Červenka Josef st.

Závodní stůl

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
340 / 99 | 40.404
0.560
0.666
100.00000000 %
10 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 14.00 | Masár Stanislav | MR 3B dvojic
0.4160
16 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 16.00 | Korec Jaroslav | MR 3B dvojic
0.3200
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 19.30 | Kohout Štěpán | MR 3B dvojic
0.5602

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
228 / 66 | 30.424
0.440
0.545
140.00000000 %
17 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Šícha František | Přebor VČO na VS - 3B
0.4140
11 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Škop Pavel | Přebor VČO na VS - 3B
0.4400

2004/2005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
119 / 49 | 30.387
0.387
44.18600000 %
19 / 49 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2004, 14.00 | Kočička Petr | "LIGA ""C"""
0.3870

2003/2004

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
225 / 78 | 40.320
0.354
41.66670000 %
8 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2003, 14.00 | Novák Radek | "LIGA ""A"""
0.2660
17 / 48 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 12. 2003, 10.00 | Voštinka Tomáš | "LIGA ""A"""
0.3540

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6142 / 322 | 40.441
0.609
75.93580000 %
18 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2002, 10.00 | Doubek Vladimír | "LIGA ""A"""
0.3600
28 / 73 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2002, 12.00 | Kinač Milan | "LIGA ""A"""
0.3830
19 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2002, 14.00 | Hála Jan | "LIGA ""A"""
0.3800
25 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2002, 12.00 | Kavka Petr | "LIGA ""A"""
0.6090
24 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2002, 14.00 | Tichý Miloslav | "LIGA ""A"""
0.5210
28 / 62 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2002, 12.00 | Aleš Jan | "LIGA ""A"""
0.4510

2001/2002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
386 / 161 | 80.534
0.610
81.13210000 %
36 / 59 | 8
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2002, 10.00 | Tunkr Martin | "LIGA ""E"""
0.6100
33 / 71 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2002, 12.00 | Smolák Jaromír | "LIGA ""E"""
0.4642
17 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2002, 15.00 | Daněk Josef | "€_FIN.""C"""
0.5480

2000/2001

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
241 / 98 | 30.418
0.520
68.33330000 %
16 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2000, 13.00 | Toth Jiří | "LIGA ""A"""
0.3200
25 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2000, 16.00 | Mařík Miroslav | "LIGA ""A"""
0.5200

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4448 / 90 | 364.97
5.29
76.19050000 %
130 / 25 | 30
Závodní stůl: Volná hra
16. 10. 1999, 09.00 | Hudák Jan | 2.LIGA
5.200
138 / 30 | 36
Závodní stůl: Volná hra
22. 10. 1999, 17.00 | Hladík Petr | 2.LIGA
4.602
90 / 17 | 20
Závodní stůl: Volná hra
21. 11. 1999, 09.00 | Toth Jiří | 2.LIGA
5.290
90 / 18 | 28
Závodní stůl: Volná hra
4. 3. 2000, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | 2.LIGA
5.000

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3282 / 81 | 203.48
4.34
97.91670000 %
100 / 28 | 13
Závodní stůl: Kádr 47/2
16. 10. 1999, 09.00 | Palata Tomáš | 2.LIGA
3.572
100 / 23 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 10. 1999, 17.00 | Ševčík Jaroslav | 2.LIGA
4.342
82 / 30 | 17
Závodní stůl: Kádr 47/2
4. 3. 2000, 09.00 | Ševčík Jaroslav | 2.LIGA
2.730

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
286 / 53 | 71.62
1.65
86.86870000 %
48 / 30 | 7
Závodní stůl: Jednoband
13. 2. 2000, 09.00 | Absolon Jiří | 2.LIGA
1.600
38 / 23 | 5
Závodní stůl: Jednoband
13. 2. 2000, 14.00 | Ziogas Janis | 2.LIGA
1.650

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
233 / 91 | 40.362
0.487
97.05880000 %
20 / 41 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 2. 2000, 09.00 | Toth Jiří | 2.LIGA
0.4872
13 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 2. 2000, 14.00 | Hudák Jan | 2.LIGA
0.2600

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8795 / 208 | 363.82
5.35
97.94870000 %
150 / 28 | 27
Závodní stůl: Volná hra
22. 10. 1998, 17.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.LIGA
5.352
103 / 30 | 16
Závodní stůl: Volná hra
13. 12. 1998, 15.00 | Svoboda Pavel | 2.LIGA
3.430
97 / 30 | 18
Závodní stůl: Volná hra
18. 12. 1998, 17.00 | Kostka Martin | 2.LIGA
3.232
83 / 30 | 16
Závodní stůl: Volná hra
17. 1. 1999, 09.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.LIGA
2.762
140 / 30 | 36
Závodní stůl: Volná hra
22. 1. 1999, 17.00 | Novotný Aleš | 2.LIGA
4.662
222 / 60 | 28
Závodní stůl: Volná hra
1. 5. 1999, 00.00 | Červenka Josef st. | Přebor VČO (HRADEC KRÁLOVÉ)
3.700

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2140 / 52 | 142.69
3.86
90.32260000 %
85 / 22 | 14
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 1. 1999, 09.00 | Kočička Petr | 2.LIGA
3.860
55 / 30 | 8
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 1. 1999, 17.00 | Novotný Aleš | 2.LIGA
1.832

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4302 / 90 | 373.35
5.60
50.33330000 %
40 / 21 | 12
Závodní stůl: Volná hra
19. 10. 1997, 14.00 | Absolon Jiří | "LIGA ""B"""
1.900
140 / 25 | 37
Závodní stůl: Volná hra
3. 12. 1997, 17.00 | Marek Pavel | "LIGA ""B"""
5.600
19 / 18 | 4
Závodní stůl: Volná hra
7. 3. 1998, 09.00 | Toth Jiří | "LIGA ""B"""
1.050
103 / 26 | 19
Závodní stůl: Volná hra
7. 3. 1998, 13.00 | Absolon Jiří | "LIGA ""B"""
3.960

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3240 / 57 | 244.21
5.00
80.00000000 %
100 / 20 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 12. 1997, 16.00 | Procházka Jaroslav | "LIGA ""B"""
5.002
100 / 22 | 24
Závodní stůl: Kádr 47/2
7. 3. 1998, 09.00 | Toth Jiří | "LIGA ""B"""
4.542
40 / 15 | 15
Závodní stůl: Kádr 47/2
7. 3. 1998, 13.00 | Absolon Jiří | "LIGA ""B"""
2.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4153 / 120 | 91.27
1.43
95.62500000 %
36 / 30 | 7
Závodní stůl: Jednoband
8. 11. 1997, 10.00 | Marek Pavel | "LIGA ""B"""
1.202
32 / 30 | 9
Závodní stůl: Jednoband
8. 11. 1997, 13.00 | Procházka Jaroslav | "LIGA ""B"""
1.060
42 / 30 | 6
Závodní stůl: Jednoband
3. 12. 1997, 17.00 | Marek Pavel | "LIGA ""B"""
1.401
43 / 30 | 8
Závodní stůl: Jednoband
9. 3. 1998, 17.00 | Kočička Petr | "LIGA ""B"""
1.432

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
114 / 50 | 30.280
0.280
73.68420000 %
14 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 12. 1997, 16.00 | Procházka Jaroslav | "LIGA ""B"""
0.2800

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5687 / 119 | 505.77
7.42
93.98080000 %
115 / 24 | 31
Závodní stůl: Volná hra
10. 1. 1997, 16.00 | Mrkvička Jaroslav | "LIGA ""B"""
4.790
131 / 30 | 17
Závodní stůl: Volná hra
15. 2. 1997, 15.00 | Šlambor Aleš | "LIGA ""B"""
4.362
150 / 25 | 50
Závodní stůl: Volná hra
8. 4. 1997, 16.00 | Toth Jiří | "LIGA ""B"""
6.002
141 / 19 | 29
Závodní stůl: Volná hra
8. 4. 1997, 19.00 | Kočička Petr | "LIGA ""B"""
7.420
150 / 21 | 37
Závodní stůl: Volná hra
9. 4. 1997, 16.00 | Nermuť Zdeněk | "LIGA ""B"""
7.142

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
184 / 30 | 102.80
2.80
100.00000000 %
84 / 30 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 2. 1997, 15.00 | Šlambor Aleš | "LIGA ""B"""
2.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
295 / 55 | 91.72
2.00
100.00000000 %
45 / 30 | 8
Závodní stůl: Jednoband
26. 3. 1997, 16.00 | Mrkvička Martin | "LIGA ""B"""
1.502
50 / 25 | 9
Závodní stůl: Jednoband
9. 4. 1997, 19.00 | Procházka Jaroslav | "LIGA ""B"""
2.001

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7618 / 116 | 515.32
6.81
83.33330000 %
294 / 49 | 51
Závodní stůl: Volná hra
24. 11. 1995, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - kvalifikace (BILLARD PLZEŇ)
6.002
74 / 16 | 17
Závodní stůl: Volná hra
25. 11. 1995, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina B (BILLARD PLZEŇ)
4.620
150 / 22 | 30
Závodní stůl: Volná hra
6. 12. 1995, 16.00 | Kočička Petr | "2.LIGA ""B"""
6.812
100 / 29 | 32
Závodní stůl: Volná hra
6. 3. 1996, 16.00 | Nermuť Zdeněk | "2.LIGA ""B"""
3.440

