User
New userChange password

Tauterman Vlastislav

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5339 / 125 | 20 | 152.71
3.76
45.20000000 %
32 / 25 | 8

28. 9. 2019, 10.00 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.280
64 / 25 | 9

13. 10. 2019, 10.00 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.562
94 / 25 | 20 | 15

20. 10. 2019, 10.00 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.760
56 / 25 | 6

18. 1. 2020, 10.00 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.242
93 / 25 | 14 | 13

9. 2. 2020, 11.00 | Krajčí ml. Theodor | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.722

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5340 / 123 | 17 | 92.76
4.34
68.00000000 %
73 / 25 | 11

28. 9. 2019, 11.10 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.920
50 / 25 | 14

13. 10. 2019, 11.10 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.002
46 / 25 | 8 | 7

20. 10. 2019, 11.10 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.840
100 / 23 | 13

18. 1. 2020, 11.10 | Jung Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.342
71 / 25 | 17 | 9

9. 2. 2020, 12.10 | Krajčí ml. Theodor | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.842

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5228 / 119 | 14 | 81.91
2.85
76.00000000 %
60 / 23 | 8

28. 9. 2019, 12.20 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.602
60 / 21 | 14

13. 10. 2019, 12.20 | Furst Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.852
45 / 25 | 8 | 8

20. 10. 2019, 12.20 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.800
25 / 25 | 13

18. 1. 2020, 12.20 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.000
38 / 25 | 6 | 6

9. 2. 2020, 13.20 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.520

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10572 / 247 | 162.31
3.27
38.13330000 %
32 / 25 | 5

9. 9. 2018, 13.00 | Šanda Ludvík | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.280
67 / 25 | 16

22. 9. 2018, 10.00 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.680
68 / 25 | 11

29. 9. 2018, 10.00 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.722
30 / 25 | 6

6. 10. 2018, 10.00 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.200
67 / 25 | 10

27. 10. 2018, 10.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.680
57 / 25 | 9

17. 11. 2018, 11.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.280
49 / 25 | 12

12. 1. 2019, 10.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.962
70 / 25 | 13

27. 1. 2019, 11.00 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.802
72 / 22 | 16

24. 2. 2019, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.270
60 / 25 | 11

16. 3. 2019, 10.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10522 / 250 | 172.08
2.80
52.20000000 %
45 / 25 | 8

9. 9. 2018, 14.10 | Šanda Ludvík | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.802
50 / 25 | 7

22. 9. 2018, 11.10 | Skriba Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.000
70 / 25 | 17

29. 9. 2018, 11.10 | Zachariáš Jan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.800
54 / 25 | 7

6. 10. 2018, 11.10 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.160
66 / 25 | 15

27. 10. 2018, 11.10 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.640
41 / 25 | 11

17. 11. 2018, 12.10 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.641
29 / 25 | 4

12. 1. 2019, 11.10 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.160
69 / 25 | 11

27. 1. 2019, 12.10 | Machala Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.760
52 / 25 | 6

24. 2. 2019, 12.10 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.080
46 / 25 | 7

16. 3. 2019, 11.10 | Lacina František | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.840

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10328 / 250 | 121.31
1.96
54.66670000 %
43 / 25 | 6

9. 9. 2018, 15.20 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.720
21 / 25 | 3

22. 9. 2018, 12.20 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.840
43 / 25 | 8

29. 9. 2018, 12.20 | Zachariáš Jan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.720
22 / 25 | 4

6. 10. 2018, 12.20 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.880
35 / 25 | 8

27. 10. 2018, 12.20 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.402
49 / 25 | 12

17. 11. 2018, 13.20 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.962
41 / 25 | 7

12. 1. 2019, 12.20 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.640
18 / 25 | 3

27. 1. 2019, 13.20 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.720
23 / 25 | 4

24. 2. 2019, 13.20 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.920
33 / 25 | 10

16. 3. 2019, 12.20 | Klíč Otakar | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.320

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6320 / 150 | 162.13
3.92
35.55560000 %
35 / 25 | 6

16. 9. 2017, 10.00 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.400
55 / 25 | 8

21. 10. 2017, 10.00 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.200
54 / 25 | 5

5. 11. 2017, 13.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.162
37 / 25 | 7

27. 1. 2018, 11.00 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.480
41 / 25 | 7

24. 2. 2018, 11.00 | Rolc Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.642
98 / 25 | 16

8. 4. 2018, 10.00 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.922

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6403 / 150 | 222.68
3.80
67.16670000 %
87 / 25 | 22

16. 9. 2017, 11.30 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.482
35 / 25 | 6

