User
New userChange password

Červinka František

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
395 / 88 | 91.07
1.78
21.11110000 %
50 / 28 | 9

24. 11. 2019, 10.00 | Böhm Jan | VČ TD 3.třída
1.780
26 / 30 | 4

7. 12. 2019, 09.00 | Vrbický Josef | VČ TD 3.třída
0.860
19 / 30 | 3

25. 1. 2020, 09.00 | Šimerda Pavel | VČ TD 3.třída
0.630

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4111 / 113 | 80.98
1.43
27.75000000 %
22 / 30 | 4

9. 11. 2019, 10.10 | Marek Miroslav | VČ TD 3.třída
0.730
21 / 30 | 5

24. 11. 2019, 11.10 | Felgr Miloslav | VČ TD 3.třída
0.700
43 / 30 | 8

7. 12. 2019, 10.10 | Kras Petr | VČ TD 3.třída
1.430
25 / 23 | 7

25. 1. 2020, 10.10 | Havlíček Josef | VČ TD 3.třída
1.080

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
471 / 111 | 50.63
0.90
35.50000000 %
15 / 27 | 4

9. 11. 2019, 11.00 | Marek Miroslav | VČ TD 3.třída
0.550
16 / 25 | 3

24. 11. 2019, 12.00 | Felgr Miloslav | VČ TD 3.třída
0.640
27 / 30 | 5

7. 12. 2019, 11.00 | Kras Petr | VČ TD 3.třída
0.900
13 / 29 | 2

25. 1. 2020, 11.00 | Šimerda Pavel | VČ TD 3.třída
0.440

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
959 / 268 | 50.220
0.466
32.77780000 %
14 / 30 | 4

2. 11. 2019, 09.00 | Bašík Ladislav | VČ 3B 3.třída
0.4662
5 / 30 | 2

2. 11. 2019, 10.00 | Kníže Martin | VČ 3B 3.třída
0.1660
8 / 30 | 2

2. 11. 2019, 11.00 | Vít Jiří | VČ 3B 3.třída
0.2661
9 / 30 | 1

1. 2. 2020, 10.00 | Janský Ondřej | VČ 3B 3.třída
0.3000
10 / 30 | 5

1. 2. 2020, 11.00 | Růžička Ivo | VČ 3B 3.třída
0.3331
2 / 30 | 1

1. 2. 2020, 12.00 | Wallstein Jan | VČ 3B 3.třída
0.0660
4 / 28 | 1

8. 2. 2020, 09.00 | Kolembář Petr | VČ 3B 3.třída
0.1420
4 / 30 | 2

8. 2. 2020, 10.00 | Havránek Milan | VČ 3B 3.třída
0.1330
3 / 30 | 1

8. 2. 2020, 11.00 | Pavlík František | VČ 3B 3.třída
0.1000

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8609 / 240 | 162.53
3.33
50.75000000 %
58 / 30 | 6

23. 9. 2018, 09.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.930
95 / 30 | 13

27. 10. 2018, 13.00 | Kristl František | VČ - TD 3.třída
3.162
34 / 30 | 8

17. 11. 2018, 10.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
1.130
93 / 30 | 12

8. 12. 2018, 13.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
3.102
100 / 30 | 14

13. 1. 2019, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
3.332
75 / 30 | 16

19. 1. 2019, 13.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.500
77 / 30 | 9

16. 2. 2019, 10.00 | Dyrc Karel | VČ - TD 3.třída
2.562
77 / 30 | 14

2. 3. 2019, 10.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
2.560

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8553 / 238 | 182.32
3.57
69.12500000 %
53 / 30 | 11

23. 9. 2018, 10.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.760
61 / 30 | 6

27. 10. 2018, 14.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
2.032
81 / 30 | 15

17. 11. 2018, 11.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
2.700
100 / 28 | 18

8. 12. 2018, 14.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
3.572
65 / 30 | 17

13. 1. 2019, 11.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
2.160
56 / 30 | 7

19. 1. 2019, 14.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.860
74 / 30 | 12

16. 2. 2019, 11.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 3.třída
2.462
63 / 30 | 9

2. 3. 2019, 11.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
2.100

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8285 / 211 | 121.35
1.77
71.25000000 %
45 / 30 | 8

23. 9. 2018, 10.50 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.502
48 / 27 | 12

27. 10. 2018, 14.50 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
1.770
21 / 30 | 3

17. 11. 2018, 11.50 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
0.700
42 / 26 | 8

8. 12. 2018, 14.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.610
43 / 27 | 5

13. 1. 2019, 11.50 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
1.590
41 / 25 | 9

19. 1. 2019, 14.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.640
16 / 17 | 4

16. 2. 2019, 11.50 | Dyrc Karel | VČ - TD 3.třída
0.940
29 / 29 | 7

2. 3. 2019, 11.50 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18201 / 540 | 60.372
0.666
55.83330000 %
14 / 30 | 3

20. 10. 2018, 13.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 3.třída
0.4662
12 / 30 | 4

