Cvetanov Krasimir

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132163 / 172 | 93 | 5512.57
31.25
92.04260000 %
107 / 18 | 35
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 2019, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
5.940
250 / 14 | 63 | 55
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2019, 16.00 | Hroník Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
17.852
150 / 14 | 53 | 46
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 10.00 | Nikl Antonín | VČ TD 2.třída
10.712
150 / 16 | 88 | 26
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2019, 10.00 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
9.372
150 / 16 | 81
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 13.00 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
9.372
150 / 16 | 38
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2019, 13.00 | Jirout Ivo | VČ TD 2.třída
9.372
150 / 11 | 89 | 21
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Žižka Josef | VČ TD 2.třída
13.632
250 / 8 | 50 | 46
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2019, 16.00 | Hruška Vilém | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
31.252
150 / 10 | 64 | 32
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2020, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
15.002
177 / 15 | 59 | 45
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2020, 16.00 | Lerch Aleš | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
11.800
150 / 15 | 34
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2020, 10.00 | Rozsypal Martin | VČ TD 2.třída
10.002
150 / 8 | 46 | 39
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2020, 10.00 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
18.752
179 / 11 | 93 | 33
Malý stůl: Volná hra
29. 2. 2020, 16.00 | Hruška Vilém | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
16.270

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131154 / 152 | 53 | 327.59
25.00
67.88240000 %
100 / 8 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2019, 11.20 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
12.502
88 / 15 | 17 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.862
100 / 5 | 51 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 11.20 | Nikl Antonín | VČ TD 2.třída
20.002
100 / 22 | 16 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 11.20 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
4.542
30 / 6 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 14.20 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
5.000
100 / 16 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2019, 14.20 | Jirout Ivo | VČ TD 2.třída
6.252
100 / 4 | 53 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.20 | Kučera Jan | VČ TD 2.třída
25.002
102 / 15 | 35 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 13.00 | Říhánek Miloslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.802
100 / 10 | 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2020, 11.20 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
10.002
74 / 15 | 23 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 13.00 | OTT Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.930
100 / 13 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2020, 11.20 | Rozsypal Martin | VČ TD 2.třída
7.692
92 / 8 | 28 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2020, 11.20 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
11.500
68 / 15 | 16 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2020, 13.00 | Černý Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.532

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12484 / 192 | 31 | 102.52
5.00
64.53330000 %
50 / 13 | 13
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2019, 12.20 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
3.842
30 / 15 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 16.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.000
46 / 25 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 12.20 | Nikl Antonín | VČ TD 2.třída
1.842
34 / 13 | 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 12.20 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
2.610
33 / 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 15.20 | Červenka Josef st. | VČ TD 2.třída
2.350
38 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2019, 15.20 | Valášek František | VČ TD 2.třída
2.000
50 / 12 | 31 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 12.20 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
4.162
30 / 15 | 11 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.000
45 / 18 | 12 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2020, 12.20 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
2.500
28 / 15 | 6 | 5
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 17.30 | Lerch Aleš | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.862
50 / 23 | 18
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2020, 12.20 | Šrůtek Václav | VČ TD 2.třída
2.171
50 / 10 | 11 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2020, 12.20 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
5.002

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121536 / 157 | 1069.78
25.00
80.84210000 %
113 / 12 | 32
Malý stůl: Volná hra
9. 9. 2018, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
9.410
101 / 15 | 18
Malý stůl: Volná hra
15. 9. 2018, 17.00 | Červenka Michal | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.730
150 / 6 | 76
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2018, 10.00 | Štancl Jan | VČ - TD 2.třída
25.002
150 / 16 | 69
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2018, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
9.372
150 / 13 | 106
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2018, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
11.532
150 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2018, 09.00 | Tolar Patrik | VČ - TD 2.třída
6.002
75 / 10 | 61
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2018, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
7.500
47 / 6 | 25
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2019, 10.00 | Hurdálek Pavel | VČ - TD 2.třída
7.830
150 / 13 | 41
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2019, 10.00 | Štancl Jan | VČ - TD 2.třída
11.532
150 / 16 | 39
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2019, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
9.371
150 / 18 | 60
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2019, 13.30 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
8.332
150 / 7 | 100
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2019, 10.00 | Sedláček Petr | VČ - TD 2.třída
21.422

