Kafka Jan st.

Závodní stůl

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
11198 / 415 | 5 | 30.477
1.071
70.71430000 %
25 / 49 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 12.30 | Háva Miloš | ZS 3B I. LIGA
0.5100
30 / 39 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 13.30 | Ležák Václav | ZS 3B I. LIGA
0.7692
31 / 70 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 13.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.4420
18 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 12. 2019, 15.30 | Daněk Josef | ZS 3B I. LIGA
0.3600
25 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 15.30 | Hambálková Irena | ZS 3B I. LIGA
0.5000
21 / 48 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 14.00 | Ostruszka Petr | ZS 3B I. LIGA
0.4370
20 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 11.00 | Vala Miroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4000
3 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 10.00 | Hajný David | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.2000
5 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 14.00 | Kupec Václav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.3330
15 / 14 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 17.00 | Kozák Adam | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
1.0711
5 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 19.00 | Štok Radek | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.3330

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
123 / 40 | 50.575
0.575
76.66670000 %
23 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2019, 11.00 | Koky Dušan | ZS 3B I. LIGA
0.5752

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
897 / 178 | 30.544
0.631
64.66670000 %
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 11.00 | Švára Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
24 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 14.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6310
19 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 11.00 | Ručka Damián | ZS 3B EXTRALIGA
0.4751
9 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 10.55 | Marenčák Gustav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.6002
7 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 12.10 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.4662
9 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 17.35 | Skriba Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.6002
8 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 18.25 | Dostál Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.5330

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14284 / 475 | 60.597
1.000
68.43370000 %
25 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 13.00 | Hudák Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7350
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 17.30 | Židů Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6002
12 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 19.00 | Kohout Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3330
26 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 12.00 | Joch Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6502
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 16.30 | Purkyt Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5750
11 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 19.30 | Novák Radek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3920
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 11.30 | Ferahli Engin | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7502
20 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 14.30 | Bílek Rudolf | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6060
23 / 26 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 17.30 | Novák Radek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.8840
23 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 19.00 | Kohout Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6210
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 10.00 | Poláček Ladislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
1.0002
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 13.00 | Bílek Rudolf | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4750
7 / 18 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 16.00 | Hudák Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3880
11 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2015, 10.00 | Dostál Martin | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.3330

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9210 / 333 | 70.630
1.714
77.77780000 %
26 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 19.00 | Kretík Daniel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6500
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 10.00 | Aleš Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7502
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 17.30 | Korec Jaroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3752
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 14.30 | Váša Marek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4750
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 17.30 | Markup Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3751
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 14.00 | Bálek Martin | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7692
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 11.30 | Židů Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6502
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 16.00 | Tichák Josef | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6252
24 / 14 | 7
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 19.00 | Škrášek Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
1.7142

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31660 / 1190 | 60.554
0.833
63.46150000 %
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Aleš Jan | Klubový turnaj 3B
0.5750
20 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Kohout Štěpán | Klubový turnaj 3B
0.5400
24 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Korec Jaroslav | Klubový turnaj 3B
0.6002
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Kretík Daniel | Klubový turnaj 3B
0.5500
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Markup Petr | Klubový turnaj 3B
0.5750
11 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Váša Marek | Klubový turnaj 3B
0.4230
12 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Novák Radek | Klubový turnaj 3B
0.6000
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Vitouš Jan | Klubový turnaj 3B
0.4000
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Czech Zenon | Klubový turnaj 3B
0.5502
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Truhlář Jan | Klubový turnaj 3B
0.6252
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Tichý Miloslav | Klubový turnaj 3B
0.4000
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Šimek Stanislav | Klubový turnaj 3B
0.4502
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Purkyt Tomáš | Klubový turnaj 3B
0.4502
36 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2012, 10.00 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA VS
0.6002
9 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.3000
11 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Joch Štěpán | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.3660
40 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2012, 10.00 | Coufalík Ivo | 3B EXTRALIGA VS
0.8332
28 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2013, 10.00 | Smaha Stanislav | 3B EXTRALIGA VS
0.4661
0
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2013, 10.00 | Šťovíček Karel | 3B EXTRALIGA VS
2
0
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 10.00 | Purkyt Tomáš | OPEN TOUR 3B | VS MČR 3B - pořadí + body
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Bača Tomáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.7000
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Truhlář Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.7502
20 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.5550
25 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.7570
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Popeňažník Lukáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.5750
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Korec Jaroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.4500
18 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Filip Antonín | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.4500
21 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2013, 12.00 | Váša Marek | 3B EXTRALIGA VS
0.5120
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2013, 15.00 | Šlechta Jan | 3B EXTRALIGA VS
0.5332
40 / 49 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2013, 10.00 | Coufalík Ivo | 3B EXTRALIGA VS
0.8162
31 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2013, 12.00 | Hambálková Irena | 3B EXTRALIGA VS
0.5162

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9205 / 352 | 60.582
0.862
0.666
59.42030000 %
21 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2011, 10.00 | Aleš Jan | Extraliga v trojbandu
0.3500
30 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2011, 14.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
0.5002
50 / 58 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2011, 14.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.8621
0
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2012, 14.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
2
42 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2012, 14.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
0.7002
29 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Markup Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.6042
20 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.5400
13 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Hudák Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.4480
0
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2012, 17.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
2

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
34943 / 1670 | 70.564
1.266
2.500
90.76030000 %
0
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0
29 / 57 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2010, 18.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0.5080
19 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 12.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
0.4040
28 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2010, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.8230
12 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2010, 14.00 | Smaha Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.2000
27 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 14.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
0.5740
30 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 14.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0.5000
38 / 56 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 16.00 | Pacejka David | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina A
0.6782
39 / 54 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 18.00 | Kavka Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina A
0.7222
41 / 74 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 10.00 | Bálek Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina A
0.5540
17 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 14.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina A
0.6070
37 / 57 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 16.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina A
0.6490
29 / 72 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 17.00 | Korec Jaroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina A
0.4022
19 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 12.00 | Hudák Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.5750
19 / 15 | 7
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 12.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
1.2660
11 / 26 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.4230
9 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.3210
24 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.4800
16 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.4440
41 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.6830
39 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 14.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
0.6502
36 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 14.00 | Smaha Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.6002
33 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 3. 2011, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.5500
35 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2011, 14.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
0.5830
28 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 14.00 | Dostál Martin | Extraliga v trojbandu
0.4660
33 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 10.00 | Váša Marek | Extraliga v trojbandu
0.5500
40 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 14.00 | Váša Marek | Extraliga v trojbandu
0.6662
28 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2011, 14.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
0.7000
33 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2011, 17.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
0.7670
26 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.4330
31 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 14.00 | Líška Antonín ml. | Extraliga v trojbandu
0.5162
18 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 5. 2011, 10.00 | Dostál Martin | Extraliga v trojbandu
0.5000
38 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2011, 14.00 | Frühauf Roman | Extraliga v trojbandu
0.6332
40 / 57 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2011, 14.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
0.7011

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24613 / 1092 | 70.561
0.833
1.153
100.16340000 %
30 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2009, 10.00 | Frühauf Roman | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5002
17 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2009, 16.00 | Kadaník Marcel | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.2830
40 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 10.00 | Šlechta Jan | 1. Grand Prix v trojbandu
0.8332
30 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 16.00 | Dostál Jiří | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6972
29 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 20.00 | Kadaník Marcel | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6302
13 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 20.00 | Přeček Jiří | 1. Grand Prix v trojbandu
0.4190
0
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2009, 16.00 | Popeňažník Lukáš | 1. Grand Prix v trojbandu
40 / 57 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2009, 13.00 | Müller Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.7012
26 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2009, 15.00 | Štrobl Michal | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4332
40 / 58 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2010, 10.00 | Englic Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.6892
13 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Kavka Petr | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.3510
30 / 38 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 18.00 | Hambálková Irena | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.7892
14 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 10.00 | Stareček Vladimír | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.3780
29 / 49 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 10.00 | Czech Zenon | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.5912
37 / 61 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 12.00 | Hudák Jan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.6062
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 12.00 | Korec Jaroslav | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.7502
9 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 16.00 | Gazdoš Ivo | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.3460
26 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Aleš Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5530
29 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2010, 10.00 | Toth Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4832
27 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2010, 10.00 | Janata Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.6000
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2010, 15.00 | Hambálková Irena | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5502
34 / 63 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Pešta Martin | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.5392
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.5750
14 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 20.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.5380

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13345 / 711 | 50.485
0.600
0.882
77.52810000 %
28 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2008, 12.00 | Kadaník Marcel | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4662
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2008, 12.00 | Bartoš Pavel | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5002
29 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 11. 2008, 10.00 | Hambálková Irena | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4832
36 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 11. 2008, 13.00 | Vedral Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.6002
21 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2008, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4880
36 / 74 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2008, 10.00 | Czech Zenon | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.4862
28 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2008, 12.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.5600
32 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2009, 10.00 | Korec Jaroslav | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5332
16 / 42 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 1. 2009, 10.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.3810
21 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 2. 2009, 10.00 | Hambálková Irena | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.3500
20 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2009, 10.00 | Novák Radek | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5550
28 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 10.00 | Korec Jaroslav | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4660
20 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 2009, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4340

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11301 / 608 | 50.495
0.633
0.652
72.53010000 %
29 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2007, 10.00 | Frühauf Roman | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4832
38 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2007, 10.00 | Frühauf Roman | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6332
27 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2007, 10.00 | Hambálková Irena | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4500
28 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6080
23 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2007, 10.00 | Vedral Martin | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.3830
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2007, 10.00 | Aleš Jan | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.5500
32 / 67 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Čermák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.4770
27 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2008, 10.00 | Hambálková Irena | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4500
5 / 28 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2008, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.1780
35 / 56 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2008, 10.00 | Aleš Jan | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6250
24 / 51 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2008, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4700

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13380 / 747 | 60.508
0.740
73.07690000 %
38 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2006, 14.00 | Stareček Pavel | Extraliga v trojbandu
0.6330
27 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2006, 14.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.5870
28 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2006, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0.4662
31 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2006, 10.00 | Čermák Jan | Extraliga v trojbandu
0.5161
24 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2007, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0.4001
33 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2007, 10.00 | Mikloš Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.5502
25 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2007, 10.00 | Smaha Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.4160
24 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2007, 12.00 | Koky Dušan | Extraliga v trojbandu
0.4002
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2007, 18.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.5500
18 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2007, 10.00 | Stareček Pavel | Extraliga v trojbandu
0.3830
26 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2007, 10.00 | Smaha Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.4330
40 / 54 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2007, 19.00 | Koky Dušan | Extraliga v trojbandu
0.7402
33 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2007, 14.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0.5502

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4129 / 244 | 40.528
0.620
80.00000000 %
28 / 56 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2005, 10.00 | Dvořáček Jan | 3B-liga
0.5000
65 / 130 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2005, 00.00 | Kafka Jan st. | Grand Prix v trojbandu | 2.Grand Prix (Ekvita Kladno)
0.5002
36 / 58 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 6. 2006, 10.00 | Roček Josef | 3B-liga
0.6200

2004/2005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111 / 32 | 40.343
0.343
0
11 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2005, 00.00 | Kafka Jan st. | Grand Prix v trojbandu | 7.Grand Prix (Herna Ekvita Kladno)
0.3432

2003/2004

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4118 / 207 | 50.570
0.633
83.33330000 %
25 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2004, 10.00 | Hála Jan | "LIGA ""A"""
0.5550
75 / 129 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2004, 00.00 | Kafka Jan st. | Kval. Mistrovství rep. (Herna Ekvity Kladno)
0.5814
18 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2004, 00.00 | Kafka Jan st. | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.5450

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
243 / 114 | 30.377
0.391
0
25 / 68 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2002, 00.00 | Kafka Jan st. | Grand Prix v trojbandu | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.3672
18 / 46 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2002, 00.00 | Kafka Jan st. | Grand Prix v trojbandu | V. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
0.3912

2001/2002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121 / 50 | 30.420
0.420
0
21 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2001, 00.00 | Kafka Jan st. | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix Praha (Herna BC Praha)
0.4202

1999/2000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6115 / 242 | 40.475
0.909
0
42 / 95 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2000, 00.00 | Kafka Jan st. | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (EKVITA KLADNO)
0.4422
28 / 66 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2000, 00.00 | Kafka Jan st. | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (EKVITA KLADNO)
0.4242
45 / 81 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2000, 00.00 | Kafka Jan st. | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.5552

1995/1996

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
118 / 50 | 30.360
0.360
100.00000000 %
18 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 1996, 17.00 | Babický Václav | "2.LIGA ""A"""
0.3602

1994/1995

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
238 / 126 | 20.301
0.500
0
38 / 126 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 1995, 00.00 | Kafka Jan st. | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
0.3010

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
162030 / 272 | 86 | 417.46
16.66
70.00000000 %
180 / 24 | 37 | 36
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 11.00 | Bartaloš Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
7.500
200 / 12 | 86
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 13.00 | Pechr Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
16.662
125 / 25 | 43 | 16
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2019, 13.00 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.002
70 / 11 | 23 | 18
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2019, 13.00 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.360
107 / 20 | 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2019, 14.00 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.350
168 / 25 | 33 | 28
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2019, 10.00 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.720
159 / 25 | 45 | 21
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2019, 11.00 | Kohút Ivan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.362
138 / 15 | 54
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2020, 11.00 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
9.200
200 / 23 | 38 | 25
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2020, 13.00 | Bartaloš Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
8.692
200 / 21 | 48 | 41
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2020, 13.00 | Stehlík František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
9.522
138 / 21 | 35 | 19
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2020, 13.00 | Englic Martin | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.570
200 / 25 | 38 | 23
Malý stůl: Volná hra
30. 5. 2020, 13.00 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
8.002
145 / 25 | 39
Malý stůl: Volná hra
14. 6. 2020, 13.00 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.802

