Dunaj Mojmír

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
467 / 145 | 5 | 20.462
0.680
67.00000000 %
27 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2019, 14.00 | Malíř Pavel | ZS 3B I. LIGA
0.5402
17 / 25 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 18.00 | Adámek Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.6802
8 / 20 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 18.00 | Bača Miroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.4000
15 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 12. 2019, 15.30 | Vintrocha Richard | ZS 3B I. LIGA
0.3000

2018/2019

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
50 /  | 

0.00000000 %
0
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Ševeček Milan | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0
0
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0
0
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Ručka Damián | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0
0
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Szczeponek Pavel | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0
0
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kováč Aladar | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
777 / 160 | 40.481
1.000
61.60000000 %
9 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 10.30 | Koky Dušan | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.3602
0
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 12.30 | Ručka Damián | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
2
15 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 14.00 | Šnyta Radek | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
1.0002
8 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 15.00 | Peter Jaroslav | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.3200
7 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 16.00 | Najzar Petr | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.2800
18 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 18.30 | Kováč Aladar | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.6002
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 20.00 | Kolder Milan | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.5000

2017/2018

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4153 / 79 | 81.93
2.15
38.25000000 %
36 / 20 | 8
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 10.00 | Kováč Aladar | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.800
37 / 20 | 6
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 12.15 | Žabenský Zbyněk | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.852
37 / 19 | 8
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 13.45 | Ostruszka Petr | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.940
43 / 20 | 7
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 14.30 | Koky Dušan | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
2.150

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6175 / 131 | 101.33
1.65
41.66670000 %
33 / 20 | 8
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 11.40 | Žabenský Zbyněk | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.652
30 / 20 | 10
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 14.10 | Ostruszka Petr | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.500
25 / 20 | 5
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 15.00 | Vaněk Petr | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.252
18 / 20 | 4
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 15.50 | Ručka Damián | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0.902
29 / 25 | 7
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 16.40 | Andrejovský Robert | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.160
40 / 26 | 9
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 17.30 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.530

Malý stůl

2019/2020

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6347 / 90 | 15 | 93.85
5.73
28.91670000 %
59 / 15 | 11 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 10.00 | Richter Milan II. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.930
39 / 15 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.600
46 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2019, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.060
64 / 15 | 15 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2019, 10.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.260
53 / 15 | 8 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2019, 10.00 | Vajda Roman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.530
86 / 15 | 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2020, 10.00 | Kondziolka Marcel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.732

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6225 / 90 | 17 | 62.50
3.73
37.50000000 %
35 / 15 | 12 | 4
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 13.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.330
36 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 13.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.400
40 / 15 | 10 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 13.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.660
56 / 15 | 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2019, 13.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.732
31 / 15 | 6 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2019, 13.00 | Vajda Roman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.060
27 / 15 | 9 | 3
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2020, 13.00 | Kondziolka Marcel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.800

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
21500 / 739 | 9 | 50.676
1.304
79.36510000 %
30 / 36 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
0.8332
22 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B D3 1. Třída
0.5500
26 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.00 | Polášek Bohumil | SM 3B D3 1. Třída
0.6502
30 / 29 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
1.0342
30 / 35 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.8572
17 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B D3 1. Třída
0.4252
10 / 20 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2019, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.5000
28 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2019, 18.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.7002
30 / 32 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2019, 19.00 | Kezsely Radim | SM 3B D3 1. Třída
0.9372
30 / 32 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 17.00 | Kramarz Daniel | SM 3B D3 1. Třída
0.9372
30 / 38 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 18.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.7892
24 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 19.00 | Dunaj Radim | SM 3B D3 1. Třída
0.6002
19 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.00 | Nutil Jiří | SM 3B D3 1. Třída
0.4750
27 / 40 | 9 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.6752
30 / 34 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.8821
17 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.4252
10 / 23 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.4340
30 / 37 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 19.00 | Cebula Tomáš | SM 3B D3 1. Třída
0.8102
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 16.00 | Ručka Damián | SM 3B D3 1. Třída
1.3042
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
0.3750
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B D3 1. Třída
0.3750

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6272 / 83 | 15 | 103.27
4.46
30.22220000 %
16 / 8 | 7 | 3
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 10. 2019, 11.30 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.000
67 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 10. 2019, 11.30 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.460
49 / 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 11. 2019, 11.30 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.260
43 / 15 | 15 | 5
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 11. 2019, 11.30 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.860
60 / 15 | 12 | 10
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 11. 2019, 11.30 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.000
37 / 15 | 5 | 4
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2020, 11.30 | Vajda Roman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.460

