Jung Pavel

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1433 / 135 | 4 | 10.244
0.466
15.71430000 %
3 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 10.00 | Bača Libor | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2000
2 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 13.00 | Smotlacha Miroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.1331
7 / 15 | 4 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 15.00 | Dirn Marcel | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.4660
4 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 16.30 | Hambálková Irena | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2662
4 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 18.00 | Vítek Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2662
5 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 10.30 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.3330
6 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 13.30 | Smotlacha Miroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.4002
1 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 15.30 | Bača Libor | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.0660
1 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 16.30 | Frühauf Roman | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.0660

Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 09.00 | Kozák Adam | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj

Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 11.00 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj

Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 13.00 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj

Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 15.00 | Červenka Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj

Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 17.00 | Skriba Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1162 / 185 | 50.335
0.466
34.44440000 %
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 09.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2660
6 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 11.30 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.4000
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 13.30 | Truhlář Jan | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2662
6 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 16.00 | Vašek Vladimír | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.4002
6 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 18.00 | Marenčák Gustav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.4002
7 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 12.30 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.4662
1 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 15.30 | Dvořáček Václav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.0660
6 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2019, 14.30 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.4002
8 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 09.00 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.4002
7 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 12.20 | Dostál Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.3500
7 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 15.00 | Bílek Rudolf | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.2800

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
11854 / 258 | 23 | 173.31
4.56
51.75760000 %
75 / 25 | 14 | 12
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2019, 11.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.000
114 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2019, 11.00 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.560
102 / 25 | 19 | 17
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2019, 11.00 | Šlajch Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.080
98 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 11.00 | Lupínek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.922
55 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2019, 11.00 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.200
60 / 24 | 7
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2019, 10.00 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.500
61 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2020, 10.00 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.440
98 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2020, 11.00 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.920
30 / 9 | 13
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2020, 11.00 | Kupec Václav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.330
99 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
31. 5. 2020, 10.00 | Furst Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.962
62 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 6. 2020, 11.00 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.480

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
10562 / 216 | 14 | 62.60
3.95
56.20000000 %
49 / 25 | 8 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 12.10 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.960
68 / 25 | 8 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2019, 12.10 | Šlajch Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.720
41 / 14 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 12.10 | Kupec Václav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.920
60 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2019, 12.10 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.400
45 / 19 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 11.10 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.360
91 / 23 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 11.10 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.950
42 / 23 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2020, 12.10 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.820
44 / 12 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2020, 12.10 | Kupec Václav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.660
46 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 5. 2020, 11.10 | Furst Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.840
76 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 6. 2020, 12.10 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.042

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
8301 / 194 | 9 | 61.55
2.08
62.70830000 %
35 / 21 | 6 | 4
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 13.20 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.660
35 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 13.20 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.400
34 / 23 | 6 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2019, 13.20 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.470
37 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 13.20 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.480
42 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 12.20 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.682
52 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2020, 13.20 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.082
32 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2020, 13.20 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.280
34 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2020, 13.20 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.362

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
731246 / 2395 | 7 | 30.520
1.090
63.50660000 %
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.40 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.50 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 17.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 18.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
29 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 19.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
15 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2019, 11.00 | Hejlik Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
10 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2019, 12.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4540
19 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2019, 13.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6120
19 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2019, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
17 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2019, 18.30 | Tichý Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5660
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2019, 19.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6000
19 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2019, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4870
11 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2019, 18.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4230
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2019, 19.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7251
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
30 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 18.30 | Ott Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
25 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 19.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 17.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 18.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
18 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 19.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5140
23 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
22 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 18.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
20 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 19.30 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5001
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 17.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
24 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 18.30 | Pařík Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 19.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5501
16 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4840
14 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5600
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 19.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
20 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
17 / 31 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 18.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5480
21 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 19.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 18.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 19.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2020, 17.30 | Hambálek Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2020, 18.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2020, 19.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6251
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2020, 11.00 | Vajgert Aleš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
27 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2020, 12.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7710
19 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2020, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5270
11 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2020, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3050
14 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2020, 18.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5380
12 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2020, 19.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3420
10 / 15 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 09.50 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6662
11 / 15 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 10.40 | Kafka Jan st. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7331
6 / 15 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 11.30 | Marenčák Gustav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4002
1 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 13.10 | Uhlíř Bořivoj | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.0660
4 / 15 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 14.50 | Hambálková Irena | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2660
12 / 11 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 16.50 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0902
5 / 15 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 18.10 | Staněk Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3330
7 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 17.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2050
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 18.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5750
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 19.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
12 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2020, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3520
10 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2020, 18.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3030
5 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2020, 19.30 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2170
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2020, 18.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2020, 19.30 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2020, 19.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
7 / 15 | 4 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2020, 11.35 | Dvořáček Václav | Ekvita carom | Ekvita 13.6.2020
0.4660
8 / 8 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2020, 15.35 | Smotlacha Miroslav | Ekvita carom | Ekvita 13.6.2020
1.0000
2 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2020, 16.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita carom | Ekvita 13.6.2020
0.2220
5 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2020, 17.35 | Váša Marek | Ekvita carom | Ekvita 13.6.2020
0.5000
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2020, 18.35 | Hajný David | Ekvita carom | Ekvita 13.6.2020
0.6000
25 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2020, 17.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
25 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2020, 18.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6250
23 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2020, 19.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2020, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2020, 18.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3752
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2020, 19.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9539 / 219 | 152.46
3.56
29.94440000 %
38 / 19 | 9
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2018, 11.00 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.000
89 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2018, 11.00 | Kafka Jan st. | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.560
65 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2019, 11.00 | Kohoutek Jan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.600
86 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2019, 12.00 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.440
58 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2019, 13.00 | Dobeš Břetislav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.320
55 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2019, 11.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.200
42 / 25 | 5
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2019, 13.00 | Suran Marián | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.680
62 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2019, 11.00 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.480
44 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2019, 11.00 | Krajčí Theodor | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.760

