User
New userChange password

Krotil Ladislav

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6622 / 136 | 244.57
8.82
69.11110000 %
116 / 30 | 17

29. 9. 2019, 09.00 | Brandejs Karel | VČ TD 3.třída
3.860
110 / 25 | 15

12. 10. 2019, 13.00 | Štěpán Milan | VČ TD 2.třída
4.402
54 / 14 | 11

26. 10. 2019, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
3.850
150 / 17 | 21

9. 11. 2019, 13.00 | Urban Jaroslav | VČ TD 2.třída
8.822
89 / 25 | 24

24. 11. 2019, 10.00 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
3.562
103 / 25 | 11

7. 12. 2019, 13.00 | John Jiří st. | VČ TD 2.třída
4.122

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6546 / 139 | 183.92
4.76
91.00000000 %
79 / 24 | 15

29. 9. 2019, 10.10 | Brandejs Karel | VČ TD 3.třída
3.290
100 / 21 | 10

12. 10. 2019, 14.20 | Štěpán Milan | VČ TD 2.třída
4.762
77 / 25 | 13

26. 10. 2019, 11.20 | Procházka Jaroslav | VČ TD 2.třída
3.080
97 / 21 | 18

9. 11. 2019, 14.20 | Urban Jaroslav | VČ TD 2.třída
4.610
93 / 25 | 17

24. 11. 2019, 11.20 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
3.722
100 / 23 | 13

7. 12. 2019, 14.20 | John Jiří st. | VČ TD 2.třída
4.342

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6253 / 112 | 162.25
3.12
84.33330000 %
50 / 23 | 7

29. 9. 2019, 11.00 | Brandejs Karel | VČ TD 3.třída
2.172
50 / 20 | 16

12. 10. 2019, 15.20 | Štěpán Milan | VČ TD 2.třída
2.502
50 / 16 | 10

26. 10. 2019, 12.20 | Procházka Jaroslav | VČ TD 2.třída
3.122
11 / 8 | 4

9. 11. 2019, 15.20 | Kočička Petr | VČ TD 2.třída
1.370
50 / 21 | 8

24. 11. 2019, 12.20 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
2.382
42 / 24 | 7

7. 12. 2019, 15.20 | John Jiří st. | VČ TD 2.třída
1.750

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
342 / 120 | 3 | 20.350
0.350
46.66670000 %
14 / 40 | 3 | 2

6. 10. 2019, 10.00 | Dyrc Karel | VČ 3B 1.třída
0.3501
14 / 40 | 3 | 2

6. 10. 2019, 11.10 | Kočička Petr | VČ 3B 1.třída
0.3500
14 / 40 | 3 | 2

6. 10. 2019, 12.20 | Skalický Jaroslav | VČ 3B 1.třída
0.3500

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121301 / 267 | 504.87
7.54
72.27780000 %
116 / 21 | 19

8. 9. 2018, 09.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
5.520
83 / 25 | 15

16. 9. 2018, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
3.320
83 / 15 | 21

6. 10. 2018, 09.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.530
150 / 22 | 27

27. 10. 2018, 09.00 | John Jiří ml. | VČ - TD 2.třída
6.812
83 / 11 | 18

18. 11. 2018, 09.00 | Kočička Petr | VČ - TD 2.třída
7.540
68 / 25 | 17

8. 12. 2018, 09.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
2.720
124 / 25 | 22

12. 1. 2019, 10.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
4.962
150 / 23 | 50

19. 1. 2019, 09.00 | Štěpán Milan | VČ - TD 2.třída
6.522
133 / 25 | 21

16. 2. 2019, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.322
55 / 25 | 15

3. 3. 2019, 13.00 | Žabka Luděk | VČ - TD 2.třída
2.200
120 / 25 | 20

16. 3. 2019, 09.00 | Szabó Ladislav | VČ - TD 2.třída
4.802
136 / 25 | 16

31. 3. 2019, 13.30 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
5.442

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12934 / 280 | 183.33
5.26
77.83330000 %
65 / 19 | 10

8. 9. 2018, 10.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
3.420
47 / 25 | 10

16. 9. 2018, 11.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
1.880
80 / 25 | 18

6. 10. 2018, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.202
82 / 25 | 14

27. 10. 2018, 10.00 | John Jiří ml. | VČ - TD 2.třída
3.282
82 / 24 | 16

18. 11. 2018, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
3.410
72 / 19 | 13

8. 12. 2018, 10.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
3.780
99 / 25 | 15

12. 1. 2019, 11.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
3.962
100 / 19 | 18

19. 1. 2019, 10.00 | Štěpán Milan | VČ - TD 2.třída
5.262
81 / 25 | 17

16. 2. 2019, 11.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.240
63 / 25 | 9

3. 3. 2019, 14.00 | John Jiří ml. | VČ - TD 2.třída
2.522
92 / 25 | 15

16. 3. 2019, 10.00 | Szabó Ladislav | VČ - TD 2.třída
3.682
71 / 24 | 15

31. 3. 2019, 14.30 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
2.950

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12469 / 271 | 131.73
3.33
78.16670000 %
39 / 23 | 6

8. 9. 2018, 11.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
1.690
15 / 17 | 5

16. 9. 2018, 12.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
0.880
49 / 25 | 9

6. 10. 2018, 11.00 | Staněk Jiří | VČ - TD 2.třída
1.962
50 / 15 | 9

27. 10. 2018, 11.00 | John Jiří ml. | VČ - TD 2.třída
3.332
50 / 24 | 8

18. 11. 2018, 11.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
2.082
24 / 24 | 10

8. 12. 2018, 11.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
1.000
28 / 20 | 5

12. 1. 2019, 12.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
1.400
37 / 25 | 6

19. 1. 2019, 11.00 | Štěpán Milan | VČ - TD 2.třída
1.482
47 / 25 | 6

16. 2. 2019, 12.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.882
34 / 25 | 8

3. 3. 2019, 15.00 | John Jiří ml. | VČ - TD 2.třída
1.362
46 / 25 | 8

16. 3. 2019, 11.00 | Szabó Ladislav | VČ - TD 2.třída
1.842
50 / 23 | 13

31. 3. 2019, 15.30 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
2.172

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
323 / 83 | 30.277
0.434
38.33330000 %
6 / 30 | 3

9. 3. 2019, 13.00 | Vít Jiří | VČ - 3B 3.třída
0.2000
10 / 23 | 2

9. 3. 2019, 14.00 | Kubík Robert | VČ - 3B 3.třída
0.4340
7 / 30 | 1

9. 3. 2019, 15.00 | Brož Josef | VČ - 3B 3.třída
0.2330

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111328 / 291 | 364.56
6.81
80.48480000 %
150 / 30 | 24

