Horna Jiří

Závodní stůl

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
336 / 72 | 30.500
0.600
60.00000000 %
9 / 22 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2015, 09.00 | Chytil Rudolf | Přebor jednotlivců střed. oblasti
0.4090
15 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2015, 09.00 | Coufalík Ivo | Přebor jednotlivců střed. oblasti
0.6001
12 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2015, 09.00 | Dostál Martin | Přebor jednotlivců střed. oblasti
0.4800

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
131769 / 237 | 92 | 327.46
18.18
73.70830000 %
200 / 11 | 92 | 28
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
18.182
59 / 15 | 12
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 09.00 | Coufal Zdeněk | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
3.930
96 / 15 | 25
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 10.30 | Kopečný Radek | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
6.400
148 / 15 | 52
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 10.30 | Gajda Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
9.862
45 / 15 | 11
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 12.00 | Galba Roman | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
3.000
200 / 21 | 27
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
9.522
200 / 14 | 33 | 29
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2019, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
14.282
75 / 20 | 13 | 12
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2019, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
3.750
115 / 16 | 23 | 15
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2019, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
7.180
200 / 20 | 67 | 32
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2020, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
10.002
149 / 25 | 22 | 19
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2020, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
5.960
114 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2020, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
4.560
168 / 25 | 32 | 25
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2020, 10.00 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
6.722

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
161707 / 283 | 42 | 406.03
9.37
71.12500000 %
130 / 25 | 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
5.200
136 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
5.442
150 / 16 | 28 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2019, 10.00 | Galita Igor | STM - TD 1. třída
9.372
124 / 25 | 26 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2019, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
4.960
150 / 19 | 27 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
7.891
150 / 23 | 37 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 10.00 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
6.522
150 / 22 | 42 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2020, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
6.812
54 / 18 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
3.000
150 / 18 | 29 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2020, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
8.332

Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 10.30 | Zapletal Pavel | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
2

Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 12.00 | Kopečný Radek | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
2
68 / 14 | 13 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 13.30 | Gajda Petr | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
4.850
79 / 20 | 21 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 15.00 | Hochman Libor | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
3.952
69 / 20 | 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 16.30 | Coufal Zdeněk | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
3.450
147 / 20 | 22 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 19.30 | Galba Roman | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
7.352
150 / 18 | 40 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 22.30 | Dvořáček Vladimír | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
8.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
14764 / 325 | 19 | 112.35
3.04
68.21430000 %
53 / 25 | 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
2.122
57 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
2.282
55 / 25 | 11 | 11
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2019, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
2.202
33 / 25 | 7 | 3
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2019, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
1.320
73 / 25 | 12 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 10.00 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
2.922
51 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 09.00 | Kabeláč Vladimír | STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
2.552
28 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 10.30 | Galita Igor | STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
1.400
56 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 12.00 | Coufal Zdeněk | STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
2.802
56 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 13.30 | Štaud Božetěch | STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
2.802
35 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 15.00 | Gajda Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
1.750
76 / 25 | 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
3.040
62 / 25 | 8 | 6
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2020, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
2.480
63 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 10.00 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
2.522
66 / 25 | 8 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2020, 10.00 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
2.642

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2190 / 24 | 427.91
11.88
38.00000000 %
83 / 15 | 18
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2018, 14.00 | Lancinger Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.532
107 / 9 | 42
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2019, 14.00 | Führlinger Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.880

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171434 / 212 | 396.76
12.50
44.12310000 %
38 / 10 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2018, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.800
102 / 13 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 10.00 | Vajda Roman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.840
98 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 10.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.530
145 / 15 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2018, 10.00 | Koky Dušan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.662
39 / 7 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 10.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.570
108 / 15 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2018, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.202
150 / 12 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2018, 09.00 | Hochman Libor | Přebor STM jednotlivci kádr 52/2 MS
12.502
96 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2018, 09.00 | Zapletal Pavel | Přebor STM jednotlivci kádr 52/2 MS
4.800
150 / 15 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2018, 10.00 | Coufal Zdeněk | Přebor STM jednotlivci kádr 52/2 MS
10.002
87 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.800
39 / 8 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 10.00 | Vajda Roman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.870
19 / 4 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2019, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.750
99 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 10.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.600
69 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 10.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.600
3 / 4 | 2
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
0.750
133 / 14 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 10.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.500
59 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 10.00 | Hammer Ivan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.930

