Kuchař Radim

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10669 / 120 | 28 | 215.57
17.00
33.45000000 %
101 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2019, 10.00 | Čajka Petr | JM TD 1.třída
5.050
73 / 11 | 26 | 13
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2019, 10.00 | Caha Josef | JM TD 1.třída
6.630
85 / 14 | 23
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2019, 10.00 | Jaroš Vladimír | JM TD 1.třída
6.070
17 / 1 | 17
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2019, 10.00 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
17.000
18 / 5 | 16 | 1
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2019, 10.00 | Hošek Ondřej | JM TD 1.třída
3.600
89 / 20 | 18 | 15
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2020, 14.00 | Červenka Vítězslav | JM TD 1.třída
4.450
27 / 7 | 19 | 3
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2020, 10.00 | Caha Josef | JM TD 1.třída
3.850
79 / 20 | 10 | 10
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2020, 10.00 | Pařil Martin | JM TD 1.třída
3.952
159 / 20 | 28 | 21
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2020, 10.00 | Záboj Vít | JM TD 1.třída
7.952
21 / 2 | 12
Malý stůl: Volná hra
29. 2. 2020, 10.00 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
10.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121049 / 209 | 39 | 235.01
7.50
58.27780000 %
92 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 13.00 | Čajka Petr | JM TD 1.třída
4.600
64 / 14 | 18 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 11.30 | Caha Josef | JM TD 1.třída
4.570
105 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 13.00 | Hrdlička Lubomír | JM TD 1.třída
5.250
150 / 20 | 27 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2019, 11.30 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
7.502
118 / 20 | 39 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.30 | Soušek Michal | JM TD 1.třída
5.902
79 / 20 | 13 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2019, 13.00 | Preis Josef | JM TD 1.třída
3.950
68 / 14 | 17 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 12.00 | Hošek Ondřej | JM TD 1.třída
4.850
119 / 20 | 27 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2020, 15.30 | Červenka Vítězslav | JM TD 1.třída
5.952
85 / 16 | 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 11.30 | Caha Josef | JM TD 1.třída
5.310
40 / 12 | 11 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2020, 11.30 | Vala Miroslav | JM TD 1.třída
3.330
47 / 20 | 13 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 11.30 | Hrubý Josef | JM TD 1.třída
2.350
82 / 13 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2020, 11.30 | Müller David | JM TD 1.třída
6.300

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12500 / 200 | 15 | 82.50
3.22
69.44440000 %
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 14.30 | Melo Petr | JM TD 1.třída
3.002
52 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 13.00 | Caha Josef | JM TD 1.třída
2.602
51 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 14.30 | Jaroš Vladimír | JM TD 1.třída
2.552
45 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2019, 13.00 | Müller David | JM TD 1.třída
2.250
24 / 8 | 13 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 13.00 | Soušek Michal | JM TD 1.třída
3.000
42 / 20 | 14 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2019, 13.00 | Hrubý Josef | JM TD 1.třída
2.101
29 / 9 | 7 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 13.00 | Hošek Ondřej | JM TD 1.třída
3.220
50 / 20 | 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2020, 17.00 | Gajda Robert | JM TD 1.třída
2.502
60 / 20 | 13 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 13.00 | Caha Josef | JM TD 1.třída
3.001
40 / 15 | 9 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2020, 13.00 | Vala Miroslav | JM TD 1.třída
2.660
42 / 20 | 5 | 5
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 13.00 | Hrubý Josef | JM TD 1.třída
2.102
5 / 8 | 3
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2020, 13.00 | Müller David | JM TD 1.třída
0.620

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20284 / 488 | 4 | 30.582
1.111
56.80000000 %
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 10.00 | Nováček František | 3B JM 2.třída
0.5332
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 11.00 | Bartošek Pavel | 3B JM 2.třída
0.7002
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 12.00 | Preis Josef | 3B JM 2.třída
0.6000
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Všetula Karel | 3B JM 2.třída
0.3662
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 11.00 | Hanzelka Pavel | 3B JM 2.třída
0.3332
28 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.00 | Dušánek Kamil | 3B JM 2.třída
0.9332
18 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2019, 10.00 | Hronek Jiří | 3B JM 2.třída
0.6001
24 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2019, 11.00 | Starý Jiří | 3B JM 2.třída
0.8002
20 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2019, 12.00 | Müller David | 3B JM 2.třída
0.6662
19 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2020, 10.00 | Beneš Karel | 3B JM 2.třída
0.6332
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2020, 11.00 | Nováček František | 3B JM 2.třída
0.3662
18 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2020, 12.00 | Hrubý Josef | 3B JM 2.třída
0.6002
4 / 12 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.45 | Bartaloš Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 18. turnaj
0.3330
10 / 9 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.05 | Brabec Karel | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 18. turnaj
1.1112
4 / 9 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.25 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 18. turnaj
0.4440
1 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 20.05 | Bartaloš Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 18. turnaj
0.1250
17 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 10.00 | Všetula Karel | 3B JM 2.třída
0.5662
18 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 11.00 | Dušánek Kamil | 3B JM 2.třída
0.6002
16 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 12.00 | Hanzelka Pavel | 3B JM 2.třída
0.5332

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
295 / 37 | 9 | 82.56
2.82
47.50000000 %
48 / 17 | 9 | 6
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 12. 2019, 11.30 | Soušek Michal | JM TD 1.třída
2.820
47 / 20 | 8 | 8
Malý stůl: Kádr 52/1
9. 12. 2019, 11.30 | Preis Josef | JM TD 1.třída
2.350