20. 10. 2018, 14.00 | Rosocha Mikuláš | VČ - 3B 3.třída
0.4002
12 / 30 | 3

20. 10. 2018, 15.00 | Černý Luděk | VČ - 3B 3.třída
0.4001
9 / 30 | 2

11. 11. 2018, 10.00 | John Jiří st. | VČ - 3B 3.třída
0.3002
15 / 30 | 3

11. 11. 2018, 11.00 | Valášek František | VČ - 3B 3.třída
0.5002
14 / 30 | 3

11. 11. 2018, 12.00 | Štancl Jan | VČ - 3B 3.třída
0.4660
13 / 30 | 3

25. 11. 2018, 13.00 | Brož Josef | VČ - 3B 3.třída
0.4330
6 / 30 | 3

25. 11. 2018, 14.00 | Vít Jiří | VČ - 3B 3.třída
0.2000
12 / 30 | 2

25. 11. 2018, 15.00 | Macek Václav | VČ - 3B 3.třída
0.4002
11 / 30 | 3

15. 12. 2018, 13.00 | Nápravník Matěj | VČ - 3B 3.třída
0.3660
7 / 30 | 2

15. 12. 2018, 14.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 3.třída
0.2330
9 / 30 | 3

15. 12. 2018, 15.00 | Mareš Ivan | VČ - 3B 3.třída
0.3000
9 / 30 | 2

10. 2. 2019, 10.00 | Rosocha Mikuláš | VČ - 3B 3.třída
0.3000
20 / 30 | 6

10. 2. 2019, 11.00 | Navrátil Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.6662
14 / 30 | 2

10. 2. 2019, 12.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 3.třída
0.4662
7 / 30 | 2

23. 2. 2019, 13.00 | Valášek František | VČ - 3B 3.třída
0.2332
9 / 30 | 1

23. 2. 2019, 14.00 | Štancl Jan | VČ - 3B 3.třída
0.3000
8 / 30 | 2

23. 2. 2019, 15.00 | John ml. Jiří ml. | VČ - 3B 3.třída
0.2662

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9547 / 220 | 232.48
3.46
40.51850000 %
0

30. 9. 2017, 13.30 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
2
95 / 30 | 16

14. 10. 2017, 13.30 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
3.162
104 / 30 | 23

26. 11. 2017, 10.00 | Žabka Luděk | VČ - TD 3.třída
3.462
38 / 15 | 14

2. 12. 2017, 13.30 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.530
55 / 30 | 7

6. 1. 2018, 13.30 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.830
56 / 30 | 7

3. 2. 2018, 10.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
1.860
60 / 30 | 7

25. 2. 2018, 09.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.000
81 / 30 | 13

3. 3. 2018, 13.30 | Žabka Luděk | VČ - TD 3.třída
2.700
58 / 25 | 10

18. 3. 2018, 09.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
2.320

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9522 / 194 | 282.69
5.88
58.00000000 %
0

30. 9. 2017, 14.30 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
2
64 / 30 | 10

14. 10. 2017, 14.30 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.130
50 / 30 | 7

26. 11. 2017, 11.00 | Štantejský Ota | VČ - TD 3.třída
1.660
100 / 20 | 19

2. 12. 2017, 14.30 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
5.002
100 / 17 | 28

6. 1. 2018, 14.30 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
5.882
63 / 30 | 17

3. 2. 2018, 11.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
2.100
64 / 30 | 7

25. 2. 2018, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.130
43 / 18 | 6

3. 3. 2018, 14.30 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
2.380
38 / 19 | 7

18. 3. 2018, 10.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9312 / 236 | 131.32
1.90
69.33330000 %
30 / 24 | 5

14. 10. 2017, 15.20 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
1.250
32 / 30 | 5

26. 11. 2017, 11.50 | Štantejský Ota | VČ - TD 3.třída
1.060
34 / 26 | 5

2. 12. 2017, 15.20 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.300
34 / 30 | 5

6. 1. 2018, 15.20 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.130
41 / 30 | 4

3. 2. 2018, 11.50 | Macek Václav | VČ - TD 3.třída
1.362
29 / 28 | 3

25. 2. 2018, 10.50 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
1.030
31 / 22 | 8

3. 3. 2018, 15.20 | Žabka Luděk | VČ - TD 3.třída
1.400
41 / 25 | 13

10. 3. 2018, 11.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
1.642
40 / 21 | 8

18. 3. 2018, 11.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
1.900

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14144 / 412 | 50.349
0.586
51.42860000 %
5 / 30 | 1

29. 10. 2017, 10.05 | Andres Miroslav | VČ - 3B 4.třída
0.1660
8 / 30 | 2

29. 10. 2017, 10.10 | Rosocha Mikuláš | VČ - 3B 4.třída
0.2662
6 / 30 | 1

9. 12. 2017, 10.00 | Králíček Pavel | VČ - 3B 4.třída
0.2000
6 / 30 | 1

9. 12. 2017, 10.05 | Červenka Michal | VČ - 3B 4.třída
0.2000
13 / 23 | 2

9. 12. 2017, 10.10 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 4.třída
0.5650
17 / 30 | 5