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16640 / 240 | 172.66
4.66
41.55840000 %
48 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2018, 14.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.202
57 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 16.00 | Čaněcký Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.802
37 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 14.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.460
27 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 14.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.800
59 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2018, 16.00 | Lancinger Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.932
40 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.660
25 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.662
24 / 8 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2019, 14.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.000
25 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 14.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.660
23 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 14.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.530
60 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 10.00 | Coufal Zdeněk | Přebor STM jednotlivci jednoband MS
3.002
31 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 10.00 | Vydra Roman | Přebor STM jednotlivci jednoband MS
1.550
29 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 12.00 | Provazník Jan | Přebor STM jednotlivci jednoband MS
1.450
31 / 7 | 16
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 14.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.420
70 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 14.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.662
54 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 16.00 | Hammer Ivan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.602

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9549 / 122 | 274.50
7.00
40.66670000 %
60 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 10. 2018, 12.00 | Čaněcký Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.000
48 / 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 11. 2018, 12.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.200
49 / 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/1
8. 12. 2018, 12.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.260
74 / 14 | 16
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 1. 2019, 12.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.280
65 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 1. 2019, 12.00 | Kezsely Radim | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.330
39 / 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 1. 2019, 12.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.600
105 / 15 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 2. 2019, 12.00 | Žabenský Zbyněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.002
72 / 11 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 3. 2019, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.540
37 / 7 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 3. 2019, 12.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.280

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131775 / 232 | 537.65
11.53
91.02560000 %
150 / 19 | 48
Malý stůl: Volná hra
9. 9. 2017, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
7.892
150 / 13 | 44
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2017, 10.00 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
11.532
150 / 15 | 36
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2017, 09.00 | Gajda Petr | Přebor jednotlivců STM oblast
10.002
150 / 18 | 19
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2017, 09.55 | Galba Roman | Přebor jednotlivců STM oblast
8.332
78 / 10 | 50
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2017, 10.50 | Dvořáček Vladimír | Přebor jednotlivců STM oblast
7.800
81 / 16 | 42
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2017, 10.00 | Paprskář Milan | STM - TD 1. třída
5.060
150 / 22 | 31
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2017, 10.00 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
6.812
150 / 13 | 53
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2017, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
11.532
150 / 23 | 30
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2018, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
6.522
139 / 21 | 41
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2018, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
6.610
150 / 16 | 28
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2018, 10.00 | Paprskář Milan | STM - TD 1. třída
9.372
127 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2018, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
5.080
150 / 21 | 33
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2018, 10.00 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
7.142

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151553 / 249 | 396.23
10.90
79.64100000 %
120 / 23 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 9. 2017, 11.10 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
5.212
120 / 11 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 11.10 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
10.902
120 / 11 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2017, 11.10 | Paprskář Milan | STM - TD 1. třída
10.902
72 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 11.10 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
2.882
107 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2017, 11.10 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
5.350
150 / 17 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 09.00 | Gajda Petr | Přebor jednotlivců STM oblast
8.822
110 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 10.30 | Hochman Libor | Přebor jednotlivců STM oblast
5.502
59 / 6 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 13.30 | Galíček Zdeněk | Přebor jednotlivců STM oblast
9.830
91 / 11 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 15.00 | Domanský Pavel | Přebor jednotlivců STM oblast
8.270
112 / 13 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 16.30 | Nenál Jiří | Přebor jednotlivců STM oblast
8.610
120 / 18 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2018, 11.10 | Domanský Jiří | STM - TD 1. třída
6.662
100 / 23 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 11.10 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
4.340
78 / 13 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2018, 11.10 | Paprskář Milan | STM - TD 1. třída
6.000
74 / 14 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2018, 11.10 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
5.280
120 / 24 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2018, 11.10 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
5.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13792 / 302 | 192.62
7.00
84.25530000 %
40 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 9. 2017, 12.20 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
1.900
61 / 25 | 19
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 12.20 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
2.442
70 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2017, 12.20 | Paprskář Milan | STM - TD 1. třída
4.112
70 / 22 | 14
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 12.20 | Kabeláč Vladimír | STM - TD 1. třída
3.182
66 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2017, 12.20 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
2.642
60 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2018, 12.20 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
2.402
55 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 12.20 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
2.200
64 / 22 | 11
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2018, 12.20 | Paprskář Milan | STM - TD 1. třída
2.900
70 / 10 | 18
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2018, 12.20 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
7.002
57 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2018, 12.20 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
2.282
74 / 30 | 16
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 10.00 | Galba Roman | Přebor jednotlivců STM oblast
2.462
55 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 11.10 | Coufal Zdeněk | Přebor jednotlivců STM oblast
1.830
50 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 12.20 | Dvořáček Vladimír | Přebor jednotlivců STM oblast
2.000

