User
New userChange password

Najzar Petr

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
870 / 287 | 3 | 20.243
0.375
31.81820000 %
12 / 40 | 2 | 1

2. 10. 2019, 17.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3000
7 / 40 | 1

2. 10. 2019, 18.15 | Mikurda Dalibor | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.1750
5 / 40 | 1

8. 10. 2019, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.1250
13 / 40 | 3 | 2

8. 10. 2019, 18.15 | Peter Jaroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3252
8 / 37 | 2 | 1

22. 10. 2019, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2160
15 / 40 | 3 | 2

22. 10. 2019, 18.15 | Szczeponiec Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3752
8 / 25 | 2 | 1

21. 11. 2019, 15.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.3200
2 / 25 | 1

21. 11. 2019, 15.00 | Kočička Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.0800

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23158 / 610 | 50.259
0.625
28.46850000 %
3 / 40 | 1

8. 9. 2018, 10.00 | Ručka Damián | SM 3B ZS D2
0.0750
15 / 40 | 2

8. 9. 2018, 13.00 | Šimiček Lukáš | SM 3B ZS D2
0.3752
11 / 40 | 4

8. 9. 2018, 16.00 | Peter Jaroslav | SM 3B ZS D2
0.2752
5 / 40 | 2

8. 9. 2018, 17.30 | Peter Jaroslav | SM 3B ZS D2
0.1250
25 / 40 | 5

6. 10. 2018, 10.00 | Bača Miroslav | SM 3B ZS D2
0.6252
11 / 40 | 2

6. 10. 2018, 11.30 | Křístek Martin | SM 3B ZS D2
0.2750
0 | 0

6. 10. 2018, 14.30 | Cakl Marek | SM 3B ZS D2
02
3 / 25 | 1

26. 10. 2018, 10.00 | Bušanský Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.1200
6 / 25 | 2

26. 10. 2018, 12.00 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.2400
10 / 25 | 2

26. 10. 2018, 16.00 | Vítek Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.4002
9 / 25 | 2

26. 10. 2018, 18.00 | Šimiček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.3600
6 / 25 | 1

24. 11. 2018, 10.00 | Šnyta Radek | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.2400
6 / 25 | 2

24. 11. 2018, 11.30 | Koky Dušan | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.2400
4 / 25 | 1

24. 11. 2018, 13.00 | Peter Jaroslav | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.1601
0

24. 11. 2018, 14.30 | Ručka Damián | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
2
10 / 25 | 2

24. 11. 2018, 16.00 | Dunaj Mojmír | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.4002
9 / 40 | 2

22. 12. 2018, 13.00 | Hajný Radim | SM 3B ZS D2
0.2250
12 / 40 | 2

22. 12. 2018, 14.30 | Mikurda Dalibor | SM 3B ZS D2
0.3002
1 / 25 | 1

18. 1. 2019, 11.00 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.0400
7 / 25 | 1

18. 1. 2019, 13.00 | Bušanský Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.2800
5 / 40 | 2

2. 2. 2019, 16.00 | Kováč Aladar | SM 3B ZS D2
0.1250
0 | 0

18. 5. 2019, 13.00 | Skořupa Rostislav | SM 3B ZS D2
02
0 | 0

18. 5. 2019, 17.00 | Skořupa Rostislav | SM 3B ZS D2
02

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1390 / 313 | 40.287
0.520
34.61540000 %
13 / 25 | 3

14. 9. 2017, 20.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5200
6 / 25 | 1

15. 9. 2017, 11.00 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.2400
2 / 22 | 1

12. 10. 2017, 22.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.0900
8 / 25 | 2

13. 10. 2017, 11.00 | Koky Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.3202
6 / 25 | 2

17. 11. 2017, 16.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.2400
6 / 25 | 2

17. 11. 2017, 17.00 | Walach Ladislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.2400
7 / 25 | 3

6. 1. 2018, 12.15 | Stareček Pavel | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.2800
5 / 22 | 2

6. 1. 2018, 15.15 | Popeňažník Lukáš | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.2270
12 / 25 | 4

6. 1. 2018, 16.45 | Peter Jaroslav | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.4802
8 / 19 | 2

16. 2. 2018, 18.00 | Faus Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.4210
3 / 25 | 2

16. 2. 2018, 20.00 | Pechman Vít | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.1200
6 / 25 | 1

6. 4. 2018, 16.45 | Hošek Ondřej | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.2400
8 / 25 | 2

6. 4. 2018, 18.00 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.3200

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
432 / 107 | 30.299
0.500
45.71430000 %
5 / 30 | 1

20. 1. 2017, 13.00 | Kováč Juraj | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.1660
11 / 30 | 3

20. 1. 2017, 14.00 | Koky Dušan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.3660
11 / 22 | 2

25. 2. 2017, 10.45 | Andrejovský Robert | Oblastní přebor jednotlivci
0.5000
5 / 25 | 2