20. 1. 2018, 10.00 | Brož Josef | VČ - 3B 4.třída
0.5662
16 / 30 | 3

20. 1. 2018, 10.05 | Macek Václav | VČ - 3B 4.třída
0.5332
10 / 30 | 2

20. 1. 2018, 10.10 | Vít Jiří | VČ - 3B 4.třída
0.3332
17 / 30 | 3

18. 2. 2018, 10.00 | Rosocha Mikuláš | VČ - 3B 4.třída
0.5662
6 / 30 | 1

18. 2. 2018, 10.05 | Andres Miroslav | VČ - 3B 4.třída
0.2000
7 / 30 | 2

18. 2. 2018, 10.10 | Nápravník Matěj | VČ - 3B 4.třída
0.2330
4 / 30 | 1

24. 3. 2018, 10.00 | Štěpán Milan | VČ - 3B 4.třída
0.1332
12 / 30 | 3

24. 3. 2018, 10.05 | Marek Jan | VČ - 3B 4.třída
0.4002
17 / 29 | 3

24. 3. 2018, 10.10 | Červenka Michal | VČ - 3B 4.třída
0.5860

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4181 / 94 | 101.92
2.84
30.16670000 %
31 / 19 | 7

10. 12. 2016, 10.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
1.630
52 / 25 | 6

21. 1. 2017, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
2.082
27 / 25 | 5

11. 3. 2017, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
1.080
71 / 25 | 10

1. 4. 2017, 09.00 | Samek Jan | VČ - TD 2.třída
2.842

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4163 / 87 | 111.87
2.24
40.75000000 %
41 / 22 | 9

10. 12. 2016, 11.10 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.860
56 / 25 | 11

21. 1. 2017, 11.10 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
2.240
49 / 25 | 9

11. 3. 2017, 11.10 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
1.960
17 / 15 | 5

1. 4. 2017, 10.10 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.130

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4119 / 96 | 91.23
1.32
59.50000000 %
32 / 25 | 5

10. 12. 2016, 12.20 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
1.280
30 / 25 | 9

21. 1. 2017, 12.20 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
1.200
33 / 25 | 6

11. 3. 2017, 12.20 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
1.320
24 / 21 | 6

1. 4. 2017, 11.20 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
1.140

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
992 / 270 | 30.340
0.500
51.11110000 %
12 / 30 | 2

18. 12. 2016, 09.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 4.třída
0.4000
11 / 30 | 3

18. 12. 2016, 12.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 4.třída
0.3662
12 / 30 | 3

18. 12. 2016, 13.00 | Lukeš Martin | VČ - 3B 4.třída
0.4000
4 / 30 | 1

12. 2. 2017, 10.00 | Lukeš Martin | VČ - 3B 4.třída
0.1330
9 / 30 | 2

12. 2. 2017, 11.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 4.třída
0.3001
10 / 30 | 3

12. 2. 2017, 13.00 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 4.třída
0.3332
11 / 30 | 2

9. 4. 2017, 09.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 4.třída
0.3660
15 / 30 | 3

9. 4. 2017, 12.00 | Lukeš Martin | VČ - 3B 4.třída
0.5002
8 / 30 | 2

9. 4. 2017, 13.00 | Vít Jiří | VČ - 3B 4.třída
0.2660

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15958 / 433 | 192.21
2.92
42.57780000 %
56 / 30 | 10

19. 9. 2015, 10.00 | Mervart Josef | VČ - TD 3.třída
1.862
63 / 30 | 7

11. 10. 2015, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
2.100
53 / 30 | 8

17. 10. 2015, 09.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
1.762
61 / 30 | 13

31. 10. 2015, 10.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.030
53 / 30 | 10

8. 11. 2015, 10.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
1.760
84 / 30 | 9

22. 11. 2015, 10.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.802
60 / 30 | 9

29. 11. 2015, 10.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
2.000
48 / 18 | 8

5. 12. 2015, 14.00 | Kolembář Petr | VČ - TD 3.třída
2.660
75 / 30 | 13

10. 1. 2016, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
2.502
83 / 30 | 11

7. 2. 2016, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
2.762
79 / 30 | 12

14. 2. 2016, 10.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 3.třída
2.630
73 / 25 | 12

21. 2. 2016, 09.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.920
47 / 30 | 15

28. 2. 2016, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.560
55 / 30 | 19

20. 3. 2016, 10.00 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
1.830
68 / 30 | 11

10. 4. 2016, 10.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.260

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18956 / 447 | 152.13
2.89
54.94250000 %
63 / 30 | 6

19. 9. 2015, 11.00 | Mervart Josef | VČ - TD 3.třída
2.102
52 / 30 | 5

11. 10. 2015, 11.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.730
75 / 30 | 11

17. 10. 2015, 10.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 3.třída
2.500
51 / 19 | 8

31. 10. 2015, 11.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.680
54 / 30 | 8

8. 11. 2015, 11.00 | Kopecký Emil st. | VČ - TD 3.třída
1.800
82 / 30 | 13

22. 11. 2015, 11.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.730
0 | 0

29. 11. 2015, 11.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
02
44 / 20 | 7

5. 12. 2015, 14.00 | Kolembář Petr | VČ - TD 3.třída
2.200
73 / 30 | 11

10. 1. 2016, 11.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
2.431
46 / 30 | 8

7. 2. 2016, 11.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.530
55 / 19 | 11

14. 2. 2016, 11.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 3.třída
2.890
61 / 30 | 15

21. 2. 2016, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.030
65 / 30 | 10

28. 2. 2016, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
2.160
77 / 30 | 9

20. 3. 2016, 11.00 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
2.562
59 / 30 | 11

10. 4. 2016, 11.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.962
36 / 20 | 7

