User
New userChange password

Turek Jaroslav

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
7664 / 135 | 31 | 284.91
5.85
72.96700000 %
75 / 15 | 21 | 10

13. 10. 2019, 10.00 | Studňař Martin | JM TD 3.třída
5.000
97 / 20 | 15

19. 10. 2019, 10.00 | Máca Lubomír | JM TD 3.třída
4.852
105 / 20 | 31 | 28

26. 10. 2019, 14.00 | Masařík Milan | JM TD 3.třída
5.252
117 / 20 | 26

10. 11. 2019, 14.00 | Vašek Štěpán | JM TD 3.třída
5.852
114 / 20 | 19

16. 11. 2019, 10.00 | Petr Martin | JM TD 3.třída
5.702
81 / 20 | 18

23. 11. 2019, 14.00 | Čermák Igor | JM TD 3.třída
4.050
75 / 20 | 20

8. 12. 2019, 14.00 | Polášek Jan | JM TD 3.třída
3.752

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
8499 / 151 | 22 | 143.30
5.00
58.70590000 %
56 / 13 | 15 | 14

13. 10. 2019, 11.30 | Studňař Martin | JM TD 3.třída
4.300
100 / 20 | 22

19. 10. 2019, 11.30 | Uher Petr | JM TD 3.třída
5.002
65 / 20 | 9

26. 10. 2019, 15.30 | Masařík Milan | JM TD 3.třída
3.252
57 / 20 | 8

10. 11. 2019, 15.30 | Vašek Štěpán | JM TD 3.třída
2.850
74 / 20 | 17

16. 11. 2019, 11.30 | Hutař Miroslav | JM TD 3.třída
3.702
34 / 18 | 7

23. 11. 2019, 15.30 | Čermák Igor | JM TD 3.třída
1.880
54 / 20 | 16

7. 12. 2019, 11.30 | Preis Josef | JM TD 1.třída
2.700
59 / 20 | 14

8. 12. 2019, 15.30 | Blažek Josef | JM TD 3.třída
2.952

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
8238 / 147 | 12 | 71.61
2.22
70.00000000 %
19 / 9 | 11 | 5

13. 10. 2019, 13.00 | Studňař Martin | JM TD 3.třída
2.110
28 / 20 | 8

19. 10. 2019, 13.00 | Uher Petr | JM TD 3.třída
1.402
40 / 18 | 12 | 7

26. 10. 2019, 17.00 | Kellner Milan | JM TD 3.třída
2.222
21 / 20 | 5

10. 11. 2019, 17.00 | Zrůna Ladislav | JM TD 3.třída
1.050
33 / 20 | 10

16. 11. 2019, 13.00 | Petr Martin | JM TD 3.třída
1.652
37 / 20 | 12

23. 11. 2019, 17.00 | Kareš Michal | JM TD 3.třída
1.852
38 / 20 | 7

7. 12. 2019, 13.00 | Preis Josef | JM TD 1.třída
1.902
22 / 20 | 6

8. 12. 2019, 17.00 | Blažek Josef | JM TD 3.třída
1.102

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
179 / 20 | 12 | 03.95
3.95
79.00000000 %
79 / 20 | 12 | 0

7. 12. 2019, 11.30 | Preis Josef | JM TD 1.třída
3.950

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151048 / 227 | 434.61
7.25
36.77190000 %
48 / 20 | 13

16. 9. 2018, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | MS TD - 1. třída JM
2.400
112 / 20 | 43

23. 9. 2018, 10.00 | Jaroš Vladimír | MS TD - 1. třída JM
5.600
86 / 20 | 19

21. 10. 2018, 10.00 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
4.302
145 / 20 | 42

3. 11. 2018, 10.00 | Hronek Jiří | MS TD - 1. třída JM
7.252
61 / 11 | 14

10. 11. 2018, 10.00 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
5.540
98 / 20 | 23

24. 11. 2018, 10.00 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
4.902
90 / 14 | 27

9. 12. 2018, 10.00 | Both Michael | MS TD - 1. třída JM
6.420
38 / 8 | 12

13. 1. 2019, 10.00 | Jaroš Vladimír | MS TD - 1. třída JM
4.750
47 / 20 | 7

27. 1. 2019, 10.00 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
2.350
84 / 20 | 11

9. 2. 2019, 10.00 | Lancinger Petr | MS TD - 1. třída JM
4.200
27 / 6 | 11

23. 2. 2019, 10.00 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
4.500
84 / 20 | 17

16. 3. 2019, 10.00 | Kuchař Radim | MS TD - 1. třída JM
4.200
11 / 4 | 5

14. 4. 2019, 10.00 | Müller David | Oblastní přebor JM VH
2.750
26 / 4 | 23

14. 4. 2019, 11.00 | Starý Jiří | Oblastní přebor JM VH
6.500
91 / 20 | 29

14. 4. 2019, 12.00 | Pařil Martin | Oblastní přebor JM VH
4.550

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15885 / 260 | 323.40
7.00
40.97220000 %
32 / 20 | 8

16. 9. 2018, 11.10 | Hrazdíra Miroslav | MS TD - 1. třída JM
1.600
60 / 20 | 10

23. 9. 2018, 11.10 | Hrdlička Lubomír | MS TD - 1. třída JM
3.000
60 / 20 | 17

21. 10. 2018, 11.10 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
3.002
61 / 20 | 12

3. 11. 2018, 12.20 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
3.050
52 / 15 | 13

10. 11. 2018, 11.10 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
3.460
56 / 20 | 18

24. 11. 2018, 11.10 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
2.800
87 / 19 | 32

9. 12. 2018, 11.10 | Starý Jiří | MS TD - 1. třída JM
4.570
59 / 18 | 11

13. 1. 2019, 11.10 | Knap Josef | MS TD - 1. třída JM
3.270
104 / 20 | 15

27. 1. 2019, 11.10 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
5.202
47 / 20 | 13

9. 2. 2019, 11.10 | Soušek Michal | MS TD - 1. třída JM
2.350
18 / 6 | 8

23. 2. 2019, 11.10 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
3.000
75 / 20 | 14

16. 3. 2019, 11.10 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
3.752
56 / 8 | 18

7. 4. 2019, 10.00 | Both Michael | Oblastní přebor JM kádr52/2
7.000
41 / 16 | 8

7. 4. 2019, 11.30 | Matyáš Radek | Oblastní přebor JM kádr52/2
2.560
77 / 18 | 24

7. 4. 2019, 13.00 | Svoboda Karel | Oblastní přebor JM kádr52/2
4.270

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15480 / 284 | 121.69
3.15
53.33330000 %
23 / 20 | 7

30. 11. -0001, 00.00 | Müller David | Oblastní přebor JM 1B
1.150
22 / 16 | 5

30. 11. -0001, 00.00 | Both Michael | Oblastní přebor JM 1B
1.370
45 / 20 | 10

30. 11. -0001, 00.00 | Čajka Petr | Oblastní přebor JM 1B
2.250
41 / 20 | 5

16. 9. 2018, 12.20 | Hrazdíra Miroslav | MS TD - 1. třída JM
2.052
47 / 20 | 12

23. 9. 2018, 13.30 | Hrdlička Lubomír | MS TD - 1. třída JM
2.350
26 / 20 | 6

21. 10. 2018, 12.20 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
1.302
30 / 16 | 4

3. 11. 2018, 12.20 | Lancinger Petr | MS TD - 1. třída JM
1.870
24 / 20 | 6

10. 11. 2018, 13.30 | Daniel Vladislav | MS TD - 1. třída JM
1.200
30 / 20 | 7

24. 11. 2018, 12.20 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
1.500
60 / 19 | 12

9. 12. 2018, 12.20 | Starý Jiří | MS TD - 1. třída JM
3.152
29 / 20 | 6

13. 1. 2019, 12.20 | Jaroš Vladimír | MS TD - 1. třída JM
1.450
40 / 20 | 11

27. 1. 2019, 12.20 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
2.002
21 / 17 | 8

9. 2. 2019, 12.20 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
1.230
29 / 16 | 9

23. 2. 2019, 12.20 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
1.810
13 / 20 | 3

16. 3. 2019, 12.20 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
0.650

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171470 / 296 | 444.96
12.00
65.33330000 %
81 / 20 | 14

16. 9. 2017, 10.00 | Palát Karel | JM - 2. třída
4.052
112 / 20 | 24

14. 10. 2017, 14.00 | Kuneš Petr | JM - 2. třída
5.602
63 / 20 | 24

4. 11. 2017, 14.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 2. třída
3.150
122 / 20 | 16

12. 11. 2017, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
6.102
91 / 20 | 21

25. 11. 2017, 14.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
4.552
117 / 20 | 18

9. 12. 2017, 10.00 | Melo Petr | JM - 2. třída
5.852
55 / 20 | 12

6. 1. 2018, 10.00 | Nováček František | JM - 2. třída
2.750
99 / 20 | 19

27. 1. 2018, 10.00 | Maňák Jaromír | JM - 2. třída
4.952
81 / 20 | 17

17. 2. 2018, 10.00 | Pařil Martin | JM - 2. třída
4.050
123 / 20 | 39

3. 3. 2018, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
6.152
57 / 20 | 15

