Ptáček Pavel

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8589 / 229 | 162.57
3.40
49.08330000 %
72 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2019, 10.00 | Vojkůvka Jan | VČ TD 4.třída
2.402
66 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 09.00 | Žabka Luděk | VČ TD 4.třída
2.202
96 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2019, 10.00 | Vokatý Petr | VČ TD 4.třída
3.202
102 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Hazuka Petr | VČ TD 4.třída
3.400
79 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2020, 10.00 | Janský Ondřej | VČ TD 4.třída
2.632
69 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2020, 14.00 | Žabka Luděk | VČ TD 4.třída
2.300
64 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
29. 2. 2020, 10.00 | Pšenička Miroslav | VČ TD 4.třída
2.130
41 / 19 | 11
Malý stůl: Volná hra
30. 5. 2020, 10.00 | Kníže Martin | VČ TD 4.třída
2.150

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9645 / 261 | 142.47
2.96
71.66670000 %
89 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2019, 11.00 | Vojkůvka Jan | VČ TD 4.třída
2.962
65 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 10.00 | Štantejský Ota | VČ TD 4.třída
2.162
76 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 11.00 | Vokatý Petr | VČ TD 4.třída
2.532
59 / 23 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2019, 11.00 | Kníže Martin | VČ TD 4.třída
2.560
76 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.00 | Havránek Milan | VČ TD 4.třída
2.532
70 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2020, 11.00 | Janský Ondřej | VČ TD 4.třída
2.332
82 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 15.00 | Žabka Luděk | VČ TD 4.třída
2.732
70 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2020, 11.00 | Pšenička Miroslav | VČ TD 4.třída
2.330
58 / 28 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 5. 2020, 11.00 | Kníže Martin | VČ TD 4.třída
2.070

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9317 / 229 | 91.38
2.08
70.44440000 %
35 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2019, 11.50 | Wallstein Jan | VČ TD 4.třída
1.162
42 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 10.50 | John Jiří ml. | VČ TD 4.třída
1.402
21 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 11.50 | Vokatý Petr | VČ TD 4.třída
0.700
27 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2019, 11.50 | Bláha Jiří | VČ TD 4.třída
1.580
27 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 11.50 | Hazuka Petr | VČ TD 4.třída
0.900
50 / 29 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2020, 11.50 | Janský Ondřej | VČ TD 4.třída
1.722
50 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 15.50 | Žabka Luděk | VČ TD 4.třída
2.002
50 / 24 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2020, 11.50 | Pšenička Miroslav | VČ TD 4.třída
2.082
15 / 14 | 3
Malý stůl: Jednoband
30. 5. 2020, 11.50 | Kníže Martin | VČ TD 4.třída
1.070

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27491 / 1066 | 50.460
0.833
60.61730000 %
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2019, 10.00 | Králíček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.6502
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2019, 11.10 | Červenka Michal | VČ 3B 2.třída
0.7502
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2019, 12.20 | Marek Jan | VČ 3B 2.třída
0.4250
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 10.00 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.4000
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 11.10 | Procházka Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.2750
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 12.20 | Nermuť Zdeněk | VČ 3B 2.třída
0.3250
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.4000
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 11.10 | Foff Petr | VČ 3B 2.třída
0.4000
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.20 | Žižka Josef | VČ 3B 2.třída
0.2750
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2019, 10.00 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.4750
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2019, 11.10 | Brandejs Karel | VČ 3B 2.třída
0.2500
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2019, 12.20 | Havlíček Josef | VČ 3B 2.třída
0.5500
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 10.00 | Janeček Antonín | VČ 3B 2.třída
0.5502
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 11.10 | Poláček Ladislav | VČ 3B 2.třída
0.4750
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 12.20 | Židů Tomáš | VČ 3B 2.třída
0.3000
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2020, 13.00 | Procházka Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.2250
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2020, 14.10 | Nermuť Zdeněk | VČ 3B 2.třída
0.5752
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2020, 15.20 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.5252
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 10.00 | Havlíček Josef | VČ 3B 2.třída
0.4252
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 11.10 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.3330
30 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 12.20 | Janeček Petr | VČ 3B 2.třída
0.8332
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2020, 10.00 | Králíček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.4502
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2020, 11.10 | Červenka Michal | VČ 3B 2.třída
0.7002
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2020, 12.20 | Hurdálek Pavel | VČ 3B 2.třída
0.4750
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 10.00 | Foff Petr | VČ 3B 2.třída
0.5752
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 11.10 | Žižka Josef | VČ 3B 2.třída
0.4250
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 12.20 | Kučera Jan | VČ 3B 2.třída
0.4000

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10644 / 289 | 222.22
3.23
42.93330000 %
47 / 19 | 10
Malý stůl: Volná hra
8. 9. 2018, 10.00 | Kudr Jan | VČ - TD 4.třída
2.470
97 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
9. 9. 2018, 09.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
3.232
78 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 10.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
2.600
54 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2018, 10.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.800
53 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2018, 10.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
1.760
40 / 30 | 4
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2019, 10.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.330
69 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2019, 10.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
2.300
71 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2019, 10.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
2.360
68 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2019, 09.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.260
67 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2019, 10.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
2.230

