User
New userChange password

Pernica Ivan

Závodní stůl

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
878 / 197 | 30.395
0.550
43.33330000 %
11 / 20 | 3

19. 11. 2016, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.5502
10 / 20 | 2

19. 11. 2016, 10.45 | Beneš Karel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.5002
8 / 20 | 3

19. 11. 2016, 11.30 | Bartošek Pavel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4002
4 / 20 | 2

19. 11. 2016, 12.15 | Vala Miroslav | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.2000
8 / 20 | 3

19. 11. 2016, 13.00 | Hrdlička Lubomír | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4000
5 / 20 | 2

19. 11. 2016, 14.30 | Hošek Ondřej | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.2500
15 / 40 | 2

25. 3. 2017, 13.00 | Hroník Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3750
17 / 37 | 3

26. 3. 2017, 10.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4590

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16158 / 584 | 50.270
0.375
32.91670000 %
3 / 24 | 1

28. 9. 2013, 10.00 | Bača Miroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.1250
9 / 40 | 2

28. 9. 2013, 13.00 | Vintrocha Richard | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2250
12 / 40 | 3

28. 9. 2013, 16.00 | Líška Antonín ml. | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3000
8 / 40 | 1

26. 10. 2013, 11.30 | Buchtík Martin | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2000
14 / 40 | 4

26. 10. 2013, 14.30 | Ležák Václav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3500
14 / 40 | 5

26. 10. 2013, 17.30 | Rypka Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3502
11 / 40 | 2

9. 11. 2013, 10.00 | Ručka Damián | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2750
6 / 40 | 1

10. 11. 2013, 10.00 | Kalabis Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.1500
8 / 40 | 3

10. 11. 2013, 11.30 | Vydra Roman | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2000
14 / 40 | 2

10. 11. 2013, 14.30 | Paprskář Milan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3500
12 / 40 | 2

23. 11. 2013, 11.30 | Stareček Pavel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3000
15 / 40 | 2

23. 11. 2013, 14.30 | Čaněcký Patrik | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3751
12 / 40 | 2

23. 11. 2013, 17.30 | Buchtík Martin | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3000
8 / 40 | 1

9. 3. 2014, 10.00 | Žilka Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2000
0

9. 3. 2014, 11.30 | Provazník Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
2
12 / 40 | 3

9. 3. 2014, 14.30 | Paprskář Milan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3000

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
9139 / 270 | 5 | 30.514
0.633
51.48150000 %
11 / 30 | 3 | 2

16. 11. 0019, 13.30 | Vala Miroslav | 3B JM 1.třída
0.3660
19 / 30 | 3

3. 11. 2019, 00.00 | Jaroš Petr | 3B JM 1.třída
0.6332
16 / 30 | 2

3. 11. 2019, 01.00 | Rösner Tomáš | 3B JM 1.třída
0.5330
16 / 30 | 3

3. 11. 2019, 02.00 | Klíma David | 3B JM 1.třída
0.5330
14 / 30 | 4

16. 11. 2019, 14.30 | Filip Antonín | 3B JM 1.třída
0.4660
16 / 30 | 4 | 3

16. 11. 2019, 15.30 | Fibinger Jan | 3B JM 1.třída
0.5331
17 / 30 | 5 | 2

29. 11. 2019, 11.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM 1.třída
0.5660
13 / 30 | 5 | 2

30. 11. 2019, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM 1.třída
0.4330
17 / 30 | 3 | 3

30. 11. 2019, 12.00 | Hošek Ondřej | 3B JM 1.třída
0.5660

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25380 / 760 | 60.500
0.900
50.66670000 %
27 / 30 | 6

1. 10. 2017, 10.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.9002
11 / 30 | 2

1. 10. 2017, 11.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
0.3660
14 / 30 | 5

1. 10. 2017, 12.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.4660
14 / 30 | 3

4. 11. 2017, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.4660
21 / 30 | 3

4. 11. 2017, 11.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
0.7001
15 / 30 | 3

4. 11. 2017, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
0.5000
13 / 30 | 2

11. 11. 2017, 10.00 | Biháry Ľudovít | 3B JM - 1.třída
0.4331
14 / 30 | 2

11. 11. 2017, 11.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.4660
8 / 30 | 2

11. 11. 2017, 12.00 | Šmíd Jiří | 3B JM - 1.třída
0.2661
16 / 30 | 4

2. 12. 2017, 00.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.5332
14 / 30 | 2

