Gajda Petr

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
321 / 47 | 30.446
0.571
46.66670000 %
4 / 7 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 09.00 | Domanský Pavel | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.5710
6 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 12.00 | Kalabis Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.3000
11 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 15.00 | Všetička Luboš | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.5502

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121810 / 236 | 67 | 537.66
12.50
82.27270000 %
200 / 23 | 49
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2019, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
8.692
88 / 15 | 30
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 09.00 | Galba Roman | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
5.862
58 / 15 | 17
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 10.30 | Horna Jiří | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
3.860
139 / 14 | 28
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 12.00 | Kopečný Radek | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
9.920
89 / 15 | 18
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 12.00 | Coufal Zdeněk | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
5.930
165 / 21 | 37
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
7.850
176 / 25 | 46 | 14
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2019, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
7.042
200 / 16 | 67 | 53
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2019, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
12.502
154 / 17 | 31
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2020, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
9.050
195 / 25 | 36 | 19
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2020, 10.00 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
7.802
185 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2020, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
7.402
161 / 25 | 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2020, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
6.440

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
212379 / 336 | 48 | 427.08
10.80
68.95650000 %
150 / 23 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
6.522
72 / 15 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 10.15 | Kalábek Jaromír | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
4.800
162 / 15 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 10.15 | Gajda Robert | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
10.802
94 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 10.15 | Slaměník Radek | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
6.260
100 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 10.15 | Andrejovský Miroslav | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
6.660
47 / 13 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 10.15 | Cebula Tomáš | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
3.610
94 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 10.15 | Mikala Daniel | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
6.260
90 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
3.600
124 / 20 | 27 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2019, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
6.200
150 / 19 | 36 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
7.891
150 / 22 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
6.812
150 / 17 | 35 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2020, 10.00 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
8.822
150 / 18 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
8.332
150 / 19 | 23 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2020, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
7.892

Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 09.00 | Kopečný Radek | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
2
105 / 20 | 21 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 10.30 | Hochman Libor | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
5.252
150 / 14 | 44 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 13.30 | Horna Jiří | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
10.712
141 / 20 | 45 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 15.00 | Coufal Zdeněk | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
7.052
150 / 17 | 41 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 18.00 | Galba Roman | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
8.822
150 / 14 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 19.30 | Dvořáček Vladimír | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
10.712

Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 21.00 | Zapletal Pavel | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
2

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13796 / 282 | 19 | 122.82
6.66
76.53850000 %
71 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
2.842
45 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
1.800
80 / 22 | 13 | 12
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2019, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
3.632
60 / 25 | 10 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
2.400
75 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 09.00 | Coufal Zdeněk | STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
3.752
28 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 10.30 | Kabeláč Vladimír | STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
1.402
55 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 12.00 | Štaud Božetěch | STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
2.752
32 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 13.30 | Galita Igor | STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
1.600
78 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 15.00 | Horna Jiří | STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
3.902
80 / 12 | 15
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
6.662
46 / 25 | 8 | 6
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2020, 10.00 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
1.842
66 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
2.642
80 / 23 | 10 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2020, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
3.472

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
565 / 93 | 50.698
1.052
65.00000000 %
9 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 09.00 | Galíček Zdeněk | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.6920
10 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 10.30 | Adámek Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.4760
19 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 12.00 | Domanský Pavel | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.8630
7 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 13.30 | Všetička Luboš | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.3880
20 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 15.00 | Coufalík Ivo | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
1.0522

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81375 / 165 | 628.33
13.33
85.93750000 %
200 / 23 | 29
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
8.692
161 / 25 | 44
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2018, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
6.440
200 / 15 | 62
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2018, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
13.332
191 / 15 | 57
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2018, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
12.730
150 / 17 | 41
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2019, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
8.822
192 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2019, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
9.600
165 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2019, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
6.602
116 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2019, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
4.640