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11625 / 257 | 212.43
3.66
37.87880000 %
69 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2018, 12.10 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.760
52 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2018, 12.10 | Bartaloš Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.080
69 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2018, 12.10 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.760
55 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 12.10 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.660
54 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2018, 12.10 | Martínek František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.160
62 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2019, 12.10 | Kohoutek Jan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.482
27 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2019, 14.10 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.080
71 / 23 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2019, 12.10 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.080
66 / 21 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2019, 14.10 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.140
44 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2019, 12.10 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.760
56 / 23 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2019, 12.10 | Krajčí Theodor | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.430

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12487 / 297 | 121.63
2.92
50.72920000 %
39 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2018, 13.20 | Vápeník Rudolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.560
54 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2018, 13.20 | Bartaloš Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.160
40 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2018, 13.20 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.600
14 / 25 | 2
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2018, 13.20 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.560
25 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2018, 13.20 | Krajčí Theodor | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.000
49 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2019, 13.20 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.962
33 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2019, 14.20 | Schor Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.500
32 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2019, 15.20 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.280
44 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2019, 13.20 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.760
73 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2019, 15.20 | Babický Václav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.922
53 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2019, 13.20 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.120
31 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2019, 13.20 | Martínek František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.240

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51854 / 1864 | 70.458
0.727
57.85910000 %
22 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 9. 2018, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 9. 2018, 18.40 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 9. 2018, 19.50 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2018, 17.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2018, 18.40 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2000
23 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2018, 19.50 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2018, 17.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2018, 18.40 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2018, 19.50 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
13 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2018, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4640
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2018, 18.40 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
24 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2018, 19.50 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7270
13 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 17.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
9 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 18.40 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2810
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 19.50 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
17 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2018, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5310
16 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2018, 18.40 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4320
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2018, 19.50 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 18.40 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 19.50 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
29 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2019, 17.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
12 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2019, 18.40 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2019, 19.50 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 18.40 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 19.50 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2019, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2019, 18.40 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6250
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2019, 19.50 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 17.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2500
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 18.40 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4002
6 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 19.50 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.1500
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2019, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2019, 18.40 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
14 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2019, 19.50 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4820
10 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2019, 17.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2850
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2019, 18.40 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2019, 19.50 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
18 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 18.40 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5290
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 19.50 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4002
17 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2019, 17.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4720
13 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2019, 18.40 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
16 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2019, 19.50 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4570
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2019, 17.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2019, 18.40 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6250
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2019, 19.50 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
3 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 10.15 | Pešta Martin | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2000
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 11.55 | Suchopárek Jan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6000
6 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 12.45 | Hajný David | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4002

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4268 / 100 | 162.68
2.84
33.50000000 %
68 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2017, 11.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.722
71 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2017, 11.00 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.840
68 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2018, 11.00 | Verner Karel | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.720
61 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2018, 13.00 | Šibra Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.440

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4231 / 95 | 112.43
3.20
38.50000000 %
30 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2017, 12.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.200
63 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2017, 12.30 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.520
64 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 12.30 | Kohoutek Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.200
74 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2018, 14.30 | Šibra Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.962

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6254 / 134 | 111.89
2.36
61.95120000 %
38 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2017, 14.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.522
59 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2017, 14.00 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.362
57 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 14.00 | Verner Karel | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.280
12 / 14 | 4
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 09.00 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
0.850
38 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 10.00 | Kahoun Vlastimil | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.900
50 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2018, 16.00 | Šibra Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
60973 / 2140 | 50.454
1.090
57.50590000 %
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 17.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3502
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 18.45 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 20.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 17.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 18.45 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 20.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2017, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2017, 18.45 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
9 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2017, 20.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2900
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2017, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2017, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6500
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2017, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
14 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2017, 17.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4510
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2017, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2017, 20.00 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 17.30 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 18.45 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4501
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 20.00 | Klír Viktor | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
17 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 17.30 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5860
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 18.45 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 20.00 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
22 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 17.30 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 18.45 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 20.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
7 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 17.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1750
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 18.45 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 20.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4501
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2018, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2018, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
11 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2018, 20.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 17.30 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 18.45 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 20.00 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2018, 11.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2018, 12.15 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2018, 13.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4330
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 20.00 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
13 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5200
13 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4190
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 11.05 | Červenka Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3330
10 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 11.55 | Skriba Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6662
12 / 11 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 12.45 | Bartaloš Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0902
10 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.50 | Frühauf Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6660
4 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 18.35 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2660
8 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2018, 17.30 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3630
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2018, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
10 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2018, 20.00 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 5. 2018, 14.30 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3251
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 5. 2018, 15.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2000
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 5. 2018, 17.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2018, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2018, 18.45 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2018, 20.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3252
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 11.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 12.15 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 13.30 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13768 / 286 | 182.68
5.31
28.98110000 %
76 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2016, 13.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.040
72 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2016, 11.00 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.880
80 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2016, 10.00 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.202
0
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 11.00 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
54 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2017, 11.00 | Vápeník Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.160
76 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 13.00 | Šibra Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.042
59 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2017, 11.00 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.360
59 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2017, 13.00 | Krahulík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.360
51 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2017, 13.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.040
85 / 16 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2017, 11.00 | Svetko Tibor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.310
18 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
15. 4. 2017, 10.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
0.900
54 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2017, 11.00 | Kožíšek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.160
84 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 5. 2017, 11.00 | Kohoutek Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.360

