User
New userChange password

Andrejovský Miroslav

Závodní stůl

2011/2012

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3231 / 52 | 284.44
6.66
64.16670000 %
120 / 18 | 28

22. 10. 2011, 10.00 | Frieda Jan | Mistrovství ČR v jednobandu
6.662
38 / 9 | 24

22. 10. 2011, 10.00 | Faus Marek | Mistrovství ČR v jednobandu
4.220
73 / 25 | 11

22. 10. 2011, 10.00 | Ráček Milan | Mistrovství ČR v jednobandu
2.920

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
2500 / 6 | 250 | 9083.33
250.00
100.00000000 %
250 / 1 | 250 | 0

4. 1. 2020, 11.30 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
250.002
250 / 5 | 90 | 90

2. 2. 2020, 11.30 | Drgáč Marek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
50.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
254133 / 204 | 138 | 7120.25
50.00
91.84440000 %
200 / 8 | 49 | 43

28. 9. 2019, 10.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
200 / 6 | 138 | 22

12. 10. 2019, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.332
200 / 9 | 91

19. 10. 2019, 10.15 | Gajda Robert | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
22.222
200 / 10 | 67

19. 10. 2019, 10.15 | Slaměník Radek | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
20.002
200 / 15 | 36

19. 10. 2019, 10.15 | Kalábek Jaromír | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
13.332
133 / 15 | 28

19. 10. 2019, 10.15 | Gajda Petr | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
8.862
200 / 6 | 94

19. 10. 2019, 10.15 | Cebula Tomáš | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
33.332
200 / 12 | 57

19. 10. 2019, 14.45 | Mikala Daniel | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
16.662
134 / 10 | 46 | 44

26. 10. 2019, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.400
200 / 7 | 110 | 29

2. 11. 2019, 10.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
28.572
200 / 8 | 77 | 54

16. 11. 2019, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
200 / 8 | 75

17. 11. 2019, 10.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
200 / 13 | 45 | 45

30. 11. 2019, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.382
64 / 4 | 23 | 17

6. 12. 2019, 17.30 | Ráček Milan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
16.000
100 / 2 | 93 | 7

7. 12. 2019, 12.00 | Boček Milan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
50.002
100 / 3 | 62 | 36

7. 12. 2019, 15.40 | Reichner Andreas | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
33.332
100 / 2 | 83 | 17

8. 12. 2019, 10.15 | Stareček Vladimír | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
50.002
14 / 1 | 14

8. 12. 2019, 13.00 | Faus Marek | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
14.000
191 / 15 | 76 | 25

14. 12. 2019, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.732
200 / 8 | 82 | 63

4. 1. 2020, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
200 / 11 | 74 | 34

18. 1. 2020, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
18.182
200 / 8 | 99 | 34

19. 1. 2020, 10.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
200 / 10 | 58

1. 2. 2020, 10.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
20.002
200 / 6 | 75 | 71

2. 2. 2020, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.332
97 / 7 | 41 | 20

15. 2. 2020, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.850

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
191475 / 189 | 62 | 287.80
16.66
89.39390000 %
43 / 15 | 11 | 7

28. 9. 2019, 13.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.860
73 / 15 | 26 | 9

12. 10. 2019, 13.00 | Dunaj Mojmír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.862
100 / 15 | 21 | 16

26. 10. 2019, 13.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.662
100 / 6 | 33 | 28

2. 11. 2019, 13.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
100 / 9 | 41 | 21

16. 11. 2019, 13.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.112
77 / 15 | 14

17. 11. 2019, 13.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.132
35 / 8 | 15 | 11

30. 11. 2019, 13.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.370
50 / 6 | 23 | 21

6. 12. 2019, 18.00 | Ráček Milan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
8.332
50 / 4 | 21 | 20

7. 12. 2019, 12.30 | Boček Milan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
12.502
50 / 6 | 21 | 15

7. 12. 2019, 16.30 | Reichner Andreas | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
8.332
50 / 5 | 24 | 15

8. 12. 2019, 11.15 | Stareček Vladimír | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
10.002
50 / 6 | 14 | 13

8. 12. 2019, 13.45 | Faus Marek | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
8.332
100 / 8 | 45 | 23

14. 12. 2019, 13.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
100 / 7 | 62 | 13

4. 1. 2020, 13.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
14.282
100 / 15 | 15 | 14

18. 1. 2020, 13.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.662
100 / 11 | 60 | 23

19. 1. 2020, 13.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.092
97 / 15 | 26

1. 2. 2020, 13.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.462
100 / 10 | 42 | 25

2. 2. 2020, 13.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
100 / 13 | 20 | 18

15. 2. 2020, 13.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.692

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
562 / 50 | 6 | 41.240
2.500
82.66670000 %
11 / 15 | 2 | 2

6. 12. 2019, 18.30 | Ráček Milan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
0.7330
15 / 6 | 5 | 4

7. 12. 2019, 13.00 | Boček Milan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
2.5002
7 / 8 | 4 | 2

7. 12. 2019, 17.00 | Reichner Andreas | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
0.8750
14 / 11 | 6 | 3

8. 12. 2019, 12.15 | Stareček Vladimír | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.2720
15 / 10 | 3 | 3

8. 12. 2019, 14.30 | Faus Marek | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.5002

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
121796 / 131 | 78 | 4613.70
25.00
99.77780000 %
150 / 15 | 33 | 28

28. 9. 2019, 11.30 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
150 / 8 | 68 | 46

12. 10. 2019, 11.30 | Dunaj Mojmír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
18.752
150 / 10 | 40 | 33

26. 10. 2019, 11.30 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.002
150 / 10 | 47 | 38

2. 11. 2019, 11.30 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.001
150 / 10 | 48 | 30

16. 11. 2019, 11.30 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.002
150 / 12 | 51

17. 11. 2019, 11.30 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
150 / 12 | 35 | 24

30. 11. 2019, 11.30 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
150 / 11 | 39 | 36

14. 12. 2019, 11.30 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.632
146 / 15 | 19 | 18

18. 1. 2020, 11.30 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.732
150 / 6 | 78 | 36

19. 1. 2020, 11.30 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
150 / 14 | 29

1. 2. 2020, 11.30 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.712
150 / 8 | 41 | 38

15. 2. 2020, 11.30 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
18.752

2018/2019

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
304353 / 167 | 20026.06
200.00
83.71150000 %
200 / 6 | 99

6. 10. 2018, 10.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.332
200 / 10 | 120

7. 10. 2018, 10.00 | Hošek Ondřej | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
20.002
137 / 10 | 39

27. 10. 2018, 10.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.700
200 / 9 | 51

3. 11. 2018, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
200 / 3 | 104

17. 11. 2018, 10.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
66.662
100 / 2 | 82

1. 12. 2018, 10.30 | Reichner Andreas | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
50.002
8 / 1 | 8

1. 12. 2018, 13.00 | Truksa Otakar | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
8.000
26 / 3 | 21

1. 12. 2018, 19.20 | Faus Marek | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
8.660
100 / 2 | 70

2. 12. 2018, 10.00 | Hájek Radovan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
50.002
18 / 2 | 10

2. 12. 2018, 12.40 | Silfhout Michel van | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
9.000
200 / 8 | 115

8. 12. 2018, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
50 / 5 | 44

15. 12. 2018, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.000
69 / 15 | 26

5. 1. 2019, 10.00 | Hammer Ivan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.600
200 / 5 | 121

12. 1. 2019, 10.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
40.002
200 / 1 | 200

3. 2. 2019, 10.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
200.002
200 / 8 | 105

16. 2. 2019, 10.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
200 / 12 | 65

3. 3. 2019, 10.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
250 / 6 | 108

8. 3. 2019, 10.00 | Cebula Tomáš | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
41.662
231 / 8 | 134

8. 3. 2019, 13.00 | Ráček Milan | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
28.870
200 / 7 | 76

9. 3. 2019, 10.00 | Kopl Josef | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
28.572
200 / 2 | 144

9. 3. 2019, 14.00 | Mirga Martin | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
100.002
200 / 9 | 84

9. 3. 2019, 16.00 | Stareček Vladimír | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
22.222
200 / 6 | 91

16. 3. 2019, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.332
132 / 4 | 81

30. 3. 2019, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.000
81 / 4 | 43

18. 5. 2019, 13.00 | Kozák Adam | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
20.250
200 / 6 | 62

19. 5. 2019, 11.00 | Řehůřek Luděk | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
33.332
82 / 5 | 23