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81078 / 156 | 646.91
13.63
89.83330000 %
138 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.35 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
5.520
150 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2018, 11.35 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
6.002
70 / 13 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2018, 11.35 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
5.380
150 / 11 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2018, 11.35 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
13.632
120 / 21 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2019, 11.35 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
5.712
150 / 18 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 11.35 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
8.332
150 / 23 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2019, 11.35 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
6.522
150 / 20 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 11.35 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
7.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8548 / 178 | 203.07
5.33
85.62500000 %
80 / 22 | 13
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 12.50 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
3.632
73 / 25 | 18
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2018, 12.50 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
2.922
62 / 22 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2018, 12.50 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
2.810
77 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2018, 12.50 | Vydra Roman | STM - TD 1. třída
3.082
58 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2019, 12.50 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
3.050
55 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 12.50 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
2.200
63 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2019, 12.50 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
2.520
80 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 12.50 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
5.332

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131771 / 266 | 456.65
11.08
90.82050000 %
103 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2017, 10.00 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
4.122
132 / 15 | 33
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2017, 09.00 | Horna Jiří | Přebor jednotlivců STM oblast
8.800
90 / 22 | 19
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2017, 09.55 | Dvořáček Vladimír | Přebor jednotlivců STM oblast
4.090
150 / 23 | 21
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2017, 10.50 | Galba Roman | Přebor jednotlivců STM oblast
6.522
150 / 19 | 18
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2017, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
7.892
150 / 22 | 33
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2017, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
6.812
150 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2017, 10.00 | Vykydal František | STM - TD 1. třída
6.002
150 / 18 | 32
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2017, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
8.331
150 / 16 | 35
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2018, 10.00 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
9.372
150 / 19 | 25
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2018, 10.00 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
7.892
150 / 25 | 32
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2018, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
6.002
113 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2018, 10.00 | Vykydal František | STM - TD 1. třída
4.522
133 / 12 | 45
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2018, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
11.080

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141416 / 257 | 455.50
12.00
80.00000000 %
120 / 19 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 11.10 | Hloušek Milan | STM - TD 1. třída
6.312
107 / 24 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2017, 11.10 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
4.450
120 / 22 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2017, 11.10 | Domanský Jiří | STM - TD 1. třída
5.452
120 / 11 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 11.10 | Paprskář Milan | STM - TD 1. třída
10.902
120 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2017, 11.10 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
6.002
93 / 17 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 09.00 | Horna Jiří | Přebor jednotlivců STM oblast
5.470
96 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 12.00 | Hochman Libor | Přebor jednotlivců STM oblast
4.802
22 / 3 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 12.00 | Galíček Zdeněk | Přebor jednotlivců STM oblast
7.330
79 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2018, 11.10 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
3.160
120 / 19 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2018, 11.10 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
6.312
102 / 22 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2018, 11.10 | Plaček Robert | STM - TD 1. třída
4.630
77 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2018, 11.10 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
3.082
120 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2018, 11.10 | Paprskář Milan | STM - TD 1. třída
6.001
120 / 10 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2018, 11.10 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
12.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10575 / 210 | 212.73
4.66
82.14290000 %
37 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 12.20 | Hloušek Milan | STM - TD 1. třída
1.482
52 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2017, 12.20 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
2.080
58 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2017, 12.20 | Vydra Roman | STM - TD 1. třída
2.322
70 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 12.20 | Vykydal František | STM - TD 1. třída
3.332
70 / 16 | 18
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2017, 12.20 | Adámek Petr | STM - TD 1. třída
4.372
59 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2018, 12.20 | Roba Jiří | STM - TD 1. třída
2.362
70 / 23 | 15
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2018, 12.20 | Kabeláč Vladimír | STM - TD 1. třída
3.042
70 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2018, 12.20 | Plaček Robert | STM - TD 1. třída
4.662
68 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2018, 12.20 | Vymětal Leoš | STM - TD 1. třída
2.722
21 / 10 | 17
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2018, 12.20 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
2.100

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
182921 / 523 | 365.58
9.52
0.00000000 %
2921 / 523 | 36
Malý stůl: Volná hra
12. 6. 1995, 00.00 | Gajda Petr | oblastní soutěže (Středomoravská oblast)
5.5823