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10691 / 284 | 202.43
3.35
69.10000000 %
85 / 29 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 9. 2018, 11.00 | Císař Milan | VČ - TD 4.třída
2.930
81 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 9. 2018, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.702
84 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
2.802
63 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 11.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.100
77 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2018, 11.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
2.560
57 / 17 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 11.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
3.350
58 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2019, 11.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
1.932
47 / 28 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 11.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
1.670
89 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2019, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.962
50 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 11.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10353 / 224 | 121.57
3.33
70.60000000 %
50 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 9. 2018, 11.50 | Kudr Jan | VČ - TD 4.třída
3.332
25 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 9. 2018, 10.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.470
50 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 11.50 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
2.002
41 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.150
25 / 22 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2018, 11.50 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.130
28 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 11.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.400
22 / 28 | 3
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2019, 11.50 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
0.780
30 / 23 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 11.50 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
1.300
50 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2019, 10.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.002
32 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 11.50 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
1.060

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30346 / 860 | 40.402
0.714
57.66670000 %
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 10.00 | Farkaš David | VČ - 3B 2.třída
0.3330
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 11.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
0.2000
20 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 12.00 | Kuchař František | VČ - 3B 2.třída
0.7142
15 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 10.00 | Červenka Michal | VČ - 3B 2.třída
0.6810
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 11.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.3000
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 12.00 | Marek Jan | VČ - 3B 2.třída
0.3331
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 10.00 | Wallstein Jan | VČ - 3B 2.třída
0.3000
4 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 11.00 | Janský Ondřej | VČ - 3B 2.třída
0.1330
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 12.00 | Žižka Josef | VČ - 3B 2.třída
0.4661
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - 3B 2.třída
0.5332
5 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 11.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.2380
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 12.00 | Šimerda Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.3332
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 10.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.5000
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 11.00 | Janeček Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.4000
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 12.00 | Židů Tomáš | VČ - 3B 2.třída
0.4332
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 10.00 | Farkaš David | VČ - 3B 2.třída
0.5332
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 11.00 | Kuchař František | VČ - 3B 2.třída
0.4002
10 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 12.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
0.3332
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 10.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.5000
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 11.00 | Králíček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.5002
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 12.00 | Štěpán Milan | VČ - 3B 2.třída
0.2002
5 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 10.00 | Foff Petr | VČ - 3B 2.třída
0.2000
5 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 11.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.2500
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 12.00 | Wallstein Jan | VČ - 3B 2.třída
0.3330
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - 3B 2.třída
0.4330
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 11.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.3000
16 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 12.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.6660
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 10.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.4330
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 11.00 | Židů Tomáš | VČ - 3B 2.třída
0.5000
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 12.00 | Janeček Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.6002

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8542 / 220 | 182.46
3.13
45.16670000 %
93 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
17. 9. 2017, 09.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
3.100
71 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2017, 10.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
2.362
49 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2017, 09.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.630
94 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2017, 10.00 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
3.130
50 / 26 | 8
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2018, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.920
84 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2018, 10.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
2.802
69 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2018, 13.30 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
2.302
32 / 14 | 9
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2018, 10.00 | Štancl Jan | VČ - TD 3.třída
2.280

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10633 / 300 | 132.11
2.90
63.30000000 %
76 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 9. 2017, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.530
80 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 11.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
2.662
59 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2017, 11.00 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
1.960
56 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2017, 10.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.860
49 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2018, 11.00 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
1.632
76 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2018, 11.00 | Kristl František | VČ - TD 3.třída
2.532
57 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2018, 11.00 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
1.900
87 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2018, 14.30 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
2.902
42 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2018, 11.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
1.400
51 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2018, 11.00 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
1.702

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11501 / 294 | 111.70
2.63
91.09090000 %
50 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 9. 2017, 10.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.662
45 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 11.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.502
50 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2017, 11.50 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
2.632
50 / 27 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2017, 10.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.852
36 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 11.50 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
1.200
50 / 28 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2018, 11.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.782
50 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2018, 11.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
2.382
43 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2018, 11.50 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
1.432
50 / 26 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2018, 15.20 | Krotil Ladislav | VČ - TD 3.třída
1.922
39 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2018, 11.50 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.300
38 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2018, 11.50 | Štancl Jan | VČ - TD 3.třída
1.650

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18213 / 509 | 40.418
0.800
59.16670000 %
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.00 | Pavlík František | VČ - 3B 3.třída
0.3332
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.05 | Štok Radek | VČ - 3B 3.třída
0.3330
20 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.10 | Havránek Milan | VČ - 3B 3.třída
0.6892
9 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2017, 10.00 | Farkaš David | VČ - 3B 3.třída
0.4500
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2017, 10.05 | Novák Jan | VČ - 3B 3.třída
0.5330
8 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2017, 10.10 | Kuchař František | VČ - 3B 3.třída
0.2850
12 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 10.00 | Židů Tomáš | VČ - 3B 3.třída
0.4130
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 10.05 | Janeček Antonín | VČ - 3B 3.třída
0.3331
5 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 10.10 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 3.třída
0.2170
8 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.00 | Štok Radek | VČ - 3B 3.třída
0.3200
18 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.05 | Pavlík František | VČ - 3B 3.třída
0.6002
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.10 | Havránek Milan | VČ - 3B 3.třída
0.3662
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2018, 10.00 | Farkaš David | VČ - 3B 3.třída
0.2660
16 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2018, 10.10 | Novák Jan | VČ - 3B 3.třída
0.5331
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2018, 10.10 | Kuchař František | VČ - 3B 3.třída
0.4332
20 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2018, 10.00 | Stolín Jaroslav | VČ - 3B 3.třída
0.8002
10 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2018, 10.05 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 3.třída
0.3330
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2018, 10.10 | Janeček Antonín | VČ - 3B 3.třída
0.3000