16. 9. 2017, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
5.002
128 / 30 | 16

30. 9. 2017, 13.30 | Bartoš Přemysl | VČ - TD 3.třída
4.262
86 / 18 | 18

12. 11. 2017, 10.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
4.770
90 / 30 | 23

26. 11. 2017, 10.00 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
3.000
130 / 25 | 36

2. 12. 2017, 09.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
5.202
150 / 22 | 27

6. 1. 2018, 13.30 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
6.812
104 / 30 | 25

3. 2. 2018, 10.00 | Dyrc Karel | VČ - TD 3.třída
3.462
125 / 30 | 16

25. 2. 2018, 09.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
4.162
80 / 18 | 13

3. 3. 2018, 13.30 | Štancl Jan | VČ - TD 3.třída
4.440
150 / 28 | 27

10. 3. 2018, 13.30 | Kopecký Emil st. | VČ - TD 3.třída
5.352
135 / 30 | 10

18. 3. 2018, 09.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
4.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12951 / 268 | 253.54
5.58
79.25000000 %
100 / 20 | 15

16. 9. 2017, 11.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
5.002
100 / 20 | 19

30. 9. 2017, 14.30 | Bartoš Přemysl | VČ - TD 3.třída
5.002
100 / 24 | 15

14. 10. 2017, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
4.162
42 / 10 | 10

12. 11. 2017, 11.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
4.200
50 / 21 | 7

26. 11. 2017, 11.00 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
2.380
54 / 16 | 9

2. 12. 2017, 10.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
3.370
93 / 30 | 10

6. 1. 2018, 14.30 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
3.102
60 / 30 | 8

3. 2. 2018, 11.00 | Dyrc Karel | VČ - TD 3.třída
2.000
100 / 27 | 11

25. 2. 2018, 10.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
3.702
67 / 12 | 18

3. 3. 2018, 14.30 | Štancl Jan | VČ - TD 3.třída
5.580
94 / 30 | 11

10. 3. 2018, 14.30 | Kopecký Emil st. | VČ - TD 3.třída
3.132
91 / 28 | 25

18. 3. 2018, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
3.250

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16636 / 359 | 141.77
2.77
79.50000000 %
50 / 29 | 6

16. 9. 2017, 11.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.722
50 / 20 | 9

30. 9. 2017, 15.20 | Bartoš Přemysl | VČ - TD 3.třída
2.502
50 / 18 | 14

14. 10. 2017, 11.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.772
36 / 25 | 8

12. 11. 2017, 12.00 | Dyrc Karel | VČ - TD 2.třída
1.440
27 / 29 | 5

26. 11. 2017, 11.50 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
0.930
42 / 25 | 6

2. 12. 2017, 11.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
1.682
50 / 30 | 6

3. 2. 2018, 11.50 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
1.662
50 / 23 | 6

25. 2. 2018, 10.50 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.172
21 / 11 | 5

3. 3. 2018, 15.20 | Štancl Jan | VČ - TD 3.třída
1.900
46 / 26 | 7

10. 3. 2018, 15.20 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.760
45 / 25 | 11

18. 3. 2018, 10.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.800
29 / 20 | 8

5. 5. 2018, 09.00 | Valášek František | Přebor VČO 1B 3.třída
1.450
44 / 20 | 7

5. 5. 2018, 09.45 | John Jiří st. | Přebor VČO 1B 3.třída
2.201
17 / 20 | 7

5. 5. 2018, 10.30 | Kačírek Karel | Přebor VČO 1B 3.třída
0.850
38 / 20 | 8

5. 5. 2018, 11.15 | Štantejský Ota | Přebor VČO 1B 3.třída
1.902
41 / 18 | 7

5. 5. 2018, 12.00 | Štancl Jan | Přebor VČO 1B 3.třída
2.270

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
876 / 234 | 40.324
0.642
40.00000000 %
9 / 23 | 2

3. 12. 2017, 10.00 | Ettel Milan | VČ - 3B 1.třída
0.3910
11 / 40 | 1

3. 12. 2017, 10.05 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.2750
13 / 40 | 2

3. 12. 2017, 10.10 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.3250
13 / 30 | 4

18. 2. 2018, 10.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 4.třída
0.4332
4 / 30 | 1

18. 2. 2018, 10.05 | Nápravník Matěj | VČ - 3B 4.třída
0.1330
7 / 30 | 2

18. 2. 2018, 10.10 | Rosocha Mikuláš | VČ - 3B 4.třída
0.2330
10 / 27 | 2

24. 3. 2018, 10.00 | Marek Jan | VČ - 3B 4.třída
0.3700
9 / 14 | 2

24. 3. 2018, 10.05 | Červenka Michal | VČ - 3B 4.třída
0.6420

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12951 / 273 | 343.48
5.00
47.55000000 %
72 / 18 | 12

8. 10. 2016, 09.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
4.000
81 / 25 | 20

22. 10. 2016, 09.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
3.240
62 / 25 | 14

30. 10. 2016, 09.00 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
2.480
63 / 20 | 11

12. 11. 2016, 13.00 | Havránek Milan | VČ - TD 1.třída
3.152
83 / 25 | 20

26. 11. 2016, 09.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
3.320
72 / 20 | 21

10. 12. 2016, 10.00 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
3.602
113 / 25 | 28

7. 1. 2017, 09.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
4.522
125 / 25 | 34

21. 1. 2017, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
5.000
78 / 25 | 14

4. 2. 2017, 10.00 | Wallstein Jan | VČ - TD 2.třída
3.122
82 / 25 | 11

18. 2. 2017, 09.00 | Andres Miroslav | VČ - TD 2.třída
3.282
85 / 20 | 25

18. 2. 2017, 13.00 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
4.250
35 / 20 | 9

12. 3. 2017, 10.00 | Hazuka Petr | VČ - TD 1.třída
1.750

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12887 / 242 | 243.66
6.68
63.35710000 %
65 / 10 | 20

8. 10. 2016, 10.10 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
6.500
84 / 25 | 9

22. 10. 2016, 10.10 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
3.362
100 / 23 | 12

30. 10. 2016, 10.10 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
4.342
33 / 20 | 6

12. 11. 2016, 14.10 | Havránek Milan | VČ - TD 1.třída
1.650
71 / 22 | 13

26. 11. 2016, 10.10 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
3.220
107 / 16 | 23