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13711 / 282 | 162.52
3.54
35.55000000 %
54 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2016, 14.40 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.160
80 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2016, 12.40 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.202
50 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2016, 11.40 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.002
0
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 12.40 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
56 / 22 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2017, 12.40 | Verner Karel | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.540
56 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 14.40 | Suran Marián | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.240
42 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 12.40 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.680
66 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2017, 14.40 | Procházka Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.640
54 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2017, 14.40 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.160
62 / 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2017, 12.40 | Lerch Aleš | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.440
50 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 4. 2017, 12.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.500
63 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 4. 2017, 12.40 | Kožíšek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.520
78 / 22 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 5. 2017, 12.40 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.540

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20747 / 415 | 161.80
3.00
65.81500000 %
48 / 25 | 16
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2016, 16.20 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.922
60 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2016, 14.20 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.402
51 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2016, 13.20 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.042
0
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 14.20 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
23 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2017, 14.20 | Verner Karel | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.210
60 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 16.20 | Suran Marián | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.502
28 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2017, 14.20 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.120
33 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 16.20 | Procházka Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.430
40 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2017, 16.20 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.602
45 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2017, 14.20 | Lerch Aleš | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.000
39 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2017, 14.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
1.952
60 / 24 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 4. 2017, 14.20 | Kožíšek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.502
32 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 10.00 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.600
34 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 11.00 | Červenka Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.470
33 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 12.00 | Mráček Rudolf | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.430
9 / 12 | 2
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 13.00 | Kahoun Vlastimil | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.750
41 / 23 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 14.00 | Kupec Václav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.780
39 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 15.00 | Klusáček Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.560
42 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 16.00 | Krahulík Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.680
30 / 14 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2017, 14.20 | Kohoutek Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.140

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
48834 / 1812 | 60.460
0.769
57.91670000 %
15 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
24 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6150
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
17 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2016, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6290
19 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2016, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4870
21 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2016, 20.00 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
15 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
12 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 18.45 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5210
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 20.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
7 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2016, 17.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1750
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2016, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2016, 20.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
16 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 17.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4100
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 18.45 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
23 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 20.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
13 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 17.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3820
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 18.45 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
11 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 20.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2752
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2017, 17.30 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
9 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2017, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2017, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2017, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
17 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2017, 18.45 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2017, 20.00 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
12 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4610
15 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6250
16 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4100
18 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6200
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 20.00 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2017, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2000
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2017, 18.45 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3660
17 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2017, 20.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4350
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2017, 17.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2017, 18.45 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2017, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2017, 17.30 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2017, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2017, 20.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2002
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2017, 14.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2017, 14.00 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2017, 14.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2017, 17.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2017, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2017, 20.00 | Veselý Lukáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2017, 17.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2017, 18.45 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2017, 20.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3252

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
841138 / 2247 | 60.506
1.000
0.700
62.66520000 %
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 11.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
28 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 12.10 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7170
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 13.20 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
20 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 14.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5260
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 15.40 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 16.50 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
19 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 11.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 12.10 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 13.20 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 14.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3502
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 15.40 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3751
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 16.50 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2015, 17.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2015, 18.10 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2015, 19.20 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 11.50 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.5832
2 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 12.40 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.2220
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 14.45 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.4160
10 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 17.05 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.6660
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 17.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4751
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 18.10 | Frajbiš Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 19.20 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2015, 18.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5251
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2015, 19.10 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2015, 20.20 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 10.00 | Klír Viktor | Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
0.6250
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 10.30 | Furst Ladislav | Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
0.4502
15 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.00 | Stambrecht Harro | Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
0.6810
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.30 | Marenčák Gustav | Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
0.5252
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 12.00 | Kupec Václav | Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
0.7502
9 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 11.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.7502
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 12.40 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.5832
2 / 6 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 13.55 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.3330
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 14.45 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.2502
10 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 16.30 | Čermák Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.6662
15 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 17.55 | Uhlíř Bořivoj | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.7892
9 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 18.50 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.4090
20 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 18.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5880
3 / 33 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 19.10 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.0900
12 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 20.20 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5210
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2016, 18.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2016, 19.10 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2016, 20.20 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2016, 11.00 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3502
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2016, 12.10 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2016, 13.20 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
23 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2016, 14.30 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6380
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2016, 14.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2016, 14.30 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3752
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2016, 18.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2016, 19.10 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6250
26 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2016, 20.20 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 11.25 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.2500
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 13.05 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.2501
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 13.55 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.5002
2 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 16.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.2850
5 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 17.50 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.3840
3 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 11.25 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.3330
5 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 12.40 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.4161
2 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 13.55 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.1660
2 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 15.35 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.2850
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2016, 18.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2016, 18.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2016, 18.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 18.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 19.10 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 20.20 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3751
3 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 11.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.4280
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 12.40 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.2500
4 / 8 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 13.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.5000
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 13.55 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.7502
6 / 13 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 16.40 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.4610
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 11.25 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.3330
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 12.40 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.2500
4 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 13.30 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.3330
2 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 15.10 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.2850
1 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 17.30 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.1660
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 09.30 | Mondšpígl Tomáš | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.4001
3 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 09.55 | Uhlíř Bořivoj | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.2002
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 10.45 | Stambrecht Harro | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.4000
7 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 12.25 | Frajbiš Miroslav | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.4662
9 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 13.15 | Korec Jaroslav | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
1.0000
7 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 13.40 | Bartaloš Petr | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.5000
7 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 15.05 | Pešta Martin | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.5000