30. 4. 2016, 09.00 | Vlačiha Josef | Přebor VČO 3 Třída kádr
1.800
37 / 19 | 9

30. 4. 2016, 10.10 | Jirout Ivo | Přebor VČO 3 Třída kádr
1.940
26 / 20 | 7

30. 4. 2016, 11.20 | Kulíšek Rudolf | Přebor VČO 3 Třída kádr
1.302

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15483 / 405 | 91.19
2.08
64.40000000 %
26 / 30 | 6

19. 9. 2015, 11.50 | Mervart Josef | VČ - TD 3.třída
0.862
34 / 30 | 3

11. 10. 2015, 11.50 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
1.132
40 / 30 | 6

17. 10. 2015, 10.50 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.330
14 / 15 | 3

31. 10. 2015, 11.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
0.930
48 / 30 | 9

8. 11. 2015, 11.50 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.602
45 / 30 | 6

22. 11. 2015, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.500
50 / 24 | 9

29. 11. 2015, 11.50 | Brandejs Karel | VČ - TD 3.třída
2.082
9 / 20 | 2

5. 12. 2015, 14.00 | Kolembář Petr | VČ - TD 3.třída
0.450
29 / 30 | 4

10. 1. 2016, 11.50 | Josef Zbyšek | VČ - TD 3.třída
0.960
36 / 30 | 6

7. 2. 2016, 11.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.200
18 / 16 | 3

14. 2. 2016, 11.50 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 3.třída
1.120
43 / 30 | 7

21. 2. 2016, 10.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.430
31 / 30 | 4

28. 2. 2016, 11.50 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.030
32 / 30 | 5

20. 3. 2016, 11.50 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
1.060
28 / 30 | 8

10. 4. 2016, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
0.930

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
327 / 90 | 30.300
0.466
45.00000000 %
7 / 30 | 2

25. 10. 2015, 09.00 | Havránek Hynek | VČ - 3B 3.třída
0.2330
14 / 30 | 3

25. 10. 2015, 12.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - 3B 3.třída
0.4661
6 / 30 | 2

25. 10. 2015, 13.00 | Ciasto Libor | VČ - 3B 3.třída
0.2000

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12635 / 323 | 211.96
3.03
35.27780000 %
60 / 30 | 7

18. 10. 2014, 09.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
2.000
54 / 30 | 9

2. 11. 2014, 10.00 | Vokatý Petr | 3.třída Východní Čechy
1.800
0

15. 11. 2014, 09.00 | Chvalovský Vít | 3.třída Východní Čechy
2
61 / 30 | 13

29. 11. 2014, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
2.030
91 / 30 | 21

17. 1. 2015, 13.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
3.032
56 / 30 | 10

18. 1. 2015, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
1.860
38 / 30 | 6

24. 1. 2015, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída Východní Čechy
1.260
30 / 23 | 5

31. 1. 2015, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
1.300
47 / 30 | 8

7. 2. 2015, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
1.560
42 / 30 | 5

28. 2. 2015, 13.00 | Vokatý Petr | 3.třída Východní Čechy
1.400
65 / 30 | 10

7. 3. 2015, 13.00 | Sedlák Josef | 3.třída Východní Čechy
2.160
91 / 30 | 9

15. 3. 2015, 10.00 | Brož Josef | 3.třída Východní Čechy
3.032

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19961 / 515 | 141.86
2.76
52.80220000 %
54 / 27 | 7

27. 9. 2014, 09.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
2.000
56 / 30 | 14

4. 10. 2014, 14.00 | Janský Ondřej | 3.třída Východní Čechy
1.862
73 / 30 | 7

11. 10. 2014, 13.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
2.432
48 / 30 | 8

18. 10. 2014, 09.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
1.600
52 / 26 | 9

2. 11. 2014, 10.00 | Černý Miroslav | 3.třída Východní Čechy
2.000
32 / 30 | 8

15. 11. 2014, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída Východní Čechy
1.060
59 / 30 | 6

29. 11. 2014, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
1.960
40 / 30 | 6

17. 1. 2015, 13.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
1.330
83 / 30 | 10

18. 1. 2015, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída Východní Čechy
2.760
62 / 30 | 7

24. 1. 2015, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída Východní Čechy
2.062
35 / 29 | 5

31. 1. 2015, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
1.200
42 / 30 | 6

7. 2. 2015, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
1.400
55 / 30 | 8

28. 2. 2015, 13.00 | Ettel Milan | 3.třída Východní Čechy
1.830
64 / 26 | 10

7. 3. 2015, 13.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
2.460
47 / 30 | 6

15. 3. 2015, 10.00 | Brutovský Milan | 3.třída Východní Čechy
1.560
40 / 20 | 9

25. 4. 2015, 09.00 | Severýn Pavel | Přebor VČO K52/2 3.tř.
2.000
39 / 17 | 7

25. 4. 2015, 10.00 | Kačírek Karel | Přebor VČO K52/2 3.tř.
2.290
42 / 20 | 9

25. 4. 2015, 11.00 | Černý Miroslav | Přebor VČO K52/2 3.tř.
2.100
38 / 20 | 7

25. 4. 2015, 12.00 | Vlačiha Josef | Přebor VČO K52/2 3.tř.
1.902

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15451 / 401 | 111.12
1.84
60.13330000 %
9 / 12 | 3

27. 9. 2014, 09.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
0.750
25 / 30 | 4