1. 6. 2019, 11.00 | Mirga Martin | 2. MČR TROJBOJ MS
16.402
100 / 2 | 93

1. 6. 2019, 14.00 | Frieda Jan | 2. MČR TROJBOJ MS
50.002
100 / 1 | 100

1. 6. 2019, 17.00 | Frieda Jan | 2. MČR TROJBOJ MS
100.002
69 / 5 | 26

2. 6. 2019, 09.00 | Hájek Radovan | 2. MČR TROJBOJ MS
13.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
282013 / 272 | 507.40
50.00
85.65960000 %
97 / 12 | 27

6. 10. 2018, 14.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.080
100 / 10 | 20

7. 10. 2018, 14.00 | Hošek Ondřej | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
97 / 15 | 20

27. 10. 2018, 14.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.462
81 / 15 | 20

3. 11. 2018, 16.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.402
60 / 15 | 13

17. 11. 2018, 14.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.000
35 / 8 | 13

1. 12. 2018, 11.20 | Reichner Andreas | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
4.370
36 / 4 | 12

1. 12. 2018, 13.50 | Truksa Otakar | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
9.000
50 / 1 | 50

1. 12. 2018, 20.10 | Faus Marek | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
50.002
50 / 5 | 24

2. 12. 2018, 10.50 | Hájek Radovan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
10.002
50 / 8 | 22

2. 12. 2018, 13.30 | Silfhout Michel van | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
6.251
75 / 15 | 14

8. 12. 2018, 14.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.002
100 / 10 | 43

15. 12. 2018, 14.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
100 / 15 | 28

5. 1. 2019, 16.00 | Führlinger Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.662
83 / 9 | 22

12. 1. 2019, 16.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.220
100 / 8 | 26

3. 2. 2019, 14.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
56 / 15 | 12

8. 2. 2019, 18.00 | Stareček Pavel | 26. MČR JEDNOBAND MS
3.730
67 / 10 | 27

8. 2. 2019, 20.00 | Ráček Milan | 26. MČR JEDNOBAND MS
6.700
64 / 15 | 16

9. 2. 2019, 12.00 | Vaněk Petr | 26. MČR JEDNOBAND MS
4.260
100 / 12 | 23

16. 2. 2019, 16.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.332
100 / 8 | 35

3. 3. 2019, 14.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
100 / 14 | 21

16. 3. 2019, 14.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.142
41 / 5 | 30

30. 3. 2019, 14.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.200
100 / 9 | 35

18. 5. 2019, 17.00 | Březina Radek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
11.112
71 / 15 | 24

19. 5. 2019, 15.00 | Frieda Jan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
4.730
50 / 5 | 33

1. 6. 2019, 12.00 | Mirga Martin | 2. MČR TROJBOJ MS
10.002
50 / 6 | 24

1. 6. 2019, 15.00 | Frieda Jan | 2. MČR TROJBOJ MS
8.332
50 / 4 | 22

1. 6. 2019, 18.00 | Frieda Jan | 2. MČR TROJBOJ MS
12.502
50 / 4 | 31

2. 6. 2019, 10.00 | Hájek Radovan | 2. MČR TROJBOJ MS
12.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14301 / 246 | 81.223
1.600
89.85070000 %
40 / 33 | 6

13. 10. 2018, 12.30 | Kohout Štěpán | MČR TROJBAND D2 MS
1.2122
40 / 29 | 7

13. 10. 2018, 14.00 | Gazdoš Ivo | MČR TROJBAND D2 MS
1.3792
40 / 25 | 5

13. 10. 2018, 17.00 | Hudák Jan | MČR TROJBAND D2 MS
1.6002
40 / 29 | 6

14. 10. 2018, 11.00 | Stareček Vladimír | MČR TROJBAND D2 MS
1.3792
27 / 18 | 6

14. 10. 2018, 12.30 | Bača Adam | MČR TROJBAND D2 MS
1.5000
15 / 14 | 3

1. 12. 2018, 12.00 | Reichner Andreas | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.0712
15 / 13 | 4

1. 12. 2018, 14.30 | Truksa Otakar | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.1532
15 / 15 | 8

1. 12. 2018, 20.50 | Faus Marek | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.0002
13 / 15 | 7

2. 12. 2018, 11.30 | Hájek Radovan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
0.8660
12 / 9 | 5

2. 12. 2018, 14.10 | Silfhout Michel van | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.3330
15 / 12 | 7

1. 6. 2019, 13.00 | Mirga Martin | 2. MČR TROJBOJ MS
1.2502
12 / 15 | 5

1. 6. 2019, 16.00 | Frieda Jan | 2. MČR TROJBOJ MS
0.8002
15 / 13 | 3

1. 6. 2019, 19.00 | Frieda Jan | 2. MČR TROJBOJ MS
1.1532
2 / 6 | 2

2. 6. 2019, 11.00 | Hájek Radovan | 2. MČR TROJBOJ MS
0.3330

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162301 / 156 | 11814.75
37.50
95.87500000 %
150 / 10 | 69

6. 10. 2018, 12.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.002
150 / 13 | 36

7. 10. 2018, 12.00 | Hošek Ondřej | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.532
150 / 10 | 85

27. 10. 2018, 12.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.002
143 / 15 | 39

3. 11. 2018, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.532
150 / 14 | 40

17. 11. 2018, 12.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.712
150 / 11 | 63

8. 12. 2018, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.632
150 / 6 | 58

15. 12. 2018, 12.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
127 / 15 | 49

5. 1. 2019, 12.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.462
150 / 14 | 37

12. 1. 2019, 12.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.712
150 / 7 | 41

3. 2. 2019, 12.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
21.422
150 / 4 | 66

16. 2. 2019, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
37.502
150 / 5 | 37

3. 3. 2019, 12.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
30.002
150 / 7 | 118

16. 3. 2019, 12.00 | Horna Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
21.422
150 / 11 | 46

30. 3. 2019, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.632
81 / 4 | 38

18. 5. 2019, 15.00 | Kozák Adam | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
20.250
150 / 10 | 54

19. 5. 2019, 13.00 | Řehůřek Luděk | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
15.002

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81241 / 23 | 25053.95
250.00
62.05000000 %
250 / 1 | 250

30. 9. 2017, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
250.002
50 / 2 | 49

25. 11. 2017, 14.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.000
250 / 3 | 233

26. 11. 2017, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
83.332
250 / 5 | 139

20. 1. 2018, 14.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
50.002
5 / 2 | 3

4. 2. 2018, 14.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.500
77 / 4 | 45

3. 3. 2018, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
19.250
250 / 5 | 105

31. 3. 2018, 17.00 | Hejlik Marek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
50.002
109 / 1 | 109

1. 4. 2018, 14.00 | Dvořáček Jan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
109.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172544 / 111 | 15422.91
66.66
87.72410000 %
200 / 9 | 53

30. 9. 2017, 10.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
200 / 8 | 77

1. 10. 2017, 10.00 | Kováč Aladar | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
200 / 13 | 59

7. 10. 2017, 10.00 | Čaněcký Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.382
200 / 6 | 154

25. 11. 2017, 10.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.331
200 / 3 | 119

26. 11. 2017, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
66.662
100 / 4 | 45

15. 12. 2017, 14.00 | Silfhout Michel van | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
25.001
65 / 5 | 23

16. 12. 2017, 10.00 | Boháč Martin | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
13.000
100 / 5 | 45

16. 12. 2017, 14.30 | Ziogas Janis | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
20.002
200 / 8 | 76

20. 1. 2018, 10.00 | Bača Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.001
200 / 7 | 73

21. 1. 2018, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
28.572
200 / 5 | 113

3. 2. 2018, 10.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
40.002
95 / 9 | 25

4. 2. 2018, 10.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.550
103 / 12 | 33

3. 3. 2018, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.580
200 / 4 | 79

31. 3. 2018, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
50.002
151 / 8 | 73

1. 4. 2018, 10.00 | Dvořáček Jan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
18.870
30 / 3 | 13

26. 5. 2018, 09.00 | Domanský Pavel | 1. MČR TROJBOJ MS
10.000
100 / 2 | 75

26. 5. 2018, 12.00 | Kozák Adam | 1. MČR TROJBOJ MS
50.001

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
211550 / 223 | 516.95
16.66
82.01060000 %
81 / 15 | 38

30. 9. 2017, 14.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.402
100 / 12 | 21

1. 10. 2017, 16.00 | Kováč Aladar | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.332
100 / 11 | 51

7. 10. 2017, 16.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.092
100 / 8 | 30

26. 11. 2017, 14.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
16 / 5 | 6

15. 12. 2017, 14.50 | Silfhout Michel van | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
3.200
39 / 6 | 15