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8616 / 148 | 374.16
7.95
38.50000000 %
69 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2018, 17.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
3.452
38 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2018, 17.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1. Třída
1.900
67 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2018, 17.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
3.352
73 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2019, 17.00 | Hok Dalibor | SM TD 1. Třída
3.652
64 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2019, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
3.202
159 / 20 | 37
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2019, 17.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
7.952
38 / 8 | 33
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2019, 17.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
4.750
108 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2019, 17.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
5.402

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11622 / 200 | 293.11
5.00
41.46670000 %
59 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2018, 18.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
2.950
36 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2018, 18.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
1.800
86 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2018, 18.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
4.302
53 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2019, 18.00 | Wieczorek Jan | SM TD 1. Třída
2.652
87 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2019, 18.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
4.352
48 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2019, 18.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
2.400
75 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2019, 18.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1. Třída
5.000
48 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2019, 18.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
2.402
32 / 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 10.00 | Szczeponek Pavel | Oblastní přebor 1. třída K52/2 MS
2.130
36 / 15 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 12.00 | Kolder Milan | Oblastní přebor 1. třída K52/2 MS
2.400
62 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 14.10 | Kolder Milan | Oblastní přebor 1. třída K52/2 MS
4.130

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13543 / 256 | 192.12
3.52
69.61540000 %
55 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2018, 19.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
2.752
42 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2018, 19.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
2.210
50 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2018, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
2.500
40 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2019, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
2.002
33 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2019, 19.00 | Kuchař Karel | SM TD 1. Třída
1.650
40 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2019, 19.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
2.002
60 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2019, 19.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
3.522
25 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2019, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
1.250
24 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 10.00 | Szczeponek Pavel | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
1.200
44 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 10.40 | Ručka Damián | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
2.202
46 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 11.20 | Koky Dušan | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
2.302
26 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 12.00 | Kuchař Karel | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
1.300
58 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 12.40 | Ševeček Milan | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
2.902

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9153 / 322 | 50.475
0.882
56.66670000 %
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 17.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.5002
30 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 18.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.8822
10 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.4540
10 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.3220
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 18.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.4252
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.5252
18 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.5140
12 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.3000
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 19.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
0.3752

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14942 / 261 | 253.60
6.50
32.48280000 %
52 / 8 | 20
Malý stůl: Volná hra
14. 9. 2017, 17.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
6.500
65 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2017, 17.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
3.250
77 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2017, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
3.850
70 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2017, 17.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
3.502
62 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2017, 17.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1. Třída
3.100
96 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2017, 17.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
4.800
73 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2017, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
3.650
29 / 13 | 11
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2018, 17.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
2.230
53 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2018, 17.00 | Schoffer Bruno | SM TD 1. Třída
2.650
83 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2018, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.152
41 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2018, 17.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1. Třída
2.050
121 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2018, 10.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.050
46 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2018, 17.00 | Hok Dalibor | SM TD 1. Třída
2.302
74 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
17. 4. 2018, 17.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
3.702

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16905 / 301 | 253.00
5.00
38.51060000 %
58 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 9. 2017, 18.10 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
2.901
72 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2017, 18.10 | Baláž Ladislav | SM TD 1. Třída
3.602
56 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2017, 18.10 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
2.800
62 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2017, 18.10 | Konieczný Miroslav | SM TD 1. Třída
3.100
59 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2017, 18.10 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
2.950
35 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2017, 18.10 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
1.750
73 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2018, 18.10 | Baláž Ladislav | SM TD 1. Třída
3.652
100 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2018, 18.10 | Schoffer Bruno | SM TD 1. Třída
5.002
31 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2018, 12.00 | Šenkyřík Lubomír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.550
66 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2018, 18.10 | Cibulka Jan | SM TD 1. Třída
3.302
68 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2018, 12.00 | Hammer Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.400
65 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2018, 18.10 | Wieczorek Jan | SM TD 1. Třída
3.252
50 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 4. 2018, 18.10 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
2.500
54 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 11.00 | Kováč Aladar | Krajsky přebor Kádr52/2
3.602
34 / 11 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 13.00 | Ostruszka Petr | Krajsky přebor Kádr52/2
3.090
22 / 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 14.00 | Ručka Damián | Krajsky přebor Kádr52/2
1.460