Malý stůl: Volná hra
25. 7. 2020, 09.00 | Pechr Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
0

Malý stůl: Volná hra
25. 7. 2020, 11.00 | Kubiš Marián | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
0

Malý stůl: Volná hra
25. 7. 2020, 14.55 | Hruška Vilém | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
131574 / 270 | 48 | 245.82
10.71
80.71790000 %
150 / 20 | 48 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 12.10 | Bartaloš Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
7.502
150 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2019, 14.10 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
10.002
77 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2019, 14.10 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.080
150 / 20 | 31 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2019, 14.10 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
7.502
86 / 17 | 31 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2019, 15.10 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.050
117 / 25 | 14 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2019, 11.10 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.680
150 / 19 | 27 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2019, 12.10 | Svatoň Pavel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
7.892
100 / 21 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2020, 12.10 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.760
150 / 23 | 31 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2020, 14.10 | Bartaloš Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.522
96 / 25 | 22 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2020, 14.10 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.840
150 / 21 | 23 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2020, 14.10 | Svatoň Pavel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
7.142
150 / 14 | 32 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 5. 2020, 14.10 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
10.712
48 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 6. 2020, 14.10 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.920

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
13784 / 288 | 19 | 132.72
6.15
75.38460000 %
67 / 25 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 13.20 | Bartaloš Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.682
80 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2019, 15.20 | Pechr Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.332
62 / 25 | 14 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2019, 15.20 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.480
46 / 25 | 11 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2019, 15.20 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.841
58 / 25 | 9 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2019, 16.20 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.322
80 / 20 | 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2019, 12.20 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.002
80 / 13 | 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2019, 13.20 | Svatoň Pavel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.152
76 / 25 | 16
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2020, 13.20 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.042
47 / 25 | 8 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2020, 15.20 | Bartaloš Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.880
46 / 15 | 16 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2020, 15.20 | Stehlík František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.060
72 / 25 | 9 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2020, 15.20 | Englic Martin | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.881
29 / 25 | 3 | 3
Malý stůl: Jednoband
30. 5. 2020, 15.20 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.160
41 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
14. 6. 2020, 15.20 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.640

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1081703 / 2007 | 9 | 50.848
2.400
1.125
85.79350000 %
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2019, 17.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2019, 18.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2019, 19.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8331
15 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 18.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6250
10 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 19.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4540
6 / 12 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2019, 17.15 | Brabec Karel | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 3. turnaj
0.5000
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2019, 17.15 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 3. turnaj
0.5830
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2019, 17.35 | Uhlíř Bořivoj | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 3. turnaj
0.5000
9 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2019, 18.15 | Vejvoda Vladimír | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 3. turnaj
0.7502
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2019, 18.55 | Brabec Karel | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 3. turnaj
0.5831
9 / 5 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2019, 19.35 | Bartaloš Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 3. turnaj
1.8000
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2019, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2019, 18.30 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2019, 19.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
12 / 7 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 14.40 | Hanuš Ladislav | Ekvita carom | 1. turnaj
1.7142
9 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 14.40 | Frühauf Roman | Ekvita carom | 1. turnaj
0.7500
12 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 15.00 | Hajný David | Ekvita carom | 1. turnaj
1.0002
15 / 7
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 17.00 | Hajný David | Ekvita carom | 1. turnaj
2.1422

Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 19.00 | Frühauf Roman | Ekvita carom | 1. turnaj
30 / 37 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2019, 13.00 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 26 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2019, 14.00 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
29 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2019, 14.00 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
25 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2019, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6570
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2019, 18.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2019, 19.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7251
30 / 25 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 17.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
30 / 18 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 18.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.6662
30 / 29 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 19.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2019, 17.30 | Pařík Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 31 | 8
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2019, 18.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2019, 19.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 34 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 18.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 19.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
6 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 12.20 | Smotlacha Miroslav | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.8570
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 13.40 | Truhlář Jan | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.6002
12 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 14.40 | Hasík Zdeněk | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.0902
15 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 16.20 | Smotlacha Miroslav | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.6662
12 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 17.30 | Aleš Jan | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.0000
10 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2019, 11.40 | Němčík Tomáš | Vánoční turnaj 2019
1.0002
6 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2019, 13.00 | Kopecký Petr | Vánoční turnaj 2019
0.5002
8 / 6 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2019, 13.20 | Daněk Josef | Vánoční turnaj 2019
1.3330
12 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2019, 15.45 | Smotlacha Miroslav | Vánoční turnaj 2019
1.3332
12 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2019, 17.15 | Tauterman Vlastislav ml. | Vánoční turnaj 2019
1.0002
14 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2019, 18.15 | Bača Adam | Vánoční turnaj 2019
1.0760
10 / 12 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 11.50 | Roubík Zbyněk | (Ne)poslední zvonění 2019
0.8332
5 / 12 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 13.30 | Říhánek Miloslav | (Ne)poslední zvonění 2019
0.4160
7 / 12 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 14.50 | Dobeš Břetislav | (Ne)poslední zvonění 2019
0.5832
10 / 12 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 15.50 | Suchopárek Jan | (Ne)poslední zvonění 2019
0.8332
9 / 11 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 16.10 | Đuranović Miodrag | (Ne)poslední zvonění 2019
0.8180
12 / 15 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 17.25 | Mondšpígl Tomáš | (Ne)poslední zvonění 2019
0.8002
7 / 9 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 18.45 | Đuranović Miodrag | (Ne)poslední zvonění 2019
0.7770
10 / 5 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.25 | Kavecký Robert | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 18. turnaj
2.0002
6 / 12 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.45 | Vejvoda Vladimír | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 18. turnaj
0.5002
9 / 12 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.45 | Uhlíř Bořivoj | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 18. turnaj
0.7502
10 / 6 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 19.05 | Dobeš Břetislav | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 18. turnaj
1.6662
8 / 12 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 19.45 | Vejvoda Vladimír | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 18. turnaj
0.6662
12 / 10 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 20.15 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 18. turnaj
1.2002
13 / 20 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 20.40 | Dobeš Břetislav | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 18. turnaj
0.6502
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2020, 11.00 | Vajgert Aleš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2020, 12.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3042
30 / 29 | 9
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2020, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
24 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2020, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7740
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2020, 18.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6750
25 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2020, 19.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6750
22 / 27 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8140
27 / 33 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 18.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8180
24 / 32 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 19.30 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7500
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2020, 17.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2020, 18.30 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3632
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2020, 19.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
6 / 15 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 09.00 | Marenčák Gustav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4000
11 / 15 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 10.40 | Jung Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7331
12 / 10 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 12.20 | Uhlíř Bořivoj | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.2002
7 / 10 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 13.35 | Hambálková Irena | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7000
6 / 15 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 14.25 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4001
12 / 10 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 17.15 | Hajný David | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.2002
15 / 10 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 18.10 | Frühauf Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.5002
15 / 12 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 18.40 | Staněk Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.2502
20 / 15 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 19.20 | Pešta Martin | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.3332
30 / 37 | 9
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 18.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 19.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
11 / 15 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2020, 17.25 | Kavecký Robert | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 29. turnaj
0.7332
6 / 15 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2020, 17.50 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 29. turnaj
0.4000
6 / 15 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2020, 18.40 | Dobeš Břetislav | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 29. turnaj
0.4000
12 / 15 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2020, 19.37 | Brabec Karel | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 29. turnaj
0.8002
12 / 11 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2020, 20.00 | Bartaloš Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 29. turnaj
1.0900
13 / 20 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2020, 20.34 | Kavecký Robert | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 29. turnaj
0.6502
12 / 11 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 6. 2020, 17.47 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 30. turnaj
1.0902
5 / 15 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 6. 2020, 18.12 | Svoboda Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 30. turnaj
0.3332
12 / 14 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 6. 2020, 18.37 | Dobeš Břetislav | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 30. turnaj
0.8572
10 / 15 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 6. 2020, 19.27 | Kavecký Robert | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 30. turnaj
0.6662
12 / 6 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 6. 2020, 20.43 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 30. turnaj
2.0002
5 / 15 | 4 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 7. 2020, 12.04 | Rösner Tomáš | 8. Gigaturnaj
0.3330
6 / 15 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 7. 2020, 12.29 | Němčík Tomáš | 8. Gigaturnaj
0.4002
9 / 15 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 7. 2020, 14.59 | Pešta Martin | 8. Gigaturnaj
0.6002
12 / 7 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 7. 2020, 16.39 | Ponevač Milan | 8. Gigaturnaj
1.7142
12 / 11 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 7. 2020, 20.08 | Kameš Antonín | 8. Gigaturnaj
1.0902
9 / 15 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 7. 2020, 20.58 | Diviš Jiří | 8. Gigaturnaj
0.6002
12 / 5 | 7 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 7. 2020, 21.23 | Frühauf Roman | 8. Gigaturnaj
2.4002
12 / 12 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 7. 2020, 21.48 | Soukup Roman | 8. Gigaturnaj
1.0002

Čtyři koule

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
151432 / 85 | 100 | 3816.84
100.00
95.46670000 %
100 / 5 | 58 | 38
Malý stůl: Čtyři koule
28. 3. 2020, 04.00 | Mondšpígl Tomáš | Strahoff Tour | 7. turnaj
20.002
100 / 6 | 43 | 37
Malý stůl: Čtyři koule
28. 3. 2020, 11.35 | Kocián Josef | Strahoff Tour | 7. turnaj
16.662
100 / 4 | 74 | 13
Malý stůl: Čtyři koule
28. 3. 2020, 12.45 | Brabec Karel | Strahoff Tour | 7. turnaj
25.002
100 / 4 | 64 | 33
Malý stůl: Čtyři koule
28. 3. 2020, 13.20 | Bartaloš Petr | Strahoff Tour | 7. turnaj
25.002
100 / 9 | 41 | 15
Malý stůl: Čtyři koule
28. 3. 2020, 15.40 | Svoboda Petr | Strahoff Tour | 7. turnaj
11.112
99 / 10 | 28 | 27
Malý stůl: Čtyři koule
28. 3. 2020, 17.00 | Vojtěch Jan | Strahoff Tour | 7. turnaj
9.902
100 / 2 | 89 | 11
Malý stůl: Čtyři koule
28. 3. 2020, 19.00 | Forejt Vlastimil | Strahoff Tour | 7. turnaj
50.002
100 / 5 | 49 | 26
Malý stůl: Čtyři koule
28. 3. 2020, 19.00 | Bartaloš Petr | Strahoff Tour | 7. turnaj
20.002
33 / 6 | 18 | 10
Malý stůl: Čtyři koule
7. 6. 2020, 11.25 | Kocián Josef | Strahoff Tour | 9. turnaj
5.500
100 / 6 | 39 | 34
Malý stůl: Čtyři koule
7. 6. 2020, 12.35 | Oberdorfer Miloslav | Strahoff Tour | 9. turnaj
16.662
100 / 9 | 31 | 24
Malý stůl: Čtyři koule
7. 6. 2020, 13.45 | Vojtěch Jan | Strahoff Tour | 9. turnaj
11.112
100 / 4 | 29 | 29
Malý stůl: Čtyři koule
7. 6. 2020, 16.50 | Vojtěch Jan | Strahoff Tour | 9. turnaj
25.002
100 / 8 | 54 | 20
Malý stůl: Čtyři koule
7. 6. 2020, 17.45 | Mondšpígl Tomáš | Strahoff Tour | 9. turnaj
12.502
100 / 6 | 51 | 22
Malý stůl: Čtyři koule
7. 6. 2020, 18.20 | Oberdorfer Miloslav | Strahoff Tour | 9. turnaj
16.662
100 / 1 | 100
Malý stůl: Čtyři koule
7. 6. 2020, 18.51 | Bartaloš Petr | Strahoff Tour | 9. turnaj
100.002

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131786 / 290 | 496.15
10.87
68.69230000 %
146 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2018, 11.00 | Jung Pavel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.842
56 / 15 | 17
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2018, 13.00 | Šilhan Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.730
118 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2018, 13.00 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.720
121 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2018, 13.00 | Guláš František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.842
171 / 25 | 46
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2018, 13.00 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.840
136 / 25 | 34
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2018, 13.00 | Pechr Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.442
200 / 22 | 31
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2019, 12.00 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
9.092
67 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2019, 13.00 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.680
87 / 8 | 21
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2019, 11.00 | Šilhan Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
10.870
177 / 25 | 35
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2019, 13.00 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
7.082
187 / 25 | 49
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2019, 11.00 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
7.480
195 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2019, 11.00 | Pechr Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
7.802
125 / 20 | 40
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2019, 13.00 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.250

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131528 / 284 | 355.38
8.38
78.35900000 %
150 / 19 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2018, 12.10 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
7.892
92 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2018, 14.10 | Krajčí Theodor | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.682
85 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2018, 13.00 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.400
149 / 25 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2018, 14.10 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.962
109 / 13 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2018, 13.00 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
8.380
125 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2018, 14.10 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.002
141 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 13.10 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
7.050
150 / 24 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2019, 14.10 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.252
91 / 19 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2019, 12.10 | Šilhan Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.780
91 / 21 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2019, 14.10 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.330
79 / 20 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2019, 12.10 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.950
150 / 23 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2019, 12.10 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.522
116 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2019, 14.10 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.642