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12759 / 324 | 192.34
3.20
42.16670000 %
93 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2016, 10.00 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
3.102
96 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 10.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
3.202
52 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2016, 13.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.730
0
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 10.00 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
2
62 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2017, 10.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 3.třída
2.060
80 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2017, 10.00 | Štantejský Ota | VČ - TD 3.třída
2.662
71 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2017, 10.00 | Bartoš Přemysl | VČ - TD 3.třída
2.362
65 / 24 | 13
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2017, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.700
52 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 10.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 3.třída
1.730
64 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2017, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
2.130
52 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2017, 10.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.730
72 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2017, 10.00 | Longauer Miroslav | VČ - TD 3.třída
2.402

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13948 / 366 | 182.59
4.00
72.92310000 %
72 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2016, 11.00 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
2.400
100 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 11.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
3.332
75 / 27 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2016, 10.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 3.třída
2.770
100 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2016, 14.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
4.002
84 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2016, 11.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.802
68 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 11.00 | Koňarik Štefan | VČ - TD 3.třída
2.262
62 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2017, 11.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 3.třída
2.060
39 / 23 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2017, 11.00 | Žabka Luděk | VČ - TD 3.třída
1.690
65 / 28 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2017, 11.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.320
56 / 23 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 11.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
2.430
50 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2017, 11.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.660
77 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2017, 11.00 | Longauer Miroslav | VČ - TD 3.třída
2.562
100 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2017, 11.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 3.třída
3.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14614 / 356 | 191.72
4.16
87.71430000 %
50 / 26 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 11.50 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
1.922
32 / 21 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2016, 10.50 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 3.třída
1.520
50 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2016, 14.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.632
39 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2016, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.302
37 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 11.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.850
37 / 27 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2017, 11.50 | Vokatý Petr | VČ - TD 3.třída
1.370
50 / 26 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2017, 11.50 | Žabka Luděk | VČ - TD 3.třída
1.922
42 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2017, 11.50 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
1.402
41 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2017, 11.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.362
50 / 29 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 11.50 | Polák František | VČ - TD 3.třída
1.722
44 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2017, 11.50 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
1.462
50 / 26 | 10
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2017, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.922
50 / 12 | 19
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2017, 11.50 | Longauer Miroslav | VČ - TD 3.třída
4.162
42 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2017, 11.50 | Vokatý Petr | VČ - TD 3.třída
1.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11129 / 330 | 40.390
0.600
58.63640000 %
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2016, 10.00 | Černý Luděk | VČ - 3B 4.třída
0.3661
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2016, 11.00 | Lukeš Martin | VČ - 3B 4.třída
0.4661
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 10.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 4.třída
0.2000
5 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 11.00 | Janeček Antonín | VČ - 3B 4.třída
0.1660
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 13.00 | Křížek Miloslav | VČ - 3B 4.třída
0.2660
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2017, 09.00 | Černý Luděk | VČ - 3B 4.třída
0.4330
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2017, 12.00 | Svašek Ladislav st. | VČ - 3B 4.třída
0.4662
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2017, 13.00 | Červinka František | VČ - 3B 4.třída
0.2660
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2017, 10.00 | Vlček Milan | VČ - 3B 4.třída
0.5332
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2017, 11.00 | Janeček Antonín | VČ - 3B 4.třída
0.6000
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2017, 13.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 4.třída
0.5332

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13921 / 343 | 242.68
3.56
47.23080000 %
107 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
19. 9. 2015, 10.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 3.třída
3.562
63 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2015, 10.00 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
2.100
66 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2015, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.202
90 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 10.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
3.002
79 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2015, 10.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
2.630
0 | 0
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2015, 10.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
02
47 / 24 | 8
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2015, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.950
78 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2016, 10.00 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
2.602
69 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2016, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.300
84 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 10.00 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
2.802
93 / 30 | 24
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2016, 10.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
3.100
64 / 19 | 17
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2016, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
3.360
81 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
17. 4. 2016, 09.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.700

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141069 / 415 | 182.57
4.00
76.35710000 %
64 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2015, 11.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 3.třída
2.130
84 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 11.00 | Koňarik Štefan | VČ - TD 3.třída
2.802
45 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 11.00 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
1.500
68 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 11.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.262
72 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 11.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
2.402
70 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 11.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
2.330
60 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2015, 11.00 | Sedlák Josef | VČ - TD 3.třída
2.002
97 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 10.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
3.232
83 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2016, 11.00 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
2.760
92 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2016, 11.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
3.062
87 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 11.00 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
2.902
53 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2016, 11.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
1.760
94 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2016, 11.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
3.132
100 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 4. 2016, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
4.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14585 / 364 | 91.60
2.38
83.57140000 %
50 / 21 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2015, 11.50 | Hanuš Jiří | VČ - TD 3.třída
2.382
50 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2015, 11.50 | Koňarik Štefan | VČ - TD 3.třída
2.272
50 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 11.50 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
2.002
50 / 21 | 6
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.382
42 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 11.50 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
1.400
32 / 29 | 4
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 11.50 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
1.100
38 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2015, 11.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.260
50 / 29 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 10.50 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.722
50 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2016, 11.50 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
1.661
46 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2016, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.532
36 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 11.50 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
1.202
40 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2016, 11.50 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
1.332
29 / 14 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 11.50 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
2.070
22 / 23 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 4. 2016, 10.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
0.950