10. 12. 2016, 11.10 | Šolc Kamil | VČ - TD 1.třída
6.680
100 / 22 | 24

7. 1. 2017, 10.10 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
4.542
95 / 19 | 22

21. 1. 2017, 11.10 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
5.000
100 / 24 | 16

4. 2. 2017, 11.10 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
4.162
49 / 21 | 9

18. 2. 2017, 10.10 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.330
45 / 20 | 7

18. 2. 2017, 14.10 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
2.250
38 / 20 | 8

12. 3. 2017, 11.10 | Hazuka Petr | VČ - TD 1.třída
1.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12432 / 239 | 161.80
2.42
67.50000000 %
46 / 19 | 9

8. 10. 2016, 11.20 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
2.420
37 / 17 | 8

22. 10. 2016, 11.20 | Mikysa Jiří | VČ - TD 2.třída
2.170
40 / 25 | 8

30. 10. 2016, 11.20 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
1.600
33 / 20 | 5

12. 11. 2016, 15.10 | Havránek Milan | VČ - TD 1.třída
1.652
50 / 23 | 16

26. 11. 2016, 11.20 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
2.172
26 / 20 | 8

10. 12. 2016, 12.10 | Šolc Kamil | VČ - TD 1.třída
1.300
46 / 19 | 7

7. 1. 2017, 11.20 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
2.420
17 / 15 | 5

21. 1. 2017, 12.20 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
1.130
43 / 24 | 10

4. 2. 2017, 12.20 | Kučera Jan | VČ - TD 2.třída
1.790
31 / 17 | 7

18. 2. 2017, 11.20 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
1.820
40 / 20 | 5

18. 2. 2017, 15.10 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
2.002
23 / 20 | 5

12. 3. 2017, 12.10 | Hazuka Petr | VČ - TD 1.třída
1.150

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161431 / 295 | 424.85
10.28
59.62500000 %
87 / 25 | 15

26. 9. 2015, 09.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 2.třída
3.480
104 / 25 | 22

4. 10. 2015, 10.00 | Radoch Petr | VČ - TD 2.třída
4.162
103 / 25 | 31

10. 10. 2015, 09.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
4.120
128 / 25 | 21

17. 10. 2015, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.120
61 / 11 | 14

1. 11. 2015, 10.00 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.540
58 / 15 | 19

14. 11. 2015, 09.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
3.860
91 / 15 | 19

6. 12. 2015, 10.00 | Flégl Tomáš | VČ - TD 2.třída
6.060
116 / 25 | 19

10. 1. 2016, 10.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
4.640
119 / 21 | 17

16. 1. 2016, 09.00 | Radoch Petr | VČ - TD 2.třída
5.660
103 / 25 | 20

23. 1. 2016, 10.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
4.120
72 / 7 | 37

13. 2. 2016, 09.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
10.280
104 / 25 | 19

20. 2. 2016, 10.00 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
4.16
103 / 16 | 22

27. 2. 2016, 10.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
6.430
54 / 10 | 13

20. 3. 2016, 10.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
5.400
128 / 25 | 42

9. 4. 2016, 09.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
5.122
0

16. 4. 2016, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161130 / 325 | 213.47
7.14
70.62500000 %
72 / 25 | 11

26. 9. 2015, 10.00 | Volanský Petr | VČ - TD 2.třída
2.882
57 / 17 | 15

4. 10. 2015, 11.00 | Tichák Josef | VČ - TD 2.třída
3.350
49 / 18 | 9

10. 10. 2015, 10.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.720
100 / 23 | 21

17. 10. 2015, 11.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
4.342
56 / 25 | 11

1. 11. 2015, 11.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
2.240
63 / 25 | 16

14. 11. 2015, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
2.520
100 / 14 | 20

6. 12. 2015, 11.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
7.142
86 / 25 | 15

10. 1. 2016, 11.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
3.442
97 / 25 | 13

16. 1. 2016, 10.00 | Židů Tomáš | VČ - TD 2.třída
3.882
73 / 19 | 15

23. 1. 2016, 11.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
3.840
87 / 24 | 15

13. 2. 2016, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.620
52 / 18 | 8

20. 2. 2016, 11.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
2.880
94 / 25 | 20

27. 2. 2016, 11.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
3.760
82 / 25 | 11

20. 3. 2016, 11.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
3.280
62 / 17 | 15

9. 4. 2016, 10.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
3.640
0

16. 4. 2016, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16628 / 322 | 151.95
3.12
78.50000000 %
42 / 25 | 7

26. 9. 2015, 10.50 | Volanský Petr | VČ - TD 2.třída
1.680
24 / 21 | 3

4. 10. 2015, 11.50 | Radoch Petr | VČ - TD 2.třída
1.140
47 / 25 | 9

10. 10. 2015, 10.50 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
1.882
41 / 25 | 6

17. 10. 2015, 11.50 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
1.642
45 / 24 | 7

1. 11. 2015, 11.50 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
1.870
50 / 17 | 8

14. 11. 2015, 10.50 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
2.942
44 / 25 | 10

6. 12. 2015, 11.50 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
1.760
50 / 16 | 15

10. 1. 2016, 11.50 | Vokatý Petr | VČ - TD 2.třída
3.122
42 / 15 | 13

16. 1. 2016, 10.50 | Radoch Petr | VČ - TD 2.třída
2.800
50 / 25 | 9

23. 1. 2016, 11.50 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.002
40 / 23 | 5

13. 2. 2016, 10.50 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.730
31 / 25 | 5

20. 2. 2016, 11.50 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
1.240
50 / 19 | 11

27. 2. 2016, 11.50 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
2.632
22 / 18 | 4

20. 3. 2016, 11.50 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
1.220
50 / 19 | 15

9. 4. 2016, 10.50 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
2.632
0

16. 4. 2016, 10.50 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
0

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11727 / 192 | 223.78
6.00
39.29730000 %
66 / 11 | 20

28. 9. 2014, 10.00 | Králíček Pavel | 2.třída Východní Čechy
6.000
105 / 25 | 20

11. 10. 2014, 09.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
4.202
40 / 14 | 9

18. 10. 2014, 13.00 | Šolc Kamil | 1.třída Východní Čechy
2.850
112 / 25 | 20

29. 11. 2014, 10.00 | Kučera Jan | 2.třída Východní Čechy
4.480
95 / 25 | 22

30. 11. 2014, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
3.802
50 / 16 | 9

6. 12. 2014, 09.00 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
3.120
63 / 20 | 10