17. 3. 2018, 10.00 | Záboj Vít | JM - 2. třída
2.850
100 / 13 | 18

21. 4. 2018, 10.00 | Preis Josef | JM přebor ve VH
7.692
69 / 15 | 20

21. 4. 2018, 11.00 | Vašek Štěpán | JM přebor ve VH
4.600
55 / 15 | 21

21. 4. 2018, 12.00 | Kuchařík Jiří | JM přebor ve VH
3.660
100 / 14 | 44

21. 4. 2018, 14.00 | Meško Ivan | JM přebor ve VH
7.142
48 / 4 | 25

21. 4. 2018, 15.00 | Lancinger Petr | JM přebor ve VH
12.000
97 / 15 | 23

21. 4. 2018, 16.00 | Klíma David | JM přebor ve VH
6.462

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171005 / 301 | 263.33
5.11
52.34380000 %
87 / 17 | 17

16. 9. 2017, 11.30 | Palát Karel | JM - 2. třída
5.110
82 / 20 | 15

14. 10. 2017, 15.30 | Maňák Jaromír | JM - 2. třída
4.100
86 / 20 | 15

4. 11. 2017, 15.30 | Hrdlička Lubomír | JM - 2. třída
4.302
51 / 20 | 13

12. 11. 2017, 11.30 | Binder Otto | JM - 2. třída
2.552
61 / 20 | 11

25. 11. 2017, 15.30 | Záboj Vít | JM - 2. třída
3.050
71 / 20 | 18

9. 12. 2017, 11.30 | Melo Petr | JM - 2. třída
3.552
62 / 20 | 13

6. 1. 2018, 11.30 | Foretník Vladimír | JM - 2. třída
3.102
71 / 20 | 21

27. 1. 2018, 11.30 | Maňák Jaromír | JM - 2. třída
3.552
89 / 20 | 26

17. 2. 2018, 11.30 | Pařil Martin | JM - 2. třída
4.450
54 / 18 | 16

3. 3. 2018, 11.30 | Klíma David | JM - 2. třída
3.000
77 / 20 | 13

17. 3. 2018, 11.30 | Beneš Karel | JM - 2. třída
3.850
36 / 15 | 7

14. 4. 2018, 10.00 | Hronek Jiří | JM přebor v kádru 52/2
2.400
22 / 15 | 5

14. 4. 2018, 11.00 | Meško Ivan | JM přebor v kádru 52/2
1.460
39 / 14 | 10

14. 4. 2018, 12.00 | Strejček Radomír | JM přebor v kádru 52/2
2.780
22 / 12 | 5

14. 4. 2018, 13.00 | Kuchařík Jiří | JM přebor v kádru 52/2
1.830
36 / 15 | 9

14. 4. 2018, 15.00 | Strnad Marek | JM přebor v kádru 52/2
2.400
59 / 15 | 20

14. 4. 2018, 16.00 | Blažek Libor | JM přebor v kádru 52/2
3.930

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7300 / 136 | 152.20
3.12
85.71430000 %
31 / 20 | 7

16. 9. 2017, 12.45 | Konečný Jaroslav | JM - 2. třída
1.550
50 / 16 | 15

9. 12. 2017, 12.45 | Melichar Zdeněk | JM - 2. třída
3.122
46 / 20 | 6

6. 1. 2018, 12.45 | Foretník Vladimír | JM - 2. třída
2.302
50 / 20 | 8

27. 1. 2018, 12.45 | Sedlák Pavel | JM - 2. třída
2.502
46 / 20 | 11

17. 2. 2018, 12.45 | Pařil Martin | JM - 2. třída
2.302
45 / 20 | 9

3. 3. 2018, 12.45 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
2.252
32 / 20 | 8

17. 3. 2018, 12.45 | Beneš Karel | JM - 2. třída
1.600

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
778 / 210 | 40.371
0.433
37.14290000 %
10 / 30 | 1

14. 10. 2017, 17.45 | Maňák Jaromír | JM - 2. třída
0.3330
12 / 30 | 3

4. 11. 2017, 17.45 | Hrdlička Lubomír | JM - 2. třída
0.4000
9 / 30 | 3

12. 11. 2017, 13.45 | Klíma David | JM - 2. třída
0.3000
13 / 30 | 4

25. 11. 2017, 17.45 | Beneš Karel | JM - 2. třída
0.4331
12 / 30 | 2

24. 3. 2018, 10.00 | Starý Jiří | 3B JM - 2.třída
0.4002
12 / 30 | 2

24. 3. 2018, 11.00 | Krchňák Pavel | 3B JM - 2.třída
0.4002
10 / 30 | 2

24. 3. 2018, 12.00 | Starý Radek | 3B JM - 2.třída
0.3332

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191729 / 354 | 394.88
6.95
69.16000000 %
121 / 20 | 14

25. 9. 2016, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM - 2. třída
6.052
105 / 20 | 28

8. 10. 2016, 10.00 | Binder Otto | JM - 2. třída
5.250
89 / 20 | 19

22. 10. 2016, 10.00 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
4.452
113 / 20 | 23

12. 11. 2016, 14.00 | Sedlák Pavel | JM - 2. třída
5.650
139 / 20 | 33

26. 11. 2016, 10.00 | Petr Martin | JM - 2. třída
6.952
94 / 20 | 15

11. 12. 2016, 10.00 | Hejný Vlado | JM - 2. třída
4.702
88 / 20 | 18

18. 12. 2016, 10.00 | Konečný Jaroslav | JM - 2. třída
4.402
36 / 11 | 11

8. 1. 2017, 10.00 | Přerovský Petr | JM - 2. třída
3.270
72 / 20 | 16

29. 1. 2017, 10.00 | Klíma David | JM - 2. třída
3.600
89 / 20 | 16

4. 2. 2017, 00.00 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
4.452
124 / 20 | 28

18. 2. 2017, 10.00 | Studňař Martin | JM - 2. třída
6.202
99 / 20 | 20

25. 2. 2017, 10.00 | Valerian Mario | JM - 2. třída
4.952
136 / 20 | 39

12. 3. 2017, 10.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
6.802
60 / 20 | 11

26. 3. 2017, 10.00 | Konečný Jaroslav | JM - 2. třída
3.000
80 / 18 | 17

8. 4. 2017, 10.00 | Meško Ivan | Přebor 2. a 3. třídy volná
4.442
58 / 18 | 12

8. 4. 2017, 12.00 | Bartošek Pavel | Přebor 2. a 3. třídy volná
3.220
80 / 17 | 13

8. 4. 2017, 12.00 | Záboj Vít | Přebor 2. a 3. třídy volná
4.702
80 / 19 | 15

8. 4. 2017, 13.00 | Beneš Karel | Přebor 2. a 3. třídy volná
4.212
66 / 11 | 19

8. 4. 2017, 15.00 | Klíma David | Přebor 2. a 3. třídy volná
6.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181318 / 345 | 333.82
5.71
65.90000000 %
48 / 20 | 10

25. 9. 2016, 11.30 | Menoušek Jaromír | JM - 2. třída
2.400
88 / 20 | 12

8. 10. 2016, 11.30 | Binder Otto | JM - 2. třída
4.402
51 / 20 | 8

22. 10. 2016, 11.30 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
2.550
84 / 20 | 12

12. 11. 2016, 15.30 | Sedlák Pavel | JM - 2. třída
4.200
55 / 20 | 10

26. 11. 2016, 11.30 | Petr Martin | JM - 2. třída
2.750
101 / 20 | 22

11. 12. 2016, 11.30 | Hejný Vlado | JM - 2. třída
5.052
73 / 20 | 22

18. 12. 2016, 11.30 | Konečný Jaroslav | JM - 2. třída
3.652
40 / 20 | 9

8. 1. 2017, 11.30 | Menoušek Jaromír | JM - 2. třída
2.000
80 / 20 | 15

29. 1. 2017, 11.30 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
4.000
64 / 20 | 14

4. 2. 2017, 01.30 | Brhlík Roman | JM - 2. třída
3.200
43 / 20 | 10

18. 2. 2017, 11.30 | Jílek Karel | JM - 2. třída
2.150
87 / 20 | 21

25. 2. 2017, 11.30 | Petr Martin | JM - 2. třída
4.352
111 / 20 | 33

12. 3. 2017, 11.30 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
5.552
80 / 20 | 14

26. 3. 2017, 11.30 | Konečný Jaroslav | JM - 2. třída
4.002
73 / 20 | 13

9. 4. 2017, 10.00 | Strnad Marek | Přebor 2. a 3. třídy v kádru 52/2
3.652
80 / 15 | 16

9. 4. 2017, 11.00 | Klíma David | Přebor 2. a 3. třídy v kádru 52/2
5.332
80 / 14 | 14

9. 4. 2017, 13.00 | Meško Ivan | Přebor 2. a 3. třídy v kádru 52/2
5.712
80 / 16 | 12

9. 4. 2017, 14.00 | Jeřábek Kamil | Přebor 2. a 3. třídy v kádru 52/2
5.001

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14150 / 420 | 50.357
0.533
35.71430000 %
4 / 30 | 1