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152112 / 266 | 1287.93
14.28
71.59320000 %
200 / 14 | 128
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2016, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
14.282
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2016, 17.00 | Bača Adam | MS TD EXTRALIGA - ECZ
00
115 / 9 | 28
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2016, 14.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.770
152 / 16 | 89
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2016, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
9.500
184 / 25 | 39
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2016, 10.00 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
7.362
120 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2016, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
4.802
150 / 15 | 37
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 09.00 | Zapletal Pavel | Oblastní přebor jednotlivci
10.002
85 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 10.00 | Halama Petr | Oblastní přebor jednotlivci
4.252
124 / 15 | 34
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 12.00 | Nenál Jiří | Oblastní přebor jednotlivci
8.260
137 / 13 | 44
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 13.00 | Kopečný Radek | Oblastní přebor jednotlivci
10.530
95 / 20 | 41
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 14.00 | Coufal Zdeněk | Oblastní přebor jednotlivci
4.750
200 / 22 | 35
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2017, 10.00 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
9.092
150 / 25 | 40
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2017, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
6.000
200 / 23 | 56
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2017, 10.00 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
8.692
200 / 23 | 41
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2017, 00.00 | Domanský Jiří | STM - TD 1. třída
8.692

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
202205 / 289 | 597.62
12.50
64.85290000 %
127 / 25 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2016, 11.30 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
5.082
99 / 15 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2016, 13.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.602
118 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2016, 10.00 | Paul Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.862
150 / 19 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2016, 11.30 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
7.892
150 / 19 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2016, 11.30 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
7.892
127 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 11.30 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
5.082
150 / 12 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2017, 11.30 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
12.502
150 / 25 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2017, 11.30 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
6.002
150 / 15 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2017, 11.30 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
10.002
150 / 17 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 09.00 | Coufal Zdeněk | Oblastní přebor jednotlivci
8.822
150 / 12 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 09.00 | Mirga Martin | Oblastní přebor jednotlivci
12.502
55 / 7 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 09.00 | Háva Miloš | Oblastní přebor jednotlivci
7.850
20 / 4 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 15.00 | Háva Miloš | Oblastní přebor jednotlivci
5.000
150 / 16 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2017, 01.30 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
9.372
70 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 4. 2017, 13.00 | Dostál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.660
10 / 2 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 11.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR KÁDR 52/2
5.000
70 / 9 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 13.00 | Ráček Milan | MS MČR KÁDR 52/2
7.770
83 / 9 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 15.00 | Frieda Jan | MS MČR KÁDR 52/2
9.220
127 / 13 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 17.00 | Červenka Michal | MS MČR KÁDR 52/2
9.760
99 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 19.00 | Nenál Jiří | MS MČR KÁDR 52/2
6.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14782 / 310 | 162.52
4.70
66.27120000 %
80 / 17 | 16
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2016, 13.00 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
4.702
38 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2016, 19.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2.532
25 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2016, 16.00 | Paul Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
1.662
51 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2016, 13.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
2.040
61 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2016, 13.00 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
2.442
48 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 13.00 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
1.920
80 / 24 | 14
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 13.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
3.332
72 / 24 | 14
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2017, 13.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
3.000
58 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 13.00 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
2.322
70 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2017, 03.00 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
2.802
68 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 09.00 | Kabeláč Vladimír | Oblastní přebor jednotlivci
2.722
35 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 11.20 | Roba Jiří | Oblastní přebor jednotlivci
1.400
51 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 12.30 | Coufal Zdeněk | Oblastní přebor jednotlivci
2.040
45 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2017, 19.00 | Dostál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.002

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162 / 12 | 275.16
5.16
41.33330000 %
62 / 12 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 4. 2017, 15.00 | Kozák Adam | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.160