17. 1. 2015, 10.00 | Stolín Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
3.150
106 / 25 | 17

24. 1. 2015, 09.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
4.240
39 / 11 | 9

25. 1. 2015, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
3.540
51 / 20 | 18

21. 2. 2015, 13.00 | Zelinka David | 1.třída Východní Čechy
2.550
0

1. 3. 2015, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11710 / 216 | 203.28
4.50
38.37840000 %
72 / 16 | 15

28. 9. 2014, 10.00 | Králíček Pavel | 2.třída Východní Čechy
4.50
72 / 20 | 20

11. 10. 2014, 09.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
3.60
80 / 20 | 12

18. 10. 2014, 13.00 | Šolc Kamil | 1.třída Východní Čechy
4.000
67 / 25 | 10

29. 11. 2014, 10.00 | Josef Zbyšek | 2.třída Východní Čechy
2.682
96 / 25 | 19

30. 11. 2014, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
3.842
45 / 20 | 7

6. 12. 2014, 10.30 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
2.25
43 / 20 | 6

17. 1. 2015, 10.00 | Šolc Kamil | 1.třída Východní Čechy
2.150
100 / 25 | 14

24. 1. 2015, 09.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
4.002
81 / 25 | 14

25. 1. 2015, 10.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
3.240
54 / 20 | 7

21. 2. 2015, 14.30 | Theer Martin | 1.třída Východní Čechy
2.700
0

1. 3. 2015, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11365 / 211 | 121.72
4.16
19.72970000 %
50 / 12 | 12

28. 9. 2014, 10.00 | Nikl Antonín | 2.třída Východní Čechy
4.16
35 / 25 | 5

11. 10. 2014, 09.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
1.400
39 / 20 | 10

18. 10. 2014, 13.00 | Stolín Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
1.950
26 / 18 | 10

29. 11. 2014, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída Východní Čechy
1.44
21 / 25 | 4

30. 11. 2014, 10.00 | Cvetanov Krasimir | 2.třída Východní Čechy
0.840
48 / 25 | 7

6. 12. 2014, 11.30 | Dyrc Karel | 2.třída Východní Čechy
1.922
46 / 20 | 12

17. 1. 2015, 10.00 | Šolc Kamil | 1.třída Východní Čechy
2.302
47 / 21 | 8

24. 1. 2015, 09.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
2.23
28 / 25 | 5

25. 1. 2015, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
1.120
25 / 20 | 5

21. 2. 2015, 16.00 | Theer Martin | 1.třída Východní Čechy
1.250
0

1. 3. 2015, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
0

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141339 / 332 | 344.03
5.32
60.86360000 %
96 / 25 | 12

28. 9. 2013, 13.30 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
3.842
133 / 25 | 34

5. 10. 2013, 09.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
5.320
62 / 17 | 13

12. 10. 2013, 09.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
3.640
108 / 25 | 19

26. 10. 2013, 09.00 | Král Miloš | 2.třída Východní Čechy
4.322
82 / 18 | 25

16. 11. 2013, 09.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
4.550
121 / 25 | 19

23. 11. 2013, 09.00 | Bláha Jiří | 2.třída Východní Čechy
4.842
59 / 25 | 9

30. 11. 2013, 09.00 | Poláček Ladislav | 2.třída Východní Čechy
2.360
129 / 25 | 22

7. 12. 2013, 13.30 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
5.160
88 / 25 | 10

11. 1. 2014, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
3.520
104 / 25 | 17

19. 1. 2014, 10.00 | Černý Miroslav | 2.třída Východní Čechy
4.160
96 / 22 | 11

26. 1. 2014, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
4.360
100 / 25 | 18

15. 2. 2014, 10.00 | Ptáček Pavel | 2.třída Východní Čechy
4.000
93 / 25 | 11

23. 2. 2014, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.720
68 / 25 | 13

15. 3. 2014, 14.00 | Poláček Ladislav | 2.třída Východní Čechy
2.722

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141041 / 296 | 313.51
5.55
47.31820000 %
39 / 25 | 11

28. 9. 2013, 14.30 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
1.560
66 / 16 | 10

5. 10. 2013, 09.00 | Žižka Josef | 2.třída Východní Čechy
4.12
39 / 14 | 7

12. 10. 2013, 10.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
2.78
76 / 25 | 14

26. 10. 2013, 10.00 | Král Miloš | 2.třída Východní Čechy
3.042
61 / 25 | 12

16. 11. 2013, 09.00 | Šolc Kamil | 2.třída Východní Čechy
2.440
94 / 21 | 31

23. 11. 2013, 09.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
4.47
78 / 25 | 12

30. 11. 2013, 09.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
3.120
106 / 25 | 16

7. 12. 2013, 15.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
4.240
68 / 18 | 14

11. 1. 2014, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
3.77
99 / 25 | 15

19. 1. 2014, 10.00 | Ettel Milan | 2.třída Východní Čechy
3.962
75 / 14 | 14

26. 1. 2014, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
5.35
65 / 25 | 11

15. 2. 2014, 10.00 | Ptáček Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.600
100 / 18 | 20

23. 2. 2014, 10.00 | Umlauf Antonín | 2.třída Východní Čechy
5.55
75 / 20 | 18

15. 3. 2014, 14.00 | Poláček Ladislav | 2.třída Východní Čechy
3.75

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14568 / 308 | 141.84
3.33
25.81820000 %
32 / 25 | 3

28. 9. 2013, 16.00 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
1.282
37 / 25 | 6

5. 10. 2013, 09.00 | Žižka Josef | 2.třída Východní Čechy
1.482
50 / 20 | 8

12. 10. 2013, 11.30 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
2.50
24 / 25 | 3

26. 10. 2013, 11.00 | Vít Jiří | 2.třída Východní Čechy
0.960
29 / 16 | 7

16. 11. 2013, 09.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
1.81
50 / 23 | 9

23. 11. 2013, 09.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
2.17
42 / 20 | 10

30. 11. 2013, 09.00 | Poláček Ladislav | 2.třída Východní Čechy
2.10
60 / 18 | 14

7. 12. 2013, 16.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
3.33
26 / 21 | 7

11. 1. 2014, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
1.23
50 / 23 | 14

19. 1. 2014, 10.00 | Černý Miroslav | 2.třída Východní Čechy
2.17
36 / 18 | 8

26. 1. 2014, 10.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
2.00
35 / 25 | 8