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10153 / 325 | 30.470
0.659
1.000
131.89660000 %
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.30 | Marenčák Gustav | Severočeská oblast jednotlivců otevřené
0.4502
31 / 47 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.30 | Dragoun Ladislav | Severočeská oblast jednotlivců otevřené
0.6592
30 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.30 | Guláš František | Severočeská oblast jednotlivců otevřené
0.6002
20 / 52 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.30 | Kupec Václav | Severočeská oblast jednotlivců otevřené
0.3840
14 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.30 | Stambrecht Harro | Severočeská oblast jednotlivců otevřené
0.4110
5 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2015, 13.00 | Korec Jaroslav | Došťouch sezóny 2014/2015
0.3332
8 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2015, 15.40 | Smotlacha Miroslav | Došťouch sezóny 2014/2015
0.5332
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2015, 17.40 | Šlambor Aleš | Došťouch sezóny 2014/2015
0.2500
7 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2015, 17.40 | Vejvoda Vladimír | Došťouch sezóny 2014/2015
0.4662
17 / 45 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2015, 19.20 | Vejvoda Vladimír | Došťouch sezóny 2014/2015
0.3770

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2151 / 60 | 122.51
2.83
37.75000000 %
85 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2012, 10.00 | Kult Luboš | 1.třída - Severní Čechy
2.832
66 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2012, 10.00 | Rychlý Pavel | 1.třída - Severní Čechy
2.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2196 / 60 | 163.26
4.10
65.33330000 %
123 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2012, 10.00 | Kult Luboš | 1.třída - Severní Čechy
4.102
73 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2012, 10.00 | Rychlý Pavel | 1.třída - Severní Čechy
2.430

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
293 / 60 | 71.55
1.60
77.50000000 %
48 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2012, 10.00 | Kult Luboš | 1.třída - Severní Čechy
1.602
45 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2012, 10.00 | Rychlý Pavel | 1.třída - Severní Čechy
1.500

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7560 / 206 | 192.71
4.20
32.00000000 %
55 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2011, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1. třída - Severní Čechy
1.830
81 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2011, 10.00 | Kalous Václav | 1. třída - Severní Čechy
2.702
62 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2011, 10.00 | Russó Emelín | 1. třída - Severní Čechy
2.060
77 / 26 | 11
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2011, 10.00 | Žiga Vojtěch | 1. třída - Severní Čechy
2.960
70 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1. třída - Severní Čechy
2.330
126 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2012, 10.00 | Bachura Jindřich | 1. třída - Severní Čechy
4.202
89 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2012, 10.00 | Kamenář Přemysl | 1. třída - Severní Čechy
2.962

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7551 / 205 | 212.68
3.53
39.35710000 %
67 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2011, 10.00 | Fialová Andréa | 1. třída - Severní Čechy
2.232
90 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2011, 10.00 | OTT Jiří | 1. třída - Severní Čechy
3.000
106 / 30 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2011, 10.00 | Russó Emelín | 1. třída - Severní Čechy
3.532
70 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2011, 12.00 | Brom Luboš | 1. třída - Severní Čechy
2.800
54 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1. třída - Severní Čechy
1.800
83 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2012, 10.00 | Bachura Jindřich | 1. třída - Severní Čechy
2.760
81 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2012, 10.00 | Kamenář Přemysl | 1. třída - Severní Čechy
2.702

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7335 / 210 | 151.59
2.60
59.82140000 %
42 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2011, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1. třída - Severní Čechy
1.400
44 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2011, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1. třída - Severní Čechy
1.460
28 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2011, 10.00 | Russó Emelín | 1. třída - Severní Čechy
0.930
78 / 30 | 15
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2011, 13.00 | Kozák Milan | 1. třída - Severní Čechy
2.602
48 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1. třída - Severní Čechy
1.602
38 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2012, 10.00 | Bachura Jindřich | 1. třída - Severní Čechy
1.260
57 / 30 | 12
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2012, 10.00 | Kamenář Přemysl | 1. třída - Severní Čechy
1.902