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12120 / 358 | 50.335
0.500
50.00000000 %
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 09.00 | Kuchař František | VČ - 3B 4.třída
0.3330
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 12.00 | Havránek Milan | VČ - 3B 4.třída
0.4002
5 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 13.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 4.třída
0.1660
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2015, 10.00 | Vávra Václav | VČ - 3B 4.třída
0.4662
6 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2015, 12.00 | Svašek Ladislav st. | VČ - 3B 4.třída
0.2140
9 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2015, 14.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 4.třída
0.3000
8 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 10.00 | Kuchař František | VČ - 3B 4.třída
0.2660
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 12.00 | Lukeš Martin | VČ - 3B 4.třída
0.5002
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 14.00 | Pavlík František | VČ - 3B 4.třída
0.4000
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2016, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ - 3B 4.třída
0.3002
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2016, 12.00 | Theer Martin | VČ - 3B 4.třída
0.2000
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2016, 14.00 | Novák Jan | VČ - 3B 4.třída
0.4661

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11748 / 285 | 222.62
3.48
45.33330000 %
0
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2014, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída Východní Čechy
2
57 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2014, 10.00 | Černý Miroslav | 3.třída Východní Čechy
1.900
51 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2015, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída Východní Čechy
1.702
87 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2015, 10.00 | Kučera Jan | 2.třída Východní Čechy
3.480
82 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2015, 10.00 | Černý Miroslav | 3.třída Východní Čechy
2.730
86 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2015, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída Východní Čechy
2.862
91 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2015, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
3.030
88 / 27 | 11
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2015, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída Východní Čechy
3.250
63 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Sedláček Radek | 3.třída Východní Čechy
2.100
90 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2015, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída Východní Čechy
3.002
53 / 23 | 8
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída Východní Čechy
2.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11648 / 245 | 162.64
3.93
58.90910000 %
0
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída Východní Čechy
2
11 / 10 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2014, 10.00 | Černý Miroslav | 3.třída Východní Čechy
1.100
67 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2015, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída Východní Čechy
2.232
76 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2015, 10.00 | Kučera Jan | 2.třída Východní Čechy
3.040
64 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Vokatý Petr | 3.třída Východní Čechy
2.132
93 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2015, 10.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
3.102
84 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2015, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída Východní Čechy
2.800
79 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2015, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída Východní Čechy
2.632
25 / 15 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2015, 10.00 | Sedláček Radek | 3.třída Východní Čechy
1.660
90 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2015, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída Východní Čechy
3.002
59 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída Východní Čechy
3.930

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11405 / 246 | 91.64
2.63
73.63640000 %
0
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída Východní Čechy
2
21 / 23 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2014, 10.00 | Černý Miroslav | 3.třída Východní Čechy
0.910
50 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída Východní Čechy
2.632
47 / 23 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2015, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 2.třída Východní Čechy
2.040
37 / 27 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 10.00 | Černý Miroslav | 3.třída Východní Čechy
1.370
50 / 28 | 7
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída Východní Čechy
1.782
50 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2015, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
1.662
39 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2015, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
1.300
36 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2015, 10.00 | Sedláček Radek | 3.třída Východní Čechy
1.890
47 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2015, 10.00 | Červinka František | 3.třída Východní Čechy
1.562
28 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída Východní Čechy
1.640

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9124 / 261 | 50.475
0.666
68.88890000 %
20 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 10.00 | Andres Miroslav | 3B 4.třída Východní Čechy
0.6662
11 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 11.00 | Hazuka Petr | 3B 4.třída Východní Čechy
0.3660
11 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 13.00 | Kočička Petr | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4400
13 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Řehůřek Luděk | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4331
8 / 26 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 12.00 | Štok Radek | 3B 4.třída Východní Čechy
0.3070
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 13.00 | Kuchař František | 3B 4.třída Východní Čechy
0.6662
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 09.00 | Kočička Petr | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4002
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 12.00 | Kuchař František | 3B 4.třída Východní Čechy
0.5000
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 13.00 | Černý Luděk | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4662

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14931 / 324 | 282.87
4.80
44.33330000 %
45 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2013, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
1.800
70 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2013, 14.00 | Poláček Ladislav | 2.třída Východní Čechy
2.800
26 / 12 | 7
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2013, 14.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.160
52 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2013, 09.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
2.080
97 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2013, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.880
55 / 22 | 9
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2013, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
2.500
41 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2013, 10.00 | Černý Miroslav | 2.třída Východní Čechy
1.640
101 / 21 | 23
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2014, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída Východní Čechy
4.800
85 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2014, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.402
62 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2014, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
2.480
108 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2014, 10.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
4.322
44 / 19 | 7
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2014, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída Východní Čechy
2.310
82 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2014, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.280
63 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2014, 10.00 | Ettel Milan | 2.třída Východní Čechy
2.522

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14876 / 308 | 252.84
4.41
62.57140000 %
59 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2013, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
2.360
28 / 18 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2013, 14.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
1.550
38 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2013, 14.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
1.520
52 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2013, 10.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
2.080
53 / 12 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2013, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
4.410
50 / 16 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2013, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
3.120
87 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2013, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída Východní Čechy
3.480
74 / 21 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2014, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.520
67 / 24 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2014, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
2.790
64 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2014, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
2.562
66 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2014, 10.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
2.642
78 / 22 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2014, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
3.540
73 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2014, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
3.650
87 / 25 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2014, 10.00 | Ettel Milan | 2.třída Východní Čechy
3.482

