John Jiří st.

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12919 / 300 | 21 | 83.06
4.08
51.05560000 %
87 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 2019, 10.00 | Šrůtek Václav | VČ TD 2.třída
3.480
83 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 13.00 | Procházka Jaroslav | VČ TD 2.třída
3.322
58 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2019, 13.30 | Kuchař František | VČ TD 2.třída
2.320
66 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 10.00 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
2.642
72 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2019, 13.00 | Polák František | VČ TD 2.třída
2.882
98 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 13.00 | Krotil Ladislav | VČ TD 2.třída
3.920
96 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2020, 13.00 | Rozsypal Martin | VČ TD 2.třída
3.840
80 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2020, 11.00 | Krotil Ladislav | VČ TD 2.třída
3.200
52 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2020, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ TD 2.třída
2.082
60 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2020, 13.00 | Navrátil Pavel | VČ TD 2.třída
2.400
102 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2020, 13.00 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
4.082
65 / 25 | 11 | 8
Malý stůl: Volná hra
7. 6. 2020, 10.00 | Polák František | VČ TD 2.třída
2.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12846 / 287 | 16 | 92.94
4.16
70.50000000 %
59 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2019, 11.20 | Šrůtek Václav | VČ TD 2.třída
2.360
66 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 14.20 | Procházka Jaroslav | VČ TD 2.třída
2.642
56 / 22 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2019, 14.50 | Kuchař František | VČ TD 2.třída
2.540
72 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 11.20 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
2.882
69 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2019, 14.20 | Polák František | VČ TD 2.třída
2.760
73 / 23 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 14.20 | Krotil Ladislav | VČ TD 2.třída
3.170
57 / 18 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2020, 14.20 | Rozsypal Martin | VČ TD 2.třída
3.160
77 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2020, 12.20 | Krotil Ladislav | VČ TD 2.třída
3.080
67 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2020, 11.20 | Procházka Jaroslav | VČ TD 2.třída
2.680
100 / 24 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2020, 14.20 | Navrátil Pavel | VČ TD 2.třída
4.162
64 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2020, 14.20 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
2.560
86 / 25 | 11 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 6. 2020, 11.20 | Ciasto Libor | VČ TD 2.třída
3.442

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12520 / 260 | 13 | 52.00
2.94
86.66670000 %
50 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2019, 12.20 | Šrůtek Václav | VČ TD 2.třída
2.272
39 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 15.20 | Procházka Jaroslav | VČ TD 2.třída
1.562
17 / 17 | 5
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2019, 15.50 | Kuchař František | VČ TD 2.třída
1.000
50 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 12.20 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
2.632
50 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2019, 15.20 | Polák František | VČ TD 2.třída
2.172
50 / 24 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 15.20 | Krotil Ladislav | VČ TD 2.třída
2.082
50 / 21 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2020, 15.20 | Rozsypal Martin | VČ TD 2.třída
2.382
50 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2020, 13.20 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
2.942
32 / 17 | 5
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2020, 12.20 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
1.880
48 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2020, 15.20 | Kuchař František | VČ TD 2.třída
1.922
44 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2020, 15.20 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
1.762
40 / 25 | 6 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2020, 12.20 | Ciasto Libor | VČ TD 2.třída
1.602

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131013 / 300 | 293.37
5.26
59.58820000 %
73 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
8. 9. 2018, 10.00 | Svašek Ladislav st. | VČ - TD 4.třída
2.430
75 / 16 | 12
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2018, 09.00 | Kudr Jan | VČ - TD 4.třída
4.680
76 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2018, 10.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 4.třída
2.530
119 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2018, 10.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 4.třída
3.962
146 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2018, 10.00 | Hazuka Petr | VČ - TD 4.třída
4.862
108 / 30 | 24
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2019, 09.00 | Černý Robert | VČ - TD 4.třída
3.602
24 / 5 | 9
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2019, 10.00 | Kudr Jan | VČ - TD 4.třída
4.800
79 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2019, 09.00 | Pavlík František | VČ - TD 4.třída
2.632
71 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 09.00 | Žabka Luděk | Přebor VČO VH 4.třída
3.552
74 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 10.30 | Císař Milan | Přebor VČO VH 4.třída
3.700
28 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 12.00 | Štantejský Ota | Přebor VČO VH 4.třída
1.400
100 / 19 | 27
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 13.30 | John Jiří ml. | Přebor VČO VH 4.třída
5.262
40 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 15.00 | Hnyk Martin | Přebor VČO VH 4.třída
2.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10641 / 246 | 152.60
4.16
64.10000000 %
51 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 9. 2018, 11.00 | Svašek Ladislav st. | VČ - TD 4.třída
1.700
32 / 11 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2018, 10.00 | Kudr Jan | VČ - TD 4.třída
2.900
71 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 11.00 | Macek Václav | VČ - TD 4.třída
2.362
81 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 11.00 | Rybáček Miroslav | VČ - TD 4.třída
2.702
60 / 24 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2018, 11.00 | Hazuka Petr | VČ - TD 4.třída
2.500
100 / 29 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2019, 10.00 | Černý Robert | VČ - TD 4.třída
3.442
24 / 8 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 11.00 | Kudr Jan | VČ - TD 4.třída
3.000
51 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2019, 10.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 4.třída
1.700
100 / 24 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2019, 10.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 4.třída
4.162
71 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2019, 10.00 | Havránek Milan | VČ - TD 4.třída
2.362