21. 10. 2017, 11.30 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.400
64 / 25 | 13

5. 11. 2017, 14.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.562
95 / 25 | 14

27. 1. 2018, 12.30 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.802
65 / 25 | 8

24. 2. 2018, 12.30 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.602
57 / 25 | 13

8. 4. 2018, 11.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6219 / 150 | 91.46
1.84
60.83330000 %
33 / 25 | 8

16. 9. 2017, 13.00 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.320
29 / 25 | 4

21. 10. 2017, 13.00 | Russó Emelín | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.162
36 / 25 | 6

5. 11. 2017, 16.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.440
45 / 25 | 9

27. 1. 2018, 14.00 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.802
30 / 25 | 5

24. 2. 2018, 14.00 | Rolc Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.202
46 / 25 | 7

8. 4. 2018, 13.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.842

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10624 / 250 | 182.49
3.68
31.20000000 %
92 / 25 | 17

26. 9. 2015, 10.00 | Klír Viktor | SČ - TD 1. třída
3.680
65 / 25 | 11

3. 10. 2015, 10.00 | Kohút Ivan | SČ - TD 1. třída
2.600
37 / 25 | 8

24. 10. 2015, 10.00 | Marenčák Gustav | SČ - TD 1. třída
1.480
52 / 25 | 10

12. 12. 2015, 10.00 | Čelko Milan | SČ - TD 1. třída
2.080
61 / 25 | 9

9. 1. 2016, 10.00 | Šindler Karel | SČ - TD 1. třída
2.442
53 / 25 | 8

30. 1. 2016, 10.00 | Kubík Tomáš | SČ - TD 1. třída
2.120
66 / 25 | 11

28. 2. 2016, 10.00 | Kalous Václav | SČ - TD 1. třída
2.640
80 / 25 | 18

12. 3. 2016, 10.00 | Červenka Jiří | SČ - TD 1. třída
3.202
66 / 25 | 7

26. 3. 2016, 10.00 | Morava Jan | SČ - TD 1. třída
2.640
52 / 25 | 10

9. 4. 2016, 10.00 | Mičan Adolf | SČ - TD 1. třída
2.080

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10589 / 247 | 122.38
3.80
39.26670000 %
39 / 25 | 6

26. 9. 2015, 12.00 | Klír Viktor | SČ - TD 1. třída
1.560
62 / 25 | 9

3. 10. 2015, 12.00 | Lendvay Štefan | SČ - TD 1. třída
2.480
41 / 25 | 7

24. 10. 2015, 12.00 | Fialová Andréa | SČ - TD 1. třída
1.642
95 / 25 | 10

12. 12. 2015, 12.00 | Čelko Milan | SČ - TD 1. třída
3.802
64 / 25 | 11

9. 1. 2016, 12.00 | Lupínek Jiří | SČ - TD 1. třída
2.560
86 / 25 | 12

30. 1. 2016, 12.00 | Lendvay Štefan | SČ - TD 1. třída
3.442
45 / 22 | 8

28. 2. 2016, 12.00 | Häckl Libor | SČ - TD 1. třída
2.040
44 / 25 | 6

12. 3. 2016, 12.00 | Pařík Tomáš | SČ - TD 1. třída
1.762
31 / 25 | 5

26. 3. 2016, 12.00 | Lukšík Oldřich | SČ - TD 1. třída
1.240
82 / 25 | 7

9. 4. 2016, 12.00 | Svetko Tibor | SČ - TD 1. třída
3.280

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10367 / 243 | 121.51
3.05
61.16670000 %
26 / 24 | 6

26. 9. 2015, 14.00 | Stambrecht Harro | SČ - TD 1. třída
1.080
36 / 25 | 6

3. 10. 2015, 14.00 | Kohút Ivan | SČ - TD 1. třída
1.440
23 / 25 | 5

24. 10. 2015, 14.00 | Russó Emelín | SČ - TD 1. třída
0.922
58 / 19 | 12

12. 12. 2015, 14.00 | Mičan Adolf | SČ - TD 1. třída
3.050
49 / 25 | 7

9. 1. 2016, 14.00 | Stambrecht Harro | SČ - TD 1. třída
1.960
40 / 25 | 6

30. 1. 2016, 14.00 | Lendvay Štefan | SČ - TD 1. třída
1.600
31 / 25 | 9

28. 2. 2016, 14.00 | Häckl Libor | SČ - TD 1. třída
1.240
33 / 25 | 11

12. 3. 2016, 14.00 | Pařík Tomáš | SČ - TD 1. třída
1.320
29 / 25 | 5

26. 3. 2016, 14.00 | Lukšík Oldřich | SČ - TD 1. třída
1.160
42 / 25 | 7

9. 4. 2016, 14.00 | Mičan Adolf | SČ - TD 1. třída
1.681

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9666 / 269 | 172.47
3.03
37.00000000 %
80 / 30 | 13

