Filip Antonín

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6102 / 249 | 3 | 30.409
0.500
63.75000000 %
22 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 15.00 | Peter Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4402
25 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2020, 11.00 | Karkoška Roman | ZS 3B I. LIGA
0.5002
18 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 15.30 | Pelikán Petr | ZS 3B I. LIGA
0.3600
20 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 12.30 | Hajný David | ZS 3B I. LIGA
0.4002
6 / 25 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 11.00 | Vítek Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.2401
11 / 24 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 15.00 | Kočička Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.4580

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
462 / 142 | 50.436
0.525
44.28570000 %
12 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 14.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.3330
13 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 11.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
21 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 13.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 16.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18373 / 673 | 60.554
0.937
61.14750000 %
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 14.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
20 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 11.00 | Švára Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.5002
26 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 14.00 | Kratochvíl Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6502
24 / 39 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 11.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.6150
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2017, 13.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.4750
19 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 11.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.4752
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 11.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.9372
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 16.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 13.00 | Kováč Aladar | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
30 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 16.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.7502
17 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 13.00 | Daněk Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2018, 18.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
21 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 14.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6560
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 16.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.6500
11 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 16.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.2750
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 11.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
15 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 12.00 | Bušanský Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.6002
11 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 13.15 | Švára Libor | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.4400

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22364 / 704 | 50.517
0.909
67.40740000 %
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 13.00 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4250
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 13.00 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5750
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 12.00 | Švára Libor | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.4332
15 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 14.00 | Markup Petr | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5002
20 / 27 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 17.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.7402
9 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 19.00 | Hambálková Irena | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.3000
7 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 10.00 | Matyáš Radek | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.2800
15 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 12.00 | Hykš Petr | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.6002
19 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 13.00 | Hrdlička Lubomír | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.7602
16 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 16.00 | Uher Miroslav ml. | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.6400
20 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 17.00 | Matyáš Radek | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.9092
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 13.00 | Chytil Rudolf | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5502
21 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2017, 12.00 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5250
20 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 19.00 | Sibai Fouad | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.6662
10 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 10.00 | Ráček Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.3332
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 12.00 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.8101
14 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 15.00 | Ettel Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.3680
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 18.00 | Boháč Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.5660
17 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 15.00 | Hambálková Irena | VS MČR TROJBAND
0.5662
12 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 17.00 | Kalabis Petr | VS MČR TROJBAND
0.4000
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2017, 11.00 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3502
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2017, 15.00 | Kratochvíl Dušan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3252

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13243 / 482 | 90.504
0.810
65.67570000 %
17 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 11.30 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4250
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 13.00 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7692
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 16.00 | Peter Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5502
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5332
10 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 17.00 | Korec Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.3332
22 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 21.00 | Ráček Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5500
18 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2015, 10.00 | Purkyt Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.4500
8 / 26 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2015, 13.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.3070
30 / 37 | 9
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 11.30 | Stareček Pavel | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8102
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 14.30 | Matoušek Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5002
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 17.30 | Peter Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5752
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 11.30 | Šimíček Lukáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2750
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 14.30 | Žabenský Zbyněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4002

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6121 / 216 | 80.560
1.000
67.22220000 %
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 13.00 | Šimek Stanislav | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.4002
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 19.00 | Masár Stanislav | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.5250
24 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2015, 12.00 | Váša Marek | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.7500
21 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Aleš Jan | VS MČR Trojband
0.5520
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2015, 00.00 | Korec Jaroslav | VS MČR Trojband
0.3250
26 / 26 | 8
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2015, 00.00 | Domanský Pavel | VS MČR Trojband
1.0000

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8121 / 261 | 40.463
0.725
57.61900000 %
0
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 10.00 | Popeňažník Lukáš | OPEN TOUR 3B | VS MČR 3B - pořadí + body
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Kafka Jan st. | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.6002
11 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Popeňažník Lukáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.2890
19 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.5750
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Korec Jaroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.2000
29 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Truhlář Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.7252
12 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.3870
18 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Bača Tomáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.4610

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5103 / 251 | 50.410
0.764
0.833
139.18920000 %
14 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Korec Jaroslav | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.2800
13 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.3090
34 / 69 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Hovorka Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.4922
29 / 73 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Joch Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.3970
13 / 17 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.7640

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8201 / 423 | 100.475
0.697
0.750
82.04080000 %
10 / 46 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 15.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.2170
30 / 43 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 19.30 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6972
14 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.4110
24 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2011, 10.00 | Štefan Josef | Extraliga v trojbandu
0.4002
39 / 60 | 10
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.6501
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 14.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.5000
27 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 10.00 | Štefan Josef | Extraliga v trojbandu
0.4502
27 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2011, 10.30 | Absolon Jiří | Extraliga v trojbandu
0.4500

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15442 / 841 | 80.525
0.775
1.250
126.28570000 %
26 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 08.00 | Milko Lukáš | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6842
37 / 65 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 08.00 | Kratochvíl Dušan | 1. Grand Prix v trojbandu
0.5692
36 / 63 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 20.00 | Váša Marek | 1. Grand Prix v trojbandu
0.5710
14 / 52 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2009, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.2690
26 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2009, 14.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.6340
29 / 57 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 09.00 | Dostál Martin | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.5080
31 / 72 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 16.00 | Müller Martin | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.4302
31 / 64 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 20.00 | Janata Jan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.4840
36 / 74 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 10.00 | Kratochvíl Dušan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.4862
38 / 49 | 8
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 12.00 | Šlechta Jan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.7750
17 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 16.00 | Boháč Martin | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.6290
30 / 55 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 18.00 | Hájek Radovan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.5450
39 / 75 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 20.00 | Bálek Martin | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.5202
26 / 52 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2010, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.5000
26 / 57 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2010, 14.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.4560

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0
0
Závodní stůl: Trojband
31. 1. 2009, 12.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24564 / 1137 | 60.496
0.888
0.777
86.90290000 %
35 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Daněk Josef | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.7290
29 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Tichý Miloslav | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.4910
22 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Stareček Vladimír | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.3660
37 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Bílek Rudolf | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.6162
23 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2007, 10.00 | Líška Antonín ml. | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.3830
37 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2007, 16.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6162
24 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2007, 10.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4800
29 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2007, 10.00 | Barbořík Jiří | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4830
30 / 47 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Zembinský René | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.6382
14 / 26 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.5380
27 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4500
40 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 12. 2007, 10.00 | Šotola Marek ml. | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.8882
0
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Pohůtka Ladislav | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
2
13 / 37 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.3510
24 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.4280
32 / 62 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.5160
25 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2008, 10.00 | Coufalík Ivo | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4162
13 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.2600
18 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Walach Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4180
22 / 50 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Frühauf Roman | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4402
19 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4220
21 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5670
15 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4280
15 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5550

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17370 / 707 | 60.523
0.950
1.285
112.12120000 %
28 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.5952
7 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.2590
17 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.5150
15 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.5350
13 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.3610
37 / 62 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.5962
14 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.4820
38 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2007, 10.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.6332
10 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2007, 14.00 | Daněk Josef | Extraliga v trojbandu
0.2630
24 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 3. 2007, 10.00 | Englic Martin | Extraliga v trojbandu
0.4002
16 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4100
21 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5520
28 / 44 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Kopečný Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6362
22 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5640
34 / 68 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5000
8 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4210
38 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.9500

2005/2006

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4160 / 71 | 102.25
2.92
0
76 / 29 | 9
Závodní stůl: Jednoband
7. 4. 2006, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | Mistrovství ČR, kvalifik. (Billard Brno)
2.624
84 / 42 | 10
Závodní stůl: Jednoband
9. 4. 2006, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství ČR (Billard Brno)
2.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17434 / 860 | 90.504
0.701
84.26970000 %
15 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2005, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 2.Grand Prix (Ekvita Kladno)
0.4410
31 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2005, 10.00 | Bača Miroslav | 3B-liga
0.5160
20 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2005, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 3.Grand Prix (BC Poruba)
0.4440
34 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2005, 10.00 | Hudák Jan | 3B-liga
0.5662
56 / 130 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2006, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství ČR (SK BC Praha)
0.4302
40 / 57 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2006, 10.00 | Walach Ladislav | 3B-liga
0.7012
44 / 76 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2006, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 5.Grand Prix (BC Kroměříž)
0.5782
38 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2006, 10.00 | Stareček Vladimír | 3B-liga
0.6332
31 / 60 | 9
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2006, 15.00 | Šlechta Jan | 3B-liga
0.5160
27 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2006, 10.00 | Hudák Jan | 3B-liga
0.4500
44 / 89 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2006, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 6.Grand Prix (Billard Brno)
0.4942
24 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 6. 2006, 10.00 | Šlechta Jan | 3B-liga
0.4000
30 / 69 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 6. 2006, 00.00 | Filip Antonín | Ekvita Cup (KLADNO)
0.4340

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
258 / 20 | 112.90
4.20
0
58 / 20 | 11
Závodní stůl: Kádr 71/2
7. 4. 2006, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | Mistrovství ČR, kvalifik. (Billard Brno)
2.902

2004/2005

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
255 / 24 | 82.29
2.40
0
55 / 24 | 8
Závodní stůl: Jednoband
29. 4. 2005, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství republiky (Herna BC Faus)
2.290

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10262 / 480 | 60.545
0.757
0
27 / 61 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2004, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.4422
41 / 64 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2004, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.6404
50 / 90 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2004, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.5554
36 / 62 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2005, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.5802
26 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2005, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.5412
65 / 106 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2005, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
0.6132
17 / 49 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 5. 2005, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 8.Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.3462

2003/2004

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
252 / 30 | 111.73
1.80
0
52 / 30 | 11
Závodní stůl: Jednoband
29. 5. 2004, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
1.730