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121035 / 163 | 466.34
14.28
79.61540000 %
100 / 17 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 9. 2018, 11.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
5.882
56 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2018, 13.00 | Králíček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.730
66 / 13 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2018, 11.00 | Štancl Jan | VČ - TD 2.třída
5.070
70 / 12 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 11.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
5.830
100 / 7 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2018, 11.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
14.282
100 / 12 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2018, 10.00 | Tolar Patrik | VČ - TD 2.třída
8.332
100 / 14 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2018, 11.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
7.142
43 / 8 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 11.00 | Hurdálek Pavel | VČ - TD 2.třída
5.370
100 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2019, 11.00 | Valášek František | VČ - TD 2.třída
5.002
100 / 15 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 11.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
6.662
100 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2019, 14.30 | Navrátil Pavel | VČ - TD 2.třída
5.002
100 / 10 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2019, 11.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
10.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12477 / 226 | 132.11
2.77
73.38460000 %
50 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 9. 2018, 12.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
2.502
30 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2018, 19.00 | Králíček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.001
32 / 14 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2018, 12.00 | Štancl Jan | VČ - TD 2.třída
2.280
50 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2018, 12.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.632
50 / 21 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 12.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
2.382
19 / 13 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2018, 11.00 | Tolar Patrik | VČ - TD 2.třída
1.460
50 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2018, 12.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
2.772
50 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 12.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
2.082
25 / 22 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2019, 12.00 | Valášek František | VČ - TD 2.třída
1.130
43 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 12.00 | Staněk Jiří | VČ - TD 2.třída
1.722
50 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2019, 15.30 | Navrátil Pavel | VČ - TD 2.třída
2.772
28 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2019, 12.00 | Sedláček Petr | VČ - TD 2.třída
1.640

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121722 / 169 | 8110.18
17.66
70.28570000 %
161 / 20 | 74
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2017, 13.30 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 1.třída
8.052
200 / 15 | 70
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2017, 13.30 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
13.332
38 / 8 | 25
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2017, 17.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.750
200 / 15 | 81
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2017, 13.30 | Šolc Kamil | VČ - TD 1.třída
13.332
171 / 17 | 46
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2017, 13.30 | Fornůsek Tomáš | VČ - TD 1.třída
10.050
200 / 14 | 44
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2017, 13.30 | Jirout Ivo | VČ - TD 1.třída
14.282
148 / 13 | 30
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2018, 10.00 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 1.třída
11.380
106 / 6 | 55
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2018, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 1.třída
17.660
170 / 18 | 30
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2018, 10.00 | Radoch Petr | VČ - TD 1.třída
9.440
110 / 15 | 66
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2018, 09.00 | Sedláček Petr | Přebor VČO volná hra 1.třída
7.330
95 / 13 | 20
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2018, 10.45 | Sedláček Radek | Přebor VČO volná hra 1.třída
7.300
123 / 15 | 58
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2018, 13.00 | Holeček Jaroslav | Přebor VČO volná hra 1.třída
8.202

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131419 / 208 | 546.82
10.71
70.95000000 %
78 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2017, 14.40 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 1.třída
3.900
150 / 14 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2017, 14.40 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
10.712
140 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2017, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
9.332
150 / 18 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2017, 14.40 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
8.332
39 / 9 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2017, 14.40 | Fornůsek Tomáš | VČ - TD 1.třída
4.330
116 / 20 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2017, 14.40 | Brandejs Karel | VČ - TD 1.třída
5.802
126 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2018, 12.00 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
6.302
45 / 13 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2018, 11.10 | Sedláček Petr | VČ - TD 1.třída
3.460
109 / 20 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2018, 11.10 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
5.452
104 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2018, 09.00 | Sedláček Radek | Přebor VČO kádr 52/2 1.třída
6.932
150 / 14 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2018, 10.30 | Sedláček Petr | Přebor VČO kádr 52/2 1.třída
10.712
83 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2018, 13.45 | Brandejs Karel | Přebor VČO kádr 52/2 1.třída
5.532
129 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2018, 15.30 | Holeček Jaroslav | Přebor VČO kádr 52/2 1.třída
8.602