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
192705 / 380 | 777.11
18.75
74.10960000 %
200 / 22 | 28
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2015, 10.00 | Hochman Libor | STM - TD 1.třída
9.092
149 / 25 | 33
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 10.00 | Vykydal František | STM - TD 1.třída
5.962
200 / 18 | 63
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2015, 10.00 | Tomek Bronislav | STM - TD 1.třída
11.112
200 / 19 | 40
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2015, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1.třída
10.522
72 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2015, 13.00 | Koky Dušan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.600
200 / 21 | 41
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2015, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1.třída
9.522
150 / 15 | 31
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2015, 09.00 | Hochman Libor | Přebor jednotlivci středomor. oblasti
10.002
150 / 8 | 77
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2015, 11.30 | Dvořáček Vladimír | Přebor jednotlivci středomor. oblasti
18.752
117 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2015, 12.45 | Provazník Jan | Přebor jednotlivci středomor. oblasti
5.850
138 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2015, 14.00 | Zapletal Pavel | Přebor jednotlivci středomor. oblasti
6.902
120 / 20 | 43
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2015, 15.15 | Halama Petr | Přebor jednotlivci středomor. oblasti
6.002
75 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2015, 16.30 | Galita Igor | Přebor jednotlivci středomor. oblasti
3.750
169 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
2. 1. 2016, 10.00 | Hochman Libor | STM - TD 1.třída
6.760
114 / 25 | 32
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Vymětal Leoš | STM - TD 1.třída
4.560
139 / 25 | 30
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2016, 10.00 | Tomek Bronislav | STM - TD 1.třída
5.562
200 / 20 | 44
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2016, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1.třída
10.002
90 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2016, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1.třída
3.600
96 / 12 | 24
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2016, 13.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.000
126 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
1. 5. 2016, 10.00 | Jaroš Vladimír | Baráž o 1.NL - Čechy, Morava
6.302

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131584 / 245 | 446.46
12.50
75.42860000 %
150 / 21 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 11.30 | Kalabis Petr | STM - TD 1.třída
7.142
137 / 25 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 11.30 | Vymětal Leoš | STM - TD 1.třída
5.482
150 / 25 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2015, 11.30 | Liška Zdeněk | STM - TD 1.třída
6.002
100 / 11 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2015, 11.30 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1.třída
9.090
140 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 15.00 | Kováč Aladar | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.002
142 / 23 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2015, 11.30 | Zapletal Pavel | STM - TD 1.třída
6.170
150 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 1. 2016, 11.30 | Kalabis Petr | STM - TD 1.třída
6.002
150 / 12 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 11.30 | Paprskář Milan | STM - TD 1.třída
12.502
150 / 21 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2016, 11.30 | Liška Zdeněk | STM - TD 1.třída
7.142
118 / 16 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2016, 11.30 | Provazník Jan | STM - TD 1.třída
7.370
46 / 14 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2016, 11.30 | Zapletal Pavel | STM - TD 1.třída
3.280
46 / 12 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2016, 15.00 | Bača Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.830
105 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 2016, 11.30 | Knap Josef | Baráž o 1.NL - Čechy, Morava
5.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17981 / 384 | 172.55
3.70
65.40000000 %
53 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2015, 12.30 | Kalabis Petr | STM - TD 1.třída
2.120
56 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 12.30 | Vymětal Leoš | STM - TD 1.třída
2.242
49 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2015, 12.30 | Štaud Božetěch | STM - TD 1.třída
1.962
45 / 25 | 17
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2015, 12.30 | Sukup Marek | STM - TD 1.třída
1.802
50 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 17.00 | Koky Dušan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.502
65 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2015, 12.30 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1.třída
2.602
80 / 22 | 16
Malý stůl: Jednoband
2. 1. 2016, 12.30 | Koláček Josef | STM - TD 1.třída
3.632
66 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 12.30 | Vymětal Leoš | STM - TD 1.třída
2.642
72 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 12.30 | Štaud Božetěch | STM - TD 1.třída
2.882
68 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2016, 12.30 | Sukup Marek | STM - TD 1.třída
2.722
57 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 11.00 | Paprskář Milan | Přebor středomor.oblasti 1band
2.852
43 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 13.00 | Nenál Jiří | Přebor středomor.oblasti 1band
2.150
40 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 15.00 | Sukup Marek | Přebor středomor.oblasti 1band
2.002
47 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 17.00 | Kopečný Radek | Přebor středomor.oblasti 1band
2.350
64 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2016, 12.30 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1.třída
2.562
63 / 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2016, 17.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.700
63 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
1. 5. 2016, 13.00 | Fibinger Jan | Baráž o 1.NL - Čechy, Morava
3.152