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161385 / 313 | 414.42
6.50
62.38740000 %
66 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2018, 14.00 | Blaha Milan | MS TD - 3. třída JM
3.302
103 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 10.00 | Vajčner Marek | MS TD - 3. třída JM
5.152
129 / 20 | 39
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2018, 10.00 | Kellner Milan | MS TD - 3. třída JM
6.452
89 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2018, 10.00 | Konečný Martin | MS TD - 3. třída JM
4.452
69 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2018, 14.00 | Starý Radek | MS TD - 3. třída JM
3.450
67 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2018, 10.00 | Studňař Martin | MS TD - 3. třída JM
3.350
56 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2018, 14.00 | Krchňák Libor | MS TD - 3. třída JM
2.802
79 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2018, 14.00 | Vašek Petr | MS TD - 3. třída JM
3.952
80 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2019, 14.00 | Vašek Štěpán | MS TD - 3. třída JM
4.002
101 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2019, 14.00 | Masařík Milan | MS TD - 3. třída JM
5.052
83 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2019, 10.00 | Polášek Jan | MS TD - 3. třída JM
4.152
38 / 13 | 9
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 10.00 | Starý Radek | MS TD - 3. třída JM
2.920
68 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2019, 10.00 | Lancinger Petr | MS TD - 1. třída JM
3.400
130 / 20 | 41
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2019, 14.00 | Kuneš Petr | MS TD - 3. třída JM
6.502
129 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2019, 10.00 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
6.452
98 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2019, 14.00 | Krchňák Pavel | MS TD - 3. třída JM
4.902

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161188 / 314 | 323.78
4.95
69.88240000 %
56 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2018, 15.00 | Blaha Milan | MS TD - 3. třída JM
2.802
83 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.00 | Zrůna Ladislav | MS TD - 3. třída JM
4.152
74 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2018, 11.00 | Kellner Milan | MS TD - 3. třída JM
3.702
92 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2018, 11.00 | Konečný Martin | MS TD - 3. třída JM
4.602
99 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2018, 15.00 | Starý Radek | MS TD - 3. třída JM
4.952
59 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2018, 11.00 | Studňař Martin | MS TD - 3. třída JM
2.950
57 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2018, 15.00 | Krchňák Pavel | MS TD - 3. třída JM
2.852
95 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 15.00 | Vašek Petr | MS TD - 3. třída JM
4.752
85 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 15.00 | Vašek Štěpán | MS TD - 3. třída JM
4.252
45 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2019, 15.00 | Kellner Milan | MS TD - 3. třída JM
2.252
73 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2019, 11.00 | Polášek Jan | MS TD - 3. třída JM
3.652
69 / 14 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2019, 11.00 | Starý Radek | MS TD - 3. třída JM
4.920
74 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2019, 12.20 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
3.702
85 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2019, 15.00 | Studňař Martin | MS TD - 3. třída JM
4.250
67 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 12.20 | Modl Ivan | MS TD - 1. třída JM
3.352
75 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2019, 15.00 | Krchňák Pavel | MS TD - 3. třída JM
3.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16654 / 264 | 142.47
3.63
96.17650000 %
40 / 17 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2018, 15.50 | Kaniansky Josef | MS TD - 3. třída JM
2.352
40 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 11.50 | Zrůna Ladislav | MS TD - 3. třída JM
2.502
40 / 17 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2018, 11.50 | Šmíd Jiří | MS TD - 3. třída JM
2.352
40 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2018, 11.50 | Polášek Jan | MS TD - 3. třída JM
2.102
40 / 11 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2018, 15.50 | Starý Radek | MS TD - 3. třída JM
3.632
40 / 11 | 14
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 11.50 | Studňař Martin | MS TD - 3. třída JM
3.632
40 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2018, 15.50 | Krchňák Pavel | MS TD - 3. třída JM
2.352
40 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 15.50 | Vašek Petr | MS TD - 3. třída JM
2.352
40 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 15.50 | Vašek Štěpán | MS TD - 3. třída JM
2.002
40 / 12 | 13
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2019, 15.50 | Gottwald Radek | MS TD - 3. třída JM
3.332
40 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2019, 11.50 | Blažek Josef | MS TD - 3. třída JM
2.222
33 / 12 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2019, 11.50 | Starý Radek | MS TD - 3. třída JM
2.750
60 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2019, 12.20 | Soušek Michal | MS TD - 1. třída JM
3.522
35 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2019, 15.50 | Maňák Jaromír | MS TD - 3. třída JM
1.750
48 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 13.30 | Modl Ivan | MS TD - 1. třída JM
2.402
38 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2019, 15.50 | Krchňák Pavel | MS TD - 3. třída JM
1.902

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14113 / 220 | 60.513
1.090
48.91770000 %
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 10.20 | Šup Antonín | 3B Hraničář Open
0.6000
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 11.35 | Diviš Jiří | 3B Hraničář Open
0.4662
12 / 11 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 13.15 | Pilnaj Zdeněk | 3B Hraničář Open
1.0902
12 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 14.30 | Rubinstein Tomáš | 3B Hraničář Open
0.8572
2 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 15.45 | Soukup Roman | 3B Hraničář Open
0.1331
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 18.40 | Varga Jan | 3B Hraničář Open
0.4002
8 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 19.46 | Oberdorfer Miloslav | 3B Hraničář Open
0.4000
5 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 19.55 | Ponevač Milan | 3B Hraničář Open
0.3331
6 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 21.35 | Bartaloš Petr | 3B Hraničář Open
0.4001
7 / 22 | 1
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 11.15 | Stareček Pavel | 29. MČR TROJBAND MS
0.3180
14 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 12.30 | Váša Marek | 29. MČR TROJBAND MS
0.7770
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 10.00 | Filip Antonín | Oblastní přebor JM 3B
0.5330
8 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 11.30 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor JM 3B
0.5332
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 13.00 | Rösner Tomáš | Oblastní přebor JM 3B
0.6000