28. 9. 2014, 10.00 | Fialová Kateřina | 2. třída Severní čechy
2.662
87 / 30 | 8

12. 10. 2014, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
2.900
78 / 30 | 11

26. 10. 2014, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
2.600
45 / 30 | 7

23. 11. 2014, 10.00 | OTT Jiří | 2. třída Severní čechy
1.500
56 / 30 | 11

4. 1. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
1.860
68 / 30 | 10

1. 2. 2015, 00.00 | Fršlínek Arnošt | 2. třída Severní čechy
2.260
84 / 30 | 12

15. 2. 2015, 10.00 | Kalous Václav | 2. třída Severní čechy
2.802
77 / 29 | 13

15. 3. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
2.650
91 / 30 | 17

29. 3. 2015, 10.00 | Horký Jiří | 2. třída Severní čechy
3.032

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9763 / 270 | 242.82
3.63
56.51850000 %
77 / 30 | 12

28. 9. 2014, 10.00 | Marenčák Gustav | 2. třída Severní čechy
2.562
109 / 30 | 15

12. 10. 2014, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
3.630
78 / 30 | 15

26. 10. 2014, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
2.600
88 / 30 | 12

23. 11. 2014, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
2.930
55 / 30 | 11

4. 1. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
1.830
104 / 30 | 24

1. 2. 2015, 00.00 | Morava Jan | 2. třída Severní čechy
3.462
61 / 30 | 8

15. 2. 2015, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2. třída Severní čechy
2.030
93 / 30 | 12

15. 3. 2015, 10.00 | Šindler Matthias | 2. třída Severní čechy
3.102
98 / 30 | 22

29. 3. 2015, 10.00 | Horký Jiří | 2. třída Severní čechy
3.262

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9353 / 233 | 91.51
1.86
65.37040000 %
56 / 30 | 9

28. 9. 2014, 10.00 | Kult Luboš | 2. třída Severní čechy
1.862
10 / 17 | 3

12. 10. 2014, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
0.580
41 / 30 | 6

26. 10. 2014, 10.00 | Horký Jiří | 2. třída Severní čechy
1.360
33 / 22 | 9

23. 11. 2014, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
1.500
26 / 16 | 3

4. 1. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
1.620
52 / 28 | 8

1. 2. 2015, 00.00 | Morava Jan | 2. třída Severní čechy
1.850
34 / 30 | 4

15. 2. 2015, 10.00 | Kalous Václav | 2. třída Severní čechy
1.130
52 / 30 | 7

15. 3. 2015, 10.00 | Šindler Matthias | 2. třída Severní čechy
1.732
49 / 30 | 6

29. 3. 2015, 10.00 | Horký Jiří | 2. třída Severní čechy
1.632

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7490 / 210 | 202.33
3.06
35.00000000 %
85 / 30 | 13

29. 9. 2013, 10.00 | Rychlý Pavel | 2.třída - Severní Čechy
2.830
92 / 30 | 13

27. 10. 2013, 10.00 | Bachura Jindřich | 2.třída - Severní Čechy
3.062
63 / 30 | 9

10. 11. 2013, 10.00 | Lemfeld Josef | 2.třída - Severní Čechy
2.101
53 / 30 | 7

5. 1. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2.třída - Severní Čechy
1.760
45 / 30 | 13

2. 2. 2014, 10.00 | Horký Jiří | 2.třída - Severní Čechy
1.500
75 / 30 | 11

23. 3. 2014, 10.00 | Kalous Václav | 2.třída - Severní Čechy
2.500
77 / 30 | 20

13. 4. 2014, 10.00 | Kult Luboš | 2.třída - Severní Čechy
2.562

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7562 / 210 | 222.67
3.66
53.52380000 %
110 / 30 | 22

29. 9. 2013, 10.00 | Rychlý Pavel | 2.třída - Severní Čechy
3.662
103 / 30 | 15

27. 10. 2013, 10.00 | Russó Emelín | 2.třída - Severní Čechy
3.432
56 / 30 | 7

10. 11. 2013, 10.00 | Pařík Tomáš | 2.třída - Severní Čechy
1.860
75 / 30 | 13

5. 1. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2.třída - Severní Čechy
2.500
79 / 30 | 11