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13812 / 316 | 162.56
3.20
78.07690000 %
53 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2018, 13.20 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.120
43 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2018, 15.20 | Šilhan Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.260
71 / 25 | 16
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2018, 13.20 | Schor Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.842
61 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2018, 15.20 | Guláš František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.442
69 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2018, 13.20 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.762
80 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2018, 15.20 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.202
61 / 22 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 14.20 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.770
59 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2019, 15.20 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.362
78 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2019, 13.20 | Šilhan Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.122
58 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2019, 15.20 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.320
64 / 25 | 16
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2019, 13.20 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.562
52 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2019, 13.20 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.081
63 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2019, 15.20 | Vondrovský Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.522

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1252116 / 2660 | 110.795
2.400
1.500
87.91030000 %
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 1. 1970, 01.00 | Bartaloš Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 23.turnaj
0.8002
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 1. 1970, 01.25 | Brabec Karel | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 23.turnaj
0.4662
12 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 1. 1970, 01.50 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 23.turnaj
1.0002
9 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 9. 2018, 17.20 | Vejvoda Vladimír | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 1. turnaj
0.7502
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 9. 2018, 17.40 | Uhlíř Bořivoj | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 1. turnaj
0.4160
10 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 9. 2018, 18.00 | Brabec Karel | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 1. turnaj
1.1112
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 9. 2018, 18.20 | Oberdorfer Miloslav | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 1. turnaj
0.7502
10 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 9. 2018, 18.40 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 1. turnaj
1.0002
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 9. 2018, 18.50 | Vejvoda Vladimír | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 1. turnaj
0.5832
6 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 9. 2018, 19.20 | Bartaloš Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 1. turnaj
0.5000
11 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 9. 2018, 20.25 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 1. turnaj
0.7332
14 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 9. 2018, 20.55 | Brabec Karel | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 1. turnaj
0.7002
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2018, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
17 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2018, 18.40 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5480
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2018, 19.50 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6660
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2018, 18.40 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2502
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2018, 19.50 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
10 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 13.20 | Vítek Jiří | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
2.0002
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 14.20 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
1.1112
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 16.50 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
0.8332
5 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 17.30 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
0.3330
29 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2018, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0350
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2018, 18.40 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8330
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2018, 19.50 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 18.40 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5750
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 18.40 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 19.50 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 17.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 18.40 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 19.50 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7001
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 17.30 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 18.40 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 19.50 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2018, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6251
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2018, 18.40 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2018, 19.50 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
12 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 12.30 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
0.8572
12 / 7 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 13.30 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.7142
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 16.30 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.2500
15 / 8 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 17.25 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.8752
24 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 18.15 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
0.8002
24 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 19.15 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.1422
16 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 20.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
0.5920
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 12. 2018, 17.30 | Brabec Karel | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 23.turnaj
0.8002
12 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 12. 2018, 17.50 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 23.turnaj
1.2002
12 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 12. 2018, 18.15 | Brabec Karel | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 24.turnaj
2.4002
7 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 12. 2018, 18.40 | Bartaloš Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 24.turnaj
0.4660
12 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 12. 2018, 19.05 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 24.turnaj
1.0002
12 / 10 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 12. 2018, 19.25 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 24.turnaj
1.2002
10 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 12. 2018, 19.45 | Bartaloš Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 24.turnaj
0.6662
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 12.00 | Diviš Jiří | (Ne)poslední zvonění 2018
0.5830
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 12.40 | Soukup Roman | (Ne)poslední zvonění 2018
1.2502
10 / 6 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 14.20 | Forejt Vlastimil | (Ne)poslední zvonění 2018
1.6662
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 16.30 | Soukup Roman | (Ne)poslední zvonění 2018
0.4660
30 / 35 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.40 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
30 / 38 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 19.50 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.4282
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 18.40 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
24 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 19.50 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
12 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2019, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
25 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2019, 18.40 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6250
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2019, 19.50 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
12 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 12.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
1.2002
12 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 13.30 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
1.0002
12 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 14.30 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
0.9232
14 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 16.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
0.9330
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 17.30 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
28 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 18.40 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9650
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 19.50 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8821
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2019, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2019, 18.40 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6000
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2019, 19.50 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 17.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 18.40 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
29 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 19.50 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7830
19 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 10.00 | Bušanský Petr | 29. MČR TROJBAND MS
0.5422
19 / 18 | 11
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 12.30 | Stareček Vladimír | 29. MČR TROJBAND MS
1.0550
23 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 17.30 | Aleš Jan | 29. MČR TROJBAND MS
0.9200
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2019, 17.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2019, 18.40 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2019, 19.50 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
21 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 18.40 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5380
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 19.50 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2019, 17.00 | Kavecký Robert | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 48. turnaj
0.4162
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2019, 17.40 | Dobeš Břetislav | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 48. turnaj
1.4282
6 / 6 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2019, 18.20 | Bartaloš Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 48. turnaj
1.0000
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2019, 18.40 | Hanuš Ladislav | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 48. turnaj
0.6661
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2019, 19.00 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 48. turnaj
0.8332
12 / 7 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2019, 20.00 | Bartaloš Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 48. turnaj
1.7142
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2019, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2019, 18.40 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2019, 19.50 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
12 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 09.25 | Skriba Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.9232
12 / 5 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 11.55 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
2.4002
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 13.35 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6000
15 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 15.20 | Brabec Karel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7502
21 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 17.05 | Šimek Stanislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7500
7 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2019, 17.50 | Bartaloš Petr | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 53. turnaj
0.6360
10 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2019, 18.15 | Brabec Karel | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 53. turnaj
0.6662
11 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2019, 18.40 | Kavecký Robert | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 53. turnaj
0.7332
12 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2019, 19.05 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 53. turnaj
1.3332
11 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2019, 20.25 | Mondšpígl Tomáš | Vnitropodnikové strahovské turnaje | 53. turnaj
0.8462
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 11.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.4660
11 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 13.30 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.9160
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 14.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.6000
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 15.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.5331
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 15.05 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.6000
12 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 11.40 | Hanuš Ladislav | 7. Gigaturnaj
1.7142
12 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 14.10 | Vlk Miroslav | 7. Gigaturnaj
1.3332
7 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 15.50 | Vejvoda Vladimír | 7. Gigaturnaj
0.4660
15 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 18.50 | Soukup Roman | 7. Gigaturnaj
1.5002
15 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 20.00 | Frühauf Roman | 7. Gigaturnaj
1.2502
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 20.50 | Markup Petr | 7. Gigaturnaj
0.8692
20 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 21.15 | Brabec Karel | 7. Gigaturnaj
0.8002
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 8. 2019, 13.50 | Brabec Karel | Strahovská šestka | 4. turnaj
0.4660
12 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 8. 2019, 14.15 | Oberdorfer Miloslav | Strahovská šestka | 4. turnaj
0.8572
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 8. 2019, 15.30 | Hanuš Ladislav | Strahovská šestka | 4. turnaj
0.5330
10 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 8. 2019, 16.20 | Hajný David | Strahovská šestka | 4. turnaj
0.6661
12 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 8. 2019, 17.10 | Pechman Vít | Strahovská šestka | 4. turnaj
0.9232

Čtyři koule

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161192 / 96 | 9612.41
33.33
74.50000000 %
92 / 10 | 31
Malý stůl: Čtyři koule
22. 9. 2018, 13.20 | Sobota Milan | Strahoff Tour | 2. turnaj
9.202
16 / 4 | 11
Malý stůl: Čtyři koule
22. 9. 2018, 15.05 | Kocián Josef | Strahoff Tour | 2. turnaj
4.000
41 / 7 | 22
Malý stůl: Čtyři koule
22. 9. 2018, 16.15 | Mondšpígl Tomáš | Strahoff Tour | 2. turnaj
5.850
24 / 10 | 6
Malý stůl: Čtyři koule
22. 9. 2018, 16.50 | Dobeš Břetislav | Strahoff Tour | 2. turnaj
2.400
33 / 4 | 30
Malý stůl: Čtyři koule
22. 9. 2018, 18.00 | Bartaloš Petr | Strahoff Tour | 2. turnaj
8.250
100 / 3 | 59
Malý stůl: Čtyři koule
22. 9. 2018, 19.30 | Dobeš Břetislav | Strahoff Tour | 2. turnaj
33.332
100 / 8 | 39
Malý stůl: Čtyři koule
22. 9. 2018, 19.30 | Kavecký Robert | Strahoff Tour | 2. turnaj
12.502
51 / 6 | 31
Malý stůl: Čtyři koule
22. 9. 2018, 20.00 | Vejvoda Vladimír | Strahoff Tour | 2. turnaj
8.500
100 / 6 | 63
Malý stůl: Čtyři koule
12. 1. 2019, 13.00 | Bartaloš Petr | Strahoff Tour | 6. turnaj
16.662
52 / 7 | 23
Malý stůl: Čtyři koule
12. 1. 2019, 13.50 | Soukup Roman | Strahoff Tour | 6. turnaj
7.420
100 / 3 | 96
Malý stůl: Čtyři koule
12. 1. 2019, 15.00 | Pišoft Emil | Strahoff Tour | 6. turnaj
33.332
100 / 8 | 61
Malý stůl: Čtyři koule
12. 1. 2019, 15.35 | Vodička Jaroslav | Strahoff Tour | 6. turnaj
12.502
100 / 4 | 52
Malý stůl: Čtyři koule
12. 1. 2019, 17.55 | Mondšpígl Tomáš | Strahoff Tour | 6. turnaj
25.002
83 / 10 | 37
Malý stůl: Čtyři koule
12. 1. 2019, 18.35 | Pišoft Emil | Strahoff Tour | 6. turnaj
8.302
100 / 3 | 72
Malý stůl: Čtyři koule
12. 1. 2019, 20.00 | Forejt Vlastimil | Strahoff Tour | 6. turnaj
33.332
100 / 3 | 48
Malý stůl: Čtyři koule
12. 1. 2019, 21.00 | Brabec Karel | Strahoff Tour | 6. turnaj
33.332

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141893 / 326 | 445.80
8.33
67.60710000 %
159 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2017, 11.00 | Klír Viktor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.360
122 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2017, 13.00 | Kožíšek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.882
105 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2017, 13.00 | Merta Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.202
138 / 25 | 30
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2017, 13.00 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.522
80 / 13 | 19
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2017, 11.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.150
161 / 25 | 44
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2017, 17.30 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.442
100 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2018, 17.30 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.000
127 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2018, 13.00 | Klír Viktor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.080
129 / 25 | 32
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2018, 11.00 | Vrba Michal | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.162
190 / 25 | 38
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2018, 13.00 | Jiříček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
7.602
98 / 14 | 44
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2018, 13.00 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
7.000
200 / 24 | 29
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2018, 13.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
8.332
142 / 25 | 42
Malý stůl: Volná hra
4. 4. 2018, 17.30 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.682
142 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
17. 4. 2018, 17.30 | Verner Karel | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.680

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141497 / 326 | 364.59
10.00
71.28570000 %
109 / 22 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2017, 12.30 | Klír Viktor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.950
85 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2017, 14.30 | Vrba Michal | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.402
127 / 23 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2017, 14.30 | Jiříček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.520
117 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2017, 14.30 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.680
115 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2017, 12.30 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.600
150 / 15 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2017, 19.00 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
10.002
90 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2018, 19.00 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.602
107 / 24 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2018, 14.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.450
60 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 12.30 | Marhoun Stanislav st. | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.400
111 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2018, 14.30 | Jiříček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.440
90 / 19 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2018, 14.30 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.730
109 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2018, 14.30 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.362
84 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2018, 19.00 | Merta Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.360
143 / 23 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 4. 2018, 19.00 | Vápeník Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.210

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14769 / 341 | 192.25
3.63
68.66070000 %
38 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2017, 14.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.520
32 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2017, 16.00 | Kožíšek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.280
63 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 16.00 | Merta Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.522
64 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2017, 16.00 | Babický Václav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.562
45 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 14.00 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.800
80 / 22 | 19
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2017, 20.30 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.632
66 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2018, 20.30 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.642
60 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2018, 16.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.402
27 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 14.00 | Šilhan Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.080
37 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2018, 16.00 | Jiříček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.940
62 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2018, 16.00 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.480
70 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2018, 16.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.802
67 / 25 | 18
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2018, 20.30 | Merta Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.682
58 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 4. 2018, 20.30 | Vápeník Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.322