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6574 / 123 | 404.66
6.25
100.00000000 %
100 / 16 | 40
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 11. 1995, 15.00 | Šlambor Aleš | "2.LIGA ""B"""
6.252
174 / 33 | 32
Závodní stůl: Kádr 47/2
24. 11. 1995, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - kvalif. B (BILLARD PLZEŇ)
5.272
100 / 27 | 17
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 12. 1995, 16.00 | Otčenášek Jiří st. | "2.LIGA ""B"""
3.702
100 / 24 | 23
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 3. 1996, 16.00 | Tázler Jaroslav | "2.LIGA ""B"""
4.162
100 / 23 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
16. 3. 1996, 09.00 | Fiedler Tomáš | "2.LIGA ""B"""
4.342

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7276 / 157 | 111.75
2.45
90.44120000 %
50 / 24 | 11
Závodní stůl: Jednoband
11. 11. 1995, 15.00 | Šlambor Aleš | "2.LIGA ""B"""
2.082
36 / 30 | 9
Závodní stůl: Jednoband
10. 12. 1995, 09.00 | Felgr Miloslav | "2.LIGA ""B"""
1.202
95 / 40 | 11
Závodní stůl: Jednoband
17. 12. 1995, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina B (BILLARD PLZEŇ)
2.370
37 / 25 | 4
Závodní stůl: Jednoband
16. 3. 1996, 14.00 | Toth Jiří | "2.LIGA ""B"""
1.480
58 / 38 | 10
Závodní stůl: Jednoband
24. 3. 1996, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand Prix v technických disciplínách | "GRAND PRIX - skup. ""A""" (BC OSTRAVA)
1.520

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
240 / 64 | 30.625
0.769
100.00000000 %
20 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 3. 1996, 09.00 | Fiedler Tomáš | "2.LIGA ""B"""
0.7692
20 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 3. 1996, 14.00 | Absolon Jiří | "2.LIGA ""B"""
0.5262

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6269 / 69 | 243.89
4.61
0.00000000 %
98 / 23 | 24
Závodní stůl: Kádr 71/2
16. 12. 1995, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina A (BILLARD PLZEŇ)
4.260
108 / 26 | 16
Závodní stůl: Kádr 71/2
3. 2. 1996, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand Prix v technických disciplínách | "GRAND PRIX - skup. ""B""" (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
4.150
63 / 20 | 12
Závodní stůl: Kádr 71/2
23. 3. 1996, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand Prix v technických disciplínách | "GRAND PRIX - skup. ""B""" (BC OSTRAVA)
3.150

1994/1995

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2103 / 26 | 193.96
4.37
0.00000000 %
103 / 26 | 19
Závodní stůl: Kádr 47/2
5. 5. 1995, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
3.960

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8129 / 311 | 70.414
1.111
100.00000000 %
35 / 81 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 1994, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.4322
20 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 1995, 16.00 | Kočička Petr | "2.LIGA ""B"""
0.4871
20 / 18 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 1995, 16.00 | Kubelka Pavel | "2.LIGA ""B"""
1.1112
54 / 171 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 1995, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand Prix v trojbandu | Kvalif. GRAND PRIX skup.A (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
0.3150

1993/1994

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
193 / 30 | 173.10
3.10
78.15130000 %
93 / 30 | 17
Závodní stůl: Volná hra
7. 11. 1993, 09.00 | Toth Jiří | 2.LIGA
3.100

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
261 / 60 | 71.01
1.36
91.04480000 %
20 / 30 | 7
Závodní stůl: Jednoband
10. 10. 1993, 09.00 | Kočička Petr | 2.LIGA
0.660
41 / 30 | 6
Závodní stůl: Jednoband
6. 2. 1994, 09.00 | Absolon Jiří | 2.LIGA
1.360

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
470 / 200 | 50.350
0.400
97.22220000 %
18 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 1993, 09.00 | Toth Jiří | 2.LIGA
0.3600
13 / 50 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 1993, 09.00 | Mrkvička Martin | 2.LIGA
0.2602
19 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 1994, 09.00 | Absolon Jiří | 2.LIGA
0.3802
20 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 1994, 09.00 | Kubelka Pavel | 2.LIGA
0.4001

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121620 / 226 | 59 | 197.16
12.50
90.00000000 %
102 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2019, 13.00 | Nikl Antonín | VČ TD 2.třída
4.080
150 / 21 | 24
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2019, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ TD 2.třída
7.142
112 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2019, 13.30 | Černý Luděk | VČ TD 2.třída
4.482
150 / 12 | 40
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 13.00 | Kočička Petr | VČ TD 2.třída
12.502
150 / 14 | 59
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2019, 10.00 | Kučera Jan | VČ TD 2.třída
10.712
136 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 13.00 | Valášek František | VČ TD 2.třída
5.442
150 / 17 | 40
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2020, 11.00 | Valášek František | VČ TD 2.třída
8.822
150 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2020, 13.00 | Kuchař František | VČ TD 2.třída
7.502
92 / 13 | 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2020, 10.00 | Urban Jaroslav | VČ TD 2.třída
7.070
150 / 23 | 35
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2020, 10.00 | Sucharda Antonín | VČ TD 2.třída
6.522
128 / 13 | 43
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2020, 13.00 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
9.840
150 / 18 | 28
Malý stůl: Volná hra
20. 6. 2020, 13.00 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
8.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121075 / 181 | 61 | 155.93
10.00
89.58330000 %
74 / 18 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 14.20 | Králíček Pavel | VČ TD 2.třída
4.110
100 / 16 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 11.20 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
6.252
52 / 22 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2019, 14.50 | Černý Luděk | VČ TD 2.třída
2.360
72 / 13 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 14.20 | Kočička Petr | VČ TD 2.třída
5.530
77 / 18 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2019, 11.20 | Žižka Josef | VČ TD 2.třída
4.270
100 / 10 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 14.20 | Valášek František | VČ TD 2.třída
10.002
100 / 11 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2020, 12.20 | Valášek František | VČ TD 2.třída
9.092
100 / 10 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2020, 14.20 | Černý Luděk | VČ TD 2.třída
10.002
100 / 17 | 23 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2020, 11.20 | Urban Jaroslav | VČ TD 2.třída
5.882
100 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2020, 11.20 | Štěpán Milan | VČ TD 2.třída
5.002
100 / 10 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2020, 14.20 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
10.002
100 / 16 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 6. 2020, 14.20 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
6.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12506 / 172 | 26 | 82.94
6.25
84.33330000 %
50 / 8 | 26
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 15.20 | Králíček Pavel | VČ TD 2.třída
6.252
50 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 12.20 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
2.942
19 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2019, 15.50 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
1.260
50 / 14 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 15.20 | Cvetanov Krasimir | VČ TD 2.třída
3.572
43 / 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2019, 12.20 | Žižka Josef | VČ TD 2.třída
2.520
50 / 12 | 13
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 15.20 | Jirout Ivo | VČ TD 2.třída
4.162
50 / 21 | 13
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2020, 13.20 | Jirout Ivo | VČ TD 2.třída
2.382
10 / 9 | 3
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2020, 15.20 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
1.110
50 / 22 | 8 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2020, 12.20 | Urban Jaroslav | VČ TD 2.třída
2.272
50 / 9 | 14
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2020, 12.20 | Sucharda Antonín | VČ TD 2.třída
5.552
34 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2020, 15.20 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
2.120
50 / 12 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 6. 2020, 15.20 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
4.162

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15367 / 557 | 6 | 30.658
1.000
81.55560000 %
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2019, 13.00 | Novák Jan | VČ 3B 1.třída
0.8822
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2019, 14.10 | Štancl Jan | VČ 3B 1.třída
0.9092
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2019, 15.20 | Farkaš David | VČ 3B 1.třída
0.4250
27 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 10.00 | Ciasto Libor | VČ 3B 1.třída
0.6752
16 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.10 | Skalický Jaroslav | VČ 3B 1.třída
0.4000
30 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 12.20 | Kočička Petr | VČ 3B 1.třída
1.0002
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2020, 10.00 | Novák Jan | VČ 3B 1.třída
0.5752
24 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2020, 11.10 | Farkaš David | VČ 3B 1.třída
0.7740
21 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2020, 12.20 | Štancl Jan | VČ 3B 1.třída
0.6360
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 13.00 | Frieda Jan | VČ 3B 1.třída
0.8332
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 14.10 | Ciasto Libor | VČ 3B 1.třída
0.6002
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 15.20 | Kočička Petr | VČ 3B 1.třída
0.6252
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2020, 10.00 | Chládek Roman | VČ 3B 1.třída
0.5002
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2020, 11.10 | Bohadlo Libor | VČ 3B 1.třída
0.5252
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2020, 12.20 | Nemeš Jiří | VČ 3B 1.třída
0.7252

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121489 / 253 | 535.88
10.50
82.72220000 %
29 / 15 | 6
Malý stůl: Volná hra
8. 9. 2018, 09.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
1.930
107 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2018, 10.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
4.280
150 / 15 | 35
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2018, 09.00 | Staněk Jiří | VČ - TD 2.třída
10.002
135 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2018, 09.00 | Valášek František | VČ - TD 2.třída
5.402
146 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2018, 09.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
5.842
150 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2018, 09.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
7.502
105 / 10 | 53
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2019, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
10.500
111 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2019, 09.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
4.440
138 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2019, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
5.520
150 / 23 | 26
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2019, 13.00 | Valášek František | VČ - TD 2.třída
6.522
118 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2019, 09.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
4.722
150 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2019, 13.30 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
7.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121097 / 193 | 375.68
11.50
91.41670000 %
100 / 14 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 9. 2018, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
7.142
94 / 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2018, 11.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
5.220
100 / 19 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
5.262
100 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 10.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
6.662
46 / 10 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2018, 10.00 | Kočička Petr | VČ - TD 2.třída
4.600
100 / 16 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 10.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
6.252
69 / 6 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 11.00 | Sedláček Petr | VČ - TD 2.třída
11.500
100 / 16 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2019, 10.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
6.252
95 / 16 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 11.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
5.930
98 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2019, 14.00 | Valášek František | VČ - TD 2.třída
3.922
100 / 16 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 10.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
6.252
95 / 22 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2019, 14.30 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
4.310