2. 2. 2014, 10.00 | Lemfeld Josef | 2.třída - Severní Čechy
2.630
93 / 30 | 14

23. 3. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2.třída - Severní Čechy
3.100
46 / 30 | 8

13. 4. 2014, 10.00 | Král Zbyněk | 2.třída - Severní Čechy
1.532

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7330 / 200 | 111.65
1.83
78.57140000 %
50 / 30 | 5

29. 9. 2013, 10.00 | Rychlý Pavel | 2.třída - Severní Čechy
1.662
54 / 30 | 9

27. 10. 2013, 10.00 | Russó Emelín | 2.třída - Severní Čechy
1.802
39 / 30 | 7

10. 11. 2013, 10.00 | Horký Jiří | 2.třída - Severní Čechy
1.300
44 / 30 | 7

5. 1. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2.třída - Severní Čechy
1.460
50 / 28 | 7

2. 2. 2014, 10.00 | Horký Jiří | 2.třída - Severní Čechy
1.780
38 / 22 | 9

23. 3. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2.třída - Severní Čechy
1.720
55 / 30 | 11

13. 4. 2014, 10.00 | Král Zbyněk | 2.třída - Severní Čechy
1.832

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151157 / 439 | 172.63
3.36
38.56670000 %
71 / 30 | 8

16. 9. 2012, 10.00 | Marenčák Gustav | 1.třída - Severní Čechy
2.362
74 / 30 | 9

14. 10. 2012, 10.00 | Zavoral Luboš | 1.třída - Severní Čechy
2.460
97 / 30 | 11

28. 10. 2012, 10.00 | Zavoral Luboš | 1.třída - Severní Čechy
3.230
48 / 19 | 11

4. 11. 2012, 10.00 | Mičan Adolf | 1.třída - Severní Čechy
2.520
94 / 30 | 12

18. 11. 2012, 10.00 | Šindler Karel | 1.třída - Severní Čechy
3.132
82 / 30 | 12

9. 12. 2012, 10.00 | Bachura Jindřich | 1.třída - Severní Čechy
2.730
70 / 30 | 15

13. 1. 2013, 10.00 | Russó Emelín | 1.třída - Severní Čechy
2.330
58 / 30 | 7

27. 1. 2013, 10.00 | Hlubuček Petr | 1.třída - Severní Čechy
1.930
65 / 30 | 9

3. 2. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
2.160
78 / 30 | 17

17. 2. 2013, 10.00 | Marenčák Gustav | 1.třída - Severní Čechy
2.602
101 / 30 | 14

24. 2. 2013, 10.00 | Stambrecht Harro | 1.třída - Severní Čechy
3.360
97 / 30 | 13

3. 3. 2013, 10.00 | Vlček Michal | 1.třída - Severní Čechy
3.232
97 / 30 | 14

17. 3. 2013, 10.00 | Šindler Karel | 1.třída - Severní Čechy
3.232
46 / 30 | 7

7. 4. 2013, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
1.530
79 / 30 | 11

28. 4. 2013, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
2.630

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151095 / 432 | 212.53
3.33
48.66670000 %
64 / 30 | 9

16. 9. 2012, 10.00 | Marenčák Gustav | 1.třída - Severní Čechy
2.130
58 / 30 | 8

14. 10. 2012, 10.00 | Zavoral Luboš | 1.třída - Severní Čechy
1.930
86 / 30 | 17

28. 10. 2012, 10.00 | Zavoral Luboš | 1.třída - Severní Čechy
2.860
75 / 30 | 10

4. 11. 2012, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1.třída - Severní Čechy
2.500
84 / 30 | 18

18. 11. 2012, 10.00 | Lupínek Jiří | 1.třída - Severní Čechy
2.802
51 / 30 | 6

9. 12. 2012, 10.00 | Bachura Jindřich | 1.třída - Severní Čechy
1.700
81 / 30 | 10

13. 1. 2013, 10.00 | Russó Emelín | 1.třída - Severní Čechy
2.700
19 / 15 | 6

27. 1. 2013, 10.00 | Hlubuček Petr | 1.třída - Severní Čechy
1.260
88 / 30 | 16

3. 2. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
2.930
85 / 30 | 14

17. 2. 2013, 10.00 | Marenčák Gustav | 1.třída - Severní Čechy
2.832
42 / 27 | 5

24. 2. 2013, 00.00 | Stambrecht Harro | 1.třída - Severní Čechy
1.550
100 / 30 | 21