15. 2. 2014, 10.00 | Král Miloš | 2.třída Východní Čechy
1.402
50 / 24 | 14

23. 2. 2014, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
2.08
47 / 25 | 13

15. 3. 2014, 14.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
1.882

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181592 / 409 | 303.89
5.76
64.97960000 %
92 / 25 | 18

13. 10. 2012, 14.00 | Štok Radek | 3.třída - Východní Čechy
3.682
144 / 25 | 18

10. 11. 2012, 13.30 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
5.762
76 / 25 | 15

10. 11. 2012, 14.00 | Marek Jan | 3.třída - Východní Čechy
3.040
82 / 25 | 19

24. 11. 2012, 10.00 | Skalický Jaroslav | 3.třída - Východní Čechy
3.280
46 / 25 | 10

1. 12. 2012, 17.00 | Netík Jiří | 3.třída - Východní Čechy
1.840
137 / 25 | 24

8. 12. 2012, 10.00 | Josef Zbyšek | 3.třída - Východní Čechy
5.482
118 / 25 | 22

16. 12. 2012, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída - Východní Čechy
4.722
101 / 25 | 22

6. 1. 2013, 10.00 | Štok Radek | 3.třída - Východní Čechy
4.042
77 / 25 | 30

26. 1. 2013, 14.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
3.080
42 / 25 | 7

16. 2. 2013, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída - Východní Čechy
1.682
113 / 25 | 19

23. 2. 2013, 10.00 | Foff Roman | 3.třída - Východní Čechy
4.522
97 / 25 | 30

9. 3. 2013, 10.00 | Kulhánek Daniel | 3.třída - Východní Čechy
3.882
138 / 25 | 30

16. 3. 2013, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
5.522
75 / 20 | 13

23. 3. 2013, 09.00 | Korbelář Bohumil | Přebor 3.třídy VH
3.752
55 / 10 | 14

23. 3. 2013, 09.00 | Florek Josef | Přebor 3.třídy VH
5.500
63 / 16 | 10

23. 3. 2013, 09.00 | Křížek Miloslav | Přebor 3.třídy VH
3.930
74 / 18 | 21

23. 3. 2013, 09.00 | Nikl Antonín | Přebor 3.třídy VH
4.110
62 / 20 | 12

23. 3. 2013, 09.00 | Chotěbor Ctirad | Přebor 3.třídy VH
3.102

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13976 / 287 | 293.40
4.76
50.05130000 %
88 / 25 | 10

7. 10. 2012, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
3.522
100 / 24 | 16

10. 11. 2012, 13.30 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
4.16
63 / 25 | 9

10. 11. 2012, 14.00 | Marek Jan | 3.třída - Východní Čechy
2.522
75 / 25 | 21

1. 12. 2012, 17.00 | Kulhánek Daniel | 3.třída - Východní Čechy
3.002
100 / 21 | 26

8. 12. 2012, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída - Východní Čechy
4.76
97 / 25 | 29

16. 12. 2012, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída - Východní Čechy
3.882
44 / 25 | 10

6. 1. 2013, 12.00 | Havránek Milan | 3.třída - Východní Čechy
1.762
58 / 18 | 15

26. 1. 2013, 14.00 | Nikl Antonín | 3.třída - Východní Čechy
3.22
89 / 25 | 11

2. 2. 2013, 09.00 | Umlauf Antonín | 3.třída - Východní Čechy
3.562
100 / 24 | 21

16. 2. 2013, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída - Východní Čechy
4.16
100 / 25 | 18

23. 2. 2013, 11.00 | Foff Roman | 3.třída - Východní Čechy
4.002
62 / 25 | 20

9. 3. 2013, 10.00 | Vít Jiří | 3.třída - Východní Čechy
2.482
0

16. 3. 2013, 10.00 | Červinka František | 3.třída - Východní Čechy
2

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15640 / 330 | 181.93
3.57
28.44440000 %
44 / 22 | 14

7. 10. 2012, 10.00 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
2.00
50 / 23 | 11

13. 10. 2012, 14.00 | Pavlík František | 3.třída - Východní Čechy
2.17
25 / 20 | 5

28. 10. 2012, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
1.25
50 / 23 | 6

10. 11. 2012, 13.30 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
2.17
40 / 25 | 5

10. 11. 2012, 14.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
1.600
50 / 22 | 13

24. 11. 2012, 10.00 | Hanuš Jiří | 3.třída - Východní Čechy
2.27
50 / 22 | 13

1. 12. 2012, 17.00 | Kulhánek Daniel | 3.třída - Východní Čechy
2.27
43 / 25 | 5

8. 12. 2012, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída - Východní Čechy
1.722
28 / 25 | 5

16. 12. 2012, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída - Východní Čechy
1.122
50 / 15 | 18

26. 1. 2013, 14.00 | Nikl Antonín | 3.třída - Východní Čechy
3.33
50 / 19 | 15

2. 2. 2013, 09.00 | Umlauf Antonín | 3.třída - Východní Čechy
2.63
45 / 25 | 9

16. 2. 2013, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída - Východní Čechy
1.802
23 / 25 | 4

23. 2. 2013, 12.30 | Josef Zbyšek | 3.třída - Východní Čechy
0.922
42 / 25 | 6

9. 3. 2013, 10.00 | Chládek Roman | 3.třída - Východní Čechy
1.680
50 / 14 | 9

16. 3. 2013, 10.00 | Marek Jan | 3.třída - Východní Čechy
3.57

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9730 / 225 | 333.24
4.48
54.07410000 %
54 / 25 | 12

15. 10. 2011, 13.00 | Hanuš Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.160
103 / 25 | 13

30. 10. 2011, 10.00 | Šmída Jan | 3. třída "A"- Východní Čechy
4.122
67 / 25 | 5

19. 11. 2011, 13.30 | Vokáček Václav | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.680
68 / 25 | 12

4. 12. 2011, 10.00 | Šrůtek Václav | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.722
76 / 25 | 21

8. 1. 2012, 10.00 | Hanuš Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.040
70 / 25 | 16

28. 1. 2012, 13.30 | Chotěbor Ctirad | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.800
112 / 25 | 33

4. 2. 2012, 13.30 | Šrůtek Václav | 3. třída "A"- Východní Čechy
4.480
71 / 25 | 13

19. 2. 2012, 10.00 | Turpiš Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.842
109 / 25 | 17

25. 2. 2012, 13.30 | Netík Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
4.362

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10718 / 240 | 182.99
4.34
46.32260000 %
67 / 25 | 9

15. 10. 2011, 13.00 | Hanuš Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.680
74 / 25 | 17