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14511 / 297 | 161.72
2.50
73.00000000 %
20 / 21 | 4
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2013, 10.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
0.950
19 / 21 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2013, 14.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
0.900
30 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2013, 14.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
1.420
36 / 22 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2013, 11.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
1.630
44 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2013, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
1.760
50 / 22 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2013, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
2.272
37 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2013, 10.00 | Ettel Milan | 2.třída Východní Čechy
2.170
35 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2014, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
1.840
39 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2014, 10.00 | Bláha Jiří | 2.třída Východní Čechy
1.560
48 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2014, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
1.922
42 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2014, 10.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
2.000
50 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2014, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
2.502
33 / 17 | 16
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2014, 10.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
1.940
28 / 21 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 10.00 | Černý Miroslav | 2.třída Východní Čechy
1.330

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12128 / 342 | 40.374
0.740
53.33330000 %
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 10.00 | Sedláček Radek | 3B 3.třída Východní Čechy
0.4330
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 12.00 | Steiger Čestmír | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3662
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 14.00 | Farkaš David | 3B 3.třída Východní Čechy
0.2660
6 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2013, 10.00 | Steiger Čestmír | 3B 3.třída Východní Čechy
0.2000
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2013, 12.00 | Novotný Aleš | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3330
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2013, 14.00 | Kuchař František | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3000
12 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 09.00 | Andres Miroslav | 3B 3.třída Východní Čechy
0.4002
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 11.00 | Tázler Jaroslav | 3B 3.třída Východní Čechy
0.4660
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 14.00 | Petříček Martin | 3B 3.třída Východní Čechy
0.2662
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 09.00 | Sedláček Radek | 3B 3.třída Východní Čechy
0.6000
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 12.00 | Procházka Jaroslav | 3B 3.třída Východní Čechy
0.2660
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 13.00 | Novák Jan | 3B 3.třída Východní Čechy
0.7402

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11676 / 267 | 152.53
3.64
40.96970000 %
46 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2012, 10.00 | Šťovíček Karel | 2.třída - Východní Čechy
1.840
65 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2012, 14.00 | Poláček Ladislav | 2.třída - Východní Čechy
2.600
37 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2012, 10.00 | Sedlák Josef | 2.třída - Východní Čechy
1.480
62 / 17 | 10
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2012, 10.00 | Farkaš David | 2.třída - Východní Čechy
3.640
81 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2012, 10.00 | Flégl Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
3.240
57 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2012, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída - Východní Čechy
2.282
69 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2013, 10.00 | Šťovíček Karel | 2.třída - Východní Čechy
2.760
81 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2013, 10.00 | Sedlák Josef | 2.třída - Východní Čechy
3.242
43 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2013, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída - Východní Čechy
1.720
65 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2013, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.třída - Východní Čechy
2.600
70 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2013, 10.00 | Černý Miroslav | 2.třída - Východní Čechy
2.800

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14991 / 343 | 202.88
4.16
70.78570000 %
51 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2012, 10.00 | Šťovíček Karel | 2.třída - Východní Čechy
2.040
39 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2012, 14.00 | Janeček Antonín | 2.třída - Východní Čechy
1.560
78 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2012, 10.00 | Sedlák Josef | 2.třída - Východní Čechy
3.120
80 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2012, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída - Východní Čechy
3.201
65 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2012, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída - Východní Čechy
2.600
68 / 23 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2012, 10.00 | Flégl Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
2.950
90 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2012, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída - Východní Čechy
3.602
59 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2013, 11.30 | Turpiš Josef | 2.třída - Východní Čechy
2.362
62 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2013, 10.00 | Sedlák Josef | 2.třída - Východní Čechy
2.482
57 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2013, 10.00 | Foff Petr | 2.třída - Východní Čechy
2.280
81 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 10.00 | Kejzlar Alexej | 2.třída - Východní Čechy
3.242
93 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2013, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída - Východní Čechy
3.720
100 / 24 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2013, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída - Východní Čechy
4.162
68 / 21 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2013, 10.00 | Černý Miroslav | 2.třída - Východní Čechy
3.230

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14532 / 299 | 181.77
3.12
76.00000000 %
50 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2012, 10.00 | Šťovíček Karel | 2.třída - Východní Čechy
3.122
36 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2012, 14.00 | Poláček Ladislav | 2.třída - Východní Čechy
1.800
34 / 18 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2012, 10.00 | Kačírek Karel | 2.třída - Východní Čechy
1.880
33 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2012, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída - Východní Čechy
1.320
50 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2012, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída - Východní Čechy
2.082
36 / 17 | 18
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2012, 10.00 | Flégl Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
2.110
47 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2012, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída - Východní Čechy
1.882
42 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2013, 00.00 | Turpiš Josef | 2.třída - Východní Čechy
1.682
41 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2013, 10.00 | Sedlák Josef | 2.třída - Východní Čechy
1.642
37 / 16 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2013, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída - Východní Čechy
2.310
32 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2013, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.třída - Východní Čechy
1.770
30 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2013, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída - Východní Čechy
1.200
33 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2013, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída - Východní Čechy
1.320
31 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2013, 10.00 | Černý Miroslav | 2.třída - Východní Čechy
1.550