16. 12. 2017, 10.50 | Boháč Martin | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
6.500
50 / 3 | 37

16. 12. 2017, 15.20 | Ziogas Janis | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
16.662
100 / 14 | 23

20. 1. 2018, 14.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.142
98 / 15 | 27

21. 1. 2018, 16.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.532
100 / 9 | 31

3. 2. 2018, 14.00 | Koky Dušan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.112
68 / 15 | 16

4. 2. 2018, 14.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.532
92 / 15 | 22

3. 3. 2018, 14.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.130
84 / 11 | 21

31. 3. 2018, 17.00 | Hejlik Marek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
7.630
42 / 8 | 24

1. 4. 2018, 14.00 | Onderka Heřman | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
5.250
79 / 8 | 14

13. 4. 2018, 20.00 | Frieda Jan | 25. MČR JEDNOBAND MS
9.870
100 / 13 | 35

13. 4. 2018, 22.00 | Andrejovský Robert | 25. MČR JEDNOBAND MS
7.692
70 / 15 | 27

14. 4. 2018, 14.00 | Gazdoš Ivo | 25. MČR JEDNOBAND MS
4.660
78 / 15 | 17

14. 4. 2018, 18.00 | Gazdoš Ivo | 25. MČR JEDNOBAND MS
5.202
58 / 7 | 15

14. 4. 2018, 20.00 | Faus Marek | 25. MČR JEDNOBAND MS
8.280
50 / 10 | 22

26. 5. 2018, 10.00 | Domanský Pavel | 1. MČR TROJBOJ MS
5.002
45 / 8 | 18

26. 5. 2018, 13.00 | Kozák Adam | 1. MČR TROJBOJ MS
5.620

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
29714 / 715 | 120.998
1.526
88.69570000 %
24 / 40 | 4

20. 9. 2017, 17.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.6002
17 / 35 | 3

20. 9. 2017, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.4850
30 / 28 | 6

20. 9. 2017, 19.00 | Kuchař Karel | SM 3B 1. Třída
1.0712
25 / 26 | 5

4. 10. 2017, 17.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. Třída
0.9610
30 / 25 | 6

4. 10. 2017, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
1.2002
30 / 30 | 5

4. 10. 2017, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
1.0002
30 / 26 | 6

15. 11. 2017, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
1.1532
30 / 22 | 9

15. 11. 2017, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
1.3632
28 / 40 | 6

15. 11. 2017, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.7002
8 / 7 | 3

15. 12. 2017, 15.30 | Silfhout Michel van | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.1420
8 / 12 | 2

16. 12. 2017, 11.30 | Boháč Martin | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
0.6660
15 / 10 | 5

16. 12. 2017, 16.00 | Ziogas Janis | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.5002
30 / 34 | 5

10. 2. 2018, 10.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.8822
30 / 22 | 8

10. 2. 2018, 11.00 | Švejda Ivan | SM 3B 1. Třída
1.3632
25 / 40 | 4

10. 2. 2018, 12.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.6250
30 / 38 | 5

28. 3. 2018, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.7892
30 / 30 | 11

28. 3. 2018, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
1.0002
30 / 29 | 5

28. 3. 2018, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
1.0342
30 / 24 | 5

4. 5. 2018, 16.00 | Dirn Marcel | 28. MČR TROJBAND MS
1.2502
29 / 19 | 12

5. 5. 2018, 10.00 | Stareček Vladimír | 28. MČR TROJBAND MS
1.5260
21 / 20 | 7

5. 5. 2018, 14.30 | Hájek Radovan | 28. MČR TROJBAND MS
1.0500
30 / 28 | 5

18. 5. 2018, 17.15 | Šnyta Radek | MČR TROJBAND D3 MS
1.0712
30 / 27 | 4

19. 5. 2018, 11.45 | Uher Miroslav ml. | MČR TROJBAND D3 MS
1.1112
29 / 27 | 7

19. 5. 2018, 14.15 | Aleš Jan | MČR TROJBAND D3 MS
1.0740
30 / 20 | 10

19. 5. 2018, 18.00 | Fibinger Jan | MČR TROJBAND D3 MS
1.5002
30 / 28 | 5

20. 5. 2018, 11.30 | Stareček Vladimír | MČR TROJBAND D3 MS
1.0712
16 / 12 | 5

20. 5. 2018, 13.00 | Aleš Jan | MČR TROJBAND D3 MS
1.3330
4 / 6 | 2

26. 5. 2018, 11.00 | Domanský Pavel | 1. MČR TROJBOJ MS
0.6660
15 / 10 | 4

26. 5. 2018, 14.00 | Kozák Adam | 1. MČR TROJBOJ MS
1.5002

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3428 / 34 | 8312.58
25.00
95.11110000 %
150 / 13 | 50

1. 10. 2017, 12.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.532
128 / 15 | 49

7. 10. 2017, 12.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.530
150 / 6 | 83

21. 1. 2018, 12.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112466 / 30 | 25082.20
250.00
89.67270000 %
250 / 2 | 210

18. 9. 2016, 14.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 5 | 189

1. 10. 2016, 17.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.002
250 / 2 | 230

2. 10. 2016, 14.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
125.001
250 / 1 | 250

9. 10. 2016, 14.00 | Babický Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
250.002
250 / 1 | 250

12. 11. 2016, 17.00 | Babický Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
250.002
250 / 1 | 250

13. 11. 2016, 14.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
250.002
8 / 2 | 8

26. 11. 2016, 17.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.000
250 / 2 | 209

10. 12. 2016, 14.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
125.002
208 / 5 | 124

5. 2. 2017, 17.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
41.600
250 / 5 | 216

19. 2. 2017, 16.00 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.002
250 / 4 | 214

26. 2. 2017, 17.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
62.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
193435 / 90 | 19338.16
100.00
90.39470000 %
123 / 8 | 48

18. 9. 2016, 10.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.370
200 / 7 | 62

1. 10. 2016, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
28.572
99 / 2 | 96

2. 10. 2016, 10.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
49.500
76 / 1 | 76

9. 10. 2016, 10.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
76.000
200 / 7 | 62

12. 11. 2016, 13.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
28.572
200 / 3 | 151

13. 11. 2016, 12.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
66.662
200 / 4 | 78

26. 11. 2016, 13.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.002
200 / 4 | 103

10. 12. 2016, 13.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.002
200 / 5 | 91

5. 2. 2017, 13.00 | Kozák Adam | MS TD EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 4 | 114

19. 2. 2017, 12.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.002
200 / 4 | 92

26. 2. 2017, 13.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.002
200 / 6 | 96

18. 3. 2017, 13.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
33.331
200 / 4 | 130

2. 4. 2017, 10.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.002
137 / 4 | 74

15. 4. 2017, 13.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
34.250
200 / 2 | 193

6. 5. 2017, 11.00 | Horna Jiří | MS MČR KÁDR 52/2
100.002
200 / 7 | 7

6. 5. 2017, 13.00 | Frieda Jan | MS MČR KÁDR 52/2
28.572
200 / 3 | 105

6. 5. 2017, 15.00 | Nenál Jiří | MS MČR KÁDR 52/2
66.662
200 / 6 | 109

6. 5. 2017, 17.00 | Ráček Milan | MS MČR KÁDR 52/2
33.332
200 / 9 | 66

6. 5. 2017, 19.00 | Červenka Michal | MS MČR KÁDR 52/2
22.222

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141182 / 156 | 607.57
16.66
84.42860000 %
90 / 15 | 12

18. 9. 2016, 16.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.000
60 / 7 | 40

1. 10. 2016, 19.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.570
100 / 6 | 42

2. 10. 2016, 14.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
100 / 9 | 60

9. 10. 2016, 16.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.112
100 / 15 | 29

12. 11. 2016, 17.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.662
100 / 13 | 20

13. 11. 2016, 14.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.691
100 / 8 | 40

10. 12. 2016, 14.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
57 / 6 | 28

11. 2. 2017, 12.00 | Řehůřek Luděk | MS MČR JEDNOBAND
9.500
84 / 15 | 12

11. 2. 2017, 14.00 | Veselý Lukáš | MS MČR JEDNOBAND
5.602
78 / 8 | 19

11. 2. 2017, 20.00 | Bača Adam | MS MČR JEDNOBAND
9.750
50 / 15 | 14

19. 2. 2017, 16.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.330
100 / 10 | 32

26. 2. 2017, 17.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
63 / 15 | 16

18. 3. 2017, 17.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.202
100 / 14 | 27

2. 4. 2017, 16.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.142

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81040 / 65 | 7316.00
25.00
86.66670000 %
150 / 6 | 66