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11548 / 162 | 253.38
8.33
99.63640000 %
48 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 9. 2018, 11.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
2.520
50 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2018, 12.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
4.162
50 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 11.00 | Valášek František | VČ - TD 2.třída
2.502
50 / 16 | 16
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2018, 11.00 | Kočička Petr | VČ - TD 2.třída
3.122
50 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 11.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.772
50 / 11 | 15
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 12.00 | Sedláček Petr | VČ - TD 2.třída
4.542
50 / 6 | 25
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2019, 11.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
8.332
50 / 14 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 12.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.572
50 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2019, 15.00 | Štancl Jan | VČ - TD 2.třída
2.082
50 / 13 | 17
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 11.00 | Kočička Petr | VČ - TD 2.třída
3.842
50 / 9 | 20
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2019, 15.30 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
5.552

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12276 / 421 | 100.655
0.909
76.66670000 %
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 10.00 | Havelka Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.5750
25 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 11.20 | Absolon Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.7570
25 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 12.40 | Toth Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.8330
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2018, 10.00 | Dyrc Karel | VČ - 3B 1.třída
0.5251
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2018, 11.20 | Köhler Petr | VČ - 3B 1.třída
0.7892
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2018, 12.40 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.9092
27 / 40 | 10
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 10.00 | Skalický Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
0.6752
13 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 11.20 | Kočička Petr | VČ - 3B 1.třída
0.6190
15 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 12.40 | Řehůřek Luděk | VČ - 3B 1.třída
0.5170
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - 3B 1.třída
0.4750
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 11.20 | Procházka Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
0.8102
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 12.40 | Staněk Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.4502

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121369 / 216 | 576.33
13.63
76.05560000 %
150 / 16 | 40
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2017, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 2.třída
9.372
150 / 11 | 57
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2017, 09.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
13.632
5 / 5 | 2
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2017, 09.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.000
87 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2017, 09.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 2.třída
3.482
128 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2017, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
6.400
140 / 25 | 50
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2017, 09.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
5.602
150 / 21 | 47
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2018, 09.00 | Kučera Jan | VČ - TD 2.třída
7.142
150 / 23 | 32
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2018, 10.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
6.522
60 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2018, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.400
150 / 15 | 34
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2018, 09.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 2.třída
10.002
150 / 13 | 48
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2018, 09.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
11.532
49 / 17 | 25
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2018, 09.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.880

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121097 / 213 | 515.15
14.28
91.41670000 %
100 / 22 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2017, 11.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 2.třída
4.542
91 / 13 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
7.000
86 / 14 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2017, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
6.140
100 / 22 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2017, 10.00 | Polák František | VČ - TD 2.třída
4.542
91 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2017, 11.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
3.640
100 / 7 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2017, 10.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
14.282
100 / 24 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2018, 10.00 | Kučera Jan | VČ - TD 2.třída
4.162
100 / 13 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 11.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
7.692
51 / 18 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2018, 11.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
2.830
100 / 18 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 2.třída
5.552
93 / 16 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2018, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
5.810
85 / 21 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2018, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
4.040

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12489 / 175 | 252.79
5.00
81.50000000 %
50 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2017, 12.00 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
2.632
50 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 11.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
2.772
0
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 15.20 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
2
50 / 10 | 25
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2017, 11.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
5.002
50 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2017, 11.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
3.332
50 / 10 | 17
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2017, 12.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
5.002
45 / 16 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 11.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.810
50 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2018, 11.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
3.572
22 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 12.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
1.150
22 / 14 | 4
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2018, 12.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.570
50 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 11.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 2.třída
2.632
50 / 21 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2018, 11.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.382

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18457 / 652 | 90.700
1.080
84.62960000 %
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.00 | Skalický Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.05 | Kočička Petr | VČ - 3B 1.třída
0.7692
9 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.10 | Řehůřek Luděk | VČ - 3B 1.třída
0.3910
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2017, 10.00 | Havelka Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.7002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2017, 10.05 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
0.5000
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2017, 10.10 | Absolon Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.6251
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.00 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.7251
27 / 25 | 9
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.05 | Ettel Milan | VČ - 3B 1.třída
1.0800
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.10 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.00 | Kočička Petr | VČ - 3B 1.třída
0.8572
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.05 | Skalický Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
0.4750
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.10 | Řehůřek Luděk | VČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2018, 10.00 | Král Petr | VČ - 3B 1.třída
0.7502
21 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2018, 10.05 | Toth Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.6170
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2018, 10.10 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
0.7660
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2018, 10.00 | Ševčík Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
0.8331
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2018, 10.05 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.5752
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2018, 10.10 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.6000

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101083 / 191 | 465.67
8.30
54.15000000 %
128 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2016, 10.00 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
6.400
117 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2016, 13.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - TD 1.třída
5.852
124 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2016, 13.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 1.třída
6.202
125 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2016, 13.00 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
6.250
65 / 13 | 14
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2016, 13.00 | Štok Radek | VČ - TD 1.třída
5.000
84 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2016, 13.00 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
4.202
113 / 18 | 29
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2016, 10.00 | Šolc Kamil | VČ - TD 1.třída
6.270
166 / 20 | 46
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2017, 13.00 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
8.302
113 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2017, 10.00 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
5.650
48 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2017, 13.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 1.třída
2.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101064 / 185 | 375.75
10.00
70.93330000 %
125 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2016, 11.10 | Král Petr | VČ - TD 1.třída
6.250
98 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2016, 14.10 | Mrkvička Jaroslav | VČ - TD 1.třída
4.902
76 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2016, 14.10 | Hanuš Jiří | VČ - TD 1.třída
3.800
82 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2016, 14.10 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
4.100
111 / 18 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2016, 14.10 | Štok Radek | VČ - TD 1.třída
6.160
109 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 14.10 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
5.452
97 / 13 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2016, 11.10 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
7.460
119 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2017, 14.10 | Král Petr | VČ - TD 1.třída
5.950
97 / 19 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2017, 11.10 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
5.100
150 / 15 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2017, 14.10 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 1.třída
10.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10523 / 177 | 212.95
5.00
87.16670000 %
57 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2016, 12.10 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
2.852
58 / 18 | 21
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2016, 15.10 | Mrkvička Jaroslav | VČ - TD 1.třída
3.220
56 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2016, 15.10 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 1.třída
2.802
33 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2016, 15.10 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
1.650
55 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2016, 15.10 | Kolembář Petr | VČ - TD 1.třída
3.230
60 / 12 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 15.10 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
5.002
47 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2016, 12.10 | Svoboda Pavel | VČ - TD 1.třída
3.130
41 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 15.10 | Král Petr | VČ - TD 1.třída
2.050
56 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2017, 12.10 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
2.800
60 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2017, 15.10 | Kočička Petr | VČ - TD 1.třída
4.001

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12287 / 417 | 50.688
0.937
79.72220000 %
28 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 09.00 | Ettel Milan | VČ - 3B 1.třída
0.9030
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 12.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 1.třída
0.7000
22 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 16.30 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.6280
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 10.30 | Ettel Milan | VČ - 3B 1.třída
0.8822
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 12.00 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.6752
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 15.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 1.třída
0.9372
18 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 10.30 | Ettel Milan | VČ - 3B 1.třída
0.5620
15 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 13.30 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 1.třída
0.4280
18 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 16.30 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.6920
25 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2017, 10.30 | Ettel Milan | VČ - 3B 1.třída
0.7810
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2017, 13.30 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.5000
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2017, 16.30 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.6502

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141790 / 247 | 607.24
11.76
63.92860000 %
136 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2015, 13.00 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
6.802
187 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2015, 10.00 | Havránek Hynek | VČ - TD 1.třída
9.352
81 / 12 | 20
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 13.00 | Bareš Petr | VČ - TD 1.třída
6.750
41 / 11 | 17
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2015, 10.00 | Král Petr | VČ - TD 1.třída
3.720
123 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2015, 13.00 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
6.150
160 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2015, 13.00 | Šolc Kamil | VČ - TD 1.třída
8.002
51 / 15 | 39
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2015, 10.00 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
3.400
102 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2016, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - TD 1.třída
5.100
200 / 17 | 60
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2016, 13.00 | Havránek Hynek | VČ - TD 1.třída
11.762
140 / 19 | 25
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2016, 10.00 | Flégl Tomáš | VČ - TD 1.třída
7.360
80 / 14 | 15
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2016, 13.00 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
5.710
137 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2016, 10.00 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
6.850
152 / 20 | 40
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2016, 10.00 | Palata Tomáš | VČ - TD 1.třída
7.602
200 / 19 | 38
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 13.00 | Zelinka David | VČ - TD 1.třída
10.522

