User
New userChange password

Filip Antonín

Závodní stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
462 / 142 | 50.436
0.525
44.28570000 %
12 / 36 | 2

17. 11. 2018, 14.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.3330
13 / 26 | 3

18. 11. 2018, 11.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
21 / 40 | 5

17. 2. 2019, 13.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
16 / 40 | 3

17. 2. 2019, 16.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18373 / 673 | 60.554
0.937
61.14750000 %
18 / 40 | 3

7. 10. 2017, 14.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
20 / 40 | 6

8. 10. 2017, 11.00 | Švára Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.5002
26 / 40 | 3

28. 10. 2017, 14.00 | Kratochvíl Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6502
24 / 39 | 2

29. 10. 2017, 11.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.6150
19 / 40 | 3

5. 11. 2017, 13.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.4750
19 / 40 | 4

10. 12. 2017, 11.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.4752
30 / 32 | 4

14. 1. 2018, 11.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.9372
16 / 40 | 3

27. 1. 2018, 16.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
25 / 40 | 3

28. 1. 2018, 13.00 | Kováč Aladar | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
30 / 40 | 3

10. 2. 2018, 16.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.7502
17 / 40 | 5

11. 2. 2018, 13.00 | Daněk Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
22 / 40 | 3

9. 3. 2018, 18.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
21 / 32 | 4

10. 3. 2018, 14.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6560
26 / 40 | 4

24. 3. 2018, 16.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.6500
11 / 40 | 1

24. 3. 2018, 16.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.2750
23 / 40 | 4

25. 3. 2018, 11.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
15 / 25 | 5

6. 4. 2018, 12.00 | Bušanský Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.6002
11 / 25 | 3

6. 4. 2018, 13.15 | Švára Libor | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.4400

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22364 / 704 | 50.517
0.909
67.40740000 %
17 / 40 | 3

22. 10. 2016, 13.00 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4250
23 / 40 | 3

23. 10. 2016, 13.00 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5750
13 / 30 | 3

11. 11. 2016, 12.00 | Švára Libor | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.4332
15 / 30 | 2

11. 11. 2016, 14.00 | Markup Petr | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5002
20 / 27 | 2

11. 11. 2016, 17.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.7402
9 / 30 | 3

11. 11. 2016, 19.00 | Hambálková Irena | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.3000
7 / 25 | 2

11. 2. 2017, 10.00 | Matyáš Radek | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.2800
15 / 25 | 2

11. 2. 2017, 12.00 | Hykš Petr | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.6002
19 / 25 | 4

11. 2. 2017, 13.00 | Hrdlička Lubomír | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.7602
16 / 25 | 4

11. 2. 2017, 16.00 | Uher Miroslav ml. | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.6400
20 / 22 | 4

11. 2. 2017, 17.00 | Matyáš Radek | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.9092
22 / 40 | 4

25. 2. 2017, 13.00 | Chytil Rudolf | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5502
21 / 40 | 5

12. 3. 2017, 12.00 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5250
20 / 30 | 4

17. 3. 2017, 19.00 | Sibai Fouad | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.6662
10 / 30 | 3

18. 3. 2017, 10.00 | Ráček Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.3332
30 / 37 | 4

18. 3. 2017, 12.00 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.8101
14 / 38 | 2

18. 3. 2017, 15.00 | Ettel Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.3680
17 / 30 | 3

18. 3. 2017, 18.00 | Boháč Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.5660
17 / 30 | 4

30. 3. 2017, 15.00 | Hambálková Irena | VS MČR TROJBAND
0.5662
12 / 30 | 2

30. 3. 2017, 17.00 | Kalabis Petr | VS MČR TROJBAND
0.4000
14 / 40 | 2

13. 5. 2017, 11.00 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3502
13 / 40 | 2

13. 5. 2017, 15.00 | Kratochvíl Dušan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3252

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13243 / 482 | 90.504
0.810
65.67570000 %
17 / 40 | 5

21. 11. 2015, 11.30 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4250
30 / 39 | 5

21. 11. 2015, 13.00 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7692
22 / 40 | 3

21. 11. 2015, 16.00 | Peter Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5502
16 / 30 | 3

27. 11. 2015, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5332
10 / 30 | 2

27. 11. 2015, 17.00 | Korec Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.3332
22 / 40 | 6

27. 11. 2015, 21.00 | Ráček Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5500
18 / 40 | 7

28. 11. 2015, 10.00 | Purkyt Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.4500
8 / 26 | 1

28. 11. 2015, 13.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.3070
30 / 37 | 9

5. 12. 2015, 11.30 | Stareček Pavel | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8102
20 / 40 | 4

5. 12. 2015, 14.30 | Matoušek Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5002
23 / 40 | 4

5. 12. 2015, 17.30 | Peter Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5752
11 / 40 | 2

21. 2. 2016, 11.30 | Šimiček Lukáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2750
16 / 40 | 3

21. 2. 2016, 14.30 | Žabenský Zbyněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4002

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6121 / 216 | 80.560
1.000
67.22220000 %
16 / 40 | 3

17. 1. 2015, 13.00 | Šimek Stanislav | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.4002
21 / 40 | 3

17. 1. 2015, 19.00 | Masár Stanislav | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.5250
24 / 32 | 3

18. 1. 2015, 12.00 | Váša Marek | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.7500
21 / 38 | 3

13. 3. 2015, 00.00 | Aleš Jan | VS MČR Trojband
0.5520
13 / 40 | 3

14. 3. 2015, 00.00 | Korec Jaroslav | VS MČR Trojband
0.3250
26 / 26 | 8

14. 3. 2015, 00.00 | Domanský Pavel | VS MČR Trojband
1.0000

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8121 / 261 | 40.463
0.725
57.61900000 %
0

11. 1. 2013, 10.00 | Popeňažník Lukáš | OPEN TOUR 3B | VS MČR 3B - pořadí + body
24 / 40 | 4

11. 1. 2013, 15.00 | Kafka Jan st. | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.6002
12 / 31 | 3

11. 1. 2013, 15.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.3870
18 / 39 | 3

11. 1. 2013, 15.00 | Bača Tomáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.4610
29 / 40 | 3

11. 1. 2013, 15.00 | Truhlář Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.7252
19 / 33 | 3

11. 1. 2013, 15.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.5750
11 / 38 | 3

11. 1. 2013, 15.00 | Popeňažník Lukáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.2890
8 / 40 | 2

11. 1. 2013, 15.00 | Korec Jaroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.2000

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5103 / 251 | 50.410
0.764
0.833
139.18920000 %
13 / 42 | 3

14. 1. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.3090
14 / 50 | 4

14. 1. 2012, 10.00 | Korec Jaroslav | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.2800
34 / 69 | 5

5. 4. 2012, 12.00 | Hovorka Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.4922
29 / 73 | 3

6. 4. 2012, 12.00 | Joch Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.3970
13 / 17 | 3

6. 4. 2012, 12.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.7640

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8201 / 423 | 100.475
0.697
0.750
82.04080000 %
10 / 46 | 2

17. 9. 2010, 15.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.2170
30 / 43 | 6