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4358 / 118 | 203.03
3.56
35.65740000 %
93 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2010, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ 1.TŘÍDA
3.100
107 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2011, 10.00 | Král Zbyněk | SČ 1.TŘÍDA
3.560
86 / 28 | 12
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2011, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ 1.TŘÍDA
3.070
72 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2011, 10.00 | Rubej Horst | SČ 1.TŘÍDA
2.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4200 / 90 | 92.22
2.53
25.00000000 %
52 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2010, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ 1.TŘÍDA
1.730
72 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2011, 10.00 | Bachura Jindřich | SČ 1.TŘÍDA
2.400
0
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2011, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ 1.TŘÍDA
2
76 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2011, 10.00 | Kamenář Přemysl | SČ 1.TŘÍDA
2.530

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4216 / 120 | 161.80
2.13
66.66670000 %
61 / 30 | 16
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2010, 10.00 | OTT Jiří | SČ 1.TŘÍDA
2.030
53 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2011, 10.00 | Bachura Jindřich | SČ 1.TŘÍDA
1.762
38 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2011, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ 1.TŘÍDA
1.260
64 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2011, 10.00 | Rubej Horst | SČ 1.TŘÍDA
2.130

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2142 / 60 | 152.36
3.20
35.50000000 %
46 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2010, 10.00 | Dung Viet Duong | SČ - II.Třída
1.530
96 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2010, 10.00 | Kalous Václav | SČ - II.Třída
3.202

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2110 / 60 | 101.83
1.86
36.66670000 %
56 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2010, 10.00 | Dung Viet Duong | SČ - II.Třída
1.860
54 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2010, 10.00 | Kalous Václav | SČ - II.Třída
1.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
294 / 57 | 81.64
2.22
78.33330000 %
60 / 27 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2010, 10.00 | Čelko Milan | SČ - II.Třída
2.222
34 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2010, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ - II.Třída
1.130

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12158 / 359 | 60.440
0.700
43.88890000 %
0
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2009, 10.00 | Vojtěch Jaroslav | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0
0
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2009, 12.00 | Kupec Václav | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0
0
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2009, 13.00 | Kocman Tomáš | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2009, 09.00 | Jíša Karel | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.3750
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2009, 12.00 | Hejlik Petr | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.2250
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2009, 13.00 | Holub Jan | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.3500
17 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2009, 09.00 | Březina Radek | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.4350
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2009, 10.00 | Vojtěch Jaroslav | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.5252
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2009, 11.00 | Kupec Václav | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.5250
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 09.00 | Mudroch Josef | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.4751
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 12.00 | Březina Radek | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.3500
28 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 13.00 | OTT Jiří | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.7002

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
177 / 30 | 102.56
2.56
38.50000000 %
77 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2009, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ 2.třída
2.560

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152 / 30 | 71.73
1.73
34.43710000 %
52 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2009, 10.00 | Hlubuček Petr | SČ 2.třída
1.730

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
136 / 25 | 81.44
1.44
60.00000000 %
36 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2009, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ 2.třída
1.440

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17325 / 654 | 60.496
1.000
63.72550000 %
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2008, 09.00 | Kabrle Oldřich | 3B-SČ 1.třída
0.3002
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2008, 09.00 | Dostál Jiří | 3B-SČ 1.třída
0.5750
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2008, 09.00 | Polma Jaroslav | 3B-SČ 1.třída
0.4500
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2008, 09.00 | Kalous Václav | 3B-SČ 1.třída
0.4752
13 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2008, 09.00 | Hetfleiš Filip | 3B-SČ 1.třída
0.3930
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2008, 09.00 | Novák Pavel | 3B-SČ 1.třída
0.4750
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2009, 09.00 | Vojtěch Jaroslav | 3B-SČ 1.třída
0.6752
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2009, 09.00 | Hetfleiš Filip | 3B-SČ 1.třída
1.0001
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2009, 09.00 | Englic Martin | 3B-SČ 1.třída
0.4750
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2009, 09.00 | Vojtěch Jaroslav | 3B-SČ 1.třída
0.5252
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2009, 09.00 | Kupec Václav | 3B-SČ 1.třída
0.4250
12 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2009, 09.00 | Novák Pavel | 3B-SČ 1.třída
0.3240
19 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2009, 09.00 | Šlezinger Miroslav | Oblastní přebor 3 BAND
0.4750
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2009, 09.00 | Šindler Karel | Oblastní přebor 3 BAND
0.6502
10 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2009, 09.00 | Suchý Vítěslav | Oblastní přebor 3 BAND
0.2500
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2009, 09.00 | Lupínek Jiří | Oblastní přebor 3 BAND
0.5250
19 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2009, 09.00 | Stambrecht Harro | Oblastní přebor 3 BAND
0.5580

