Kučera Jan

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
422 / 60 | 2 | 20.366
0.466
36.66670000 %
4 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 11.55 | Bušanský Petr | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.2660
5 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 13.40 | Ziogas Janis | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.3330
6 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 15.25 | Štancl Jan | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.4000
7 / 15 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 17.10 | Kuchař František | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.4660

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10934 / 193 | 64 | 114.83
8.82
62.26670000 %
81 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2019, 10.00 | Kuchař František | VČ TD 2.třída
3.240
138 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2019, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
5.522
15 / 10 | 5
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2019, 10.00 | Králíček Pavel | VČ TD 2.třída
1.500
132 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 10.00 | Valášek František | VČ TD 2.třída
5.282
66 / 14 | 23
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2019, 10.00 | Červenka Josef st. | VČ TD 2.třída
4.710
89 / 16 | 15 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Kočička Petr | VČ TD 2.třída
5.560
34 / 11 | 9
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2020, 13.00 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
3.090
111 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2020, 10.00 | Hanuš Jiří | VČ TD 2.třída
4.442
150 / 17 | 64
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2020, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
8.822
118 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2020, 13.00 | Jirout Ivo | VČ TD 2.třída
4.722

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10646 / 167 | 29 | 43.86
5.00
64.60000000 %
98 / 24 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2019, 11.20 | Kuchař František | VČ TD 2.třída
4.080
56 / 18 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 11.20 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
3.110
29 / 8 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2019, 11.20 | Králíček Pavel | VČ TD 2.třída
3.620
100 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 11.20 | Jirout Ivo | VČ TD 2.třída
5.002
32 / 10 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2019, 11.20 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
3.200
16 / 4 | 8 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.20 | Cvetanov Krasimir | VČ TD 2.třída
4.000
41 / 14 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2020, 14.20 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
2.920
100 / 24 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2020, 11.20 | Polák František | VČ TD 2.třída
4.162
90 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2020, 11.20 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
4.500
84 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2020, 14.20 | Valášek František | VČ TD 2.třída
3.362

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10411 / 204 | 17 | 82.01
3.12
82.20000000 %
37 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2019, 12.20 | Kuchař František | VČ TD 2.třída
1.480
50 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 12.20 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
2.082
50 / 21 | 17
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2019, 12.20 | Králíček Pavel | VČ TD 2.třída
2.382
34 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 12.20 | Valášek František | VČ TD 2.třída
1.700
27 / 14 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2019, 12.20 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
1.920
44 / 25 | 13 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 12.20 | Urban Jaroslav | VČ TD 2.třída
1.760
23 / 13 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2020, 15.20 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
1.760
46 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2020, 12.20 | Polák František | VČ TD 2.třída
1.840
50 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2020, 12.20 | Procházka Jaroslav | VČ TD 2.třída
3.122
50 / 21 | 15
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2020, 15.20 | Valášek František | VČ TD 2.třída
2.382

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24447 / 933 | 50.479
0.833
62.08330000 %
12 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 10.00 | Janeček Petr | VČ 3B 2.třída
0.3000
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.10 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.4000
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 12.20 | Šimek Vladimír | VČ 3B 2.třída
0.3002
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 10.00 | Králíček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.4252
10 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.10 | Červenka Michal | VČ 3B 2.třída
0.5260
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 12.20 | Štěpán Milan | VČ 3B 2.třída
0.5752
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 10.00 | Židů Tomáš | VČ 3B 2.třída
0.3000
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 11.10 | Poláček Ladislav | VČ 3B 2.třída
0.7892
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 12.20 | Janeček Antonín | VČ 3B 2.třída
0.5252
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 10.00 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.5002
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 11.10 | Nermuť Zdeněk | VČ 3B 2.třída
0.4002
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 12.20 | Procházka Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.4500
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2020, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ 3B 2.třída
0.3500
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2020, 11.10 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.4001
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2020, 12.20 | Procházka Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.6002
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2020, 10.00 | Janeček Petr | VČ 3B 2.třída
0.4250
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2020, 11.10 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.5250
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2020, 12.20 | Havlíček Josef | VČ 3B 2.třída
0.5002
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2020, 10.00 | Hurdálek Pavel | VČ 3B 2.třída
0.7002
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2020, 11.10 | Králíček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.4500
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2020, 12.20 | Florek Josef | VČ 3B 2.třída
0.8332
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 10.00 | Kubík Robert | VČ 3B 2.třída
0.2000
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 11.10 | Brož Josef | VČ 3B 2.třída
0.6252
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 12.20 | Ptáček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.4752