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17456 / 851 | 50.535
0.871
0
32 / 72 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2003, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.4440
59 / 91 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 10. 2003, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6482
34 / 67 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2003, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.5070
30 / 67 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2003, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.4470
59 / 99 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2004, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.5962
64 / 128 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2004, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 6. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.5002
56 / 71 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2004, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.7882
41 / 83 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2004, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 7. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.4942
42 / 90 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 2004, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 8. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.4662
39 / 83 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2004, 00.00 | Filip Antonín | Ekvita cup (Herna Ekvity Kladno)
0.4690

2002/2003

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14734 / 335 | 162.19
3.20
0
254 / 114 | 12
Závodní stůl: Jednoband
8. 12. 2002, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | I. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
2.226
122 / 60 | 13
Závodní stůl: Jednoband
9. 2. 2003, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | III. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
2.032
98 / 55 | 10
Závodní stůl: Jednoband
2. 3. 2003, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
1.782
260 / 106 | 16
Závodní stůl: Jednoband
1. 6. 2003, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
2.454

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12335 / 566 | 50.591
0.760
100.00000000 %
42 / 65 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2002, 14.00 | Šotola Marek st. | "LIGA ""B"""
0.6462
63 / 105 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2002, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix (Herna Ekvity Kladno)
0.6004
40 / 66 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2002, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | V. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
0.6064
8 / 26 | 1
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2002, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | VII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.3072
19 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 12. 2002, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | VIII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.7602
61 / 109 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2003, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.5592
70 / 109 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2003, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | IX. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.6422
32 / 61 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2003, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | X. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.5240

2001/2002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4124 / 251 | 40.494
0.621
0
33 / 70 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2001, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix Praha (Herna BC Praha)
0.4712
77 / 133 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2001, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix Brno (Herna Billardu Brno)
0.5784
14 / 48 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2002, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
0.2910

2000/2001

1999/2000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12202 / 417 | 50.484
0.833
36.66670000 %
52 / 86 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 1999, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.6042
30 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2000, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (EKVITA KLADNO)
0.6002
46 / 113 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2000, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (EKVITA KLADNO)
0.4072
33 / 80 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2000, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.4122
30 / 54 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2000, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.5552
4 / 11 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2000, 16.00 | Kavka Petr | "DRUŽ. ""A"""
0.3630
7 / 23 | 1
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2000, 10.00 | Šlechta Jan | "DRUŽ. ""A"""
0.3040

1998/1999

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2276 / 40 | 306.90
8.33
0
276 / 40 | 30
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 12. 1998, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP,Skupina B (BILLARD BRNO)
6.902

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2120 / 43 | 132.79
3.00
0
120 / 43 | 13
Závodní stůl: Jednoband
10. 1. 1999, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
2.790

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27694 / 1233 | 70.562
1.875
88.80600000 %
65 / 115 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 1998, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP,Skupina D (BC OLOMOUC)
0.5652
154 / 268 | 7
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 1998, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BC OLOMOUC)
0.5748
164 / 309 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 1998, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
0.5306
88 / 137 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 1999, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BC MOST)
0.6422
37 / 87 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 3. 1999, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (EKVITA KLADNO)
0.4250
30 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 1999, 10.00 | Kočička Petr | FINÁLE MR
0.6382
30 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 1999, 17.00 | Kohout Štěpán | FINÁLE MR
0.5352
15 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 1999, 13.00 | Stehlík František | DVOJICE C
0.6812
7 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 1999, 16.00 | Kohout Štěpán | DVOJICE C
0.3500
13 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 1999, 20.00 | Stareček Vladimír | DVOJICE ČT
0.5202
11 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 1999, 10.00 | Domanský Pavel | DVOJICE SE
0.4400
13 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 1999, 13.00 | Slováček Martin | DVOJICE F3
0.8660
67 / 107 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 5. 1999, 00.00 | Filip Antonín | MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (BC MOST)
0.6262

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1250 / 28 | 768.92
8.92
100.00000000 %
250 / 28 | 76
Závodní stůl: Volná hra
16. 5. 1998, 14.00 | Aleš Jan | FINÁLE MR3
8.922

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4454 / 73 | 416.21
10.00
100.00000000 %
154 / 25 | 19
Závodní stůl: Kádr 47/2
24. 10. 1997, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
6.162
150 / 33 | 41
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 5. 1998, 16.00 | Pokorný Ondřej | FINÁLE MR
4.542
150 / 15 | 34
Závodní stůl: Kádr 47/2
16. 5. 1998, 14.00 | Slováček Martin | FINÁLE MR3
10.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5315 / 144 | 142.18
3.15
92.50000000 %
103 / 43 | 13
Závodní stůl: Jednoband
7. 11. 1997, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
2.392
138 / 63 | 10
Závodní stůl: Jednoband
9. 11. 1997, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
2.190
74 / 38 | 14
Závodní stůl: Jednoband
15. 5. 1998, 16.00 | Kohout Štěpán | FINÁLE MR
1.940

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
493 / 182 | 40.511
0.857
0
44 / 96 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 1997, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.4580
49 / 86 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 1997, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.5692

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4290 / 56 | 285.17
7.58
0
211 / 36 | 28
Závodní stůl: Kádr 71/2
7. 11. 1997, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
5.862
79 / 20 | 14
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 11. 1997, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
3.950

1996/1997

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
139 / 11 | 103.54
3.54
32.50000000 %
39 / 11 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/1
18. 5. 1997, 10.00 | Andrejovský Miroslav | FINÁLE MR
3.540

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4543 / 63 | 408.61
13.63
0
300 / 28 | 40
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 10. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifik. Extra ligy - B (Billard BRNO)
10.714
243 / 35 | 32
Závodní stůl: Kádr 47/2
13. 10. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | Extra liga - skupina A (Billard BRNO)
6.940

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4223 / 99 | 142.25
2.60
0
120 / 47 | 13
Závodní stůl: Jednoband
25. 10. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifik. Extra ligy - B (Billard BRNO)
2.554
103 / 52 | 14
Závodní stůl: Jednoband
27. 10. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | Extra liga - skupina A (Billard BRNO)
1.980

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21488 / 870 | 70.560
1.333
97.50000000 %
64 / 84 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - B (Billard BRNO)
0.7614
30 / 64 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina A (Billard BRNO)
0.4680
55 / 119 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - C (Billard BRNO)
0.4624
44 / 73 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 11. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - C (SK BC PRAHA)
0.6022
69 / 121 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina B (SK BC PRAHA)
0.5702
63 / 117 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - C (SK BC PRAHA)
0.5382
53 / 85 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 1997, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - C (Billard BRNO)
0.6232
32 / 88 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 1997, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina A (Billard BRNO)
0.3630
19 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 5. 1997, 10.00 | Gazdoš Ivo | DVOJICE-A
0.4750
20 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 5. 1997, 10.00 | Walach Ladislav | DVOJICE-A
0.9092
19 / 23 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 5. 1997, 18.00 | Kováč Zoltán | DVOJICE
0.8260
20 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 1997, 10.00 | Musil Jan | DVOJICE
0.5882

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3289 / 38 | 327.60
9.00
90.00000000 %
181 / 26 | 27
Závodní stůl: Kádr 71/2
25. 10. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifik. Extra ligy - B (Billard BRNO)
6.960
108 / 12 | 32
Závodní stůl: Kádr 71/2
17. 5. 1997, 18.00 | Truksa Otakar | FINÁLE MR
9.000

1995/1996

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1100 / 14 | 257.14
7.14
100.00000000 %
100 / 14 | 25
Závodní stůl: Kádr 47/2
23. 3. 1996, 13.00 | Vysloužil Jaromír | "2.LIGA ""C"""
7.142

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
290 / 58 | 81.55
1.64
56.25000000 %
51 / 31 | 6
Závodní stůl: Jednoband
24. 5. 1996, 17.00 | Slováček Martin | FINÁLE MR
1.640
39 / 27 | 8
Závodní stůl: Jednoband
25. 5. 1996, 15.00 | Onderka Heřman | FINÁLE MR
1.440

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
451290 / 2494 | 50.517
2.500
100.00000000 %
54 / 112 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 1995, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - kvalif. ""B""" (BILLARD BRNO)
0.4822
91 / 146 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 1995, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""C""" (BILLARD BRNO)
0.6232
98 / 183 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 1995, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""A""" (BILLARD BRNO)
0.5350
60 / 129 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 1995, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - kvalif. ""B""" (BILLARD PLZEŇ)
0.4654
104 / 160 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 1995, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""A""" (BILLARD PLZEŇ)
0.6504
30 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 1995, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - semifinále 2 (BILLARD PLZEŇ)
0.7142
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 1995, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - finále o 1.m (BILLARD PLZEŇ)
0.5000
133 / 247 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 12. 1995, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""A""" (BILLARD PLZEŇ)
0.5382
71 / 186 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""B""" (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.3814
21 / 54 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - semifinále 1 (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.3880
20 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - finále o 3.m (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.4340
83 / 140 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""C""" (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.5924
89 / 173 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""C""" (BC OSTRAVA)
0.5144
16 / 56 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - semifinále 2 (BC OSTRAVA)
0.2850
38 / 68 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - finále o 3.m (BC OSTRAVA)
0.5580
102 / 176 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""B""" (BC OSTRAVA)
0.5796
12 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - semifinále 1 (BC OSTRAVA)
0.3520
25 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - finále o 3.m (BC OSTRAVA)
0.5810
9 / 50 | 1
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 1996, 13.00 | Dokoupil Oldřich | "2.LIGA ""C"""
0.1802
149 / 266 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina A (SK BC PRAHA)
0.5606
29 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - finále o 3.m (SK BC PRAHA)
0.5570
26 / 71 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 1996, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - semifinále 1 (SK BC PRAHA)
0.3660