17. 9. 2010, 19.30 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6972
14 / 34 | 3

18. 9. 2010, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.4110
24 / 60 | 4

10. 4. 2011, 10.00 | Štefan Josef | Extraliga v trojbandu
0.4002
39 / 60 | 10

16. 4. 2011, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.6501
30 / 60 | 3

16. 4. 2011, 14.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.5000
27 / 60 | 4

17. 4. 2011, 10.00 | Štefan Josef | Extraliga v trojbandu
0.4502
27 / 60 | 4

30. 4. 2011, 10.30 | Absolon Jiří | Extraliga v trojbandu
0.4500

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15442 / 841 | 80.525
0.775
1.250
126.28570000 %
37 / 65 | 5

6. 11. 2009, 08.00 | Kratochvíl Dušan | 1. Grand Prix v trojbandu
0.5692
26 / 38 | 4

6. 11. 2009, 08.00 | Milko Lukáš | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6842
36 / 63 | 4

6. 11. 2009, 20.00 | Váša Marek | 1. Grand Prix v trojbandu
0.5710
14 / 52 | 3

28. 11. 2009, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.2690
26 / 41 | 6

28. 11. 2009, 14.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.6340
29 / 57 | 3

9. 1. 2010, 09.00 | Dostál Martin | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.5080
31 / 72 | 3

15. 1. 2010, 16.00 | Müller Martin | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.4302
31 / 64 | 4

15. 1. 2010, 20.00 | Janata Jan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.4840
36 / 74 | 3

16. 1. 2010, 10.00 | Kratochvíl Dušan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.4862
38 / 49 | 8

16. 1. 2010, 12.00 | Šlechta Jan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.7750
17 / 27 | 3

16. 1. 2010, 16.00 | Boháč Martin | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.6290
30 / 55 | 3

16. 1. 2010, 18.00 | Hájek Radovan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.5450
39 / 75 | 6

16. 1. 2010, 20.00 | Bálek Martin | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.5202
26 / 52 | 3

27. 3. 2010, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.5000
26 / 57 | 3

27. 3. 2010, 14.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.4560

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0.00000000 %
0

31. 1. 2009, 12.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24564 / 1137 | 60.496
0.888
0.777
86.90290000 %
35 / 48 | 3

19. 5. 2007, 00.00 | Daněk Josef | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.7290
22 / 60 | 3

19. 5. 2007, 00.00 | Stareček Vladimír | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.3660
29 / 59 | 4

19. 5. 2007, 00.00 | Tichý Miloslav | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.4910
37 / 60 | 3

19. 5. 2007, 00.00 | Bílek Rudolf | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.6162
23 / 60 | 3

29. 9. 2007, 10.00 | Líška Antonín ml. | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.3830
37 / 60 | 5

29. 9. 2007, 16.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6162
24 / 50 | 3

30. 9. 2007, 10.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4800
29 / 60 | 3

13. 10. 2007, 10.00 | Barbořík Jiří | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4830
14 / 26 | 2

3. 11. 2007, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.5380
30 / 47 | 5

3. 11. 2007, 00.00 | Zembinský René | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.6382
27 / 60 | 4

17. 11. 2007, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4500
40 / 45 | 5

1. 12. 2007, 10.00 | Šotola Marek ml. | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.8882
32 / 62 | 5

12. 1. 2008, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.5160
24 / 56 | 4

12. 1. 2008, 00.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.4280
0

12. 1. 2008, 00.00 | Pohůtka Ladislav | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
2
13 / 37 | 2

12. 1. 2008, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.3510
25 / 60 | 3

19. 1. 2008, 10.00 | Coufalík Ivo | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4162
22 / 50 | 6

1. 3. 2008, 00.00 | Frühauf Roman | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4402
21 / 37 | 3

1. 3. 2008, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5670
15 / 27 | 3

1. 3. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5550
15 / 35 | 5

1. 3. 2008, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4280
18 / 43 | 3

1. 3. 2008, 00.00 | Walach Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4180
13 / 50 | 2

1. 3. 2008, 00.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.2600
19 / 45 | 3

1. 3. 2008, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4220

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17370 / 707 | 60.523
0.950
1.285
112.12120000 %
7 / 27 | 3

3. 11. 2006, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.2590
17 / 33 | 3

3. 11. 2006, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.5150
28 / 47 | 3

3. 11. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.5952
14 / 29 | 3

24. 11. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.4820
15 / 28 | 5

24. 11. 2006, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.5350
13 / 36 | 3

24. 11. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.3610
37 / 62 | 3

24. 11. 2006, 00.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.5962
38 / 60 | 4

4. 2. 2007, 10.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.6332
10 / 38 | 2

3. 3. 2007, 14.00 | Daněk Josef | Extraliga v trojbandu
0.2630
24 / 60 | 4

4. 3. 2007, 10.00 | Englic Martin | Extraliga v trojbandu
0.4002
34 / 68 | 6

17. 3. 2007, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5000
8 / 19 | 3

17. 3. 2007, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4210
38 / 40 | 5

17. 3. 2007, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.9500
22 / 39 | 4

17. 3. 2007, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5640
28 / 44 | 6

17. 3. 2007, 00.00 | Kopečný Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6362
21 / 38 | 2

17. 3. 2007, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5520
16 / 39 | 3

17. 3. 2007, 00.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4100

Malý stůl

2019/2020

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2258 / 40 | 346.45
7.50
86.00000000 %
150 / 20 | 34

26. 10. 2019, 11.30 | Osvald Josef | JM TD 1.třída
7.502
108 / 20 | 17

9. 11. 2019, 11.30 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
5.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2120 / 35 | 123.42
3.52
100.00000000 %
60 / 18 | 11

26. 10. 2019, 13.00 | Veselý Milan | JM TD 1.třída
3.332
60 / 17 | 12

9. 11. 2019, 13.00 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
3.522

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9183 / 247 | 8 | 40.740
2.000
67.77780000 %
30 / 25 | 5 | 4

16. 11. 2019, 13.30 | Soušek Michal | 3B JM 1.třída
1.2002
17 / 30 | 3

16. 11. 2019, 14.30 | Pernica Ivan | 3B JM 1.třída
0.5662
18 / 30 | 3 | 2

16. 11. 2019, 15.30 | Lancinger Petr | 3B JM 1.třída
0.6002
30 / 15 | 8

22. 11. 2019, 18.00 | Burian Vladimír | 3B JM 1.třída
2.0002
9 / 27 | 2

22. 11. 2019, 19.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM 1.třída
0.3330
20 / 30 | 4

22. 11. 2019, 20.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM 1.třída
0.6660
22 / 30 | 4

30. 11. 2019, 10.00 | Zaňát Jaroslav | 3B JM 1.třída
0.7332
21 / 30 | 3

30. 11. 2019, 11.00 | Konečný Martin | 3B JM 1.třída
0.7002
16 / 30 | 3

30. 11. 2019, 12.00 | Vašina Radoslav | 3B JM 1.třída
0.5332

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2162 / 40 | 164.05
4.35
81.00000000 %
87 / 20 | 16