30. 10. 2011, 10.00 | Josef Zbyšek | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.962
71 / 25 | 12

19. 11. 2011, 13.30 | Novotka Zbyněk | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.842
34 / 22 | 8

4. 12. 2011, 10.00 | Florek Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.54
93 / 25 | 13

7. 1. 2012, 10.00 | Hazuka Petr | 1. třída - Východní Čechy
3.720
84 / 25 | 14

8. 1. 2012, 10.00 | Hanuš Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.360
54 / 20 | 11

28. 1. 2012, 13.30 | Mervart Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.70
58 / 25 | 8

4. 2. 2012, 13.30 | Heincl Oldřich | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.320
83 / 25 | 12

19. 2. 2012, 10.00 | Turpiš Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.322
100 / 23 | 18

25. 2. 2012, 13.30 | Netík Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
4.34

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8323 / 181 | 141.78
2.63
25.84000000 %
40 / 23 | 10

15. 10. 2011, 13.00 | Bláha Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.73
32 / 25 | 4

30. 10. 2011, 10.00 | Josef Zbyšek | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.280
29 / 17 | 5

4. 12. 2011, 10.00 | Heincl Oldřich | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.70
49 / 25 | 8

7. 1. 2012, 10.00 | Hazuka Petr | 1. třída - Východní Čechy
1.960
32 / 22 | 6

8. 1. 2012, 10.00 | Hanuš Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.45
47 / 25 | 14

4. 2. 2012, 13.30 | Heincl Oldřich | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.882
44 / 25 | 7

19. 2. 2012, 10.00 | Šolc Kamil | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.760
50 / 19 | 8

25. 2. 2012, 13.30 | Netík Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.63

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12983 / 290 | 263.38
5.32
54.61110000 %
81 / 25 | 12

2. 10. 2010, 14.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
3.240
47 / 15 | 10

9. 10. 2010, 09.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
3.130
65 / 25 | 9

16. 10. 2010, 14.00 | Heincl Oldřich | VČO 2.třída
2.600
79 / 25 | 21

27. 11. 2010, 14.00 | Havelka Jiří | VČO 2.třída
3.160
123 / 25 | 26

11. 12. 2010, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
4.922
58 / 25 | 18

9. 1. 2011, 10.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
2.320
75 / 25 | 11

23. 1. 2011, 10.00 | Sedlák Josef | VČO 2.třída
3.002
70 / 25 | 9

29. 1. 2011, 10.00 | Heincl Oldřich | VČO 2.třída
2.800
133 / 25 | 21

20. 2. 2011, 10.00 | Foff Petr | VČO 2.třída
5.320
59 / 25 | 6

6. 3. 2011, 10.00 | Janeček Antonín | VČO 2.třída
2.360
104 / 25 | 17

27. 3. 2011, 10.00 | Havelka Jiří | VČO 2.třída
4.160
89 / 25 | 14

2. 4. 2011, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
3.562

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14873 / 321 | 222.71
4.76
39.68180000 %
57 / 17 | 7

2. 10. 2010, 14.00 | Koníček Vladimír | VČO 2.třída
3.35
100 / 21 | 21

9. 10. 2010, 09.00 | Kačírek Karel | VČO 2.třída
4.76
63 / 25 | 15

16. 10. 2010, 14.00 | Hudý Pavel | VČO 2.třída
2.520
34 / 25 | 6

20. 11. 2010, 09.00 | Janeček Antonín | VČO 2.třída
1.360
60 / 18 | 9

27. 11. 2010, 14.00 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
3.33
65 / 25 | 21

11. 12. 2010, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
2.600
57 / 25 | 12

9. 1. 2011, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
2.280
62 / 25 | 11

23. 1. 2011, 10.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
2.480
37 / 20 | 6

29. 1. 2011, 10.00 | Heincl Oldřich | VČO 2.třída
1.85
87 / 20 | 22

20. 2. 2011, 10.00 | Foff Petr | VČO 2.třída
4.35
68 / 25 | 14

6. 3. 2011, 10.00 | Janeček Antonín | VČO 2.třída
2.722
46 / 25 | 8

27. 3. 2011, 11.30 | Havelka Jiří | VČO 2.třída
1.840
73 / 25 | 13

2. 4. 2011, 10.00 | Ptáček Pavel | VČO 2.třída
2.920
64 / 25 | 10

3. 4. 2011, 09.00 | Brandejs Karel | VČO 1.třída
2.560

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13471 / 259 | 161.81
3.33
22.97560000 %
40 / 21 | 7

2. 10. 2010, 14.00 | Koníček Vladimír | VČO 2.třída
1.90
37 / 25 | 6

9. 10. 2010, 09.00 | Kačírek Karel | VČO 2.třída
1.480
18 / 17 | 5

16. 10. 2010, 14.00 | Hudý Pavel | VČO 2.třída
1.05
32 / 21 | 8

27. 11. 2010, 14.00 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
1.52
50 / 24 | 7

11. 12. 2010, 10.00 | Dyrc Karel | VČO 2.třída
2.08
46 / 23 | 16

9. 1. 2011, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
2.00
50 / 17 | 6

23. 1. 2011, 10.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
2.94
45 / 25 | 7

29. 1. 2011, 10.00 | Poliaček Daniel | VČO 2.třída
1.800
50 / 15 | 9

20. 2. 2011, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
3.33
34 / 21 | 9

6. 3. 2011, 10.00 | Poláček Ladislav | VČO 2.třída
1.61
10 / 11 | 3

27. 3. 2011, 12.30 | Svoboda Josef | VČO 2.třída
0.90
29 / 14 | 8

2. 4. 2011, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
2.07
30 / 25 | 8

3. 4. 2011, 09.00 | Kopecký Jaroslav | VČO 1.třída
1.200

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10799 / 245 | 173.26
4.28
49.93750000 %
65 / 25 | 13

10. 10. 2009, 09.30 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
2.602
61 / 24 | 12

17. 10. 2009, 14.00 | Král Petr | VČO 1.třída
2.540
55 / 25 | 8

24. 10. 2009, 13.00 | Janeček Antonín | VČO 3.třída A
2.200
86 / 21 | 15

15. 11. 2009, 10.00 | Dyrc Karel | VČO 2.třída
4.090
107 / 25 | 15

12. 12. 2009, 13.00 | Möller Herbert | VČO 3.třída A
4.282
90 / 25 | 17

16. 1. 2010, 13.00 | Petříček Martin | VČO 3.třída A
3.602
98 / 25 | 12

30. 1. 2010, 10.00 | Židů Tomáš | VČO 3.třída A
3.920
83 / 25 | 14

6. 2. 2010, 09.30 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída A
3.320
69 / 25 | 17