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9349 / 168 | 162.07
3.06
60.17240000 %
37 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2017, 15.40 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 1.třída
1.850
36 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2017, 15.40 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
1.800
27 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2017, 19.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.800
31 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2017, 15.40 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
1.630
46 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2017, 15.40 | Kolembář Petr | VČ - TD 1.třída
3.060
46 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 15.40 | Brandejs Karel | VČ - TD 1.třída
2.302
51 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2018, 13.50 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
2.680
41 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2018, 12.10 | Brandejs Karel | VČ - TD 1.třída
2.050
34 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2018, 12.10 | Radoch Petr | VČ - TD 1.třída
1.702

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151891 / 262 | 957.21
11.11
68.76360000 %
132 / 25 | 35
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2016, 10.00 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
5.280
150 / 16 | 95
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2016, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
9.372
138 / 20 | 37
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2016, 13.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
6.900
128 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2016, 09.00 | Křížek Miloslav | VČ - TD 2.třída
6.400
87 / 16 | 26
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2016, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.430
113 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2016, 13.00 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
5.650
9 / 2 | 9
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 17.00 | Bača Adam | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.500
145 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 1.třída
7.252
101 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2017, 10.00 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
5.050
88 / 10 | 36
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2017, 10.00 | Štok Radek | VČ - TD 1.třída
8.800
118 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2017, 10.00 | Šolc Kamil | VČ - TD 1.třída
5.902
200 / 18 | 34
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2017, 13.00 | Tolar Patrik | VČ - TD 1.třída
11.112
161 / 16 | 48
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2017, 10.00 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
10.060
187 / 19 | 74
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2017, 10.00 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
9.840
134 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2017, 10.00 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
6.702

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151396 / 248 | 525.62
15.00
69.80000000 %
87 / 16 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2016, 11.10 | Mikysa Jiří | VČ - TD 2.třída
5.430
63 / 15 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2016, 11.10 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
4.200
100 / 19 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2016, 14.10 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
5.262
72 / 22 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2016, 10.10 | Křížek Miloslav | VČ - TD 2.třída
3.270
71 / 15 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 11.10 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
4.730
96 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 14.10 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
4.800
103 / 13 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2016, 13.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.920
137 / 20 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 11.10 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 1.třída
6.852
100 / 17 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2017, 11.10 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
5.882
68 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2017, 11.10 | Štok Radek | VČ - TD 1.třída
3.400
150 / 10 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2017, 11.10 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
15.002
77 / 15 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2017, 14.10 | Červenka Josef st. | VČ - TD 1.třída
5.130
65 / 6 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2017, 11.10 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
10.830
115 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2017, 11.10 | Král Petr | VČ - TD 1.třída
5.750
92 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2017, 11.10 | Severýn Pavel | VČ - TD 1.třída
4.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15592 / 284 | 152.08
2.94
67.27270000 %
40 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2016, 12.20 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
1.600
50 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2016, 12.20 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
2.002
50 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2016, 15.20 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
2.382
50 / 22 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2016, 11.20 | Marek Jan | VČ - TD 2.třída
2.272
41 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 12.20 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.050
23 / 13 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 15.10 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
1.760
27 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2016, 19.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
1.800
41 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 12.10 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 1.třída
2.052
50 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 12.20 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
2.382
48 / 19 | 14
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2017, 12.10 | Štok Radek | VČ - TD 1.třída
2.520
52 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2017, 12.10 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
2.602
42 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2017, 15.10 | Tolar Patrik | VČ - TD 1.třída
2.100
8 / 12 | 3
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2017, 12.10 | Zelinka David | VČ - TD 1.třída
0.660
20 / 14 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2017, 12.10 | Havelka Jiří | VČ - TD 1.třída
1.420
50 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2017, 12.10 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
2.940

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172095 / 358 | 505.85
10.00
77.59260000 %
101 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
20. 9. 2015, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
4.042
150 / 27 | 35
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2015, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
5.552
131 / 20 | 46
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 13.00 | Marek Jan | VČ - TD 1.třída
6.552
74 / 19 | 11
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2015, 10.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
3.890
150 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2015, 09.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
7.502
150 / 24 | 32
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2015, 13.00 | Židů Tomáš | VČ - TD 2.třída
6.252
116 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2015, 10.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 2.třída
4.642
85 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2015, 10.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
4.250
110 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2015, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
4.402
131 / 25 | 40
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 13.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
5.242
164 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2016, 10.00 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
8.202
150 / 15 | 50
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2016, 10.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
10.002
107 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2016, 10.00 | Křížek Miloslav | VČ - TD 1.třída
5.352
101 / 15 | 42
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2016, 10.00 | Radoch Petr | VČ - TD 2.třída
6.730
150 / 15 | 36
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2016, 10.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
10.002
102 / 18 | 20
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2016, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.660
123 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 09.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
4.920