25. 9. 2016, 13.30 | Ocásek Jaroslav | JM - 2. třída
0.1330
11 / 30 | 4

8. 10. 2016, 13.30 | Rösner Tomáš | JM - 2. třída
0.3662
11 / 30 | 3

22. 10. 2016, 13.30 | Židlík Jiří | JM - 2. třída
0.3662
11 / 30 | 2

12. 11. 2016, 17.30 | Sedlák Pavel | JM - 2. třída
0.3660
7 / 30 | 2

26. 11. 2016, 13.30 | Petr Martin | JM - 2. třída
0.2330
14 / 30 | 2

11. 12. 2016, 13.30 | Hejný Vlado | JM - 2. třída
0.4660
16 / 30 | 3

18. 12. 2016, 13.30 | Nováček František | JM - 2. třída
0.5332
7 / 30 | 1

8. 1. 2017, 13.30 | Ocásek Jaroslav | JM - 2. třída
0.2330
16 / 30 | 5

29. 1. 2017, 13.30 | Klíma David | JM - 2. třída
0.5332
8 / 30 | 1

4. 2. 2017, 03.30 | Melo Petr | JM - 2. třída
0.2660
11 / 30 | 2

18. 2. 2017, 13.30 | Maňák Jaromír | JM - 2. třída
0.3660
11 / 30 | 2

25. 2. 2017, 13.30 | Petr Martin | JM - 2. třída
0.3660
13 / 30 | 5

12. 3. 2017, 13.30 | Beneš Karel | JM - 2. třída
0.4330
10 / 30 | 3

26. 3. 2017, 13.30 | Nováček František | JM - 2. třída
0.3332

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
221905 / 425 | 314.48
6.66
74.41410000 %
127 / 20 | 19

4. 10. 2015, 14.00 | Zrůna Ladislav | JM - 3. třída TD
6.352
85 / 20 | 31

10. 10. 2015, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3. třída TD
4.250
66 / 20 | 17

17. 10. 2015, 10.00 | Valerian Mario | JM - 3. třída TD
3.300
81 / 20 | 17

31. 10. 2015, 10.00 | Bartošek Pavel | JM - 3. třída TD
4.052
60 / 20 | 10

8. 11. 2015, 10.00 | Sedlák Pavel | JM - 3. třída TD
3.000
114 / 20 | 30

28. 11. 2015, 10.00 | Hoffman Petr | JM - 3. třída TD
5.702
76 / 20 | 17

5. 12. 2015, 10.00 | Frenc Ivan | JM - 3. třída TD
3.802
106 / 20 | 27

13. 12. 2015, 10.00 | Zrůna Ladislav | JM - 3. třída TD
5.302
69 / 20 | 10

9. 1. 2016, 10.00 | Vedra Vladimír | JM - 3. třída TD
3.450
61 / 20 | 9

16. 1. 2016, 10.00 | Valerian Mario | JM - 3. třída TD
3.052
76 / 20 | 11

1. 2. 2016, 10.00 | Polášek Jan | JM - 3. třída TD
3.802
93 / 20 | 15

6. 2. 2016, 14.00 | Bartošek Pavel | JM - 3. třída TD
4.651
112 / 20 | 29

21. 2. 2016, 10.00 | Štefl František | JM - 3. třída TD
5.602
128 / 20 | 29

5. 3. 2016, 10.00 | Beneš Karel | JM - 3. třída TD
6.402
90 / 17 | 13

19. 3. 2016, 14.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3. třída TD
5.290
102 / 20 | 13

3. 4. 2016, 10.00 | Polášek Jan | JM - 3. třída TD
5.102
80 / 19 | 14

16. 4. 2016, 10.00 | Krchňák Libor | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
4.212
66 / 18 | 21

16. 4. 2016, 11.00 | Preis Josef | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
3.660
77 / 20 | 21

16. 4. 2016, 13.00 | Krchňák Pavel | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
3.852
80 / 20 | 20

16. 4. 2016, 14.00 | Kazda Zdeněk | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
4.002
76 / 19 | 15

16. 4. 2016, 15.00 | Hrubý Josef | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
4.000
80 / 12 | 24

16. 4. 2016, 16.00 | Meško Ivan | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
6.662

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201332 / 364 | 253.65
6.66
70.10530000 %
73 / 20 | 13

10. 10. 2015, 12.00 | Pařil Martin | JM - 3. třída TD
3.652
76 / 20 | 21

17. 10. 2015, 12.00 | Petr Martin | JM - 3. třída TD
3.802
52 / 20 | 12

31. 10. 2015, 12.00 | Hejný Vlado | JM - 3. třída TD
2.600
20 / 20 | 4

8. 11. 2015, 12.00 | Šebela Otakar | JM - 3. třída TD
1.000
76 / 20 | 10

28. 11. 2015, 12.00 | Menoušek František | JM - 3. třída TD
3.802
100 / 15 | 25

5. 12. 2015, 12.00 | Grandič Ladislav | JM - 3. třída TD
6.662
66 / 20 | 12

13. 12. 2015, 12.00 | Zrůna Ladislav | JM - 3. třída TD
3.302
52 / 20 | 12

9. 1. 2016, 12.00 | Vedra Vladimír | JM - 3. třída TD
2.600
60 / 20 | 10

16. 1. 2016, 12.00 | Petr Martin | JM - 3. třída TD
3.000
80 / 20 | 18

1. 2. 2016, 12.00 | Švábik Roman | JM - 3. třída TD
4.002
100 / 15 | 19

6. 2. 2016, 16.00 | Bartošek Pavel | JM - 3. třída TD
6.662
94 / 20 | 19

21. 2. 2016, 12.00 | Menoušek František | JM - 3. třída TD
4.702
88 / 20 | 12

5. 3. 2016, 12.00 | Beneš Karel | JM - 3. třída TD
4.402
67 / 20 | 15

19. 3. 2016, 16.00 | Pařil Martin | JM - 3. třída TD
3.352
64 / 20 | 10

3. 4. 2016, 12.00 | Blažek Josef | JM - 3. třída TD
3.202
73 / 20 | 18

17. 4. 2016, 10.00 | Polášek Jaroslav | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
3.652
61 / 20 | 8

17. 4. 2016, 11.00 | Konečný Martin | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
3.052
68 / 20 | 15

17. 4. 2016, 13.00 | Hrubý Josef | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
3.402
62 / 14 | 14

17. 4. 2016, 14.00 | Klíma David | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
4.420
0

17. 4. 2016, 15.00 | Preis Josef | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16524 / 285 | 131.83
4.44
81.87500000 %
31 / 20 | 7

4. 10. 2015, 18.00 | Zrůna Ladislav | JM - 3. třída TD
1.552
24 / 20 | 6

10. 10. 2015, 14.00 | Pařil Martin | JM - 3. třída TD
1.202
40 / 9 | 8

17. 10. 2015, 14.00 | Valerian Mario | JM - 3. třída TD
4.442
40 / 10 | 13

31. 10. 2015, 14.00 | Bartošek Pavel | JM - 3. třída TD
4.002
40 / 18 | 9

8. 11. 2015, 14.00 | Šebela Otakar | JM - 3. třída TD
2.221
28 / 16 | 8

28. 11. 2015, 14.00 | Hoffman Petr | JM - 3. třída TD
1.750
33 / 20 | 12

5. 12. 2015, 14.00 | Frenc Ivan | JM - 3. třída TD
1.652
23 / 20 | 7

13. 12. 2015, 14.00 | Frgal Miroslav | JM - 3. třída TD
1.150
22 / 20 | 11

9. 1. 2016, 14.00 | Vedra Vladimír | JM - 3. třída TD
1.100
31 / 20 | 5

16. 1. 2016, 14.00 | Valerian Mario | JM - 3. třída TD
1.552
40 / 18 | 7

1. 2. 2016, 14.00 | Polášek Jan | JM - 3. třída TD
2.222
26 / 18 | 7

6. 2. 2016, 18.00 | Hejný Vlado | JM - 3. třída TD
1.440
37 / 20 | 9

21. 2. 2016, 14.00 | Štefl František | JM - 3. třída TD
1.852
31 / 20 | 8

5. 3. 2016, 14.00 | Floner Erich | JM - 3. třída TD
1.552
40 / 16 | 6

19. 3. 2016, 18.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3. třída TD
2.501
38 / 20 | 8

3. 4. 2016, 14.00 | Polášek Jan | JM - 3. třída TD
1.902

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141021 / 273 | 293.73
5.85
48.61900000 %
51 / 14 | 12

27. 9. 2014, 14.00 | Strnad Marek | JM - 2. třída
3.640
90 / 20 | 29

4. 10. 2014, 10.00 | Vintr Jaroslav | JM - 2. třída
4.50
53 / 20 | 11

19. 10. 2014, 10.00 | Binder Otto | JM - 2. třída
2.65
57 / 20 | 11

1. 11. 2014, 09.00 | Jančák František | JM - 2. třída
2.85
117 / 20 | 28

16. 11. 2014, 10.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
5.85
85 / 20 | 17

29. 11. 2014, 10.00 | Lancinger Petr | JM - 2. třída
4.25
81 / 20 | 19

14. 12. 2014, 10.00 | Melichar Zdeněk | JM - 2. třída
4.05
60 / 20 | 19

10. 1. 2015, 00.00 | Strnad Marek | JM - 2. třída
3.00
71 / 20 | 18

24. 1. 2015, 10.00 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
3.55
77 / 20 | 19