28. 2. 2010, 10.00 | Felgr Miloslav | VČO 3.třída A
2.760
85 / 25 | 11

20. 3. 2010, 09.30 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
3.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10606 / 223 | 182.71
4.40
37.87500000 %
57 / 25 | 7

10. 10. 2009, 09.30 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
2.280
53 / 17 | 7

17. 10. 2009, 14.00 | Král Petr | VČO 1.třída
3.11
62 / 18 | 8

24. 10. 2009, 13.00 | Poláček Ladislav | VČO 3.třída A
3.44
64 / 24 | 11

15. 11. 2009, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
2.66
45 / 25 | 13

12. 12. 2009, 13.00 | Möller Herbert | VČO 3.třída A
1.800
81 / 25 | 18

16. 1. 2010, 13.00 | Petříček Martin | VČO 3.třída A
3.242
60 / 25 | 9

30. 1. 2010, 11.30 | Židů Tomáš | VČO 3.třída A
2.400
55 / 25 | 8

6. 2. 2010, 09.30 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída A
2.200
41 / 19 | 6

28. 2. 2010, 10.00 | Šlambor Aleš | VČO 3.třída A
2.15
88 / 20 | 14

20. 3. 2010, 09.30 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
4.40

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9298 / 200 | 91.49
2.00
20.55170000 %
38 / 19 | 7

17. 10. 2009, 14.00 | Král Petr | VČO 1.třída
2.00
38 / 22 | 9

24. 10. 2009, 13.00 | Židů Tomáš | VČO 3.třída A
1.72
33 / 25 | 8

15. 11. 2009, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
1.320
36 / 25 | 6

12. 12. 2009, 13.00 | Havelka Jiří | VČO 3.třída A
1.440
31 / 22 | 7

16. 1. 2010, 13.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída A
1.40
30 / 25 | 4

30. 1. 2010, 10.00 | Židů Tomáš | VČO 3.třída A
1.200
40 / 25 | 9

6. 2. 2010, 09.30 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída A
1.600
25 / 19 | 5

28. 2. 2010, 10.00 | Felgr Miloslav | VČO 3.třída A
1.31
27 / 18 | 7

20. 3. 2010, 09.30 | Sedlák Josef | VČO 2.třída
1.50

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9666 / 225 | 222.96
4.92
49.33330000 %
51 / 25 | 12

11. 10. 2008, 13.00 | Židů Tomáš | VČ 3.třída
2.040
123 / 25 | 22

25. 10. 2008, 13.00 | Hána Václav | VČ 2.třída
4.922
80 / 25 | 14

22. 11. 2008, 13.00 | Josef Zbyšek | VČ 3.třída
3.202
60 / 25 | 7

30. 11. 2008, 10.00 | Hazuka Petr | VČ 2.třída
2.400
73 / 25 | 11

6. 12. 2008, 13.00 | Florek Josef | VČ 3.třída
2.922
78 / 25 | 16

17. 1. 2009, 13.00 | Janeček Antonín | VČ 3.třída
3.122
84 / 25 | 20

31. 1. 2009, 13.00 | Němeček Pavel | VČ 3.třída
3.360
62 / 25 | 12

21. 2. 2009, 13.00 | Šimek Vladimír | VČ 3.třída
2.480
55 / 25 | 9

28. 3. 2009, 13.00 | Heincl Oldřich | VČ 3.třída
2.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10752 / 250 | 323.00
4.00
50.13330000 %
88 / 25 | 23

11. 10. 2008, 13.00 | Židů Tomáš | VČ 3.třída
3.522
45 / 25 | 10

25. 10. 2008, 13.00 | Hána Václav | VČ 2.třída
1.800
74 / 25 | 11

16. 11. 2008, 10.00 | Petříček Martin | VČ 2.třída
2.962
77 / 25 | 10

22. 11. 2008, 13.00 | Šmída Jan | VČ 3.třída
3.082
94 / 25 | 12

30. 11. 2008, 10.00 | Havránek Hynek | VČ 2.třída
3.762
81 / 25 | 17

6. 12. 2008, 13.00 | Florek Josef | VČ 3.třída
3.242
62 / 25 | 15

17. 1. 2009, 13.00 | Janeček Antonín | VČ 3.třída
2.482
100 / 25 | 32

31. 1. 2009, 13.00 | Němeček Pavel | VČ 3.třída
4.002
46 / 25 | 9

21. 2. 2009, 13.00 | Ládr Ivan | VČ 3.třída
1.840
85 / 25 | 11

28. 3. 2009, 13.00 | Florek Josef | VČ 3.třída
3.402

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10364 / 221 | 111.64
2.45
24.26670000 %
34 / 21 | 7

11. 10. 2008, 13.00 | Židů Tomáš | VČ 3.třída
1.61
44 / 25 | 5

25. 10. 2008, 13.00 | Hána Václav | VČ 2.třída
1.762
19 / 17 | 8

16. 11. 2008, 10.00 | Brandejs Karel | VČ 2.třída
1.11
46 / 25 | 10

22. 11. 2008, 13.00 | Šmída Jan | VČ 3.třída
1.842
32 / 25 | 4

30. 11. 2008, 10.00 | Pavlík František | VČ 2.třída
1.280
33 / 24 | 10

6. 12. 2008, 13.00 | Heincl Oldřich | VČ 3.třída
1.37
50 / 25 | 8

17. 1. 2009, 13.00 | Janeček Antonín | VČ 3.třída
2.002
23 / 14 | 5

31. 1. 2009, 13.00 | Bartoš Přemysl | VČ 3.třída
1.64
34 / 25 | 6

21. 2. 2009, 13.00 | Ládr Ivan | VČ 3.třída
1.362
49 / 20 | 11

28. 3. 2009, 13.00 | Poliaček Daniel | VČ 3.třída
2.45

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201578 / 474 | 263.32
6.25
52.60000000 %
82 / 25 | 15