3. 3. 2013, 10.00 | Vlček Michal | 1.třída - Severní Čechy
3.332
96 / 30 | 12

17. 3. 2013, 10.00 | Bešťák Štěpán | 1.třída - Severní Čechy
3.202
90 / 30 | 13

7. 4. 2013, 10.00 | Čelko Milan | 1.třída - Severní Čechy
3.000
76 / 30 | 7

28. 4. 2013, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1.třída - Severní Čechy
2.530

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15640 / 422 | 91.51
1.96
71.11110000 %
54 / 30 | 5

16. 9. 2012, 10.00 | Marenčák Gustav | 1.třída - Severní Čechy
1.802
34 / 26 | 8

14. 10. 2012, 10.00 | Chrdle Michal | 1.třída - Severní Čechy
1.300
37 / 30 | 5

28. 10. 2012, 10.00 | Rychlý Pavel | 1.třída - Severní Čechy
1.230
49 / 29 | 8

4. 11. 2012, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
1.680
40 / 30 | 8

18. 11. 2012, 10.00 | Lupínek Jiří | 1.třída - Severní Čechy
1.330
59 / 30 | 8

9. 12. 2012, 10.00 | Morava Jan | 1.třída - Severní Čechy
1.960
43 / 30 | 6

13. 1. 2013, 10.00 | Bachura Jindřich | 1.třída - Severní Čechy
1.432
17 / 17 | 5

27. 1. 2013, 10.00 | Hlubuček Petr | 1.třída - Severní Čechy
1.000
54 / 30 | 9

3. 2. 2013, 10.00 | Häckl Libor | 1.třída - Severní Čechy
1.802
50 / 30 | 8

17. 2. 2013, 10.00 | Král Zbyněk | 1.třída - Severní Čechy
1.662
31 / 21 | 7

24. 2. 2013, 00.00 | Lupínek Jiří | 1.třída - Severní Čechy
1.470
49 / 30 | 7

3. 3. 2013, 10.00 | Vlček Michal | 1.třída - Severní Čechy
1.632
34 / 30 | 5

17. 3. 2013, 10.00 | Bešťák Štěpán | 1.třída - Severní Čechy
1.132
45 / 29 | 9

7. 4. 2013, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
1.550
44 / 30 | 5

28. 4. 2013, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1.třída - Severní Čechy
1.460

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7571 / 210 | 242.71
3.63
32.62860000 %
68 / 30 | 10

9. 10. 2011, 10.00 | Kabrle Oldřich | 1. třída - Severní Čechy
2.260
74 / 30 | 23

23. 10. 2011, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1. třída - Severní Čechy
2.460
109 / 30 | 12

6. 11. 2011, 10.00 | Kozák Milan | 1. třída - Severní Čechy
3.630
68 / 30 | 11

13. 11. 2011, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1. třída - Severní Čechy
2.260
86 / 30 | 15

22. 1. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1. třída - Severní Čechy
2.862
102 / 30 | 24

11. 3. 2012, 10.00 | Bachura Jindřich | 1. třída - Severní Čechy
3.402
64 / 30 | 8

18. 3. 2012, 10.00 | Čelko Milan | 1. třída - Severní Čechy
2.130

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7625 / 210 | 152.97
4.26
44.64290000 %
128 / 30 | 15

9. 10. 2011, 10.00 | Kabrle Oldřich | 1. třída - Severní Čechy
4.262
96 / 30 | 12

23. 10. 2011, 10.00 | Morava Jan | 1. třída - Severní Čechy
3.202
75 / 30 | 7

6. 11. 2011, 10.00 | Brom Luboš | 1. třída - Severní Čechy
2.500
100 / 30 | 12

13. 11. 2011, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1. třída - Severní Čechy
3.330
71 / 30 | 10

22. 1. 2012, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1. třída - Severní Čechy
2.360
61 / 30 | 9

11. 3. 2012, 10.00 | Bachura Jindřich | 1. třída - Severní Čechy
2.030
94 / 30 | 8

18. 3. 2012, 10.00 | Lerch Aleš | 1. třída - Severní Čechy
3.130

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7313 / 193 | 131.62
2.10
55.89290000 %
49 / 30 | 13

9. 10. 2011, 10.00 | Kabrle Oldřich | 1. třída - Severní Čechy
1.632
63 / 30 | 5

23. 10. 2011, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1. třída - Severní Čechy
2.102
20 / 13 | 6

6. 11. 2011, 10.00 | Brom Luboš | 1. třída - Severní Čechy
1.530
49 / 30 | 7

13. 11. 2011, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1. třída - Severní Čechy
1.630
51 / 30 | 6