8. 2. 2015, 10.00 | Klíma David | JM - 2. třída
3.85
68 / 20 | 28

21. 2. 2015, 10.00 | Jančák František | JM - 2. třída
3.40
58 / 20 | 15

7. 3. 2015, 10.00 | Hejný Vlado | JM - 2. třída
2.90
55 / 19 | 22

22. 3. 2015, 10.00 | Meitner Martin | JM - 2. třída
2.890
98 / 20 | 18

4. 4. 2015, 10.00 | Jílek Karel | JM - 2. třída
4.90

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14928 / 276 | 293.36
4.85
44.19050000 %
58 / 20 | 9

27. 9. 2014, 14.00 | Hronek Jiří | JM - 2. třída
2.90
54 / 20 | 9

4. 10. 2014, 10.00 | Kotásek René | JM - 2. třída
2.70
97 / 20 | 21

19. 10. 2014, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
4.85
59 / 20 | 11

1. 11. 2014, 09.00 | Kavan Jiří | JM - 2. třída
2.95
63 / 20 | 11

16. 11. 2014, 10.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
3.15
60 / 18 | 16

29. 11. 2014, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - 2. třída
3.33
71 / 20 | 24

14. 12. 2014, 10.00 | Brhlík Roman | JM - 2. třída
3.55
77 / 20 | 12

10. 1. 2015, 00.00 | Hronek Jiří | JM - 2. třída
3.85
47 / 18 | 11

24. 1. 2015, 10.00 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
2.61
42 / 20 | 9

8. 2. 2015, 10.00 | Binder Otto | JM - 2. třída
2.10
84 / 20 | 29

21. 2. 2015, 10.00 | Jančák František | JM - 2. třída
4.20
70 / 20 | 12

7. 3. 2015, 10.00 | Hejný Vlado | JM - 2. třída
3.50
64 / 20 | 13

22. 3. 2015, 10.00 | Meitner Martin | JM - 2. třída
3.20
82 / 20 | 20

4. 4. 2015, 10.00 | Jílek Karel | JM - 2. třída
4.10

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7182 / 140 | 91.30
2.00
17.33330000 %
22 / 20 | 4

27. 9. 2014, 14.00 | Kazda Zdeněk | JM - 2. třída
1.10
17 / 20 | 4

4. 10. 2014, 10.00 | Vintr Jaroslav | JM - 2. třída
0.85
40 / 20 | 7

19. 10. 2014, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
2.00
21 / 20 | 4

1. 11. 2014, 09.00 | Novotný Jiří | JM - 2. třída
1.05
22 / 20 | 3

16. 11. 2014, 10.00 | Záboj Vít | JM - 2. třída
1.10
26 / 20 | 9

29. 11. 2014, 10.00 | Meitner Martin | JM - 2. třída
1.30
34 / 20 | 5

14. 12. 2014, 10.00 | Melichar Zdeněk | JM - 2. třída
1.70

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
754 / 199 | 50.271
0.400
5.14290000 %
11 / 30 | 2

10. 1. 2015, 00.00 | Vrba Michal | JM - 2. třída
0.3662
11 / 30 | 3

24. 1. 2015, 10.00 | Černošek Petr | JM - 2. třída
0.3660
6 / 30 | 2

8. 2. 2015, 10.00 | Rösner Tomáš | JM - 2. třída
0.2000
8 / 30 | 4

21. 2. 2015, 10.00 | Konečný Radek | JM - 2. třída
0.2660
5 / 19 | 5

7. 3. 2015, 10.00 | Tůma Jakub | JM - 2. třída
0.263
12 / 30 | 3

22. 3. 2015, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - 2. třída
0.4000
1 / 30 | 1

4. 4. 2015, 10.00 | Kuneš Petr | JM - 2. třída
0.0330

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151169 / 275 | 324.25
10.00
59.94870000 %
78 / 20 | 15

28. 9. 2013, 14.00 | Veselý Jiří | Jižní Morava - 3. třída
3.902
109 / 20 | 28

12. 10. 2013, 10.00 | Černošek Petr | Jižní Morava - 3. třída
5.452
27 / 20 | 6

19. 10. 2013, 10.00 | Strnad Marek | Jižní Morava - 3. třída
1.350
3 / 2 | 3

2. 11. 2013, 14.00 | Pošvář František | Jižní Morava - 3. třída
1.500
124 / 20 | 24

10. 11. 2013, 10.00 | Hutař Miroslav | Jižní Morava - 3. třída
6.202
52 / 20 | 18

30. 11. 2013, 14.00 | Šebela Otakar | Jižní Morava - 3. třída
2.602
60 / 20 | 8

15. 12. 2013, 10.00 | Tichý Miroslav | Jižní Morava - 3. třída
3.002
65 / 20 | 21

12. 1. 2014, 14.00 | Vališ Petr | Jižní Morava - 3. třída
3.252
130 / 13 | 32

26. 1. 2014, 10.00 | Hampl Michal | Jižní Morava - 3. třída
10.002
94 / 20 | 20

9. 2. 2014, 10.00 | Strnad Marek | Jižní Morava - 3. třída
4.702
66 / 20 | 12

1. 3. 2014, 10.00 | Gavenda Milan | Jižní Morava - 3. třída
3.302
101 / 20 | 24

15. 3. 2014, 14.00 | Hutař Miroslav | Jižní Morava - 3. třída
5.052
106 / 20 | 22

29. 3. 2014, 14.00 | Přerovský Antonín | Jižní Morava - 3. třída
5.302
78 / 20 | 17

5. 4. 2014, 14.00 | Procházka Zdeněk st. | Jižní Morava - 3. třída
3.902
76 / 20 | 12

5. 4. 2014, 14.00 | Procházka Zdeněk st. | Jižní Morava - 3. třída
3.802

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13946 / 253 | 233.73
6.25
55.97630000 %
72 / 20 | 18

28. 9. 2013, 14.00 | Veselý Jiří | Jižní Morava - 3. třída
3.602
77 / 20 | 16

12. 10. 2013, 10.00 | Černošek Petr | Jižní Morava - 3. třída
3.852
73 / 20 | 8

19. 10. 2013, 10.00 | Strnad Marek | Jižní Morava - 3. třída
3.650
68 / 20 | 23

2. 11. 2013, 14.00 | Pošvář František | Jižní Morava - 3. třída
3.400
79 / 18 | 13

10. 11. 2013, 10.00 | Valerian Mario | Jižní Morava - 3. třída
4.38
57 / 20 | 17

30. 11. 2013, 14.00 | Polášek Jaroslav | Jižní Morava - 3. třída
2.852
67 / 20 | 15

15. 12. 2013, 10.00 | Tichý Miroslav | Jižní Morava - 3. třída
3.352
100 / 16 | 16

12. 1. 2014, 14.00 | Veselý Jiří | Jižní Morava - 3. třída
6.25
65 / 20 | 9

26. 1. 2014, 10.00 | Melichar Zdeněk | Jižní Morava - 3. třída
3.250
42 / 20 | 8

9. 2. 2014, 10.00 | Strnad Marek | Jižní Morava - 3. třída
2.100
70 / 20 | 7

1. 3. 2014, 10.00 | Máca Lubomír | Jižní Morava - 3. třída
3.502
100 / 19 | 14

15. 3. 2014, 14.00 | Hutař Miroslav | Jižní Morava - 3. třída
5.26
76 / 20 | 12

29. 3. 2014, 14.00 | Floner Erich | Jižní Morava - 3. třída
3.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14425 / 269 | 131.57
2.66
23.35160000 %
21 / 20 | 4

28. 9. 2013, 14.00 | Vališ Petr | Jižní Morava - 3. třída
1.052
34 / 20 | 7

12. 10. 2013, 10.00 | Černošek Petr | Jižní Morava - 3. třída
1.702
22 / 20 | 6

19. 10. 2013, 10.00 | Vrba Michal | Jižní Morava - 3. třída
1.102
30 / 20 | 7

2. 11. 2013, 14.00 | Kopečný Vladimír | Jižní Morava - 3. třída
1.502
25 / 20 | 5

10. 11. 2013, 10.00 | Petr Martin | Jižní Morava - 3. třída
1.252
40 / 15 | 11

30. 11. 2013, 14.00 | Přerovský Antonín | Jižní Morava - 3. třída
2.66
23 / 20 | 5

15. 12. 2013, 10.00 | Štefl František | Jižní Morava - 3. třída
1.152
40 / 19 | 12

12. 1. 2014, 14.00 | Nováček František | Jižní Morava - 3. třída
2.10
40 / 17 | 13

26. 1. 2014, 10.00 | Hampl Michal | Jižní Morava - 3. třída
2.35
31 / 20 | 6

9. 2. 2014, 10.00 | Krchňák Libor | Jižní Morava - 3. třída
1.552
25 / 20 | 4

1. 3. 2014, 10.00 | Neterda Petr | Jižní Morava - 3. třída
1.252
40 / 18 | 8

15. 3. 2014, 14.00 | Petr Martin | Jižní Morava - 3. třída
2.22
24 / 20 | 4

29. 3. 2014, 14.00 | Přerovský Antonín | Jižní Morava - 3. třída
1.202
30 / 20 | 5

5. 4. 2014, 14.00 | Procházka Zdeněk st. | Jižní Morava - 3. třída
1.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14 / 23 | 10.173
0.173
2.66670000 %
4 / 23 | 1