25. 2. 2017, 13.00 | Vintrocha Richard | Oblastní přebor jednotlivci
0.2000

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12160 / 408 | 4 | 20.392
0.550
44.44440000 %
10 / 40 | 3

25. 9. 2019, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.2500
10 / 22 | 2

25. 9. 2019, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.4540
13 / 40 | 2

25. 9. 2019, 19.00 | Wieczorek Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.3252
10 / 23 | 2 | 1

23. 10. 2019, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.4340
20 / 40 | 3 | 2

23. 10. 2019, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.5000
13 / 40 | 4 | 2

23. 10. 2019, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B D3 1. Třída
0.3250
22 / 40 | 4

13. 11. 2019, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
0.5502
20 / 40 | 4

13. 11. 2019, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B D3 1. Třída
0.5000
15 / 40 | 3

13. 11. 2019, 19.00 | Polášek Bohumil | SM 3B D3 1. Třída
0.3752
7 / 24 | 2 | 1

11. 12. 2019, 17.00 | Cebula Tomáš | SM 3B D3 1. Třída
0.2910
7 / 19 | 2 | 1

11. 12. 2019, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.3680
13 / 40 | 2 | 2

11. 12. 2019, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.3252

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36520 / 1358 | 80.382
0.600
48.14810000 %
16 / 40 | 4

19. 9. 2018, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.4000
14 / 40 | 3

19. 9. 2018, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.3500
15 / 40 | 3

19. 9. 2018, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.3750
14 / 40 | 1

17. 10. 2018, 17.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.3500
4 / 17 | 1

17. 10. 2018, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.2350
11 / 40 | 2

17. 10. 2018, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.2750
22 / 40 | 3

31. 10. 2018, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.5502
24 / 40 | 3

31. 10. 2018, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.6002
15 / 40 | 5

31. 10. 2018, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.3750
10 / 40 | 2

21. 11. 2018, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.2500
13 / 40 | 2

21. 11. 2018, 18.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.3250
16 / 40 | 2

21. 11. 2018, 19.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.4000
18 / 40 | 3

28. 11. 2018, 17.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.4500
20 / 40 | 4

28. 11. 2018, 18.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.5002
24 / 40 | 8

28. 11. 2018, 19.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.6002
12 / 40 | 1

16. 1. 2019, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.3000
18 / 40 | 4

16. 1. 2019, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.4500
17 / 40 | 3

16. 1. 2019, 19.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
0.4252
14 / 29 | 3

6. 2. 2019, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.4820
17 / 40 | 2

6. 2. 2019, 18.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.4252
18 / 40 | 3

6. 2. 2019, 19.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.4502
14 / 40 | 2

27. 2. 2019, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.3500
20 / 40 | 3

27. 2. 2019, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.5000
11 / 40 | 3

27. 2. 2019, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.2750
20 / 34 | 3

13. 3. 2019, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. Třída
0.5880
18 / 40 | 3

13. 3. 2019, 18.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.4500
8 / 40 | 2

13. 3. 2019, 19.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.2000
9 / 38 | 2

27. 3. 2019, 17.00 | Kolder Milan | SM 3B 1. Třída
0.2360
8 / 40 | 1

27. 3. 2019, 18.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.2000
14 / 40 | 3

27. 3. 2019, 19.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.3500
12 / 40 | 2

10. 4. 2019, 17.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.3002
15 / 40 | 2

10. 4. 2019, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.3750
15 / 40 | 3

10. 4. 2019, 19.00 | Richter Ladislav | SM 3B 1. Třída
0.3752
6 / 20 | 2

13. 4. 2019, 10.00 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.3000
13 / 30 | 3

13. 4. 2019, 12.00 | Koky Dušan | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.4332
5 / 30 | 1

13. 4. 2019, 14.00 | Hajný Radim | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.1660

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21309 / 726 | 70.425
0.733
49.04760000 %
23 / 40 | 6

20. 9. 2017, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.5752
14 / 40 | 2

20. 9. 2017, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.3500
10 / 40 | 3

20. 9. 2017, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.2500
11 / 29 | 4

18. 10. 2017, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.3790
19 / 40 | 3

18. 10. 2017, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.4750
19 / 40 | 4

18. 10. 2017, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.4750
22 / 30 | 4

1. 11. 2017, 17.00 | Dvořáček Jan | SM 3B 1. Třída
0.7330
9 / 33 | 2

1. 11. 2017, 18.00 | Onderka Heřman | SM 3B 1. Třída
0.2720
13 / 40 | 3

1. 11. 2017, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.3250
15 / 23 | 3

10. 1. 2018, 17.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. Třída
0.6520
13 / 40 | 2

10. 1. 2018, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.3250
7 / 25 | 1