1994/1995

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8526 / 228 | 202.30
2.95
0
152 / 59 | 20
Závodní stůl: Jednoband
5. 11. 1994, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina A (SSK VÍTKOVICE)
2.572
66 / 33 | 7
Závodní stůl: Jednoband
6. 11. 1994, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - semifinále 2 (SSK VÍTKOVICE)
2.000
80 / 41 | 10
Závodní stůl: Jednoband
6. 11. 1994, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - finále o 3. (SSK VÍTKOVICE)
1.950
128 / 57 | 15
Závodní stůl: Jednoband
17. 12. 1994, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina A (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
2.242
62 / 21 | 13
Závodní stůl: Jednoband
17. 12. 1994, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - semifinále 2 (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
2.950
38 / 17 | 10
Závodní stůl: Jednoband
17. 12. 1994, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - finále o 3. (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
2.230

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26604 / 1211 | 80.498
1.250
0
30 / 65 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 1994, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.4612
60 / 123 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 1994, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.4872
114 / 212 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 1994, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina A (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.5372
40 / 85 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 1995, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
0.4704
72 / 157 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 1995, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina A (SK BC PRAHA)
0.4580
20 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 1995, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kval. GRAND PRIX, dodatek (SK BC PRAHA)
0.6892
86 / 161 | 8
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 1995, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kvalif. GRAND PRIX skup.A (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
0.5348
108 / 211 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 1995, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina A (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
0.5112
74 / 168 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 1995, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | Kvalif. GRAND PRIX skup.A (BILLARD BRNO)
0.4402

Malý stůl

2019/2020

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2258 / 40 | 346.45
7.50
86.00000000 %
150 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 11.30 | Osvald Josef | JM TD 1.třída
7.502
108 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 11.30 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
5.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13345 / 109 | 343.16
3.62
44.23080000 %

Malý stůl: Jednoband
4. 9. 2019, 22.00 | Fait Jan | Klubový turnaj v 1B
58 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 9. 2019, 02.00 | Jaroš Vladimír | Klubový turnaj v 1B
3.620

Malý stůl: Jednoband
5. 9. 2019, 05.00 | Sirotek Adam | Klubový turnaj v 1B
60 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 9. 2019, 10.00 | Čermák Igor | Klubový turnaj v 1B
3.002
47 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 9. 2019, 14.00 | Pařil Martin | Klubový turnaj v 1B
2.352

Malý stůl: Jednoband
5. 9. 2019, 19.00 | Vinský Zdeněk | Klubový turnaj v 1B

Malý stůl: Jednoband
6. 9. 2019, 00.00 | Kareš Michal | Klubový turnaj v 1B

Malý stůl: Jednoband
6. 9. 2019, 04.00 | Knap Josef | Klubový turnaj v 1B
60 / 18 | 34
Malý stůl: Jednoband
6. 9. 2019, 08.00 | Hrdlička Lubomír | Klubový turnaj v 1B
3.332

Malý stůl: Jednoband
6. 9. 2019, 12.00 | Hradecký Rostislav | Klubový turnaj v 1B

Malý stůl: Jednoband
6. 9. 2019, 15.00 | Keberle Eduard | Klubový turnaj v 1B
60 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 13.00 | Veselý Milan | JM TD 1.třída
3.332
60 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 13.00 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
3.522

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16349 / 436 | 8 | 50.800
2.000
71.22450000 %
30 / 25 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 13.30 | Soušek Michal | 3B JM 1.třída
1.2002
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 14.30 | Pernica Ivan | 3B JM 1.třída
0.5662
18 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 15.30 | Lancinger Petr | 3B JM 1.třída
0.6002
30 / 15 | 8
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2019, 18.00 | Burian Vladimír | 3B JM 1.třída
2.0002
9 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2019, 19.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM 1.třída
0.3330
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2019, 20.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM 1.třída
0.6660
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Zaňát Jaroslav | 3B JM 1.třída
0.7332
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 11.00 | Konečný Martin | 3B JM 1.třída
0.7002
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.00 | Vašina Radoslav | 3B JM 1.třída
0.5332
18 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 18.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM 1.třída
0.6002
16 / 30 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 18.00 | Hošek Ondřej | 3B JM 1.třída
0.5330
30 / 26 | 8 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 20.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM 1.třída
1.1532
30 / 22 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 12.30 | Ležák Václav | MČR 3B MS D3
1.3632
20 / 21 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 15.45 | Bača Miroslav | MČR 3B MS D3
0.9520
24 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 18.45 | Šnyta Radek | MČR 3B MS D3
0.8002
28 / 30 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 6. 2020, 10.00 | Aleš Jan | MČR 3B MS D3
0.9330

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2162 / 40 | 164.05
4.35
81.00000000 %
87 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 10. 2019, 11.30 | Osvald Josef | JM TD 1.třída
4.352
75 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/1
9. 11. 2019, 11.30 | Müller David | JM TD 1.třída
3.750

2018/2019

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1060 / 20 | 103.00
3.00
10.00000000 %
0
Malý stůl: Jednoband
18. 6. 2019, 12.00 | Pařil Martin | klubový turnaj v 1B
60 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 6. 2019, 17.00 | Čermák Igor | klubový turnaj v 1B
3.002
0
Malý stůl: Jednoband
18. 6. 2019, 22.00 | Vinský Zdeněk | klubový turnaj v 1B
0
Malý stůl: Jednoband
19. 6. 2019, 16.00 | Hrdlička Lubomír | klubový turnaj v 1B
0
Malý stůl: Jednoband
20. 6. 2019, 10.00 | Kareš Michal | klubový turnaj v 1B
0
Malý stůl: Jednoband
20. 6. 2019, 17.00 | Knap Josef | klubový turnaj v 1B
0
Malý stůl: Jednoband
21. 6. 2019, 11.00 | Sirotek Adam | klubový turnaj v 1B
0
Malý stůl: Jednoband
21. 6. 2019, 18.00 | Fait Jan | klubový turnaj v 1B
0
Malý stůl: Jednoband
22. 6. 2019, 16.00 | Jaroš Vladimír | klubový turnaj v 1B
0
Malý stůl: Jednoband
22. 6. 2019, 21.00 | Keberle Eduard | klubový turnaj v 1B

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
38846 / 1014 | 80.834
1.538
72.00000000 %
16 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Hammer Ivan | MS 3B - 1. třída JM
0.5332
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Lancinger Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.7002
19 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Hronek Jiří | MS 3B - 1. třída JM
0.6332
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.00 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1. třída JM
1.0711
22 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.45 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1. třída JM
0.7332
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 19.30 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1. třída JM
1.2002
26 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 10.00 | Klíma David | MS 3B - 1. třída JM
0.8662
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 10.45 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1. třída JM
0.7662
27 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 11.30 | Jaroš Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.9002
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2018, 18.00 | Kopl Josef | MS 3B - 1. třída JM
1.0002
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2018, 18.45 | Vašek Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.7002
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2018, 19.30 | Melo Petr | MS 3B - 1. třída JM
1.4282
24 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2018, 18.00 | Hammer Ivan | MS 3B - 1. třída JM
0.8002
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2018, 18.45 | Hronek Jiří | MS 3B - 1. třída JM
0.6332
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2018, 19.30 | Lancinger Petr | MS 3B - 1. třída JM
1.0002
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.00 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1. třída JM
0.8002
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.45 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1. třída JM
0.6000
26 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 19.30 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1. třída JM
0.8960
26 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 10.00 | Petinis Theodor | MS 3B - 1. třída JM
0.8662
30 / 27 | 8
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 10.45 | Klíma David | MS 3B - 1. třída JM
1.1112
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 11.30 | Jaroš Petr | MS 3B - 1. třída JM
1.1532
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2019, 18.00 | Čajka Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.7002
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2019, 18.45 | Vašek Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.8332
24 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2019, 19.30 | Melo Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.8002
17 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 10.00 | Kuchař Radim | Oblastní přebor JM 3B
1.1332
12 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 12.00 | Rösner Tomáš | Oblastní přebor JM 3B
0.8002
20 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 13.30 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor JM 3B
1.5382
23 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 15.15 | Petinis Theodor | Oblastní přebor JM 3B
1.1502
19 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 15.40 | Müller David | Oblastní přebor JM 3B
0.9502
14 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 17.10 | Hošek Ondřej | Oblastní přebor JM 3B
0.7000
22 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 10.00 | Kohout Štěpán | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
0.7330
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 12.00 | Hošek Ondřej | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
0.7000
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 15.00 | Galíček Zdeněk | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
0.5660
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 18.00 | Hudák Jan | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
0.5330
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 11.30 | Adámek Petr | MČR TROJBAND D3 MS
0.7332
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 14.30 | Suchopárek Jan | MČR TROJBAND D3 MS
0.7660
28 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2019, 11.30 | Stareček Pavel | MČR TROJBAND D3 MS
0.8000
0
Malý stůl: Trojband
22. 6. 2019, 11.00 | Hradecký Rostislav | klubový turnaj v 1B

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19416 / 486 | 70.856
1.500
77.75700000 %
23 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 10.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
0.7660
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 11.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.7002
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 12.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.7002
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 10.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
0.5660
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 11.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
1.5002
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 12.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.4330
23 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 10.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.7660
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 11.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
1.0342
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 12.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
1.0342
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 18.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
1.3042
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 19.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
1.2002
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 20.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
1.0002
20 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 10.30 | Hrdlička Lubomír | JM přebor v 3B
1.0002
20 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 11.00 | Vala Miroslav | JM přebor v 3B
0.8002
20 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 12.00 | Kopl Josef | JM přebor v 3B
0.7402
23 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 13.00 | Rösner Tomáš | JM přebor v 3B
1.0000
12 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 13.30 | Uher Miroslav ml. | JM přebor v 3B
0.4610
13 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 16.00 | Novák Radek | 28. MČR TROJBAND MS
1.0000
10 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 10.00 | Kohout Štěpán | 28. MČR TROJBAND MS
0.6250

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4593 / 66 | 748.98
10.92
59.30000000 %
92 / 12 | 41
Malý stůl: Volná hra
18. 9. 2016, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.660
153 / 14 | 74
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.920
159 / 20 | 59
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2016, 13.00 | Vajda Roman | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.950
189 / 20 | 54
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 10.00 | Hammer Ivan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.452

