Krausová Veronika

Malý stůl

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0.00000000 %

Závodní stůl

2019/2020

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
444 / 120 | 30.366
0.533
62.85710000 %
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 3. 2019, 15.00 | Bohadlová Renata | 2. MČR TROJBAND ZS ŽENY
0.2662
9 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 3. 2019, 17.00 | Hubrtová Veronika | 2. MČR TROJBAND ZS ŽENY
0.3002
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 11.30 | Flígerová Hana | 2. MČR TROJBAND ZS ŽENY
0.5332
11 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 12.45 | Hambálková Irena | 2. MČR TROJBAND ZS ŽENY
0.3660

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
445 / 125 | 40.360
0.400
60.00000000 %
12 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2018, 14.00 | Flígerová Hana | 1. MČR TROJBAND ZS ŽENY
0.4002
10 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2018, 15.00 | Mašková Eva | 1. MČR TROJBAND ZS ŽENY
0.3332
9 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2018, 16.00 | Hubrtová Veronika | 1. MČR TROJBAND ZS ŽENY
0.3002
14 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2018, 17.00 | Hambálková Irena | 1. MČR TROJBAND ZS ŽENY
0.4000

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24259 / 851 | 40.304
0.533
40.46880000 %
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 10.00 | Koky Dušan | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.5332
14 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 14.00 | Joch Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.4662
11 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 18.00 | Ráček Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.3660
12 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 20.00 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.4000
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 11.30 | Bača Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2750
7 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 14.30 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.1750
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 17.30 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3500
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 17.30 | Poláček Ladislav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2000
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 11.30 | Bača Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2250
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 16.00 | Bača Libor | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3750
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 19.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3501
12 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 11.30 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3000
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 14.30 | Ziogas Janis | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3000
18 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 16.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4500
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 13.00 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2250
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 14.30 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3250
7 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 11.30 | Joch Štěpán | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.1750
10 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 17.30 | Váša Marek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2850
2 / 22 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 13.00 | Aleš Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.0900
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 14.30 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3502
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 16.00 | Štok Radek | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.2660
9 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 17.00 | Ettel Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.3000
6 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.2060
8 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 15.00 | Hambálková Irena | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.3200

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
560 / 180 | 40.333
0.400
46.87500000 %
16 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 13.00 | Ferahli Engin | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
10 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Králíček Pavel | VS MČR Trojband
0.3330
9 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Coufalík Ivo | VS MČR Trojband
0.3000
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 13.00 | Truhlář Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2502
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 17.30 | Markup Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3750

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
621007 / 2100 | 7 | 30.479
1.222
58.68300000 %
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
13 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3420
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4001
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 17.30 | Rubáš Zdeněk | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4501
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 18.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6500
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 19.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
8 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 12.40 | Markup Petr | Ekvita carom | 1. turnaj
0.5331
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 13.00 | Soukup Roman | Ekvita carom | 1. turnaj
0.5330
10 / 15 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 13.00 | Pechman Vít | Ekvita carom | 1. turnaj
0.6662
4 / 5 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 13.20 | Váša Marek | Ekvita carom | 1. turnaj
0.8000
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 17.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
13 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 18.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4480
24 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 19.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6310
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 11.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6500
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 12.00 | Diviš Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 13.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
11 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 18.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 19.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750