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12139 / 358 | 40.388
0.566
57.91670000 %
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 10.00 | Marek Jan | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.4332
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 11.00 | Ettel Milan | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.5662
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 13.00 | Staněk Jiří | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3661
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 10.00 | Procházka Jaroslav | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.4002
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 11.00 | Marek Jan | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.4332
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 13.00 | Kuchař František | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3330
10 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 10.00 | Farkaš David | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3330
9 / 28 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 11.00 | Marek Jan | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3210
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 13.00 | Koníček Vladimír | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.2000
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2013, 09.00 | Koníček Vladimír | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3660
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2013, 12.00 | Kuchař František | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.5002
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2013, 13.00 | Procházka Jaroslav | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.4000

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13870 / 325 | 242.67
3.88
44.61540000 %
50 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2011, 10.00 | Kejzlar Alexej | 2. třída - Východní Čechy
2.000
58 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2011, 10.00 | Havelka Jiří | 2. třída - Východní Čechy
2.320
78 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2011, 10.00 | Červinka František | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.122
63 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2011, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 2. třída - Východní Čechy
2.520
76 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2011, 10.00 | Florek Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.040
50 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2011, 10.00 | Poláček Ladislav | 2. třída - Východní Čechy
2.000
68 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2011, 14.00 | Turpiš Josef | 2. třída - Východní Čechy
2.722
71 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2012, 14.00 | Kejzlar Alexej | 2. třída - Východní Čechy
2.842
85 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2012, 10.00 | Žižka Josef | 2. třída - Východní Čechy
3.400
42 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2012, 10.00 | Havelka Jiří | 2. třída - Východní Čechy
1.680
73 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2012, 10.00 | Volanský Petr | 2. třída - Východní Čechy
2.922
59 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2012, 10.00 | Židů Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
2.360
97 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2012, 10.00 | Šolc Kamil | 2. třída - Východní Čechy
3.882

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13725 / 299 | 142.42
3.52
55.76920000 %
61 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2011, 10.00 | Kejzlar Alexej | 2. třída - Východní Čechy
2.440
46 / 17 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2011, 10.00 | Svoboda Josef | 2. třída - Východní Čechy
2.700
88 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2011, 10.00 | Červinka František | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.522
59 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2011, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 2. třída - Východní Čechy
2.360
44 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2011, 10.00 | Poliaček Daniel | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.760
74 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2011, 14.00 | Turpiš Josef | 2. třída - Východní Čechy
2.962
25 / 16 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2011, 10.00 | Kníže Martin | 2. třída - Východní Čechy
1.560
64 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2012, 14.00 | Kejzlar Alexej | 2. třída - Východní Čechy
2.560
64 / 19 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2012, 10.00 | Žižka Josef | 2. třída - Východní Čechy
3.360
37 / 22 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2012, 11.00 | Havelka Jiří | 2. třída - Východní Čechy
1.680
51 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2012, 10.00 | Vokatý Petr | 2. třída - Východní Čechy
2.040
57 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2012, 10.00 | Židů Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
2.280
55 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2012, 10.00 | Ulbrych Jaroslav | 2. třída - Východní Čechy
2.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13491 / 287 | 131.71
2.38
75.53850000 %
33 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2011, 10.00 | Bláha Jiří | 2. třída - Východní Čechy
2.200
35 / 24 | 4
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2011, 10.00 | Havelka Jiří | 2. třída - Východní Čechy
1.450
33 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2011, 10.00 | Korbelář Bohumil | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.320
27 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2011, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2. třída - Východní Čechy
1.350
33 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2011, 10.00 | Poliaček Daniel | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.730
43 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2011, 10.00 | Janeček Antonín | 2. třída - Východní Čechy
1.722
40 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2011, 10.00 | Řada Josef | 2. třída - Východní Čechy
2.220
30 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2012, 14.00 | Kejzlar Alexej | 2. třída - Východní Čechy
1.200
50 / 23 | 13
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2012, 10.00 | Žižka Josef | 2. třída - Východní Čechy
2.172
34 / 22 | 4
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2012, 12.00 | Havelka Jiří | 2. třída - Východní Čechy
1.540
50 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2012, 10.00 | Volanský Petr | 2. třída - Východní Čechy
2.382
42 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2012, 10.00 | Židů Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
1.680
41 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2012, 10.00 | Ulbrych Jaroslav | 2. třída - Východní Čechy
1.640

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13168 / 371 | 50.452
0.736
64.61540000 %
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 10.00 | Staněk Jiří | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.5662
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 12.00 | Havlíček Josef | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.5002
14 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 14.00 | Fornůsek Tomáš | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.7360
9 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 10.00 | Sedláček Radek | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.3460
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 12.00 | Vlačiha Josef | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.4002
15 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 14.00 | Kolembář Petr | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.5760
15 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2012, 10.00 | Svoboda Pavel | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.5002
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2012, 12.00 | Ettel Milan | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.5002
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2012, 14.00 | Absolon Jiří | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.4330
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2012, 10.00 | Hladík Petr | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.3660
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2012, 12.00 | Svoboda Pavel | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.2332
14 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2012, 14.00 | Král Petr | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.4662
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 09.00 | Ettel Milan | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.3662