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142122 / 250 | 758.48
15.28
63.30550000 %
118 / 13 | 75
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 2014, 10.00 | Kuchař Karel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.070
200 / 17 | 54
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Kalabis Petr | jednotlivci středomoravská oblast
11.762
166 / 20 | 36
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Provazník Jan | jednotlivci středomoravská oblast
8.300
126 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Ferák Karel | jednotlivci středomoravská oblast
6.300
118 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2014, 10.00 | Zapletal Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.900
174 / 17 | 30
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2014, 10.00 | Daniel Vladislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.230
95 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2014, 10.00 | Starý Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.750
70 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2014, 10.00 | Hampl Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.500
236 / 20 | 75
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2015, 14.00 | Hrdlička Lubomír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.802
250 / 19 | 55
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2015, 10.00 | Daniel Vladislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.152
122 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2015, 10.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.101
107 / 7 | 42
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Háva Miloš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.280
103 / 20 | 43
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2015, 10.00 | Zapletal Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.150
237 / 17 | 38
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 10.00 | Hampl Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.940

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151731 / 265 | 656.53
12.50
60.73680000 %
111 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2014, 10.00 | Kuchař Karel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.550
77 / 14 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2014, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.500
142 / 20 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 10.00 | Daniel Vladislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.100
134 / 15 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Ferák Karel | Přebor jednotlivců oblasti
8.932
45 / 7 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Galíček Zdeněk | Přebor jednotlivců oblasti
6.420
150 / 12 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | Přebor jednotlivců oblasti
12.502
108 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2014, 10.00 | Starý Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.402
87 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 10.00 | Hampl Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.350
94 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2015, 14.00 | Vala Miroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.700
179 / 20 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2015, 10.00 | Daniel Vladislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.952
87 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 13.00 | Jaroš Vladimír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.350
93 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2015, 10.00 | Kuchař Karel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.650
75 / 17 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2015, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.410
163 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2015, 10.00 | Zapletal Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.152
186 / 20 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Hampl Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.302

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9458 / 172 | 172.66
3.83
50.88890000 %
43 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2014, 10.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.150
45 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2014, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.252
72 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 10.00 | Caha Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.600
45 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2014, 10.00 | Starý Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.252
60 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 10.00 | Hampl Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.000
38 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2015, 14.00 | Vala Miroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.900
54 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 10.00 | Daniel Vladislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.702
46 / 12 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2015, 10.00 | Slaměník Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.830
55 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2015, 10.00 | Zapletal Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.750

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1131 / 19 | 306.89
6.89
52.40000000 %
131 / 19 | 30
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2000, 10.00 | Uher Miroslav ml. | JM-1.
6.890

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
144 / 12 | 143.66
3.66
29.33330000 %
44 / 12 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2000, 10.00 | Uher Miroslav ml. | JM-1.
3.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
158 / 30 | 111.93
1.93
96.66670000 %
58 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2000, 10.00 | Burian Vladimír | JM-1.
1.931

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
202549 / 164 | 13115.54
44.66
26.11540000 %
19 / 3 | 9
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 1999, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
6.330
2 / 1 | 2
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 1999, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
2.000
36 / 4 | 26
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 1999, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
9.000
52 / 7 | 26
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 1999, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
7.420
35 / 7 | 11
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 1999, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
5.000
43 / 2 | 39
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 1999, 13.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
21.500
78 / 7 | 31
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 1999, 13.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
11.140
31 / 3 | 18
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2000, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
10.330
314 / 11 | 119
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2000, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
28.540
1 / 1 | 1
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2000, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
1.000
188 / 17 | 50
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2000, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
11.050
400 / 17 | 110
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2000, 10.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
23.522
159 / 6 | 131
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2000, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
26.500
1191 / 78 | 119
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2000, 00.00 | Horna Jiří | Přebor JM (Prostějov)
15.264

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
202102 / 224 | 909.38
20.83
37.38460000 %
71 / 8 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 1999, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
8.870
22 / 6 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 1999, 10.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA B
3.660
137 / 14 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 1999, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
9.780
10 / 3 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 1999, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
3.330
250 / 18 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 1999, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
13.882
93 / 10 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 1999, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
9.300
58 / 6 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 1999, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
9.660
78 / 11 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2000, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
7.090
7 / 4 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2000, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
1.750
115 / 9 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2000, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
12.770
60 / 9 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2000, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
6.660
250 / 12 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2000, 10.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
20.832
64 / 10 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2000, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
6.400
887 / 104 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2000, 00.00 | Horna Jiří | Přebor JM (Znojmo)
8.522