19. 10. 2013, 14.00 | Hejný Vlado | Jižní Morava - 2. třída
0.173

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161229 / 320 | 253.84
5.10
56.37610000 %
58 / 20 | 16

30. 9. 2012, 10.00 | Strnad Marek | 3.třída - Jižní Morava
2.902
68 / 20 | 17

14. 10. 2012, 14.00 | Jurčík Antonín | 3.třída - Jižní Morava
3.402
89 / 20 | 15

28. 10. 2012, 10.00 | Hutař Miroslav | 3.třída - Jižní Morava
4.452
101 / 20 | 20

10. 11. 2012, 14.00 | Špiřík František | 3.třída - Jižní Morava
5.052
67 / 20 | 16

2. 12. 2012, 10.00 | Přerovský Antonín | 3.třída - Jižní Morava
3.352
67 / 20 | 9

15. 12. 2012, 10.00 | Šlapanský Luděk | 3.třída - Jižní Morava
3.350
74 / 20 | 25

16. 12. 2012, 10.00 | Pánek Rudolf | 2.třída - Jižní Morava
3.70
77 / 20 | 12

5. 1. 2013, 14.00 | Vališ Petr | 3.třída - Jižní Morava
3.852
102 / 20 | 15

19. 1. 2013, 10.00 | Brychta Miloš st. | 3.třída - Jižní Morava
5.102
102 / 20 | 22

2. 2. 2013, 10.00 | Jančák František | 3.třída - Jižní Morava
5.102
69 / 20 | 17

16. 2. 2013, 10.00 | Hutař Miroslav | 3.třída - Jižní Morava
3.450
89 / 20 | 20

3. 3. 2013, 10.00 | Hejný Vlado | 3.třída - Jižní Morava
4.450
55 / 20 | 8

16. 3. 2013, 10.00 | Binder Otto | 2.třída - Jižní Morava
2.75
49 / 20 | 9

17. 3. 2013, 10.00 | Šebela Otakar | 3.třída - Jižní Morava
2.452
81 / 20 | 18

23. 3. 2013, 14.00 | Šlapanský Luděk | 3.třída - Jižní Morava
4.050
81 / 20 | 12

14. 4. 2013, 10.00 | Vališ Petr | 3.třída - Jižní Morava
4.052

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161104 / 318 | 223.47
5.55
50.64220000 %
68 / 20 | 15

30. 9. 2012, 10.00 | Strnad Marek | 3.třída - Jižní Morava
3.402
64 / 20 | 19

14. 10. 2012, 14.00 | Jurčík Antonín | 3.třída - Jižní Morava
3.202
71 / 20 | 15

28. 10. 2012, 10.00 | Valerian Mario | 3.třída - Jižní Morava
3.552
100 / 20 | 22

10. 11. 2012, 16.30 | Hejný Vlado | 3.třída - Jižní Morava
5.002
59 / 20 | 11

2. 12. 2012, 10.00 | Polášek Jaroslav | 3.třída - Jižní Morava
2.950
77 / 20 | 14

15. 12. 2012, 10.00 | Lancinger Petr | 3.třída - Jižní Morava
3.850
54 / 20 | 14

16. 12. 2012, 10.00 | Jebavý Josef | 2.třída - Jižní Morava
2.70
100 / 18 | 21

5. 1. 2013, 14.00 | Daubner Jan | 3.třída - Jižní Morava
5.55
55 / 20 | 15

19. 1. 2013, 10.00 | Brychta Miloš st. | 3.třída - Jižní Morava
2.750
63 / 20 | 19

2. 2. 2013, 10.00 | Jančák František | 3.třída - Jižní Morava
3.152
62 / 20 | 7

16. 2. 2013, 10.00 | Hutař Miroslav | 3.třída - Jižní Morava
3.100
68 / 20 | 16

3. 3. 2013, 10.00 | Hejný Vlado | 3.třída - Jižní Morava
3.400
67 / 20 | 17

16. 3. 2013, 10.00 | Klíma David | 2.třída - Jižní Morava
3.35
64 / 20 | 13

17. 3. 2013, 10.00 | Přerovský Antonín | 3.třída - Jižní Morava
3.202
65 / 20 | 10

23. 3. 2013, 14.00 | Šlapanský Luděk | 3.třída - Jižní Morava
3.252
67 / 20 | 17

14. 4. 2013, 10.00 | Vališ Petr | 3.třída - Jižní Morava
3.352

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15423 / 290 | 161.45
2.10
21.15000000 %
22 / 18 | 4

30. 9. 2012, 10.00 | Strnad Marek | 3.třída - Jižní Morava
1.22
27 / 20 | 4

14. 10. 2012, 14.00 | Něnička Marek | 3.třída - Jižní Morava
1.352
21 / 20 | 5

28. 10. 2012, 10.00 | Valerian Mario | 3.třída - Jižní Morava
1.050
40 / 20 | 9

10. 11. 2012, 17.30 | Špiřík František | 3.třída - Jižní Morava
2.002
30 / 16 | 7

2. 12. 2012, 10.00 | Floner Erich | 3.třída - Jižní Morava
1.87
18 / 20 | 5

15. 12. 2012, 10.00 | Lancinger Petr | 3.třída - Jižní Morava
0.900
24 / 20 | 5

5. 1. 2013, 14.00 | Vališ Petr | 3.třída - Jižní Morava
1.202
23 / 20 | 10

19. 1. 2013, 10.00 | Brychta Miloš st. | 3.třída - Jižní Morava
1.150
27 / 20 | 13

2. 2. 2013, 10.00 | Konečný Radek | 3.třída - Jižní Morava
1.350
40 / 19 | 8

16. 2. 2013, 10.00 | Kršek Miroslav | 3.třída - Jižní Morava
2.10
40 / 20 | 7

3. 3. 2013, 10.00 | Špiřík František | 3.třída - Jižní Morava
2.001
20 / 17 | 4

16. 3. 2013, 10.00 | Binder Otto | 2.třída - Jižní Morava
1.17
40 / 20 | 16

17. 3. 2013, 10.00 | Přerovský Antonín | 3.třída - Jižní Morava
2.002
33 / 20 | 4

23. 3. 2013, 14.00 | Uher Miroslav st. | 3.třída - Jižní Morava
1.650
18 / 20 | 3

14. 4. 2013, 10.00 | Daubner Jan | 3.třída - Jižní Morava
0.900

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141260 / 260 | 444.84
6.60
36.00000000 %
112 / 20 | 21

1. 10. 2011, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | 1. třída - Jižní Morava
5.60
94 / 20 | 23

16. 10. 2011, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
4.70
97 / 20 | 27

29. 10. 2011, 10.00 | Doubek Vítězslav | 1. třída - Jižní Morava
4.85
0

12. 11. 2011, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 1. třída - Jižní Morava
2
77 / 20 | 18

26. 11. 2011, 10.00 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
3.85
111 / 20 | 19

11. 12. 2011, 10.00 | Studňař Martin | 1. třída - Jižní Morava
5.55
64 / 20 | 15

7. 1. 2012, 10.00 | Jedlička Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.20
118 / 20 | 14

21. 1. 2012, 09.00 | Hrazdíra Miroslav | 1. třída - Jižní Morava
5.90
109 / 20 | 28

4. 2. 2012, 10.00 | Přerovský Petr | 1. třída - Jižní Morava
5.45
132 / 20 | 44

19. 2. 2012, 10.00 | Doubek Vítězslav | 1. třída - Jižní Morava
6.60
95 / 20 | 31

3. 3. 2012, 10.00 | Pošvář František | 1. třída - Jižní Morava
4.75
93 / 20 | 12

18. 3. 2012, 10.00 | Hanák Jan | 1. třída - Jižní Morava
4.65
82 / 20 | 12

31. 3. 2012, 10.00 | Kuneš Petr | 1. třída - Jižní Morava
4.10
76 / 20 | 16

14. 4. 2012, 09.00 | Kavan Jiří | 1. třída - Jižní Morava
3.80

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14893 / 260 | 263.43
5.45
25.51430000 %
72 / 20 | 25

1. 10. 2011, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | 1. třída - Jižní Morava
3.60
60 / 20 | 8

16. 10. 2011, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.00
28 / 20 | 6

29. 10. 2011, 10.00 | Doubek Vítězslav | 1. třída - Jižní Morava
1.40
0

12. 11. 2011, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 1. třída - Jižní Morava
2
90 / 20 | 16

26. 11. 2011, 10.00 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
4.50
69 / 20 | 16

11. 12. 2011, 10.00 | Sedlák Pavel | 1. třída - Jižní Morava
3.45
64 / 20 | 19

7. 1. 2012, 10.00 | Jedlička Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.20
86 / 20 | 19

21. 1. 2012, 11.00 | Hrazdíra Miroslav | 1. třída - Jižní Morava
4.30
109 / 20 | 26

4. 2. 2012, 10.00 | Přerovský Petr | 1. třída - Jižní Morava
5.45
66 / 20 | 17

19. 2. 2012, 10.00 | Doubek Vítězslav | 1. třída - Jižní Morava
3.30
37 / 20 | 11

3. 3. 2012, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1. třída - Jižní Morava
1.85
68 / 20 | 20

18. 3. 2012, 10.00 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
3.40
69 / 20 | 16