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171532 / 313 | 454.89
10.00
82.81080000 %
100 / 10 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2015, 11.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
10.002
100 / 19 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2015, 11.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
5.262
93 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 14.10 | Červenka Josef st. | VČ - TD 1.třída
4.650
78 / 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2015, 11.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
4.330
100 / 30 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 10.00 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
3.332
98 / 24 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 14.00 | Židů Tomáš | VČ - TD 2.třída
4.080
84 / 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2015, 11.00 | Ettel Milan | VČ - TD 2.třída
4.660
72 / 12 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2015, 11.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
6.000
60 / 14 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2015, 11.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
4.280
89 / 22 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 14.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
4.040
66 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2016, 11.10 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
3.300
100 / 22 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2016, 11.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
4.542
104 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2016, 11.10 | Křížek Miloslav | VČ - TD 1.třída
5.202
100 / 19 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2016, 11.00 | Radoch Petr | VČ - TD 2.třída
5.262
88 / 17 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2016, 11.00 | Ettel Milan | VČ - TD 2.třída
5.170
100 / 11 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2016, 11.00 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
9.092
100 / 17 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2016, 10.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
5.882

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17760 / 372 | 132.04
3.12
86.36360000 %
44 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2015, 11.50 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
1.762
50 / 27 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2015, 11.50 | Sedlák Josef | VČ - TD 3.třída
1.852
49 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 15.00 | Marek Jan | VČ - TD 1.třída
2.450
42 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2015, 11.50 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
1.680
46 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 10.50 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
1.532
44 / 21 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 14.50 | Radoch Petr | VČ - TD 2.třída
2.090
50 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2015, 11.50 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
3.122
50 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2015, 11.50 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
2.772
47 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2015, 11.50 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
1.882
50 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 14.50 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
2.632
44 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2016, 12.00 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
2.200
49 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2016, 11.50 | Sucharda Antonín | VČ - TD 2.třída
1.962
38 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2016, 12.00 | Křížek Miloslav | VČ - TD 1.třída
1.900
44 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2016, 11.50 | Židů Tomáš | VČ - TD 2.třída
2.310
50 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2016, 11.50 | Vokatý Petr | VČ - TD 2.třída
2.082
19 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2016, 11.50 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
1.000
44 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2016, 10.50 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
2.310

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10940 / 224 | 254.19
5.60
60.64520000 %
86 / 18 | 16
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2014, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
4.770
128 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2014, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
5.122
88 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2014, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.520
129 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2014, 10.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
5.162
81 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2014, 10.00 | Šrůtek Václav | 2.třída Východní Čechy
3.240
93 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2015, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.720
84 / 15 | 17
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2015, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
5.600
60 / 19 | 14
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2015, 10.00 | Kolembář Petr | 1.třída Východní Čechy
3.150
112 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2015, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
4.482
79 / 22 | 12
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 09.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
3.590

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10708 / 211 | 263.35
6.25
67.42860000 %
58 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2014, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
2.320
76 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2014, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
3.040
71 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2014, 10.00 | Kubík Robert | 2.třída Východní Čechy
2.840
100 / 19 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 10.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
5.262
100 / 23 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2014, 10.00 | Šrůtek Václav | 2.třída Východní Čechy
4.342
54 / 11 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2015, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
4.900
31 / 22 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2015, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
1.400
53 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2015, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
2.650
100 / 16 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2015, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
6.252
65 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2015, 10.30 | Marek Jan | 2.třída Východní Čechy
2.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10314 / 219 | 101.43
2.38
61.56860000 %
20 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2014, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
1.330
16 / 14 | 4
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2014, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
1.140
26 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2014, 10.00 | Kubík Robert | 2.třída Východní Čechy
1.040
25 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 10.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
1.002
21 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2014, 10.00 | Šrůtek Václav | 2.třída Východní Čechy
0.840
36 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2015, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
1.440
50 / 21 | 6
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
2.382
32 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2015, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
1.600
38 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2015, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
1.520
50 / 24 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2015, 12.00 | Křížek Miloslav | 2.třída Východní Čechy
2.082