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
221310 / 421 | 273.11
5.20
47.15060000 %
26 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 1999, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
1.300
60 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 1999, 10.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
3.000
69 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 1999, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
3.452
49 / 11 | 27
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 1999, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
4.450
67 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 1999, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
3.350
104 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 1999, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
5.200
48 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 1999, 13.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA B
2.400
43 / 12 | 14
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2000, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
3.580
58 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2000, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
2.900
44 / 12 | 17
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2000, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
3.660
36 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2000, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
1.800
57 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2000, 10.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
2.850
34 / 14 | 19
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2000, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
2.420
303 / 88 | 17
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2000, 00.00 | Horna Jiří | Přebor JM, skup.A (Znojmo)
3.444
312 / 104 | 18
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2000, 00.00 | Horna Jiří | Přebor JM, finále (Znojmo)
3.002

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132475 / 270 | 949.16
15.62
76.15380000 %
201 / 29 | 36
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 1998, 10.00 | Hejný Vlado | JM-1.
6.930
212 / 30 | 38
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 1998, 10.00 | Soušek Michal | JM-1.
7.062
250 / 17 | 94
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 1998, 10.00 | Hladký Jiří | JM-1.
14.702
250 / 18 | 50
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 1998, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM-1.
13.882
250 / 28 | 58
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 1998, 10.00 | Gratza Roman | JM-1.
8.922
250 / 28 | 56
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 1998, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
8.922
120 / 16 | 45
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 1999, 10.00 | Pochylý Otto | JM-1.
7.500
10 / 2 | 10
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 1999, 10.00 | Brychta Miloš | JM-1.
5.000
43 / 9 | 14
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 1999, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
4.770
250 / 26 | 33
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 1999, 10.00 | Kavan Jiří | JM-1.
9.611
250 / 16 | 89
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 1999, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM-1.
15.622
139 / 23 | 24
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 1999, 10.00 | Gratza Roman | JM-1.
6.040
250 / 28 | 49
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 1999, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
8.922

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171947 / 287 | 676.78
18.75
79.77270000 %
63 / 13 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 1998, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
4.840
133 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 1998, 10.00 | Brychta Miloš | JM-1.
6.650
81 / 12 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 1998, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
6.750
150 / 17 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 1998, 10.00 | Kavan Jiří | JM-1.
8.822
150 / 29 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 1998, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM-1.
5.172
150 / 27 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 1998, 10.00 | Novák Jiří | JM-1.
5.552
86 / 19 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 1998, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
4.520
150 / 15 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 1999, 10.00 | Sedlák Pavel | JM-1.
10.002
150 / 19 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 1999, 10.00 | Brychta Miloš | JM-1.
7.892
145 / 21 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 1999, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
6.900
102 / 26 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 1999, 10.00 | Kavan Jiří | JM-1.
3.920
150 / 8 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 1999, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM-1.
18.752
150 / 11 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 1999, 10.00 | Novák Jiří | JM-1.
13.632
95 / 19 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 1999, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
5.000
192 / 31 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 4. 1999, 00.00 | Horna Jiří | Přebor I.třídy (Jižní Morava, Znojmo)
6.190

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20946 / 374 | 152.52
4.00
81.39800000 %
30 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 1998, 10.00 | Hejný Vlado | JM-1.
2.000
39 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 1998, 10.00 | Brychta Miloš | JM-1.
2.600
78 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 1998, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
3.900
60 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 1998, 10.00 | Volavka Jiří | JM-1.
2.402
60 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 1998, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM-1.
4.002
60 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 1998, 10.00 | Gratza Roman | JM-1.
2.722
60 / 22 | 14
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 1998, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
2.722
60 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 1999, 10.00 | Sedlák Pavel | JM-1.
2.852
30 / 16 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 1999, 10.00 | Brychta Miloš | JM-1.
1.870
60 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 1999, 10.00 | Vedra Jaroslav | JM-1.
2.852
27 / 18 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 1999, 10.00 | Kavan Jiří | JM-1.
1.500
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 1999, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM-1.
3.002
60 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 1999, 10.00 | Gratza Roman | JM-1.
3.002
38 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 1999, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
2.370
224 / 108 | 15
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 1999, 00.00 | Horna Jiří | Přebor (Jižní Morava, Prostějov)
2.076