14. 1. 2017, 15.00 | Vedral Martin | MS MČR KÁDR 52/1
25.001
150 / 12 | 51

14. 1. 2017, 17.00 | Hejlik Marek | MS MČR KÁDR 52/1
12.502
150 / 9 | 39

14. 1. 2017, 19.00 | Ráček Milan | MS MČR KÁDR 52/1
16.661
150 / 6 | 73

15. 1. 2017, 10.00 | Kozák Adam | MS MČR KÁDR 52/1
25.002
135 / 8 | 45

15. 1. 2017, 12.00 | Truksa Otakar | MS MČR KÁDR 52/1
16.870
150 / 7 | 58

18. 3. 2017, 15.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
21.422
96 / 12 | 20

2. 4. 2017, 12.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.000
59 / 5 | 18

15. 4. 2017, 13.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.800

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122624 / 34 | 25077.17
250.00
87.46670000 %
250 / 1 | 250

20. 9. 2015, 14.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
250.002
250 / 5 | 160

10. 10. 2015, 17.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.002
250 / 2 | 181

11. 10. 2015, 14.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 2 | 142

17. 10. 2015, 13.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 2 | 239

1. 11. 2015, 14.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 4 | 212

14. 11. 2015, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
62.502
0

3. 1. 2016, 14.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2
250 / 6 | 194

6. 3. 2016, 14.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
41.662
250 / 1 | 250

12. 3. 2016, 17.00 | Horáček Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
250.002
250 / 2 | 209

2. 4. 2016, 17.00 | Führlinger Patrik | MS TD EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 4 | 250

3. 4. 2016, 14.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
62.502
124 / 5 | 55

16. 4. 2016, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
24.800

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142323 / 117 | 8419.85
40.00
82.96430000 %
113 / 7 | 34

20. 9. 2015, 10.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.140
200 / 9 | 68

10. 10. 2015, 13.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
22.222
200 / 8 | 84

11. 10. 2015, 10.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
113 / 12 | 37

17. 10. 2015, 09.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.410
200 / 6 | 62

1. 11. 2015, 10.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
33.332
200 / 10 | 46

14. 11. 2015, 10.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.002
0

3. 1. 2016, 10.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2
200 / 12 | 50

7. 2. 2016, 10.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
200 / 13 | 37

21. 2. 2016, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.382
200 / 12 | 63

6. 3. 2016, 10.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
200 / 5 | 72

12. 3. 2016, 13.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 6 | 81

2. 4. 2016, 13.00 | Führlinger Patrik | MS TD EXTRALIGA - ECZ
33.332
200 / 11 | 76

3. 4. 2016, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
18.182
97 / 6 | 49

16. 4. 2016, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.160

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121039 / 126 | 448.24
12.50
86.58330000 %
100 / 15 | 33

20. 9. 2015, 14.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.662
100 / 9 | 27

11. 10. 2015, 16.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.112
100 / 9 | 43

17. 10. 2015, 13.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.112
82 / 15 | 40

1. 11. 2015, 14.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.462
0

3. 1. 2016, 14.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2
100 / 10 | 33

7. 2. 2016, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
100 / 12 | 21

21. 2. 2016, 14.00 | Hošek Ondřej | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.332
100 / 14 | 28

6. 3. 2016, 16.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.142
100 / 13 | 18

12. 3. 2016, 17.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.692
100 / 8 | 34

2. 4. 2016, 17.00 | Hošek Ondřej | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
100 / 14 | 44

3. 4. 2016, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.142
57 / 7 | 27

16. 4. 2016, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.140

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6151 / 154 | 60.980
1.642
83.88890000 %
30 / 28 | 5

4. 11. 2015, 17.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
1.0712
30 / 40 | 5

4. 11. 2015, 18.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
0.7502
30 / 32 | 5

4. 11. 2015, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.9372
30 / 25 | 4

20. 5. 2016, 22.45 | Šnyta Radek | MS MČR Trojband - 3B
1.2002
23 / 14 | 6

21. 5. 2016, 11.15 | Hájek Radovan | MS MČR Trojband - 3B
1.6420
8 / 15 | 3

21. 5. 2016, 18.45 | Galíček Zdeněk | MS MČR Trojband - 3B
0.5330

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2264 / 20 | 7513.20
30.00
88.00000000 %
150 / 5 | 63

7. 2. 2016, 12.00 | Domanský Pavel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
30.002
114 / 15 | 75

21. 2. 2016, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.600

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142714 / 41 | 30066.19
300.00
73.35140000 %
250 / 3 | 172

4. 10. 2014, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
83.332
7 / 1 | 7

5. 10. 2014, 11.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
7.000
250 / 3 | 246

18. 10. 2014, 10.00 | Stareček Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
83.332
250 / 2 | 250

1. 11. 2014, 13.00 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
125.002
300 / 1 | 300

8. 11. 2014, 15.30 | Kalábek Jaromír | MS MČR Volná hra
300.002
300 / 5 | 99

8. 11. 2014, 18.30 | Březina Radek | MS MČR Volná hra
60.002
300 / 8 | 129

8. 11. 2014, 20.30 | Hejlik Marek | MS MČR Volná hra
37.501
249 / 3 | 249

9. 11. 2014, 10.00 | Bláha Milan | MS MČR Volná hra
83.000
117 / 2 | 80

22. 11. 2014, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
58.500
250 / 6 | 127

22. 2. 2015, 10.00 | Bača Tomáš | MS EXTRALIGA - ECZ
41.662
250 / 1 | 250

7. 3. 2015, 12.00 | Králíček Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
250.002
160 / 4 | 107

22. 3. 2015, 10.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
40.000
31 / 2 | 24

4. 4. 2015, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
15.500
0

18. 4. 2015, 09.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142121 / 70 | 18330.30
66.66
75.75000000 %
200 / 8 | 55

20. 9. 2014, 10.00 | Führlinger Patrik | MS EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 3 | 93

4. 10. 2014, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
66.662
200 / 4 | 100

5. 10. 2014, 11.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
50.002
200 / 4 | 118

18. 10. 2014, 10.00 | Stareček Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
50.002
200 / 3 | 183

1. 11. 2014, 13.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
66.662
59 / 5 | 22

22. 11. 2014, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
11.800
200 / 8 | 59

11. 1. 2015, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
25.001
200 / 5 | 152

24. 1. 2015, 10.00 | Hošek Ondřej | MS EXTRALIGA - ECZ
40.002
55 / 5 | 27

7. 2. 2015, 13.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
11.000
200 / 8 | 58

22. 2. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 9 | 70

7. 3. 2015, 12.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
22.222
200 / 4 | 95

22. 3. 2015, 10.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
50.002
7 / 4 | 7

4. 4. 2015, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
1.750
0

18. 4. 2015, 09.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201663 / 206 | 518.07
14.00
78.44340000 %
100 / 9 | 21

20. 9. 2014, 10.00 | Hošek Ondřej | MS EXTRALIGA - ECZ
11.112
90 / 15 | 24

4. 10. 2014, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
6.000
91 / 13 | 26

5. 10. 2014, 11.00 | Truksa Otakar | MS EXTRALIGA - ECZ
7.000
31 / 7 | 8

18. 10. 2014, 10.00 | Bača Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
4.420
98 / 15 | 23

1. 11. 2014, 13.00 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
6.532
78 / 8 | 37

22. 11. 2014, 10.00 | Onderka Heřman | MS EXTRALIGA - ECZ
9.750
100 / 9 | 51

11. 1. 2015, 10.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
11.112
100 / 11 | 31

24. 1. 2015, 14.00 | Hošek Ondřej | MS EXTRALIGA - ECZ
9.092
118 / 17 | 30

31. 1. 2015, 12.00 | Frieda Jan | MS MČR Jednoband
6.940
52 / 7 | 20

31. 1. 2015, 14.00 | Dvořáček Jan | MS MČR Jednoband
7.420
120 / 14 | 36

31. 1. 2015, 16.00 | Stareček Vladimír | MS MČR Jednoband
8.572
120 / 11 | 35

31. 1. 2015, 20.00 | Řehůřek Luděk | MS MČR Jednoband
10.902
65 / 11 | 24

1. 2. 2015, 10.00 | Ráček Milan | MS MČR Jednoband
5.900
53 / 10 | 19

1. 2. 2015, 12.00 | Bača Miroslav | MS MČR Jednoband
5.300
100 / 12 | 27

7. 2. 2015, 13.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
8.332
100 / 12 | 28