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141492 / 272 | 385.48
7.05
71.04760000 %
85 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2015, 14.10 | Mrkvička Jaroslav | VČ - TD 1.třída
4.250
110 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 11.10 | Havránek Hynek | VČ - TD 1.třída
5.500
120 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 14.10 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 1.třída
6.002
105 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 11.10 | Král Petr | VČ - TD 1.třída
5.252
120 / 17 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2015, 14.10 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
7.050
107 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 14.10 | Šolc Kamil | VČ - TD 1.třída
5.352
83 / 15 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2015, 11.10 | Zelinka David | VČ - TD 1.třída
5.530
97 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2016, 11.10 | Mrkvička Jaroslav | VČ - TD 1.třída
4.852
95 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2016, 14.10 | Havránek Hynek | VČ - TD 1.třída
4.750
134 / 20 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2016, 11.10 | Flégl Tomáš | VČ - TD 1.třída
6.702
99 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2016, 14.10 | Král Petr | VČ - TD 1.třída
4.950
78 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2016, 11.10 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
3.900
135 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2016, 11.10 | Palata Tomáš | VČ - TD 1.třída
6.752
124 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2016, 14.10 | Zelinka David | VČ - TD 1.třída
6.202

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14706 / 225 | 203.13
4.33
84.04760000 %
57 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2015, 15.00 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
2.852
60 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2015, 12.00 | Hazuka Petr | VČ - TD 1.třída
3.522
60 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 15.00 | Bareš Petr | VČ - TD 1.třída
4.002
60 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 12.00 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
3.152
50 / 14 | 20
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2015, 15.00 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
3.570
46 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 15.00 | Svoboda Pavel | VČ - TD 1.třída
2.302
48 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2015, 12.00 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
2.402
26 / 6 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2016, 12.00 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
4.330
49 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2016, 15.00 | Fornůsek Tomáš | VČ - TD 1.třída
2.452
60 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2016, 12.00 | Bareš Petr | VČ - TD 1.třída
4.002
60 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 15.00 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
3.152
60 / 16 | 17
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2016, 12.00 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
3.752
42 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2016, 12.00 | Svoboda Pavel | VČ - TD 1.třída
2.800
28 / 9 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2016, 15.00 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
3.110

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12276 / 371 | 70.743
1.153
76.66670000 %
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 10.30 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.1532
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 13.30 | Absolon Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.8332
21 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 16.30 | Škop Pavel | VČ - 3B 1.třída
1.0000
24 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2015, 10.30 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
0.6000
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2015, 13.30 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.4000
18 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2015, 16.30 | Hudák Jan | VČ - 3B 1.třída
0.6200
24 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 10.30 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
0.6002
22 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 12.00 | Hudák Jan | VČ - 3B 1.třída
1.0470
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 15.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
0.7892
16 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2016, 10.30 | Mrkvička Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
0.5710
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2016, 13.30 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
1.1112
15 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2016, 16.30 | Tichák Josef | VČ - 3B 1.třída
0.6000

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131663 / 242 | 626.87
12.50
63.96150000 %
113 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2014, 13.00 | Tázler Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
5.652
152 / 20 | 57
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
7.600
100 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2014, 13.00 | Stolín Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
5.000
99 / 17 | 29
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2014, 10.00 | Zelinka David | 1.třída Východní Čechy
5.820
106 / 18 | 33
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2014, 13.00 | Fornůsek Tomáš | 1.třída Východní Čechy
5.880
182 / 20 | 62
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2014, 13.00 | Havelka Jiří | 1.třída Východní Čechy
9.102
128 / 20 | 42
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2014, 13.00 | Kníže Martin | 1.třída Východní Čechy
6.402
60 / 16 | 23
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2015, 10.00 | Novotný Aleš | 1.třída Východní Čechy
3.750
200 / 16 | 52
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2015, 10.00 | Šolc Kamil | 1.třída Východní Čechy
12.502
90 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2015, 13.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
4.500
174 / 18 | 40
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Kolembář Petr | 1.třída Východní Čechy
9.660
114 / 17 | 25
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2015, 10.00 | Král Petr | 1.třída Východní Čechy
6.700
145 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2015, 10.00 | Skalický Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
7.252

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131368 / 247 | 465.53
9.37
70.15380000 %
119 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2014, 13.00 | Tázler Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
5.952
150 / 16 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2014, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
9.372
144 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 13.00 | Stolín Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
7.202
59 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2014, 10.00 | Kraus Radim | 1.třída Východní Čechy
3.930
105 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 14.30 | Fornůsek Tomáš | 1.třída Východní Čechy
5.252
91 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2014, 14.30 | Král Petr | 1.třída Východní Čechy
4.550
116 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2014, 14.30 | Kníže Martin | 1.třída Východní Čechy
5.802
62 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2015, 10.00 | Tázler Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
3.100
75 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2015, 10.00 | Stolín Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
3.750
93 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 13.00 | Mrkvička Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
4.652
101 / 16 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2015, 10.00 | Fornůsek Tomáš | 1.třída Východní Čechy
6.310
130 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2015, 10.00 | Král Petr | 1.třída Východní Čechy
6.500
123 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2015, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
6.152

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13607 / 215 | 202.82
4.00
77.82050000 %
51 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2014, 13.00 | Novotný Aleš | 1.třída Východní Čechy
2.680
55 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2014, 10.00 | Janík Jiří | 1.třída Východní Čechy
2.752
60 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 13.00 | Svoboda Pavel | 1.třída Východní Čechy
4.002
27 / 10 | 10
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2014, 10.00 | Kraus Radim | 1.třída Východní Čechy
2.700
31 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 15.30 | Fornůsek Tomáš | 1.třída Východní Čechy
1.552
60 / 16 | 16
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2014, 16.00 | Král Petr | 1.třída Východní Čechy
3.752
34 / 10 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2014, 15.30 | Kočička Petr | 1.třída Východní Čechy
3.400
60 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 10.00 | Novotný Aleš | 1.třída Východní Čechy
4.001
35 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2015, 10.00 | Svoboda Pavel | 1.třída Východní Čechy
1.750
42 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 13.00 | Mrkvička Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
2.102
45 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2015, 10.00 | Kolembář Petr | 1.třída Východní Čechy
2.250
47 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2015, 10.00 | Král Petr | 1.třída Východní Čechy
3.130
60 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2015, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
4.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16322 / 507 | 70.635
1.000
74.02300000 %
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 10.30 | Hurdálek Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.7000
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 12.00 | Stolín Jaroslav | 3B 1.třída Východní Čechy
0.8822
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 15.00 | Foff Petr | 3B 1.třída Východní Čechy
0.7692
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | 3B 1.třída Východní Čechy
0.4002
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 12.00 | Štěpán Milan | 3B 1.třída Východní Čechy
0.6002
16 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 16.30 | Škop Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
1.0000
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 10.30 | Králíček Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.9092
19 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 13.30 | Janík Jiří | 3B 1.třída Východní Čechy
0.6550
21 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 16.30 | Hudák Jan | 3B 1.třída Východní Čechy
0.5520
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 10.30 | Hurdálek Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.6001
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 13.30 | Foff Petr | 3B 1.třída Východní Čechy
0.5002
27 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 16.30 | Tichák Josef | 3B 1.třída Východní Čechy
0.7100
10 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Křížek Miloslav | Oblastní přebor VČO 3B
0.5002
14 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Král Petr | Oblastní přebor VČO 3B
0.7002
7 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Marek Jan | Oblastní přebor VČO 3B
0.3500
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Absolon Jiří | Oblastní přebor VČO 3B
0.4331

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131728 / 213 | 748.11
22.22
66.46150000 %
132 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2013, 13.30 | Novotný Aleš | 1.třída Východní Čechy
6.600
137 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2013, 13.30 | Florek Josef | 1.třída Východní Čechy
6.850
200 / 24 | 36
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2013, 13.30 | Král Petr | 1.třída Východní Čechy
8.332
200 / 9 | 49
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2013, 13.30 | Flégl Tomáš | 1.třída Východní Čechy
22.222
60 / 12 | 20
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2013, 14.00 | Kolembář Petr | 1.třída Východní Čechy
5.000
200 / 9 | 74
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2013, 13.30 | Nemeš Jiří | 1.třída Východní Čechy
22.222
84 / 18 | 18
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2013, 13.30 | Zadrobílek Roman | 1.třída Východní Čechy
4.660
5 / 3 | 3
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2013, 13.30 | Fornůsek Tomáš | 1.třída Východní Čechy
1.660
146 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2014, 13.00 | Tázler Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
5.842
128 / 21 | 24
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2014, 10.00 | Florek Josef | 1.třída Východní Čechy
6.090
77 / 9 | 31
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2014, 10.00 | Absolon Jiří | 1.třída Východní Čechy
8.550
159 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2014, 10.00 | Kníže Martin | 1.třída Východní Čechy
6.360
200 / 18 | 47
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2014, 10.00 | Köhler Petr | 1.třída Východní Čechy
11.112