26. 10. 2019, 11.30 | Osvald Josef | JM TD 1.třída
4.352
75 / 20 | 8

9. 11. 2019, 11.30 | Müller David | JM TD 1.třída
3.750

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33770 / 894 | 80.861
1.538
80.62830000 %
16 / 30 | 2

27. 9. 2018, 17.00 | Hammer Ivan | MS 3B - 1 třída JM
0.5332
21 / 30 | 3

27. 9. 2018, 17.00 | Lancinger Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.7002
19 / 30 | 5

27. 9. 2018, 17.00 | Hronek Jiří | MS 3B - 1 třída JM
0.6332
30 / 28 | 6

11. 10. 2018, 18.00 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1 třída JM
1.0711
22 / 30 | 5

11. 10. 2018, 18.45 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1 třída JM
0.7332
30 / 25 | 6

11. 10. 2018, 19.30 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1 třída JM
1.2002
26 / 30 | 5

10. 11. 2018, 10.00 | Klíma David | MS 3B - 1 třída JM
0.8662
23 / 30 | 3

10. 11. 2018, 10.45 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1 třída JM
0.7662
27 / 30 | 5

10. 11. 2018, 11.30 | Jaroš Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.9002
30 / 30 | 5

30. 11. 2018, 18.00 | Kopl Josef | MS 3B - 1 třída JM
1.0002
21 / 30 | 3

30. 11. 2018, 18.45 | Vašek Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.7002
30 / 21 | 6

30. 11. 2018, 19.30 | Melo Petr | MS 3B - 1 třída JM
1.4282
24 / 30 | 3

7. 12. 2018, 18.00 | Hammer Ivan | MS 3B - 1 třída JM
0.8002
19 / 30 | 3

7. 12. 2018, 18.45 | Hronek Jiří | MS 3B - 1 třída JM
0.6332
30 / 30 | 5

7. 12. 2018, 19.30 | Lancinger Petr | MS 3B - 1 třída JM
1.0002
24 / 30 | 5

4. 1. 2019, 18.00 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1 třída JM
0.8002
18 / 30 | 3

4. 1. 2019, 18.45 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1 třída JM
0.6000
26 / 29 | 5

4. 1. 2019, 19.30 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1 třída JM
0.8960
26 / 30 | 6

9. 2. 2019, 10.00 | Petinis Theodor | MS 3B - 1 třída JM
0.8662
30 / 27 | 8

9. 2. 2019, 10.45 | Klíma David | MS 3B - 1 třída JM
1.1112
30 / 26 | 5

9. 2. 2019, 11.30 | Jaroš Petr | MS 3B - 1 třída JM
1.1532
21 / 30 | 3

29. 3. 2019, 18.00 | Čajka Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.7002
25 / 30 | 4

29. 3. 2019, 18.45 | Vašek Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.8332
24 / 30 | 3

29. 3. 2019, 19.30 | Melo Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.8002
17 / 15 | 4

13. 4. 2019, 10.00 | Kuchař Radim | Oblastní přebor JM 3B
1.1332
12 / 15 | 4

13. 4. 2019, 12.00 | Rösner Tomáš | Oblastní přebor JM 3B
0.8002
20 / 13 | 5

13. 4. 2019, 13.30 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor JM 3B
1.5382
23 / 20 | 6

13. 4. 2019, 15.15 | Petinis Theodor | Oblastní přebor JM 3B
1.1502
19 / 20 | 3

13. 4. 2019, 15.40 | Müller David | Oblastní přebor JM 3B
0.9502
14 / 20 | 6

13. 4. 2019, 17.10 | Hošek Ondřej | Oblastní přebor JM 3B
0.7000
22 / 30 | 4

25. 5. 2019, 11.30 | Adámek Petr | MČR TROJBAND D3 MS
0.7332
23 / 30 | 4

25. 5. 2019, 14.30 | Suchopárek Jan | MČR TROJBAND D3 MS
0.7660
28 / 35 | 4

26. 5. 2019, 11.30 | Stareček Pavel | MČR TROJBAND D3 MS
0.800

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19416 / 486 | 70.856
1.500
77.75700000 %
23 / 30 | 6

1. 10. 2017, 10.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
0.7660
21 / 30 | 4

1. 10. 2017, 11.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.7002
21 / 30 | 4

1. 10. 2017, 12.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.7002
17 / 30 | 3

4. 11. 2017, 10.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
0.5660
30 / 20 | 6

4. 11. 2017, 11.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
1.5002
13 / 30 | 3

4. 11. 2017, 12.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.4330
23 / 30 | 6

17. 12. 2017, 10.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.7660
30 / 29 | 7

17. 12. 2017, 11.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
1.0342
30 / 29 | 4

17. 12. 2017, 12.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
1.0342
30 / 23 | 5

16. 2. 2018, 18.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
1.3042
30 / 25 | 4

16. 2. 2018, 19.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
1.2002
30 / 30 | 6

16. 2. 2018, 20.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
1.0002
20 / 20 | 4

22. 4. 2018, 10.30 | Hrdlička Lubomír | JM přebor v 3B
1.0002
20 / 25 | 3

22. 4. 2018, 11.00 | Vala Miroslav | JM přebor v 3B
0.8002
20 / 27 | 6

22. 4. 2018, 12.00 | Kopl Josef | JM přebor v 3B
0.7402
23 / 23 | 6

22. 4. 2018, 13.00 | Rösner Tomáš | JM přebor v 3B
1.0000
12 / 26 | 3

22. 4. 2018, 13.30 | Uher Miroslav ml. | JM přebor v 3B
0.4610
13 / 13 | 4

4. 5. 2018, 16.00 | Novák Radek | 28. MČR TROJBAND MS
1.0000
10 / 16 | 3

5. 5. 2018, 10.00 | Kohout Štěpán | 28. MČR TROJBAND MS
0.6250

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4593 / 66 | 748.98
10.92
59.30000000 %
92 / 12 | 41

18. 9. 2016, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.660
153 / 14 | 74

9. 10. 2016, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.920
159 / 20 | 59

26. 11. 2016, 13.00 | Vajda Roman | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.950
189 / 20 | 54

4. 12. 2016, 10.00 | Hammer Ivan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.452

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4511 / 68 | 387.51
13.33
63.87500000 %
101 / 20 | 21

18. 9. 2016, 12.00 | Pálka Vojtěch | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.052
106 / 17 | 36

9. 10. 2016, 12.00 | Hampl Michal | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.230
104 / 16 | 38

26. 11. 2016, 13.00 | Kezsely Radim | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.500
200 / 15 | 36

4. 12. 2016, 12.00 | Hammer Ivan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4180 / 76 | 162.36
4.25
45.00000000 %
68 / 16 | 13

18. 9. 2016, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.250
21 / 20 | 9

9. 10. 2016, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.050
39 / 20 | 16

26. 11. 2016, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.950
52 / 20 | 15

4. 12. 2016, 14.00 | Hammer Ivan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.600

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8208 / 245 | 50.849
1.153
86.66670000 %
30 / 26 | 5