22. 2. 2015, 10.00 | Bača Tomáš | MS EXTRALIGA - ECZ
8.332
100 / 11 | 34

7. 3. 2015, 12.00 | Králíček Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
9.092
70 / 5 | 32

22. 3. 2015, 10.00 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
14.000
77 / 9 | 33

4. 4. 2015, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
8.550
0

18. 4. 2015, 09.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
0

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5160 / 120 | 111.333
1.904
94.11760000 %
30 / 19 | 8

23. 5. 2015, 00.00 | Peštál Petr | Finále MČR 3B MS Družstva
1.5792
30 / 20 | 4

23. 5. 2015, 12.00 | Kohout Štěpán | Finále MČR 3B MS Družstva
1.5002
30 / 35 | 5

23. 5. 2015, 15.00 | Fibinger Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
0.8572
30 / 25 | 4

23. 5. 2015, 18.00 | Stareček Vladimír | Finále MČR 3B MS Družstva
1.2002
40 / 21 | 11

24. 5. 2015, 11.30 | Filip Antonín | Finále MČR 3B MS Družstva
1.9042

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91443 / 113 | 10112.76
21.42
90.18750000 %
150 / 11 | 54

20. 9. 2014, 10.00 | Hošek Ondřej | MS EXTRALIGA - ECZ
13.632
150 / 11 | 32

11. 1. 2015, 10.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
13.632
150 / 7 | 90

24. 1. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
21.422
145 / 12 | 44

7. 2. 2015, 13.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
12.080
200 / 19 | 24

13. 2. 2015, 00.00 | Kezsely Radim | MS MČR Kádr 52/1
10.522
124 / 14 | 22

13. 2. 2015, 00.00 | Bača Miroslav | MS MČR Kádr 52/1
8.850
200 / 15 | 48

13. 2. 2015, 00.00 | Ráček Milan | MS MČR Kádr 52/1
13.331
124 / 14 | 16

13. 2. 2015, 00.00 | Onderka Heřman | MS MČR Kádr 52/1
8.850
200 / 10 | 101

13. 2. 2015, 00.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR Kádr 52/1
20.002

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
123353 / 35 | 37195.80
250.00
97.18840000 %
250 / 2 | 139

12. 10. 2013, 10.00 | Dvořáček Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
125.002
250 / 1 | 250

1. 12. 2013, 10.00 | Roth Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
250.002
250 / 2 | 163

12. 1. 2014, 10.00 | Kahoun Vlastimil | EXTRALIGA MS - ECZ
125.002
250 / 1 | 250

25. 1. 2014, 10.00 | Onderka Heřman | EXTRALIGA MS - ECZ
250.002
250 / 2 | 213

9. 2. 2014, 10.00 | Březina Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
125.002
300 / 7 | 120

8. 3. 2014, 10.00 | Slaměník Radek | MS MČR VH
42.852
300 / 2 | 158

8. 3. 2014, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS MČR VH
150.002
300 / 4 | 286

8. 3. 2014, 12.00 | Kočička Petr | MS MČR VH
75.002
400 / 2 | 371

9. 3. 2014, 10.00 | Frieda Jan | MS MČR VH
200.002
400 / 7 | 223

9. 3. 2014, 10.00 | Führlinger Patrik | MS MČR VH
57.140
250 / 3 | 154

29. 3. 2014, 10.00 | Roth Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
83.332
153 / 2 | 152

11. 5. 2014, 10.00 | Horáček Zdeněk | EXTRALIGA MS - ECZ
76.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142839 / 76 | 15937.35
100.00
94.63330000 %
200 / 5 | 159

21. 9. 2013, 10.00 | Caha Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
40.002
200 / 3 | 121

12. 10. 2013, 10.00 | Hájek Radovan | EXTRALIGA MS - ECZ
66.662
200 / 7 | 63

2. 11. 2013, 13.00 | Kočička Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
28.572
200 / 3 | 116

3. 11. 2013, 10.00 | Červenka Michal | EXTRALIGA MS - ECZ
66.662
200 / 2 | 144

17. 11. 2013, 10.00 | Řehůřek Luděk | EXTRALIGA MS - ECZ
100.002
200 / 5 | 95

1. 12. 2013, 10.00 | Boček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
40.002
200 / 7 | 126

12. 1. 2014, 10.00 | Truksa Otakar | EXTRALIGA MS - ECZ
28.572
200 / 9 | 56

25. 1. 2014, 10.00 | Hájek Radovan | EXTRALIGA MS - ECZ
22.222
250 / 5 | 106

1. 2. 2014, 13.00 | Stareček Vladimír | MS MČR Kádr 52/2
50.002
250 / 8 | 128

1. 2. 2014, 15.30 | Musil Jan | MS MČR Kádr 52/2
31.252
250 / 5 | 142

1. 2. 2014, 18.00 | Ráček Milan | MS MČR Kádr 52/2
50.002
205 / 5 | 148

2. 2. 2014, 10.00 | Frieda Jan | MS MČR Kádr 52/2
41.000
84 / 3 | 49

29. 3. 2014, 10.00 | Boček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
28.000
200 / 9 | 151

11. 5. 2014, 10.00 | Frieda Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
22.222

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9837 / 123 | 546.80
14.28
93.00000000 %
100 / 7 | 54

21. 9. 2013, 10.00 | Caha Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
14.282
78 / 11 | 26

2. 11. 2013, 13.00 | Řehůřek Luděk | EXTRALIGA MS - ECZ
7.090
87 / 15 | 22

17. 11. 2013, 10.00 | Kočička Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
5.802
96 / 15 | 29

1. 12. 2013, 10.00 | Klesa Václav | EXTRALIGA MS - ECZ
6.402
98 / 15 | 17

12. 1. 2014, 10.00 | Landa Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
6.532
89 / 14 | 17

22. 3. 2014, 11.30 | Ráček Milan | MS MČR 1B
6.350
89 / 14 | 17

22. 3. 2014, 16.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR 1B
6.350
100 / 18 | 20

22. 3. 2014, 17.30 | Horáček Zdeněk | MS MČR 1B
5.552
100 / 14 | 31

29. 3. 2014, 10.00 | Klesa Václav | EXTRALIGA MS - ECZ
7.142

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4105 / 100 | 61.050
1.363
87.50000000 %
30 / 22 | 6

24. 5. 2014, 10.00 | Dobeš Břetislav | MS MČR 3B - družstva
1.3632
30 / 23 | 6

24. 5. 2014, 10.00 | Markup Petr | MS MČR 3B - družstva
1.3042
19 / 22 | 4

24. 5. 2014, 10.00 | Tichák Josef | MS MČR 3B - družstva
0.8630
26 / 33 | 4

24. 5. 2014, 10.00 | Coufalík Ivo | MS MČR 3B - družstva
0.7870

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6774 / 72 | 6110.75
16.66
73.71430000 %
150 / 12 | 38

21. 9. 2013, 10.00 | Caha Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
12.502
150 / 14 | 55

3. 11. 2013, 10.00 | Frieda Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
10.712
150 / 9 | 61

17. 11. 2013, 10.00 | Řehůřek Luděk | EXTRALIGA MS - ECZ
16.662
147 / 20 | 30

4. 1. 2014, 10.00 | Ferák Karel | MS MČR Kádr 52/1
7.352
57 / 7 | 17

4. 1. 2014, 12.30 | Dvořáček Jan | MS MČR Kádr 52/1
8.140
120 / 10 | 33

4. 1. 2014, 17.30 | Frieda Jan | MS MČR Kádr 52/1
12.000

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143610 / 50 | 30072.20
300.00
85.95240000 %
300 / 4 | 222

29. 9. 2012, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA MORAVA
75.002
300 / 1 | 300

13. 10. 2012, 13.00 | Hykš Petr | 1.LIGA MORAVA
300.002
239 / 9 | 86

27. 10. 2012, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA MORAVA
26.550
36 / 4 | 24

24. 11. 2012, 13.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA MORAVA
9.000
300 / 1 | 300

1. 12. 2012, 13.00 | Caha Josef | 1.LIGA MORAVA
300.002
204 / 1 | 204

12. 1. 2013, 13.00 | Böhm Pavel | 1.LIGA MORAVA
204.000
300 / 8 | 136

13. 1. 2013, 10.00 | Caha Josef | 1.LIGA MORAVA
37.502
300 / 5 | 283

19. 1. 2013, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA MORAVA
60.002
300 / 2 | 260

16. 2. 2013, 13.00 | Bláha Milan | 1.LIGA MORAVA
150.002
300 / 5 | 189

30. 3. 2013, 13.00 | Kalábek Jaromír | 1.LIGA MORAVA
60.002
300 / 5 | 232

1. 4. 2013, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1.LIGA MORAVA
60.002
300 / 3 | 218