Malý stůl: Trojband
28. 11. 2019, 17.30 | Vácha Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2
15 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2019, 18.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
23 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2019, 19.30 | Dvořáček Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
8 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 18.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
25 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 19.30 | Ott Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
18 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 17.30 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
17 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 18.30 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
22 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 19.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
6 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 12.00 | Kubiš Marián | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.4000
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 14.00 | Korec Jaroslav | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.4660
11 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 15.00 | Aleš Jan | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.2220
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 15.20 | Suchopárek Jan | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.3330
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
10 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3030
10 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 19.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3030
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 17.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 18.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 19.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5501
12 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
19 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 18.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
14 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 19.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
11 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3050
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 18.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3501
16 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 19.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4570
13 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2020, 11.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4810
5 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2020, 12.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2000
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2020, 13.00 | Vajgert Aleš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2020, 17.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
23 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2020, 18.30 | Hambálek Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6760
11 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2020, 19.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
21 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2020, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5830
21 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2020, 18.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5380
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2020, 19.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 18.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 19.30 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2020, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2020, 18.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2020, 19.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
811167 / 2330 | 80.500
1.714
1.200
61.38870000 %
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 9. 2018, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 9. 2018, 18.40 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 9. 2018, 19.50 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 17.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 18.40 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 19.50 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
26 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2018, 17.30 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2018, 18.40 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2018, 19.50 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
10 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 12.50 | Bílek Rudolf | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
0.9092
3 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 14.50 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
0.2500
2 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 15.20 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
0.1662
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 17.00 | Vítek Jiří | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
0.5330
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 18.40 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 19.50 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 11.50 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.4661
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 13.20 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.4660
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 14.20 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.3330
1 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 16.20 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.1420
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3252
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 18.40 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 19.50 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8101
23 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 18.40 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6050
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 19.50 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3660
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2018, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3252
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2018, 18.40 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2018, 19.50 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5750
12 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 11.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.7142
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 13.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
0.4662
5 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 15.00 | Tichý Miloslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
0.4540
7 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 16.55 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
0.7000
11 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2019, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3330
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2019, 18.40 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3751
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2019, 19.50 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 18.40 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 19.50 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 17.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 18.40 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
20 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 19.50 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5120
2 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 12.30 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
0.2220
2 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 13.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
0.1330
7 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 15.30 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
0.5380
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2019, 17.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2019, 18.40 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2019, 19.50 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2019, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2019, 18.40 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4002
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2019, 19.50 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2019, 17.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2019, 18.40 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2019, 19.50 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
22 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 10.00 | Korec Jaroslav | 29. MČR TROJBAND MS
0.6280
4 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 11.15 | Galíček Zdeněk | 29. MČR TROJBAND MS
0.3630
15 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2019, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7890
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2019, 18.40 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5660
17 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2019, 19.50 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7080
12 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 11.30 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.9232
12 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 13.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.9232
7 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 14.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.4660
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 14.30 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.3330
9 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 15.30 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.4502
23 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 17.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.9202
13 / 28 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 18.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.4640
19 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 17.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5750
19 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 18.40 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5930
24 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 19.50 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7050
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2019, 17.30 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
22 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2019, 18.40 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6110
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2019, 19.50 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
7 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2019, 13.40 | Mondšpígl Tomáš | Strahovská šestka | 1. turnaj
0.4660
12 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2019, 14.05 | Vácha Václav | Strahovská šestka | 1. turnaj
0.8002
4 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2019, 14.30 | Korec Jaroslav | Strahovská šestka | 1. turnaj
0.2660
2 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2019, 14.55 | Hajný David | Strahovská šestka | 1. turnaj
0.3330
8 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2019, 15.20 | Bartaloš Petr | Strahovská šestka | 1. turnaj
0.6150
12 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2019, 15.45 | Soukup Roman | Strahovská šestka | 1. turnaj
1.0002
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2019, 17.10 | Bartaloš Petr | Strahovská šestka | 1. turnaj
0.3330
9 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2019, 17.10 | Hajný David | Strahovská šestka | 1. turnaj
0.4502
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2019, 17.40 | Mondšpígl Tomáš | Strahovská šestka | 1. turnaj
0.5252