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4511 / 68 | 387.51
13.33
63.87500000 %
101 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 9. 2016, 12.00 | Pálka Vojtěch | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.052
106 / 17 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 12.00 | Hampl Michal | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.230
104 / 16 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 13.00 | Kezsely Radim | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.500
200 / 15 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 12.00 | Hammer Ivan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4180 / 76 | 162.36
4.25
45.00000000 %
68 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
18. 9. 2016, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.250
21 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.050
39 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.950
52 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 14.00 | Hammer Ivan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.600

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8208 / 245 | 50.849
1.153
86.66670000 %
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 10.00 | Hykš Petr | JM 3B - skupina B
1.1532
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 13.00 | Frolek Robert | JM 3B - skupina B
0.8332
21 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 15.00 | Uher Miroslav ml. | JM 3B - skupina B
0.8400
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 10.00 | Vašina Radoslav | JM 3B - skupina B
0.8822
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 13.00 | Frolek Robert | JM 3B - skupina B
0.6252
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 15.00 | Uher Miroslav ml. | JM 3B - skupina B
0.7252
18 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 11.15 | Tichák Josef | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.9470
25 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 15.00 | Váša Marek | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.0000

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19475 / 556 | 130.854
1.500
87.96300000 %
30 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 11.00 | Uher Miroslav ml. | JM - 3B skupina B
0.9672
30 / 30 | 13
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 13.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina B
1.0002
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 14.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina B
0.7002
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 13.00 | Jež Libor | JM - 3B skupina B
0.6752
30 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 14.00 | Hammer Ivan | JM - 3B skupina B
0.9372
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 10.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina B
0.6002
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 13.00 | Jež Libor | JM - 3B skupina B
1.0002
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 14.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 3B skupina B
0.7252
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 12.00 | Meitner Martin | JM 3B finále soutěže
0.6001
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 14.00 | Zündorf Egbert Franz | JM 3B finále soutěže
0.9092
8 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 10.00 | Rösner Tomáš | JM oblastní přebor 3B
0.3630
20 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 10.40 | Boháč Martin | JM oblastní přebor 3B
1.0001
20 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 12.40 | Hrdlička Lubomír | JM oblastní přebor 3B
0.8692
13 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 14.00 | Vala Miroslav | JM oblastní přebor 3B
0.8120
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 12.00 | Stareček Vladimír | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.5002
22 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 12.00 | Galíček Zdeněk | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.7331
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 13.30 | Škop Pavel | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.1111
26 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 16.30 | Galíček Zdeněk | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.3000
24 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 18.00 | Škop Pavel | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.0900

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3622 / 59 | 5310.54
13.15
82.93330000 %
188 / 20 | 47
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2015, 10.00 | Hampl Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.400
250 / 19 | 48
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2015, 10.00 | Jurčík Antonín | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.152
184 / 20 | 53
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 10.00 | Provazník Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.202

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3371 / 56 | 546.62
8.43
61.83330000 %
143 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2015, 10.00 | Hampl Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.150
93 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2015, 10.00 | Jurčík Antonín | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.652
135 / 16 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Provazník Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.430

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4268 / 80 | 193.35
3.90
67.00000000 %
58 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 10.00 | Slaměník Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.900
61 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2015, 10.00 | Hampl Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.052
71 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2015, 10.00 | Jurčík Antonín | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.552
78 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 10.00 | Provazník Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.902

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20445 / 506 | 90.879
1.538
78.76110000 %
26 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 10.00 | Binder Otto | JM - 3B skupina C
0.8662
30 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 12.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina C
1.0712
20 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 13.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina C
0.6660
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 15.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina C
1.1112
9 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM - 3B finále družstev
0.5000
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 13.00 | Zapletal Karel | JM - 3B finále družstev
1.3042
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 15.00 | Osvald Josef | JM - 3B finále družstev
0.8101
20 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Rösner Tomáš | JM - Přebor 3B
1.4282
11 / 16 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM - Přebor 3B
0.6870
17 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Osvald Josef | JM - Přebor 3B
0.8502
24 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Fibinger Jan | JM - Přebor 3B
0.8270
13 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Zapletal Karel | JM - Přebor 3B
0.6500
20 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Klíma David | JM - Přebor 3B
1.5382
25 / 25 | 8
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Zapletal Karel | JM - Přebor 3B
1.0002
25 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Markup Petr | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6940
13 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Tichák Josef | Finále MČR 3B MS Družstva
0.4810
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Šlechta Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6500
18 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Dostál Martin | Finále MČR 3B MS Družstva
1.0000
29 / 21 | 9
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2015, 11.30 | Andrejovský Miroslav | Finále MČR 3B MS Družstva
1.3800
29 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2015, 13.00 | Stareček Vladimír | Finále MČR 3B MS Družstva
0.8520

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4705 / 52 | 10213.55
30.00
70.50000000 %
145 / 20 | 34
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2013, 10.00 | Vašina Radoslav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.252
60 / 2 | 52
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2014, 10.00 | Peštál Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
30.000
250 / 20 | 97
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2014, 10.00 | Kotoun Martin II. | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.502
250 / 10 | 102
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2014, 10.00 | Nenál Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
25.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4716 / 80 | 348.95
9.60
89.50000000 %
165 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2013, 10.00 | Vašina Radoslav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.252
177 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2014, 12.00 | Hošek Ondřej | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.850
192 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2014, 10.00 | Pošvář František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.600
182 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2014, 12.00 | Coufal Zdeněk | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.102

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4295 / 76 | 233.88
6.25
73.75000000 %
70 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2013, 10.00 | Kuchařík Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.502
100 / 16 | 18
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2014, 13.30 | Peštál Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.252
78 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2014, 10.00 | Bláha Milan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.900
47 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2014, 14.00 | Nenál Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.350

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19434 / 593 | 80.731
1.241
77.36190000 %
30 / 28 | 8
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 11.00 | Polášek Jaroslav | JM 3B skupina A
1.0712
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 13.00 | Blažek Josef | JM 3B skupina A
0.8102
20 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM 3B skupina A
0.8000
13 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Finále JMO 3B družstev
0.6500
11 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 12.00 | Uher Miroslav ml. | Finále JMO 3B družstev
0.3920
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2014, 10.00 | Hammer Ivan | Finále JMO 3B družstev
0.5750
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 12.30 | Stareček Vladimír | MS MČR 3B
0.8822
28 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 14.00 | Stareček Pavel | MS MČR 3B
0.7360
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 17.00 | Mondšpígl Tomáš | MS MČR 3B
0.5752
14 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Polášek Jaroslav | Přebor JM v 3B
0.5602
22 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Fibinger Jan | Přebor JM v 3B
0.8802
21 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Jež Libor | Přebor JM v 3B
0.8402
9 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Jež Libor | Přebor JM v 3B
0.3600
17 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Aleš Jan | MS MČR 3B - družstva
0.6800
28 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Tichák Josef | MS MČR 3B - družstva
0.8750
36 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Aleš Jan | MS MČR 3B - družstva
1.2410
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | MS MČR 3B - družstva
0.8102
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 13.00 | Korec Jaroslav | MS MČR 3B - družstva
0.5250
28 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 15.00 | Líška Antonín ml. | MS MČR 3B - družstva
0.7001

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61354 / 111 | 5812.19
17.20
75.22220000 %
217 / 20 | 45
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2012, 08.00 | Uher Miroslav ml. | 2.LIGA MORAVA
10.850
258 / 15 | 44
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2012, 13.00 | Ostruszka Petr | 2.LIGA MORAVA
17.200
199 / 16 | 58
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2012, 10.00 | Slaměník Radek | 2.LIGA MORAVA
12.430
300 / 20 | 48
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2012, 10.00 | Plaček Robert | 2.LIGA MORAVA
15.002
159 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2012, 10.00 | Hrubý Josef | 2.LIGA MORAVA
7.952
221 / 20 | 53
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2013, 13.00 | Vajda Roman | 2.LIGA MORAVA
11.052

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7935 / 123 | 917.60
11.76
66.78570000 %
78 / 13 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2012, 12.00 | Hošek Ondřej | 2.LIGA MORAVA
6.000
199 / 20 | 91
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2012, 13.00 | Lipský Jan | 2.LIGA MORAVA
9.952
69 / 13 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2012, 10.00 | Slaměník Radek | 2.LIGA MORAVA
5.300
153 / 20 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2012, 10.00 | Plaček Robert | 2.LIGA MORAVA
7.652
146 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2012, 10.00 | Hrubý Josef | 2.LIGA MORAVA
7.302
90 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2013, 10.00 | Soušek Michal | 2.LIGA MORAVA
4.500
200 / 17 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2013, 14.30 | Vajda Roman | 2.LIGA MORAVA
11.762

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7463 / 117 | 243.95
5.71
82.67860000 %
80 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2012, 14.00 | Soušek Michal | 2.LIGA MORAVA
4.002
80 / 14 | 16
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2012, 13.00 | Schoffer Bruno | 2.LIGA MORAVA
5.712
56 / 13 | 14
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2012, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA MORAVA
4.300
61 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2012, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA MORAVA
3.810
61 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2012, 10.00 | Führlinger Patrik | 2.LIGA MORAVA
3.050
76 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2013, 10.00 | Peštál Petr | 2.LIGA MORAVA
4.220
49 / 16 | 16
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2013, 16.00 | Čaněcký Patrik | 2.LIGA MORAVA
3.060

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9247 / 338 | 60.730
0.967
77.18750000 %
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2012, 11.00 | Strmiska Jan | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.9372
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2012, 12.00 | Burian Vladimír | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.8822
30 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 10.00 | Strmiska Jan | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.9672
19 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 12.00 | Hošek Ondřej | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.4750
26 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 10.00 | Korec Jaroslav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.5201
12 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 10.00 | Aleš Jan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7050
34 / 45 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 10.00 | Majewski Václav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7550
33 / 45 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2013, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7330
33 / 44 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2013, 13.00 | Bača Tomáš | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7500