4. 10. 2014, 14.00 | Mervart Josef | 3.třída Východní Čechy
0.832
19 / 27 | 3

11. 10. 2014, 13.00 | Šimerda Pavel | 3.třída Východní Čechy
0.700
41 / 30 | 11

18. 10. 2014, 09.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
1.360
38 / 30 | 7

2. 11. 2014, 10.00 | Vokatý Petr | 3.třída Východní Čechy
1.260
37 / 30 | 5

15. 11. 2014, 11.00 | Karabáš Štefan | 3.třída Východní Čechy
1.232
22 / 25 | 4

29. 11. 2014, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída Východní Čechy
0.880
33 / 30 | 4

17. 1. 2015, 13.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
1.102
32 / 30 | 4

18. 1. 2015, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
1.060
31 / 30 | 11

24. 1. 2015, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída Východní Čechy
1.030
46 / 25 | 8

31. 1. 2015, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída Východní Čechy
1.840
36 / 30 | 5

7. 2. 2015, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
1.202
20 / 22 | 4

28. 2. 2015, 13.00 | Černý Miroslav | 3.třída Východní Čechy
0.900
24 / 20 | 3

7. 3. 2015, 13.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
1.200
38 / 30 | 4

15. 3. 2015, 10.00 | Ptáček Pavel | 3.třída Východní Čechy
1.260

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
329 / 90 | 20.322
0.633
48.33330000 %
5 / 30 | 1

26. 10. 2014, 10.00 | Petříček Martin | 3B 3.třída Východní Čechy
0.1660
19 / 30 | 2

26. 10. 2014, 12.00 | Procházka Jaroslav | 3B 3.třída Východní Čechy
0.6332
5 / 30 | 1

26. 10. 2014, 14.00 | Havránek Hynek | 3B 3.třída Východní Čechy
0.1660

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8413 / 200 | 142.06
3.48
34.41670000 %
59 / 25 | 14

9. 11. 2013, 09.00 | Kačírek Karel | 3.třída "A" Východní Čechy
2.360
51 / 25 | 7

23. 11. 2013, 13.30 | Štok Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
2.040
25 / 25 | 4

30. 11. 2013, 13.30 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "A" Východní Čechy
1.000
87 / 25 | 10

7. 12. 2013, 09.00 | Petříček Martin | 3.třída "A" Východní Čechy
3.482
50 / 25 | 8

12. 1. 2014, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída "A" Východní Čechy
2.000
54 / 25 | 9

18. 1. 2014, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "A" Východní Čechy
2.160
49 / 25 | 9

23. 2. 2014, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída "A" Východní Čechy
1.960
38 / 25 | 6

1. 3. 2014, 10.00 | Štok Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
1.520

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11499 / 228 | 122.18
3.68
47.98080000 %
37 / 22 | 6

9. 11. 2013, 09.00 | Hájek Miloš | 3.třída "A" Východní Čechy
1.680
36 / 16 | 9

23. 11. 2013, 13.30 | Štok Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
2.250
40 / 23 | 10

30. 11. 2013, 13.30 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "A" Východní Čechy
1.730
54 / 25 | 9

7. 12. 2013, 10.00 | Petříček Martin | 3.třída "A" Východní Čechy
2.162
42 / 24 | 6

12. 1. 2014, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída "A" Východní Čechy
1.750
70 / 19 | 11

18. 1. 2014, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "A" Východní Čechy
3.680
60 / 25 | 10

23. 2. 2014, 10.00 | Sedláček Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
2.400
60 / 25 | 12

1. 3. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "A" Východní Čechy
2.400
37 / 14 | 6

11. 5. 2014, 09.00 | Nikl Antonín | VČO Přebor 3.třídy K52/2
2.640
30 / 20 | 10

11. 5. 2014, 09.00 | Vlačiha Josef | VČO Přebor 3.třídy K52/2
1.500
33 / 15 | 7

11. 5. 2014, 09.00 | Kačírek Karel | VČO Přebor 3.třídy K52/2
2.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13351 / 282 | 111.24
1.64
54.00000000 %
13 / 19 | 3

9. 11. 2013, 09.00 | Hájek Miloš | 3.třída "A" Východní Čechy
0.680
30 / 25 | 6

23. 11. 2013, 13.30 | Štok Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
1.200
34 / 25 | 5

30. 11. 2013, 13.30 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "A" Východní Čechy
1.360
41 / 25 | 11

7. 12. 2013, 11.00 | Šimek Vladimír | 3.třída "A" Východní Čechy
1.642
23 / 25 | 5

12. 1. 2014, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída "A" Východní Čechy
0.920
32 / 21 | 5

18. 1. 2014, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "A" Východní Čechy
1.520
15 / 17 | 4

23. 2. 2014, 10.00 | Sedláček Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
0.880
29 / 25 | 6

1. 3. 2014, 10.00 | Štok Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
1.160
30 / 20 | 5

17. 5. 2014, 09.00 | Kačírek Karel | VČO Přebor 3.třídy 1B
1.500
30 / 20 | 6

17. 5. 2014, 10.00 | Kulíšek Rudolf | VČO Přebor 3.třídy 1B
1.502
26 / 20 | 4

17. 5. 2014, 11.00 | Nikl Antonín | VČO Přebor 3.třídy 1B
1.300
27 / 20 | 7

17. 5. 2014, 12.00 | Vlačiha Josef | VČO Přebor 3.třídy 1B
1.352
21 / 20 | 6

17. 5. 2014, 13.00 | Živný Miroslav | VČO Přebor 3.třídy 1B
1.050

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16640 / 365 | 121.75
2.64
26.66670000 %
36 / 25 | 5