31. 3. 2012, 10.00 | Polášek Miroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.45
75 / 20 | 22

14. 4. 2012, 09.00 | Kavan Jiří | 1. třída - Jižní Morava
3.75

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11308 / 195 | 111.57
2.70
16.21050000 %
54 / 20 | 11

30. 11. -0001, 00.00 | Vala Miroslav | Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
2.700
37 / 20 | 10

30. 11. -0001, 00.00 | Červenka Vítězslav | Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
1.852
19 / 20 | 6

30. 11. -0001, 00.00 | Sviták František | Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
0.950
19 / 20 | 4

30. 11. -0001, 00.00 | Frolek Robert | Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
0.950
46 / 20 | 6

30. 11. -0001, 00.00 | Frgal Miroslav | Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
2.302
7 / 15 | 4

1. 10. 2011, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 1. třída - Jižní Morava
0.46
15 / 20 | 6

16. 10. 2011, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
0.75
41 / 20 | 8

29. 10. 2011, 10.00 | Führlinger Patrik | 1. třída - Jižní Morava
2.05
0

12. 11. 2011, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 1. třída - Jižní Morava
2
20 / 20 | 7

7. 1. 2012, 10.00 | Jedlička Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
1.00
50 / 20 | 10

21. 1. 2012, 12.00 | Hrazdíra Miroslav | 1. třída - Jižní Morava
2.50

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8112 / 237 | 40.472
0.666
5.60000000 %
18 / 27 | 3

26. 11. 2011, 10.00 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
0.666
8 / 30 | 2

11. 12. 2011, 10.00 | Polášek Miroslav | 1. třída - Jižní Morava
0.2660
10 / 30 | 2

4. 2. 2012, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | 1. třída - Jižní Morava
0.3330
15 / 30 | 3

19. 2. 2012, 10.00 | Beneš Karel | 1. třída - Jižní Morava
0.5002
18 / 30 | 3

3. 3. 2012, 10.00 | Blažek Libor | 1. třída - Jižní Morava
0.6001
14 / 30 | 4

18. 3. 2012, 10.00 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
0.4660
13 / 30 | 2

31. 3. 2012, 10.00 | Kuneš Petr | 1. třída - Jižní Morava
0.4330
16 / 30 | 2

14. 4. 2012, 09.00 | Kavan Jiří | 1. třída - Jižní Morava
0.5330

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131036 / 260 | 393.98
5.90
44.27350000 %
115 / 20 | 39

25. 9. 2010, 10.00 | Preis Josef | JM 2.třída
5.75
104 / 20 | 21

16. 10. 2010, 10.00 | Sowa Štěpán | JM 2.třída
5.20
60 / 20 | 16

24. 10. 2010, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM 2.třída
3.00
87 / 20 | 25

6. 11. 2010, 10.00 | Studňař Martin | JM 2.třída
4.35
34 / 20 | 8

20. 11. 2010, 10.00 | Tichý Miroslav | JM 2.třída
1.70
90 / 20 | 18

4. 12. 2010, 10.00 | Šibíček Jan | JM 2.třída
4.50
86 / 20 | 34

11. 12. 2010, 09.00 | Novotný Jiří | JM 2.třída
4.30
61 / 20 | 12

8. 1. 2011, 10.00 | Beneš Karel | JM 2.třída
3.05
91 / 20 | 22

23. 1. 2011, 10.00 | Skřivánek Jaroslav | JM 2.třída
4.55
94 / 20 | 36

5. 2. 2011, 10.00 | Klíma David | JM 2.třída
4.70
44 / 20 | 10

19. 2. 2011, 10.00 | Studňař Martin | JM 2.třída
2.20
52 / 20 | 21

26. 2. 2011, 10.00 | Štefl František | JM 2.třída
2.60
118 / 20 | 32

2. 4. 2011, 10.00 | Jedlička Jaroslav | JM 2.třída
5.90

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13916 / 258 | 413.55
6.00
39.14530000 %
47 / 20 | 11

25. 9. 2010, 10.00 | Preis Josef | JM 2.třída
2.35
120 / 20 | 41

16. 10. 2010, 10.00 | Záboj Vít | JM 2.třída
6.00
51 / 20 | 13

24. 10. 2010, 10.00 | Binder Otto | JM 2.třída
2.55
77 / 18 | 15

6. 11. 2010, 10.00 | Studňař Martin | JM 2.třída
4.27
51 / 20 | 9

20. 11. 2010, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | JM 2.třída
2.55
66 / 20 | 15

4. 12. 2010, 10.00 | Starý Radek | JM 2.třída
3.30
78 / 20 | 25

11. 12. 2010, 09.00 | Kavan Jiří | JM 2.třída
3.90
88 / 20 | 39

8. 1. 2011, 10.00 | Preis Josef | JM 2.třída
4.40
36 / 20 | 6

23. 1. 2011, 10.00 | Skřivánek Jaroslav | JM 2.třída
1.80
75 / 20 | 9

5. 2. 2011, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM 2.třída
3.75
62 / 20 | 16

19. 2. 2011, 10.00 | Polášek Miroslav | JM 2.třída
3.10
65 / 20 | 8

26. 2. 2011, 10.00 | Štefl František | JM 2.třída
3.25
100 / 20 | 26

2. 4. 2011, 10.00 | Jurčík Antonín | JM 2.třída
5.00

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6212 / 120 | 121.76
2.15
19.62960000 %
43 / 20 | 6

25. 9. 2010, 10.00 | Hrubý Josef | JM 2.třída
2.15
29 / 20 | 8

20. 11. 2010, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM 2.třída
1.45
35 / 20 | 12

11. 12. 2010, 09.00 | Kavan Jiří | JM 2.třída
1.75
36 / 20 | 9

19. 2. 2011, 10.00 | Polášek Miroslav | JM 2.třída
1.80
32 / 20 | 5

26. 2. 2011, 10.00 | Štefl František | JM 2.třída
1.60
37 / 20 | 10

2. 4. 2011, 10.00 | Jedlička Jaroslav | JM 2.třída
1.85

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
763 / 210 | 30.300
0.466
5.00000000 %
9 / 30 | 3

16. 10. 2010, 10.00 | Hejný Vlado | JM 2.třída
0.3000
10 / 30 | 3

24. 10. 2010, 10.00 | Klíma David | JM 2.třída
0.3330
9 / 30 | 2

6. 11. 2010, 10.00 | Sedlák Pavel | JM 2.třída
0.3000
5 / 30 | 2

4. 12. 2010, 10.00 | Starý Radek | JM 2.třída
0.1660
10 / 30 | 3

8. 1. 2011, 10.00 | Beneš Karel | JM 2.třída
0.3332
6 / 30 | 2

23. 1. 2011, 10.00 | Hejný Vlado | JM 2.třída
0.2000
14 / 30 | 3

5. 2. 2011, 10.00 | Klíma David | JM 2.třída
0.4662

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141120 / 260 | 294.30
6.70
32.00000000 %
90 / 20 | 25

3. 10. 2009, 10.00 | Gavenda Milan | 1.třída JM
4.502
102 / 20 | 20

10. 10. 2009, 10.00 | Hanák Jan | 1.třída JM
5.100
95 / 20 | 16

25. 10. 2009, 10.00 | Beneš Karel | 1.třída JM
4.750
102 / 20 | 29

8. 11. 2009, 10.00 | Přerovský Petr | 1.třída JM
5.100
96 / 20 | 19

15. 11. 2009, 10.00 | Zapletal Karel | 1.třída JM
4.802
54 / 20 | 10

29. 11. 2009, 09.00 | Rujzl Bohumil | 1.třída JM
2.700
89 / 20 | 21

13. 12. 2009, 10.00 | Kalábek Roman | 1.třída JM
4.450
0

9. 1. 2010, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 1.třída JM
0
55 / 20 | 13

23. 1. 2010, 10.00 | Hanák Jan | 1.třída JM
2.750
80 / 20 | 11

6. 2. 2010, 10.00 | Beneš Karel | 1.třída JM
4.000
83 / 20 | 18

21. 2. 2010, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | 1.třída JM
4.150
134 / 20 | 22

7. 3. 2010, 10.00 | Zapletal Karel | 1.třída JM
6.702
58 / 20 | 10

20. 3. 2010, 10.00 | Kavan Jiří | 1.třída JM
2.900
82 / 20 | 15

27. 3. 2010, 10.00 | Vašina Radoslav | 1.třída JM
4.102

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14917 / 260 | 483.52
4.55
26.20000000 %
45 / 20 | 7

3. 10. 2009, 10.00 | Gavenda Milan | 1.třída JM
2.250
91 / 20 | 16

10. 10. 2009, 10.00 | Pleskač Jiří | 1.třída JM
4.552
89 / 20 | 48

25. 10. 2009, 10.00 | Hrubý Josef | 1.třída JM
4.452
84 / 20 | 21

8. 11. 2009, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1.třída JM
4.200
74 / 20 | 11

15. 11. 2009, 10.00 | Valerian Mario | 1.třída JM
3.702
51 / 20 | 11

29. 11. 2009, 09.00 | Rujzl Bohumil | 1.třída JM
2.550
65 / 20 | 19

13. 12. 2009, 10.00 | Kalábek Roman | 1.třída JM
3.250
0

9. 1. 2010, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1.třída JM
0
68 / 20 | 9