1. 10. 2016, 10.00 | Hykš Petr | JM 3B - skupina B
1.1532
30 / 36 | 5

1. 10. 2016, 13.00 | Frolek Robert | JM 3B - skupina B
0.8332
21 / 25 | 3

1. 10. 2016, 15.00 | Uher Miroslav ml. | JM 3B - skupina B
0.8400
30 / 34 | 4

21. 1. 2017, 10.00 | Vašina Radoslav | JM 3B - skupina B
0.8822
25 / 40 | 4

21. 1. 2017, 13.00 | Frolek Robert | JM 3B - skupina B
0.6252
29 / 40 | 4

21. 1. 2017, 15.00 | Uher Miroslav ml. | JM 3B - skupina B
0.7252
18 / 19 | 5

3. 6. 2017, 11.15 | Tichák Josef | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.9470
25 / 25 | 5

3. 6. 2017, 15.00 | Váša Marek | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.0000

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19475 / 556 | 130.854
1.500
87.96300000 %
30 / 31 | 7

24. 10. 2015, 11.00 | Uher Miroslav ml. | JM - 3B skupina B
0.9672
30 / 30 | 13

24. 10. 2015, 13.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina B
1.0002
28 / 40 | 4

24. 10. 2015, 14.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina B
0.7002
27 / 40 | 3

19. 12. 2015, 13.00 | Jež Libor | JM - 3B skupina B
0.6752
30 / 32 | 3

19. 12. 2015, 14.00 | Hammer Ivan | JM - 3B skupina B
0.9372
24 / 40 | 3

26. 3. 2016, 10.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina B
0.6002
30 / 30 | 6

26. 3. 2016, 13.00 | Jež Libor | JM - 3B skupina B
1.0002
29 / 40 | 4

26. 3. 2016, 14.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 3B skupina B
0.7252
24 / 40 | 4

17. 4. 2016, 12.00 | Meitner Martin | JM 3B finále soutěže
0.6001
30 / 33 | 5

17. 4. 2016, 14.00 | Zündorf Egbert Franz | JM 3B finále soutěže
0.9092
8 / 22 | 2

23. 4. 2016, 10.00 | Rösner Tomáš | JM oblastní přebor 3B
0.3630
20 / 20 | 4

23. 4. 2016, 10.40 | Boháč Martin | JM oblastní přebor 3B
1.0001
20 / 23 | 3

23. 4. 2016, 12.40 | Hrdlička Lubomír | JM oblastní přebor 3B
0.8692
13 / 16 | 5

23. 4. 2016, 14.00 | Vala Miroslav | JM oblastní přebor 3B
0.8120
22 / 30 | 5

4. 6. 2016, 12.00 | Galíček Zdeněk | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.7331
30 / 20 | 6

4. 6. 2016, 12.00 | Stareček Vladimír | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.500
30 / 27 | 4

4. 6. 2016, 13.30 | Škop Pavel | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.1111
26 / 20 | 6

4. 6. 2016, 16.30 | Galíček Zdeněk | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.3000
24 / 22 | 5

4. 6. 2016, 18.00 | Škop Pavel | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.0900

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3622 / 59 | 5310.54
13.15
82.93330000 %
188 / 20 | 47

8. 2. 2015, 10.00 | Hampl Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.400
250 / 19 | 48

8. 3. 2015, 10.00 | Jurčík Antonín | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.152
184 / 20 | 53

22. 3. 2015, 10.00 | Provazník Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.202

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3371 / 56 | 546.62
8.43
49.46670000 %
143 / 20 | 33

8. 2. 2015, 10.00 | Hampl Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.150
93 / 20 | 16

8. 3. 2015, 10.00 | Jurčík Antonín | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.652
135 / 16 | 54

22. 3. 2015, 10.00 | Provazník Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.43

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4268 / 80 | 193.35
3.90
26.80000000 %
58 / 20 | 12

11. 1. 2015, 10.00 | Slaměník Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.900
61 / 20 | 14

8. 2. 2015, 10.00 | Hampl Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.052
71 / 20 | 12

8. 3. 2015, 10.00 | Jurčík Antonín | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.552
78 / 20 | 19

22. 3. 2015, 10.00 | Provazník Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.902

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20445 / 506 | 90.879
1.538
78.76110000 %
26 / 30 | 5

31. 1. 2015, 10.00 | Binder Otto | JM - 3B skupina C
0.8662
30 / 28 | 3

31. 1. 2015, 12.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina C
1.0712
20 / 30 | 2

31. 1. 2015, 13.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina C
0.6660
30 / 27 | 4

31. 1. 2015, 15.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina C
1.1112
9 / 18 | 2

18. 4. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM - 3B finále družstev
0.5000
30 / 23 | 5

18. 4. 2015, 13.00 | Zapletal Karel | JM - 3B finále družstev
1.3042
30 / 37 | 6

18. 4. 2015, 15.00 | Osvald Josef | JM - 3B finále družstev
0.8101
20 / 13 | 4

16. 5. 2015, 10.00 | Klíma David | JM - Přebor 3B
1.5382
24 / 29 | 5

16. 5. 2015, 10.00 | Fibinger Jan | JM - Přebor 3B
0.8270
25 / 25 | 8

16. 5. 2015, 10.00 | Zapletal Karel | JM - Přebor 3B
1.0002
20 / 14 | 4

16. 5. 2015, 10.00 | Rösner Tomáš | JM - Přebor 3B
1.4282
17 / 20 | 2

16. 5. 2015, 10.00 | Osvald Josef | JM - Přebor 3B
0.8502
13 / 20 | 2

16. 5. 2015, 10.00 | Zapletal Karel | JM - Přebor 3B
0.6500
11 / 16 | 2

16. 5. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM - Přebor 3B
0.6870
18 / 18 | 5

22. 5. 2015, 00.00 | Dostál Martin | Finále MČR 3B MS Družstva
1.0000
26 / 40 | 3

22. 5. 2015, 00.00 | Šlechta Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6500
13 / 27 | 4

22. 5. 2015, 00.00 | Tichák Josef | Finále MČR 3B MS Družstva
0.4810
25 / 36 | 3

22. 5. 2015, 00.00 | Markup Petr | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6940
29 / 21 | 9

24. 5. 2015, 11.30 | Andrejovský Miroslav | Finále MČR 3B MS Družstva
1.3810
29 / 34 | 3

24. 5. 2015, 13.00 | Stareček Vladimír | Finále MČR 3B MS Družstva
0.8520

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4705 / 52 | 10213.55
30.00
70.50000000 %
145 / 20 | 34

13. 10. 2013, 10.00 | Vašina Radoslav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.252
60 / 2 | 52

12. 1. 2014, 10.00 | Peštál Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
30.000
250 / 20 | 97

26. 1. 2014, 10.00 | Kotoun Martin II. | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.502
250 / 10 | 102

9. 2. 2014, 10.00 | Nenál Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
25.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4716 / 80 | 348.95
9.60
71.60000000 %
165 / 20 | 30

13. 10. 2013, 10.00 | Vašina Radoslav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.252
177 / 20 | 20

