Szczeponek Pavel

Závodní stůl

2018/2019

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
375 / 48 | 111.56
1.80
25.00000000 %
32 / 20 | 11
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.602
7 / 8 | 2
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
0.870
36 / 20 | 5
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Vaněk Petr | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
579 / 80 | 60.98
1.35
26.33330000 %
20 / 20 | 6
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Ručka Damián | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.000
27 / 20 | 5
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.350
8 / 20 | 4
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Ševeček Milan | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0.400
24 / 20 | 6
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kováč Aladar | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.200
0
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Dunaj Mojmír | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
2

2017/2018

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4114 / 80 | 81.42
1.95
28.50000000 %
39 / 20 | 7
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 10.00 | Vaněk Petr | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.950
19 / 20 | 3
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 12.15 | Ševeček Milan | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
0.950
34 / 20 | 8
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 13.45 | Andrejovský Robert | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.700
22 / 20 | 4
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 14.30 | Venglář Pavel | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.100

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9599 / 175 | 24 | 223.42
5.60
32.37840000 %
72 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2019, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD D3 1. Třída
3.602
112 / 20 | 24 | 22
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2019, 17.00 | Koky Dušan | SM TD D3 1. Třída
5.602
55 / 20 | 10 | 8
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2019, 17.00 | Mrštík Jan | SM TD D3 1. Třída
2.750
36 / 20 | 5 | 4
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2019, 17.00 | Richter Ladislav | SM TD D3 1. Třída
1.800
69 / 20 | 12 | 8
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2019, 17.00 | Šíma Jiří | SM TD D3 1. Třída
3.450
102 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2020, 17.00 | Ručka Damián | SM TD D3 1. Třída
5.102
54 / 15 | 12 | 7
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2020, 11.30 | Antoni Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.600
46 / 20 | 8 | 7
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2020, 17.00 | Jurčák Karel | SM TD D3 1. Třída
2.302
53 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2020, 17.00 | Richter Ladislav | SM TD D3 1. Třída
2.652

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9501 / 175 | 23 | 92.86
3.70
35.78570000 %
49 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2019, 18.00 | Nutil Jiří | SM TD D3 1. Třída
2.450
55 / 20 | 9 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2019, 18.00 | Koky Dušan | SM TD D3 1. Třída
2.750
74 / 20 | 23 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2019, 18.00 | Jurčák Karel | SM TD D3 1. Třída
3.702
54 / 20 | 11 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2019, 18.00 | Richter Ladislav | SM TD D3 1. Třída
2.702
54 / 20 | 9 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2019, 18.00 | Šíma Jiří | SM TD D3 1. Třída
2.700
40 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2020, 18.00 | Ručka Damián | SM TD D3 1. Třída
2.000
43 / 15 | 8 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 10.00 | Antoni Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.860
64 / 20 | 13 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2020, 18.00 | Ďurkáč Petr | SM TD D3 1. Třída
3.200
68 / 20 | 16 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2020, 18.00 | Richter Ladislav | SM TD D3 1. Třída
3.402

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9268 / 175 | 15 | 61.53
1.95
46.20690000 %
37 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2019, 19.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD D3 1. Třída
1.850
30 / 20 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2019, 19.00 | Koky Dušan | SM TD D3 1. Třída
1.500
20 / 20 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2019, 19.00 | Mrštík Jan | SM TD D3 1. Třída
1.000
32 / 20 | 8 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2019, 19.00 | Elbl Jiří | SM TD D3 1. Třída
1.600
35 / 20 | 8 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2019, 19.00 | Šíma Jiří | SM TD D3 1. Třída
1.752
39 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2020, 19.00 | Košťál Kamil | SM TD D3 1. Třída
1.952
17 / 15 | 8 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 13.00 | Kramarz Daniel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.130
35 / 20 | 15 | 3
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2020, 19.00 | Ďurkáč Petr | SM TD D3 1. Třída
1.750
23 / 20 | 5 | 3
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2020, 19.00 | Richter Ladislav | SM TD D3 1. Třída
1.150

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11561 / 212 | 342.64
5.10
24.93330000 %
50 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2018, 17.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
2.500
14 / 12 | 4
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2018, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.160
32 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2018, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
1.600
54 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2018, 17.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
2.700
63 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2018, 17.00 | Dunaj Radim | SM TD 1. Třída
3.152
51 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2019, 17.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1. Třída
2.550
44 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2019, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
2.200
102 / 20 | 34
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2019, 17.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
5.102
41 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2019, 17.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
2.050
63 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2019, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
3.150
47 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2019, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
2.350