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28517 / 1165 | 50.443
0.675
56.81320000 %
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2007, 15.00 | Novotný Ivan | 3B/SČ
0.3500
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2007, 15.00 | Kaplan Zdeněk | 3B/SČ
0.5000
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2007, 15.00 | Náhlík Pavel | 3B/SČ
0.4502
25 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2007, 15.00 | Mikolášek Aleš | 3B/SČ
0.6750
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2007, 15.00 | Hejlik Pavel ml. | 3B/SČ
0.4250
22 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2007, 15.00 | Březina Radek | 3B/SČ
0.6470
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2007, 15.00 | Fencl Radimír | 3B/SČ
0.5252
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2007, 15.00 | Vojtěch Jaroslav | 3B/SČ
0.3000
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2007, 15.00 | Daněk Přemysl | 3B/SČ
0.3000
7 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2008, 15.00 | Kaplan Zdeněk | 3B/SČ
0.2410
15 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2008, 15.00 | Novotný Ivan | 3B/SČ
0.4410
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2008, 15.00 | Tomášek Roman | 3B/SČ
0.6752
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2008, 15.00 | Pytlík Miroslav | 3B/SČ
0.4750
12 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2008, 15.00 | Daněk Přemysl | 3B/SČ
0.3002
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2008, 15.00 | Vojtěch Jaroslav | 3B/SČ
0.4752
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2008, 15.00 | Hetfleiš Filip | 3B/SČ
0.3000
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2008, 15.00 | Rodina Jindřich | 3B/SČ
0.3500
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2008, 15.00 | Jíša Karel | 3B/SČ
0.3500
11 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2008, 15.00 | Mikolášek Aleš | 3B/SČ
0.4400
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2008, 15.00 | Březina Radek | 3B/SČ
0.3750
19 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2008, 15.00 | Hejlik Pavel ml. | 3B/SČ
0.5130
24 / 57 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Guláš František | Oblastní přebor trojband
0.4210
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Šlezinger Miroslav | Oblastní přebor trojband
0.6000
18 / 60 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Suchý Vítěslav | Oblastní přebor trojband
0.3000
30 / 55 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Stambrecht Harro | Oblastní přebor trojband
0.5450
19 / 51 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Hetfleiš Filip | Oblastní přebor trojband
0.3720
40 / 60 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Procházka Bohumil | Oblastní přebor trojband
0.6662
23 / 56 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Lupínek Jiří | Oblastní přebor trojband
0.4100

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8519 / 230 | 142.25
2.60
32.43750000 %
61 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2006, 10.00 | Hejlik Marek | SČ-2.
2.030
74 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2006, 10.00 | Procházka Bohumil | SČ-2.
2.460
78 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2006, 10.00 | Dudáš Miroslav | SČ-2.
2.602
52 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2006, 10.00 | Paulík Jiří | SČ-2.
1.730
63 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2007, 10.00 | Třeštík Tomáš | SČ-2.
2.100
76 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2007, 10.00 | Kozák Adam | SČ-2.
2.532
65 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2007, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-2.
2.160
50 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2007, 11.00 | Tomášek Roman | SČ-2.
2.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8642 / 226 | 252.84
3.86
53.50000000 %
98 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2006, 10.00 | Hejlik Marek | SČ-2.
3.262
76 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2006, 10.00 | Procházka Bohumil | SČ-2.
2.530
55 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2006, 10.00 | Bešťák Miloslav | SČ-2.
1.830
80 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2006, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ-2.
2.660
116 / 30 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2007, 10.00 | Třeštík Tomáš | SČ-2.
3.862
84 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2007, 10.00 | Kozák Milan | SČ-2.
2.800
90 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2007, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-2.
3.000
43 / 16 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2007, 11.00 | Tomášek Roman | SČ-2.
2.680

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8292 / 208 | 121.40
2.27
60.83330000 %
26 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2006, 10.00 | Bittner Jiří | SČ-2.
0.860
38 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2006, 10.00 | Mittelbach Jindřich | SČ-2.
1.260
55 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2006, 10.00 | Bešťák Miloslav | SČ-2.
1.830
38 / 30 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2006, 10.00 | Paulík Jiří | SČ-2.
1.260
33 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2007, 10.00 | Nechyba Miloslav | SČ-2.
1.100
51 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2007, 10.00 | Tauterman Vlastislav | SČ-2.
1.700
25 / 11 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2007, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-2.
2.270
26 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2007, 11.00 | Tomášek Roman | SČ-2.
1.520

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12174 / 399 | 50.436
0.725
48.33330000 %
19 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2006, 10.30 | Březina Radek | 3B/SČ
0.4870
0
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2006, 13.30 | Král Zbyněk | 3B/SČ
2
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2006, 16.30 | Häckl Libor | 3B/SČ
0.3250
7 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2006, 09.00 | Mittelbach Jindřich | 3B/SČ
0.1752
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2006, 13.30 | Vojtěch Jaroslav | 3B/SČ
0.5502
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2006, 15.00 | Nechyba Miloslav | 3B/SČ
0.4252
0
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2006, 09.00 | Procházka Bohumil | 3B/SČ
2
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2006, 12.00 | Březina Radek | 3B/SČ
0.5500
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2006, 16.30 | Studničný Ján | 3B/SČ
0.2752
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2007, 09.00 | Hejlik Marek | 3B/SČ
0.4752
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2007, 13.30 | Fryček Vladimír | 3B/SČ
0.7252
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2007, 15.00 | Kabrle Oldřich | 3B/SČ
0.3752