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131739 / 260 | 556.68
10.71
89.17950000 %
150 / 18 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2013, 14.30 | Novotný Aleš | 1.třída Východní Čechy
8.331
109 / 18 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2013, 13.30 | Hurdálek Pavel | 1.třída Východní Čechy
6.050
88 / 16 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2013, 15.00 | Absolon Jiří | 1.třída Východní Čechy
5.500
124 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2013, 14.30 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
4.960
150 / 21 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 14.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
7.142
141 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2013, 14.30 | Köhler Petr | 1.třída Východní Čechy
5.642
150 / 20 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2013, 15.00 | Zadrobílek Roman | 1.třída Východní Čechy
7.502
150 / 17 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2013, 15.00 | Kolembář Petr | 1.třída Východní Čechy
8.822
110 / 25 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2014, 13.00 | Tázler Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
4.400
137 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2014, 10.00 | Florek Josef | 1.třída Východní Čechy
6.850
150 / 14 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 10.00 | Král Petr | 1.třída Východní Čechy
10.712
130 / 17 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2014, 10.00 | Kníže Martin | 1.třída Východní Čechy
7.640
150 / 24 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2014, 10.00 | Köhler Petr | 1.třída Východní Čechy
6.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13678 / 212 | 173.19
6.66
86.92310000 %
60 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2013, 16.00 | Novotný Aleš | 1.třída Východní Čechy
3.752
60 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2013, 13.30 | Hurdálek Pavel | 1.třída Východní Čechy
4.002
60 / 24 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2013, 16.00 | Absolon Jiří | 1.třída Východní Čechy
2.502
60 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2013, 16.00 | Flégl Tomáš | 1.třída Východní Čechy
3.151
18 / 10 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 14.00 | Kolembář Petr | 1.třída Východní Čechy
1.800
52 / 12 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2013, 16.00 | Nemeš Jiří | 1.třída Východní Čechy
4.330
60 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2013, 16.30 | Janík Jiří | 1.třída Východní Čechy
5.002
60 / 9 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2013, 16.00 | Kolembář Petr | 1.třída Východní Čechy
6.662
60 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2014, 13.00 | Novotný Aleš | 1.třída Východní Čechy
2.402
43 / 13 | 16
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2014, 10.00 | Hurdálek Pavel | 1.třída Východní Čechy
3.300
32 / 16 | 5
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2014, 10.00 | Šlambor Aleš | 1.třída Východní Čechy
2.000
53 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2014, 10.00 | Flégl Tomáš | 1.třída Východní Čechy
2.520
60 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2014, 10.00 | Nemeš Jiří | 1.třída Východní Čechy
3.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12285 / 408 | 70.698
1.153
79.16670000 %
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 10.30 | Kočička Petr | 3B 1.třída Východní Čechy
0.8101
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 12.00 | Králíček Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.9092
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 15.00 | Janík Jiří | 3B 1.třída Východní Čechy
0.6752
13 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2013, 09.00 | Tichák Josef | 3B 1.třída Východní Čechy
0.5900
25 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2013, 12.00 | Mikysa Jiří | 3B 1.třída Východní Čechy
0.6252
30 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2013, 16.30 | Červenka Michal | 3B 1.třída Východní Čechy
1.1532
12 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 09.00 | Kočička Petr | 3B 1.třída Východní Čechy
0.4280
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 12.00 | Hurdálek Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.7502
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 16.30 | Hudák Jan | 3B 1.třída Východní Čechy
0.6750
23 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 10.30 | Kočička Petr | 3B 1.třída Východní Čechy
0.5750
18 / 35 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 13.30 | Janík Jiří | 3B 1.třída Východní Čechy
0.5140
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 16.30 | Škop Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.7400

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121934 / 265 | 667.29
11.11
80.58330000 %
200 / 25 | 59
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2012, 10.00 | Köhler Petr | 1.třída - Východní Čechy
8.002
171 / 25 | 57
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2012, 09.00 | Havránek Hynek | 1.třída - Východní Čechy
6.842
200 / 23 | 39
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2012, 10.00 | Janík Jiří | 1.třída - Východní Čechy
8.692
171 / 25 | 38
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2012, 09.00 | Staněk Jiří | 1.třída - Východní Čechy
6.842
200 / 18 | 27
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2012, 09.00 | Řada Josef | 1.třída - Východní Čechy
11.112
71 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2012, 09.00 | Ulbrych Jaroslav | 1.třída - Východní Čechy
2.840
200 / 20 | 42
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2013, 09.00 | Dyrc Karel | 1.třída - Východní Čechy
10.002
87 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2013, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída - Východní Čechy
3.480
200 / 24 | 37
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2013, 09.00 | Foff Petr | 1.třída - Východní Čechy
8.332
34 / 12 | 11
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2013, 10.00 | Tázler Jaroslav | 1.třída - Východní Čechy
2.830
200 / 25 | 49
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2013, 10.00 | Havelka Jiří | 1.třída - Východní Čechy
8.002
200 / 18 | 66
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2013, 10.00 | Stolín Jaroslav | 1.třída - Východní Čechy
11.112

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121663 / 212 | 507.84
11.53
92.38890000 %
150 / 23 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2012, 10.00 | Köhler Petr | 1.třída - Východní Čechy
6.522
81 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2012, 09.00 | Kolembář Petr | 1.třída - Východní Čechy
5.400
107 / 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2012, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída - Východní Čechy
5.940
150 / 20 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2012, 09.00 | Staněk Jiří | 1.třída - Východní Čechy
7.502
150 / 13 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2012, 09.00 | Kníže Martin | 1.třída - Východní Čechy
11.532
150 / 22 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2012, 09.00 | Stolín Jaroslav | 1.třída - Východní Čechy
6.812
150 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2013, 09.00 | Köhler Petr | 1.třída - Východní Čechy
7.502
150 / 17 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2013, 10.00 | Fornůsek Tomáš | 1.třída - Východní Čechy
8.822
150 / 13 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2013, 09.00 | Janík Jiří | 1.třída - Východní Čechy
11.532
150 / 19 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 10.00 | Novotný Aleš | 1.třída - Východní Čechy
7.892
125 / 18 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2013, 12.00 | Absolon Jiří | 1.třída - Východní Čechy
6.940
150 / 14 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2013, 10.00 | Radoch Petr | 1.třída - Východní Čechy
10.711

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12647 / 209 | 233.09
4.00
89.86110000 %
60 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2012, 10.00 | Nemeš Jiří | 1.třída - Východní Čechy
3.152
60 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2012, 09.00 | Kolembář Petr | 1.třída - Východní Čechy
3.152
40 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2012, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | 1.třída - Východní Čechy
2.100
60 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2012, 09.00 | Staněk Jiří | 1.třída - Východní Čechy
3.152
60 / 16 | 15
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2012, 09.00 | Řada Josef | 1.třída - Východní Čechy
3.752
60 / 23 | 23
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2012, 09.00 | Radoch Petr | 1.třída - Východní Čechy
2.602
57 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2013, 09.00 | Nemeš Jiří | 1.třída - Východní Čechy
3.160
50 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2013, 10.00 | Fornůsek Tomáš | 1.třída - Východní Čechy
3.330
60 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2013, 09.00 | Hladík Petr | 1.třída - Východní Čechy
3.152
60 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2013, 10.00 | Novotný Aleš | 1.třída - Východní Čechy
4.001
45 / 13 | 17
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2013, 13.30 | Svoboda Josef | 1.třída - Východní Čechy
3.460
35 / 14 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2013, 10.00 | Stolín Jaroslav | 1.třída - Východní Čechy
2.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18330 / 417 | 60.791
2.500
89.18920000 %
20 / 8 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 09.00 | Kolembář Petr | 3B 2.třída - Východní Čechy
2.5002
20 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 11.00 | Hladík Petr | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.9092
8 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 14.00 | Absolon Jiří | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.3810
20 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 10.00 | Šmída Jan | 3B 2.třída - Východní Čechy
1.2502
16 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 12.00 | Tázler Jaroslav | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.5332
20 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 14.00 | Šlambor Aleš | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.8332
20 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 09.00 | Tázler Jaroslav | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.6892
20 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 11.00 | Kolembář Petr | 3B 2.třída - Východní Čechy
1.2502
20 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 14.00 | Absolon Jiří | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.9522
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 09.00 | Tázler Jaroslav | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.5662
20 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 11.00 | Hladík Petr | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.8002
7 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 14.00 | Fornůsek Tomáš | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.5000
20 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Křížek Miloslav | Přebor VČO MS-3B
0.8002
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Hudák Jan | Přebor VČO MS-3B
0.4330
20 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Havelka Jiří | Přebor VČO MS-3B
0.7692
19 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Mikysa Jiří | Přebor VČO MS-3B
0.6332
30 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Kuchař František | Přebor VČO MS-3B
1.1532
20 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Šmída Jan | Přebor VČO MS-3B
0.8332

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131897 / 213 | 698.90
16.66
72.96150000 %
112 / 12 | 26
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2011, 13.00 | Kolembář Petr | 1. třída - Východní Čechy
9.330
77 / 15 | 18
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2011, 09.00 | Chvalovský Vít | 1. třída - Východní Čechy
5.130
143 / 23 | 32
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2011, 10.00 | Hladík Petr | 1. třída - Východní Čechy
6.210
81 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2011, 10.00 | Kopecký Jaroslav | 1. třída - Východní Čechy
3.240
182 / 25 | 30
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2011, 09.00 | Dyrc Karel | 1. třída - Východní Čechy
7.282
200 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2011, 10.00 | Svoboda Pavel | 1. třída - Východní Čechy
10.002
200 / 14 | 36
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2011, 09.00 | Vokáček Václav | 1. třída - Východní Čechy
14.282
24 / 4 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2012, 10.00 | Fornůsek Tomáš | 1. třída - Východní Čechy
6.000
135 / 15 | 27
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2012, 09.00 | Janík Jiří | 1. třída - Východní Čechy
9.000
200 / 15 | 69
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2012, 09.00 | Brandejs Karel | 1. třída - Východní Čechy
13.332
200 / 12 | 63
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2012, 10.00 | Strnad Milan | 1. třída - Východní Čechy
16.662
200 / 17 | 56
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2012, 09.00 | Svoboda Pavel | 1. třída - Východní Čechy
11.762
143 / 16 | 35
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2012, 10.00 | Radoch Petr | 1. třída - Východní Čechy
8.930