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
29863 / 455 | 141.89
3.00
49.59770000 %
23 / 16 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 9. 2017, 19.00 | Cebula Tomáš | SM TD 1. Třída
1.430
43 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2017, 19.00 | Baláž Ladislav | SM TD 1. Třída
2.152
33 / 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2017, 19.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
1.940
33 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2017, 19.00 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
2.060
13 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2017, 19.00 | Hok Dalibor | SM TD 1. Třída
0.650
34 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 19.00 | Szczeponek Pavel | Petřkovický jednoband
2.262
20 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 21.00 | Košťál Kamil | Petřkovický jednoband
1.332
38 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 22.00 | Kuchař Karel | Petřkovický jednoband
2.532
15 / 5 | 14
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 13.00 | Onderka Heřman | Petřkovický jednoband
3.000
31 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 15.00 | Antoni Jiří | Petřkovický jednoband
2.062
37 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 17.00 | Ostruszka Petr | Petřkovický jednoband
2.462
28 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 19.00 | Onderka Heřman | Petřkovický jednoband
1.860
24 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2017, 19.00 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
1.200
39 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2017, 19.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
1.952
28 / 19 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2018, 19.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
1.470
33 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2018, 19.00 | Schoffer Bruno | SM TD 1. Třída
1.650
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2018, 14.00 | Šenkyřík Lubomír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.500
42 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2018, 19.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1. Třída
2.330
42 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2018, 14.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.100
55 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2018, 19.00 | Hok Dalibor | SM TD 1. Třída
2.752
47 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 4. 2018, 19.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
2.352
17 / 8 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 11.10 | Kováč Aladar | Krajský přebor v jednobandu
2.120
14 / 11 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 12.20 | Ostruszka Petr | Krajský přebor v jednobandu
1.270
18 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 13.30 | Szczeponek Pavel | Krajský přebor v jednobandu
1.200
0
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 14.40 | Košťál Kamil | Krajský přebor v jednobandu
2
17 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 15.50 | Ručka Damián | Krajský přebor v jednobandu
1.130
38 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 19.20 | Hajný Radim | Krajský přebor v jednobandu
2.532
40 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 20.30 | Andrejovský Robert | Krajský přebor v jednobandu
2.660
31 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 22.50 | Ševeček Milan | Krajský přebor v jednobandu
2.060

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15275 / 562 | 50.489
0.896
61.11110000 %
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2017, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.3250
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2017, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.5252
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2017, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.3752
11 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2017, 17.00 | Kolder Milan | SM 3B 1. Třída
0.3140
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2017, 18.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. Třída
0.5000
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2017, 19.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
0.3500
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.5250
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.6252
26 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.8960
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.6002
11 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 18.00 | Bača Tomáš | SM 3B 1. Třída
0.3790
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.7692
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.4250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.4250
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.3752

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15883 / 258 | 223.42
4.30
29.43330000 %
70 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2016, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
3.502
41 / 18 | 10
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2016, 17.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
2.270
19 / 6 | 8
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2016, 17.00 | Cebula Tomáš | SM TD 1.třída
3.160
85 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2016, 17.00 | Hok Dalibor | SM TD 1.třída
4.252
51 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2016, 17.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
2.550
35 / 13 | 6
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2017, 17.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
2.690
69 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2017, 17.00 | Janoš Daniel | SM TD 1.třída
3.452
83 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2017, 17.00 | Venglář Pavel | SM TD 1.třída
4.150
74 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2017, 17.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
3.700
17 / 6 | 6
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2017, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM TD 1.třída
2.830
64 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2017, 17.00 | Hájek Jiří | SM TD 1.třída
3.200
71 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2017, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM TD 1.třída
3.550
51 / 15 | 14
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2017, 17.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
3.400
67 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
18. 4. 2017, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
3.351
86 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
27. 4. 2017, 17.00 | Venglář Pavel | SM TD 1.třída
4.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15820 / 263 | 303.11
5.00
36.44440000 %
100 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2016, 18.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
5.002
29 / 8 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2016, 18.00 | Majewski Václav | SM TD 1.třída
3.620
73 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2016, 18.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1.třída
3.650
70 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2016, 18.00 | Hok Dalibor | SM TD 1.třída
3.502
27 / 16 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2016, 18.00 | Vaněk Petr | SM TD 1.třída
1.680
62 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2017, 18.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
3.100
56 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2017, 18.00 | Janoš Daniel | SM TD 1.třída
2.802
25 / 9 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2017, 18.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
2.770
57 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2017, 18.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
2.850
22 / 10 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2017, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM TD 1.třída
2.200
39 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2017, 18.00 | Hájek Jiří | SM TD 1.třída
1.950
46 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2017, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM TD 1.třída
2.300
99 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2017, 18.00 | Kováč Aladar | SM TD 1.třída
4.950
54 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 4. 2017, 18.00 | Janoš Daniel | SM TD 1.třída
2.702
61 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2017, 18.00 | Kulich Libor | SM TD 1.třída
3.050

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15586 / 281 | 162.08
3.55
65.11110000 %
31 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2016, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
1.550
31 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2016, 19.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
1.720
33 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2016, 19.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1.třída
1.650
28 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2016, 19.00 | Peter Jaroslav | SM TD 1.třída
1.750
52 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2016, 19.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
2.600
40 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2017, 19.00 | Musil Jan | SM TD 1.třída
2.220
48 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2017, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
2.402
35 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2017, 19.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
1.750
51 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2017, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
2.552
32 / 9 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2017, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM TD 1.třída
3.550
44 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2017, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD 1.třída
2.200
34 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2017, 19.00 | Vaněk Petr | SM TD 1.třída
1.702
44 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2017, 19.00 | Kováč Aladar | SM TD 1.třída
2.200
29 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 4. 2017, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
1.450
54 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2017, 19.00 | Kulich Libor | SM TD 1.třída
2.702