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
60947 / 1840 | 60.514
1.111
62.46700000 %
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 9. 2017, 17.30 | Klír Viktor | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 9. 2017, 18.45 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 9. 2017, 20.00 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
19 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5580
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6250
0
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2017, 17.30 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2
17 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2017, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5310
22 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2017, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5940
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2017, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
18 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2017, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4610
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2017, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2017, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8331
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2017, 18.45 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2017, 20.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2017, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
15 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2017, 18.45 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4410
11 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2017, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2970
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 17.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 18.45 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 20.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2018, 17.30 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3752
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2018, 18.45 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2018, 20.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
13 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 17.30 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 18.45 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
22 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 20.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6870
10 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 12.00 | Uhlíř Bořivoj | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.1112
2 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 14.00 | Đuranović Miodrag | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
0.1660
1 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 14.30 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
0.1250
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 17.30 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
0.4000
19 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2018, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7600
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2018, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
13 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2018, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5650
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 17.30 | Pechman Vít | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 18.45 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7251
24 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
16 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4440
14 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2018, 17.40 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2018, 18.45 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2018, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 18.45 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 20.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
3 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 10.15 | Svatoň Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2002
9 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 12.20 | Vejvoda Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6002
4 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.00 | Kafka Jan st. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2660
3 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 15.15 | Lewis John | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2000
4 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 18.35 | Hambálková Irena | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2660
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 17.30 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 18.45 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 20.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
9 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 11.00 | Pešta Martin | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.7502
7 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 13.30 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.7000
5 / 7 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 15.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.7140
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 16.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.4160
5 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 19.00 | Đuranović Miodrag | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.3330

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
981280 / 2503 | 60.511
1.666
62.65300000 %
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 18.45 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 20.00 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3002
20 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2016, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6250
9 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2016, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2016, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 12.30 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.5832
9 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 14.30 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.8180
4 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 15.30 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.4440
7 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 19.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.4660
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6500
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 20.00 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
10 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 12.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.8332
10 / 6 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 12.30 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
1.6662
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 15.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.5001
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 17.30 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.4002
10 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 19.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.5550
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2016, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2016, 18.45 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2016, 20.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 12.00 | Zbranek Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.6662
6 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 13.30 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.8570
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 16.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.6662
9 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 18.30 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.6002
9 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 20.00 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.6420
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 18.45 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 20.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 1. 2017, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
18 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 1. 2017, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5290
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 1. 2017, 20.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
10 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 11.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.0002
4 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 14.30 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
0.3332
8 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 16.30 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
0.7270
8 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 17.30 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
0.6662
6 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 19.00 | Zbranek Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
0.4282
15 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 20.30 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.0000
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 17.30 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 18.45 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 20.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2000
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 18.45 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 20.00 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
3 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 11.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.2720
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 13.30 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.5000
5 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 15.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.5550
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 15.30 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.5830
3 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 16.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.2000
24 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 17.30 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6150
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6750
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
15 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 17.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4540
14 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4240
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 20.00 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
7 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 12.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.0000
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 13.30 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.7502
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 14.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.3330
3 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 18.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.2000
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2017, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3002
14 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2017, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3590
23 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2017, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5892
4 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 11.30 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.3332
1 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 13.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.1420
3 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 13.30 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.2500
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 15.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.5002
9 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 17.00 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.6000
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2017, 17.30 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2017, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2017, 20.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2017, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
15 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2017, 18.45 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4680
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2017, 20.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2017, 17.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2017, 18.45 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2017, 20.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2017, 17.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2017, 18.45 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2017, 20.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 16.30 | Ráček Milan | MS MČR TROJBAND
0.7000
12 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 22.30 | Škop Pavel | MS MČR TROJBAND
0.4800
13 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 11.30 | Mondšpígl Tomáš | MS MČR TROJBAND
0.4330
5 / 6 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 11.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
0.8330
6 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 12.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
0.5001
4 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 13.30 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
0.3332
10 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 16.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
0.6662
8 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 17.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
1.1420
4 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 12.00 | Hejcman Daniel | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.3332
4 / 8 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 13.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.5000
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 14.30 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.5832
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 17.30 | Vejvoda Vladimír | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.6002
5 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 19.00 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.7140
2 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
22. 7. 2017, 12.00 | Váša Marek | Kafoun cup
0.1660
8 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 7. 2017, 13.00 | Hasík Zdeněk | Kafoun cup
0.6662
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 7. 2017, 13.40 | Brabec Karel | Kafoun cup
0.7502