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1001912 / 2478 | 100.771
2.000
1.333
86.39860000 %
15 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 9. 2017, 17.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4050
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 9. 2017, 18.45 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 9. 2017, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
0
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2017, 17.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2017, 18.45 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2017, 20.00 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
29 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2017, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8520
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2017, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
22 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2017, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0000
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2017, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2017, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2017, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
24 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2017, 17.30 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6310
28 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2017, 18.45 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9332
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2017, 20.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 17.30 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 18.45 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3042
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 20.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2017, 17.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2017, 18.45 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2017, 20.00 | Klír Viktor | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
10 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.0002
7 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.00 | Pešta Martin | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.7000
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 14.00 | Pešta Marek | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.6662
5 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 16.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.4540
6 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 17.00 | Đuranović Miodrag | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.5001
10 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 11.00 | Soukup Roman | Vánoční turnaj 2017
0.8332
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 12.15 | Daněk Josef | Vánoční turnaj 2017
1.4282
10 / 10 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 13.05 | Štok Radek | Vánoční turnaj 2017
1.0002
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 13.30 | Janata Jan | Vánoční turnaj 2017
0.5832
15 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 19.25 | Đuranović Miodrag | Vánoční turnaj 2017
0.9372
27 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 19.50 | Vitouš Jan | Vánoční turnaj 2017
1.0000
28 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2018, 17.30 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7170
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2018, 18.45 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6501
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2018, 20.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 17.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 18.45 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5001
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 20.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 17.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7001
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 18.45 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 20.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 12.30 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.6662
4 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 13.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
0.3330
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 16.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
0.5832
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 18.30 | Lewis John | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
0.6000
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2018, 17.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2018, 18.45 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5792
30 / 22 | 9
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2018, 20.00 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 17.30 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
26 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6840
26 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8120
30 / 25 | 10
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 26 | 8
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 18.45 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 18.45 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5002
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 18.45 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
7 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 11.05 | Lewis John | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4660
12 / 9 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 12.45 | Svatoň Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.3332
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.00 | Krausová Veronika | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6002
12 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.25 | Vejvoda Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.7142
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 19.00 | Hajný David | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4000
28 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2018, 17.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7770
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2018, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2018, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
10 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.30 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
1.0002
9 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 13.30 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.7502
10 / 8 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 16.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
1.2502
12 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 18.30 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.8572
12 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 20.00 | Lewis John | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.6002
23 / 42 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 21.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.5472
| 0
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 21.30 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
2
21 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 22.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.8070
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 18.45 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 20.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 17.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 18.45 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 20.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 14.30 | Hambálková Irena | 28. MČR TROJBAND MS
1.0002
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 22.00 | Stareček Pavel | 28. MČR TROJBAND MS
0.4000
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 18.30 | Kalabis Petr | MČR TROJBAND D3 MS
0.8572
24 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 10.30 | Vintrocha Richard | MČR TROJBAND D3 MS
0.8880
27 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 13.00 | Stareček Pavel | MČR TROJBAND D3 MS
0.7940
29 / 31 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 16.45 | Kočička Petr | MČR TROJBAND D3 MS
0.9350
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 13.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.4162
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 13.30 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.8331
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 16.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.7330
10 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 16.30 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
2.0002
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 17.30 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.6662
24 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 8. 2018, 20.30 | Klingel Ronald | Länderkampf 2018
0.8270
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 8. 2018, 15.00 | Sack Jürgen | Länderkampf 2018
0.7502
9 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 8. 2018, 19.40 | Kavecký Robert | Pravidelné strahovské vnitropodnikové turnaje | 41. turnaj
0.7502
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 8. 2018, 20.00 | Hejcman Daniel | Pravidelné strahovské vnitropodnikové turnaje | 41. turnaj
0.5002
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
22. 8. 2018, 20.20 | Mondšpígl Tomáš | Pravidelné strahovské vnitropodnikové turnaje | 41. turnaj
0.3331
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
22. 8. 2018, 20.40 | Brabec Karel | Pravidelné strahovské vnitropodnikové turnaje | 41. turnaj
0.3330
9 / 12 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 8. 2018, 21.00 | Dobeš Břetislav | Pravidelné strahovské vnitropodnikové turnaje | 41. turnaj
0.7502

Čtyři koule

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
443486 / 265 | 9913.15
50.00
79.22730000 %
95 / 10 | 30
Malý stůl: Čtyři koule
11. 11. 2017, 13.25 | Vácha Václav | Strahoff Tour | 3. turnaj
9.502
31 / 5 | 15
Malý stůl: Čtyři koule
11. 11. 2017, 14.15 | Soukup Roman | Strahoff Tour | 3. turnaj
6.200
100 / 7 | 40
Malý stůl: Čtyři koule
11. 11. 2017, 15.55 | Mondšpígl Tomáš | Strahoff Tour | 3. turnaj
14.282
100 / 3 | 60
Malý stůl: Čtyři koule
11. 11. 2017, 17.10 | Sobota Milan | Strahoff Tour | 3. turnaj
33.332
100 / 5 | 40
Malý stůl: Čtyři koule
11. 11. 2017, 18.00 | Kletečka Martin | Strahoff Tour | 3. turnaj
20.002
100 / 6 | 40
Malý stůl: Čtyři koule
11. 11. 2017, 18.50 | Oberdorfer Miloslav | Strahoff Tour | 3. turnaj
16.662
100 / 5 | 40
Malý stůl: Čtyři koule
11. 11. 2017, 19.15 | Kuchař Radim | Strahoff Tour | 3. turnaj
20.002
80 / 9 | 25
Malý stůl: Čtyři koule
6. 1. 2018, 13.00 | Mondšpígl Tomáš | Strahoff Tour | 5. turnaj
8.880
100 / 7 | 30
Malý stůl: Čtyři koule
6. 1. 2018, 13.50 | Kameš Antonín | Strahoff Tour | 5. turnaj
14.282
100 / 4 | 50
Malý stůl: Čtyři koule
6. 1. 2018, 14.40 | Mrviš Igor | Strahoff Tour | 5. turnaj
25.002
100 / 8 | 30
Malý stůl: Čtyři koule
6. 1. 2018, 15.30 | Lewis John | Strahoff Tour | 5. turnaj
12.502
79 / 10 | 25
Malý stůl: Čtyři koule
6. 1. 2018, 15.55 | Smotlacha Miroslav | Strahoff Tour | 5. turnaj
7.902
100 / 4 | 50
Malý stůl: Čtyři koule
6. 1. 2018, 18.25 | Smotlacha Miroslav | Strahoff Tour | 5. turnaj
25.002
94 / 10 | 25
Malý stůl: Čtyři koule
6. 1. 2018, 18.50 | Mrviš Igor | Strahoff Tour | 5. turnaj
9.402
64 / 7 | 20
Malý stůl: Čtyři koule
6. 1. 2018, 19.15 | Bartaloš Petr | Strahoff Tour | 5. turnaj
9.140
100 / 7 | 40
Malý stůl: Čtyři koule
27. 1. 2018, 13.25 | Kameš Antonín | Strahoff Tour | 6. turnaj
14.282
100 / 2 | 99
Malý stůl: Čtyři koule
27. 1. 2018, 14.15 | Bartaloš Petr | Strahoff Tour | 6. turnaj
50.002
49 / 7 | 10
Malý stůl: Čtyři koule
27. 1. 2018, 14.40 | Smotlacha Miroslav | Strahoff Tour | 6. turnaj
7.000
100 / 4 | 40
Malý stůl: Čtyři koule
27. 1. 2018, 16.45 | Kocián Josef | Strahoff Tour | 6. turnaj
25.002
100 / 7 | 40
Malý stůl: Čtyři koule
27. 1. 2018, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | Strahoff Tour | 6. turnaj
14.282
100 / 4 | 40
Malý stůl: Čtyři koule
27. 1. 2018, 18.50 | Kuchař Radim | Strahoff Tour | 6. turnaj
25.002
100 / 2 | 70
Malý stůl: Čtyři koule
27. 1. 2018, 19.15 | Bartaloš Petr | Strahoff Tour | 6. turnaj
50.002
83 / 9 | 18
Malý stůl: Čtyři koule
17. 2. 2018, 13.25 | Kameš Antonín | Strahoff Tour | 7. turnaj
9.220
43 / 9 | 16
Malý stůl: Čtyři koule
17. 2. 2018, 14.15 | Kocián Josef | Strahoff Tour | 7. turnaj
4.770
100 / 9 | 39
Malý stůl: Čtyři koule
17. 2. 2018, 14.40 | Soukup Roman | Strahoff Tour | 7. turnaj
11.112
5 / 6 | 2
Malý stůl: Čtyři koule
17. 2. 2018, 15.30 | Mrviš Igor | Strahoff Tour | 7. turnaj
0.830
68 / 5 | 18
Malý stůl: Čtyři koule
17. 2. 2018, 16.20 | Bartaloš Petr | Strahoff Tour | 7. turnaj
13.600
61 / 6 | 19
Malý stůl: Čtyři koule
17. 2. 2018, 17.35 | Dobeš Břetislav | Strahoff Tour | 7. turnaj
10.160
78 / 7 | 25
Malý stůl: Čtyři koule
17. 3. 2018, 13.00 | Mondšpígl Tomáš | Strahoff Tour | 8. turnaj
11.140
100 / 3 | 44
Malý stůl: Čtyři koule
17. 3. 2018, 13.25 | Kavecký Robert | Strahoff Tour | 8. turnaj
33.332
53 / 6 | 22
Malý stůl: Čtyři koule
17. 3. 2018, 13.50 | Mondšpígl Tomáš | Strahoff Tour | 8. turnaj
8.830
100 / 7 | 30
Malý stůl: Čtyři koule
17. 3. 2018, 14.40 | Tvarůžek Tomáš | Strahoff Tour | 8. turnaj
14.282
28 / 9 | 28
Malý stůl: Čtyři koule
17. 3. 2018, 16.20 | Dobeš Břetislav | Strahoff Tour | 8. turnaj
3.110
10 / 4 | 3
Malý stůl: Čtyři koule
17. 3. 2018, 17.10 | Bartaloš Petr | Strahoff Tour | 8. turnaj
2.500
60 / 9 | 20
Malý stůl: Čtyři koule
17. 3. 2018, 17.35 | Smotlacha Miroslav | Strahoff Tour | 8. turnaj
6.660
100 / 2 | 96
Malý stůl: Čtyři koule
17. 3. 2018, 20.30 | Smotlacha Miroslav | Strahoff Tour | 8. turnaj
50.002
72 / 10 | 24
Malý stůl: Čtyři koule
26. 5. 2018, 13.25 | Oberdorfer Miloslav | Strahoff Tour | 11. turnaj
7.200
33 / 4 | 10
Malý stůl: Čtyři koule
26. 5. 2018, 13.50 | Soukup Roman | Strahoff Tour | 11. turnaj
8.250
100 / 6 | 30
Malý stůl: Čtyři koule
26. 5. 2018, 15.05 | Kuchař Radim | Strahoff Tour | 11. turnaj
16.661
100 / 7 | 35
Malý stůl: Čtyři koule
26. 5. 2018, 16.20 | Oberdorfer Miloslav | Strahoff Tour | 11. turnaj
14.282
100 / 4 | 41
Malý stůl: Čtyři koule
26. 5. 2018, 17.10 | Soukup Roman | Strahoff Tour | 11. turnaj
25.002
100 / 4 | 85
Malý stůl: Čtyři koule
26. 5. 2018, 17.35 | Kameš Antonín | Strahoff Tour | 11. turnaj
25.002
100 / 6 | 37
Malý stůl: Čtyři koule
26. 5. 2018, 18.00 | Kuchař Radim | Strahoff Tour | 11. turnaj
16.662

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111273 / 246 | 365.17
7.76
57.86360000 %
127 / 25 | 36
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2016, 11.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.082
149 / 25 | 32
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2016, 17.00 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.962
194 / 25 | 33
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 13.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
7.762
160 / 21 | 36
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2017, 11.00 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
7.610
127 / 25 | 35
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2017, 10.00 | Kohút Ivan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.082
0
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 13.00 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
104 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2017, 17.30 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.162
86 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2017, 13.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.442
111 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2017, 11.00 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.440
110 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
22. 4. 2017, 13.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.400
105 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
14. 5. 2017, 13.00 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.202

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131340 / 289 | 434.63
8.33
68.71790000 %
69 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2016, 19.10 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.762
150 / 21 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2016, 12.40 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
7.142
99 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2016, 10.40 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.962
126 / 25 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 14.40 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.040
77 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2017, 12.40 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.080
107 / 25 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2017, 11.40 | Kohút Ivan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.280
0
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 14.40 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
134 / 25 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2017, 19.10 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.362
97 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2017, 14.40 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.882
126 / 25 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2017, 12.40 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.042
100 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 4. 2017, 14.40 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.000
105 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2017, 14.40 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.202
150 / 18 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 6. 2017, 19.10 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
8.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13555 / 256 | 252.16
12.00
71.15380000 %
40 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2016, 20.50 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.602
60 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2016, 14.20 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.402
41 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2016, 12.20 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.642
44 / 23 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 16.20 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.910
60 / 5 | 25
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2017, 14.20 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
12.002
49 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 13.20 | Kohút Ivan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.962
0
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 16.20 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
60 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2017, 20.50 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.152
57 / 22 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2017, 16.20 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.590
18 / 21 | 3
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2017, 14.20 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.850
25 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
22. 4. 2017, 16.20 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.000
60 / 23 | 12
Malý stůl: Jednoband
14. 5. 2017, 16.20 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.602
41 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2017, 20.50 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.270

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
64775 / 949 | 70.816
3.333
1.800
84.79210000 %
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 12.30 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.5832
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 14.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.5832
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 15.30 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.4161
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 18.30 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.4000
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5002
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 18.45 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 20.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 12.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.4162
9 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.00 | Zbranek Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.7502
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 15.30 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.8332
12 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 18.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
1.2002
5 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 19.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.3840
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 11.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.2502
4 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 13.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.3330
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 15.30 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.1112
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 19.00 | Pešta Martin | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.4002
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 20.30 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.5002
16 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 21.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.3330
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 12.30 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
0.7502
10 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 14.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.0001
4 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 15.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
0.3330
12 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 19.30 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.0002
14 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 20.30 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
0.9330
10 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 12.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.8332
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 13.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.9092
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 14.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.5002
15 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
1.2502
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 19.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.7402
21 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 19.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.9130
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 12.00 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.4282
10 / 7 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 12.30 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.4282
10 / 3 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 15.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
3.3332
15 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 18.30 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.2502
22 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 19.30 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.7582
29 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 20.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.8280
2 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 11.00 | Hudák Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.2850
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 13.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.7502
4 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 14.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.3330
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 16.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.7332
15 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 18.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.7502
21 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 19.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.9542
10 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 19.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.6250
21 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 13.30 | Hudák Jan | MS MČR TROJBAND
0.7240
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 19.30 | Purkyt Tomáš | MS MČR TROJBAND
1.0712
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 11.30 | Kratochvíl Dušan | MS MČR TROJBAND
1.0002
10 / 7 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 11.30 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
1.4282
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 13.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
0.5830
10 / 6 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 14.30 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
1.6662
8 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 17.00 | Hejcman Daniel | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
0.4002
15 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 18.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
0.7140
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 16.15 | Janík Jiří | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.0002
20 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 20.00 | Galíček Zdeněk | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.0520
18 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2017, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.7200
9 / 12 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 11.30 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.7502
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 14.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
1.6662
8 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 15.30 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
1.0000
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 17.30 | Hrášok Igor | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.7332
6 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 19.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.3000
10 / 5 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 7. 2017, 12.40 | Vácha Václav | Kafoun cup
2.0002
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 7. 2017, 13.00 | Soukup Roman | Kafoun cup
0.5831
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 7. 2017, 14.20 | Tichý Miloslav | Kafoun cup
0.4160

