User
New userChange password

Kudlík Vlastimil

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
12117 / 383 | 5 | 20.305
0.400
39.00000000 %
9 / 25 | 2 | 1

19. 9. 2019, 15.30 | Hošek Ondřej | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.3600
6 / 25 | 3 | 1

19. 9. 2019, 16.45 | Škop Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.2400
12 / 40 | 2 | 1

2. 10. 2019, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3000
9 / 40 | 5 | 2

2. 10. 2019, 18.15 | Frgala Vítězslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2252
14 / 40 | 2 | 1

8. 10. 2019, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3500
11 / 40 | 2 | 1

8. 10. 2019, 18.15 | Šnyta Radek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2750
5 / 25 | 2 | 1

10. 10. 2019, 15.45 | Štok Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.2000
9 / 25 | 1

10. 10. 2019, 17.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.3600
13 / 33 | 2 | 1

22. 10. 2019, 17.00 | Szczeponiec Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3930
11 / 40 | 2 | 1

22. 10. 2019, 18.15 | Čaněcký Patrik | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2750
8 / 25 | 3 | 2

21. 11. 2019, 17.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.3200
10 / 25 | 3 | 2

21. 11. 2019, 17.00 | Koky Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.4002

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19148 / 504 | 30.293
0.475
32.52750000 %
12 / 40 | 2

8. 9. 2018, 10.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B ZS D2
0.3002
19 / 40 | 2

8. 9. 2018, 13.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B ZS D2
0.4752
13 / 40 | 3

8. 9. 2018, 16.00 | Šnyta Radek | SM 3B ZS D2
0.3252
7 / 40 | 2

8. 9. 2018, 17.30 | Šnyta Radek | SM 3B ZS D2
0.1750
0 | 0

6. 10. 2018, 14.30 | Karkoška Roman | SM 3B ZS D2
02
2 / 24 | 2

26. 10. 2018, 16.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.0830
8 / 25 | 2

26. 10. 2018, 18.00 | Koky Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.3202
11 / 25 | 2

24. 11. 2018, 11.00 | Kolder Milan | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.4402
6 / 25 | 1

24. 11. 2018, 12.30 | Mikurda Dalibor | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.2400
3 / 25 | 1

24. 11. 2018, 13.30 | Kováč Aladar | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.1200
5 / 25 | 2

24. 11. 2018, 14.30 | Polášek Bohumil | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.2000
6 / 25 | 1

24. 11. 2018, 16.30 | Hajný Radim | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.2402
5 / 40 | 1

22. 12. 2018, 13.00 | Koky Dušan | SM 3B ZS D2
0.1250
18 / 40 | 3

22. 12. 2018, 14.30 | Polášek Bohumil | SM 3B ZS D2
0.4502
7 / 25 | 2

18. 1. 2019, 11.00 | Šimiček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.2800
7 / 25 | 2

18. 1. 2019, 13.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.2800
19 / 40 | 3

2. 2. 2019, 16.00 | Koky Dušan | SM 3B ZS D2
0.4752
0 | 0

18. 5. 2019, 13.00 | Dvořáček Jan | SM 3B ZS D2
02
0 | 0

18. 5. 2019, 17.00 | Dvořáček Jan | SM 3B ZS D2
02

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1594 / 368 | 30.255
0.521
29.37500000 %
5 / 24 | 3

14. 9. 2017, 15.00 | Adámek Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.2080
8 / 25 | 3

14. 9. 2017, 17.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.3200
3 / 25 | 2

12. 10. 2017, 19.00 | Vítek Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.1200
2 / 19 | 1

12. 10. 2017, 21.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.1050
5 / 23 | 1

17. 11. 2017, 16.00 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.2170
3 / 25 | 1

17. 11. 2017, 17.00 | Pechman Vít | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.1200
3 / 25 | 1

6. 1. 2018, 11.30 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.1200
3 / 22 | 1

6. 1. 2018, 14.30 | Gazdoš Ivo | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.1360
12 / 23 | 3

6. 1. 2018, 16.00 | Čaněcký Patrik | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.5210
9 / 25 | 2

16. 2. 2018, 15.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.3600
8 / 25 | 2

16. 2. 2018, 19.00 | Kratochvíl Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.3200
11 / 30 | 3

24. 3. 2018, 10.30 | Křístek Martin | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.3662
3 / 17 | 1

24. 3. 2018, 12.30 | Bača Miroslav | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.1760
12 / 30 | 3

24. 3. 2018, 14.30 | Ručka Damián | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.4002
7 / 30 | 1

24. 3. 2018, 17.30 | Peter Jaroslav | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.2330

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15279 / 572 | 6 | 30.487
0.833
62.00000000 %
17 / 27 | 4