12. 1. 2014, 12.00 | Hošek Ondřej | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.850
192 / 20 | 33

26. 1. 2014, 10.00 | Pošvář František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.600
182 / 20 | 34

9. 2. 2014, 12.00 | Coufal Zdeněk | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.102

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4295 / 76 | 233.88
6.25
29.50000000 %
70 / 20 | 23

13. 10. 2013, 10.00 | Kuchařík Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.502
100 / 16 | 18

12. 1. 2014, 13.30 | Peštál Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.25
78 / 20 | 18

26. 1. 2014, 10.00 | Bláha Milan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.900
47 / 20 | 8

9. 2. 2014, 14.00 | Nenál Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.350

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19434 / 593 | 80.731
1.241
77.36190000 %
30 / 28 | 8

16. 11. 2013, 11.00 | Polášek Jaroslav | JM 3B skupina A
1.0712
30 / 37 | 5

16. 11. 2013, 13.00 | Blažek Josef | JM 3B skupina A
0.8102
20 / 25 | 5

16. 11. 2013, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM 3B skupina A
0.8000
13 / 20 | 4

22. 3. 2014, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Finále JMO 3B družstev
0.6500
11 / 28 | 2

22. 3. 2014, 12.00 | Uher Miroslav ml. | Finále JMO 3B družstev
0.3920
23 / 40 | 4

23. 3. 2014, 10.00 | Hammer Ivan | Finále JMO 3B družstev
0.5750
30 / 34 | 5

19. 4. 2014, 12.30 | Stareček Vladimír | MS MČR 3B
0.8822
28 / 38 | 4

19. 4. 2014, 14.00 | Stareček Pavel | MS MČR 3B
0.7360
23 / 40 | 3

19. 4. 2014, 17.00 | Mondšpígl Tomáš | MS MČR 3B
0.5752
21 / 25 | 3

10. 5. 2014, 00.00 | Jež Libor | Přebor JM v 3B
0.8402
14 / 25 | 5

10. 5. 2014, 00.00 | Polášek Jaroslav | Přebor JM v 3B
0.5602
22 / 25 | 3

10. 5. 2014, 00.00 | Fibinger Jan | Přebor JM v 3B
0.8802
9 / 25 | 4

10. 5. 2014, 00.00 | Jež Libor | Přebor JM v 3B
0.3600
28 / 32 | 5

24. 5. 2014, 10.00 | Tichák Josef | MS MČR 3B - družstva
0.875
17 / 25 | 3

24. 5. 2014, 10.00 | Aleš Jan | MS MČR 3B - družstva
0.6800
36 / 29 | 7

24. 5. 2014, 10.00 | Aleš Jan | MS MČR 3B - družstva
1.2410
30 / 37 | 4

24. 5. 2014, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | MS MČR 3B - družstva
0.8102
21 / 40 | 2

24. 5. 2014, 13.00 | Korec Jaroslav | MS MČR 3B - družstva
0.5250
28 / 40 | 7

24. 5. 2014, 15.00 | Líška Antonín ml. | MS MČR 3B - družstva
0.7001

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61354 / 111 | 5812.19
17.20
75.22220000 %
217 / 20 | 45

14. 10. 2012, 08.00 | Uher Miroslav ml. | 2.LIGA MORAVA
10.85
258 / 15 | 44

27. 10. 2012, 13.00 | Ostruszka Petr | 2.LIGA MORAVA
17.200
199 / 16 | 58

11. 11. 2012, 10.00 | Slaměník Radek | 2.LIGA MORAVA
12.430
300 / 20 | 48

2. 12. 2012, 10.00 | Plaček Robert | 2.LIGA MORAVA
15.002
159 / 20 | 21

16. 12. 2012, 10.00 | Hrubý Josef | 2.LIGA MORAVA
7.95
221 / 20 | 53

16. 2. 2013, 13.00 | Vajda Roman | 2.LIGA MORAVA
11.05

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7935 / 123 | 917.60
11.76
44.52380000 %
78 / 13 | 20

14. 10. 2012, 12.00 | Hošek Ondřej | 2.LIGA MORAVA
6.00
199 / 20 | 91

27. 10. 2012, 13.00 | Lipský Jan | 2.LIGA MORAVA
9.95
69 / 13 | 25

11. 11. 2012, 10.00 | Slaměník Radek | 2.LIGA MORAVA
5.30
153 / 20 | 44

2. 12. 2012, 10.00 | Plaček Robert | 2.LIGA MORAVA
7.65
146 / 20 | 24

16. 12. 2012, 10.00 | Hrubý Josef | 2.LIGA MORAVA
7.30
90 / 20 | 23

3. 2. 2013, 10.00 | Soušek Michal | 2.LIGA MORAVA
4.50
200 / 17 | 39

16. 2. 2013, 14.30 | Vajda Roman | 2.LIGA MORAVA
11.76

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7463 / 117 | 243.95
5.71
22.04760000 %
80 / 20 | 14

14. 10. 2012, 14.00 | Soušek Michal | 2.LIGA MORAVA
4.00
80 / 14 | 16

27. 10. 2012, 13.00 | Schoffer Bruno | 2.LIGA MORAVA
5.71
56 / 13 | 14

11. 11. 2012, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA MORAVA
4.30
61 / 16 | 10

2. 12. 2012, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA MORAVA
3.81
61 / 20 | 24

16. 12. 2012, 10.00 | Führlinger Patrik | 2.LIGA MORAVA
3.05
76 / 18 | 12

3. 2. 2013, 10.00 | Peštál Petr | 2.LIGA MORAVA
4.22
49 / 16 | 16

16. 2. 2013, 16.00 | Čaněcký Patrik | 2.LIGA MORAVA
3.06

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9247 / 338 | 60.730
0.967
77.18750000 %
30 / 32 | 6

6. 10. 2012, 11.00 | Strmiska Jan | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.9372
30 / 34 | 5

6. 10. 2012, 12.00 | Burian Vladimír | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.8822
30 / 31 | 3

24. 11. 2012, 10.00 | Strmiska Jan | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.9672
19 / 40 | 5

24. 11. 2012, 12.00 | Hošek Ondřej | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.4750
34 / 45 | 3

18. 5. 2013, 10.00 | Majewski Václav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7550
26 / 50 | 3

18. 5. 2013, 10.00 | Korec Jaroslav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.5201
12 / 17 | 3

18. 5. 2013, 10.00 | Aleš Jan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7050
33 / 45 | 4

19. 5. 2013, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7330
33 / 44 | 6

19. 5. 2013, 13.00 | Bača Tomáš | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7500

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
133504 / 230 | 15415.23
27.27
89.84620000 %
271 / 20 | 50

15. 10. 2011, 13.00 | Vajda Roman | 2. liga - Morava
13.552
161 / 20 | 25

16. 10. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
8.050
292 / 20 | 126

30. 10. 2011, 10.00 | Hammer Ivan | 2. liga - Morava
14.600
281 / 20 | 68

13. 11. 2011, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga - Morava
14.052
255 / 20 | 97