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15921 / 372 | 162.47
3.56
40.93330000 %
89 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2010, 14.00 | Vlačiha Josef | VČO 3.třída
3.562
75 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2010, 09.00 | Paštika Libor | VČO 3.třída
3.000
59 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2010, 09.00 | Theer Martin | VČO 3.třída
2.360
43 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2010, 09.00 | Šmída Jan | VČO 3.třída
1.720
70 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2010, 09.00 | Zloch Lubomír | VČO 3.třída
2.802
65 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2010, 10.00 | Kejzlar Alexej | VČO 3.třída
2.600
76 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2010, 10.00 | Ulbrych Jaroslav | VČO 3.třída
3.040
59 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2010, 09.00 | Hazuka Petr | VČO 3.třída
2.360
38 / 25 | 5
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2011, 09.30 | Kuchař František | VČO 3.třída
1.520
54 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2011, 10.00 | Kejzlar Alexej | VČO 3.třída
2.162
59 / 22 | 16
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2011, 09.00 | Theer Martin | VČO 3.třída
2.680
45 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2011, 14.00 | Šmída Jan | VČO 3.třída
1.802
57 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2011, 09.00 | Ulbrych Jaroslav | VČO 3.třída
2.280
73 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2011, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČO 2.třída
2.920
59 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2011, 15.00 | Vlačiha Josef | VČO 3.třída
2.362

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16963 / 397 | 162.42
4.16
60.18750000 %
89 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2010, 14.00 | Červinka František | VČO 3.třída
3.562
34 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2010, 09.00 | Paštika Libor | VČO 3.třída
1.360
68 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2010, 09.00 | Theer Martin | VČO 3.třída
2.722
70 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2010, 09.00 | Janský Ondřej | VČO 3.třída
2.802
61 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2010, 09.00 | Petříček Martin | VČO 3.třída
2.441
65 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2010, 10.00 | Kejzlar Alexej | VČO 3.třída
2.600
67 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2010, 10.00 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída
2.682
50 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2010, 09.00 | Hazuka Petr | VČO 3.třída
2.000
36 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2011, 09.30 | Kuchař František | VČO 3.třída
1.440
46 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2011, 15.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída
1.842
55 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2011, 10.00 | Kejzlar Alexej | VČO 3.třída
2.200
100 / 24 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2011, 09.00 | Theer Martin | VČO 3.třída
4.162
38 / 23 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2011, 14.00 | Šmída Jan | VČO 3.třída
1.650
39 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2011, 09.00 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída
1.560
82 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2011, 10.00 | Krotil Ladislav | VČO 2.třída
3.282
63 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2011, 15.00 | Vlačiha Josef | VČO 3.třída
2.522

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16651 / 372 | 141.75
2.50
81.37500000 %
38 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2010, 14.00 | Červinka František | VČO 3.třída
1.520
19 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2010, 09.00 | Koňarik Štefan | VČO 3.třída
0.762
50 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2010, 09.00 | Svašek Ladislav st. | VČO 3.třída
2.502
32 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2010, 09.00 | Šmída Jan | VČO 3.třída
1.282
50 / 23 | 8
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2010, 09.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída
2.172
41 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2010, 10.00 | Kejzlar Alexej | VČO 3.třída
2.270
50 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2010, 10.00 | Ulbrych Jaroslav | VČO 3.třída
2.082
27 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2010, 09.00 | Hazuka Petr | VČO 3.třída
1.080
49 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2011, 09.30 | Steiger Čestmír | VČO 3.třída
1.962
42 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2011, 15.00 | Šimerda Pavel | VČO 3.třída
1.680
50 / 22 | 10
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2011, 10.00 | Kejzlar Alexej | VČO 3.třída
2.272
30 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2011, 09.00 | Svašek Ladislav st. | VČO 3.třída
1.200
50 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2011, 14.00 | Šmída Jan | VČO 3.třída
2.002
42 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2011, 09.00 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída
1.820
31 / 21 | 14
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2011, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČO 2.třída
1.470
50 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2011, 15.00 | Červinka František | VČO 3.třída
2.382

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11123 / 330 | 60.372
0.600
55.90910000 %
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2010, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČO-3B 3.třída
0.4332
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2010, 12.00 | Křížek Miloslav | VČO-3B 3.třída
0.2330
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2010, 14.00 | Žižka Josef | VČO-3B 3.třída
0.3330
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2010, 10.00 | Vlačiha Josef | VČO-3B 3.třída
0.3002
13 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2010, 11.00 | Šmída Jan | VČO-3B 3.třída
0.4330
8 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2010, 13.00 | Kolembář Petr | VČO-3B 3.třída
0.2660
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2011, 10.00 | Staněk Jiří | VČO-3B 3.třída
0.4332
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2011, 11.00 | Havránek Hynek | VČO-3B 3.třída
0.6002
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2011, 10.00 | Kolembář Petr | VČO-3B 3.třída
0.3660
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2011, 12.00 | Rázl Jaroslav | VČO-3B 3.třída
0.3332
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2011, 14.00 | Žižka Josef | VČO-3B 3.třída
0.3660

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5251 / 121 | 142.07
2.88
33.46670000 %
72 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2009, 10.00 | Dyrc Karel | VČO 2.třída
2.880
39 / 21 | 9
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2009, 10.00 | Kačírek Karel | VČO 2.třída
1.850
44 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2009, 10.00 | Florek Josef | VČO 2.třída
1.760
50 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2009, 09.30 | Dubec Jiří | VČO 2.třída
2.000
46 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2010, 15.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
1.840