13. 4. 2013, 13.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA MORAVA
100.001
131 / 1 | 131

27. 4. 2013, 11.00 | Vedral Martin | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
131.000
300 / 1 | 300

28. 4. 2013, 10.00 | Bača Adam | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
300.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
204602 / 134 | 17434.34
125.00
92.96970000 %
250 / 11 | 78

29. 9. 2012, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA MORAVA
22.722
250 / 7 | 102

13. 10. 2012, 13.00 | Kuchařík Jiří | 1.LIGA MORAVA
35.712
250 / 7 | 95

27. 10. 2012, 13.00 | Bláha Milan | 1.LIGA MORAVA
35.712
250 / 9 | 93

24. 11. 2012, 13.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA MORAVA
27.772
250 / 11 | 78

1. 12. 2012, 13.00 | Caha Josef | 1.LIGA MORAVA
22.722
250 / 13 | 57

12. 1. 2013, 13.00 | Uher Miroslav st. | 1.LIGA MORAVA
19.232
250 / 10 | 68

13. 1. 2013, 10.00 | Caha Josef | 1.LIGA MORAVA
25.002
250 / 12 | 99

19. 1. 2013, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA MORAVA
20.832
200 / 6 | 61

9. 2. 2013, 10.00 | Frieda Jan | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
33.332
200 / 3 | 169

9. 2. 2013, 13.00 | Vrabec Martin | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
66.662
200 / 3 | 130

9. 2. 2013, 15.00 | Řehůřek Luděk | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
66.662
250 / 2 | 174

10. 2. 2013, 10.00 | Horáček Zdeněk | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
125.002
184 / 4 | 85

10. 2. 2013, 13.00 | Vedral Martin | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
46.000
250 / 6 | 69

10. 2. 2013, 16.00 | Řehůřek Luděk | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
41.662
250 / 5 | 151

16. 2. 2013, 15.00 | Bláha Milan | 1.LIGA MORAVA
50.002
250 / 7 | 62

30. 3. 2013, 13.00 | Kalábek Jaromír | 1.LIGA MORAVA
35.712
250 / 6 | 90

1. 4. 2013, 10.00 | Kalábek Roman | 1.LIGA MORAVA
41.662
68 / 2 | 67

13. 4. 2013, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA MORAVA
34.000
250 / 6 | 78

27. 4. 2013, 13.00 | Hroník Jaroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
41.662
250 / 4 | 94

28. 4. 2013, 12.30 | Bača Adam | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
62.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
212158 / 254 | 508.49
20.00
74.93060000 %
120 / 14 | 33

29. 9. 2012, 13.00 | Coufal Zdeněk | 1.LIGA MORAVA
8.572
115 / 20 | 26

13. 10. 2012, 13.00 | Kuchařík Jiří | 1.LIGA MORAVA
5.752
120 / 15 | 20

27. 10. 2012, 13.00 | Ocásek Jiří | 1.LIGA MORAVA
8.002
105 / 12 | 43

24. 11. 2012, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA MORAVA
8.750
120 / 15 | 26

1. 12. 2012, 13.00 | Caha Josef | 1.LIGA MORAVA
8.002
10 / 3 | 4

12. 1. 2013, 13.00 | Böhm Pavel | 1.LIGA MORAVA
3.330
120 / 15 | 22

13. 1. 2013, 10.00 | Daniel Vladislav | 1.LIGA MORAVA
8.002
120 / 10 | 27

19. 1. 2013, 13.00 | Coufal Zdeněk | 1.LIGA MORAVA
12.002
120 / 12 | 30

16. 2. 2013, 17.00 | Bláha Milan | 1.LIGA MORAVA
10.002
120 / 14 | 28

9. 3. 2013, 10.00 | Stareček Vladimír | MS Mistrovství ČR - jednoband
8.571
32 / 4 | 14

9. 3. 2013, 11.30 | Bača Miroslav | MS Mistrovství ČR - jednoband
8.000
120 / 6 | 39

9. 3. 2013, 13.00 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - jednoband
20.002
43 / 12 | 19

9. 3. 2013, 16.00 | Musil Jan | MS Mistrovství ČR - jednoband
3.580
120 / 10 | 37

9. 3. 2013, 17.30 | Bača Tomáš | MS Mistrovství ČR - jednoband
12.002
120 / 14 | 32

10. 3. 2013, 10.00 | Hambálek Vladimír | MS Mistrovství ČR - jednoband
8.572
120 / 12 | 26

10. 3. 2013, 14.30 | Gazdoš Ivo | MS Mistrovství ČR - jednoband
10.002
120 / 16 | 23

30. 3. 2013, 13.00 | Strmiska Jan | 1.LIGA MORAVA
7.502
120 / 17 | 50

1. 4. 2013, 10.00 | Vašina Radoslav | 1.LIGA MORAVA
7.052
77 / 8 | 31

13. 4. 2013, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA MORAVA
9.620
120 / 13 | 42

27. 4. 2013, 16.00 | Hroník Jaroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
9.232
96 / 12 | 29

28. 4. 2013, 15.00 | Hambálek Vladimír | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
8.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7230 / 243 | 70.946
1.222
88.46150000 %
30 / 37 | 6

17. 5. 2013, 18.00 | Peter Jaroslav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.8102
30 / 27 | 5

17. 5. 2013, 19.00 | Tůma Jakub | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.1112
40 / 44 | 7

18. 5. 2013, 11.00 | Žilka Jan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.9092
33 / 27 | 4

18. 5. 2013, 15.30 | Bača Tomáš | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.2220
40 / 40 | 6

18. 5. 2013, 18.30 | Kezsely Radim | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.0002
40 / 45 | 5

19. 5. 2013, 10.00 | Filip Antonín | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.8882
17 / 23 | 7

19. 5. 2013, 14.30 | Kohout Štěpán | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7390

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101856 / 32 | 30058.00
300.00
61.86670000 %
300 / 7 | 124

15. 10. 2011, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga - Morava
42.852
300 / 6 | 176

29. 10. 2011, 10.00 | Kopl Josef | 1. liga - Morava
50.002
300 / 1 | 300

30. 10. 2011, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1. liga - Morava
300.002
1 / 1 | 1

12. 11. 2011, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga - Morava
1.000
53 / 3 | 36

7. 1. 2012, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga - Morava
17.660
0

15. 1. 2012, 10.00 | Kalábek Roman | 1. liga - Morava
2
300 / 1 | 300

18. 2. 2012, 10.00 | Hošek Ondřej | 1. liga - Morava
300.002
2 / 1 | 2

24. 3. 2012, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga - Morava
2.000
300 / 7 | 153

21. 4. 2012, 13.00 | Truksa Otakar | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
42.852
300 / 5 | 139

22. 4. 2012, 10.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
60.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102250 / 64 | 14535.15
41.66
86.53850000 %
250 / 6 | 145

15. 10. 2011, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga - Morava
41.662
250 / 7 | 96

29. 10. 2011, 10.00 | Strmiska Jan | 1. liga - Morava
35.712
250 / 6 | 142

30. 10. 2011, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1. liga - Morava
41.662
250 / 7 | 138

12. 11. 2011, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga - Morava
35.712
250 / 6 | 102

7. 1. 2012, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga - Morava
41.662
0

15. 1. 2012, 10.00 | Kalábek Roman | 1. liga - Morava
2
250 / 12 | 107

18. 2. 2012, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga - Morava
20.832
250 / 6 | 143

24. 3. 2012, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga - Morava
41.662
250 / 8 | 70

21. 4. 2012, 13.00 | Truksa Otakar | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
31.252
250 / 6 | 63

22. 4. 2012, 10.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
41.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151598 / 222 | 797.19
13.33
71.02220000 %
120 / 18 | 20

15. 10. 2011, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga - Morava
6.662
115 / 20 | 15

29. 10. 2011, 10.00 | Strmiska Jan | 1. liga - Morava
5.752
120 / 16 | 30

30. 10. 2011, 10.00 | Matyáš Radek | 1. liga - Morava
7.502
88 / 20 | 22

12. 11. 2011, 10.00 | Ocásek Jiří | 1. liga - Morava
4.400
120 / 9 | 47

7. 1. 2012, 10.00 | Dvořáček Jan | 1. liga - Morava
13.332
0

15. 1. 2012, 10.00 | Kalábek Roman | 1. liga - Morava
2
120 / 17 | 36

4. 2. 2012, 10.00 | Kalábek Jaromír | 1. liga - Morava
7.052
120 / 13 | 18

18. 2. 2012, 10.00 | Peštál Petr | 1. liga - Morava
9.232
120 / 13 | 79

17. 3. 2012, 10.00 | Daniel Vladislav | 1. liga - Morava
9.232
120 / 17 | 38

24. 3. 2012, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga - Morava
7.052
97 / 20 | 19