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
49528 / 671 | 70.786
2.500
2.400
81.23080000 %
9 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 11.20 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.7502
7 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 12.20 | Alexandrov Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.5831
5 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 13.40 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.4162
12 / 7 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 16.35 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
1.7142
12 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 17.30 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.6660
2 / 7 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 11.25 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.2850
10 / 8 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 12.40 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
1.2502
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 14.20 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
1.6662
12 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 15.35 | Čermák Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
1.3332
14 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 17.30 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.9330
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.50 | Červenka Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.2502
6 / 5 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 13.05 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.2000
9 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 13.55 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
0.7502
12 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 17.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.0902
15 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 18.25 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
0.9372
26 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 18.50 | Walach Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.2380
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 11.25 | Čermák Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.6662
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 12.40 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
1.2502
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 13.30 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.5002
4 / 3 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 15.10 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
1.3330
12 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 17.30 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.8572
12 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 18.25 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.7500
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 11.00 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.6662
10 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 13.55 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.8332
3 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 15.35 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.3750
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 16.25 | Šimeček Richard | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
1.1112
10 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 18.20 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.6662
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 19.15 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.6002
5 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 19.40 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.5550
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 18.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 19.10 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 20.20 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 11.50 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.5000
3 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 12.15 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.2720
7 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 14.20 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.8750
12 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 16.35 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.0002
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 18.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.5830
2 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 11.50 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.1660
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 13.05 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.8332
10 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 13.55 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
1.1112
12 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 17.30 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
1.2002
3 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 18.25 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.3330
7 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 11.25 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.7770
10 / 4 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 12.15 | Hudák Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
2.5002
1 / 5 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 14.20 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.2000
12 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 17.05 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
1.0002
10 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 18.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.6250
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 8. 2016, 18.00 | Jordan Mario | Kladno x Sachsen-Anhalt
0.6502
24 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 8. 2016, 10.00 | Jordan Mario | Kladno x Sachsen-Anhalt
0.7270

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
42490 / 641 | 50.764
2.000
1.714
82.07710000 %
12 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.8570
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.9092
12 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Lacina František | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
1.2002
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Pešta Martin | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.6662
10 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.8332
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
1.2501
24 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.5002
15 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.5002
10 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
2.0002
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
0.5832
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.2502
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.2502
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
0.6002
26 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.0400
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 11.20 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.9092
9 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 12.40 | Červenka Jiří | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.7502
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 14.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.5832
3 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 16.00 | Kinač Milan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.5000
7 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2014, 11.40 | Hajný David | Vánoční turnaj 2014
0.5831
5 / 6 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2014, 12.20 | Novák Radek | Vánoční turnaj 2014
0.8330
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2014, 14.20 | Kohout Štěpán | Vánoční turnaj 2014
0.5000
8 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2014, 15.20 | Hambálek Vladimír | Vánoční turnaj 2014
0.5710
12 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Šanda Ludvík | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
1.0002
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Nepevný Pavel | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.8002
3 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Novák Radek | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.5000
12 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Hambálek Vladimír | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.9232
12 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Klusáček Petr | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
1.3332
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Mondšpígl Tomáš | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.6002
20 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Hambálek Vladimír | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.8002
20 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Šimek Stanislav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
1.1762
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 12.20 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.6662
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 13.10 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.4160
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 14.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.8332
18 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 16.15 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.4730
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2015, 18.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6252
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2015, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5000
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2015, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6502
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 12.30 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.5830
5 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 13.10 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.4160
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 14.30 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.5832
12 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 16.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.9232
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 16.50 | Hudák Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.5000

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
861264 / 1475 | 90.856
2.000
4.000
88.76400000 %
15 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Šanda Ludvík | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
1.3632
5 / 6 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
0.8330
5 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Škrášek Ivan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
0.4162
6 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
0.6660
3 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
0.2720
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9372
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Kocábek Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5502
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Hajný David | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5252
9 / 19 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
0.4730
13 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Škrášek Ivan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
0.6502
10 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
0.8331
10 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
1.6662
10 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
0.8331
30 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8332
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8572
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9672
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2013, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0712
12 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2013, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4610
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2013, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6000
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8572
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
1.2002
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7892
10 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
1.0002
10 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Landa Josef | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.9092
10 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
1.6662
12 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.8002
12 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
1.3332
24 / 13 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
1.8462
15 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.7500
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0342
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9672
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Klusáček Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9372
8 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Farský Jindřich | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.6662
9 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.9000
5 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.4162
1 / 4 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Tichý Miloslav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.2500
10 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Goll Filip | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
1.0002
10 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2013, 11.00 | Truksa Otakar | Vánoční turnaj
1.0002
10 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2013, 11.00 | Zubek Rudolf | Vánoční turnaj
0.8332
2 / 6 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2013, 11.00 | Mondšpígl Tomáš | Vánoční turnaj
0.3330
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2013, 11.00 | Vitouš Jan | Vánoční turnaj
0.2501
26 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2013, 11.00 | Vrabec Martin | Vánoční turnaj
0.8120
4 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.4000
15 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Farský Jindřich | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
1.0002
12 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.8002
10 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Kouba David | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
1.4282
9 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.7502
5 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.4161
2 / 5 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.4000
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2014, 18.00 | Hajný David | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6502
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2014, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7502
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2014, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0002
10 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.9092
5 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.4160
9 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.8180
3 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.3750
12 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Goll Filip | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
1.3332
20 / 16 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
1.2500
24 / 24 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
1.0002
13 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Kim Dong Wook | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.8662
10 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
1.1112
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Joch Luboš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.3332
10 / 5 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
2.0002
8 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
0.6660
9 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
0.6000
10 / 5 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
2.0002
10 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
0.9092
10 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.9091
10 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.6662
15 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Monšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
1.8752
24 / 27 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.8882
12 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.8000
8 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Kula Lukáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.6662
10 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
1.0002
30 / 33 | 9
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Soukup Roman | MS MČR 3B - družstva
0.9092
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Hudák Jan | MS MČR 3B - družstva
1.2002
17 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Galíček Zdeněk | MS MČR 3B - družstva
0.7720
22 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 12.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR 3B - družstva
0.8800
22 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
1.2220
15 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
1.5002
12 / 6 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
2.0002
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.5002
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.4162
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
1.4282
27 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 8. 2014, 19.00 | Schuffert Manfred | Kladno - Sachsen-Anhalt
0.8710
22 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
9. 8. 2014, 14.30 | Scheler Stefan | Kladno - Sachsen-Anhalt
1.1000

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20361 / 481 | 60.750
1.500
2.142
78.30800000 %
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6502
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6752
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5502
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2013, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0712
22 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2013, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.1000
26 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2013, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.9280
22 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Truhlář Jan | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.7332
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Kretík Daniel | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.7332
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Kretík Daniel | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.6000
15 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Novák Radek | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.6810
11 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Hudák Jan | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.5500
20 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 18.00 | Musil Jan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.5880
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 19.00 | Rypka Jan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7330
9 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 6. 2013, 11.00 | Bača Adam | Turnaj v 3B k výročí 20. narozenin naší herny
0.6920
3 / 7 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 6. 2013, 12.00 | Šlambor Aleš | Turnaj v 3B k výročí 20. narozenin naší herny
0.4280
12 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 6. 2013, 13.00 | Faus Marek | Turnaj v 3B k výročí 20. narozenin naší herny
1.5002
7 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 6. 2013, 14.30 | Dobeš Břetislav | Turnaj v 3B k výročí 20. narozenin naší herny
0.4660
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 6. 2013, 16.30 | Klusáček Petr | Turnaj v 3B k výročí 20. narozenin naší herny
0.7332
0
Malý stůl: Trojband
22. 6. 2013, 18.30 | Bača Libor st. | Turnaj v 3B k výročí 20. narozenin naší herny
2
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 6. 2013, 21.00 | Mondšpígl Tomáš | Turnaj v 3B k výročí 20. narozenin naší herny
1.4282

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24649 / 769 | 80.844
1.363
90.13890000 %
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2010, 18.00 | Purkyt Tomáš | Stř.Č-3B
0.4500
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2010, 18.00 | Veselý Josef | Stř.Č-3B
0.7692
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2010, 18.00 | Vácha Václav | Stř.Č-3B
0.6252
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2010, 18.00 | Kohout Štěpán | Stř.Č-3B
0.7660
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2010, 18.00 | Kratochvíl Dušan | Stř.Č-3B
0.7002
25 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2010, 18.00 | Váša Marek | Stř.Č-3B
1.0000
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2010, 18.00 | Vrabec Martin | Stř.Č-3B
1.3632
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2010, 18.00 | Horn Zdeněk | Stř.Č-3B
1.0712
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2010, 18.00 | Klusáček Petr | Stř.Č-3B
1.3042
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2010, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č-3B
0.7692
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2010, 18.00 | Žofaj Jaroslav | Stř.Č-3B
0.5752
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2010, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Stř.Č-3B
1.0002
30 / 28 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2011, 18.00 | Vácha Václav | Stř.Č-3B
1.0712
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2011, 18.00 | Čermák Jan | Stř.Č-3B
0.5752
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2011, 18.00 | Jenčík Martin | Stř.Č-3B
0.9092
19 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2011, 18.00 | Aleš Jan | Stř.Č-3B
0.6550
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2011, 18.00 | Váša Marek | Stř.Č-3B
1.0002
24 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2011, 18.00 | Kohout Štěpán | Stř.Č-3B
1.1420
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 18.00 | Krahulík Miroslav | Stř.Č-3B
1.0002
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 18.00 | Horn Zdeněk | Stř.Č-3B
1.1112
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 18.00 | Čermák Miroslav | Stř.Č-3B
1.0342
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2011, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č-3B
1.1112
21 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2011, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Stř.Č-3B
0.5252
30 / 39 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2011, 18.00 | Nepevný Pavel | Stř.Č-3B
0.7692

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28713 / 838 | 130.850
1.428
84.88100000 %
30 / 26 | 13
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2009, 18.00 | Vácha Václav | Stř. Č - Družstva - 3B
1.1532
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2009, 18.00 | Veselý Josef | Stř. Č - Družstva - 3B
0.4502
30 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2009, 18.00 | Jenčík Martin | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7502
12 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2009, 18.00 | Aleš Jan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5210
11 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2009, 18.00 | Kohout Štěpán | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9160
22 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2009, 18.00 | Váša Marek | Stř. Č - Družstva - 3B
0.8800
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 18.00 | Joch Štěpán | Stř. Č - Družstva - 3B
1.4282
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 18.00 | Šebesta Karel | Stř. Č - Družstva - 3B
1.0342
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 18.00 | Kratochvíl Dušan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7252
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2009, 18.00 | Vrabec Martin | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9092
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2009, 18.00 | Truksa Otakar | Stř. Č - Družstva - 3B
1.2002
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2009, 18.00 | Hambálková Irena | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9092
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 08.00 | Šanda Ludvík | Stř. Č - Družstva - 3B
1.0712
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 08.00 | Uhlíř Bořivoj | Stř. Č - Družstva - 3B
1.2002
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 08.00 | Sobota Milan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.8102
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2010, 18.00 | Veselý Josef | Stř. Č - Družstva - 3B
0.4501
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2010, 18.00 | Purkyt Tomáš | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9092
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2010, 18.00 | Vácha Václav | Stř. Č - Družstva - 3B
0.8822
15 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Váša Marek | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5550
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Aleš Jan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6660
13 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Kohout Štěpán | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6190
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2010, 18.00 | Lörinc Attila | Stř. Č - Družstva - 3B
1.0002
15 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Hambálek Vladimír | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6000
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Klusáček Petr | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7692
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Hambálková Irena | Stř. Č - Družstva - 3B
1.3632
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2010, 18.00 | Kocián Josef | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9372
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2010, 18.00 | Nepevný Pavel | Stř. Č - Družstva - 3B
1.0002
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2010, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7892