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24450 / 836 | 60.538
1.000
62.50000000 %
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.4002
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.5250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.4252
11 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
0.4400
16 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 18.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
0.4000
23 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.5752
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 17.00 | Křístek Ladislav | SM 3B 1. třída
0.3502
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0.5752
17 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.4250
12 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2016, 17.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.3630
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2016, 18.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
0.3750
0
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2016, 19.00 | Hyšperský Jindř. | SM 3B 1. třída
2
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2017, 17.00 | Křístek Ladislav | SM 3B 1. třída
0.5502
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2017, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0.6000
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2017, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.6252
10 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 17.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. třída
0.4160
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.8332
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 19.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. třída
0.4500
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.7252
24 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.6002
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 19.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
0.6250
15 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 17.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
1.0000
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 18.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
0.7892
13 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 19.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. třída
0.5200

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12697 / 240 | 172.90
4.55
29.04170000 %
91 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2015, 17.00 | Kulich Libor | SM - TD 1. třída
4.552
41 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2015, 17.00 | Antoni Jiří | SM - TD 1. třída
2.050
54 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2015, 17.00 | Schoffer Bruno | SM - TD 1. třída
2.700
57 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2015, 17.00 | Nutil Jiří | SM - TD 1. třída
2.850
59 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2015, 17.00 | Ševeček Milan | SM - TD 1. třída
2.950
54 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2015, 17.00 | Andrejovský Robert | SM - TD 1. třída
2.700
67 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2016, 17.00 | Kulich Libor | SM - TD 1. třída
3.350
68 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2016, 17.00 | Slezák Jan | SM - TD 1. třída
3.400
43 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2016, 17.00 | Gavelek Josef | SM - TD 1. třída
2.150
41 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2016, 17.00 | Nutil Jiří | SM - TD 1. třída
2.050
63 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2016, 17.00 | Žabenský Zbyněk | SM - TD 1. třída
3.152
59 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2016, 17.00 | Andrejovský Robert | SM - TD 1. třída
2.950

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12721 / 219 | 203.29
4.10
40.05560000 %
72 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2015, 18.00 | Kulich Libor | SM - TD 1. třída
3.600
54 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2015, 18.00 | Slezák Jan | SM - TD 1. třída
2.700
43 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2015, 18.00 | Schoffer Bruno | SM - TD 1. třída
2.150
79 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2015, 18.00 | Matoušek Zdeněk | SM - TD 1. třída
3.950
61 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2015, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM - TD 1. třída
3.050
21 / 11 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2015, 18.00 | Majewski Václav | SM - TD 1. třída
1.900
76 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2016, 18.00 | Kulich Libor | SM - TD 1. třída
3.800
57 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2016, 18.00 | Antoni Jiří | SM - TD 1. třída
2.850
75 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2016, 18.00 | Gavelek Josef | SM - TD 1. třída
3.752
82 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2016, 18.00 | Nutil Jiří | SM - TD 1. třída
4.100
76 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2016, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM - TD 1. třída
3.802
25 / 8 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2016, 18.00 | Majewski Václav | SM - TD 1. třída
3.120

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12446 / 232 | 171.92
2.65
61.94440000 %
34 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2015, 19.00 | Venglář Pavel | SM - TD 1. třída
1.701
32 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2015, 19.00 | Slezák Jan | SM - TD 1. třída
1.602
11 / 20 | 2
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2015, 19.00 | Grosoš Jan | SM - TD 1. třída
0.550
44 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2015, 19.00 | Konieczný Miroslav | SM - TD 1. třída
2.202
50 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2015, 19.00 | Ševeček Milan | SM - TD 1. třída
2.502
33 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2015, 19.00 | Andrejovský Robert | SM - TD 1. třída
1.650
53 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2016, 19.00 | Kulich Libor | SM - TD 1. třída
2.650
44 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2016, 19.00 | Antoni Jiří | SM - TD 1. třída
2.202
46 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2016, 19.00 | Grosoš Jan | SM - TD 1. třída
2.302
48 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2016, 19.00 | Matoušek Zdeněk | SM - TD 1. třída
2.402
37 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2016, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM - TD 1. třída
1.852
14 / 12 | 5
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2016, 19.00 | Majewski Václav | SM - TD 1. třída
1.160

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
353 / 120 | 40.441
0.525
58.88890000 %
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 17.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
0.4500
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 18.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.3500
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 19.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
0.5251