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131618 / 256 | 446.32
13.63
82.97440000 %
96 / 15 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2011, 13.00 | Kolembář Petr | 1. třída - Východní Čechy
6.400
150 / 11 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2011, 09.00 | Zelinka David | 1. třída - Východní Čechy
13.632
103 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2011, 10.00 | Hladík Petr | 1. třída - Východní Čechy
4.120
93 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2011, 10.00 | Sedláček Petr | 1. třída - Východní Čechy
6.200
150 / 23 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2011, 09.00 | Nemeš Jiří | 1. třída - Východní Čechy
6.522
122 / 19 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2011, 10.00 | Novotný Aleš | 1. třída - Východní Čechy
6.420
79 / 16 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2011, 09.00 | Radoch Petr | 1. třída - Východní Čechy
4.930
116 / 17 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2012, 10.00 | Kolembář Petr | 1. třída - Východní Čechy
6.82
118 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2012, 09.00 | Mikysa Jiří | 1. třída - Východní Čechy
4.720
141 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2012, 09.00 | Kopecký Jaroslav | 1. třída - Východní Čechy
5.642
150 / 18 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2012, 10.00 | Dyrc Karel | 1. třída - Východní Čechy
8.332
150 / 24 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2012, 09.00 | Tázler Jaroslav | 1. třída - Východní Čechy
6.252
150 / 23 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2012, 10.00 | Svoboda Pavel | 1. třída - Východní Čechy
6.522

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13730 / 224 | 263.25
5.00
93.58970000 %
55 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2011, 13.00 | Kolembář Petr | 1. třída - Východní Čechy
2.890
21 / 11 | 5
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2011, 09.00 | Chvalovský Vít | 1. třída - Východní Čechy
1.900
54 / 24 | 15
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2011, 10.00 | Mikysa Jiří | 1. třída - Východní Čechy
2.250
60 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2011, 10.00 | Sedláček Petr | 1. třída - Východní Čechy
3.002
60 / 12 | 16
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2011, 09.00 | Nemeš Jiří | 1. třída - Východní Čechy
5.002
60 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2011, 10.00 | Novotný Aleš | 1. třída - Východní Čechy
3.152
60 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2011, 09.00 | Radoch Petr | 1. třída - Východní Čechy
4.002
60 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2012, 10.00 | Kolembář Petr | 1. třída - Východní Čechy
3.002
60 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2012, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | 1. třída - Východní Čechy
3.002
60 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2012, 09.00 | Sedláček Radek | 1. třída - Východní Čechy
4.002
60 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2012, 10.00 | Nemeš Jiří | 1. třída - Východní Čechy
3.522
60 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2012, 09.00 | Novotný Aleš | 1. třída - Východní Čechy
3.332
60 / 14 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2012, 10.00 | Svoboda Pavel | 1. třída - Východní Čechy
4.282

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12295 / 413 | 60.714
1.208
81.94440000 %
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 09.00 | Králíček Pavel | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.7502
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 12.00 | Janík Jiří | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.5750
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 16.30 | Kočička Petr | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.5250
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2012, 09.00 | Frieda Jan | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.5502
27 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2012, 13.30 | Škop Pavel | 3B 1.třída - Východní Čechy
1.1250
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2012, 15.00 | Janík Jiří | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.9372
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2012, 10.30 | Hurdálek Pavel | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.7501
22 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2012, 12.00 | Hudák Jan | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.8800
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2012, 15.00 | Kočička Petr | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.6500
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 10.30 | Janík Jiří | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.5000
15 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 13.30 | Řehůřek Luděk | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.5350
29 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 16.30 | Tichák Josef | 3B 1.třída - Východní Čechy
1.2080

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152717 / 299 | 729.08
15.71
72.45330000 %
164 / 24 | 29
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2010, 09.00 | Králíček Pavel | VČO 1.třída
6.830
211 / 25 | 40
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2010, 13.00 | Janík Jiří | VČO 1.třída
8.442
250 / 22 | 67
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2010, 09.00 | Palata Tomáš | VČO 1.třída
11.362
250 / 19 | 62
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2010, 13.00 | Kolembář Petr | VČO 1.třída
13.152
250 / 17 | 52
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2010, 09.00 | Boháč Ladislav | VČO 1.třída
14.702
165 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2010, 10.00 | Kraus Radim | VČO 1.třída
6.600
0
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2010, 10.00 | Brandejs Karel | VČO 1.třída
0
200 / 25 | 39
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2011, 10.00 | Řada Josef | VČO 1.třída
8.000
167 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2011, 10.00 | Schroll Zdeněk | VČO 1.třída
6.682
237 / 24 | 40
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2011, 09.00 | Hladík Petr | VČO 1.třída
9.870
220 / 14 | 72
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2011, 10.00 | Svoboda Pavel | VČO 1.třída
15.710
60 / 6 | 36
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2011, 09.00 | Kolembář Petr | VČO 1.třída
10.000
138 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2011, 10.00 | Boháč Ladislav | VČO 1.třída
5.520
246 / 25 | 66
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2011, 10.00 | Zelinka David | VČO 1.třída
9.840
159 / 23 | 21
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2011, 09.00 | Sedláček Radek | VČO 1.třída
6.910

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161714 / 238 | 477.20
11.53
71.41670000 %
77 / 10 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2010, 09.00 | Hurdálek Pavel | VČO 1.třída
7.700
144 / 25 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2010, 09.00 | Ciasto Libor | VČO 1.třída
5.762
150 / 15 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2010, 13.00 | Hladík Petr | VČO 1.třída
10.002
43 / 11 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2010, 09.00 | Palata Tomáš | VČO 1.třída
3.900
39 / 9 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2010, 13.00 | Kolembář Petr | VČO 1.třída
4.330
131 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2010, 09.00 | Boháč Ladislav | VČO 1.třída
5.242
150 / 16 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2010, 10.00 | Zelinka David | VČO 1.třída
9.372
0
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2010, 10.00 | Brandejs Karel | VČO 1.třída
0
150 / 16 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2011, 10.00 | Řada Josef | VČO 1.třída
9.372
150 / 19 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2011, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČO 1.třída
7.892
150 / 13 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2011, 09.00 | Hladík Petr | VČO 1.třída
11.532
41 / 13 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2011, 10.00 | Tichák Josef | VČO 1.třída
3.150
39 / 9 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2011, 09.00 | Kolembář Petr | VČO 1.třída
4.330
150 / 13 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2011, 10.00 | Boháč Ladislav | VČO 1.třída
11.532
150 / 19 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2011, 10.00 | Zelinka David | VČO 1.třída
7.892
150 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2011, 09.00 | Sedláček Radek | VČO 1.třída
6.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16771 / 218 | 223.53
7.50
80.31250000 %
60 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2010, 09.00 | Hurdálek Pavel | VČO 1.třída
3.152
60 / 13 | 19
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2010, 09.00 | Ciasto Libor | VČO 1.třída
4.612
35 / 10 | 11
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2010, 13.00 | Janík Jiří | VČO 1.třída
3.500
60 / 8 | 12
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2010, 09.00 | Svoboda Pavel | VČO 1.třída
7.502
52 / 16 | 11
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2010, 13.00 | Fornůsek Tomáš | VČO 1.třída
3.250
60 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2010, 09.00 | Nemeš Jiří | VČO 1.třída
3.332
37 / 10 | 15
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2010, 10.00 | Chvalovský Vít | VČO 1.třída
3.700
0
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2010, 10.00 | Brandejs Karel | VČO 1.třída
0
60 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2011, 10.00 | Řada Josef | VČO 1.třída
4.002
60 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2011, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČO 1.třída
4.002
60 / 9 | 22
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2011, 09.00 | Janík Jiří | VČO 1.třída
6.662
16 / 6 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2011, 10.00 | Tichák Josef | VČO 1.třída
2.660
60 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2011, 09.00 | Fornůsek Tomáš | VČO 1.třída
3.152
31 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2011, 10.00 | Nemeš Jiří | VČO 1.třída
1.240
60 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2011, 10.00 | Kraus Radim | VČO 1.třída
3.521
60 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2011, 09.00 | Sedláček Radek | VČO 1.třída
3.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12305 / 437 | 70.697
1.071
84.72220000 %
26 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2010, 09.00 | Řehůřek Luděk | VČO-3B 1třída
0.6502
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2010, 12.00 | Chládek Miloš | VČO-3B 1třída
0.8102
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2010, 16.30 | Štrobl Michal | VČO-3B 1třída
0.4250
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 09.00 | Otčenášek Jiří st. | VČO-3B 1třída
0.9372
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 10.00 | Červenka Michal | VČO-3B 1třída
1.0712
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 12.30 | Kočička Petr | VČO-3B 1třída
0.7502
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 13.30 | Červenka Michal | VČO-3B 1třída
0.6752
16 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2011, 10.30 | Tichák Josef | VČO-3B 1třída
0.6150
20 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2011, 12.00 | Kočička Petr | VČO-3B 1třída
0.5120
29 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2011, 15.00 | Tichák Josef | VČO-3B 1třída
0.8280
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 12.00 | Červenka Michal | VČO-3B 1třída
0.7252
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 18.00 | Poláček Ladislav | VČO-3B 1třída
0.5252