25. 9. 2019, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.6290
18 / 40 | 2

25. 9. 2019, 18.00 | Wieczorek Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.4502
21 / 40 | 6

25. 9. 2019, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.5252
19 / 40 | 3 | 2

23. 10. 2019, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B D3 1. Třída
0.4750
17 / 34 | 3 | 2

23. 10. 2019, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.5000
21 / 40 | 3 | 2

23. 10. 2019, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.5252
30 / 36 | 4

13. 11. 2019, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B D3 1. Třída
0.8332
14 / 40 | 2

13. 11. 2019, 18.00 | Polášek Bohumil | SM 3B D3 1. Třída
0.3500
14 / 40 | 3

13. 11. 2019, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
0.3500
25 / 40 | 3 | 3

27. 11. 2019, 17.00 | Elbl Jiří | SM 3B D3 1. Třída
0.6252
15 / 40 | 3 | 2

27. 11. 2019, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.3750
18 / 40 | 3 | 2

27. 11. 2019, 19.00 | Kuchař Karel | SM 3B D3 1. Třída
0.4500
14 / 35 | 3 | 2

11. 12. 2019, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.4000
11 / 40 | 4 | 1

11. 12. 2019, 18.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.2750
25 / 40 | 3

11. 12. 2019, 19.00 | Cebula Tomáš | SM 3B D3 1. Třída
0.6250

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30461 / 1105 | 70.417
0.650
51.22220000 %
8 / 24 | 2

17. 10. 2018, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.3330
14 / 40 | 2

17. 10. 2018, 18.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.3500
15 / 40 | 2

17. 10. 2018, 19.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.3750
22 / 40 | 3

31. 10. 2018, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.5502
19 / 37 | 2

31. 10. 2018, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.5130
14 / 40 | 2

31. 10. 2018, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.3500
22 / 40 | 3

21. 11. 2018, 17.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.5500
13 / 40 | 2

21. 11. 2018, 18.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.3250
21 / 40 | 4

21. 11. 2018, 19.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.5250
17 / 40 | 3

16. 1. 2019, 17.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
0.4251
23 / 40 | 2

16. 1. 2019, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.5752
26 / 40 | 3

16. 1. 2019, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.6502
14 / 40 | 2

6. 2. 2019, 17.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.3502
9 / 26 | 4

6. 2. 2019, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.3460
15 / 40 | 4

6. 2. 2019, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.3750
19 / 40 | 3

27. 2. 2019, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.4750
9 / 40 | 2

27. 2. 2019, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.2250
14 / 29 | 7

27. 2. 2019, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.4820
10 / 22 | 1

13. 3. 2019, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. Třída
0.4540
14 / 40 | 3

13. 3. 2019, 18.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.3501
16 / 40 | 2

13. 3. 2019, 19.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.4000
24 / 40 | 4

27. 3. 2019, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.6002
16 / 37 | 3

27. 3. 2019, 18.00 | Kolder Milan | SM 3B 1. Třída
0.4320
12 / 40 | 1

27. 3. 2019, 19.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.3000
15 / 40 | 2

10. 4. 2019, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.3750
10 / 40 | 2

10. 4. 2019, 18.00 | Richter Ladislav | SM 3B 1. Třída
0.2500
17 / 40 | 3

10. 4. 2019, 19.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.4252
11 / 30 | 2

13. 4. 2019, 11.00 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.3660
9 / 30 | 2

13. 4. 2019, 13.00 | Křístek Martin | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.3000
13 / 30 | 4

13. 4. 2019, 14.00 | Hok Dalibor | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.4332

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30426 / 1031 | 70.413
0.650
47.33330000 %
10 / 20 | 2

4. 10. 2017, 17.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. Třída
0.5000
9 / 25 | 2

4. 10. 2017, 18.00 | Andrejovský Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.3600
15 / 40 | 2

4. 10. 2017, 19.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
0.3750
16 / 40 | 5

18. 10. 2017, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.4000
22 / 40 | 3

18. 10. 2017, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.5500
12 / 39 | 2

18. 10. 2017, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.3070
14 / 40 | 2

1. 11. 2017, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.3502
22 / 38 | 3

1. 11. 2017, 18.00 | Dvořáček Jan | SM 3B 1. Třída
0.5780
19 / 30 | 3

1. 11. 2017, 19.00 | Onderka Heřman | SM 3B 1. Třída
0.6330
5 / 16 | 2

10. 1. 2018, 18.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. Třída
0.3120
8 / 22 | 3

10. 1. 2018, 18.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. Třída
0.3630
14 / 35 | 2

10. 1. 2018, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.4000
18 / 40 | 3

21. 2. 2018, 17.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
0.4500
22 / 40 | 7