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9943 / 252 | 293.74
4.93
69.85190000 %
105 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2018, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
3.502
104 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 10.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
3.462
58 / 22 | 10
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2018, 09.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.630
127 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2018, 10.00 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
4.232
113 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2018, 10.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
3.760
148 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2019, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 3.třída
4.932
89 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2019, 10.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
2.960
117 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2019, 13.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
3.902
82 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2019, 10.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
4.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141126 / 307 | 423.66
6.25
86.61540000 %
80 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2018, 11.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.660
77 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
2.562
100 / 18 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
5.552
100 / 22 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 11.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
4.542
100 / 24 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 11.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
4.162
100 / 28 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
3.572
100 / 16 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 11.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
6.252
89 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 14.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
2.961
63 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2019, 11.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
3.150
43 / 19 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 09.00 | Hájek Miloš | Přebor VČO K2 3.třída
2.260
64 / 17 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 10.10 | Kačírek Karel | Přebor VČO K2 3.třída
3.760
66 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 11.20 | Janeček Petr | Přebor VČO K2 3.třída
3.302
80 / 19 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 12.30 | Urban Jaroslav | Přebor VČO K2 3.třída
4.212
64 / 14 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 13.40 | Žižka Josef | Přebor VČO K2 3.třída
4.570

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9394 / 235 | 101.67
2.63
87.55560000 %
33 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2018, 11.50 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.100
42 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 11.50 | Kristl František | VČ - TD 3.třída
1.402
50 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2018, 10.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
2.632
32 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 11.50 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
1.060
49 / 29 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 11.50 | Polák František | VČ - TD 3.třída
1.680
50 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 11.50 | Bohadlo Libor | VČ - TD 3.třída
2.081
50 / 24 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 11.50 | Kristl František | VČ - TD 3.třída
2.082
50 / 21 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 14.50 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
2.382
38 / 28 | 5
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2019, 11.50 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
1.350

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
35371 / 714 | 60.519
1.714
66.72660000 %
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.5332
14 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 11.00 | Červenka Michal | VČ - 3B 2.třída
0.4661
11 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 12.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.4580
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 10.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.5002
13 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 11.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.7220
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 12.00 | Šimerda Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.2660
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2018, 10.00 | Kuchař František | VČ - 3B 2.třída
0.4001
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2018, 11.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
0.2000
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2018, 12.00 | Farkaš David | VČ - 3B 2.třída
0.4000
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 17.25 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 30. turnaj
0.3332
3 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 17.45 | Vejvoda Vladimír | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 30. turnaj
0.2501
8 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 18.05 | Brabec Karel | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 30. turnaj
0.6662
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 18.25 | Uhlíř Bořivoj | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 30. turnaj
0.4160
1 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.05 | Kavecký Robert | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 30. turnaj
0.0830
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.25 | Bartaloš Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 30. turnaj
0.5000
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.50 | Kavecký Robert | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 30. turnaj
0.9092
5 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 20.15 | Bartaloš Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 30. turnaj
0.3330
8 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 20.55 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 30. turnaj
0.4000
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 10.00 | Králíček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.5660
10 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 11.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.4340
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 12.00 | Marek Jan | VČ - 3B 2.třída
0.3330
12 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2019, 17.10 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 34. turnaj
0.9232
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2019, 18.00 | Hanuš Ladislav | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 34. turnaj
0.7332
7 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2019, 18.50 | Brabec Karel | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 34. turnaj
0.4660
12 / 7 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2019, 19.15 | Bartaloš Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 34. turnaj
1.7142
8 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2019, 19.40 | Vejvoda Vladimír | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 34. turnaj
0.5330
11 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2019, 20.15 | Bartaloš Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 34. turnaj
0.7332
6 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2019, 20.50 | Brabec Karel | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 34. turnaj
0.3000
16 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 10.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.5330
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 11.00 | Janeček Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.5662
20 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 12.00 | Židů Tomáš | VČ - 3B 2.třída
0.7402
20 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 10.00 | Farkaš David | VČ - 3B 2.třída
0.7692
20 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 11.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
1.1112
17 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 12.00 | Kuchař František | VČ - 3B 2.třída
0.5662