6. 10. 2012, 10.00 | Umlauf Antonín | 3.třída - Východní Čechy
1.440
64 / 25 | 9

13. 10. 2012, 17.00 | Havránek Milan | 3.třída - Východní Čechy
2.562
55 / 25 | 6

20. 10. 2012, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída - Východní Čechy
2.200
38 / 25 | 10

10. 11. 2012, 14.00 | Korbelář Bohumil | 3.třída - Východní Čechy
1.520
28 / 15 | 7

10. 11. 2012, 17.00 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
1.860
55 / 25 | 8

1. 12. 2012, 09.00 | Foff Roman | 3.třída - Východní Čechy
2.202
34 / 25 | 5

1. 12. 2012, 16.00 | Netík Jiří | 3.třída - Východní Čechy
1.362
38 / 25 | 7

8. 12. 2012, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída - Východní Čechy
1.520
41 / 25 | 8

5. 1. 2013, 14.00 | Ciasto Libor | 3.třída - Východní Čechy
1.640
33 / 25 | 5

12. 1. 2013, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
1.320
40 / 25 | 5

2. 2. 2013, 10.00 | Valášek Tomáš | 3.třída - Východní Čechy
1.602
40 / 25 | 11

16. 2. 2013, 14.00 | Ribár Miloš | 3.třída - Východní Čechy
1.602
33 / 25 | 7

17. 2. 2013, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída - Východní Čechy
1.320
66 / 25 | 12

23. 2. 2013, 10.00 | Štok Radek | 3.třída - Východní Čechy
2.642
39 / 25 | 11

9. 3. 2013, 10.00 | Josef Zbyšek | 3.třída - Východní Čechy
1.560
0

16. 3. 2013, 10.00 | Korbelář Bohumil | 3.třída - Východní Čechy
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16788 / 375 | 132.10
3.40
49.25000000 %
85 / 25 | 12

6. 10. 2012, 10.00 | Ciasto Libor | 3.třída - Východní Čechy
3.402
45 / 25 | 7

13. 10. 2012, 17.00 | Havránek Milan | 3.třída - Východní Čechy
1.800
54 / 25 | 9

20. 10. 2012, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
2.160
59 / 25 | 13

10. 11. 2012, 14.00 | Korbelář Bohumil | 3.třída - Východní Čechy
2.360
77 / 25 | 10

10. 11. 2012, 17.00 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
3.082
72 / 25 | 13

1. 12. 2012, 09.00 | Josef Zbyšek | 3.třída - Východní Čechy
2.882
58 / 25 | 11

1. 12. 2012, 16.00 | Kulhánek Daniel | 3.třída - Východní Čechy
2.322
39 / 25 | 9

8. 12. 2012, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída - Východní Čechy
1.560
28 / 25 | 6

5. 1. 2013, 14.00 | Hanuš Jiří | 3.třída - Východní Čechy
1.120
50 / 25 | 7

12. 1. 2013, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
2.000
43 / 25 | 6

2. 2. 2013, 10.00 | Valášek Tomáš | 3.třída - Východní Čechy
1.720
32 / 25 | 4

16. 2. 2013, 14.00 | Ribár Miloš | 3.třída - Východní Čechy
1.280
52 / 25 | 11

17. 2. 2013, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
2.082
53 / 25 | 10

23. 2. 2013, 10.00 | Štok Radek | 3.třída - Východní Čechy
2.120
41 / 25 | 6

9. 3. 2013, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída - Východní Čechy
1.640
0

16. 3. 2013, 10.00 | Krotil Ladislav | 3.třída - Východní Čechy
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16453 / 372 | 91.21
2.08
56.62500000 %
18 / 25 | 3

6. 10. 2012, 10.00 | Ciasto Libor | 3.třída - Východní Čechy
0.720
43 / 25 | 8

13. 10. 2012, 17.00 | Pavlík František | 3.třída - Východní Čechy
1.722
30 / 25 | 9

20. 10. 2012, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída - Východní Čechy
1.200
26 / 25 | 4

10. 11. 2012, 14.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída - Východní Čechy
1.040
28 / 25 | 4

10. 11. 2012, 17.00 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
1.122
27 / 25 | 6

1. 12. 2012, 09.00 | Josef Zbyšek | 3.třída - Východní Čechy
1.082
24 / 25 | 4

1. 12. 2012, 16.00 | Vít Jiří | 3.třída - Východní Čechy
0.962
39 / 25 | 8

8. 12. 2012, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída - Východní Čechy
1.562
34 / 25 | 6

5. 1. 2013, 14.00 | Ciasto Libor | 3.třída - Východní Čechy
1.360
39 / 23 | 7

12. 1. 2013, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
1.690
24 / 25 | 5

2. 2. 2013, 10.00 | Valášek Tomáš | 3.třída - Východní Čechy
0.960
26 / 25 | 5

16. 2. 2013, 14.00 | Koňarik Štefan | 3.třída - Východní Čechy
1.042
50 / 24 | 7

17. 2. 2013, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída - Východní Čechy
2.082
21 / 25 | 5