10. 1. 2018, 19.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. Třída
0.2800
14 / 40 | 3

31. 1. 2018, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.3500
16 / 40 | 3

31. 1. 2018, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.4000
27 / 40 | 7

31. 1. 2018, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.6750
13 / 30 | 4

31. 3. 2018, 10.00 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.4330
9 / 30 | 2

31. 3. 2018, 12.00 | Křístek Martin | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.3000
14 / 30 | 4

31. 3. 2018, 14.00 | Koky Dušan | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.4660
10 / 26 | 3

18. 5. 2018, 17.15 | Stareček Vladimír | MČR TROJBAND D3 MS
0.3840
14 / 35 | 3

19. 5. 2018, 10.30 | Suchopárek Jan | MČR TROJBAND D3 MS
0.4000
17 / 35 | 5

19. 5. 2018, 14.15 | Skalický Jaroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.4850

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
40572 / 1353 | 50.422
1.111
49.31030000 %
11 / 29 | 3

5. 10. 2016, 17.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
0.3790
11 / 40 | 3

5. 10. 2016, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.2750
21 / 37 | 5

5. 10. 2016, 19.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
0.5670
14 / 40 | 2

19. 10. 2016, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. třída
0.3500
13 / 40 | 2

19. 10. 2016, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
0.3250
9 / 40 | 2

19. 10. 2016, 19.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
0.2250
14 / 30 | 2

26. 10. 2016, 17.00 | Hyšperský Jindř. | SM 3B 1. třída
0.4660
11 / 40 | 3

26. 10. 2016, 18.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.2750
4 / 28 | 1

26. 10. 2016, 19.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. třída
0.1420
17 / 40 | 3

15. 11. 2016, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.4250
15 / 29 | 3

15. 11. 2016, 18.00 | Šimiček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.5170
26 / 40 | 5

15. 11. 2016, 19.00 | Žabenský Zbyněk | SM 3B 1. třída
0.6502
7 / 17 | 2

30. 11. 2016, 17.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. třída
0.4110
20 / 40 | 3

30. 11. 2016, 18.00 | Hyšperský Jindř. | SM 3B 1. třída
0.5000
0 | 0

30. 11. 2016, 19.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. třída
02
12 / 40 | 3

7. 12. 2016, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0.3000
18 / 40 | 4

7. 12. 2016, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0.4500
19 / 40 | 5

7. 12. 2016, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.4750
30 / 27 | 4

21. 12. 2016, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
1.1112
18 / 40 | 2

21. 12. 2016, 18.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
0.4500
14 / 40 | 2

21. 12. 2016, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. třída
0.3500
6 / 24 | 2

11. 1. 2017, 17.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. třída
0.2500
11 / 40 | 2

11. 1. 2017, 18.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. třída
0.2750
16 / 40 | 3

11. 1. 2017, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.4000
24 / 40 | 4

8. 2. 2017, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.6002
16 / 32 | 3

8. 2. 2017, 18.00 | Šimiček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.5000
12 / 40 | 2

8. 2. 2017, 19.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
0.3000
15 / 40 | 2

1. 3. 2017, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
0.3750
17 / 40 | 4

1. 3. 2017, 18.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. třída
0.4251
20 / 40 | 3

1. 3. 2017, 19.00 | Meca Miroslav | SM 3B 1. třída
0.5002
15 / 40 | 3

8. 3. 2017, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0.3750
16 / 40 | 2

8. 3. 2017, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.4000
25 / 40 | 3

8. 3. 2017, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0.6252
13 / 39 | 2

22. 3. 2017, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. třída
0.3330
11 / 25 | 2

22. 3. 2017, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
0.4400
14 / 40 | 2

22. 3. 2017, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.3500
5 / 16 | 2

10. 6. 2017, 10.00 | Andrejovský Robert | Oblastní přebor v 3B
0.3120
10 / 20 | 3

10. 6. 2017, 12.00 | Kováč Aladar | Oblastní přebor v 3B
0.5000
7 / 20 | 1

10. 6. 2017, 13.20 | Stareček Vladimír | Oblastní přebor v 3B
0.3500
15 / 20 | 3

10. 6. 2017, 14.00 | Peter Jaroslav | Oblastní přebor v 3B
0.7502

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
539 / 144 | 30.270
0.400
26.00000000 %
4 / 16 | 2

9. 1. 2016, 11.00 | Bača Miroslav | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.2500
10 / 34 | 3

9. 1. 2016, 13.00 | Bača Tomáš | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.2940
9 / 40 | 2

9. 1. 2016, 14.00 | Peter Jaroslav | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.2250
4 / 24 | 2

20. 5. 2016, 16.00 | Přeček Jiří | MS MČR Trojband - 3B
0.1660
12 / 30 | 2

20. 5. 2016, 17.00 | Kalabis Petr | MS MČR Trojband - 3B
0.4000