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14529 / 324 | 131.63
2.63
75.57140000 %
50 / 29 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 9. 2018, 11.50 | Svašek Ladislav st. | VČ - TD 4.třída
1.722
37 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2018, 10.50 | Kudr Jan | VČ - TD 4.třída
1.600
48 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 11.50 | Macek Václav | VČ - TD 4.třída
1.602
46 / 30 | 13
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 11.50 | Vokatý Petr | VČ - TD 4.třída
1.532
23 / 24 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2019, 10.50 | Černý Robert | VČ - TD 4.třída
0.950
26 / 19 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 11.50 | Kudr Jan | VČ - TD 4.třída
1.360
50 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2019, 10.50 | Bašík Ladislav | VČ - TD 4.třída
2.502
50 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2019, 10.50 | Vokatý Petr | VČ - TD 4.třída
2.632
37 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2019, 10.50 | Havránek Milan | VČ - TD 4.třída
1.230
34 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2019, 09.00 | Císař Milan | Přebor VČO 1B 4.třída
1.701
35 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2019, 10.00 | Klinger Jan | Přebor VČO 1B 4.třída
1.752
33 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2019, 11.00 | John Jiří ml. | Přebor VČO 1B 4.třída
1.652
23 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2019, 12.00 | Štantejský Ota | Přebor VČO 1B 4.třída
1.152
37 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2019, 13.00 | Žabka Luděk | Přebor VČO 1B 4.třída
1.852

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20220 / 600 | 30.366
0.666
55.00000000 %
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 10.00 | Mareš Ivan | VČ - 3B 3.třída
0.2660
3 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 11.00 | Nápravník Matěj | VČ - 3B 3.třída
0.1000
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 12.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 3.třída
0.2660
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 10.00 | Červinka František | VČ - 3B 3.třída
0.2330
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 11.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 3.třída
0.2000
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 10.00 | Navrátil Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.4662
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 11.00 | Severýn Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.3660
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 12.00 | Černý Luděk | VČ - 3B 3.třída
0.4000
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2018, 10.00 | Vít Jiří | VČ - 3B 3.třída
0.5662
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2018, 11.00 | Kubík Robert | VČ - 3B 3.třída
0.5002
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2018, 12.00 | Brož Josef | VČ - 3B 3.třída
0.4330
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 10.00 | Nápravník Matěj | VČ - 3B 3.třída
0.6662
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 11.00 | Mareš Ivan | VČ - 3B 3.třída
0.5332
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 12.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 3.třída
0.4002
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 10.00 | Rosocha Mikuláš | VČ - 3B 3.třída
0.3001
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 11.00 | Navrátil Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.2330
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 12.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 3.třída
0.3000
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 13.00 | Köhler Petr | VČ - 3B 3.třída
0.4000
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 14.00 | Brož Josef | VČ - 3B 3.třída
0.3332
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 15.00 | Kubík Robert | VČ - 3B 3.třída
0.3660