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
133504 / 230 | 15415.23
27.27
89.84620000 %
271 / 20 | 50
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2011, 13.00 | Vajda Roman | 2. liga - Morava
13.552
161 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
8.050
292 / 20 | 126
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2011, 10.00 | Hammer Ivan | 2. liga - Morava
14.600
281 / 20 | 68
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2011, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga - Morava
14.052
255 / 20 | 97
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2011, 10.00 | Koky Dušan | 2. liga - Morava
12.752
244 / 20 | 55
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2011, 10.00 | Vajda Roman | 2. liga - Morava
12.200
300 / 18 | 60
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2012, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga - Morava
16.662
200 / 20 | 74
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2012, 10.00 | Plaček Robert | 2. liga - Morava
10.000
300 / 11 | 122
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2012, 10.00 | Kramarz Daniel | 2. liga - Morava
27.272
300 / 18 | 59
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2012, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga - Morava
16.662
300 / 14 | 92
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2012, 13.00 | Hammer Ivan | 2. liga - Morava
21.422
300 / 13 | 77
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2012, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga - Morava
23.072
300 / 16 | 154
Malý stůl: Volná hra
12. 4. 2012, 17.00 | Spružina Jan | 2. liga - Morava
18.752

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132300 / 209 | 7111.00
16.66
88.46150000 %
194 / 12 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2011, 13.00 | Kezsely Radim | 2. liga - Morava
16.160
139 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2011, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2. liga - Morava
6.950
189 / 20 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2011, 10.00 | Hammer Ivan | 2. liga - Morava
9.450
154 / 19 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2011, 10.00 | Fellner Jan | 2. liga - Morava
8.100
198 / 19 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2011, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga - Morava
10.420
200 / 15 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2011, 10.00 | Vajda Roman | 2. liga - Morava
13.332
162 / 17 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2012, 12.30 | Hošek Ondřej | 2. liga - Morava
9.520
200 / 12 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2012, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga - Morava
16.662
200 / 13 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2012, 12.00 | Skořupa Rostislav | 2. liga - Morava
15.382
200 / 15 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2012, 10.00 | Slaměník Radek | 2. liga - Morava
13.332
188 / 18 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2012, 13.00 | Böhm Pavel | 2. liga - Morava
10.440
150 / 13 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2012, 10.00 | Paprskář Milan | 2. liga - Morava
11.530
126 / 16 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2012, 19.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga - Morava
7.870

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13798 / 241 | 273.31
5.64
76.73080000 %
63 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2011, 13.00 | Kezsely Radim | 2. liga - Morava
3.150
51 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2011, 10.00 | Kramarz Daniel | 2. liga - Morava
2.552
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2011, 10.00 | Jochman David | 2. liga - Morava
1.500
80 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2011, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga - Morava
4.442
52 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2011, 10.00 | Koky Dušan | 2. liga - Morava
2.602
41 / 12 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2011, 10.00 | Vajda Roman | 2. liga - Morava
3.410
79 / 14 | 17
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2012, 14.30 | Slavík Jiří | 2. liga - Morava
5.640
70 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2012, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga - Morava
3.502
70 / 20 | 27
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2012, 14.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
3.500
69 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2012, 10.00 | Pěček Vlastimil | 2. liga - Morava
3.452
58 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2012, 13.00 | Osvald Josef | 2. liga - Morava
2.900
55 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2012, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga - Morava
2.752
80 / 17 | 15
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2012, 20.00 | Spružina Jan | 2. liga - Morava
4.702

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21446 / 542 | 90.822
1.363
79.07800000 %
18 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Zündorf Egbert Franz | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.7202
17 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Hammer Ivan | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.8501
20 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Böhm Pavel | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.8000
13 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Richter Pavel | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.6502
20 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Hammer Ivan | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.8002
16 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Fibinger Jan | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.8001
10 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Jež Libor | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.5002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2011, 11.30 | Dvořák Miroslav | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.5002
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2011, 12.30 | Osvald Josef | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.8822
30 / 22 | 9
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 10.00 | Hammer Ivan | Trojband 1.skupina Jižní Morava
1.3632
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 12.00 | Hronek Jiří | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.8822
15 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.8330
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Žilka Jan | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.4660
29 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.2080
29 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 18.00 | Šnyta Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.9662
30 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 20.00 | Ostruszka Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.0002
9 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 11.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.5620
29 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 13.00 | Burian Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.9662
29 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 16.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.9662
28 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 17.00 | Zündorf Egbert Franz | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.9332
10 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 19.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.5260

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61267 / 99 | 7512.79
25.00
70.38890000 %
39 / 12 | 10
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2010, 10.00 | Fellner Jan | II.liga B
3.250
300 / 12 | 75
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2010, 10.00 | Plaček Robert | II.liga B
25.002
165 / 20 | 43
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2011, 10.00 | Kramarz Daniel | II.liga B
8.250
283 / 20 | 69
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2011, 10.00 | Plaček Robert | II.liga B
14.152
300 / 15 | 73
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2011, 10.00 | Caha Josef | II.liga B
20.002
180 / 20 | 43
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2011, 10.00 | Soušek Michal | II.liga B
9.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71122 / 138 | 558.13
11.11
79.34940000 %
156 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2010, 10.00 | Slaměník Radek | II.liga B
7.800
129 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2010, 10.00 | Dvořáček Vladimír | II.liga B
6.452
200 / 18 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2010, 10.00 | Hladký Jiří | II.liga B
11.112
143 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2011, 10.00 | Kramarz Daniel | II.liga B
7.151
142 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2011, 10.00 | Plaček Robert | II.liga B
7.100
157 / 20 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2011, 10.00 | Hladký Jiří | II.liga B
7.852
195 / 20 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2011, 12.00 | Hošek Ondřej | II.liga B
9.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7475 / 125 | 163.80
5.00
84.82140000 %
62 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2010, 10.00 | Slaměník Radek | II.liga B
3.100
30 / 14 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2010, 10.00 | Domanský Pavel | II.liga B
2.140
80 / 18 | 16
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2010, 10.00 | Hladký Jiří | II.liga B
4.442
80 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | II.liga B
4.702
80 / 16 | 16
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2011, 10.00 | Dvořáček Vladimír | II.liga B
5.002
77 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2011, 10.00 | Caha Josef | II.liga B
3.852
66 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2011, 14.00 | Uher Miroslav ml. | II.liga B
3.302

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15282 / 388 | 90.726
2.071
76.21620000 %
18 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor JMo Trojband
0.7202
10 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Fibinger Jan | Oblastní přebor JMo Trojband
0.4000
20 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Karel | Oblastní přebor JMo Trojband
1.1762
18 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor JMo Trojband
0.7202
20 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Karel | Oblastní přebor JMo Trojband
1.1762
10 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Fibinger Jan | Oblastní přebor JMo Trojband
0.4000
13 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Meitner Martin | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5200
13 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Meitner Martin | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5200
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 8. 2010, 10.00 | Pavlík Karel | JM-3B
0.6250
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2010, 12.00 | Hammer Ivan | JM-3B
0.8102
24 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2010, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM-3B
0.7270
20 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 10.00 | Hammer Ivan | JM-3B
0.5120
29 / 14 | 9
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM-3B
2.0710
16 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 15.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.6950
16 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 16.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.8880

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5897 / 80 | 11111.21
14.90
59.80000000 %
231 / 20 | 36
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2009, 10.00 | Sedlák Vlastimil | 2.liga B
11.552
298 / 20 | 95
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2009, 10.00 | Hošek Ondřej | 2.liga B
14.902
260 / 20 | 111
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2010, 10.00 | Provazník Jan | 2.liga B
13.002
108 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2010, 10.00 | Kotásek René | 2.liga B
5.400
0
Malý stůl: Volná hra
11. 4. 2010, 10.00 | Kramarz Daniel | 2.liga B
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6889 / 96 | 319.26
11.50
74.08330000 %
161 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2009, 10.00 | Ferák Karel | 2.liga B
8.052
190 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2009, 10.00 | Burian Vladimír | 2.liga B
9.502
184 / 16 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2009, 10.00 | Müller David | 2.liga B
11.500
172 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2010, 10.00 | Plaček Robert | 2.liga B
8.600
182 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2010, 10.00 | Kotásek René | 2.liga B
9.102
0
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 4. 2010, 10.00 | Kramarz Daniel | 2.liga B
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7417 / 112 | 293.72
4.70
74.46430000 %
47 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2009, 10.00 | Ferák Karel | 2.liga B
2.352
80 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2009, 10.00 | Schoffer Bruno | 2.liga B
4.442
80 / 17 | 20
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2009, 10.00 | Burian Vladimír | 2.liga B
4.702
55 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2009, 10.00 | Veselský Petr | 2.liga B
2.752
80 / 17 | 29
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2010, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.liga B
4.702
75 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2010, 10.00 | Kotásek René | 2.liga B
3.752
0
Malý stůl: Jednoband
11. 4. 2010, 10.00 | Kramarz Daniel | 2.liga B
0

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14352 / 414 | 80.850
1.071
73.33330000 %
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 8. 2009, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 3B-JM skupina A
0.8572
26 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2009, 10.00 | Osvald Josef | 3B-JM skupina A
0.8120
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2009, 10.00 | Novák Jiří | 3B-JM skupina A
0.8102
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2009, 10.00 | Novák Jiří | 3B-JM skupina A
1.0712
30 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2009, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 3B-JM skupina A
0.7892
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2009, 10.00 | Osvald Josef | 3B-JM skupina A
0.8822
34 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Coufalík Ivo | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.8500
28 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Domanský Pavel | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.7360
20 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.8000
27 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Domanský Pavel | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.9001
7 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.5000
27 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Hejlik Pavel ml. | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.9002
16 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2010, 08.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.0000
17 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.0000

