John Jiří ml.

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9443 / 262 | 151.69
2.36
32.81480000 %
39 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 09.00 | Tlapák Martin | VČ TD 4.třída
1.300
71 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2019, 10.00 | Týle Matěj | VČ TD 4.třída
2.362
45 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2019, 10.00 | Kelnar Leopold | VČ TD 4.třída
1.502
33 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2019, 09.00 | Růžička Ivo | VČ TD 4.třída
1.100
33 / 22 | 8
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2019, 10.00 | Bláha Jiří | VČ TD 4.třída
1.500
56 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2020, 14.00 | Tlapák Martin | VČ TD 4.třída
1.862
48 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2020, 09.00 | Havránek Milan | VČ TD 4.třída
1.600
48 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2020, 09.00 | Brož Josef | VČ TD 4.třída
1.602
70 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
2. 5. 2020, 10.00 | Růžička Ivo | VČ TD 4.třída
2.330

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10492 / 288 | 141.70
2.23
49.20000000 %
67 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 10.00 | Tlapák Martin | VČ TD 4.třída
2.230
41 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 11.00 | Pavlík František | VČ TD 4.třída
1.362
49 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2019, 11.00 | Kralovič Josef | VČ TD 4.třída
1.632
32 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2019, 10.00 | Růžička Ivo | VČ TD 4.třída
1.060
34 / 18 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2019, 11.00 | Bláha Jiří | VČ TD 4.třída
1.880
44 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 15.00 | Bašík Ladislav | VČ TD 4.třída
1.460
62 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2020, 10.00 | Havránek Milan | VČ TD 4.třída
2.060
51 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 2020, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ TD 4.třída
1.702
48 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 5. 2020, 11.00 | Janský Ondřej | VČ TD 4.třída
1.600
64 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 5. 2020, 10.00 | Vokatý Petr | VČ TD 4.třída
2.132

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10359 / 297 | 71.20
1.81
71.80000000 %
28 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 10.50 | Ptáček Pavel | VČ TD 4.třída
0.930
37 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 11.50 | Pavlík František | VČ TD 4.třída
1.230
31 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2019, 11.50 | Kralovič Josef | VČ TD 4.třída
1.032
28 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2019, 10.50 | Růžička Ivo | VČ TD 4.třída
0.930
41 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2019, 11.50 | Bláha Jiří | VČ TD 4.třída
1.360
26 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 15.50 | Tlapák Martin | VČ TD 4.třída
0.860
36 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2020, 10.50 | Havránek Milan | VČ TD 4.třída
1.202
38 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2020, 10.50 | Vít Jiří | VČ TD 4.třída
1.262
49 / 27 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2020, 11.50 | Růžička Ivo | VČ TD 4.třída
1.810
45 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2020, 10.50 | Pšenička Miroslav | VČ TD 4.třída
1.502

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12546 / 298 | 181.83
2.63
35.22580000 %
55 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
8. 9. 2018, 10.00 | Vlček Milan | VČ - TD 4.třída
1.832
62 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2018, 09.00 | Hnyk Martin | VČ - TD 4.třída
2.060
39 / 22 | 10
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2018, 09.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
1.770
79 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2019, 10.00 | Hnyk Martin | VČ - TD 4.třída
2.630
51 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2019, 09.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 4.třída
1.700
58 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2019, 09.00 | Volanský Petr | VČ - TD 4.třída
1.930
51 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2019, 09.00 | Čepěl Jaroslav | VČ - TD 4.třída
1.702
25 / 17 | 5
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 09.00 | Hnyk Martin | Přebor VČO VH 4.třída
1.470
27 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 10.30 | Žabka Luděk | Přebor VČO VH 4.třída
1.350
35 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 12.00 | Císař Milan | Přebor VČO VH 4.třída
1.750
30 / 19 | 5
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 13.30 | John Jiří st. | Přebor VČO VH 4.třída
1.570
34 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 15.00 | Štantejský Ota | Přebor VČO VH 4.třída
1.702

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8382 / 223 | 121.71
2.73
47.75000000 %
32 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 9. 2018, 11.00 | Vlček Milan | VČ - TD 4.třída
1.060
71 / 26 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2018, 10.00 | Hnyk Martin | VČ - TD 4.třída
2.730
65 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 10.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
2.600
50 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2018, 11.00 | Havránek Milan | VČ - TD 4.třída
1.660
46 / 27 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 11.00 | Hnyk Martin | VČ - TD 4.třída
1.700
30 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2019, 14.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
1.200
54 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2019, 10.00 | Kelnar Leopold | VČ - TD 4.třída
1.802
34 / 30 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2019, 10.00 | Čepěl Jaroslav | VČ - TD 4.třída
1.132

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13381 / 315 | 111.20
1.85
58.61540000 %
25 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 9. 2018, 11.50 | Vlček Milan | VČ - TD 4.třída
0.830
23 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2018, 10.50 | Císař Milan | VČ - TD 4.třída
0.760
26 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 11.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
1.730
36 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2018, 11.50 | Vávra Václav | VČ - TD 4.třída
1.202
50 / 27 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 11.50 | Klinger Jan | VČ - TD 4.třída
1.852
42 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2019, 10.50 | Chládek Roman | VČ - TD 4.třída
1.402
15 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2019, 15.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
0.600
44 / 28 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2019, 10.50 | Volanský Petr | VČ - TD 4.třída
1.570
34 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2019, 09.00 | Štantejský Ota | Přebor VČO 1B 4.třída
1.702
31 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2019, 10.00 | Žabka Luděk | Přebor VČO 1B 4.třída
1.550
19 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2019, 11.00 | John Jiří st. | Přebor VČO 1B 4.třída
0.950
21 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2019, 12.00 | Klinger Jan | Přebor VČO 1B 4.třída
1.050
15 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2019, 13.00 | Císař Milan | Přebor VČO 1B 4.třída
0.750

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
763 / 203 | 30.310
0.458
45.00000000 %
11 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 12.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 3.třída
0.4580
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 13.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 3.třída
0.3330
9 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 14.00 | Korbelář Bohumil | VČ - 3B 3.třída
0.3100
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 15.00 | Červinka František | VČ - 3B 3.třída
0.2000
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 10.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 3.třída
0.3001
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 11.00 | Rosocha Mikuláš | VČ - 3B 3.třída
0.3000
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 12.00 | Navrátil Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.3002