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8649 / 224 | 192.89
3.83
51.34490000 %
108 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
18. 9. 2005, 10.00 | Lerch Aleš | SČ-2.
3.602
89 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2005, 10.00 | Rathuský Milan | SČ-2.
2.960
99 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2005, 10.00 | Häckl Libor | SČ-2.
3.300
51 / 30 | 5
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2005, 10.00 | Čelko Milan | SČ-2.
1.700
75 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2005, 10.00 | Křenovský Petr | SČ-2.
2.500
115 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2006, 10.00 | Holub Jan | SČ-2.
3.830
17 / 14 | 4
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2006, 10.00 | Hanik Marek | SČ-2.
1.210
95 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2006, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-2.
3.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8570 / 236 | 212.41
3.10
54.70250000 %
87 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 9. 2005, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ-2.
2.900
93 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2005, 10.00 | Kaplan Zdeněk | SČ-2.
3.100
79 / 30 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2005, 10.00 | Häckl Libor | SČ-2.
2.630
49 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2005, 10.00 | Paulík Jiří | SČ-2.
1.630
80 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2005, 10.00 | Křenovský Petr | SČ-2.
2.660
72 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2006, 10.00 | Holub Jan | SČ-2.
2.400
52 / 26 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2006, 10.00 | Hanik Marek | SČ-2.
2.000
58 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2006, 10.00 | Křenovský Petr | SČ-2.
1.930

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8370 / 215 | 121.72
2.60
77.73110000 %
39 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 9. 2005, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ-2.
1.690
35 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2005, 10.00 | Šafařík Zdeněk | SČ-2.
1.160
60 / 23 | 12
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2005, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
2.602
36 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2005, 10.00 | Paulík Jiří | SČ-2.
1.200
46 / 26 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2005, 10.00 | Křenovský Petr | SČ-2.
1.760
53 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2006, 10.00 | Holub Jan | SČ-2.
1.762
60 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2006, 10.00 | Kohút Ivan | SČ-2.
2.602
41 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2006, 10.00 | Křenovský Petr | SČ-2.
1.360

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9106 / 276 | 50.384
0.611
60.86960000 %
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2005, 09.00 | Rodina Jindřich | SČ/3B
0.5252
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2006, 09.00 | Fryček Vladimír | SČ/3B
0.5002
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2006, 09.00 | Procházka Bohumil | SČ/3B
0.3500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2006, 09.00 | Kočovský Zdeněk | SČ/3B
0.4250
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2006, 09.00 | Rodina Jindřich | SČ/3B
0.3002
22 / 76 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2006, 00.00 | Jung Pavel | PŘEBOR SČ1-3B (SKK Ústí nad Labem)
0.2891

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1120 / 30 | 204.00
4.00
60.00000000 %
120 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2004, 10.00 | Bachura Jindřich | SČ-2.
4.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1121 / 30 | 234.03
4.03
80.66670000 %
121 / 30 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2004, 10.00 | Bachura Jindřich | SČ-2.
4.032

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7103 / 254 | 30.405
0.525
54.78720000 %
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2004, 09.00 | Vojtěch Jaroslav | SČ/3B
0.3752
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2004, 09.00 | Appeltauer Michal | SČ/3B
0.4752
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2004, 09.00 | Březina Radek | SČ/3B
0.3750
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2004, 10.00 | Rodina Jindřich | SČ-2.
0.4332
4 / 24 | 1
Malý stůl: Trojband
19. 3. 2005, 09.00 | Hejlik Pavel ml. | SČ/3B
0.1660
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 3. 2005, 09.00 | Kostišče Jan | SČ/3B
0.4002
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 3. 2005, 09.00 | Procházka Bohumil | SČ/3B
0.5252

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4275 / 120 | 112.29
3.90
34.50440000 %
63 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2004, 10.00 | Šurkala Miroslav | SČ-2.
2.100
51 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2004, 10.00 | Piner Stanislav | SČ-2.
1.700
117 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2004, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ-2.
3.902
44 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2004, 10.00 | Tesař Zděnek | SČ-2.
1.460

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4324 / 120 | 202.70
3.03
54.00000000 %
82 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2004, 10.00 | Nechyba Miloslav | SČ-2.
2.730
91 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2004, 10.00 | Piner Stanislav | SČ-2.
3.030
74 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2004, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ-2.
2.462
77 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2004, 10.00 | Čelko Milan | SČ-2.
2.560

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
146 / 30 | 41.53
1.53
76.66670000 %
46 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2004, 10.00 | Piner Stanislav | SČ-2.
1.530

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14162 / 449 | 50.360
0.600
58.14980000 %
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2003, 09.00 | Šnajberk Václav | SČ/3B
0.2750
6 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2003, 09.00 | Hetfleiš Filip | SČ/3B
0.1500
17 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2003, 09.00 | Kočovský Zdeněk | SČ/3B
0.4252
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2003, 09.00 | Šnajberk Václav | SČ/3B
0.6002
5 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2004, 10.00 | Holub Jan | SČ-2.
0.1662
9 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2004, 10.00 | Křenovský Petr | SČ-2.
0.4280
3 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2004, 10.00 | Tesař Zděnek | SČ-2.
0.1000
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2004, 09.00 | Englic Martin | SČ/3B
0.5502
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2004, 09.00 | Kočovský Zdeněk | SČ/3B
0.5500
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2004, 09.00 | Procházka Bohumil | SČ/3B
0.3250
30 / 88 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 00.00 | Jung Pavel | Oblastní prebor (Ujezdecek)
0.3403