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
92198 / 130 | 15416.90
27.27
81.40740000 %
13 / 1 | 13
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2008, 10.00 | Litterbach David | 2. liga B
13.000
230 / 15 | 53
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2008, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
15.330
262 / 20 | 69
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2008, 10.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
13.102
300 / 15 | 102
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2008, 13.00 | Koky Dušan | 2. liga B
20.002
300 / 12 | 154
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2008, 13.00 | Lipský Jan | 2. liga B
25.002
300 / 19 | 106
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2008, 10.00 | Hrubý Rostislav | 2. liga B
15.782
300 / 20 | 74
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2009, 13.00 | Ostruszka Petr | 2. liga B
15.002
193 / 17 | 29
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2009, 10.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
11.350
300 / 11 | 89
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2009, 10.00 | Střechovský Jan | 2. liga B
27.272

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91289 / 124 | 6610.39
24.00
71.61110000 %
61 / 6 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2008, 10.00 | Bláha Milan | 2. liga B
10.160
72 / 3 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2008, 10.00 | Ziogas Janis | 2. liga B
24.000
200 / 19 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2008, 10.00 | Kopl Josef | 2. liga B
10.522
112 / 10 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2008, 13.00 | Cebula Tomáš | 2. liga B
11.200
200 / 15 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2008, 13.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
13.332
200 / 20 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2008, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga B
10.002
94 / 11 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2009, 13.00 | Dvořáček Jan | 2. liga B
8.540
175 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2009, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
8.752
175 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2009, 10.00 | Střechovský Jan | 2. liga B
8.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9558 / 139 | 244.01
5.71
77.50000000 %
37 / 16 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2008, 10.00 | Litterbach David | 2. liga B
2.310
80 / 17 | 24
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2008, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
4.702
44 / 12 | 16
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2008, 10.00 | Kopl Josef | 2. liga B
3.660
24 / 9 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2008, 13.00 | Dvořáček Jan | 2. liga B
2.660
80 / 14 | 16
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2008, 13.00 | Meca Miroslav | 2. liga B
5.712
67 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2008, 10.00 | Hrubý Rostislav | 2. liga B
3.352
80 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2009, 13.00 | Cebula Tomáš | 2. liga B
5.332
80 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2009, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
5.002
66 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2009, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga B
3.302

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20519 / 578 | 80.897
1.428
94.19240000 %
20 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2008, 11.00 | Jež Libor | 3B-JM skupina B
0.8332
20 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2008, 11.30 | Jež Libor | 3B-JM skupina B
0.9522
20 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2008, 12.00 | Hammer Ivan | 3B-JM skupina B
0.7402
20 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2008, 12.30 | Hammer Ivan | 3B-JM skupina B
0.7402
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 10.00 | Pacejka David | 3B-JM skupina B
0.6662
20 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 12.00 | Beneš Karel | 3B-JM skupina B
0.8002
20 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 13.00 | Jež Libor | 3B-JM skupina B
0.8332
20 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 15.00 | Beneš Karel | 3B-JM skupina B
1.4282
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2009, 10.00 | Fišer Jan | 3B-JM finále
0.9672
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2009, 13.00 | Osvald Josef | 3B-JM finále
1.3042
20 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2009, 00.00 | Kropáček Milan | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
1.0522
20 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2009, 00.00 | Novák Jiří | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
1.1112
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2009, 00.00 | Pacejka David | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
1.2502
22 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2009, 00.00 | Zapletal Karel | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
0.7332
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2009, 00.00 | Litterbach David | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
0.6332
20 / 14 | 8
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2009, 00.00 | Hammer Ivan | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
1.4282
43 / 50 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Šlechta Jan | MČR senioři - trojband
0.8601
41 / 47 | 8
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Kohout Štěpán | MČR senioři - trojband
0.8720
45 / 50 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Bača Miroslav | MČR senioři - trojband
0.9002
39 / 50 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Vrabec Martin | MČR senioři - trojband
0.7802

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1120 / 20 | 176.00
6.00
40.00000000 %
120 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2007, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
6.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1155 / 20 | 207.75
7.75
77.50000000 %
155 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2007, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga B
7.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3223 / 53 | 194.20
5.33
58.68420000 %
80 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2007, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga B
5.332
86 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Hambálek Vladimír | MČR Jednoband
4.520
57 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Truksa Otakar | MČR Jednoband
3.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14401 / 481 | 70.833
1.304
91.13640000 %
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2007, 11.00 | Andrysík Jiří ml. | 3B/JM
1.3042
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2007, 13.00 | Močička Miroslav st. | 3B/JM
0.6252
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2007, 14.00 | Zoufalý Radek | 3B/JM
1.0712
30 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2007, 11.00 | Močička Miroslav ml. | 3B/JM
0.8332
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2007, 13.00 | Andrysík Jiří ml. | 3B/JM
0.7892
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2007, 15.00 | Zoufalý Radek | 3B/JM
1.0002
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2008, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | 3B/JM
0.7002
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2008, 12.00 | Meitner Martin | 3B/JM
0.6502
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2008, 15.00 | Zoufalý Radek | 3B/JM
0.7330
30 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | 3B/JM
1.0002
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 12.00 | Meitner Martin | 3B/JM
0.9672
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 15.00 | Zoufalý Radek | 3B/JM
0.7251
36 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Dostál Martin | MČR Trojband
1.0280
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Korec Jaroslav | MČR Trojband
0.6250

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1154 / 14 | 5411.00
11.00
38.50000000 %
154 / 14 | 54
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2007, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
11.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1150 / 20 | 437.50
7.50
60.00000000 %
150 / 20 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2007, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
7.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
160 / 20 | 93.00
3.00
50.00000000 %
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2007, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
3.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
496 / 96 | 81.000
1.875
80.00000000 %
30 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 10.00 | Vašina Radoslav | 3B/JM-A
1.8752
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 12.00 | Zoufalý Radek | 3B/JM-A
1.1112
18 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 3B/JM-A
0.8570
18 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2007, 14.00 | Strejček Radomír | 3B/JM-A
0.5620

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1300 / 23 | 6813.04
13.04
100.00000000 %
300 / 23 | 68
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2006, 10.00 | Novotný Jiří | 2.LIGA B
13.041

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1200 / 12 | 3816.66
16.66
100.00000000 %
200 / 12 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2006, 10.00 | Novotný Jiří | 2.LIGA B
16.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
180 / 15 | 205.33
5.33
100.00000000 %
80 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2006, 10.00 | Pavlík Karel | 2.LIGA B
5.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14421 / 458 | 80.919
2.000
96.19050000 %
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2006, 11.00 | Ziogas Janis | JM/3B-FIN
1.3632
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2006, 13.00 | Kopuletý František | JM/3B-FIN
0.8102
75 / 88 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2006, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství ČR - kvalif. (Billard Brno)
0.8522
80 / 85 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2006, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství ČR (Billard Brno)
0.9410
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 13.00 | Absolon Jiří | MR/3B-sk.B
1.1532
30 / 38 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 14.00 | Kalabis Petr | MR/3B-sk.B
0.7892
30 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 16.00 | Hikeš Jiří | MR/3B-sk.B
2.0002
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2006, 11.00 | Kafka Jan st. | MR/3B-SF.B
0.6252
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2006, 13.00 | Konečný Miroslav | MR/3B-F.1
0.6752
64 / 67 | 8
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2006, 00.00 | Filip Antonín | Přebor JM (BCF)
0.9552

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3678 / 33 | 24320.54
36.36
56.50000000 %
400 / 11 | 243
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2004, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
36.362
33 / 2 | 24
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2005, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
16.500
245 / 20 | 61
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2005, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
12.250

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3568 / 38 | 12814.94
83.33
75.73330000 %
77 / 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2004, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
4.270
250 / 3 | 128
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2005, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
83.332
241 / 17 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2005, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
14.170

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4200 / 61 | 183.27
5.44
45.83330000 %
58 / 12 | 18
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2004, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
4.830
52 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2005, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
2.600
90 / 29 | 17
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2005, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství republiky (PONĚTOVICE)
3.100

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12413 / 449 | 100.919
1.428
98.57140000 %
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2005, 11.00 | Matyáš Radek | "JM/3B-""B"""
0.7252
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2005, 14.00 | Šlapanský Luděk | "JM/3B-""B"""
1.2502
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2005, 10.00 | Jochman David | "JM/3B-""B"""
0.8102
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2005, 13.00 | Nejeschleba Radek | "JM/3B-""B"""
1.3632
30 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2005, 15.00 | Hammer Ivan | "JM/3B-""B"""
0.7892
206 / 238 | 10
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2005, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství republiky (BILLARD BRNO)
0.8654
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 13.00 | Bartoš Pavel | MR/3B-sk.B
1.4282
28 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 15.00 | Číž Dominik | MR/3B-sk.B
0.9650

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
62237 / 89 | 16325.13
44.44
93.20830000 %
350 / 20 | 113
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2003, 10.00 | Tunkr Martin | 1.LIGA B
17.502
400 / 17 | 163
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2004, 10.00 | Frgal Alois | 1.LIGA B
23.522
287 / 8 | 86
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2004, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
35.870
400 / 15 | 123
Malý stůl: Volná hra
29. 2. 2004, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
26.662
400 / 20 | 83
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2004, 10.00 | Háva Miloš | 1.LIGA B
20.002
400 / 9 | 134
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2004, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
44.441

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81442 / 119 | 9112.11
20.83
72.10000000 %
250 / 20 | 91
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2003, 10.00 | Tunkr Martin | 1.LIGA B
12.502
250 / 20 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2004, 10.00 | Frgal Alois | 1.LIGA B
12.502
89 / 8 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2004, 13.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
11.120
250 / 12 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2004, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
20.832
207 / 13 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2004, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
15.920
67 / 12 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
5.580
250 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
12.501
79 / 14 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2004, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
5.640