22. 1. 2012, 10.00 | OTT Jiří | 1. třída - Severní Čechy
1.702
37 / 30 | 6

11. 3. 2012, 10.00 | Bachura Jindřich | 1. třída - Severní Čechy
1.232
44 / 30 | 6

18. 3. 2012, 10.00 | Čelko Milan | 1. třída - Severní Čechy
1.460

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6449 / 180 | 152.49
3.36
29.81410000 %
81 / 30 | 14

3. 10. 2010, 10.00 | Šindler Karel | SČ 1.TŘÍDA
2.702
40 / 30 | 5

31. 10. 2010, 10.00 | Hlubuček Petr | SČ 1.TŘÍDA
1.330
83 / 30 | 10

12. 12. 2010, 10.00 | Kult Luboš | SČ 1.TŘÍDA
2.762
51 / 30 | 6

30. 1. 2011, 10.00 | Fršlínek Arnošt | SČ 1.TŘÍDA
1.700
101 / 30 | 15

6. 3. 2011, 10.00 | Táborský Jaromír | SČ 1.TŘÍDA
3.362
93 / 30 | 11

27. 3. 2011, 10.00 | Žiga Vojtěch | SČ 1.TŘÍDA
3.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6424 / 183 | 162.31
4.00
35.33330000 %
54 / 30 | 12

3. 10. 2010, 10.00 | Pelikán Zdeněk | SČ 1.TŘÍDA
1.800
74 / 30 | 9

31. 10. 2010, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ 1.TŘÍDA
2.460
77 / 30 | 8

12. 12. 2010, 10.00 | Kult Luboš | SČ 1.TŘÍDA
2.562
48 / 33 | 6

30. 1. 2011, 10.00 | Fršlínek Arnošt | SČ 1.TŘÍDA
1.450
51 / 30 | 6

6. 3. 2011, 10.00 | Pelikán Zdeněk | SČ 1.TŘÍDA
1.700
120 / 30 | 16

27. 3. 2011, 10.00 | Kozák Milan | SČ 1.TŘÍDA
4.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6287 / 180 | 111.59
2.03
59.05350000 %
50 / 30 | 6

3. 10. 2010, 10.00 | Šindler Karel | SČ 1.TŘÍDA
1.662
42 / 30 | 6

31. 10. 2010, 10.00 | Hlubuček Petr | SČ 1.TŘÍDA
1.400
51 / 30 | 11

12. 12. 2010, 10.00 | Lukšík Oldřich | SČ 1.TŘÍDA
1.700
42 / 30 | 7

30. 1. 2011, 10.00 | Lukšík Oldřich | SČ 1.TŘÍDA
1.402
41 / 30 | 6

6. 3. 2011, 10.00 | Táborský Jaromír | SČ 1.TŘÍDA
1.362
61 / 30 | 6

27. 3. 2011, 10.00 | Žiga Vojtěch | SČ 1.TŘÍDA
2.030

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5304 / 150 | 242.02
2.36
30.40000000 %
40 / 30 | 6

18. 10. 2009, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ - II.Třída
1.330
71 / 30 | 15

1. 11. 2009, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ - II.Třída
2.360
55 / 30 | 24

6. 12. 2009, 10.00 | Pelikán Zdeněk | SČ - II.Třída
1.830
68 / 30 | 8

21. 2. 2010, 10.00 | Chrdle Michal | SČ - II.Třída
2.260
70 / 30 | 7

14. 3. 2010, 10.00 | Lukšík Oldřich | SČ - II.Třída
2.330

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7637 / 210 | 163.03
3.80
60.66670000 %
92 / 30 | 11

1. 11. 2009, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ - II.Třída
3.060
82 / 30 | 7

6. 12. 2009, 10.00 | Táborský Jaromír | SČ - II.Třída
2.732
86 / 30 | 10

10. 1. 2010, 10.00 | Král Zbyněk | SČ - II.Třída
2.862
79 / 30 | 14

24. 1. 2010, 10.00 | Šlezinger Miroslav | SČ - II.Třída
2.630
94 / 30 | 14

21. 2. 2010, 10.00 | Chrdle Michal | SČ - II.Třída
3.132
90 / 30 | 15

28. 2. 2010, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ - II.Třída
3.000
114 / 30 | 16

14. 3. 2010, 10.00 | Lukšík Oldřich | SČ - II.Třída
3.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8364 / 220 | 111.65
2.21
75.83330000 %
29 / 30 | 5

18. 10. 2009, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ - II.Třída
0.960
54 / 30 | 8