27. 11. 2011, 10.00 | Koky Dušan | 2. liga - Morava
12.752
244 / 20 | 55

11. 12. 2011, 10.00 | Vajda Roman | 2. liga - Morava
12.200
300 / 18 | 60

8. 1. 2012, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga - Morava
16.662
200 / 20 | 74

22. 1. 2012, 10.00 | Plaček Robert | 2. liga - Morava
10.000
300 / 11 | 122

5. 2. 2012, 10.00 | Kramarz Daniel | 2. liga - Morava
27.272
300 / 18 | 59

4. 3. 2012, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga - Morava
16.662
300 / 14 | 92

17. 3. 2012, 13.00 | Hammer Ivan | 2. liga - Morava
21.422
300 / 13 | 77

18. 3. 2012, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga - Morava
23.072
300 / 16 | 154

12. 4. 2012, 17.00 | Spružina Jan | 2. liga - Morava
18.752

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132300 / 209 | 7111.00
16.66
58.97440000 %
194 / 12 | 66

15. 10. 2011, 13.00 | Kezsely Radim | 2. liga - Morava
16.16
139 / 20 | 23

16. 10. 2011, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2. liga - Morava
6.950
189 / 20 | 41

30. 10. 2011, 10.00 | Hammer Ivan | 2. liga - Morava
9.450
154 / 19 | 38

13. 11. 2011, 10.00 | Fellner Jan | 2. liga - Morava
8.10
198 / 19 | 45

27. 11. 2011, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga - Morava
10.42
200 / 15 | 48

11. 12. 2011, 10.00 | Vajda Roman | 2. liga - Morava
13.33
162 / 17 | 71

8. 1. 2012, 12.30 | Hošek Ondřej | 2. liga - Morava
9.52
200 / 12 | 36

22. 1. 2012, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga - Morava
16.66
200 / 13 | 35

5. 2. 2012, 12.00 | Skořupa Rostislav | 2. liga - Morava
15.38
200 / 15 | 43

4. 3. 2012, 10.00 | Slaměník Radek | 2. liga - Morava
13.33
188 / 18 | 40

17. 3. 2012, 13.00 | Böhm Pavel | 2. liga - Morava
10.44
150 / 13 | 37

18. 3. 2012, 10.00 | Paprskář Milan | 2. liga - Morava
11.53
126 / 16 | 42

12. 4. 2012, 19.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga - Morava
7.87

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13798 / 241 | 273.31
5.64
20.46150000 %
63 / 20 | 13

15. 10. 2011, 13.00 | Kezsely Radim | 2. liga - Morava
3.150
51 / 20 | 10

16. 10. 2011, 10.00 | Kramarz Daniel | 2. liga - Morava
2.552
30 / 20 | 6

30. 10. 2011, 10.00 | Jochman David | 2. liga - Morava
1.500
80 / 18 | 11

13. 11. 2011, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga - Morava
4.44
52 / 20 | 8

27. 11. 2011, 10.00 | Koky Dušan | 2. liga - Morava
2.602
41 / 12 | 7

11. 12. 2011, 10.00 | Vajda Roman | 2. liga - Morava
3.41
79 / 14 | 17

8. 1. 2012, 14.30 | Slavík Jiří | 2. liga - Morava
5.64
70 / 20 | 12

22. 1. 2012, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga - Morava
3.502
70 / 20 | 27

5. 2. 2012, 14.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
3.500
69 / 20 | 11

4. 3. 2012, 10.00 | Pěček Vlastimil | 2. liga - Morava
3.452
58 / 20 | 8

17. 3. 2012, 13.00 | Osvald Josef | 2. liga - Morava
2.900
55 / 20 | 8

18. 3. 2012, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga - Morava
2.752
80 / 17 | 15

12. 4. 2012, 20.00 | Spružina Jan | 2. liga - Morava
4.70

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21446 / 542 | 90.822
1.363
79.07800000 %
10 / 20 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Jež Libor | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.5002
13 / 20 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Richter Pavel | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.6502
16 / 20 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Fibinger Jan | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.8001
17 / 20 | 4

30. 11. -0001, 00.00 | Hammer Ivan | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.8501
20 / 25 | 6

30. 11. -0001, 00.00 | Böhm Pavel | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.8000
18 / 25 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Zündorf Egbert Franz | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.7202
20 / 25 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Hammer Ivan | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.8002
20 / 40 | 3

22. 10. 2011, 11.30 | Dvořák Miroslav | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.5002
30 / 34 | 5

22. 10. 2011, 12.30 | Osvald Josef | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.8822
30 / 22 | 9

25. 2. 2012, 10.00 | Hammer Ivan | Trojband 1.skupina Jižní Morava
1.3632
30 / 34 | 6

25. 2. 2012, 12.00 | Hronek Jiří | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.8822
14 / 30 | 2

5. 5. 2012, 10.00 | Žilka Jan | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.4660
29 / 24 | 6

5. 5. 2012, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.2080
15 / 18 | 5

5. 5. 2012, 10.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.8330
29 / 30 | 4

18. 5. 2012, 18.00 | Šnyta Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.9662
30 / 30 | 7

18. 5. 2012, 20.00 | Ostruszka Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.0002
9 / 16 | 4

19. 5. 2012, 11.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.5620
29 / 30 | 5

19. 5. 2012, 13.00 | Burian Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.9662
29 / 30 | 6

19. 5. 2012, 16.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.9662
28 / 30 | 4

19. 5. 2012, 17.00 | Zündorf Egbert Franz | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.9332
10 / 19 | 3

19. 5. 2012, 19.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.5260

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61267 / 99 | 7512.79
25.00
70.38890000 %
39 / 12 | 10

17. 10. 2010, 10.00 | Fellner Jan | II.liga B
3.250
300 / 12 | 75

7. 11. 2010, 10.00 | Plaček Robert | II.liga B
25.002
165 / 20 | 43

9. 1. 2011, 10.00 | Kramarz Daniel | II.liga B
8.250
283 / 20 | 69

20. 2. 2011, 10.00 | Plaček Robert | II.liga B
14.152
300 / 15 | 73

27. 2. 2011, 10.00 | Caha Josef | II.liga B
20.002
180 / 20 | 43

13. 3. 2011, 10.00 | Soušek Michal | II.liga B
9.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71122 / 138 | 558.13
11.11
53.42860000 %
156 / 20 | 25

17. 10. 2010, 10.00 | Slaměník Radek | II.liga B
7.800
129 / 20 | 21

7. 11. 2010, 10.00 | Dvořáček Vladimír | II.liga B
6.452
200 / 18 | 53

21. 11. 2010, 10.00 | Hladký Jiří | II.liga B
11.11
143 / 20 | 28

9. 1. 2011, 10.00 | Kramarz Daniel | II.liga B
7.151
142 / 20 | 31

20. 2. 2011, 10.00 | Plaček Robert | II.liga B
7.100
157 / 20 | 55

27. 2. 2011, 10.00 | Hladký Jiří | II.liga B
7.852
195 / 20 | 45

13. 3. 2011, 12.00 | Hošek Ondřej | II.liga B
9.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7475 / 125 | 163.80
5.00
22.61900000 %
62 / 20 | 15