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4352 / 86 | 274.09
4.57
58.66670000 %
42 / 15 | 10
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2017, 10.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
2.800
105 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2017, 10.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
4.202
96 / 21 | 18
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2018, 09.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
4.570
109 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2018, 10.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 2.třída
4.362

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4336 / 97 | 213.46
4.34
84.00000000 %
90 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2017, 11.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.600
61 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2017, 11.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
2.440
85 / 24 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2018, 10.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
3.540
100 / 23 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2018, 11.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 2.třída
4.342

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4158 / 90 | 101.75
2.25
79.00000000 %
39 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2017, 12.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.562
38 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 12.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
1.580
36 / 16 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2018, 11.00 | Tolar Patrik | VČ - TD 2.třída
2.250
45 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2018, 12.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 2.třída
1.802

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25307 / 580 | 70.529
0.800
67.92040000 %
20 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.8002
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 10.05 | Staněk Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.6662
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 10.10 | Novotný Aleš | VČ - 3B 2.třída
0.5330
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.5662
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.05 | Brandejs Karel | VČ - 3B 2.třída
0.6002
9 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.10 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.5000
13 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2017, 10.00 | Dyrc Karel | VČ - 3B 2.třída
0.4480
20 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2017, 10.05 | Köhler Petr | VČ - 3B 2.třída
0.6892
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2017, 10.10 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.6332
19 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2018, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.6331
19 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2018, 10.05 | Staněk Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.6332
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2018, 10.10 | Samek Jan | VČ - 3B 2.třída
0.4662
6 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2018, 17.00 | Bartaloš Petr | Pravidelné strahovské vnitropodnikové turnaje | 2. turnaj
0.5450
6 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2018, 17.30 | Vejvoda Vladimír | Pravidelné strahovské vnitropodnikové turnaje | 2. turnaj
0.6660
5 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2018, 17.45 | Mondšpígl Tomáš | Pravidelné strahovské vnitropodnikové turnaje | 2. turnaj
0.4161
6 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2018, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Pravidelné strahovské vnitropodnikové turnaje | 2. turnaj
0.5002
7 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2018, 18.30 | Bartaloš Petr | Pravidelné strahovské vnitropodnikové turnaje | 2. turnaj
0.4660
7 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2018, 18.45 | Vejvoda Vladimír | Pravidelné strahovské vnitropodnikové turnaje | 2. turnaj
0.3500
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2018, 10.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.5001
4 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2018, 10.05 | Brandejs Karel | VČ - 3B 2.třída
0.1600
12 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2018, 10.10 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.4610
11 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 09.45 | Frieda Jan | Přebor VČO 3B MS
0.5502
8 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 11.15 | Červenka Michal | Přebor VČO 3B MS
0.4000
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 12.00 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B MS
0.5002
6 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 14.15 | Červenka Michal | Přebor VČO 3B MS
0.3150

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101013 / 222 | 394.56
6.81
67.53330000 %
124 / 25 | 30
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2016, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
4.960
134 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2016, 09.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
5.362
92 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2016, 13.00 | Sucharda Antonín | VČ - TD 2.třída
3.682
101 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2016, 14.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
4.042
150 / 22 | 25
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2016, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
6.812
87 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2017, 10.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.480
0
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2017, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
0
150 / 25 | 39
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2017, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
6.002
102 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2017, 10.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
4.080
73 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2017, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
2.920

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10675 / 210 | 313.21
4.34
67.50000000 %
49 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2016, 11.10 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.450
91 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2016, 10.10 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
3.642
100 / 24 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2016, 14.10 | Sucharda Antonín | VČ - TD 2.třída
4.162
91 / 25 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2016, 15.10 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
3.642
100 / 23 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2016, 11.10 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
4.342
32 / 18 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2017, 11.10 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.770
0
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2017, 11.10 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
0
95 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2017, 11.10 | Marek Jan | VČ - TD 2.třída
3.802
67 / 25 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2017, 11.10 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
2.680
50 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2017, 11.10 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
2.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10365 / 214 | 91.70
2.08
73.00000000 %
42 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2016, 12.20 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.682
50 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2016, 11.20 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
2.002
39 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2016, 15.20 | Sucharda Antonín | VČ - TD 2.třída
1.562
39 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2016, 16.20 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
1.950
47 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2016, 12.20 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
1.882
35 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 12.20 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.750
0
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2017, 12.20 | Staněk Jiří | VČ - TD 2.třída
0
50 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2017, 12.20 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
2.082
24 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2017, 12.20 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
0.960
39 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2017, 12.20 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
1.562