2. 12. 2017, 01.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.4662
11 / 30 | 2

2. 12. 2017, 02.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
0.3662
15 / 30 | 2

20. 1. 2018, 10.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
0.5002
17 / 30 | 2

20. 1. 2018, 11.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.5662
22 / 30 | 4

20. 1. 2018, 12.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.7332
17 / 30 | 4

26. 1. 2018, 18.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
0.5660
9 / 30 | 2

26. 1. 2018, 19.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.3000
24 / 30 | 4

26. 1. 2018, 20.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.8002
11 / 30 | 4

10. 3. 2018, 10.00 | Cupák Lubomír | 3B JM - 1.třída
0.3662
12 / 30 | 3

10. 3. 2018, 11.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.4000
13 / 30 | 3

10. 3. 2018, 12.00 | Šmíd Jiří | 3B JM - 1.třída
0.4332
10 / 35 | 3

18. 5. 2018, 18.30 | Zündorf Egbert Franz | MČR TROJBAND D3 MS
0.2850
19 / 25 | 3

19. 5. 2018, 10.30 | Váša Marek | MČR TROJBAND D3 MS
0.7600
17 / 35 | 3

19. 5. 2018, 13.00 | Peter Jaroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.4852
16 / 35 | 5

19. 5. 2018, 18.00 | Ráček Milan | MČR TROJBAND D3 MS
0.4570

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12232 / 472 | 50.491
0.810
64.44440000 %
16 / 40 | 3

1. 10. 2016, 10.00 | Blažek Josef | JM 3B - skupina B
0.4002
20 / 40 | 3

1. 10. 2016, 13.00 | Všetula Karel | JM 3B - skupina B
0.5002
20 / 40 | 5

1. 10. 2016, 15.00 | Hronek Jiří | JM 3B - skupina B
0.5000
13 / 40 | 4

21. 1. 2017, 10.00 | Hykš Petr | JM 3B - skupina B
0.3250
11 / 40 | 1

21. 1. 2017, 13.00 | Sviták František | JM 3B - skupina B
0.2750
16 / 35 | 3

21. 1. 2017, 15.00 | Hammer Ivan | JM 3B - skupina B
0.4570
15 / 40 | 2

4. 3. 2017, 10.00 | Konečný Martin | JM 3B - skupina B
0.3752
26 / 40 | 4

4. 3. 2017, 12.00 | Všetula Karel | JM 3B - skupina B
0.6502
25 / 40 | 5

4. 3. 2017, 14.00 | Dvořáček Stanislav | JM 3B - skupina B
0.6252
22 / 40 | 3

1. 4. 2017, 11.00 | Hronek Jiří | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.5502
18 / 40 | 3

1. 4. 2017, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.4500
30 / 37 | 5

1. 4. 2017, 15.00 | Binder Otto | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.8102

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15262 / 591 | 50.443
0.625
58.22220000 %
13 / 40 | 3

7. 11. 2015, 10.00 | Führlinger Patrik | JM - 3B skupina A
0.3252
19 / 40 | 5

7. 11. 2015, 13.30 | Richter Pavel | JM - 3B skupina A
0.4752
23 / 40 | 3

7. 11. 2015, 15.45 | Sviták František | JM - 3B skupina A
0.5752
23 / 40 | 4

19. 12. 2015, 11.00 | Simandl Pavel | JM - 3B skupina A
0.5752
17 / 40 | 3

19. 12. 2015, 13.30 | Vašek Štěpán | JM - 3B skupina A
0.4252
25 / 40 | 4

19. 12. 2015, 15.40 | Führlinger Patrik | JM - 3B skupina A
0.6252
8 / 40 | 2

30. 1. 2016, 11.00 | Šimek Radim | JM - 3B skupina A
0.2000
16 / 40 | 3

30. 1. 2016, 13.00 | Klíma David | JM - 3B skupina A
0.4002
20 / 40 | 2

30. 1. 2016, 14.00 | Richter Pavel | JM - 3B skupina A
0.5002
19 / 36 | 3

26. 3. 2016, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 3B skupina A
0.5270
16 / 40 | 2