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
531420 / 1640 | 110.865
1.764
86.06060000 %
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9092
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 18.00 | Jenčík Martin | 3B-Stř.Č 1.třída
1.3632
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 19.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0712
19 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2008, 17.00 | Váša Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6780
30 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2008, 17.00 | Markup Petr | 3B-Stř.Č 1.třída
1.4282
25 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2008, 17.00 | Aleš Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7570
0
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
2
23 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 18.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5750
30 / 27 | 11
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 19.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1112
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2008, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1532
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2008, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1112
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2008, 17.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8822
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
1.2002
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
1.3042
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7692
17 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2008, 17.00 | Váša Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6290
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2008, 17.00 | Markup Petr | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8332
8 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2008, 17.00 | Aleš Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3810
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9372
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8332
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9372
20 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2008, 17.00 | Smaha Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5260
11 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2008, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5230
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2008, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7892
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2009, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8572
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2009, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
1.7642
28 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2009, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7170
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Markup Petr | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7002
24 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Aleš Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0900
21 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Váša Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9130
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2009, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5501
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2009, 17.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
1.6662
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2009, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5502
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7892
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5252
29 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7430
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Markup Petr | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7502
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Aleš Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9092
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Váša Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8332
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7252
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9672
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1532
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2009, 17.00 | Šinárek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8572
23 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2009, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
1.2770
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2009, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8332
22 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 12.00 | Stareček Pavel | Finále MR družstev - trojband
0.7850
30 / 23 | 9
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 15.00 | Zoufalý Radek | Finále MR družstev - trojband
1.3042
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 16.00 | Řehůřek Luděk | Finále MR družstev - trojband
0.6252
29 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 11.00 | Šlechta Jan | Finále MR družstev - trojband
1.2600
26 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 12.00 | Váša Marek | Finále MR družstev - trojband
0.8120
25 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Galíček Zdeněk | MČR senioři - trojband
0.8920
50 / 48 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Zembinský René | MČR senioři - trojband
1.0412
33 / 45 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Galíček Zdeněk | MČR senioři - trojband
0.7330

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
40973 / 1251 | 90.777
1.666
79.75410000 %
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2007, 17.00 | Vácha Václav | 3B/Stř.Č
0.7252
30 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2007, 17.00 | Veselý Josef | 3B/Stř.Č
1.1112
30 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2007, 17.00 | Šanda Ludvík | 3B/Stř.Č
0.9672
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2007, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B/Stř.Č
1.0712
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2007, 17.00 | Kocián Josef | 3B/Stř.Č
0.6502
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2007, 17.00 | Hambálek Vladimír | 3B/Stř.Č
0.9672
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2007, 17.00 | Fornůsek Tomáš | 3B/Stř.Č
0.7692
19 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2007, 17.00 | Mařík Miroslav | 3B/Stř.Č
0.5580
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2007, 17.00 | Suchopárek Jan | 3B/Stř.Č
0.7660
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2007, 17.00 | Vácha Václav | 3B/Stř.Č
1.0712
20 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2007, 17.00 | Jenčík Martin | 3B/Stř.Č
0.7140
0
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2007, 17.00 | Šinárek Stanislav | 3B/Stř.Č
2
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2007, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B/Stř.Č
0.5752
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2007, 17.00 | Kocián Josef | 3B/Stř.Č
0.6752
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2007, 17.00 | Hambálek Vladimír | 3B/Stř.Č
0.8572
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2007, 17.00 | Hambálková Irena | 3B/Stř.Č
1.3632
15 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2007, 17.00 | Mařík Miroslav | 3B/Stř.Č
0.5170
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2008, 17.00 | Suchopárek Jan | 3B/Stř.Č
0.6000
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2008, 17.00 | Veselý Josef | 3B/Stř.Č
0.9672
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2008, 17.00 | Vácha Václav | 3B/Stř.Č
1.0002
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2008, 17.00 | Kocián Josef | 3B/Stř.Č
0.7002
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2008, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B/Stř.Č
0.8572
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2008, 17.00 | Šanda Ludvík | 3B/Stř.Č
0.5502
22 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2008, 17.00 | Hambálek Vladimír | 3B/Stř.Č
1.0000
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2008, 17.00 | Fornůsek Tomáš | 3B/Stř.Č
0.7502
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2008, 17.00 | Mařík Miroslav | 3B/Stř.Č
0.5752
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2008, 17.00 | Vácha Václav | 3B/Stř.Č
0.7692
30 / 18 | 9
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2008, 17.00 | Veselý Josef | 3B/Stř.Č
1.6662
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2008, 17.00 | Suchopárek Jan | 3B/Stř.Č
0.8332
26 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2008, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B/Stř.Č
0.6502
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2008, 17.00 | Kocián Josef | 3B/Stř.Č
0.3750
0
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2008, 17.00 | Šanda Ludvík | 3B/Stř.Č
2
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2008, 17.00 | Hambálek Vladimír | 3B/Stř.Č
1.2002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2008, 17.00 | Fornůsek Tomáš | 3B/Stř.Č
0.5000
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2008, 17.00 | Mařík Miroslav | 3B/Stř.Č
1.0342
18 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Tichák Josef | Finále MR, trojband
0.6200
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Hejlik Pavel ml. | Finále MR, trojband
0.6500
28 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Řehůřek Luděk | Finále MR, trojband
0.8000
27 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Váša Marek | MČR Trojband
0.7940
17 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Háva Miloš | MČR Trojband
0.5480

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15407 / 519 | 100.784
1.428
90.44440000 %
29 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2006, 16.00 | Vácha Václav | 3B/Stř.Č
0.7430
30 / 27 | 9
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2006, 16.00 | Veselý Josef | 3B/Stř.Č
1.1112
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2006, 16.00 | Suchopárek Jan | 3B/Stř.Č
0.8572
30 / 21 | 10
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2006, 16.00 | Veselý Josef | 3B/Stř.Č
1.4282
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2006, 16.00 | Jenčík Martin | 3B/Stř.Č
1.0712
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2006, 16.00 | Vácha Václav | 3B/Stř.Č
0.6252
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 16.00 | Vácha Václav | 3B/Stř.Č
0.7002
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 16.00 | Veselý Josef | 3B/Stř.Č
0.7502
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 16.00 | Suchopárek Jan | 3B/Stř.Č
0.9092
24 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2006, 16.00 | Suchopárek Jan | 3B/Stř.Č
0.8570
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2006, 16.00 | Veselý Josef | 3B/Stř.Č
0.8822
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2006, 16.00 | Vácha Václav | 3B/Stř.Č
0.4752
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2007, 16.00 | Vácha Václav | 3B/Stř.Č
0.3751
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2007, 16.00 | Veselý Josef | 3B/Stř.Č
0.6752
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2007, 16.00 | Suchopárek Jan | 3B/Stř.Č
0.8822

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11298 / 354 | 70.841
1.250
90.30300000 %
28 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2005, 17.00 | Mařík Miroslav | Stř.Č/3B
0.7770
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2005, 17.00 | Nepevný Pavel | Stř.Č/3B
0.8102
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2005, 17.00 | Veselý Josef | Stř.Č/3B
0.7692
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2006, 10.00 | Suchopárek Jan | Stř.Č/3B
1.0342
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2006, 10.00 | Nepevný Pavel | Stř.Č/3B
0.9092
21 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2006, 17.00 | Hambálek Vladimír | Stř.Č/3B
0.7240
29 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 13.00 | Březina Radek | MR/3B-sk.A
1.1150
16 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 14.00 | Stareček Pavel | MR/3B-sk.A
0.6660
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 16.00 | Janík Jiří | MR/3B-sk.A
1.2502
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2006, 11.00 | Filip Antonín | MR/3B-SF.B
0.6000
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2006, 12.00 | Stareček Vladimír | MR/3B-F.3
0.8102

2004/2005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24634 / 778 | 80.814
1.578
85.88240000 %
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2004, 18.00 | Purkyt Tomáš | Stř.Č/3B
0.4752
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2004, 18.00 | Ježek Otakar | Stř.Č/3B
0.6752
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2004, 10.00 | Brejcha Jan | Stř.Č/3B
0.7502
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2004, 18.00 | Čermák Miroslav | Stř.Č/3B
0.7892
13 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2004, 10.00 | Hájek Radovan | Stř.Č/3B
1.1810
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2004, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | Stř.Č/3B
0.7502
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2004, 10.00 | Roček Josef | Stř.Č/3B
0.6252
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2005, 10.00 | Jiroušek Jaroslav | Stř.Č/3B
0.8572
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2005, 18.00 | Uličný David | Stř.Č/3B
0.5000
30 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2005, 13.00 | Landa Josef | Stř.Č/3B
0.8332
18 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2005, 18.00 | Hájek Radovan | Stř.Č/3B
1.1250
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2005, 13.00 | Mondšpígl Tomáš | Stř.Č/3B
0.6002
30 / 19 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2005, 18.00 | Mařík Miroslav | Stř.Č/3B
1.5782
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2005, 14.00 | Ježek Otakar | Stř.Č/3B
1.2002
196 / 231 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 4. 2005, 00.00 | Kafka Jan st. | Přebor - Střední Čechy (SK BC PRAHA)
0.8488
23 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 13.00 | Boháč Martin | MR/3B-sk.B
0.9580
29 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 16.00 | Hudák Jan | MR/3B-sk.B
0.8780
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 18.00 | Šlechta Jan | MR/3B-sk.B
1.0002

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102098 / 218 | 1119.62
20.83
86.90970000 %
223 / 25 | 111
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2003, 10.00 | Hanuš Ladislav | Stř.Č-1.
8.922
204 / 25 | 42
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2003, 10.00 | Klusáček Petr | Stř.Č-1.
8.162
216 / 25 | 42
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2003, 10.00 | Klíma Jiří ml. | Stř.Č-1.
8.642
197 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2003, 10.00 | Krahulík Miroslav | Stř.Č-1.
7.882
245 / 25 | 38
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2003, 10.00 | Kocián Josef | Stř.Č-1.
9.802
250 / 18 | 78
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2004, 17.00 | Jelínek René | Stř.Č-1.
13.882
129 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2004, 13.00 | Hájek Jiří | Stř.Č-1.
5.160
250 / 24 | 45
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2004, 13.00 | Sobota Milan | Stř.Č-1.
10.412
250 / 12 | 77
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2004, 13.00 | Ježek Otakar | Stř.Č-1.
20.832
134 / 14 | 57
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2004, 17.00 | Krahulík Miroslav | Stř.Č-1.
9.570

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101173 / 197 | 405.95
12.36
78.20000000 %
82 / 19 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2003, 10.00 | Hanuš Ladislav | Stř.Č-1.
4.310
150 / 21 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2003, 10.00 | Klusáček Petr | Stř.Č-1.
7.142
93 / 23 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2003, 10.00 | Klíma Jiří ml. | Stř.Č-1.
4.040
89 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2003, 10.00 | Krahulík Miroslav | Stř.Č-1.
5.930
150 / 22 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2003, 10.00 | Kocián Josef | Stř.Č-1.
6.812
107 / 13 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2004, 17.00 | Jelínek René | Stř.Č-1.
8.230
150 / 23 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2004, 13.00 | Klíma Jiří ml. | Stř.Č-1.
6.522
106 / 25 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2004, 13.00 | Stolín Josef | Stř.Č-1.
4.242
110 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2004, 13.00 | Kocián Josef | Stř.Č-1.
4.402
136 / 11 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2004, 17.00 | Krahulík Miroslav | Stř.Č-1.
12.360

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10582 / 177 | 203.28
5.27
97.00000000 %
60 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2003, 10.00 | Hanuš Ladislav | Stř.Č-1.
3.002
60 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2003, 10.00 | Stolín Josef | Stř.Č-1.
3.332
60 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2003, 10.00 | Forejt Vlastimil | Stř.Č-1.
3.332
60 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2003, 10.00 | Krahulík Miroslav | Stř.Č-1.
3.522
60 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2003, 10.00 | Ježek Otakar | Stř.Č-1.
3.152
56 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2004, 17.00 | Vojíř Karel | Stř.Č-1.
2.800
48 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2004, 13.00 | Hájek Jiří | Stř.Č-1.
1.920
60 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2004, 13.00 | Sobota Milan | Stř.Č-1.
5.002
60 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2004, 13.00 | Ježek Otakar | Stř.Č-1.
3.522
58 / 11 | 20
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2004, 17.00 | Krahulík Miroslav | Stř.Č-1.
5.270

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19483 / 579 | 80.834
1.304
92.72730000 %
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2003, 13.00 | Mondšpígl Tomáš | Stř.Č/3B
0.6752
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2003, 13.00 | Žofaj Jaroslav | Stř.Č/3B
1.2002
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2003, 13.00 | Mařík Miroslav | Stř.Č/3B
1.0342
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2003, 15.00 | Ježek Otakar | Stř.Č/3B
0.7252
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2004, 18.00 | Žofaj Jaroslav | Stř.Č/3B
0.6252
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2004, 13.00 | Vácha Václav | Stř.Č/3B
0.7252
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2004, 18.00 | Sobota Milan | Stř.Č/3B
1.0342
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2004, 18.00 | Kocián Josef | Stř.Č/3B
0.7502
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2004, 18.00 | Mařík Miroslav | Stř.Č/3B
1.3041
20 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 12.00 | Filip Antonín | MR/3B-sk.A
0.6450
26 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 16.00 | Barbořík Jiří | MR/3B-sk.A
0.8380
177 / 211 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2004, 00.00 | Kafka Jan st. | přebor Stř.Č. (palma praha)
0.83812