23. 1. 2010, 10.00 | Hanák Jan | 1.třída JM
3.400
73 / 20 | 19

6. 2. 2010, 10.00 | Beneš Karel | 1.třída JM
3.650
60 / 20 | 11

21. 2. 2010, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | 1.třída JM
3.002
64 / 20 | 11

7. 3. 2010, 10.00 | Hrdlička Lubomír | 1.třída JM
3.200
79 / 20 | 20

20. 3. 2010, 10.00 | Kavan Jiří | 1.třída JM
3.950
74 / 20 | 12

27. 3. 2010, 10.00 | Cibulka Miroslav | 1.třída JM
3.700

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14464 / 260 | 131.78
2.60
13.25710000 %
24 / 20 | 3

3. 10. 2009, 10.00 | Gavenda Milan | 1.třída JM
1.202
29 / 20 | 4

10. 10. 2009, 10.00 | Pleskač Jiří | 1.třída JM
1.452
51 / 20 | 9

25. 10. 2009, 10.00 | Hrubý Josef | 1.třída JM
2.552
36 / 20 | 5

8. 11. 2009, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1.třída JM
1.800
41 / 20 | 11

15. 11. 2009, 10.00 | Valerian Mario | 1.třída JM
2.052
52 / 20 | 13

29. 11. 2009, 09.00 | Rujzl Bohumil | 1.třída JM
2.602
29 / 20 | 6

13. 12. 2009, 10.00 | Kalábek Roman | 1.třída JM
1.450
0

9. 1. 2010, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1.třída JM
0
42 / 20 | 8

23. 1. 2010, 10.00 | Hanák Jan | 1.třída JM
2.102
35 / 20 | 7

6. 2. 2010, 10.00 | Hrubý Josef | 1.třída JM
1.752
31 / 20 | 5

21. 2. 2010, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | 1.třída JM
1.552
35 / 20 | 6

7. 3. 2010, 10.00 | Hrdlička Lubomír | 1.třída JM
1.750
33 / 20 | 9

20. 3. 2010, 10.00 | Caha Josef | 1.třída JM
1.650
26 / 20 | 4

27. 3. 2010, 10.00 | Vašina Radoslav | 1.třída JM
1.300

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1281 / 205 | 40.395
0.700
33.75000000 %
9 / 30 | 2

17. 10. 2009, 10.00 | Berdis Vratislav | 3B-JM skupina B
0.3000
16 / 30 | 4

17. 10. 2009, 11.00 | Pacejka David | 3B-JM skupina B
0.5332
9 / 24 | 3

17. 10. 2009, 13.00 | Fibinger Jan | 3B-JM skupina B
0.3750
9 / 30 | 3

17. 10. 2009, 14.00 | Pavlík Karel | 3B-JM skupina B
0.3000
11 / 30 | 2

5. 11. 2009, 11.00 | Pavlík Karel | 3B-JM skupina B
0.3660
14 / 20 | 2

5. 12. 2009, 10.30 | Fibinger Jan | 3B-JM skupina B
0.7000
5 / 21 | 1

5. 12. 2009, 11.30 | Fibinger Jan | 3B-JM skupina B
0.2380
8 / 20 | 2

5. 12. 2009, 12.00 | Pavlík Karel | 3B-JM skupina B
0.4000
0

30. 1. 2010, 10.00 | Malina Jiří | 3B-JM skupina B
0
0

30. 1. 2010, 11.00 | Malina Jiří | 3B-JM skupina B
0
0

30. 1. 2010, 12.00 | Studňař Martin | 3B-JM skupina B
0
0

30. 1. 2010, 13.00 | Studňař Martin | 3B-JM skupina B
0

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14928 / 280 | 333.31
4.80
36.82540000 %
37 / 20 | 10

27. 9. 2008, 10.00 | Blažek Libor | JM 2.třída
1.850
64 / 20 | 13

12. 10. 2008, 10.00 | Kalábek Roman | JM 2.třída
3.200
79 / 20 | 33

18. 10. 2008, 10.00 | Šibíček Jan | JM 2.třída
3.950
48 / 20 | 8

25. 10. 2008, 10.00 | Kratochvíl Miroslav | JM 2.třída
2.400
85 / 20 | 19

9. 11. 2008, 10.00 | Klíma David | JM 2.třída
4.252
60 / 20 | 14

22. 11. 2008, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM 2.třída
3.000
46 / 20 | 12

7. 12. 2008, 10.00 | Wlodarczyk Leo | JM 2.třída
2.300
67 / 20 | 15

13. 12. 2008, 10.00 | Máca Lubomír | JM 2.třída
3.352
55 / 20 | 11

11. 1. 2009, 14.00 | Vašina Radoslav | JM 2.třída
2.750
79 / 20 | 23

18. 1. 2009, 10.00 | Svoboda Jiří | JM 2.třída
3.950
96 / 20 | 24

31. 1. 2009, 15.00 | Kratochvíl Miroslav | JM 2.třída
4.802
85 / 20 | 30

14. 2. 2009, 10.00 | Klíma David | JM 2.třída
4.252
62 / 20 | 9

28. 2. 2009, 10.00 | Zapletal Karel | JM 2.třída
3.100
65 / 20 | 29

15. 3. 2009, 10.00 | Beneš Karel | JM 2.třída
3.250

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141058 / 280 | 203.77
5.50
41.98410000 %
63 / 20 | 11

27. 9. 2008, 10.00 | Blažek Libor | JM 2.třída
3.152
71 / 20 | 17

12. 10. 2008, 10.00 | Vašina Radoslav | JM 2.třída
3.552
68 / 20 | 9

18. 10. 2008, 10.00 | Šibíček Jan | JM 2.třída
3.400
56 / 20 | 15

25. 10. 2008, 10.00 | Kropáček Milan | JM 2.třída
2.802
77 / 20 | 19

9. 11. 2008, 10.00 | Klíma David | JM 2.třída
3.852
102 / 20 | 13

22. 11. 2008, 10.00 | Valerian Mario | JM 2.třída
5.102
50 / 20 | 7

7. 12. 2008, 10.00 | Hrubý Josef | JM 2.třída
2.500
75 / 20 | 13

13. 12. 2008, 10.00 | Máca Lubomír | JM 2.třída
3.752
85 / 20 | 17

11. 1. 2009, 14.00 | Vašina Radoslav | JM 2.třída
4.250
88 / 20 | 20

18. 1. 2009, 10.00 | Starý Radek | JM 2.třída
4.402
80 / 20 | 14

31. 1. 2009, 15.00 | Kratochvíl Miroslav | JM 2.třída
4.002
56 / 20 | 8

14. 2. 2009, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM 2.třída
2.802
110 / 20 | 18

28. 2. 2009, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM 2.třída
5.502
77 / 20 | 15

15. 3. 2009, 10.00 | Beneš Karel | JM 2.třída
3.850

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14507 / 275 | 131.84
2.50
20.11900000 %
25 / 20 | 4

27. 9. 2008, 10.00 | Blažek Libor | JM 2.třída
1.250
24 / 20 | 5

12. 10. 2008, 10.00 | Strmiska Jan | JM 2.třída
1.200
48 / 20 | 10

18. 10. 2008, 10.00 | Brychta Miloš st. | JM 2.třída
2.402
38 / 20 | 7

25. 10. 2008, 10.00 | Kropáček Milan | JM 2.třída
1.902
50 / 20 | 11

9. 11. 2008, 10.00 | Klíma David | JM 2.třída
2.502
39 / 20 | 7

22. 11. 2008, 10.00 | Valerian Mario | JM 2.třída
1.952
35 / 20 | 6

7. 12. 2008, 10.00 | Hrubý Josef | JM 2.třída
1.750
32 / 17 | 10

13. 12. 2008, 10.00 | Gavenda Milan | JM 2.třída
1.88
32 / 18 | 10

11. 1. 2009, 14.00 | Strmiska Jan | JM 2.třída
1.77
49 / 20 | 9

18. 1. 2009, 10.00 | Starý Radek | JM 2.třída
2.452
30 / 20 | 8

31. 1. 2009, 15.00 | Kropáček Milan | JM 2.třída
1.502
41 / 20 | 9

14. 2. 2009, 10.00 | Klíma David | JM 2.třída
2.052
50 / 20 | 13

28. 2. 2009, 10.00 | Starý Jiří | JM 2.třída
2.502
14 / 20 | 3

15. 3. 2009, 10.00 | Hrubý Josef | JM 2.třída
0.700

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14868 / 254 | 373.41
5.40
24.45070000 %
76 / 20 | 15

29. 9. 2007, 10.00 | Sedláček Vladimír | JM-1.
3.800
108 / 20 | 21

13. 10. 2007, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
5.400
24 / 8 | 12

21. 10. 2007, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
3.000
52 / 20 | 10

28. 10. 2007, 09.00 | Kavan Jiří | JM-1.
2.600
52 / 20 | 9

10. 11. 2007, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM-1.
2.600
57 / 20 | 17

24. 11. 2007, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
2.850
58 / 20 | 16

9. 12. 2007, 10.00 | Uher Petr | JM-1.
2.900
87 / 20 | 37

15. 12. 2007, 10.00 | Novák Jiří | JM-1.
4.350
53 / 20 | 8

5. 1. 2008, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
2.650
80 / 20 | 14