21. 4. 2012, 13.00 | Hambálek Vladimír | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
4.850
91 / 14 | 22

22. 4. 2012, 10.00 | Onderka Heřman | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
6.500
83 / 13 | 36

28. 4. 2012, 10.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
6.380
150 / 12 | 26

28. 4. 2012, 10.00 | Boček Milan | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
12.502
134 / 20 | 29

28. 4. 2012, 10.00 | Kočička Petr | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
6.702

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32884 / 891 | 90.992
2.000
90.20410000 %
33 / 39 | 3

31. 8. 2011, 13.30 | Bača Tomáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.8460
30 / 23 | 6

19. 10. 2011, 17.00 | Duda Petr | 1.třída 3B - Severní Morava
1.3042
30 / 28 | 5

19. 10. 2011, 17.00 | Rypka Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
1.0712
30 / 32 | 5

19. 10. 2011, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 1.třída 3B - Severní Morava
0.9372
30 / 19 | 7

5. 11. 2011, 10.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B - Severní Morava
1.5792
30 / 32 | 5

5. 11. 2011, 10.00 | Švejda Branislav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.9372
21 / 39 | 3

5. 11. 2011, 10.00 | Ďuriš Karol | 1.třída 3B - Severní Morava
0.5380
30 / 35 | 3

5. 11. 2011, 14.00 | Ďuriš Karol | 1.třída 3B - Severní Morava
0.8572
30 / 15 | 7

5. 11. 2011, 14.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B - Severní Morava
2.0002
30 / 22 | 4

5. 11. 2011, 14.00 | Švejda Ivan | 1.třída 3B - Severní Morava
1.3632
30 / 22 | 3

16. 11. 2011, 17.00 | Gavel Martin | 1.třída 3B - Severní Morava
1.3632
30 / 22 | 4

16. 11. 2011, 17.00 | Bielko Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
1.3632
30 / 25 | 6

16. 11. 2011, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B - Severní Morava
1.2002
29 / 40 | 3

23. 11. 2011, 17.00 | Ležák Václav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.7252
30 / 27 | 6

23. 11. 2011, 17.00 | Ostruszka Petr | 1.třída 3B - Severní Morava
1.1112
15 / 13 | 3

23. 11. 2011, 17.00 | Masár Stanislav | 1.třída 3B - Severní Morava
1.1530
30 / 21 | 7

4. 1. 2012, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 1.třída 3B - Severní Morava
1.4282
29 / 40 | 4

4. 1. 2012, 17.00 | Duda Petr | 1.třída 3B - Severní Morava
0.7252
30 / 33 | 5

4. 1. 2012, 17.00 | Rypka Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
0.9092
30 / 28 | 9

1. 2. 2012, 17.00 | Skořupa Rostislav | 1.třída 3B - Severní Morava
1.0712
30 / 23 | 7

1. 2. 2012, 17.00 | Dvořáček Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
1.3042
30 / 37 | 4

1. 2. 2012, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B - Severní Morava
0.8102
8 / 23 | 3

15. 2. 2012, 17.00 | Masár Stanislav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.3470
17 / 21 | 3

15. 2. 2012, 17.00 | Šlechta Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
0.8090
30 / 32 | 4

15. 2. 2012, 17.00 | Ostruszka Petr | 1.třída 3B - Severní Morava
0.9372
30 / 35 | 5

29. 2. 2012, 17.00 | Žabenský Zbyněk | 1.třída 3B - Severní Morava
0.8572
30 / 31 | 5

29. 2. 2012, 17.00 | Ručka Damián | 1.třída 3B - Severní Morava
0.9672
30 / 28 | 4

29. 2. 2012, 17.00 | Hrneček Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
1.0712
25 / 20 | 9

19. 5. 2012, 08.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.2500
18 / 30 | 5

19. 5. 2012, 16.00 | Filip Antonín | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.6000
19 / 22 | 5

19. 5. 2012, 20.00 | Uher Miroslav ml. | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.8630
40 / 34 | 4

20. 5. 2012, 10.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.1762

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
123343 / 26 | 300128.57
300.00
92.86110000 %
300 / 4 | 122

25. 9. 2010, 13.00 | Müller David | I.liga B
75.002
300 / 2 | 300

16. 10. 2010, 10.00 | Nenál Jiří | I.liga B
150.002
43 / 2 | 40

23. 10. 2010, 13.00 | Ziogas Janis | I.liga B
21.500
300 / 1 | 300

27. 11. 2010, 13.00 | Peštál Petr | I.liga B
300.002
300 / 3 | 170

11. 12. 2010, 13.00 | Slavík Jiří | I.liga B
100.002
300 / 2 | 166

8. 1. 2011, 13.00 | Veselský Petr | I.liga B
150.002
300 / 3 | 273

22. 1. 2011, 13.00 | Nenál Jiří | I.liga B
100.002
300 / 2 | 275

5. 2. 2011, 13.00 | Litterbach David | I.liga B
150.002
300 / 1 | 300

26. 2. 2011, 13.00 | Onderka Heřman | I.liga B
300.002
300 / 3 | 170

12. 3. 2011, 13.00 | Pejcha Ota | I.liga B
100.002
300 / 2 | 266

2. 4. 2011, 13.00 | Bláha Milan | I.liga B
150.002
300 / 1 | 300

17. 4. 2011, 10.00 | Vedral Martin | Play Off 1. ligy - MČR družstev TD-MS
300.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173785 / 94 | 18440.26
83.33
88.02330000 %
250 / 7 | 69

25. 9. 2010, 13.00 | Veselský Petr | I.liga B
35.712
250 / 8 | 54

16. 10. 2010, 10.00 | Coufal Zdeněk | I.liga B
31.252
226 / 5 | 105

23. 10. 2010, 13.00 | Ziogas Janis | I.liga B
45.200
250 / 6 | 104

27. 11. 2010, 13.00 | Pejcha Ota | I.liga B
41.662
250 / 3 | 163

11. 12. 2010, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | I.liga B
83.332
250 / 9 | 81

8. 1. 2011, 13.00 | Müller David | I.liga B
27.772
250 / 7 | 71

22. 1. 2011, 13.00 | Nenál Jiří | I.liga B
35.712
250 / 5 | 151

5. 2. 2011, 13.00 | Litterbach David | I.liga B
50.002
163 / 7 | 72

26. 2. 2011, 13.00 | Onderka Heřman | I.liga B
23.280
250 / 7 | 68

12. 3. 2011, 13.00 | Pejcha Ota | I.liga B
35.712
250 / 4 | 102

2. 4. 2011, 13.00 | Bláha Milan | I.liga B
62.502
250 / 6 | 135

17. 4. 2011, 13.00 | Vedral Martin | Play Off 1. ligy - MČR družstev TD-MS
41.662
55 / 1 | 55

14. 5. 2011, 10.30 | Böhm Pavel | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
55.000
91 / 4 | 62

14. 5. 2011, 13.00 | Vedral Martin | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
22.750
250 / 3 | 184

14. 5. 2011, 13.00 | Nenál Jiří | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
83.332
250 / 6 | 83

14. 5. 2011, 15.30 | Vedral Martin | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
41.662
250 / 6 | 172

14. 5. 2011, 18.00 | Březina Radek | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
41.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171933 / 206 | 769.38
30.00
81.56120000 %
112 / 20 | 15

25. 9. 2010, 13.00 | Veselský Petr | I.liga B
5.602
120 / 18 | 22

16. 10. 2010, 10.00 | Coufal Zdeněk | I.liga B
6.662
120 / 15 | 31

23. 10. 2010, 13.00 | Litterbach David | I.liga B
8.002
120 / 8 | 35

27. 11. 2010, 13.00 | Kopečný Radek | I.liga B
15.002
120 / 6 | 76

11. 12. 2010, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | I.liga B
20.002
120 / 14 | 36

8. 1. 2011, 13.00 | Müller David | I.liga B
8.572
120 / 4 | 60

22. 1. 2011, 13.00 | Nenál Jiří | I.liga B
30.002
120 / 12 | 29

5. 2. 2011, 13.00 | Litterbach David | I.liga B
10.002
120 / 8 | 74

26. 2. 2011, 13.00 | Popeňažník Lukáš | I.liga B
15.002
120 / 11 | 37

12. 3. 2011, 13.00 | Pejcha Ota | I.liga B
10.902
102 / 12 | 30

2. 4. 2011, 13.00 | Bláha Milan | I.liga B
8.500
70 / 9 | 21

17. 4. 2011, 15.00 | Vedral Martin | Play Off 1. ligy - MČR družstev TD-MS
7.770
146 / 14 | 36