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7465 / 119 | 233.90
5.40
56.02410000 %
54 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2003, 10.00 | Tunkr Martin | 1.LIGA B
2.700
90 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2004, 10.00 | Frgal Alois | 1.LIGA B
4.502
72 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2004, 13.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
4.500
108 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2004, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
5.402
34 / 12 | 18
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2004, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
2.830
28 / 11 | 9
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
2.540
79 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2004, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
3.952

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19465 / 558 | 80.833
1.000
92.30770000 %
20 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2004, 13.00 | Kopuletý František | "JM/3B-""C"""
0.8691
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2004, 10.00 | Kopuletý František | JM/3B-FIN
0.9372
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2004, 12.00 | Hrdlička Lubomír | JM/3B-FIN
0.8000
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2004, 15.00 | Kopl Josef | JM/3B-FIN
0.9092
30 / 31 | 8
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 12.00 | Kafka Jan st. | MR/3B-sk.A
0.9672
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 15.00 | Pernecký Jan | MR/3B-sk.A
1.0002
24 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 17.00 | Stareček Pavel | MR/3B-sk.A
0.7740
22 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2004, 11.00 | Masár Stanislav | MR/3B-SF
0.7330
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2004, 13.00 | Absolon Jiří | MR/3B-FIN
0.7502
164 / 198 | 8
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2004, 00.00 | Filip Antonín | Přebor JM (BC Faus)
0.82812
61 / 80 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2004, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství republiky (Brno)
0.7622

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5980 / 63 | 9115.55
19.20
49.00000000 %
309 / 20 | 89
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2002, 13.00 | Stareček Pavel | 1.LIGA B
15.452
14 / 2 | 9
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2002, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
7.000
7 / 3 | 4
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2002, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
2.330
384 / 20 | 66
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2002, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
19.200
266 / 18 | 91
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2003, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
14.770

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81420 / 112 | 5412.67
17.85
71.00000000 %
77 / 9 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2002, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
8.550
133 / 9 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2002, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
14.770
250 / 17 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2002, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
14.701
250 / 14 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2002, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
17.852
208 / 20 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2002, 13.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
10.400
250 / 17 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2003, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
14.702
154 / 14 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2003, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
11.000
98 / 12 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2003, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
8.160

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8554 / 147 | 293.76
5.50
60.15200000 %
77 / 20 | 29
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2002, 13.00 | Stareček Pavel | 1.LIGA B
3.850
44 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2002, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
2.310
58 / 19 | 14
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2002, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
3.050
85 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2002, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
5.310
65 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2002, 13.00 | Tunkr Martin | 1.LIGA B
3.250
81 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2003, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
4.052
45 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2003, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
3.000
99 / 18 | 18
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2003, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
5.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23641 / 701 | 100.914
1.500
97.50000000 %
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2002, 10.00 | Kopečný Vladimír | "JM/3B-""A"""
1.5002
30 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 11.00 | Kovář Petr | "JM/3B-""A"""
0.7892
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 14.00 | Uher Miroslav st. | "JM/3B-""A"""
1.0342
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 16.00 | Andrysík Jiří ml. | "JM/3B-""A"""
1.3632
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2003, 10.00 | Jakš Petr | JM/3B-FIN
1.0712
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2003, 12.00 | Škrášek Martin | JM/3B-FIN
0.7892
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2003, 15.00 | Zapletal Karel | JM/3B-FIN
1.2002
130 / 176 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2003, 00.00 | Filip Antonín | Přebor JM (Nové Město)
0.7388
24 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 13.00 | Šlechta Jan | MR/3B-sk.B
1.0000
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 15.00 | Hejlik Pavel ml. | MR/3B-sk.B
1.0342
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 17.00 | Pavlík Karel | MR/3B-sk.B
1.0342
27 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2003, 11.00 | Absolon Jiří | MR/3B-SF
0.8430
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2003, 12.00 | Šlechta Jan | MR/3B-F/3
0.8102
59 / 67 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2003, 00.00 | Filip Antonín | Kval. Mistrovství rep. (Billard Brno)
0.8803
101 / 107 | 10
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2003, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství republiky (Billard Brno)
0.9432

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61740 / 49 | 27235.51
66.66
72.50000000 %
153 / 3 | 86
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2001, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
51.000
400 / 12 | 156
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2001, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
33.332
400 / 6 | 272
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2001, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
66.662
400 / 11 | 128
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2002, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
36.362
41 / 4 | 33
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2002, 10.00 | Bača Tomáš | 1.LIGA B
10.250
346 / 13 | 141
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2002, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
26.610

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61489 / 81 | 8118.38
24.90
99.26670000 %
249 / 10 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2001, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
24.900
248 / 15 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2001, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
16.530
250 / 13 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2001, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
19.232
250 / 17 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2002, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
14.702
250 / 11 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2002, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
22.722
242 / 15 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2002, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
16.130

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6508 / 118 | 234.30
6.31
70.55560000 %
105 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2001, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
5.250
58 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2001, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
2.900
120 / 19 | 23
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2001, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
6.312
77 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2002, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
3.850
81 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2002, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
4.050
67 / 19 | 17
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2002, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
3.520

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7205 / 237 | 70.865
1.578
97.61900000 %
29 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2001, 11.00 | Brychta Miloš st. | "JM/3B-""D"""
0.7252
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2001, 12.00 | Soušek Michal | "JM/3B-""D"""
0.8332
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2002, 10.00 | Brychta Miloš st. | "JM/3B-""D"""
0.9092
30 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2002, 11.00 | Müller David | "JM/3B-""D"""
1.5782
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | JM/3B-FIN
0.7252
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 14.00 | Zinič Ladislav | JM/3B-FIN
1.0342
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 15.00 | Pavlík Karel | JM/3B-FIN
0.6750

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51081 / 26 | 20341.57
51.50
54.05000000 %
400 / 11 | 70
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2000, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
36.362
203 / 4 | 203
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2000, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
50.750
48 / 2 | 43
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2000, 13.00 | Bláha Milan | 1.LIGA B
24.000
327 / 7 | 116
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2001, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
46.710
103 / 2 | 78
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2001, 13.00 | Bláha Milan | 1.LIGA B
51.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51033 / 71 | 6014.54
19.54
82.64000000 %
250 / 17 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2000, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
14.702
250 / 17 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2000, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
14.702
215 / 11 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2000, 13.00 | Litterbach David | 1.LIGA B
19.540
82 / 10 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2001, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
8.200
236 / 16 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2001, 13.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
14.750

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21687 / 816 | 70.841
1.304
93.33330000 %
33 / 44 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2000, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
0.7500
40 / 44 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2000, 10.00 | Ležák Václav | 1.LIGA B
0.9092
40 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2000, 13.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
1.0522
31 / 45 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2001, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
0.6880
40 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2001, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
1.0522
40 / 50 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2001, 13.00 | Beneš Emilián | 1.LIGA B
0.8002
210 / 216 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2001, 00.00 | Filip Antonín | Přebor JM Oblasti (TJ Billard Brno)
0.97216
57 / 73 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2001, 00.00 | Filip Antonín | Kvalifikace MČR seniorů (Billard Brno)
0.7802
196 / 268 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 6. 2001, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství ČR - seniorů (Billard Brno)
0.7316

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
92766 / 98 | 19328.22
100.00
76.83330000 %
17 / 4 | 8
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 1999, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
4.250
195 / 10 | 57
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 1999, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
19.500
400 / 14 | 153
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 1999, 13.00 | Janeczko Valter | 1.LIGA B
28.572
309 / 20 | 55
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 1999, 10.00 | Schneider Pavel | 1.LIGA B
15.452
348 / 12 | 103
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 1999, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
29.000
400 / 6 | 168
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2000, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
66.662
400 / 4 | 193
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2000, 10.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
100.001
297 / 17 | 92
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2000, 10.00 | Horna Jiří | 1.LIGA B
17.470
400 / 11 | 148
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2000, 10.00 | Schoffer Bruno | 1.LIGA B
36.362

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162810 / 192 | 9414.63
41.66
70.57780000 %
250 / 16 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 1999, 13.00 | Redl Jiří | 1.LIGA B
15.622
233 / 19 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 1999, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
12.260
44 / 4 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 1999, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
11.000
174 / 14 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 1999, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
12.420
250 / 11 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 1999, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
22.722
123 / 12 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2000, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
10.250
46 / 13 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2000, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
3.530
218 / 12 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2000, 10.00 | Horna Jiří | 1.LIGA B
18.160
250 / 6 | 94
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2000, 10.00 | Schoffer Bruno | 1.LIGA B
41.662
1222 / 85 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2000, 00.00 | Filip Antonín | Přebor JM (Znojmo)
14.378

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151228 / 290 | 434.23
8.00
66.52050000 %
120 / 15 | 43
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 1999, 13.00 | Redl Jiří | 1.LIGA B
8.002
64 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 1999, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
4.260
90 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 1999, 13.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA B
4.502
39 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 1999, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
1.950
43 / 17 | 11
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 1999, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
2.520
99 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2000, 10.00 | Schoffer Bruno | 1.LIGA B
4.952
309 / 77 | 42
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2000, 00.00 | Filip Antonín | Přebor JM, skup.A (Znojmo)
4.018
464 / 106 | 28
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2000, 00.00 | Filip Antonín | Přebor JM, finále (Znojmo)
4.375

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11453 / 483 | 60.937
1.290
100.00000000 %
40 / 41 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2000, 12.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
0.9752
40 / 46 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2000, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
0.8692
40 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2000, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
1.2902
40 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2000, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | 1.LIGA B
1.0002
293 / 325 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2000, 00.00 | Filip Antonín | Mistrovství ČR seniorů (HRADEC KRÁLOVÉ)
0.9013