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14607 / 246 | 222.46
4.66
30.35000000 %
50 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2018, 18.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
2.500
35 / 15 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 10.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.330
38 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2018, 18.00 | Kuchař Karel | SM TD 1. Třída
1.900
14 / 6 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2018, 18.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
2.330
79 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2018, 18.00 | Dunaj Radim | SM TD 1. Třída
3.952
45 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2019, 18.00 | Hok Dalibor | SM TD 1. Třída
2.252
32 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2019, 18.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
1.600
40 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2019, 18.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
2.000
45 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2019, 18.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
2.250
45 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2019, 18.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
2.250
26 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2019, 18.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
1.300
70 / 15 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 10.00 | Dunaj Mojmír | Oblastní přebor 1. třída K52/2 MS
4.662
42 / 15 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 11.00 | Kolder Milan | Oblastní přebor 1. třída K52/2 MS
2.800
46 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 13.30 | Antoni Jiří | Oblastní přebor 1. třída K52/2 MS
3.060

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16529 / 297 | 121.78
2.70
52.90000000 %
42 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2018, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
2.102
24 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 16.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.600
42 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2018, 19.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
2.100
27 / 10 | 10
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2018, 19.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
2.700
53 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2018, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
2.652
31 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2019, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
1.552
26 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2019, 19.00 | Kuchař Karel | SM TD 1. Třída
1.300
39 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2019, 19.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
1.950
30 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2019, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
1.500
29 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2019, 19.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
1.450
18 / 12 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2019, 19.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
1.500
34 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 10.00 | Dunaj Mojmír | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
1.702
19 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 10.40 | Koky Dušan | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
0.950
36 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 11.20 | Kuchař Karel | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
1.800
46 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 12.00 | Ševeček Milan | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
2.300
33 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 12.40 | Ručka Damián | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
1.652

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11454 / 220 | 162.06
2.90
20.63640000 %
41 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2017, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
2.050
32 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2017, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
1.600
27 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2017, 17.00 | Janoš Daniel | SM TD 1. Třída
1.350
35 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2017, 17.00 | Baláž Ladislav | SM TD 1. Třída
1.752
32 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2017, 17.00 | Wieczorek Jan | SM TD 1. Třída
1.600
54 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2018, 17.00 | Vičík Jaroslav | SM TD 1. Třída
2.702
45 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2018, 17.00 | Richter Ladislav | SM TD 1. Třída
2.252
43 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2018, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
2.150
43 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2018, 17.00 | Janoš Daniel | SM TD 1. Třída
2.152
58 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2018, 17.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
2.900
44 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2018, 17.00 | Šnyta Radek | SM TD 1. Třída
2.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14625 / 265 | 162.35
4.05
32.05130000 %
41 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2017, 18.10 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
2.050
59 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2017, 18.10 | Dunaj Radim | SM TD 1. Třída
2.950
41 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2017, 18.10 | Janoš Daniel | SM TD 1. Třída
2.050
41 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2017, 18.10 | Baláž Ladislav | SM TD 1. Třída
2.052
81 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2017, 18.10 | Wieczorek Jan | SM TD 1. Třída
4.052
33 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2018, 18.10 | Vičík Jaroslav | SM TD 1. Třída
1.652
49 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2018, 18.10 | Richter Ladislav | SM TD 1. Třída
2.452
65 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2018, 18.10 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
3.250
40 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2018, 18.10 | Janoš Daniel | SM TD 1. Třída
2.002
35 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2018, 18.10 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
1.750
45 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 2018, 18.10 | Šnyta Radek | SM TD 1. Třída
2.252
29 / 15 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 11.00 | Venglář Pavel | Krajsky přebor Kádr52/2
1.930
35 / 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 13.00 | Andrejovský Robert | Krajsky přebor Kádr52/2
2.330
31 / 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 14.00 | Vičík Jaroslav | Krajsky přebor Kádr52/2
2.062