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102308 / 177 | 10713.03
27.27
76.93330000 %
300 / 11 | 86
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2002, 13.00 | Roth Josef | 2.LIGA A
27.272
208 / 25 | 48
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2002, 13.00 | Baťaš Juraj | 2.LIGA A
8.320
168 / 25 | 33
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2002, 13.00 | Řeřicha Karel | 2.LIGA A
6.720
300 / 15 | 107
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2002, 13.00 | Polma Jaroslav | 2.LIGA A
20.002
214 / 9 | 47
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2002, 13.00 | Kočička Petr | 2.LIGA A
23.770
149 / 21 | 59
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2003, 13.00 | Hroch Miroslav | 2.LIGA A
7.090
300 / 17 | 89
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2003, 13.00 | Fořt Milan | 2.LIGA A
17.642
247 / 11 | 64
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2003, 13.00 | Polma Jaroslav | 2.LIGA A
22.450
157 / 18 | 49
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2003, 13.00 | Kočička Petr | 2.LIGA A
8.720
265 / 25 | 53
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2003, 13.00 | Řeřicha Karel | 2.LIGA A
10.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101759 / 219 | 468.03
12.86
88.03800000 %
200 / 17 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2002, 13.00 | Roth Josef | 2.LIGA A
11.762
127 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2002, 13.00 | Baťaš Juraj | 2.LIGA A
5.080
159 / 23 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2002, 13.00 | Řeřicha Karel | 2.LIGA A
6.910
200 / 25 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2002, 13.00 | Kupec Václav | 2.LIGA A
8.002
200 / 19 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2002, 13.00 | Bareš Petr | 2.LIGA A
10.522
200 / 20 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2003, 13.00 | Hroch Miroslav | 2.LIGA A
10.002
198 / 25 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2003, 13.00 | Fořt Milan | 2.LIGA A
7.922
193 / 15 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2003, 13.00 | Polma Jaroslav | 2.LIGA A
12.860
168 / 25 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2003, 13.00 | Kočička Petr | 2.LIGA A
6.722
114 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2003, 13.00 | Řeřicha Karel | 2.LIGA A
4.560

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10678 / 229 | 252.96
4.21
84.75000000 %
80 / 19 | 17
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2002, 13.00 | Roth Josef | 2.LIGA A
4.212
56 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2002, 13.00 | Suchý Vítěslav | 2.LIGA A
2.660
55 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2002, 13.00 | Provazník Jan | 2.LIGA A
2.202
48 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2002, 13.00 | Kupec Václav | 2.LIGA A
1.920
80 / 19 | 25
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2002, 13.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.LIGA A
4.212
70 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2003, 13.00 | Lupínek Jiří | 2.LIGA A
2.800
78 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2003, 13.00 | Fořt Milan | 2.LIGA A
3.122
54 / 23 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2003, 13.00 | Kupec Václav | 2.LIGA A
2.340
77 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2003, 13.00 | Bareš Petr | 2.LIGA A
3.082
80 / 22 | 16
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2003, 13.00 | Provazník Jan | 2.LIGA A
3.632

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15344 / 524 | 50.656
1.133
73.93940000 %
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2002, 10.00 | Hájek Jiří | Stř.Č/3B
0.5000
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2002, 10.00 | Kolář Daniel | Stř.Č/3B
0.7502
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2002, 10.00 | Vácha Václav | Stř.Č/3B
0.7002
21 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2002, 17.00 | Mařík Miroslav | Stř.Č/3B
0.5830
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2003, 14.00 | Hájek Jiří | Stř.Č/3B
0.7502
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2003, 10.00 | Žofaj Jaroslav | Stř.Č/3B
0.4752
19 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2003, 10.00 | Volf Radek | Stř.Č/3B
0.6550
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2003, 15.00 | Smaha Stanislav | Stř.Č/3B
0.6502
18 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 12.00 | Hudák Jan | MR/3B-sk.A
0.5620
10 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 15.00 | Stareček Vladimír | MR/3B-sk.A
0.2770
23 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 16.00 | Barbořík Jiří | MR/3B-sk.A
0.6760
34 / 55 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2003, 00.00 | Kafka Jan st. | Kval. Mistrovství rep. (Billard Brno)
0.6180
66 / 62 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2003, 00.00 | Kafka Jan st. | Mistrovství republiky (Billard Brno)
1.0640

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122468 / 223 | 9911.06
20.83
82.26670000 %
242 / 25 | 42
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2001, 10.00 | Čermák Bedřich | ZČ-1.
9.682
199 / 25 | 52
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2001, 10.00 | Kočovský Zdeněk | ZČ-1.
7.960
250 / 16 | 98
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2001, 10.00 | Holota Vladimír st. | ZČ-1.
15.622
56 / 5 | 26
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2001, 10.00 | Šperl Milan | ZČ-1.
11.200
250 / 23 | 99
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2001, 10.00 | Kába Zdeněk | ZČ-1.
10.861
210 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2001, 10.00 | Martínek Jaroslav | ZČ-1.
8.402
79 / 10 | 29
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2002, 10.00 | Daněk Josef | ZČ-1.
7.900
184 / 20 | 40
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2002, 10.00 | Appeltauer Michal | ZČ-1.
9.200
250 / 12 | 70
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2002, 10.00 | Blažek Stanislav | ZČ-1.
20.832
250 / 21 | 51
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2002, 10.00 | Pauer Vlastimil | ZČ-1.
11.902
250 / 18 | 77
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2002, 10.00 | Kaplan Zdeněk | ZČ-1.
13.882
248 / 23 | 44
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2002, 10.00 | Kába Zdeněk | ZČ-1.
10.780

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121734 / 210 | 668.25
16.66
96.33330000 %
150 / 20 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2001, 10.00 | Slavík Marek | ZČ-1.
7.502
150 / 21 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2001, 10.00 | Brácha Robert | ZČ-1.
7.142
150 / 9 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2001, 10.00 | Blažek Stanislav | ZČ-1.
16.662
150 / 9 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2001, 10.00 | Šperl Milan | ZČ-1.
16.662
136 / 18 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2001, 10.00 | Kába Zdeněk | ZČ-1.
7.550
117 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2001, 10.00 | Martínek Tomáš | ZČ-1.
4.682
150 / 18 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2002, 10.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-1.
8.332
150 / 22 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2002, 10.00 | Kočovský Zdeněk | ZČ-1.
6.812
150 / 11 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2002, 10.00 | Holota Vladimír st. | ZČ-1.
13.632
131 / 25 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2002, 10.00 | Pauer Vlastimil | ZČ-1.
5.242
150 / 18 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2002, 10.00 | Rathuský Milan | ZČ-1.
8.332
150 / 14 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2002, 10.00 | Rausch Josef | ZČ-1.
10.712

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12674 / 173 | 193.89
8.57
93.61110000 %
60 / 17 | 11
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2001, 10.00 | Čermák Bedřich | ZČ-1.
3.522
60 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2001, 10.00 | Kočovský Zdeněk | ZČ-1.
3.002
60 / 10 | 17
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2001, 10.00 | Večeřa Jan | ZČ-1.
6.002
60 / 12 | 14
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2001, 10.00 | Šperl Milan | ZČ-1.
5.002
60 / 7 | 19
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2001, 10.00 | Rausch Josef | ZČ-1.
8.572
60 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2001, 10.00 | Martínek Tomáš | ZČ-1.
3.332
24 / 7 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2002, 10.00 | Bílek Rudolf | ZČ-1.
3.420
60 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2002, 10.00 | Appeltauer Michal | ZČ-1.
3.332
60 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2002, 10.00 | Večeřa Jan | ZČ-1.
3.152
60 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2002, 10.00 | Pauer Vlastimil | ZČ-1.
3.752
60 / 16 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2002, 10.00 | Kaplan Zdeněk | ZČ-1.
3.752
50 / 13 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2002, 10.00 | Kába Zdeněk | ZČ-1.
3.840

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14409 / 506 | 60.808
1.250
89.66570000 %
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2001, 11.00 | Hanuš Ladislav | Stř.Č/3B
0.9672
26 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2001, 11.00 | Fornůsek Tomáš | Stř.Č/3B
0.7020
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2002, 10.00 | Rábl Zdeněk | Stř.Č/3B
0.5752
16 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2002, 13.00 | Mařík Miroslav | Stř.Č/3B
0.5710
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2002, 14.00 | Vácha Václav | Stř.Č/3B
0.5752
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2002, 10.00 | Verner Karel | Stř.Č/3B
1.0712
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2002, 13.00 | Ježek Otakar | Stř.Č/3B
0.6752
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2002, 15.00 | Mařík Miroslav | Stř.Č/3B
1.2002
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 12.00 | Coufalík Ivo | MR/3B-sk.A
0.7502
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 14.00 | Šlechta Jan | MR/3B-sk.A
1.1112
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 17.00 | Stareček Pavel | MR/3B-sk.A
1.0712
114 / 142 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2002, 00.00 | Kafka Jan st. | Mistrovství republiky (KK STRAHOV)
0.8024

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122336 / 213 | 8210.96
19.66
78.10100000 %
250 / 25 | 72
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2000, 10.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-1.
10.002
250 / 23 | 59
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2000, 13.00 | Holman Karel | ZČ-1.
10.862
250 / 23 | 38
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2000, 13.00 | Kába Zdeněk | ZČ-1.
10.862
139 / 13 | 32
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2000, 13.00 | Martínek Tomáš | ZČ-1.
10.690
208 / 25 | 39
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2000, 10.00 | Hanuš Ladislav | ZČ-1.
8.322
105 / 10 | 37
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2000, 13.00 | Šilhan Jaroslav | ZČ-1.
10.500
250 / 15 | 60
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2001, 13.00 | Křivánek Petr | ZČ-1.
16.662
154 / 23 | 30
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2001, 10.00 | Holman Karel | ZČ-1.
6.690
250 / 23 | 52
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2001, 13.00 | Rausch Josef | ZČ-1.
10.862
118 / 6 | 82
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2001, 13.00 | Martínek Tomáš | ZČ-1.
19.660
250 / 18 | 47
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2001, 13.00 | Večeřa Jan | ZČ-1.
13.882
112 / 9 | 39
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2001, 13.00 | Kokoška Karel | ZČ-1.
12.440

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121569 / 176 | 798.91
16.66
87.75170000 %
135 / 19 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2000, 10.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-1.
7.100
150 / 11 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2000, 13.00 | Stolín Josef | ZČ-1.
13.632
150 / 13 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2000, 13.00 | Kába Zdeněk | ZČ-1.
11.532
150 / 13 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2000, 13.00 | Martínek Tomáš | ZČ-1.
11.532
150 / 13 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2000, 10.00 | Večeřa Jan | ZČ-1.
11.532
97 / 12 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2000, 13.00 | Šilhan Jaroslav | ZČ-1.
8.080
138 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2001, 13.00 | Křivánek Petr | ZČ-1.
5.522
150 / 18 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2001, 10.00 | Holman Karel | ZČ-1.
8.332
140 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2001, 13.00 | Kába Zdeněk | ZČ-1.
7.000
150 / 9 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2001, 13.00 | Martínek Tomáš | ZČ-1.
16.662
150 / 20 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2001, 13.00 | Vojíř Karel | ZČ-1.
7.502
9 / 3 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2001, 13.00 | Kokoška Karel | ZČ-1.
3.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24514 / 706 | 80.728
1.428
95.30860000 %
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2000, 10.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-1.
0.5332
18 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2000, 13.00 | Švejda Leoš | ZČ-1.
0.6002
20 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2000, 13.00 | Zíb Josef | ZČ-1.
1.4282
18 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2000, 17.00 | Mařík Miroslav | Stř.Č-3B
0.7200
19 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2000, 13.00 | Babický Václav | ZČ-1.
0.6332
25 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2000, 17.00 | Čermák Miroslav | Stř.Č-3B
0.9252
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2000, 10.00 | Hanuš Ladislav | ZČ-1.
0.4000
22 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2000, 17.00 | Hambálek Vladimír | Stř.Č-3B
0.9160
20 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2000, 13.00 | Fořt Milan | ZČ-1.
0.8692
17 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2001, 13.00 | Kocián Josef | ZČ-1.
0.6070
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2001, 10.00 | Holman Karel | ZČ-1.
0.6662
25 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2001, 17.00 | Mařík Miroslav | Stř.Č-3B
1.2502
20 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2001, 13.00 | Čech Daniel | ZČ-1.
1.1112
24 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2001, 17.00 | Čermák Miroslav | Stř.Č-3B
0.6150
20 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2001, 13.00 | Babický Václav | ZČ-1.
1.0002
25 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2001, 17.00 | Doležal Jiří | Stř.Č-3B
0.6942
20 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2001, 13.00 | Hanuš Ladislav | ZČ-1.
1.1762
25 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 3. 2001, 17.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č-3B
0.9252
20 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2001, 13.00 | Kokoška Karel | ZČ-1.
0.6892
57 / 78 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2001, 00.00 | Kafka Jan st. | Kvalifikace MČR seniorů (Billard Brno)
0.7302
71 / 131 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 6. 2001, 00.00 | Kafka Jan st. | Mistrovství ČR - seniorů (Billard Brno)
0.5422

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142307 / 226 | 11410.20
20.00
73.81250000 %
200 / 25 | 38
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 1999, 18.00 | Radkovský Petr | Stř.Č-2.
8.002
40 / 3 | 25
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 1999, 13.00 | Daněk Josef | Stř.Č-2.
13.330
200 / 20 | 45
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 1999, 13.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č-2.
10.002
135 / 22 | 35
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 1999, 18.00 | Holman Karel | Stř.Č-2.
6.130
200 / 13 | 92
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2000, 13.00 | Radkovský Petr | Stř.Č-2.
15.382
137 / 28 | 39
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2000, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č-2.
4.890
69 / 10 | 29
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2000, 18.00 | Daněk Josef | Stř.Č-2.
6.900
200 / 13 | 37
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2000, 10.00 | Stolín Josef | Stř.Č-2.
15.382
1126 / 92 | 114
Malý stůl: Volná hra
15. 6. 2000, 00.00 | Kafka Jan st. | Přebor Stř.Č. (Středočeská oblast)
12.2310

