Mikurda Dalibor

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
14166 / 533 | 5 | 30.311
0.450
39.52380000 %
11 / 40 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2019, 17.00 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2752
11 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2019, 18.15 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2750
16 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
2. 10. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4002
17 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
2. 10. 2019, 18.15 | Najzar Petr | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4252
12 / 40 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2019, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3000
13 / 40 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2019, 18.15 | Ležák Václav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3250
18 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2019, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4500
4 / 13 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2019, 18.15 | Bača Miroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3070
8 / 40 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2000
9 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 18.15 | Šnyta Radek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2250
12 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 17.00 | Szczeponiec Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3000
15 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 18.15 | Čaněcký Patrik | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3750
11 / 40 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2019, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2750
9 / 40 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2019, 18.15 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2250

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21178 / 645 | 30.276
0.450
32.07210000 %
6 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 9. 2018, 10.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B ZS D2
0.1500
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 9. 2018, 11.30 | Peter Jaroslav | SM 3B ZS D2
0.3002
10 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2018, 11.00 | Švára Libor | ZS 3B I. LIGA
0.2500
10 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 10.00 | Kováč Aladar | SM 3B ZS D2
0.2500
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 11.30 | Šimíček Lukáš | SM 3B ZS D2
0.2750
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 14.30 | Peter Jaroslav | SM 3B ZS D2
0.2000
2 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 10.30 | Kováč Aladar | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.0800
10 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 12.30 | Kudlík Vlastimil | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.4002
10 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 14.00 | Hajný Radim | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.4002
6 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 15.00 | Kolder Milan | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.2400
4 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 16.00 | Polášek Bohumil | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.1600
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 12. 2018, 14.30 | Najzar Petr | SM 3B ZS D2
0.2500
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 12. 2018, 17.30 | Karkoška Roman | SM 3B ZS D2
0.3002
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 14.00 | Ležák Václav | ZS 3B I. LIGA
0.2750
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2019, 11.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B I. LIGA
0.4002
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 13.00 | Karkoška Roman | SM 3B ZS D2
0.2751
0
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 14.30 | Dvořáček Jan | SM 3B ZS D2
2
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2019, 11.00 | Hajný David | ZS 3B I. LIGA
0.2750
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 13.00 | Křístek Martin | SM 3B ZS D2
0.4501
0
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 17.30 | Šimíček Lukáš | SM 3B ZS D2
2
0
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2019, 16.00 | Dvořáček Jan | SM 3B ZS D2
2

Malý stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36628 / 1349 | 70.465
0.789
58.14810000 %
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.4752
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.4000
24 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 19.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.6002
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.3500
15 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.7890
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 19.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.4000
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.3750
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 18.00 | Košťál Kamil | SM 3B 1. Třída
0.4000
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 19.00 | Vítek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.3251
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.4502
14 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.3680
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.4250
8 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.3070
5 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 18.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. Třída
0.2270
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.4500
19 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2019, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.5130
16 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2019, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.4000
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2019, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.4000
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2019, 18.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.5752
17 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2019, 18.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.4350
25 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2019, 18.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.6252
14 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.3680
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 18.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.2750
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.6502
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2019, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.6002
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2019, 18.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.4252
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2019, 19.00 | Vítek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.2502
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.5750
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 18.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
0.7502
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 19.00 | Baláž Ladislav | SM 3B 1. Třída
0.5752
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.4500
9 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.3460
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.6002
6 / 24 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 17.00 | Cebula Tomáš | SM 3B 1. Třída
0.2500
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.6252
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.6002