User
New userChange password

Štěpánek Jiří

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24457 / 916 | 4 | 40.498
1.071
63.47220000 %
18 / 40 | 2

25. 9. 2019, 17.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
22 / 40 | 2

25. 9. 2019, 18.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
19 / 40 | 2

25. 9. 2019, 19.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
18 / 40 | 4

9. 10. 2019, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
12 / 40 | 2

9. 10. 2019, 18.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
27 / 40 | 4

9. 10. 2019, 19.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
29 / 40 | 4

23. 10. 2019, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
15 / 40 | 2

23. 10. 2019, 18.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3751
24 / 40 | 3

23. 10. 2019, 19.30 | Rubáš Zdeněk | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
13 / 33 | 3

6. 11. 2019, 17.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3930
16 / 40 | 4

6. 11. 2019, 18.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
17 / 33 | 4

6. 11. 2019, 19.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5150
11 / 40 | 2

10. 11. 2019, 11.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
14 / 33 | 3

10. 11. 2019, 12.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4240
20 / 40 | 3

10. 11. 2019, 13.00 | Diviš Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
15 / 37 | 2

20. 11. 2019, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4050
25 / 35 | 4

20. 11. 2019, 18.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7140
17 / 37 | 4

20. 11. 2019, 19.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4590
25 / 40 | 4 | 3

28. 11. 2019, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
21 / 40 | 4 | 4

28. 11. 2019, 18.30 | Dvořáček Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
30 / 28 | 3 | 3

28. 11. 2019, 19.30 | Vácha Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
15 / 40 | 2

4. 12. 2019, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
19 / 40 | 3

4. 12. 2019, 18.30 | Ott Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
15 / 40 | 4

4. 12. 2019, 19.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
48732 / 1749 | 50.418
0.700
50.83330000 %
11 / 32 | 2

6. 9. 2018, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3430
15 / 40 | 4

6. 9. 2018, 18.40 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
20 / 40 | 4

6. 9. 2018, 19.50 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
9 / 40 | 2

19. 9. 2018, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2250
20 / 40 | 3

19. 9. 2018, 18.40 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
20 / 40 | 3

19. 9. 2018, 19.50 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
22 / 40 | 3

2. 10. 2018, 17.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
16 / 40 | 3

2. 10. 2018, 18.40 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
19 / 40 | 3

2. 10. 2018, 19.50 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
23 / 40 | 4

30. 10. 2018, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
10 / 40 | 4

30. 10. 2018, 18.40 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2500
20 / 40 | 5

30. 10. 2018, 19.50 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
16 / 40 | 3

14. 11. 2018, 17.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
17 / 40 | 3

14. 11. 2018, 18.40 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
22 / 40 | 4

14. 11. 2018, 19.50 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
5 / 19 | 1

27. 11. 2018, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2630
16 / 26 | 3

27. 11. 2018, 18.40 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6150
24 / 40 | 4

27. 11. 2018, 19.50 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
6 / 30 | 2

11. 12. 2018, 17.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2000
12 / 33 | 2

11. 12. 2018, 18.40 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3630
26 / 40 | 3

11. 12. 2018, 19.50 | Dvořáček Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6500
13 / 32 | 4

3. 1. 2019, 17.30 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4060
8 / 26 | 1

3. 1. 2019, 18.40 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3070
14 / 40 | 4

3. 1. 2019, 19.50 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3502
18 / 39 | 4

16. 1. 2019, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4610
16 / 32 | 4

16. 1. 2019, 18.40 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
5 / 40 | 1

16. 1. 2019, 19.50 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.1250
18 / 40 | 4

30. 1. 2019, 17.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
14 / 40 | 3

30. 1. 2019, 18.40 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
10 / 40 | 2

30. 1. 2019, 19.50 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2500
13 / 40 | 2

14. 2. 2019, 17.30 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
11 / 40 | 2

14. 2. 2019, 18.40 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
14 / 30 | 2

14. 2. 2019, 19.50 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4660
17 / 40 | 3

11. 3. 2019, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
15 / 40 | 2

11. 3. 2019, 18.40 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3752
14 / 27 | 4

11. 3. 2019, 19.50 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5180
11 / 40 | 2

26. 3. 2019, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
16 / 40 | 3

26. 3. 2019, 18.40 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4002
13 / 40 | 2

26. 3. 2019, 19.50 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3252
11 / 27 | 3

11. 4. 2019, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4070
28 / 40 | 4

11. 4. 2019, 18.40 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
11 / 35 | 3

11. 4. 2019, 19.50 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3140
19 / 31 | 3

23. 4. 2019, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6120
16 / 28 | 3

23. 4. 2019, 18.40 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5710
15 / 40 | 2

23. 4. 2019, 19.50 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
12 / 35 | 5

15. 5. 2019, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3420
15 / 27 | 3

15. 5. 2019, 18.40 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5550
16 / 40 | 3

15. 5. 2019, 19.50 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
54892 / 2075 | 50.429
0.763
55.06170000 %
9 / 40 | 2

14. 9. 2017, 17.30 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
14 / 40 | 2

14. 9. 2017, 18.45 | Klír Viktor | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3502
18 / 40 | 3

14. 9. 2017, 20.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
8 / 26 | 2

26. 9. 2017, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3070
24 / 37 | 3

26. 9. 2017, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6480
16 / 34 | 3