1. 11. 2009, 10.00 | OTT Jiří | SČ - II.Třída
1.802
60 / 30 | 9

6. 12. 2009, 10.00 | Táborský Jaromír | SČ - II.Třída
2.002
36 / 25 | 8

10. 1. 2010, 10.00 | Fršlínek Arnošt | SČ - II.Třída
1.440
35 / 23 | 6

24. 1. 2010, 10.00 | Suchý Vítěslav | SČ - II.Třída
1.520
60 / 29 | 11

21. 2. 2010, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ - II.Třída
2.062
51 / 23 | 6

28. 2. 2010, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ - II.Třída
2.210
39 / 30 | 9

14. 3. 2010, 10.00 | Lukšík Oldřich | SČ - II.Třída
1.300

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11845 / 330 | 182.56
3.20
38.40910000 %
76 / 30 | 9

28. 9. 2008, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ 2.třída
2.530
82 / 30 | 17

12. 10. 2008, 10.00 | Morava Jan | SČ 2.třída
2.732
85 / 30 | 11

19. 10. 2008, 10.00 | OTT Jiří | SČ 2.třída
2.830
74 / 30 | 9

26. 10. 2008, 10.00 | Pelikán Zdeněk | SČ 2.třída
2.462
83 / 30 | 12

16. 11. 2008, 10.00 | Lukšík Oldřich | SČ 2.třída
2.762
77 / 30 | 18

14. 12. 2008, 10.00 | Šindler Karel | SČ 2.třída
2.562
88 / 30 | 12

11. 1. 2009, 10.00 | Morava Jan | SČ 2.třída
2.931
64 / 30 | 9

25. 1. 2009, 10.00 | Kalous Václav | SČ 2.třída
2.130
96 / 30 | 8

8. 2. 2009, 10.00 | Čelko Milan | SČ 2.třída
3.202
48 / 30 | 8

15. 3. 2009, 10.00 | Kalous Václav | SČ 2.třída
1.602
72 / 30 | 11

5. 4. 2009, 10.00 | Šindler Karel | SČ 2.třída
2.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13899 / 390 | 202.30
2.70
45.79720000 %
76 / 30 | 16

28. 9. 2008, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ 2.třída
2.532
80 / 30 | 9

12. 10. 2008, 10.00 | Russó Emelín | SČ 2.třída
2.662
65 / 30 | 11

19. 10. 2008, 10.00 | Häckl Libor | SČ 2.třída
2.160
76 / 30 | 20

26. 10. 2008, 10.00 | Bešťák Štěpán | SČ 2.třída
2.530
65 / 30 | 10

9. 11. 2008, 10.00 | Král Zbyněk | SČ 2.třída
2.160
72 / 30 | 11

16. 11. 2008, 10.00 | Čelko Milan | SČ 2.třída
2.400
67 / 30 | 10

14. 12. 2008, 10.00 | Šindler Karel | SČ 2.třída
2.232
81 / 30 | 10

11. 1. 2009, 10.00 | Russó Emelín | SČ 2.třída
2.700
59 / 30 | 12

25. 1. 2009, 10.00 | Kalous Václav | SČ 2.třída
1.960
63 / 30 | 9

8. 2. 2009, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ 2.třída
2.100
60 / 30 | 13

22. 2. 2009, 10.00 | Šindler Karel | SČ 2.třída
2.000
72 / 30 | 9

15. 3. 2009, 10.00 | Kalous Václav | SČ 2.třída
2.402
63 / 30 | 7

5. 4. 2009, 10.00 | Šindler Karel | SČ 2.třída
2.100

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16766 / 453 | 151.69
2.85
75.09800000 %
60 / 27 | 8

28. 9. 2008, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ 2.třída
2.222
60 / 30 | 9