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28662 / 467 | 91.41
2.50
42.43590000 %
23 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2017, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
1.150
31 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2017, 19.00 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
1.550
27 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2017, 19.00 | Janoš Daniel | SM TD 1. Třída
1.352
23 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 13.00 | Richter Ladislav | Petřkovický jednoband
1.152
21 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 14.00 | Lipský Jan | Petřkovický jednoband
1.051
25 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 15.00 | Košťál Kamil | Petřkovický jednoband
1.252
23 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 16.00 | Dunaj Radim | Petřkovický jednoband
1.152
34 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 17.00 | Janoš Daniel | Petřkovický jednoband
1.702
22 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 19.00 | Dunaj Mojmír | Petřkovický jednoband
1.460
3 / 5 | 2
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 20.00 | Onderka Heřman | Petřkovický jednoband
0.600
18 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 11.00 | Košťál Kamil | Petřkovický jednoband
1.200
14 / 15 | 3
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 14.00 | Kuchař Karel | Petřkovický jednoband
0.930
24 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2017, 19.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
1.200
40 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2017, 19.00 | Wieczorek Jan | SM TD 1. Třída
2.002
26 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2018, 19.00 | Vičík Jaroslav | SM TD 1. Třída
1.302
36 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2018, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
1.800
50 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2018, 19.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
2.502
31 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2018, 19.00 | Pryszcz Tadeáš | SM TD 1. Třída
1.552
11 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2018, 19.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
0.550
43 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2018, 19.00 | Šnyta Radek | SM TD 1. Třída
2.152
0
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 10.00 | Košťál Kamil | Krajský přebor v jednobandu
2
24 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 11.10 | Ručka Damián | Krajský přebor v jednobandu
1.602
23 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 13.30 | Dunaj Mojmír | Krajský přebor v jednobandu
1.532
11 / 11 | 4
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 15.50 | Hajný Radim | Krajský přebor v jednobandu
1.000
22 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 17.00 | Andrejovský Robert | Krajský přebor v jednobandu
1.460
20 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 18.10 | Ševeček Milan | Krajský přebor v jednobandu
1.330
28 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 19.20 | Kováč Aladar | Krajský přebor v jednobandu
1.860
9 / 11 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 20.30 | Ostruszka Petr | Krajský přebor v jednobandu
0.810

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24248 / 685 | 40.362
0.600
34.44440000 %
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2017, 17.00 | Hájek Radovan | SM 3B 1. Třída
0.3330
5 / 19 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2017, 18.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. Třída
0.2630
8 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2017, 19.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. Třída
0.2850
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2017, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.4250
6 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2017, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.2300
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2017, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.5002
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2018, 10.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.6000
12 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2018, 11.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.4800
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2018, 12.00 | Švejda Ivan | SM 3B 1. Třída
0.3250
10 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 17.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. Třída
0.4540
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.3750
6 / 39 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.1530
2 / 16 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 17.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. Třída
0.1250
5 / 21 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 18.00 | Hájek Radovan | SM 3B 1. Třída
0.2380
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.4502
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.4000
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.2000
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.3500
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.4250
17 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.4590
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.2750
0
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 10.00 | Kubiš Peter | SM 3B 1. Třída
0
0
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 11.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0
0
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 12.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6239 / 120 | 121.99
2.90
19.91670000 %
29 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2017, 18.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
1.452
37 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2017, 17.00 | Valchař Jaroslav | SM TD 1.třída
1.852
30 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2017, 18.00 | Nutil Jiří | SM TD 1.třída
1.500
28 / 20 | 4
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2017, 18.00 | Janoš Daniel | SM TD 1.třída
1.400
58 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2017, 18.00 | Kováč Aladar | SM TD 1.třída
2.902
57 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 2017, 18.00 | Ručka Damián | SM TD 1.třída
2.850

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6258 / 120 | 122.15
2.75
28.66670000 %
53 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2017, 19.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
2.652
54 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2017, 18.00 | Valchař Jaroslav | SM TD 1.třída
2.702
25 / 20 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2017, 19.00 | Nutil Jiří | SM TD 1.třída
1.250
39 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2017, 19.00 | Janoš Daniel | SM TD 1.třída
1.952
32 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2017, 18.00 | Lipský Jan | SM TD 1.třída
1.602
55 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2017, 19.00 | Ručka Damián | SM TD 1.třída
2.750

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6139 / 120 | 81.15
1.55
38.61110000 %
9 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2017, 20.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
0.450
30 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2017, 20.00 | Nutil Jiří | SM TD 1.třída
1.500
28 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2017, 20.00 | Janoš Daniel | SM TD 1.třída
1.402
21 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2017, 20.00 | Kováč Aladar | SM TD 1.třída
1.050
20 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2017, 19.00 | Slezák Jan | SM TD 1.třída
1.000
31 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2017, 20.00 | Ručka Damián | SM TD 1.třída
1.552