19. 1. 2008, 10.00 | Matyáš Radek | JM-1.
4.000
73 / 20 | 15

20. 1. 2008, 10.00 | Střechovský Jan | 2. liga B
3.650
58 / 20 | 13

2. 2. 2008, 10.00 | Rujzl Bohumil | JM-1.
2.902
29 / 6 | 15

17. 2. 2008, 10.00 | Kopl Josef | JM-1.
4.830
61 / 20 | 11

2. 3. 2008, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
3.050

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14780 / 267 | 182.92
4.35
21.97180000 %
49 / 20 | 11

29. 9. 2007, 10.00 | Novák Jiří | JM-1.
2.450
17 / 20 | 2

13. 10. 2007, 10.00 | Valerian Mario | JM-1.
0.850
63 / 20 | 11

21. 10. 2007, 10.00 | Vašina Radoslav | JM-1.
3.150
57 / 20 | 7

28. 10. 2007, 09.00 | Hladký Jiří | JM-1.
2.850
78 / 20 | 17

10. 11. 2007, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM-1.
3.900
61 / 20 | 18

24. 11. 2007, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
3.050
65 / 20 | 11

9. 12. 2007, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
3.250
59 / 20 | 16

15. 12. 2007, 10.00 | Sedláček Vladimír | JM-1.
2.950
56 / 20 | 9

5. 1. 2008, 10.00 | Pochylý Otto | JM-1.
2.800
32 / 12 | 11

19. 1. 2008, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
2.66
87 / 20 | 15

20. 1. 2008, 10.00 | Střechovský Jan | 2. liga B
4.350
51 / 20 | 13

2. 2. 2008, 10.00 | Rujzl Bohumil | JM-1.
2.552
52 / 15 | 17

17. 2. 2008, 10.00 | Kopl Josef | JM-1.
3.46
53 / 20 | 8

2. 3. 2008, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
2.650

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14392 / 273 | 121.43
2.15
11.04230000 %
31 / 20 | 9

29. 9. 2007, 10.00 | Sedláček Vladimír | JM-1.
1.550
19 / 20 | 3

13. 10. 2007, 10.00 | Valerian Mario | JM-1.
0.950
20 / 20 | 7

21. 10. 2007, 10.00 | Vašina Radoslav | JM-1.
1.000
15 / 13 | 3

28. 10. 2007, 09.00 | Hladký Jiří | JM-1.
1.15
26 / 20 | 7

10. 11. 2007, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
1.300
37 / 20 | 6

24. 11. 2007, 10.00 | Hanák Jan | JM-1.
1.850
27 / 20 | 5

9. 12. 2007, 10.00 | Uher Petr | JM-1.
1.350
43 / 20 | 9

15. 12. 2007, 10.00 | Führlinger Patrik | JM-1.
2.150
40 / 20 | 10

5. 1. 2008, 10.00 | Pochylý Otto | JM-1.
2.002
26 / 20 | 12

19. 1. 2008, 10.00 | Matyáš Radek | JM-1.
1.300
27 / 20 | 6

20. 1. 2008, 10.00 | Střechovský Jan | 2. liga B
1.350
17 / 20 | 3

2. 2. 2008, 10.00 | Rujzl Bohumil | JM-1.
0.850
41 / 20 | 6

17. 2. 2008, 10.00 | Ocásek Jiří | JM-1.
2.050
23 / 20 | 6

2. 3. 2008, 10.00 | Hanák Jan | JM-1.
1.150

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171419 / 344 | 294.12
5.28
41.49120000 %
76 / 20 | 13

1. 10. 2006, 10.00 | Jakubec Jaroslav | JM-2.
3.80
69 / 20 | 15

14. 10. 2006, 10.00 | Skřivánek Jaroslav | JM-2.
3.45
90 / 20 | 15

21. 10. 2006, 10.00 | Chmelař Ladislav | JM-2.
4.50
63 / 20 | 15

4. 11. 2006, 10.00 | Svoboda Jiří | JM-2.
3.15
64 / 20 | 10

11. 11. 2006, 10.00 | Gavenda Milan | JM-2.
3.20
87 / 20 | 16

26. 11. 2006, 10.00 | Strmiska Jan | JM-2.
4.35
57 / 20 | 9

2. 12. 2006, 10.00 | Kropáček Milan | JM-2.
2.85
62 / 20 | 10

16. 12. 2006, 10.00 | Didi Ladislav | JM-2.
3.10
81 / 20 | 15

6. 1. 2007, 10.00 | Sedláček Vladimír | JM-2.
4.05
103 / 20 | 23

20. 1. 2007, 10.00 | Chmelař Ladislav | JM-2.
5.15
90 / 20 | 19

27. 1. 2007, 10.00 | Šibíček Jan | JM-2.
4.50
108 / 25 | 19

28. 1. 2007, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga B
4.320
88 / 20 | 28

10. 2. 2007, 10.00 | Máca Lubomír | JM-2.
4.40
87 / 20 | 15

25. 2. 2007, 14.30 | Vašina Radoslav | JM-2.
4.35
44 / 9 | 12

10. 3. 2007, 10.00 | Führlinger Patrik | JM-2.
4.880
132 / 25 | 29

11. 3. 2007, 10.00 | Frolek Robert | 2. liga B
5.280
118 / 25 | 25

1. 4. 2007, 10.00 | Holub Miloš | 2. liga B
4.720

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181209 / 380 | 223.18
4.55
32.50000000 %
42 / 20 | 11

1. 10. 2006, 10.00 | Jakubec Jaroslav | JM-2.
2.10
31 / 20 | 7

14. 10. 2006, 10.00 | Hradecký Rostislav | JM-2.
1.55
43 / 20 | 16

21. 10. 2006, 10.00 | Zapletal Karel | JM-2.
2.15
91 / 20 | 11

4. 11. 2006, 10.00 | Svoboda Jiří | JM-2.
4.55
47 / 20 | 6

11. 11. 2006, 10.00 | Motl Karel | JM-2.
2.35
76 / 20 | 16

26. 11. 2006, 10.00 | Vašina Radoslav | JM-2.
3.80
67 / 20 | 14

2. 12. 2006, 10.00 | Kropáček Milan | JM-2.
3.35
37 / 20 | 10

16. 12. 2006, 10.00 | Jakubec Jaroslav | JM-2.
1.85
87 / 20 | 20

6. 1. 2007, 10.00 | Špiřík František | JM-2.
4.35
79 / 25 | 11

14. 1. 2007, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga B
3.160
56 / 20 | 10

20. 1. 2007, 10.00 | Chmelař Ladislav | JM-2.
2.80
86 / 20 | 18

27. 1. 2007, 10.00 | Svoboda Jiří | JM-2.
4.30
85 / 25 | 15

28. 1. 2007, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga B
3.400
70 / 20 | 5

10. 2. 2007, 10.00 | Máca Lubomír | JM-2.
3.50
61 / 20 | 11

25. 2. 2007, 14.30 | Strmiska Jan | JM-2.
3.05
62 / 20 | 18

10. 3. 2007, 10.00 | Führlinger Patrik | JM-2.
3.10
110 / 25 | 22

11. 3. 2007, 10.00 | Frolek Robert | 2. liga B
4.400
79 / 25 | 12

1. 4. 2007, 10.00 | Holub Miloš | 2. liga B
3.160

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18568 / 370 | 121.53
2.20
15.26880000 %
18 / 20 | 4

1. 10. 2006, 10.00 | Jakubec Jaroslav | JM-2.
0.90
32 / 20 | 9

14. 10. 2006, 10.00 | Hradecký Rostislav | JM-2.
1.60
23 / 20 | 7

21. 10. 2006, 10.00 | Valerian Mario | JM-2.
1.15
23 / 20 | 5

4. 11. 2006, 10.00 | Šibíček Jan | JM-2.
1.15
40 / 20 | 8

11. 11. 2006, 10.00 | Motl Karel | JM-2.
2.00
34 / 20 | 8

26. 11. 2006, 10.00 | Strmiska Jan | JM-2.
1.70
13 / 20 | 3

2. 12. 2006, 10.00 | Kropáček Milan | JM-2.
0.65
39 / 20 | 12

16. 12. 2006, 10.00 | Jakubec Jaroslav | JM-2.
1.95
20 / 20 | 4

6. 1. 2007, 10.00 | Špiřík František | JM-2.
1.00
55 / 25 | 9

14. 1. 2007, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga B
2.202
28 / 18 | 11

20. 1. 2007, 10.00 | Hrubý Josef | JM-2.
1.55
31 / 20 | 11

27. 1. 2007, 10.00 | Šibíček Jan | JM-2.
1.55
34 / 25 | 6

28. 1. 2007, 10.00 | Pěček Vlastimil | 2. liga B
1.360
33 / 20 | 6

10. 2. 2007, 10.00 | Máca Lubomír | JM-2.
1.65
39 / 20 | 9

25. 2. 2007, 14.30 | Polášek Jan | JM-2.
1.95
25 / 12 | 8

10. 3. 2007, 10.00 | Führlinger Patrik | JM-2.
2.08
49 / 25 | 11

11. 3. 2007, 10.00 | Frolek Robert | 2. liga B
1.960
32 / 25 | 5

1. 4. 2007, 10.00 | Holub Miloš | 2. liga B
1.280