17. 10. 2010, 10.00 | Slaměník Radek | II.liga B
3.100
30 / 14 | 11

7. 11. 2010, 10.00 | Domanský Pavel | II.liga B
2.14
80 / 18 | 16

21. 11. 2010, 10.00 | Hladký Jiří | II.liga B
4.44
80 / 17 | 14

9. 1. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | II.liga B
4.70
80 / 16 | 16

20. 2. 2011, 10.00 | Dvořáček Vladimír | II.liga B
5.00
77 / 20 | 14

27. 2. 2011, 10.00 | Caha Josef | II.liga B
3.852
66 / 20 | 15

13. 3. 2011, 14.00 | Uher Miroslav ml. | II.liga B
3.302

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15282 / 388 | 90.726
2.071
76.21620000 %
20 / 17 | 5

30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Karel | Oblastní přebor JMo Trojband
1.1762
13 / 25 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Meitner Martin | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5200
10 / 25 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Fibinger Jan | Oblastní přebor JMo Trojband
0.4000
18 / 25 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor JMo Trojband
0.7202
18 / 25 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor JMo Trojband
0.7202
10 / 25 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Fibinger Jan | Oblastní přebor JMo Trojband
0.4000
20 / 17 | 5

30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Karel | Oblastní přebor JMo Trojband
1.1762
13 / 25 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Meitner Martin | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5200
25 / 40 | 4

31. 8. 2010, 10.00 | Pavlík Karel | JM-3B
0.6250
30 / 37 | 3

18. 12. 2010, 12.00 | Hammer Ivan | JM-3B
0.8102
24 / 33 | 5

18. 12. 2010, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM-3B
0.7270
20 / 39 | 3

5. 3. 2011, 10.00 | Hammer Ivan | JM-3B
0.5120
29 / 14 | 9

5. 3. 2011, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM-3B
2.0710
16 / 23 | 3

11. 6. 2011, 15.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.6950
16 / 18 | 4

11. 6. 2011, 16.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.8880

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5897 / 80 | 11111.21
14.90
59.80000000 %
231 / 20 | 36

11. 10. 2009, 10.00 | Sedlák Vlastimil | 2.liga B
11.552
298 / 20 | 95

22. 11. 2009, 10.00 | Hošek Ondřej | 2.liga B
14.902
260 / 20 | 111

28. 2. 2010, 10.00 | Provazník Jan | 2.liga B
13.002
108 / 20 | 25

21. 3. 2010, 10.00 | Kotásek René | 2.liga B
5.400
0

11. 4. 2010, 10.00 | Kramarz Daniel | 2.liga B
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6889 / 96 | 319.26
11.50
49.38890000 %
161 / 20 | 28

11. 10. 2009, 10.00 | Ferák Karel | 2.liga B
8.052
190 / 20 | 31

22. 11. 2009, 10.00 | Burian Vladimír | 2.liga B
9.502
184 / 16 | 31

6. 12. 2009, 10.00 | Müller David | 2.liga B
11.50
172 / 20 | 30

28. 2. 2010, 10.00 | Plaček Robert | 2.liga B
8.600
182 / 20 | 28

21. 3. 2010, 10.00 | Kotásek René | 2.liga B
9.102
0

11. 4. 2010, 10.00 | Kramarz Daniel | 2.liga B
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7417 / 112 | 293.72
4.70
19.85710000 %
47 / 20 | 13

11. 10. 2009, 10.00 | Ferák Karel | 2.liga B
2.352
80 / 18 | 14

21. 11. 2009, 10.00 | Schoffer Bruno | 2.liga B
4.44
80 / 17 | 20

22. 11. 2009, 10.00 | Burian Vladimír | 2.liga B
4.70
55 / 20 | 9

6. 12. 2009, 10.00 | Veselský Petr | 2.liga B
2.752
80 / 17 | 29

28. 2. 2010, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.liga B
4.70
75 / 20 | 13

21. 3. 2010, 10.00 | Kotásek René | 2.liga B
3.752
0

11. 4. 2010, 10.00 | Kramarz Daniel | 2.liga B
0

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14352 / 414 | 80.850
1.071
73.33330000 %
30 / 35 | 3

31. 8. 2009, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 3B-JM skupina A
0.8572
30 / 37 | 5

17. 10. 2009, 10.00 | Novák Jiří | 3B-JM skupina A
0.8102
26 / 32 | 4

17. 10. 2009, 10.00 | Osvald Josef | 3B-JM skupina A
0.8120
30 / 38 | 6

5. 12. 2009, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 3B-JM skupina A
0.7892
30 / 28 | 6

5. 12. 2009, 10.00 | Novák Jiří | 3B-JM skupina A
1.0712
30 / 34 | 5

5. 12. 2009, 10.00 | Osvald Josef | 3B-JM skupina A
0.8822
34 / 40 | 4

6. 2. 2010, 10.00 | Coufalík Ivo | Mistrovství České republiky jednotlivcůů v trojbandu na malém stole
0.8500
28 / 38 | 5

6. 2. 2010, 10.00 | Domanský Pavel | Mistrovství České republiky jednotlivcůů v trojbandu na malém stole
0.7360
20 / 25 | 4

6. 2. 2010, 10.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky jednotlivcůů v trojbandu na malém stole
0.8000
27 / 30 | 3

5. 6. 2010, 08.00 | Hejlik Pavel ml. | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.9002
7 / 14 | 2

5. 6. 2010, 08.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.5000
27 / 30 | 5

5. 6. 2010, 08.00 | Domanský Pavel | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.9001
16 / 16 | 8

6. 6. 2010, 08.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.0000
17 / 17 | 5

6. 6. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.0000

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
92198 / 130 | 15416.90
27.27
81.40740000 %
13 / 1 | 13

19. 10. 2008, 10.00 | Litterbach David | 2. liga B
13.000
230 / 15 | 53

16. 11. 2008, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
15.330
262 / 20 | 69

30. 11. 2008, 10.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
13.102
300 / 15 | 102

13. 12. 2008, 13.00 | Koky Dušan | 2. liga B
20.002
300 / 12 | 154

20. 12. 2008, 13.00 | Lipský Jan | 2. liga B
25.002
300 / 19 | 106

21. 12. 2008, 10.00 | Hrubý Rostislav | 2. liga B
15.782
300 / 20 | 74

24. 1. 2009, 13.00 | Ostruszka Petr | 2. liga B
15.002
193 / 17 | 29

25. 1. 2009, 10.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
11.350
300 / 11 | 89

15. 2. 2009, 10.00 | Střechovský Jan | 2. liga B
27.272

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91289 / 124 | 6610.39
24.00
47.74070000 %
61 / 6 | 29