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
961182 / 2319 | 60.509
1.428
61.08530000 %
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2015, 18.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
30 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2015, 20.20 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2015, 20.20 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
0 / 3 | 0
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
00
5 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 11.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
0.2500
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 12.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
0.8002
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 12.15 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
0.6662
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 13.05 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
0.2500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 14.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 15.40 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 16.50 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
11 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2015, 18.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
17 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2015, 19.10 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4470
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2015, 18.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2015, 19.10 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2015, 20.20 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
5 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 12.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.4160
6 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 13.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.5001
6 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 13.40 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.5000
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 15.05 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.4000
4 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 18.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1290
21 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 19.10 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5380
13 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 20.20 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3820
6 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 11.50 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.5002
10 / 7 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 13.05 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
1.4282
3 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 13.55 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.2720
7 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 16.05 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.4662
4 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 17.30 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.3330
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 18.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
20 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 19.10 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6660
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 20.20 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 18.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
26 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 19.10 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6660
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 20.20 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
5 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.50 | Joch Luboš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
0.4162
10 / 9 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 12.40 | Walach Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.1112
3 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 14.45 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
0.5000
8 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 16.30 | Pohůtka Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
0.5330
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 11.50 | Uhlíř Bořivoj | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.3330
3 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 13.05 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.3000
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 13.55 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.2502
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 17.30 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.4002
3 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 18.25 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.2140
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 18.00 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 19.10 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 20.20 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6001
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 14.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 15.40 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 16.50 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2016, 18.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2016, 19.10 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2016, 20.20 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
16 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2016, 18.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4320
23 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2016, 19.10 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2016, 20.20 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 11.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.4160
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 13.05 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.7502
5 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 14.45 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.6250
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 15.10 | Šimeček Richard | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.8332
10 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 18.20 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.6662
3 / 7 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 19.15 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.4280
13 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 18.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3930
17 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 19.10 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6800
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 20.20 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6250
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 18.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 19.10 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3751
10 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 20.20 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 11.25 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.5832
2 / 2 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 12.15 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.0000
10 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 14.45 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.8332
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 15.10 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.8332
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 15.35 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.6002
4 / 8 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 17.30 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.5000
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 18.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8101
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 19.10 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 20.20 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
4 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 11.50 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.3330
3 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 12.40 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.3750
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 13.30 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.2501
10 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 16.10 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.6662
7 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 17.35 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.4660
3 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 11.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.2500
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 13.30 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.4162
5 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 15.10 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.4540
5 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 15.35 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.4540
4 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 17.30 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.4000
12 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 13.30 | Stareček Pavel | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.5000
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 15.00 | Korec Jaroslav | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.5002
10 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 18.00 | Aleš Jan | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.4160
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 12.15 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
1.1112
2 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 13.30 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.2500
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 14.20 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.5002
10 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 16.05 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.6662
10 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 17.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.5880
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 8. 2016, 18.00 | Schmidt Michael | Kladno x Sachsen-Anhalt
0.4750
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 8. 2016, 12.00 | Plack Hans-Jürgen | Kladno x Sachsen-Anhalt
0.5502