26. 3. 2016, 13.00 | Binder Otto | JM - 3B skupina A
0.4002
21 / 40 | 4

26. 3. 2016, 14.00 | Hronek Jiří | JM - 3B skupina A
0.5252
16 / 40 | 3

17. 4. 2016, 10.00 | Vala Miroslav | JM 3B finále soutěže
0.4000
10 / 40 | 3

17. 4. 2016, 13.00 | Zündorf Egbert Franz | JM 3B finále soutěže
0.2500
16 / 35 | 2

17. 4. 2016, 15.00 | Meitner Martin | JM 3B finále soutěže
0.4570

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19248 / 555 | 70.446
0.766
46.79250000 %
11 / 30 | 3

25. 10. 2014, 10.00 | Foukal Patrik | JM - 3B skupina C
0.3660
17 / 30 | 3

25. 10. 2014, 12.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3B skupina C
0.5660
21 / 30 | 3

25. 10. 2014, 13.00 | Foukal Patrik | JM - 3B skupina C
0.7002
15 / 30 | 4

25. 10. 2014, 15.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3B skupina C
0.5000
9 / 30 | 3

6. 12. 2014, 10.00 | Klíma David | JM - 3B skupina C
0.3000
8 / 30 | 2

6. 12. 2014, 12.00 | Tůma Jakub | JM - 3B skupina C
0.2660
5 / 30 | 1

6. 12. 2014, 13.00 | Binder Otto | JM - 3B skupina C
0.1660
23 / 30 | 7

6. 12. 2014, 15.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3B skupina C
0.7662
14 / 30 | 3

31. 1. 2015, 10.00 | Klíma David | JM - 3B skupina C
0.4660
17 / 30 | 3

31. 1. 2015, 12.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3B skupina C
0.5660
14 / 30 | 2

31. 1. 2015, 13.00 | Binder Otto | JM - 3B skupina C
0.4660
20 / 30 | 3

31. 1. 2015, 15.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3B skupina C
0.6662
14 / 40 | 4

18. 4. 2015, 10.00 | Hošek Ondřej | JM - 3B finále družstev
0.3500
16 / 40 | 3

18. 4. 2015, 13.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3B finále družstev
0.4000
20 / 39 | 3

18. 4. 2015, 15.00 | Šlapanský Luděk | JM - 3B finále družstev
0.5120
5 / 20 | 2

16. 5. 2015, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - Přebor 3B
0.2500
5 / 16 | 2

16. 5. 2015, 10.00 | Fibinger Jan | JM - Přebor 3B
0.3120
8 / 20 | 2

16. 5. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM - Přebor 3B
0.4000
6 / 20 | 2

16. 5. 2015, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - Přebor 3B
0.3000

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15209 / 526 | 50.397
0.675
48.04600000 %
11 / 27 | 4

16. 11. 2013, 11.00 | Tůma Jakub | JM 3B skupina A
0.4070
8 / 24 | 1

16. 11. 2013, 12.00 | Hošek Ondřej | JM 3B skupina A
0.3330
14 / 40 | 2

16. 11. 2013, 14.00 | Konečný Martin | JM 3B skupina A
0.3500
13 / 40 | 3

18. 1. 2014, 10.00 | Blažek Josef | JM 3B skupina A
0.3252
20 / 40 | 3

18. 1. 2014, 10.00 | Kopl Josef | JM 3B skupina A
0.5000
22 / 40 | 5

18. 1. 2014, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM 3B skupina A
0.5500
11 / 40 | 3

15. 2. 2014, 13.30 | Hejný Vlado | JM 3B skupina A
0.2750
22 / 40 | 4

15. 2. 2014, 14.00 | Kalábek Jaromír | JM 3B skupina A
0.5500
12 / 40 | 4

15. 2. 2014, 15.30 | Švábik Roman | JM 3B skupina A
0.3000
17 / 40 | 2

8. 3. 2014, 11.30 | Zündorf Egbert Franz | JM 3B skupina A
0.4251
11 / 40 | 3

8. 3. 2014, 12.30 | Dvořák Otakar | JM 3B skupina A
0.2752
27 / 40 | 5

8. 3. 2014, 15.00 | Hampl Michal | JM 3B skupina A
0.6752
12 / 25 | 3

10. 5. 2014, 00.00 | Burian Vladimír | Přebor JM v 3B
0.4802
2 / 25 | 1

10. 5. 2014, 00.00 | Hammer Ivan | Přebor JM v 3B
0.0800
7 / 25 | 1

10. 5. 2014, 00.00 | Tůma Jakub | Přebor JM v 3B
0.2800