23. 2. 2013, 10.00 | Štok Radek | 3.třída - Východní Čechy
0.840
24 / 25 | 4

9. 3. 2013, 10.00 | Josef Zbyšek | 3.třída - Východní Čechy
0.960
0

16. 3. 2013, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída - Východní Čechy
0

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6298 / 143 | 232.08
2.68
31.36840000 %
67 / 25 | 23

15. 10. 2011, 13.00 | Ciasto Libor | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.680
54 / 25 | 6

23. 10. 2011, 10.00 | Ptáček Pavel | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.160
40 / 25 | 8

19. 11. 2011, 13.30 | Doubek František | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.600
35 / 18 | 7

14. 1. 2012, 10.00 | Kraus Radim | 1. třída - Východní Čechy
1.940
58 / 25 | 13

28. 1. 2012, 13.30 | Janský Ondřej | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.320
44 / 25 | 12

4. 2. 2012, 13.30 | Heincl Oldřich | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.760

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5219 / 121 | 81.80
2.56
39.81820000 %
64 / 25 | 7

15. 10. 2011, 13.00 | Ciasto Libor | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.560
49 / 25 | 8

23. 10. 2011, 10.00 | Ptáček Pavel | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.960
31 / 21 | 7

14. 1. 2012, 10.00 | Chvalovský Vít | 1. třída - Východní Čechy
1.470
39 / 25 | 8

28. 1. 2012, 13.30 | Janský Ondřej | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.560
36 / 25 | 4

4. 2. 2012, 13.30 | Šrůtek Václav | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.440

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6182 / 145 | 101.25
1.76
58.70970000 %
27 / 25 | 4

15. 10. 2011, 13.00 | Ciasto Libor | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.080
18 / 25 | 4

23. 10. 2011, 10.00 | Král Miloš | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.720
44 / 25 | 5

19. 11. 2011, 13.30 | Doubek František | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.762
43 / 25 | 10

14. 1. 2012, 10.00 | Zelinka David | 1. třída - Východní Čechy
1.720
36 / 25 | 6

28. 1. 2012, 13.30 | Mervart Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.442
14 / 20 | 6

4. 2. 2012, 13.30 | Šrůtek Václav | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.700

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
315 / 76 | 20.197
0.233
25.00000000 %
3 / 16 | 1

18. 12. 2011, 09.00 | Fornůsek Tomáš | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.1870
7 / 30 | 1

18. 12. 2011, 12.00 | Kopecký Emil st. | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.2330
5 / 30 | 2

18. 12. 2011, 13.00 | Kopecký Jaroslav | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.1660

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17892 / 425 | 162.09
2.56
34.98040000 %
61 / 25 | 10

3. 10. 2010, 09.00 | Steiger Čestmír | VČO 3.třída
2.442
59 / 25 | 13

3. 10. 2010, 14.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída
2.362
49 / 25 | 8

9. 10. 2010, 09.00 | Sedlák Josef | VČO 2.třída
1.960
49 / 25 | 8

9. 10. 2010, 14.00 | Vít Jiří | VČO 3.třída
1.962
59 / 25 | 16

30. 10. 2010, 10.00 | Umlauf Antonín | VČO 3.třída
2.360
41 / 25 | 10

6. 11. 2010, 14.00 | Šmída Jan | VČO 2.třída
1.640
44 / 25 | 6

13. 11. 2010, 10.00 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída
1.760
56 / 25 | 8

27. 11. 2010, 09.00 | Vlček Milan | VČO 3.třída
2.242
50 / 25 | 11

27. 11. 2010, 15.00 | Mervart Josef | VČO 3.třída
2.000
48 / 25 | 6

16. 1. 2011, 10.00 | Havránek Milan | VČO 3.třída
1.920
44 / 25 | 10

23. 1. 2011, 09.30 | Kuchař František | VČO 3.třída
1.760
54 / 25 | 10

23. 1. 2011, 15.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída
2.160
40 / 25 | 8

5. 2. 2011, 14.00 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída
1.600
54 / 25 | 11

26. 3. 2011, 14.00 | Josef Zbyšek | VČO 3.třída
2.160
63 / 25 | 13

27. 3. 2011, 15.00 | Lukeš Martin | VČO 3.třída
2.522
64 / 25 | 11

3. 4. 2011, 09.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída
2.560
57 / 25 | 13

3. 4. 2011, 15.00 | Král Miloš | VČO 3.třída
2.280

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17790 / 407 | 121.94
2.88
46.47060000 %
44 / 25 | 7

3. 10. 2010, 09.00 | Koňarik Štefan | VČO 3.třída
1.762
54 / 25 | 6

3. 10. 2010, 14.00 | Petříček Martin | VČO 3.třída
2.160
69 / 24 | 11

9. 10. 2010, 09.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
2.870
52 / 25 | 8

9. 10. 2010, 14.00 | Ptáček Pavel | VČO 3.třída
2.080
31 / 19 | 8

30. 10. 2010, 10.00 | Kejzlar Alexej | VČO 3.třída
1.630
69 / 25 | 10

6. 11. 2010, 14.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
2.760
43 / 25 | 5

13. 11. 2010, 10.00 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída
1.720
30 / 17 | 9