7. 10. 2007, 15.00 | Petrskovský Martin | VČ-3.
3.280
59 / 25 | 17

7. 10. 2007, 15.00 | Petrskovský Martin | VČ-3.
2.360
83 / 25 | 14

20. 10. 2007, 15.00 | Josef Zbyšek | VČ-3.
3.322
91 / 25 | 25

20. 10. 2007, 15.00 | Josef Zbyšek | VČ-3.
3.640
57 / 25 | 14

27. 10. 2007, 10.00 | Kraus Radim | VČ-2.
2.280
56 / 25 | 10

3. 11. 2007, 13.00 | Havránek Milan | VČ-3.
2.240
78 / 25 | 19

3. 11. 2007, 13.00 | Havránek Milan | VČ-3.
3.122
86 / 25 | 16

18. 11. 2007, 10.00 | Petrskovský Martin | VČ-3.
3.442
72 / 25 | 12

18. 11. 2007, 10.00 | Petrskovský Martin | VČ-3.
2.880
100 / 25 | 14

15. 12. 2007, 10.00 | Hazuka Petr | VČ-3.
4.002
150 / 24 | 26

15. 12. 2007, 10.00 | Hazuka Petr | VČ-3.
6.252
73 / 25 | 11

5. 1. 2008, 10.00 | Foff Petr | VČ-2.
2.920
81 / 25 | 20

19. 1. 2008, 10.00 | Hána Václav | VČ-2.
3.242
77 / 25 | 14

27. 1. 2008, 10.00 | Pfeifer David | VČ-2.
3.080
71 / 25 | 11

2. 2. 2008, 10.00 | Havránek Milan | VČ-3.
2.842
67 / 25 | 18

2. 2. 2008, 10.00 | Havránek Milan | VČ-3.
2.682
0

9. 2. 2008, 10.00 | Archleb Josef | VČ-2.
2
85 / 25 | 9

1. 3. 2008, 10.00 | Cvejn Jiří | VČ-2.
3.400
96 / 25 | 26

15. 3. 2008, 10.00 | Hájek Miloš | VČ-2.
3.842
114 / 25 | 16

30. 3. 2008, 10.00 | Srna Michal | VČ-2.
4.560

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13944 / 305 | 233.09
4.76
48.41030000 %
86 / 25 | 18

20. 10. 2007, 15.00 | Šmída Jan | VČ-3.
3.442
43 / 19 | 11

27. 10. 2007, 10.00 | Kraus Radim | VČ-2.
2.26
71 / 25 | 16

3. 11. 2007, 13.00 | Havránek Milan | VČ-3.
2.842
49 / 25 | 12

18. 11. 2007, 10.00 | Petrskovský Martin | VČ-3.
1.960
100 / 21 | 23

15. 12. 2007, 10.00 | Havránek Hynek | VČ-3.
4.76
59 / 22 | 9

5. 1. 2008, 10.00 | Foff Petr | VČ-2.
2.68
82 / 25 | 16

19. 1. 2008, 10.00 | Hána Václav | VČ-2.
3.282
62 / 25 | 9

27. 1. 2008, 10.00 | Pfeifer David | VČ-2.
2.480
94 / 25 | 13

2. 2. 2008, 10.00 | Havránek Milan | VČ-3.
3.762
34 / 25 | 6

9. 2. 2008, 10.00 | Vít Jiří | VČ-2.
1.360
100 / 21 | 14

1. 3. 2008, 10.00 | Cvejn Jiří | VČ-2.
4.76
91 / 22 | 17

15. 3. 2008, 10.00 | Kačírek Karel | VČ-2.
4.13
73 / 25 | 20

30. 3. 2008, 10.00 | Suchánek Zdenek | VČ-2.
2.920

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8288 / 176 | 91.63
2.64
24.00000000 %
31 / 25 | 4

27. 10. 2007, 10.00 | Zelinka David | VČ-2.
1.240
45 / 17 | 9

5. 1. 2008, 10.00 | Foff Petr | VČ-2.
2.64
27 / 25 | 6

19. 1. 2008, 10.00 | Skalický Josef | VČ-2.
1.082
23 / 19 | 4

27. 1. 2008, 10.00 | Pfeifer David | VČ-2.
1.21
50 / 21 | 9

9. 2. 2008, 10.00 | Vít Jiří | VČ-2.
2.38
25 / 19 | 5

1. 3. 2008, 10.00 | Cvejn Jiří | VČ-2.
1.31
48 / 25 | 7

15. 3. 2008, 10.00 | Kačírek Karel | VČ-2.
1.922
39 / 25 | 6

30. 3. 2008, 10.00 | Bartoš Přemysl | VČ-2.
1.560

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
325 / 90 | 20.277
0.333
41.66670000 %
7 / 30 | 2

6. 1. 2008, 09.00 | Hazuka Petr | 3B/VČ-3.
0.2330
8 / 30 | 2

6. 1. 2008, 11.00 | Vít Jiří | 3B/VČ-3.
0.2660
10 / 30 | 2

6. 1. 2008, 14.00 | Otčenášek Jiří st. | 3B/VČ-3.
0.3331

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13951 / 288 | 253.30
4.96
48.76920000 %
88 / 25 | 14

30. 9. 2006, 10.00 | Kolařík Jakub | VČ-3.
3.522
77 / 25 | 20

30. 9. 2006, 10.00 | Bartoš Jakub | VČ-3.
3.082
15 / 7 | 7

15. 10. 2006, 10.00 | Tolar Patrik | VČ-3.
2.140
81 / 18 | 11

15. 10. 2006, 10.00 | Tolar Patrik | VČ-3.
4.500
124 / 25 | 22

19. 11. 2006, 10.00 | Pfeifer David | VČ-3.
4.962
109 / 25 | 25

19. 11. 2006, 10.00 | Pfeifer David | VČ-3.
4.362
68 / 25 | 16

9. 12. 2006, 15.00 | Pavlík František | VČ-3.
2.722
106 / 25 | 21

9. 12. 2006, 15.00 | Pavlík František | VČ-3.
4.242
53 / 25 | 13

14. 1. 2007, 10.00 | Kolařík Jakub | VČ-3.
2.122
66 / 25 | 9

14. 1. 2007, 10.00 | Bartoš Pavel | VČ-3.
2.642
32 / 13 | 15

3. 3. 2007, 15.00 | Kraus Radim | VČ-3.
2.460
87 / 25 | 17

24. 3. 2007, 10.00 | Pavlík František | VČ-3.
3.482
45 / 25 | 10

24. 3. 2007, 10.00 | Vávra Václav | VČ-3.
1.802

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
283 / 50 | 151.66
2.04
27.66670000 %
32 / 25 | 6

30. 9. 2006, 10.00 | Kriučkov Anatolij | VČ-3.
1.282
51 / 25 | 15

24. 3. 2007, 10.00 | Pavlík František | VČ-3.
2.040