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81178 / 159 | 457.40
11.53
99.66160000 %
132 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 1999, 18.00 | Švejda Leoš | Stř.Č-2.
4.402
150 / 14 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 1999, 13.00 | Daněk Josef | Stř.Č-2.
10.712
150 / 20 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 1999, 13.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č-2.
7.502
150 / 13 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 1999, 18.00 | Holman Karel | Stř.Č-2.
11.532
150 / 26 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2000, 13.00 | Radkovský Petr | Stř.Č-2.
5.762
150 / 19 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2000, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č-2.
7.892
150 / 14 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2000, 18.00 | Daněk Josef | Stř.Č-2.
10.712
146 / 23 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2000, 10.00 | Holman Karel | Stř.Č-2.
6.340

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6168 / 242 | 50.694
1.200
0
168 / 242 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2000, 00.00 | Kafka Jan st. | Přebor Stř.Č. (Středočeská oblast)
0.6948

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112278 / 243 | 859.37
14.70
79.67820000 %
229 / 25 | 46
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 1998, 13.00 | Kába Zdeněk | ZČ-1.
9.162
213 / 25 | 85
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 1998, 10.00 | Váňa Josef | ZČ-1.
8.522
149 / 25 | 45
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 1998, 10.00 | Večeřa Jan | ZČ-1.
5.962
236 / 24 | 46
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 1998, 10.00 | Příhoda Jaroslav | ZČ-1.
9.830
147 / 21 | 61
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 1998, 13.00 | Stolín Josef | ZČ-1.
7.000
211 / 25 | 34
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 1998, 10.00 | Coufal Jiří | ZČ-1.
8.442
250 / 23 | 56
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 1999, 13.00 | Šanda Ludvík | ZČ-1.
10.862
201 / 25 | 53
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 1999, 12.00 | Čech Daniel | ZČ-1.
8.042
250 / 17 | 61
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 1999, 13.00 | Fořt Milan | ZČ-1.
14.702
249 / 20 | 49
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 1999, 14.00 | Hejlik Petr | 1.LIGA A
12.450
143 / 13 | 29
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 1999, 13.00 | Lacina František | ZČ-1.
11.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121715 / 204 | 588.40
14.66
90.26320000 %
150 / 15 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 1998, 10.00 | Fornůsek Tomáš | ZČ-1.
10.002
150 / 21 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 1998, 13.00 | Kába Zdeněk | ZČ-1.
7.142
150 / 22 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 1998, 10.00 | Martínek František | ZČ-1.
6.812
66 / 19 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 1998, 10.00 | Lacina František | ZČ-1.
3.470
106 / 12 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 1998, 10.00 | Provazník Jan | ZČ-1.
8.830
150 / 20 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 1998, 13.00 | Havlíček Miroslav | ZČ-1.
7.502
139 / 17 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 1998, 10.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-1.
8.170
150 / 22 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 1999, 13.00 | Šanda Ludvík | ZČ-1.
6.812
150 / 11 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 1999, 12.00 | Kába Zdeněk | ZČ-1.
13.632
132 / 9 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 1999, 13.00 | Martínek František | ZČ-1.
14.660
222 / 20 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 1999, 14.00 | Hejlik Petr | 1.LIGA A
11.100
150 / 16 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 1999, 13.00 | Lacina František | ZČ-1.
9.372

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2106 / 44 | 142.40
3.15
92.17390000 %
46 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 1998, 10.00 | Fořt Milan | ZČ-1.
1.840
60 / 19 | 14
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 1999, 13.00 | Klíč Otakar | ZČ-1.
3.152

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
786 / 208 | 30.413
0.560
60.56340000 %
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 10. 1998, 10.00 | Rábl Zdeněk | ZČ-1.
0.3000
4 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 11. 1998, 13.00 | Jílek Jiří | ZČ-1.
0.3330
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 12. 1998, 10.00 | Řeřicha Karel | ZČ-1.
0.3660
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 1998, 13.00 | Roček Josef | ZČ-1.
0.4330
6 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 1. 1999, 13.00 | Fornůsek Tomáš | ZČ-1.
0.2300
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 1. 1999, 13.00 | Váňa Josef | ZČ-1.
0.5002
28 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 1999, 14.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
0.5600

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102291 / 212 | 10510.80
17.81
91.64000000 %
250 / 29 | 73
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 1997, 10.00 | Farský Jindřich | ZČ-1.
8.622
250 / 16 | 105
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 1997, 10.00 | Šíma Radek | ZČ-1.
15.622
250 / 25 | 53
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 1997, 13.00 | Večeřa Jan | ZČ-1.
10.002
156 / 21 | 56
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 1997, 13.00 | Řeřicha Karel | ZČ-1.
7.420
196 / 11 | 39
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 1997, 10.00 | Trykar Jaroslav | ZČ-1.
17.810
250 / 29 | 37
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 1997, 10.00 | Žiga Vojtěch | ZČ-1.
8.622
250 / 25 | 53
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 1998, 13.00 | Martínek František | ZČ-1.
10.002
189 / 17 | 46
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 1998, 10.00 | Coufal Jiří | ZČ-1.
11.110
250 / 23 | 42
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 1998, 13.00 | Šíma Radek | ZČ-1.
10.862
250 / 16 | 69
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 1998, 10.00 | Stehlík František | ZČ-1.
15.622

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101141 / 158 | 407.22
13.63
76.06670000 %
150 / 26 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 1997, 10.00 | Farský Jindřich | ZČ-1.
5.762
127 / 19 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 1997, 10.00 | Fränzl Rudolf | ZČ-1.
6.680
123 / 15 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 1997, 13.00 | Vojíř Karel | ZČ-1.
8.200
97 / 18 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 1997, 13.00 | Příhoda Jaroslav | ZČ-1.
5.380
51 / 8 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 1997, 10.00 | Klesa Václav | ZČ-1.
6.370
64 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 1997, 10.00 | Farský Jindřich | ZČ-1.
4.260
150 / 19 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 1998, 13.00 | Váňa Josef | ZČ-1.
7.892
150 / 11 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 1998, 10.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-1.
13.632
81 / 13 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 1998, 13.00 | Šrámek Václav | ZČ-1.
6.230
148 / 14 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 1998, 10.00 | Stehlík František | ZČ-1.
10.570

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
295 / 36 | 102.63
2.72
79.16670000 %
60 / 22 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 1997, 10.00 | Vít Jiří | ZČ-1.
2.722
35 / 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 1998, 10.00 | Stehlík František | ZČ-1.
2.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10237 / 264 | 90.897
4.000
98.75000000 %
20 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 1997, 10.00 | Vít Jiří | ZČ-1.
0.6062
20 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 1997, 10.00 | Šrámek Václav | ZČ-1.
1.5382
20 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
9. 11. 1997, 13.00 | Bartoš Pavel | ZČ-1.
0.9092
17 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 1997, 13.00 | Řeřicha Karel | ZČ-1.
0.8500
40 / 46 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 11. 1997, 10.00 | Mařík Miroslav | 1.LIGA A
0.8692
20 / 5 | 9
Malý stůl: Trojband
23. 11. 1997, 10.00 | Babický Václav | ZČ-1.
4.0002
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 1. 1998, 13.00 | Martínek František | ZČ-1.
0.7402
20 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 1. 1998, 10.00 | Kocián Josef | ZČ-1.
0.6062
40 / 44 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 1. 1998, 14.00 | Šilhan Jaroslav | 1.LIGA A
0.9092
20 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 1. 1998, 13.00 | Šrámek Václav | ZČ-1.
0.9522

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81656 / 144 | 9011.50
17.85
82.80000000 %
250 / 27 | 50
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 1996, 13.00 | Křivánek Petr | ZČ-1.A
9.252
36 / 8 | 13
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 1996, 13.00 | Klesa Václav | ZČ-1.A
4.500
120 / 7 | 72
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 1996, 17.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-1.A
17.140
250 / 15 | 54
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 1997, 13.00 | Řeřicha Karel | ZČ-1.A
16.662
250 / 14 | 90
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 1997, 13.00 | Fränzl Rudolf | ZČ-1.A
17.852
250 / 28 | 50
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 1997, 13.00 | Martínek František | ZČ-1.A
8.922
250 / 18 | 53
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 1997, 13.00 | Provazník Jan | ZČ-1.A
13.882
250 / 27 | 39
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 1997, 10.00 | Havelka Jan | ZČ-1.A
9.252

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7871 / 122 | 657.13
15.00
82.95240000 %
150 / 27 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 1996, 13.00 | Kocián Josef | ZČ-1.A
5.552
76 / 16 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 1996, 17.00 | Coufal Jiří | ZČ-1.A
4.750
150 / 19 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 1997, 13.00 | Řeřicha Karel | ZČ-1.A
7.892
150 / 10 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 1997, 13.00 | Fränzl Rudolf | ZČ-1.A
15.002
85 / 18 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 1997, 13.00 | Šilhan Jaroslav | ZČ-1.A
4.720
150 / 10 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 1997, 13.00 | Příhoda Jaroslav | ZČ-1.A
15.002
110 / 22 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 1997, 10.00 | Fränzl Rudolf | ZČ-1.A
5.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8143 / 243 | 70.588
0.869
89.37500000 %
20 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 10. 1996, 13.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-1.A
0.6892
13 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 10. 1996, 13.00 | Babický Václav | ZČ-1.A
0.7640
20 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 11. 1996, 17.00 | Kocián Josef | ZČ-1.A
0.5402
20 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 1. 1997, 13.00 | Holý Pavel | ZČ-1.A
0.6252
20 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 2. 1997, 13.00 | Šrámek Václav | ZČ-1.A
0.5712
20 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 2. 1997, 13.00 | Martínek František | ZČ-1.A
0.8692
11 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 1997, 13.00 | Řeřicha Karel | ZČ-1.A
0.4780
19 / 47 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 1997, 10.00 | Šrámek Václav | ZČ-1.A
0.4040

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71221 / 147 | 738.30
11.64
62.48720000 %
291 / 25 | 39
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 1995, 14.00 | Macko Josef | 2.LIGA A
11.642
145 / 20 | 38
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 1995, 14.00 | Holota Vladimír | 2.LIGA A
7.250
216 / 22 | 61
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 1995, 13.00 | Štolfa Miloš | ZČ-1.A
9.810
129 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 1995, 14.00 | Hejlik Petr | 2.LIGA A
5.160
158 / 25 | 37
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 1996, 10.00 | Vošahlík Václav | ČECHY
6.322
32 / 7 | 14
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 1996, 10.00 | Boček Milan | ČECHY
4.570
250 / 23 | 73
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 1996, 13.00 | Sibai Fouad | ZČ-PROL.A
10.862

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7619 / 140 | 384.42
10.71
47.61540000 %
200 / 19 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 1995, 14.00 | Březina Radek | 2.LIGA A
10.522
32 / 18 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 1995, 14.00 | Doležal Jiří | 2.LIGA A
1.770
150 / 14 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 1995, 13.00 | Štolfa Miloš | ZČ-1.A
10.712
81 / 26 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 1995, 13.00 | Váňa Josef | ZČ-1.A
3.110
56 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 1995, 14.00 | Hejlik Petr | 2.LIGA A
2.240
71 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 1996, 10.00 | Svoboda Ivan | ČECHY
2.840
29 / 13 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 1996, 10.00 | Klesa Václav | ČECHY
2.230

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10224 / 395 | 60.567
0.967
84.52830000 %
9 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 9. 1995, 14.00 | Hejlik Pavel ml. | 2.LIGA A
0.2900
30 / 47 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 10. 1995, 14.00 | Holota Vladimír | 2.LIGA A
0.6382
25 / 43 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 11. 1995, 13.00 | Štolfa Miloš | ZČ-1.A
0.5812
25 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 11. 1995, 13.00 | Váňa Josef | ZČ-1.A
0.6252
19 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 1995, 14.00 | Hejlik Pavel ml. | 2.LIGA A
0.5000
25 / 46 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 1995, 13.00 | Babický Václav | ZČ-1.A
0.5432
15 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 1996, 13.00 | Červenka Jiří | ZČ-PROL.A
0.4160
26 / 46 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 1996, 10.00 | Svoboda Ivan | ČECHY
0.5650
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 2. 1996, 10.00 | Babický Václav | ČECHY
0.9672
20 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 3. 1996, 13.00 | Sibai Fouad | ZČ-PROL.A
0.5402

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112670 / 281 | 699.50
17.64
100.00000000 %
300 / 27 | 69
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 1994, 10.00 | Macko Josef | 2.LIGA A
11.112
300 / 17 | 53
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 1994, 10.00 | Kaplan Zdeněk | 2.LIGA A
17.642
2070 / 237 | 69
Malý stůl: Volná hra
4. 6. 1995, 00.00 | Kafka Jan st. | oblastní soutěže (Severomoravská oblast)
8.7314

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2310 / 50 | 386.20
7.00
77.50000000 %
163 / 29 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 1994, 10.00 | Macko Josef | 2.LIGA A
5.620
147 / 21 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 1994, 10.00 | Kočovský Zdeněk | 2.LIGA A
7.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6179 / 225 | 60.795
0.967
99.44440000 %
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 10. 1994, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 2.LIGA A
0.9672
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 1994, 10.00 | Holota Vladimír | 2.LIGA A
0.7502
30 / 45 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 10. 1994, 10.00 | Roček Josef | 2.LIGA A
0.6662
29 / 45 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 1994, 10.00 | Kaplan Zdeněk | 2.LIGA A
0.6440
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 1995, 10.00 | Kočička Petr | ČECHY
0.9372
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 1995, 10.00 | Svoboda Ivan | ČECHY
0.9372