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9604 / 260 | 212.32
3.16
38.61890000 %
48 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2002, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-2.
2.400
68 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2002, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
2.260
61 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2002, 10.00 | Lerch Aleš | SČ-2.
2.030
79 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2002, 10.00 | Vlasák Petr | SČ-2.
2.630
56 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2003, 10.00 | Tichý Miroslav | SČ-2.
1.860
61 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2003, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ-2.
2.030
64 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2003, 10.00 | Pech Rudolf | SČ-2.
2.132
95 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2003, 10.00 | Chlustina Stanislav | SČ-2.
3.162
72 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2003, 10.00 | Jurczak Jiří | SČ-2.
2.402

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9559 / 254 | 172.20
3.15
45.93260000 %
50 / 29 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2002, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-2.
1.720
92 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2002, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
3.062
51 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2002, 10.00 | Tesař Zděnek | SČ-2.
1.700
45 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2002, 10.00 | Švarc Pavel | SČ-2.
1.500
81 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2003, 10.00 | Křenovský Petr | SČ-2.
2.702
63 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2003, 10.00 | Hetfleiš Filip | SČ-2.
3.150
53 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2003, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ-2.
2.120
51 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2003, 10.00 | Chlustina Stanislav | SČ-2.
1.700
73 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2003, 10.00 | Jurczak Jiří | SČ-2.
2.430

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9271 / 234 | 81.15
1.76
50.84430000 %
12 / 19 | 2
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2002, 10.00 | Hlubuček Petr | SČ-2.
0.630
31 / 26 | 5
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2002, 10.00 | Všetečka Jiří | SČ-2.
1.190
53 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2002, 10.00 | Lerch Aleš | SČ-2.
1.762
18 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2002, 10.00 | Vlasák Petr | SČ-2.
0.600
27 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2003, 10.00 | Hlubuček Petr | SČ-2.
1.080
20 / 14 | 5
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2003, 10.00 | Häckl Libor | SČ-2.
1.420
45 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2003, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ-2.
1.502
33 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2003, 10.00 | Chlustina Stanislav | SČ-2.
1.100
32 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2003, 10.00 | Švarc Pavel | SČ-2.
1.060

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
675 / 235 | 50.319
0.400
43.85960000 %
13 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2002, 09.00 | Faltys Pavel | SČ/3B
0.3250
14 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2002, 09.00 | Hejlik Pavel ml. | SČ/3B
0.4000
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 1. 2003, 09.00 | Daněk Přemysl | SČ/3B
0.3250
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2003, 09.00 | Faltys Pavel | SČ/3B
0.3250
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2003, 09.00 | Vojtěch Jaroslav | SČ/3B
0.3252
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2003, 09.00 | Tichý Miroslav | SČ/3B
0.2250

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4265 / 120 | 162.20
2.76
40.76920000 %
77 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2001, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-2.
2.560
53 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2001, 10.00 | Jurczak Jiří | SČ-2.
1.760
52 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2002, 10.00 | Chlustina Stanislav | SČ-2.
1.730
83 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2002, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
2.760

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4253 / 120 | 192.10
2.83
47.11360000 %
65 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2001, 10.00 | Muláček Petr | SČ-2.
2.160
85 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2001, 10.00 | Švarc Pavel | SČ-2.
2.830
48 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2002, 10.00 | Tesař Zděnek | SČ-2.
1.600
55 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2002, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
1.830

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
139 / 30 | 61.30
1.30
72.22220000 %
39 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2002, 10.00 | Čelko Milan | SČ-2.
1.300

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8114 / 263 | 50.433
0.625
65.14290000 %
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2001, 10.00 | Muláček Petr | SČ-2.
0.4000
19 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2001, 09.00 | Pytlík Miroslav | SČ/3B
0.4752
5 / 16 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2001, 10.00 | Kříž Marcel | SČ-2.
0.3120
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2001, 10.00 | Rodina Jindřich | SČ-2.
0.3331
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2001, 11.00 | Březina Radek | SČ/3B
0.3750
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2001, 12.00 | Březina Adam | SČ/3B
0.3250
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2001, 15.00 | Procházka Bohumil | SČ/3B
0.6252
15 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2002, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
0.5552

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5301 / 147 | 102.04
2.56
32.54050000 %
71 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2000, 10.00 | Häckl Libor | SČ-2.
2.360
43 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2000, 10.00 | Benda Jaroslav | SČ-2.
1.430
47 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2001, 10.00 | Soldán Petr | SČ-2.
1.560
77 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2001, 10.00 | Švarc Pavel | SČ-2.
2.560
63 / 27 | 10
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2001, 10.00 | Faltys Pavel | SČ-2.
2.330

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5386 / 143 | 152.69
3.86
51.46670000 %
89 / 23 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2000, 10.00 | Häckl Libor | SČ-2.
3.860
63 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2000, 10.00 | Švarc Pavel | SČ-2.
2.100
94 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2001, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ-2.
3.130
84 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2001, 10.00 | Švarc Pavel | SČ-2.
2.800
56 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2001, 10.00 | Faltys Pavel | SČ-2.
1.860

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
549 / 157 | 30.312
0.366
75.38460000 %
11 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2000, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
0.3050
8 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2000, 10.00 | Urban Miroslav | SČ-2.
0.2580
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2001, 10.00 | Soldán Petr | SČ-2.
0.3660
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2001, 10.00 | Jurczak Jiří | SČ-2.
0.3001
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2001, 10.00 | Rubej Horst | SČ-2.
0.3330