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9502 / 222 | 112.26
3.32
55.77780000 %
42 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2009, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
1.680
51 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2009, 10.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
2.040
83 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2009, 09.30 | Dubec Jiří | VČO 2.třída
3.322
41 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2010, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
1.640
66 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2010, 10.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
2.642
55 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2010, 10.00 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
2.200
65 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2010, 10.00 | Dubec Jiří | VČO 2.třída
2.600
66 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2010, 13.00 | Hanuš Jiří | VČO 2.třída
2.642
33 / 22 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2010, 15.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
1.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14468 / 321 | 181.45
2.27
62.40000000 %
31 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kopecký Emil st. | Turnaj VČO 2.třídy
1.550
30 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Otčenášek Jiří st. | Turnaj VČO 2.třídy
1.502
19 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kačírek Karel | Turnaj VČO 2.třídy
0.950
39 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Bláha Jiří | Turnaj VČO 2.třídy
1.950
39 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Černý Miroslav | Turnaj VČO 2.třídy
1.950
35 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2009, 10.00 | Dyrc Karel | VČO 2.třída
1.450
25 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2009, 10.00 | Svašek Tomáš | VČO 2.třída
1.000
25 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2009, 10.00 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
1.000
40 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2010, 10.00 | Suchánek Zdenek | VČO 2.třída
1.602
33 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2010, 10.00 | Svašek Tomáš | VČO 2.třída
1.320
30 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2010, 10.00 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
1.202
40 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2010, 10.00 | Šolc Kamil | VČO 2.třída
1.600
50 / 22 | 18
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2010, 13.00 | Hanuš Jiří | VČO 2.třída
2.272
32 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2010, 15.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
1.280

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11127 / 317 | 40.400
0.566
57.72730000 %
12 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČO 3B 3.třída
0.4610
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 11.00 | Kralovič Josef | VČO 3B 3.třída
0.3001
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 13.00 | Sedláček Petr | VČO 3B 3.třída
0.3661
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2010, 10.00 | Kralovič Josef | VČO 3B 3.třída
0.5332
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2010, 12.00 | Zadrobílek Roman | VČO 3B 3.třída
0.3000
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 10.00 | Kralovič Josef | VČO 3B 3.třída
0.4002
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 12.00 | Sedláček Petr | VČO 3B 3.třída
0.5660
9 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 14.00 | Nermuť Zdeněk | VČO 3B 3.třída
0.3100
7 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 10.00 | Žižka Josef | VČO 3B 3.třída
0.2410
11 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 11.00 | Nermuť Zdeněk | VČO 3B 3.třída
0.4780
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 13.00 | Vokatý Petr | VČO 3B 3.třída
0.4661

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4212 / 100 | 142.12
3.08
35.33330000 %
77 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2008, 13.00 | Šimerda Pavel | VČ 3.třída
3.082
59 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2009, 13.00 | Židů Tomáš | VČ 3.třída
2.360
38 / 25 | 5
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2009, 13.00 | Petříček Martin | VČ 3.třída
1.522
38 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2009, 13.00 | Petříček Martin | VČ 3.třída
1.520

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3165 / 75 | 102.20
2.36
55.00000000 %
59 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2008, 13.00 | Petříček Martin | VČ 3.třída
2.362
47 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2009, 13.00 | Janeček Antonín | VČ 3.třída
1.880
59 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2009, 13.00 | Petříček Martin | VČ 3.třída
2.362

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
254 / 50 | 81.08
1.40
54.00000000 %
35 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2008, 13.00 | Šimek Vladimír | VČ 3.třída
1.402
19 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2009, 13.00 | Stolín Jaroslav | VČ 3.třída
0.760

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
977 / 268 | 40.287
0.533
42.77780000 %
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 10.00 | Umlauf Antonín | 3B-VČ 3.třída
0.2660
11 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 11.00 | Černý Miroslav | 3B-VČ 3.třída
0.3660
2 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 13.00 | Brandejs Karel | 3B-VČ 3.třída
0.0660
9 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2008, 10.00 | Bareš Petr | 3B-VČ 3.třída
0.3210
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2008, 11.00 | Brandejs Karel | 3B-VČ 3.třída
0.3330
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2008, 13.00 | Rázl Jaroslav | 3B-VČ 3.třída
0.2661
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2009, 09.00 | Vokatý Petr | 3B-VČ 3.třída
0.2000
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2009, 12.00 | Umlauf Antonín | 3B-VČ 3.třída
0.2330
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2009, 13.00 | Procházka Jaroslav | 3B-VČ 3.třída
0.5330

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3169 / 75 | 82.25
2.92
37.55560000 %
47 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2008, 10.00 | Ludvík Milan | VČ-2.
1.882
49 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2008, 10.00 | Foff Petr | VČ-2.
1.960
73 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2008, 10.00 | Zelinka David | VČ-2.
2.920

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3139 / 70 | 131.98
2.60
46.33330000 %
42 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2008, 10.00 | Ludvík Milan | VČ-2.
1.680
45 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2008, 10.00 | Foff Petr | VČ-2.
1.800
52 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2008, 10.00 | Zelinka David | VČ-2.
2.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
370 / 75 | 70.93
1.20
46.66670000 %
15 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2008, 10.00 | Ludvík Milan | VČ-2.
0.600
25 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 10.00 | Foff Petr | VČ-2.
1.000
30 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2008, 10.00 | Zelinka David | VČ-2.
1.200