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1061065 / 2312 | 60.460
1.250
1.090
46.48630000 %
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.2501
0 / 8 | 0
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
00
3 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.2002
4 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.2660
8 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Walach Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.7270
6 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2300
12 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4440
13 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2014, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3930
9 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.7502
2 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.1330
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Uhlíř Bořivoj | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.4162
2 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Walach Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.1660
9 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2014, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2250
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2014, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3500
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2014, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3001
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3500
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2750
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3751
5 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
0.3330
2 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
0.1332
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
0.5002
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
0.3330
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
0.5830
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2014, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5252
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2014, 18.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3000
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2014, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7252
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 13.00 | Rubáš Zdeněk | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3501
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 13.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2000
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 13.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6250
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 11.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.6662
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 13.40 | Kinač Milan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.3330
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 15.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.5831
3 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 15.40 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.5000
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 17.15 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.6002
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 18.10 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.5000
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2014, 11.40 | Havránek Hynek | Vánoční turnaj 2014
1.2502
8 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2014, 12.20 | Hošek Ondřej | Vánoční turnaj 2014
1.1420
0
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2014, 14.20 | Choděra Petr | Vánoční turnaj 2014
2
12 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2014, 16.20 | Zubek Rudolf | Vánoční turnaj 2014
0.4802
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2014, 17.00 | Červenka Jiří | Vánoční turnaj 2014
0.6662
7 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2014, 17.40 | Kohout Štěpán | Vánoční turnaj 2014
0.3500
8 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Kohout Štěpán | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.6150
7 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Hajný David | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.4662
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Purkyt Tomáš | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.6002
3 / 5 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Bartaloš Petr | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.6000
2 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Novák Radek | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.2850
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 11.20 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
0.6662
3 / 6 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 12.20 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
0.5000
3 / 8 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 13.20 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
0.3750
10 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 16.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
0.6662
6 / 8 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 16.50 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
0.7500
13 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2015, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4480
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2015, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5000
8 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2015, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2850
2 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 11.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.3330
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 12.20 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.5830
9 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 12.30 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.4500
4 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 13.35 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.3330
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 21.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.5832
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2015, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3751
18 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2015, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4860
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2015, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3250
5 / 5 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 11.40 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.0000
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 12.20 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
0.3331
10 / 8 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 13.20 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.2502
8 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 16.00 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
0.4002
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 17.30 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
0.3330
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2015, 18.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4500
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2015, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2015, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5000
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4002
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4502
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.9672
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5002
10 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2502
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3000
2 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 11.50 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
0.1660
4 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 13.30 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
0.3332
5 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 14.30 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
0.6250
4 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 14.50 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
0.3330
2 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 16.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
0.1330
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2015, 18.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2015, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6252
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2015, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4002
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 13.00 | Pešta Martin | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3500
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 13.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4500
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 13.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
4 / 8 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
0.5000
7 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 11.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
0.4662
3 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 11.50 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
0.2500
2 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 12.30 | Veselý Josef | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
0.1660
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 12.50 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
0.4162
7 / 6 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 13.50 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
1.1660
22 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Ettel Milan | MS MČR Trojband
0.5500
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS MČR Trojband
0.7001
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2015, 12.00 | Vala Miroslav | MS MČR Trojband
0.6001
6 / 7 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 11.50 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.8570
4 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 12.50 | Pohůtka Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.4440
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 13.50 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
1.1112
12 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 16.20 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.8002
8 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 17.15 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.5710
9 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2015, 11.40 | Vítek Jiří | Došťouch sezóny 2014/2015
0.6002
12 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2015, 13.40 | Stambrecht Harro | Došťouch sezóny 2014/2015
1.0002
2 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2015, 15.40 | Kohout Štěpán | Došťouch sezóny 2014/2015
0.3330
24 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2015, 21.00 | Vítek Jiří | Došťouch sezóny 2014/2015
1.0902
12 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2015, 22.30 | Veselý Lukáš | Došťouch sezóny 2014/2015
0.4800

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32171 / 430 | 30.397
0.833
45.72190000 %
7 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.4660
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Pešta Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.2500
7 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.5832
2 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.1660
8 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.6662
5 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.3330
7 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Kula Lukáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.5830
8 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.6660
6 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.5001
1 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.1660
2 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Kouba David | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.1660
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.3330
9 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.6000
3 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.3750
4 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.4000
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.3331
0 / 12 | 0
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
00
1 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.1420
5 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.7140
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.2502
7 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.7000
6 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.5450
4 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.2660
0 / 12 | 0
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
00
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.2500
7 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.5830
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.4162
5 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Veselý Josef | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.4160
4 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.2660
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.8332
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 8. 2014, 17.30 | Kneutlinger Caroline | Kladno - Sachsen-Anhalt
0.4752
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 8. 2014, 13.00 | Kneutlinger Caroline | Kladno - Sachsen-Anhalt
0.3000