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9116 / 227 | 60.511
0.869
64.44440000 %
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 10.00 | Kočička Petr | VČ - 3B 2.třída
0.3330
12 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 12.00 | Fornůsek Tomáš | VČ - 3B 2.třída
0.4800
19 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 14.00 | Král Petr | VČ - 3B 2.třída
0.6332
7 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 10.30 | Kočička Petr | VČ - 3B 2.třída
0.4660
18 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 13.30 | Havránek Hynek | VČ - 3B 2.třída
0.6002
10 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 16.30 | Absolon Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.4000
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 10.00 | Kočička Petr | VČ - 3B 2.třída
0.3330
10 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 11.00 | Havelka Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.5260
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 13.00 | Havránek Milan | VČ - 3B 2.třída
0.8692

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161564 / 399 | 293.91
6.52
71.09090000 %
127 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
19. 9. 2015, 10.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
4.232
109 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2015, 09.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
3.632
131 / 27 | 18
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 3.třída
4.850
76 / 24 | 19
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 09.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
3.160
81 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2015, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
2.702
59 / 19 | 13
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2015, 10.00 | Kolembář Petr | VČ - TD 3.třída
3.100
81 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2016, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.702
127 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2016, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
4.232
150 / 23 | 29
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
6.522
127 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2016, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
4.232
120 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2016, 10.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 2.třída
4.802
110 / 30 | 25
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2016, 10.00 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
3.662
53 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2016, 09.00 | Janský Ondřej | Přebor VČO 3 třída volná
2.650
83 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2016, 11.20 | Jirout Ivo | Přebor VČO 3 třída volná
4.150
45 / 11 | 11
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2016, 12.30 | Kačírek Karel | Přebor VČO 3 třída volná
4.090
85 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2016, 13.40 | Brandejs Karel | Přebor VČO 3 třída volná
4.252

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121060 / 308 | 203.44
5.55
88.33330000 %
90 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2015, 11.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
3.002
96 / 27 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 10.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
3.550
90 / 23 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 11.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 3.třída
3.910
100 / 27 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
3.702
100 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
3.332
43 / 11 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 11.00 | Kolembář Petr | VČ - TD 3.třída
3.900
100 / 29 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2016, 11.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
3.442
71 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2016, 11.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
2.360
100 / 18 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 11.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
5.552
88 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2016, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
2.932
82 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2016, 11.00 | Volanský Petr | VČ - TD 2.třída
3.282
100 / 28 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2016, 11.00 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
3.572

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15648 / 306 | 212.11
4.54
86.40000000 %
50 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2015, 11.50 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
2.632
46 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2015, 10.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.532
25 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 11.50 | Severýn Pavel | VČ - TD 3.třída
1.780
50 / 11 | 19
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 10.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
4.542
50 / 29 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 11.50 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.722
30 / 10 | 10
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 11.50 | Kolembář Petr | VČ - TD 3.třída
3.000
50 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2016, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.082
50 / 22 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2016, 11.50 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
2.272
50 / 12 | 21
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 11.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
4.162
28 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2016, 11.50 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
0.930
43 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2016, 11.50 | Volanský Petr | VČ - TD 2.třída
1.722
50 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 11.50 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
2.502
50 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 09.00 | Kulíšek Rudolf | Přebor VČO 3 Třída 1B
2.502
32 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 10.10 | Vlačiha Josef | Přebor VČO 3 Třída 1B
1.602
44 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 11.20 | Jirout Ivo | Přebor VČO 3 Třída 1B
2.202

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
671 / 172 | 50.412
0.833
59.16670000 %
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 10.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.4330
4 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 12.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.1330
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 14.00 | Černý Miroslav | VČ - 3B 2.třída
0.3000
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 10.00 | Černý Miroslav | VČ - 3B 2.třída
0.6002
7 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 11.00 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.2500
20 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 13.00 | Brandejs Karel | VČ - 3B 2.třída
0.8332