19. 10. 2008, 10.00 | Bláha Milan | 2. liga B
10.16
72 / 3 | 66

16. 11. 2008, 10.00 | Ziogas Janis | 2. liga B
24.00
200 / 19 | 55

30. 11. 2008, 10.00 | Kopl Josef | 2. liga B
10.52
112 / 10 | 30

13. 12. 2008, 13.00 | Cebula Tomáš | 2. liga B
11.20
200 / 15 | 56

20. 12. 2008, 13.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
13.33
200 / 20 | 48

21. 12. 2008, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga B
10.002
94 / 11 | 27

24. 1. 2009, 13.00 | Dvořáček Jan | 2. liga B
8.54
175 / 20 | 32

25. 1. 2009, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
8.752
175 / 20 | 37

15. 2. 2009, 10.00 | Střechovský Jan | 2. liga B
8.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9558 / 139 | 244.01
5.71
20.66670000 %
37 / 16 | 4

19. 10. 2008, 10.00 | Litterbach David | 2. liga B
2.31
80 / 17 | 24

16. 11. 2008, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
4.70
44 / 12 | 16

30. 11. 2008, 10.00 | Kopl Josef | 2. liga B
3.66
24 / 9 | 7

13. 12. 2008, 13.00 | Dvořáček Jan | 2. liga B
2.66
80 / 14 | 16

20. 12. 2008, 13.00 | Meca Miroslav | 2. liga B
5.71
67 / 20 | 14

21. 12. 2008, 10.00 | Hrubý Rostislav | 2. liga B
3.352
80 / 15 | 17

24. 1. 2009, 13.00 | Cebula Tomáš | 2. liga B
5.33
80 / 16 | 12

25. 1. 2009, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
5.00
66 / 20 | 16

15. 2. 2009, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga B
3.302

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20519 / 578 | 80.897
1.428
94.19240000 %
20 / 24 | 4

4. 10. 2008, 11.00 | Jež Libor | 3B-JM skupina B
0.8332
20 / 21 | 5

4. 10. 2008, 11.30 | Jež Libor | 3B-JM skupina B
0.9522
20 / 27 | 7

4. 10. 2008, 12.00 | Hammer Ivan | 3B-JM skupina B
0.7402
20 / 27 | 5

4. 10. 2008, 12.30 | Hammer Ivan | 3B-JM skupina B
0.7402
20 / 30 | 3

7. 2. 2009, 10.00 | Pacejka David | 3B-JM skupina B
0.6662
20 / 25 | 4

7. 2. 2009, 12.00 | Beneš Karel | 3B-JM skupina B
0.8002
20 / 24 | 5

7. 2. 2009, 13.00 | Jež Libor | 3B-JM skupina B
0.8332
20 / 14 | 4

7. 2. 2009, 15.00 | Beneš Karel | 3B-JM skupina B
1.4282
30 / 31 | 6

21. 3. 2009, 10.00 | Fišer Jan | 3B-JM finále
0.9672
30 / 23 | 7

21. 3. 2009, 13.00 | Osvald Josef | 3B-JM finále
1.3042
20 / 19 | 5

25. 4. 2009, 00.00 | Kropáček Milan | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
1.0522
20 / 18 | 3

25. 4. 2009, 00.00 | Novák Jiří | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
1.1112
20 / 14 | 8

25. 4. 2009, 00.00 | Hammer Ivan | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
1.4282
30 / 24 | 4

25. 4. 2009, 00.00 | Pacejka David | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
1.2502
19 / 30 | 3

25. 4. 2009, 00.00 | Litterbach David | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
0.6332
22 / 30 | 3

25. 4. 2009, 00.00 | Zapletal Karel | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
0.7332
41 / 47 | 8

1. 5. 2009, 08.00 | Kohout Štěpán | MČR senioři - trojband
0.8720
45 / 50 | 7

1. 5. 2009, 08.00 | Bača Miroslav | MČR senioři - trojband
0.9002
43 / 50 | 6

1. 5. 2009, 08.00 | Šlechta Jan | MČR senioři - trojband
0.8601
39 / 50 | 7

1. 5. 2009, 08.00 | Vrabec Martin | MČR senioři - trojband
0.7802

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1120 / 20 | 176.00
6.00
40.00000000 %
120 / 20 | 17

7. 10. 2007, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
6.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1155 / 20 | 207.75
7.75
51.66670000 %
155 / 20 | 20

7. 10. 2007, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga B
7.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3223 / 53 | 194.20
5.33
37.16670000 %
80 / 15 | 19

7. 10. 2007, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga B
5.33
86 / 19 | 10

3. 5. 2008, 00.00 | Hambálek Vladimír | Jednoband
4.520
57 / 19 | 9

3. 5. 2008, 00.00 | Truksa Otakar | Jednoband
3.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14401 / 481 | 70.833
1.304
91.13640000 %
30 / 23 | 4

6. 10. 2007, 11.00 | Andrysík Jiří ml. | 3B/JM
1.3042
25 / 40 | 3

6. 10. 2007, 13.00 | Močička Miroslav st. | 3B/JM
0.6252
30 / 28 | 5

6. 10. 2007, 14.00 | Zoufalý Radek | 3B/JM
1.0712
30 / 36 | 3

4. 11. 2007, 11.00 | Močička Miroslav ml. | 3B/JM
0.8332
30 / 38 | 4

4. 11. 2007, 13.00 | Andrysík Jiří ml. | 3B/JM
0.7892
30 / 30 | 4

4. 11. 2007, 15.00 | Zoufalý Radek | 3B/JM
1.0002
28 / 40 | 3

27. 1. 2008, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | 3B/JM
0.7002
26 / 40 | 5

27. 1. 2008, 12.00 | Meitner Martin | 3B/JM
0.6502
22 / 30 | 4

27. 1. 2008, 15.00 | Zoufalý Radek | 3B/JM
0.7330
30 / 30 | 7

10. 2. 2008, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | 3B/JM
1.0002
30 / 31 | 6

10. 2. 2008, 12.00 | Meitner Martin | 3B/JM
0.9672
29 / 40 | 3

10. 2. 2008, 15.00 | Zoufalý Radek | 3B/JM
0.7251
25 / 40 | 5

19. 4. 2008, 00.00 | Korec Jaroslav | Trojband
0.6250
36 / 35 | 6

19. 4. 2008, 00.00 | Dostál Martin | Trojband
1.0280

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1154 / 14 | 5411.00
11.00
38.50000000 %
154 / 14 | 54

28. 1. 2007, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
11.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1150 / 20 | 437.50
7.50
37.50000000 %
150 / 20 | 43

28. 1. 2007, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
7.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
160 / 20 | 93.00
3.00
15.00000000 %
60 / 20 | 9

28. 1. 2007, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
3.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
496 / 96 | 81.000
1.875
80.00000000 %
30 / 16 | 8

3. 2. 2007, 10.00 | Vašina Radoslav | 3B/JM-A
1.8752
30 / 27 | 7

3. 2. 2007, 12.00 | Zoufalý Radek | 3B/JM-A
1.1112
18 / 21 | 4

3. 2. 2007, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 3B/JM-A
0.8570
18 / 32 | 3

17. 2. 2007, 14.00 | Strejček Radomír | 3B/JM-A
0.5620