014, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4500
15 / 40 | 3

25. 11. 2014, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3750
22 / 40 | 3

25. 11. 2014, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5500
28 / 40 | 4

7. 2. 2015, 10.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
15 / 40 | 2

7. 2. 2015, 10.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3750
10 / 40 | 2

7. 2. 2015, 10.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2500
13 / 40 | 3

7. 2. 2015, 13.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3252
18 / 37 | 3

7. 2. 2015, 13.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.486
18 / 40 | 3

7. 2. 2015, 13.00 | Černý Milan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4502
19 / 40 | 3

24. 2. 2015, 18.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4752
15 / 40 | 3

24. 2. 2015, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3750
19 / 40 | 3

24. 2. 2015, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4752
16 / 18 | 4

17. 3. 2015, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.888
14 / 33 | 3

17. 3. 2015, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.424
13 / 24 | 3

17. 3. 2015, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.541
30 / 40 | 6

2. 4. 2015, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7502
21 / 40 | 5

2. 4. 2015, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5251
13 / 40 | 2

2. 4. 2015, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3250
24 / 40 | 5

9. 5. 2015, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6000
30 / 35 | 7

9. 5. 2015, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1. třída Střední Čechy
0.857
11 / 40 | 2

9. 5. 2015, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2750

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30617 / 1119 | 70.551
0.833
68.55560000 %
13 / 40 | 2

17. 9. 2013, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3250
25 / 40 | 5

17. 9. 2013, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6252
22 / 40 | 4

17. 9. 2013, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5502
15 / 35 | 3

17. 10. 2013, 18.00 | Kafka Jan st. | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4280
21 / 40 | 3

17. 10. 2013, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5252
10 / 30 | 2

17. 10. 2013, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3330
15 / 40 | 3

3. 11. 2013, 11.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3750
25 / 40 | 4

3. 11. 2013, 11.00 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6252
30 / 36 | 3

3. 11. 2013, 11.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8332
27 / 40 | 5

3. 11. 2013, 15.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6752
15 / 40 | 3

3. 11. 2013, 15.00 | Klusáček Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3752
21 / 40 | 4

3. 11. 2013, 15.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5252
12 / 40 | 2

14. 11. 2013, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3000
28 / 40 | 4

14. 11. 2013, 18.00 | Hajný David | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7002
24 / 40 | 3

14. 11. 2013, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6002
18 / 31 | 3

12. 12. 2013, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5800
21 / 40 | 4

12. 12. 2013, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5251
15 / 29 | 3

12. 12. 2013, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5170
17 / 40 | 2

16. 1. 2014, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4252
30 / 39 | 4

16. 1. 2014, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7692
15 / 40 | 4

16. 1. 2014, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3750
20 / 31 | 4

13. 2. 2014, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6450
17 / 40 | 4

13. 2. 2014, 18.00 | Kula Lukáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4250
24 / 32 | 4

13. 2. 2014, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7500
22 / 40 | 5

16. 3. 2014, 13.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5502
18 / 40 | 4

16. 3. 2014, 13.00 | Hajný David | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4502
30 / 38 | 6

16. 3. 2014, 13.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7892
30 / 37 | 7

8. 4. 2014, 18.00 | Jenčík Martin | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8102
13 / 21 | 7

8. 4. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6190
24 / 40 | 4

8. 4. 2014, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6000