Novotný Bohuslav

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21130 / 526 | 3 | 30.247
0.466
30.95240000 %
2 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 12.45 | Poláček Ladislav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.1000
4 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 13.30 | Škop Pavel | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.2000
6 / 20 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 14.15 | Bernat Jaroslav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.3001
7 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 15.00 | Nápravník Matěj | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.3501
14 / 30 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2019, 16.00 | Poláček Ladislav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4661
9 / 30 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.40 | Bušanský Petr | VČ 3B ZS přebor družstev
0.3000
6 / 27 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2019, 16.00 | Toth Jiří | VČ 3B ZS přebor družstev
0.2220
6 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2019, 17.40 | Absolon Jiří | VČ 3B ZS přebor družstev
0.2000
4 / 17 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2019, 16.00 | Hudák Jan | VČ 3B ZS přebor družstev
0.2350
11 / 30 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2019, 17.40 | Nápravník Matěj | VČ 3B ZS přebor družstev
0.3660
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2020, 16.00 | Šlambor Aleš | VČ 3B ZS přebor družstev
0.2660
6 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2020, 17.40 | Bernat Jaroslav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.2000
6 / 30 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2020, 16.00 | Toth Jiří | VČ 3B ZS přebor družstev
0.2000
11 / 30 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2020, 17.40 | Absolon Jiří | VČ 3B ZS přebor družstev
0.3660
5 / 20 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 09.00 | Škop Pavel | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.2500
5 / 20 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 11.30 | Poláček Ladislav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.2500
5 / 20 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 14.00 | Bušanský Petr | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.2500
4 / 20 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2020, 16.00 | Ziogas Janis | VČ 3B ZS přebor družstev
0.2000
6 / 30 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2020, 17.40 | Poláček Ladislav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.2000
0 / 22 | 0
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2020, 16.00 | Hudák Jan | VČ 3B ZS přebor družstev
0
5 / 30 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2020, 17.40 | Nápravník Matěj | VČ 3B ZS přebor družstev
0.1660

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1444 / 216 | 30.203
0.466
20.00000000 %
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 10.00 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.2000
4 / 11 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 10.30 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.3630
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 13.30 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.3331
3 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 16.00 | Židů Tomáš | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.2000
0 / 15 | 0
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 09.35 | Kubík Robert | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
00
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 11.55 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.1330
0 / 15 | 0
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 13.40 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
00
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 14.50 | Poláček Ladislav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.2002
5 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 09.35 | Kubík Robert | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.3332
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 11.55 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.2000
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 13.40 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.3332
7 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 14.50 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.4660
2 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 09.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B ZS
0.1000
2 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 10.00 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B ZS
0.1000