21. 2. 2018, 18.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.5502
18 / 40 | 3

21. 2. 2018, 19.00 | Vičík Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.4502
10 / 40 | 2

7. 3. 2018, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.2500
13 / 34 | 2

7. 3. 2018, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.3820
11 / 37 | 2

7. 3. 2018, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.2970
16 / 40 | 3

14. 3. 2018, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.4000
15 / 40 | 2

14. 3. 2018, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.3750
16 / 40 | 3

14. 3. 2018, 19.00 | Meca Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.4000
11 / 30 | 3

31. 3. 2018, 10.00 | Ostruszka Petr | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.3660
11 / 29 | 3

31. 3. 2018, 10.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.3790
13 / 40 | 2

31. 3. 2018, 11.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.3250
16 / 40 | 1

31. 3. 2018, 12.00 | Kubiš Peter | SM 3B 1. Třída
0.4002
6 / 30 | 3

31. 3. 2018, 12.00 | Peter Jaroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.2000
16 / 30 | 3

31. 3. 2018, 14.00 | Ručka Damián | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.5330
15 / 35 | 2

31. 3. 2018, 14.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.4280
26 / 40 | 3

31. 3. 2018, 15.00 | Kubiš Peter | SM 3B 1. Třída
0.6502
7 / 21 | 2

31. 3. 2018, 16.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.3330

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
40528 / 1341 | 70.393
0.650
45.51720000 %
22 / 38 | 4

5. 10. 2016, 17.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
0.5780
9 / 18 | 3

5. 10. 2016, 18.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
0.5000
15 / 40 | 2

5. 10. 2016, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.3750
24 / 40 | 7

19. 10. 2016, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
0.6000
17 / 40 | 4

19. 10. 2016, 18.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
0.4252
14 / 40 | 3

19. 10. 2016, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. třída
0.3500
18 / 40 | 3

26. 10. 2016, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. třída
0.4500
11 / 40 | 3

26. 10. 2016, 18.00 | Hyšperský Jindř. | SM 3B 1. třída
0.2750
13 / 40 | 3

26. 10. 2016, 19.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.3250
15 / 40 | 3

15. 11. 2016, 17.00 | Šimiček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.3750
8 / 40 | 3

15. 11. 2016, 18.00 | Žabenský Zbyněk | SM 3B 1. třída
0.2000
8 / 40 | 2

15. 11. 2016, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.2000
0 | 0

30. 11. 2016, 17.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. třída
02
9 / 18 | 3

30. 11. 2016, 18.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. třída
0.5000
17 / 40 | 3

30. 11. 2016, 19.00 | Hyšperský Jindř. | SM 3B 1. třída
0.4250
8 / 40 | 3

7. 12. 2016, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.2000
4 / 17 | 2

7. 12. 2016, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0.2350
14 / 40 | 3

7. 12. 2016, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0.3500
8 / 23 | 3

21. 12. 2016, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
0.3470
15 / 37 | 4

21. 12. 2016, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. třída
0.4050
22 / 40 | 4

21. 12. 2016, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.5501
9 / 31 | 3

11. 1. 2017, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.2900
10 / 26 | 3

11. 1. 2017, 18.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. třída
0.3840
13 / 30 | 2

11. 1. 2017, 19.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. třída
0.4330
12 / 40 | 2

8. 2. 2017, 17.00 | Šimiček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.3000
18 / 40 | 3

8. 2. 2017, 18.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
0.4500
24 / 40 | 3

8. 2. 2017, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.6000
17 / 40 | 3

1. 3. 2017, 17.00 | Meca Miroslav | SM 3B 1. třída
0.4252
11 / 40 | 2

1. 3. 2017, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
0.2750
19 / 40 | 5

1. 3. 2017, 19.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. třída
0.4752
15 / 37 | 2

8. 3. 2017, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0.4050
18 / 34 | 5

8. 3. 2017, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0.5290
11 / 40 | 2

8. 3. 2017, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.2750
20 / 40 | 4

22. 3. 2017, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.5000
11 / 33 | 2

22. 3. 2017, 18.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
0.3330
12 / 40 | 3

22. 3. 2017, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. třída
0.3000
6 / 20 | 2

10. 6. 2017, 10.00 | Ostruszka Petr | Oblastní přebor v 3B
0.3000
10 / 19 | 5

10. 6. 2017, 12.00 | Hajný Radim | Oblastní přebor v 3B
0.5260
13 / 20 | 4

10. 6. 2017, 13.20 | Dvořáček Jan | Oblastní přebor v 3B
0.6500
8 / 20 | 3

10. 6. 2017, 14.00 | Šnyta Radek | Oblastní přebor v 3B
0.4000