12. 10. 2008, 10.00 | Fršlínek Arnošt | SČ 2.třída
2.002
46 / 28 | 9

19. 10. 2008, 10.00 | Häckl Libor | SČ 2.třída
1.640
29 / 30 | 5

26. 10. 2008, 10.00 | Táborský Jaromír | SČ 2.třída
0.960
49 / 27 | 7

9. 11. 2008, 10.00 | Fršlínek Arnošt | SČ 2.třída
1.810
60 / 30 | 8

16. 11. 2008, 10.00 | Čelko Milan | SČ 2.třída
2.002
60 / 26 | 13

14. 12. 2008, 10.00 | Pelikán Zdeněk | SČ 2.třída
2.302
51 / 28 | 6

11. 1. 2009, 10.00 | Russó Emelín | SČ 2.třída
1.820
33 / 30 | 6

25. 1. 2009, 10.00 | Kalous Václav | SČ 2.třída
1.101
53 / 30 | 9

8. 2. 2009, 10.00 | Čelko Milan | SČ 2.třída
1.762
41 / 30 | 5

22. 2. 2009, 10.00 | Táborský Jaromír | SČ 2.třída
1.362
52 / 30 | 6

15. 3. 2009, 10.00 | Kalous Václav | SČ 2.třída
1.732
60 / 21 | 15

5. 4. 2009, 10.00 | Šindler Karel | SČ 2.třída
2.852
32 / 30 | 6

9. 5. 2009, 09.00 | Beneš Slávek | Oblastní přebor 1 BAND
1.060
40 / 28 | 5

9. 5. 2009, 09.00 | Šnajberk Václav | Oblastní přebor 1 BAND
1.420
40 / 28 | 7

9. 5. 2009, 09.00 | Rubej Horst | Oblastní přebor 1 BAND
1.420

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3160 / 60 | 152.66
2.80
26.66670000 %
0

23. 9. 2007, 10.00 | Blecha Petr | SČ-2.
2
76 / 30 | 9

27. 11. 2007, 10.00 | Nechyba Miloslav | SČ-2.
2.530
84 / 30 | 15

16. 3. 2008, 10.00 | Bešťák Štěpán | SČ-2.
2.800

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6497 / 180 | 202.76
3.13
55.22220000 %
92 / 30 | 11

4. 11. 2007, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
3.060
70 / 30 | 20

27. 11. 2007, 10.00 | Nechyba Miloslav | SČ-2.
2.330
76 / 30 | 10

6. 1. 2008, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ-2.
2.532
77 / 30 | 13

10. 2. 2008, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
2.560
88 / 30 | 10

16. 3. 2008, 10.00 | Bešťák Štěpán | SČ-2.
2.932
94 / 30 | 14

30. 3. 2008, 10.00 | Březina Jan | SČ-2.
3.132

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6263 / 178 | 81.47
1.83
46.14040000 %
49 / 30 | 5

4. 11. 2007, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
1.630
44 / 30 | 8

27. 11. 2007, 10.00 | Holub Jan | SČ-2.
1.462
55 / 30 | 6

6. 1. 2008, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ-2.
1.832
25 / 28 | 4

10. 2. 2008, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ-2.
0.890
55 / 30 | 8

16. 3. 2008, 10.00 | Pelikán Zdeněk | SČ-2.
1.832
35 / 30 | 6

30. 3. 2008, 10.00 | Bittner Jiří | SČ-2.
1.160

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2186 / 60 | 213.10
3.46
46.50000000 %
82 / 30 | 21

17. 9. 2006, 10.00 | Sekera Petr | SČ-2.
2.732
104 / 30 | 14

4. 3. 2007, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ-2.
3.460

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7526 / 210 | 182.50
3.13
50.09520000 %
85 / 30 | 12

17. 9. 2006, 10.00 | Sekera Petr | SČ-2.
2.832
53 / 30 | 6

29. 10. 2006, 11.00 | Náhlík Pavel | SČ-2.
1.760
59 / 30 | 9

10. 12. 2006, 10.00 | Třeštík Tomáš | SČ-2.
1.960
94 / 30 | 18

7. 1. 2007, 10.00 | Čelko Milan | SČ-2.
3.132
86 / 30 | 14

3. 2. 2007, 10.00 | Pavela Radek | SČ-2.
2.862
71 / 30 | 12

4. 3. 2007, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ-2.
2.360
78 / 30 | 11

8. 4. 2007, 10.00 | Nechyba Miloslav | SČ-2.
2.602

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9381 / 244 | 101.56
2.22
70.55560000 %
38 / 30 | 10

17. 9. 2006, 10.00 | Sekera Petr | SČ-2.
1.262
38 / 30 | 9

24. 9. 2006, 10.00 | Russó Emelín | SČ-2.
1.262
32 / 30 | 7

29. 10. 2006, 11.00 | Bešťák Miloslav | SČ-2.
1.060
60 / 27 | 9

12. 11. 2006, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ-2.
2.222
60 / 30 | 2

10. 12. 2006, 10.00 | Studničný Ján | SČ-2.
2.002
43 / 30 | 7

7. 1. 2007, 10.00 | Čelko Milan | SČ-2.
1.430
59 / 30 | 5

3. 2. 2007, 10.00 | Jung Pavel | SČ-2.
1.962
28 / 19 | 6

4. 3. 2007, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ-2.
1.470
23 / 18 | 4

8. 4. 2007, 10.00 | Holub Jan | SČ-2.
1.270