27. 11. 2010, 09.00 | Theer Martin | VČO 3.třída
1.760
41 / 25 | 6

27. 11. 2010, 15.00 | Mervart Josef | VČO 3.třída
1.640
41 / 25 | 8

16. 1. 2011, 10.00 | Havránek Milan | VČO 3.třída
1.640
72 / 25 | 11

23. 1. 2011, 09.30 | Holeček Jaroslav | VČO 3.třída
2.880
55 / 25 | 12

23. 1. 2011, 15.00 | Petříček Martin | VČO 3.třída
2.202
34 / 23 | 6

5. 2. 2011, 14.00 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída
1.470
29 / 25 | 5

26. 3. 2011, 14.00 | Šmída Jan | VČO 3.třída
1.160
53 / 24 | 7

27. 3. 2011, 15.00 | Theer Martin | VČO 3.třída
2.200
31 / 25 | 4

3. 4. 2011, 09.00 | Hanuš Jiří | VČO 3.třída
1.240
42 / 25 | 4

3. 4. 2011, 15.00 | Král Miloš | VČO 3.třída
1.680

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17545 / 389 | 211.40
1.82
64.11760000 %
43 / 25 | 8

3. 10. 2010, 09.00 | Steiger Čestmír | VČO 3.třída
1.722
40 / 25 | 6

3. 10. 2010, 14.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída
1.602
19 / 20 | 4

9. 10. 2010, 09.00 | Sedlák Josef | VČO 2.třída
0.950
45 / 25 | 8

9. 10. 2010, 14.00 | Ptáček Pavel | VČO 3.třída
1.802
29 / 25 | 3

30. 10. 2010, 10.00 | Kejzlar Alexej | VČO 3.třída
1.160
42 / 25 | 12

6. 11. 2010, 14.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
1.682
27 / 15 | 8

13. 11. 2010, 10.00 | Ulbrych Jaroslav | VČO 3.třída
1.800
31 / 17 | 4

27. 11. 2010, 09.00 | Theer Martin | VČO 3.třída
1.820
27 / 25 | 4

27. 11. 2010, 15.00 | Šmída Jan | VČO 3.třída
1.080
37 / 24 | 5

16. 1. 2011, 10.00 | Hazuka Petr | VČO 3.třída
1.540
22 / 25 | 4

23. 1. 2011, 09.30 | Holeček Jaroslav | VČO 3.třída
0.880
19 / 25 | 4

23. 1. 2011, 15.00 | Petříček Martin | VČO 3.třída
0.760
40 / 25 | 8

5. 2. 2011, 14.00 | Ulbrych Jaroslav | VČO 3.třída
1.600
35 / 25 | 7

26. 3. 2011, 14.00 | Šmída Jan | VČO 3.třída
1.402
24 / 17 | 8

27. 3. 2011, 15.00 | Theer Martin | VČO 3.třída
1.410
32 / 25 | 7

3. 4. 2011, 09.00 | Hanuš Jiří | VČO 3.třída
1.280
33 / 21 | 21

3. 4. 2011, 15.00 | Ptáček Pavel | VČO 3.třída
1.570

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
540 / 150 | 20.266
0.400
40.00000000 %
9 / 30 | 2

19. 12. 2010, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO-3B 3.třída
0.3000
10 / 30 | 2

19. 12. 2010, 12.00 | Havránek Hynek | VČO-3B 3.třída
0.3330
3 / 30 | 1

19. 12. 2010, 14.00 | Hladík Petr | VČO-3B 3.třída
0.1000
6 / 30 | 2

13. 2. 2011, 12.00 | Rázl Jaroslav | VČO-3B 3.třída
0.2000
12 / 30 | 2

13. 2. 2011, 13.00 | Vít Jiří | VČO-3B 3.třída
0.4002

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12113 / 355 | 40.318
0.466
47.08330000 %
10 / 30 | 3

29. 11. 2009, 10.00 | Havránek Hynek | VČO 3B 4.třída
0.3330
12 / 30 | 3

29. 11. 2009, 11.00 | Rázl Jaroslav | VČO 3B 4.třída
0.4001
10 / 30 | 3

29. 11. 2009, 13.00 | Havránek Hynek | VČO 3B 4.třída
0.3331
6 / 30 | 4

29. 11. 2009, 14.00 | Procházka Jaroslav | VČO 3B 4.třída
0.2000
10 / 30 | 3

10. 1. 2010, 09.00 | Procházka Jaroslav | VČO 3B 4.třída
0.3331
14 / 30 | 2

10. 1. 2010, 11.00 | Hazuka Petr | VČO 3B 4.třída
0.4660
9 / 30 | 3

10. 1. 2010, 12.00 | Procházka Jaroslav | VČO 3B 4.třída
0.3000
7 / 30 | 1

10. 1. 2010, 14.00 | Hazuka Petr | VČO 3B 4.třída
0.2330
7 / 30 | 2

28. 3. 2010, 09.00 | Staněk Jiří | VČO 3B 4.třída
0.2330
12 / 29 | 4

28. 3. 2010, 11.00 | Fornůsek Tomáš | VČO 3B 4.třída
0.4130
6 / 30 | 2

28. 3. 2010, 12.00 | Štumr Štěpán | VČO 3B 4.třída
0.2000
10 / 26 | 3

28. 3. 2010, 14.00 | Kolembář Petr | VČO 3B 4.třída
0.3840