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
133950 / 134 | 24029.47
100.00
82.18750000 %
400 / 10 | 185
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 1998, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
40.002
76 / 3 | 73
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 1998, 14.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
25.330
291 / 7 | 86
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 1998, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
41.570
283 / 4 | 168
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 1998, 10.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
70.750
400 / 7 | 125
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 1998, 16.00 | Keluc Otto | 1.LIGA B
57.142
400 / 4 | 240
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 1999, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
100.001
400 / 8 | 150
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 1999, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
50.002
380 / 9 | 148
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 1999, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
42.220
1320 / 82 | 169
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 1999, 00.00 | Filip Antonín | Přebor (Jižní Morava, Hodonín)
16.098

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81398 / 96 | 10614.56
27.77
69.90000000 %
250 / 19 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 1998, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
13.152
55 / 9 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 1998, 14.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
6.110
213 / 20 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 1998, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
10.652
250 / 9 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 1998, 10.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
27.772
250 / 9 | 103
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 1998, 16.00 | Barbořík Jiří | 1.LIGA B
27.772
88 / 7 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 1999, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
12.570
161 / 14 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 1999, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
11.500
131 / 9 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 1999, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
14.550

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11723 / 202 | 203.57
5.71
60.28880000 %
98 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 1998, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
4.902
37 / 16 | 17
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 1998, 14.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
2.310
43 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 1998, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
2.680
77 / 19 | 16
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 1998, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
4.050
79 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 1999, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
3.950
389 / 111 | 18
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 1999, 00.00 | Filip Antonín | Přebor (Jižní Morava, Prostějov)
3.506

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10239 / 272 | 90.878
1.666
70.83330000 %
40 / 29 | 9
Malý stůl: Trojband
20. 11. 1998, 16.00 | Barbořík Jiří | 1.LIGA B
1.3792
23 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 1999, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
0.7410
22 / 50 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 1999, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
0.4400
154 / 162 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 4. 1999, 00.00 | Filip Antonín | Přebor (Jižní Morava, Bil.Brno)
0.9508

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
164696 / 134 | 36635.04
100.00
89.90910000 %
283 / 6 | 144
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 1997, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
47.160
300 / 16 | 92
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 1997, 13.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
18.752
300 / 7 | 108
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 1997, 10.00 | Hájek Radovan | 2.LIGA B
42.852
193 / 5 | 109
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 1997, 10.00 | Kunert Milan | 2.LIGA B
38.600
91 / 1 | 91
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 1997, 10.00 | Kunert Milan | 2.LIGA B
91.000
300 / 9 | 116
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 1998, 10.00 | Hájek Radovan | 2.LIGA B
33.332
300 / 10 | 100
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 1998, 10.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
30.002
300 / 10 | 70
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 1998, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
30.002
300 / 11 | 120
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 1998, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
27.272
300 / 13 | 133
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 1998, 10.00 | Molata Erik | 2.LIGA B
23.072
300 / 12 | 92
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 1998, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA B
25.002
1729 / 34 | 366
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 1998, 00.00 | Filip Antonín | Přebor JM (ROSICE)
50.858

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
183555 / 201 | 13817.68
28.57
88.65380000 %
200 / 10 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 1997, 10.00 | Fellner Jan | 2.LIGA B
20.002
143 / 13 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 1997, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
11.000
200 / 13 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 1997, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
15.382
112 / 7 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 1997, 13.00 | Gazdoš Ivo | 2.LIGA B
16.000
200 / 12 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 1997, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA B
16.662
200 / 7 | 115
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 1997, 10.00 | Tunkr Martin | 2.LIGA B
28.572
95 / 8 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 1997, 10.00 | Tunkr Martin | 2.LIGA B
11.870
200 / 11 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 1998, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA B
18.181
200 / 7 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 1998, 10.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
28.572
200 / 7 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 1998, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
28.572
155 / 11 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 1998, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
14.090
200 / 13 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 1998, 10.00 | Molata Erik | 2.LIGA B
15.382
200 / 9 | 138
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 1998, 10.00 | Domanský Pavel | 2.LIGA B
22.222
1250 / 73 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 4. 1998, 00.00 | Filip Antonín | Přebor JM (BILLARD BRNO)
17.128

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151211 / 277 | 304.37
6.66
95.50000000 %
58 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 1997, 10.00 | Fellner Jan | 2.LIGA B
2.760
80 / 13 | 21
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 1997, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
6.152
80 / 12 | 19
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 1997, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
6.662
80 / 13 | 21
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 1997, 13.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
6.152
66 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 1997, 10.00 | Hájek Radovan | 2.LIGA B
4.120
80 / 12 | 16
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 1997, 10.00 | Galíček Zdeněk | 2.LIGA B
6.662
80 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 1997, 10.00 | Galíček Zdeněk | 2.LIGA B
4.002
80 / 16 | 21
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 1998, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
5.002
80 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 1998, 10.00 | Řihošek Antonín | 2.LIGA B
4.442
80 / 16 | 15
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 1998, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA B
5.002
447 / 120 | 30
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 1998, 00.00 | Filip Antonín | Přebor JM (MOR.SLAVIA BRNO)
3.728

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8172 / 236 | 70.728
1.421
84.44440000 %
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 1. 1998, 10.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA B
0.8822
24 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 1998, 10.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
0.7500
22 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 2. 1998, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
0.6870
96 / 138 | 7
Malý stůl: Trojband
2. 5. 1998, 00.00 | Filip Antonín | Přebor JM (PROSTĚJOV)
0.6956

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4989 / 18 | 29354.94
100.00
61.81250000 %
400 / 4 | 208
Malý stůl: Volná hra
14. 9. 1996, 10.00 | Redl Jiří | 1.LIGA B
100.002
34 / 2 | 32
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 1996, 10.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
17.000
400 / 7 | 293
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 1996, 11.00 | Mladenka Božetěch | 1.LIGA B
57.142
155 / 5 | 72
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 1996, 14.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
31.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3603 / 34 | 7817.73
17.85
80.40000000 %
103 / 6 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 9. 1996, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
17.160
250 / 14 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 1996, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
17.852
250 / 14 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 1996, 14.00 | Vágner Jiří | 1.LIGA B
17.852

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4359 / 73 | 284.91
8.57
74.79170000 %
120 / 14 | 28
Malý stůl: Jednoband
14. 9. 1996, 10.00 | Redl Jiří | 1.LIGA B
8.572
53 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 1996, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
2.780
110 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 1996, 14.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
5.500
76 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 1997, 10.00 | Bača Tomáš | 1.LIGA B
3.800

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131 / 50 | 40.620
0.620
100.00000000 %
31 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 1. 1997, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
0.6202

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102905 / 137 | 13621.20
50.00
96.83330000 %
300 / 9 | 88
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 1995, 10.00 | Pešl Pavel | 2.LIGA D
33.332
300 / 11 | 108
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 1995, 10.00 | Domanský Pavel | 2.LIGA D
27.272
300 / 8 | 115
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 1995, 10.00 | Uher Petr | 2.LIGA D
37.502
300 / 6 | 103
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 1995, 14.00 | Čagánek Jan | 2.LIGA D
50.002
300 / 14 | 136
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 1995, 16.00 | Pešl Pavel | 2.LIGA D
21.422
300 / 17 | 57
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 1996, 10.00 | Mladenka Božetěch | MORAVA
17.642
300 / 20 | 86
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 1996, 10.00 | Kuchař Karel | MORAVA
15.002
300 / 24 | 60
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 1996, 14.00 | Ondrovčák Miroslav | MORAVA
12.502
300 / 21 | 48
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 1996, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | MORAVA
14.282
205 / 7 | 72
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 1996, 14.00 | Szarowski Stanislav | MORAVA
29.280

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112151 / 154 | 11813.96
28.57
97.77270000 %
200 / 9 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 1995, 10.00 | Zoufalý Radek | 2.LIGA D
22.222
180 / 16 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 1995, 10.00 | Domanský Pavel | 2.LIGA D
11.250
200 / 16 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 1995, 10.00 | Uher Petr | 2.LIGA D
12.502
200 / 14 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 1995, 14.00 | Čagánek Jan | 2.LIGA D
14.282
200 / 7 | 118
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 1995, 16.00 | Both Michael | 2.LIGA D
28.572
200 / 19 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 1996, 10.00 | Remeš Miloslav | MORAVA
10.522
200 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 1996, 10.00 | Skořupa Rostislav | MORAVA
13.332
200 / 13 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 1996, 14.00 | Bláha Milan | MORAVA
15.382
200 / 18 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 1996, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | MORAVA
11.112
200 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 1996, 14.00 | Skořupa Rostislav | MORAVA
10.002
171 / 7 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 1996, 10.00 | Remeš Miloslav | MORAVA
24.420

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5400 / 108 | 213.70
4.21
100.00000000 %
80 / 19 | 14
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 1995, 10.00 | Ráček Vladimír | 2.LIGA D
4.212
80 / 25 | 19
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 1995, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA D
3.202
80 / 19 | 21
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 1995, 10.00 | Uher Petr | 2.LIGA D
4.212
80 / 21 | 20
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 1995, 14.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA D
3.801
80 / 24 | 17
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 1996, 10.00 | Redl Jiří | MORAVA
3.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5150 / 178 | 60.842
1.304
100.00000000 %
30 / 45 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 1. 1996, 10.00 | Kuchař Karel | MORAVA
0.6662
30 / 44 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 2. 1996, 14.00 | Beneš Emilián | MORAVA
0.6812
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 2. 1996, 10.00 | Beneš Emilián | MORAVA
0.9092
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 3. 1996, 14.00 | Foks Tomáš | MORAVA
1.3042
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 3. 1996, 10.00 | Redl Jiří | MORAVA
0.9092

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1300 / 3 | 257100.00
100.00
100.00000000 %
300 / 3 | 257
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 1994, 10.00 | Nenál Jiří | 2.LIGA D
100.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1193 / 8 | 13724.12
24.12
96.50000000 %
193 / 8 | 137
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 1994, 10.00 | Nenál Jiří | 2.LIGA D
24.120

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
128 / 27 | 51.037
1.037
93.33330000 %
28 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 10. 1994, 10.00 | Dostál Martin | 2.LIGA D
1.0370