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132345 / 236 | 699.93
19.23
72.15380000 %
211 / 25 | 40
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2009, 14.00 | Kopecký Jaroslav | VČO 1.třída
8.442
250 / 13 | 69
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2009, 14.00 | Toth Jiří | VČO 1.třída
19.232
235 / 25 | 68
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2009, 10.00 | Nemeš Jiří | VČO 1.třída
9.400
250 / 19 | 48
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2009, 14.30 | Kraus Radim | VČO 1.třída
13.152
250 / 25 | 36
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 13.00 | Králíček Pavel | VČO 1.třída
10.002
188 / 19 | 22
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2009, 14.30 | Fornůsek Tomáš | VČO 1.třída
9.890
175 / 18 | 45
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2009, 10.00 | Janík Jiří | VČO 1.třída
9.720
204 / 25 | 52
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2010, 13.00 | Kopecký Jaroslav | VČO 1.třída
8.162
75 / 7 | 28
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2010, 13.00 | Toth Jiří | VČO 1.třída
10.710
123 / 25 | 30
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2010, 14.00 | Nemeš Jiří | VČO 1.třída
4.920
166 / 18 | 27
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2010, 13.30 | Chvalovský Vít | VČO 1.třída
9.220
218 / 17 | 54
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2010, 14.00 | Řada Josef | VČO 1.třída
12.820
0
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2010, 13.00 | Fornůsek Tomáš | VČO 1.třída
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131593 / 233 | 546.83
9.42
81.69230000 %
150 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2009, 14.00 | Sedláček Radek | VČO 1.třída
6.002
105 / 12 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2009, 14.00 | Toth Jiří | VČO 1.třída
8.750
143 / 24 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2009, 10.00 | Köhler Petr | VČO 1.třída
5.950
150 / 18 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2009, 14.30 | Zelinka David | VČO 1.třída
8.332
124 / 21 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2009, 13.00 | Králíček Pavel | VČO 1.třída
5.900
150 / 19 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2009, 14.30 | Kolembář Petr | VČO 1.třída
7.892
119 / 16 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2009, 10.00 | Janík Jiří | VČO 1.třída
7.430
147 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2010, 13.00 | Brandejs Karel | VČO 1.třída
5.882
132 / 14 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2010, 13.00 | Toth Jiří | VČO 1.třída
9.420
92 / 16 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2010, 14.00 | Nemeš Jiří | VČO 1.třída
5.750
131 / 22 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2010, 13.30 | Chvalovský Vít | VČO 1.třída
5.950
150 / 21 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2010, 14.00 | Řada Josef | VČO 1.třída
7.142
0
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2010, 13.00 | Fornůsek Tomáš | VČO 1.třída
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14685 / 232 | 182.95
5.45
82.53010000 %
60 / 24 | 14
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2009, 14.00 | Sedláček Radek | VČO 1.třída
2.502
58 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2009, 14.00 | Absolon Jiří | VČO 1.třída
4.140
60 / 11 | 12
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2009, 10.00 | Nemeš Jiří | VČO 1.třída
5.452
50 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2009, 09.30 | Bláha Jiří | VČO 2.třída
2.942
60 / 16 | 18
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2009, 14.30 | Kraus Radim | VČO 1.třída
3.752
60 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2009, 13.00 | Řada Josef | VČO 1.třída
3.332
29 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2009, 14.30 | Fornůsek Tomáš | VČO 1.třída
1.930
60 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2009, 10.00 | Mikysa Jiří | VČO 1.třída
2.402
49 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2010, 13.00 | Brandejs Karel | VČO 1.třída
1.962
41 / 14 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2010, 13.00 | Absolon Jiří | VČO 1.třída
2.920
60 / 11 | 12
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2010, 14.00 | Boháč Ladislav | VČO 1.třída
5.452
60 / 24 | 10
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2010, 13.30 | Zelinka David | VČO 1.třída
2.502
38 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2010, 14.00 | Kníže Martin | VČO 1.třída
2.110
0
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2010, 13.00 | Fornůsek Tomáš | VČO 1.třída
0

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12288 / 422 | 100.682
1.071
80.00000000 %
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 09.00 | Řehůřek Luděk | VČO 3B 1.třída
1.0342
19 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 13.30 | Tichák Josef | VČO 3B 1.třída
0.6120
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 15.00 | Absolon Jiří | VČO 3B 1.třída
0.6502
23 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2010, 10.30 | Absolon Jiří | VČO 3B 1.třída
0.7180
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2010, 12.00 | Tichák Josef | VČO 3B 1.třída
0.6502
30 / 28 | 10
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 09.00 | Řehůřek Luděk | VČO 3B 1.třída
1.0712
16 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 12.00 | Absolon Jiří | VČO 3B 1.třída
0.4440
22 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 16.30 | Tichák Josef | VČO 3B 1.třída
0.6280
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 09.00 | Řehůřek Luděk | VČO 3B 1.třída
0.7252
15 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 12.00 | Řehůřek Luděk | VČO 3B 1.třída
0.4410
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 15.00 | Absolon Jiří | VČO 3B 1.třída
0.6000
28 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 17.30 | Tichák Josef | VČO 3B 1.třída
0.7560

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122721 / 264 | 7310.30
19.23
90.70000000 %
250 / 25 | 65
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2008, 13.00 | Zelinka David | VČ 1.třída
10.002
196 / 19 | 65
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2008, 10.00 | Ševčík Jaroslav | VČ 1.třída
10.310
249 / 25 | 44
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2008, 13.00 | Hurdálek Svatomír | VČ 1.třída
9.962
250 / 13 | 66
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2008, 13.00 | Kučera Tomáš | VČ 1.třída
19.232
250 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2008, 10.00 | Černý Miroslav | VČ 1.třída
12.502
242 / 25 | 42
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2008, 13.00 | Král Petr | VČ 1.třída
9.682
170 / 18 | 52
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2009, 13.00 | Zelinka David | VČ 1.třída
9.440
204 / 25 | 34
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2009, 13.00 | Řada Josef | VČ 1.třída
8.162
240 / 25 | 50
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2009, 13.00 | Kučera Tomáš | VČ 1.třída
9.602
219 / 25 | 73
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Köhler Petr | VČ 1.třída
8.762
250 / 19 | 64
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2009, 13.00 | Vokatý Petr | VČ 1.třída
13.152
201 / 25 | 48
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2009, 10.00 | Král Petr | VČ 1.třída
8.042

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121571 / 215 | 597.30
16.66
87.27780000 %
150 / 23 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2008, 13.00 | Zelinka David | VČ 1.třída
6.522
115 / 14 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2008, 10.00 | Ševčík Jaroslav | VČ 1.třída
8.210
150 / 14 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2008, 13.00 | Hurdálek Svatomír | VČ 1.třída
10.712
150 / 9 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2008, 13.00 | Svoboda Pavel | VČ 1.třída
16.662
150 / 19 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2008, 10.00 | Černý Miroslav | VČ 1.třída
7.892
129 / 21 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2008, 13.00 | Král Petr | VČ 1.třída
6.140
88 / 16 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2009, 13.00 | Kraus Radim | VČ 1.třída
5.500
143 / 18 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2009, 13.00 | Hurdálek Svatomír | VČ 1.třída
7.940
150 / 21 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2009, 13.00 | Svoboda Pavel | VČ 1.třída
7.142
148 / 25 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2009, 10.00 | Köhler Petr | VČ 1.třída
5.922
150 / 23 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2009, 13.00 | Černý Miroslav | VČ 1.třída
6.522
48 / 12 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2009, 10.00 | Absolon Jiří | VČ 1.třída
4.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13692 / 250 | 162.76
4.00
88.71790000 %
60 / 17 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2008, 13.00 | Zelinka David | VČ 1.třída
3.522
47 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2008, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ 1.třída
2.230
54 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2008, 13.00 | Kníže Martin | VČ 1.třída
2.162
60 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2008, 13.00 | Svoboda Pavel | VČ 1.třída
3.152
56 / 23 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2008, 13.00 | Boháč Ladislav | VČ 1.třída
2.430
60 / 17 | 15
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2008, 10.00 | Černý Miroslav | VČ 1.třída
3.522
60 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2008, 13.00 | Král Petr | VČ 1.třída
3.002
35 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2009, 13.00 | Kraus Radim | VČ 1.třída
2.330
47 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2009, 13.00 | Hurdálek Svatomír | VČ 1.třída
1.880
60 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2009, 13.00 | Tázler Jaroslav | VČ 1.třída
4.002
60 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2009, 10.00 | Köhler Petr | VČ 1.třída
3.002
60 / 17 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2009, 13.00 | Černý Miroslav | VČ 1.třída
3.522
33 / 16 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2009, 10.00 | Absolon Jiří | VČ 1.třída
2.060

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12220 / 275 | 80.800
1.052
91.66670000 %
20 / 29 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 09.00 | Ittner Petr | 3B-VČ 2.třída
0.6891
20 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 12.00 | Dyrc Karel | 3B-VČ 2.třída
0.8692
0
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2008, 10.00 | Turpiš Josef | 3B-VČ 2.třída
2
20 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2008, 12.00 | Köhler Petr | 3B-VČ 2.třída
0.7692
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2008, 15.00 | Hurdálek Pavel | 3B-VČ 2.třída
0.7402
20 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2009, 09.00 | Radoch Petr | 3B-VČ 2.třída
0.9522
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2009, 10.00 | Fišera Oldřich | 3B-VČ 2.třída
0.6662
20 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2009, 12.00 | Dyrc Karel | 3B-VČ 2.třída
0.7692
20 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2009, 15.00 | Hurdálek Svatomír | 3B-VČ 2.třída
1.0522
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2009, 10.00 | Turpiš Josef | 3B-VČ 2.třída
0.6662
20 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2009, 12.00 | Dyrc Karel | 3B-VČ 2.třída
0.9092
20 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2009, 15.00 | Hurdálek Pavel | 3B-VČ 2.třída
0.9092