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131113 / 333 | 173.34
5.76
65.47060000 %
67 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2017, 10.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
2.232
85 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2017, 10.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.830
77 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2017, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
2.560
80 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2017, 10.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
2.662
117 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2018, 09.00 | Kras Petr | VČ - TD 3.třída
3.902
150 / 26 | 14
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2018, 10.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
5.762
94 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2018, 13.30 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
3.130
93 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2018, 10.00 | Tlapák Martin | VČ - TD 3.třída
3.102
72 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2018, 09.00 | Kačírek Karel | Přebor VČO volná hra 3.třída
3.600
78 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2018, 10.00 | Steiger Čestmír | Přebor VČO volná hra 3.třída
3.902
79 / 17 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2018, 11.00 | Štancl Jan | Přebor VČO volná hra 3.třída
4.640
62 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2018, 12.00 | Hájek Miloš | Přebor VČO volná hra 3.třída
3.100
59 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2018, 13.00 | Valášek František | Přebor VČO volná hra 3.třída
2.952

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8627 / 228 | 262.75
5.55
78.37500000 %
77 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2017, 11.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
2.562
79 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2017, 11.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.630
84 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2017, 11.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
2.802
65 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2017, 11.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 3.třída
2.160
100 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2018, 11.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
3.332
75 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2018, 10.00 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
2.502
100 / 18 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 14.30 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
5.552
47 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2018, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.560

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13513 / 302 | 141.69
2.33
78.92310000 %
50 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2017, 11.50 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
2.002
35 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2017, 11.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.330
42 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2017, 11.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.402
45 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 11.50 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.502
48 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2018, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.602
50 / 24 | 14
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 10.50 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
2.082
45 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2018, 11.50 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.502
50 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 15.20 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
2.082
43 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 5. 2018, 09.00 | Kačírek Karel | Přebor VČO 1B 3.třída
2.152
44 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
5. 5. 2018, 09.45 | Krotil Ladislav | Přebor VČO 1B 3.třída
2.201
9 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
5. 5. 2018, 10.30 | Štancl Jan | Přebor VČO 1B 3.třída
0.600
36 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 5. 2018, 11.15 | Valášek František | Přebor VČO 1B 3.třída
1.890
16 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
5. 5. 2018, 12.00 | Štantejský Ota | Přebor VČO 1B 3.třída
0.800

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161362 / 436 | 353.12
5.17
60.53330000 %
72 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2016, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
2.400
99 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2016, 10.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 3.třída
3.302
122 / 30 | 35
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 10.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
4.062
66 / 22 | 16
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2016, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
3.000
91 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2016, 09.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
3.030
150 / 29 | 23
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2016, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
5.172
69 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 10.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
2.300
94 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2017, 10.00 | Kubík Robert | VČ - TD 3.třída
3.130
72 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2017, 10.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 3.třída
2.400
93 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2017, 10.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
3.102
132 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2017, 14.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
4.402
79 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
2.630
69 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2017, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
2.300
71 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
22. 4. 2017, 09.00 | Kačírek Karel | Přebor VČO 3.třída volná
3.550
33 / 15 | 6
Malý stůl: Volná hra
22. 4. 2017, 10.30 | Hájek Miloš | Přebor VČO 3.třída volná
2.200
50 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
22. 4. 2017, 12.00 | Kubík Robert | Přebor VČO 3.třída volná
2.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131092 / 369 | 222.95
4.00
84.00000000 %
92 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2016, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
3.062
97 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2016, 11.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 3.třída
3.232
100 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 11.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
4.002
79 / 26 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2016, 11.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
3.030
87 / 30 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2016, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
2.902
100 / 28 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2016, 11.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
3.572
68 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2016, 11.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
2.260
90 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2017, 11.00 | Kubík Robert | VČ - TD 3.třída
3.002
53 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2017, 11.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 3.třída
2.650
78 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2017, 11.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
2.600
88 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2017, 14.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.932
79 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 11.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
2.632
81 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2017, 11.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
2.700

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13575 / 348 | 211.65
2.63
88.46150000 %
42 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2016, 11.50 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
1.402
50 / 29 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2016, 11.50 | Volanský Petr | VČ - TD 3.třída
1.722
50 / 27 | 13
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 11.50 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.852
42 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2016, 11.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.100
50 / 19 | 21
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2016, 10.50 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
2.632
41 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2016, 11.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.362
50 / 22 | 15
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2016, 11.50 | Brutovský Milan | VČ - TD 3.třída
2.272
50 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2017, 11.50 | Kubík Robert | VČ - TD 3.třída
2.082
27 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2017, 11.50 | Černý Miroslav | VČ - TD 3.třída
0.900
32 / 28 | 4
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2017, 11.50 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
1.140
48 / 30 | 14
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2017, 14.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.602
50 / 29 | 10
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 11.50 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
1.722
43 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2017, 11.50 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.431