26. 9. 2017, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4700
12 / 38 | 2

12. 10. 2017, 17.30 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3150
23 / 31 | 4

12. 10. 2017, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7410
12 / 35 | 2

12. 10. 2017, 20.00 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3420
20 / 40 | 5

24. 10. 2017, 17.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
21 / 40 | 3

24. 10. 2017, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
22 / 39 | 3

24. 10. 2017, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5640
13 / 40 | 3

7. 11. 2017, 17.30 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
25 / 40 | 4

7. 11. 2017, 18.45 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
11 / 40 | 2

7. 11. 2017, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
11 / 40 | 2

21. 11. 2017, 17.30 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
16 / 40 | 3

21. 11. 2017, 18.45 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
26 / 40 | 4

21. 11. 2017, 20.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
7 / 40 | 3

7. 12. 2017, 17.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1750
18 / 40 | 3

7. 12. 2017, 18.45 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4501
10 / 37 | 3

7. 12. 2017, 20.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2700
21 / 40 | 3

18. 1. 2018, 17.30 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
17 / 40 | 3

18. 1. 2018, 18.45 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
14 / 40 | 3

18. 1. 2018, 20.00 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3502
9 / 40 | 3

30. 1. 2018, 17.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
20 / 40 | 4

30. 1. 2018, 18.45 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
8 / 40 | 2

30. 1. 2018, 20.00 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2000
15 / 34 | 4

15. 2. 2018, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4410
15 / 23 | 4

15. 2. 2018, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6520
29 / 38 | 4

15. 2. 2018, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7630
15 / 33 | 3

27. 2. 2018, 17.30 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4540
26 / 40 | 3

27. 2. 2018, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6500
12 / 40 | 2

27. 2. 2018, 20.00 | Pechman Vít | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3002
21 / 40 | 4

13. 3. 2018, 17.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5251
14 / 40 | 4

13. 3. 2018, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
13 / 40 | 4

13. 3. 2018, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
18 / 40 | 4

16. 3. 2018, 17.40 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
15 / 40 | 3

16. 3. 2018, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
20 / 40 | 4

16. 3. 2018, 20.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
16 / 36 | 3

28. 3. 2018, 17.30 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4440
11 / 40 | 2

28. 3. 2018, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
9 / 40 | 2

28. 3. 2018, 20.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
25 / 38 | 4

11. 4. 2018, 17.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6570
14 / 40 | 3

11. 4. 2018, 18.45 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
18 / 40 | 3

11. 4. 2018, 20.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
12 / 40 | 4

26. 4. 2018, 17.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
16 / 40 | 3

26. 4. 2018, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
18 / 40 | 5

26. 4. 2018, 20.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
24 / 40 | 5

2. 5. 2018, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
23 / 36 | 5

2. 5. 2018, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6380
16 / 40 | 3

2. 5. 2018, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
16 / 40 | 4

9. 5. 2018, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
22 / 40 | 3

9. 5. 2018, 18.45 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
14 / 40 | 2

9. 5. 2018, 20.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31365 / 1001 | 60.364
0.750
1.250
46.08590000 %
4 / 12 | 2

12. 9. 2015, 11.00 | Soukup Roman | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.3330
15 / 20 | 6

12. 9. 2015, 11.00 | Korec Jaroslav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.7502
8 / 21 | 3

12. 9. 2015, 11.00 | Váša Marek | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.3810
6 / 15 | 1

12. 9. 2015, 11.30 | Vejvoda Vladimír | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.4002
6 / 12 | 2

12. 9. 2015, 12.00 | Smotlacha Miroslav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.5000
3 / 12 | 1

12. 9. 2015, 12.40 | Váša Marek | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.2500
5 / 12 | 2

12. 9. 2015, 13.00 | Mondšpígl Tomáš | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.4160
13 / 33 | 3

24. 9. 2015, 19.10 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3930
30 / 40 | 4

24. 9. 2015, 20.20 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
15 / 40 | 3

24. 9. 2015, 20.20 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
9 / 39 | 2

11. 10. 2015, 11.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2300
12 / 40 | 5

11. 10. 2015, 12.10 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
12 / 40 | 3

11. 10. 2015, 13.20 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
8 / 40 | 1

5. 11. 2015, 18.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2000
20 / 40 | 2

5. 11. 2015, 18.10 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
8 / 40 | 2

5. 11. 2015, 19.20 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2000
14 / 28 | 4

17. 11. 2015, 18.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
8 / 37 | 2

17. 11. 2015, 19.10 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2160
21 / 40 | 5

17. 11. 2015, 20.20 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
14 / 39 | 4

1. 12. 2015, 18.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3590
12 / 40 | 3

1. 12. 2015, 19.10 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
17 / 40 | 3

1. 12. 2015, 20.20 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
9 / 40 | 2

7. 2. 2016, 11.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
14 / 36 | 2

7. 2. 2016, 12.10 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3880
18 / 40 | 4

7. 2. 2016, 13.20 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
13 / 40 | 1

25. 2. 2016, 17.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
13 / 40 | 3

25. 2. 2016, 18.10 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
16 / 40 | 2

25. 2. 2016, 19.20 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
3 / 17 | 1

10. 3. 2016, 18.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1760
7 / 28 | 2

10. 3. 2016, 19.10 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
12 / 40 | 3

10. 3. 2016, 20.20 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000