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132161 / 202 | 7110.69
18.75
65.48480000 %
130 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2007, 13.00 | Žižka Josef | VČ-2.
5.200
245 / 20 | 57
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2007, 13.00 | Verner Karel | 2. liga A
12.250
150 / 8 | 71
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2007, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČ-2.
18.752
61 / 8 | 20
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2007, 10.00 | Jelínek René | 2. liga A
7.620
190 / 15 | 59
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2007, 10.00 | Bareš Petr | 2. liga A
12.660
150 / 17 | 46
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2007, 10.00 | Bláha Jiří | VČ-2.
8.822
260 / 20 | 71
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2007, 10.00 | Novotný Aleš | 2. liga A
13.002
119 / 14 | 34
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2008, 10.00 | Mikysa Jiří | VČ-2.
8.500
300 / 16 | 66
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2008, 13.00 | Brom Luboš | 2. liga A
18.752
216 / 20 | 69
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2008, 10.00 | Richter Dietmar | 2. liga A
10.802
40 / 8 | 30
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2008, 10.00 | Ittner Petr | 2. liga A
5.000
213 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2008, 10.00 | Štolfa Miloš | 2. liga A
10.652
87 / 11 | 45
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2008, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
7.900

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141828 / 242 | 467.55
10.52
76.16670000 %
84 / 10 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2007, 13.00 | Mikysa Jiří | VČ-2.
8.400
143 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2007, 13.00 | Čermák Miroslav | 2. liga A
7.150
100 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2007, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČ-2.
6.662
164 / 18 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2007, 10.00 | Jelínek René | 2. liga A
9.110
114 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2007, 10.00 | Bareš Petr | 2. liga A
5.700
60 / 16 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2007, 10.00 | Flégl Tomáš | VČ-2.
3.750
200 / 19 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2007, 10.00 | Novotný Aleš | 2. liga A
10.522
100 / 12 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2008, 10.00 | Mikysa Jiří | VČ-2.
8.332
143 / 17 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2008, 13.00 | Brom Luboš | 2. liga A
8.410
99 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2008, 10.00 | Jíša Karel | 2. liga A
4.950
148 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2008, 10.00 | Ittner Petr | 2. liga A
7.400
183 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2008, 10.00 | Krahulík Miroslav | 2. liga A
9.152
158 / 20 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2008, 10.00 | Kočička Petr | 2. liga A
7.900
132 / 15 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2008, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
8.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12702 / 239 | 262.93
4.44
83.57140000 %
41 / 24 | 11
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2007, 13.00 | Janík Jiří | VČ-2.
1.700
28 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2007, 13.00 | Landa Josef | 2. liga A
1.640
50 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2007, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČ-2.
2.002
52 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2007, 10.00 | Štolfa Miloš | 2. liga A
2.602
80 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2007, 10.00 | Frýda Petr | 2. liga A
4.002
46 / 23 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2007, 10.00 | Bláha Jiří | VČ-2.
2.000
50 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2008, 10.00 | Mikysa Jiří | VČ-2.
3.332
80 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2008, 13.00 | Lendvay David | 2. liga A
4.002
80 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2008, 10.00 | Jíša Karel | 2. liga A
4.442
64 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2008, 10.00 | Hurdálek Pavel | 2. liga A
3.200
59 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2008, 10.00 | Jelínek René | 2. liga A
2.951
72 / 17 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2008, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
4.230

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9160 / 243 | 50.658
1.428
88.88890000 %
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2007, 10.00 | Vít Jiří | 3B/VČ-3.
0.4662
20 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2007, 12.00 | Havránek Milan | 3B/VČ-3.
1.4282
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2007, 14.00 | Kočička Petr | 3B/VČ-3.
0.6662
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2007, 09.00 | Havránek Milan | 3B/VČ-3.
0.5002
20 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2007, 11.00 | Vít Jiří | 3B/VČ-3.
0.7692
17 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2007, 14.00 | Kočička Petr | 3B/VČ-3.
0.7390
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2008, 09.00 | Havránek Milan | 3B/VČ-3.
0.6662
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2008, 11.00 | Bartoš Přemysl | 3B/VČ-3.
0.5332
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2008, 14.00 | Frýda Petr | 3B/VČ-3.
0.6002

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3474 / 70 | 646.77
12.50
63.20000000 %
111 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2006, 13.00 | Tomaga Anton | VČ-1.
4.440
113 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2006, 13.00 | Bláha Jiří | VČ-1.
4.520
250 / 20 | 64
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2007, 13.00 | Svoboda Pavel | VČ-1.
12.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111375 / 230 | 435.97
8.33
83.33330000 %
150 / 20 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2006, 13.00 | Král Petr | VČ-1.
7.502
113 / 21 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2006, 13.00 | Bláha Jiří | VČ-1.
5.380
56 / 13 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2006, 13.00 | Sedláček Petr | VČ-1.
4.300
150 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2006, 13.00 | Kníže Martin | VČ-1.
6.002
150 / 23 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2006, 13.00 | Patrný Vladimír | VČ-1.
6.522
150 / 23 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2007, 10.00 | Vokatý Petr | VČ-1.
6.522
96 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2007, 13.00 | Svoboda Pavel | VČ-1.
3.840
108 / 17 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2007, 13.00 | Tůma Jiří | VČ-1.
6.350
150 / 21 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2007, 13.00 | Schroll Zdeněk | VČ-1.
7.142
150 / 18 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2007, 13.00 | Janík Jiří | VČ-1.
8.332
102 / 24 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2007, 13.00 | Kníže Martin | VČ-1.
4.250

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11593 / 183 | 243.24
5.00
89.84850000 %
60 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2006, 13.00 | Felgr Miloslav | VČ-1.
2.502
60 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2006, 13.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ-1.
4.282
5 / 5 | 3
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2006, 13.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ-1.
1.000
60 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2006, 13.00 | Kníže Martin | VČ-1.
3.332
60 / 12 | 24
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2006, 13.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
5.002
60 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2007, 10.00 | Černý Miroslav | VČ-1.
2.402
60 / 18 | 18
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2007, 13.00 | Palata Tomáš | VČ-1.
3.332
60 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2007, 13.00 | Tomaga Anton | VČ-1.
3.152
60 / 18 | 19
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2007, 13.00 | Bláha Jiří | VČ-1.
3.332
60 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2007, 13.00 | Janík Jiří | VČ-1.
3.151
48 / 11 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2007, 13.00 | Kníže Martin | VČ-1.
4.360

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5859 / 120 | 477.15
9.63
72.92020000 %
212 / 22 | 35
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2005, 10.00 | Köhler Petr | VČ-1.
9.630
137 / 25 | 41
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2006, 13.00 | Řada Josef | VČ-1.
5.480
146 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2006, 13.00 | Dyrc Karel | VČ-1.
5.840
178 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2006, 13.00 | Köhler Petr | VČ-1.
7.120
186 / 23 | 47
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2006, 10.00 | Kolembář Petr | VČ-1.
8.080

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6806 / 136 | 275.92
9.37
91.27970000 %
124 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2005, 10.00 | Patrný Vladimír | VČ-1.
4.960
120 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2005, 13.00 | Koníček Vladimír | VČ-1.
4.800
150 / 16 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2006, 13.00 | Řada Josef | VČ-1.
9.372
112 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2006, 13.00 | Dyrc Karel | VČ-1.
4.482
150 / 24 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2006, 13.00 | Köhler Petr | VČ-1.
6.252
150 / 21 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2006, 13.00 | Šimek Miroslav | VČ-1.
7.142

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6337 / 109 | 183.09
4.00
93.61110000 %
44 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2005, 10.00 | Patrný Vladimír | VČ-1.
1.760
60 / 17 | 18
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2006, 13.00 | Kníže Martin | VČ-1.
3.522
60 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2006, 13.00 | Bek Jiří | VČ-1.
4.002
53 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2006, 13.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
3.780
60 / 17 | 11
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2006, 13.00 | Šimek Miroslav | VČ-1.
3.522
60 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2006, 10.00 | Černý Miroslav | VČ-1.
2.852

1997/1998

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12341 / 437 | 70.780
1.111
0.00000000 %
207 / 265 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 1. 1998, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand prix VČO (PARDUBICE)
0.78112
134 / 172 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 5. 1998, 00.00 | Červenka Josef st. | Přebor VČO (BC HRADEC KRÁLOVÉ)
0.7798

1996/1997

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7182 / 287 | 50.634
0.757
0.00000000 %
33 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 12. 1996, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand prix Pardubice | Grand prix - osmifinále 4 (Tesla Pardubice)
0.6602
92 / 138 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 12. 1996, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand prix Pardubice | Grand prix - skupina B (Tesla Pardubice)
0.6666
0 / 0 | 0
Malý stůl: Trojband
29. 12. 1996, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand prix Pardubice | Grand prix - čtvrtfinál.2 (Tesla Pardubice)
2
31 / 50 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 12. 1996, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand prix Pardubice | Grand prix - finále o 3.m (Tesla Pardubice)
0.6202
26 / 49 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 1996, 00.00 | Červenka Josef st. | Grand prix Pardubice | Grand prix - semifinále.1 (Tesla Pardubice)
0.5300

1993/1994

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51027 / 58 | 15417.70
31.37
0.00000000 %
1027 / 58 | 154
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 1994, 00.00 | Červenka Josef st. | Soutěž VČO (BC Hradec Králové)
17.703