21. 5. 2011, 10.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
10.420
58 / 11 | 19

21. 5. 2011, 12.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
5.270
76 / 13 | 19

21. 5. 2011, 14.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
5.840
150 / 11 | 48

21. 5. 2011, 16.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
13.632
139 / 20 | 44

21. 5. 2011, 18.00 | Stareček Pavel | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
6.950

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16403 / 417 | 70.966
1.500
83.95830000 %
30 / 25 | 5

17. 11. 2010, 17.00 | Gavel Martin | SM-3B
1.2002
30 / 35 | 5

17. 11. 2010, 17.00 | Kuchař Karel | SM-3B
0.8572
30 / 38 | 4

17. 11. 2010, 17.00 | Závodný Jiří | SM-3B
0.7892
24 / 26 | 4

8. 12. 2010, 17.00 | Šlechta Jan | SM-3B
0.9230
30 / 29 | 5

8. 12. 2010, 17.00 | Masár Stanislav | SM-3B
1.0342
12 / 14 | 3

8. 12. 2010, 17.00 | Hájek Radovan | SM-3B
0.8570
23 / 25 | 3

19. 2. 2011, 10.00 | Švejda Branislav | SM-3B
0.9200
30 / 32 | 6

19. 2. 2011, 14.00 | Švejda Branislav | SM-3B
0.9372
30 / 26 | 7

19. 2. 2011, 14.00 | Štofko Vojtech | SM-3B
1.1532
30 / 32 | 7

19. 2. 2011, 14.00 | Kováč Juraj | SM-3B
0.9372
30 / 29 | 4

30. 3. 2011, 17.00 | Stareček Pavel | SM-3B
1.0342
18 / 30 | 3

30. 3. 2011, 17.00 | Stareček Vladimír | SM-3B
0.6000
13 / 16 | 3

30. 3. 2011, 17.00 | Bača Miroslav | SM-3B
0.8120
21 / 14 | 4

27. 4. 2011, 17.00 | Hájek Radovan | SM-3B
1.5000
25 / 23 | 4

27. 4. 2011, 17.00 | Masár Stanislav | SM-3B
1.0870
27 / 23 | 5

27. 4. 2011, 17.00 | Šlechta Jan | SM-3B
1.1730

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
163910 / 43 | 30090.93
300.00
81.45830000 %
233 / 6 | 180

3. 10. 2009, 10.00 | Fellner Jan | 1.liga B
38.830
300 / 1 | 300

10. 10. 2009, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.liga B
300.002
289 / 3 | 139

24. 10. 2009, 10.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
96.330
3 / 1 | 3

7. 11. 2009, 10.00 | Ziogas Janis | 1.liga B
3.000
300 / 1 | 300

17. 11. 2009, 10.00 | Kezsely Radim | 1.liga B
300.002
300 / 2 | 287

5. 12. 2009, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
150.002
300 / 1 | 300

22. 12. 2009, 16.00 | Ráček Milan | 1.liga B
300.002
300 / 5 | 197

16. 1. 2010, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.liga B
60.002
300 / 7 | 268

23. 1. 2010, 10.00 | Mirga Martin | 1.liga B
42.852
300 / 3 | 256

13. 2. 2010, 10.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
100.002
300 / 1 | 300

27. 2. 2010, 08.00 | Ocásek Jiří | 1.liga B
300.002
300 / 4 | 232

7. 3. 2010, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.liga B
75.002
5 / 2 | 3

20. 3. 2010, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
2.500
300 / 1 | 300

10. 4. 2010, 13.00 | Ráček Milan | 1.liga B
300.001
266 / 4 | 214

8. 5. 2010, 13.00 | Mrkvička Martin | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
66.500
114 / 1 | 114

9. 5. 2010, 10.00 | Ráček Milan | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
114.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173720 / 92 | 22840.43
125.00
84.54550000 %
250 / 4 | 197

3. 10. 2009, 10.00 | Fellner Jan | 1.liga B
62.502
250 / 8 | 120

10. 10. 2009, 10.00 | Dostál Martin | 1.liga B
31.252
199 / 7 | 101

24. 10. 2009, 10.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
28.420
208 / 4 | 110

7. 11. 2009, 10.00 | Ziogas Janis | 1.liga B
52.000
250 / 10 | 144

17. 11. 2009, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.liga B
25.001
208 / 3 | 136

5. 12. 2009, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
69.330
250 / 3 | 228

22. 12. 2009, 16.00 | Ráček Milan | 1.liga B
83.332
250 / 7 | 129

16. 1. 2010, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.liga B
35.712
250 / 5 | 75

23. 1. 2010, 10.00 | Fellner Jan | 1.liga B
50.002
250 / 2 | 165

13. 2. 2010, 10.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
125.002
250 / 7 | 122

27. 2. 2010, 08.00 | Litterbach David | 1.liga B
35.712
250 / 7 | 102

7. 3. 2010, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.liga B
35.712
207 / 2 | 131

20. 3. 2010, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
103.500
120 / 4 | 86

10. 4. 2010, 13.00 | Ráček Milan | 1.liga B
30.000
79 / 4 | 47

8. 5. 2010, 13.00 | Mrkvička Martin | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
19.750
199 / 8 | 74

9. 5. 2010, 10.00 | Bláha Milan | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
24.870
250 / 7 | 110

9. 5. 2010, 10.00 | Ráček Milan | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
35.712

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
202112 / 278 | 497.59
10.90
74.89360000 %
120 / 13 | 27

3. 10. 2009, 10.00 | Slaměník Radek | 1.liga B
9.232
120 / 13 | 43

10. 10. 2009, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.liga B
9.232
120 / 17 | 27

24. 10. 2009, 10.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
7.052
120 / 17 | 16

7. 11. 2009, 10.00 | Ziogas Janis | 1.liga B
7.051
23 / 3 | 9

17. 11. 2009, 10.00 | Bača Miroslav | 1.liga B
7.660
115 / 15 | 31

5. 12. 2009, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1.liga B
7.660
120 / 11 | 28

22. 12. 2009, 16.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.liga B
10.902
120 / 17 | 28

16. 1. 2010, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.liga B
7.052
120 / 12 | 44

23. 1. 2010, 10.00 | Fellner Jan | 1.liga B
10.002
120 / 15 | 20

13. 2. 2010, 10.00 | Kopečný Radek | 1.liga B
8.002
120 / 11 | 27

27. 2. 2010, 08.00 | Frydrych Lukáš | 1.liga B
10.902
113 / 14 | 22

7. 3. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | 1.liga B
8.070
120 / 14 | 31

20. 3. 2010, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
8.572
25 / 8 | 9

10. 4. 2010, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.liga B
3.120
46 / 11 | 9

8. 5. 2010, 13.00 | Mrkvička Martin | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
4.180
120 / 14 | 49

9. 5. 2010, 10.00 | Ráček Milan | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
8.572
107 / 19 | 28

21. 5. 2010, 10.00 | Musil Jan | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
5.630
123 / 17 | 22

21. 5. 2010, 10.00 | Faus Marek | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
7.230
120 / 19 | 18

21. 5. 2010, 10.00 | Ferák Karel | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
6.312
120 / 18 | 22

21. 5. 2010, 10.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
6.662

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
164784 / 41 | 300116.68
300.00
99.66670000 %
300 / 5 | 141

4. 10. 2008, 13.00 | Veselský Petr | 1. liga B
60.002
300 / 1 | 300

18. 10. 2008, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
300.002
300 / 2 | 294

2. 11. 2008, 10.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
150.002
300 / 1 | 300

16. 11. 2008, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
300.002
300 / 1 | 300

29. 11. 2008, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
300.002
300 / 2 | 300

13. 12. 2008, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
150.002
300 / 4 | 121

20. 12. 2008, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
75.001
300 / 5 | 253

17. 1. 2009, 13.00 | Müller David | 1. liga B
60.002
300 / 2 | 184

24. 1. 2009, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
150.002
284 / 5 | 217

8. 2. 2009, 10.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
56.800
300 / 3 | 290

15. 2. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
100.002
300 / 2 | 300

28. 2. 2009, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
150.002
300 / 3 | 145

7. 3. 2009, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
100.002
300 / 1 | 300

21. 3. 2009, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
300.002
300 / 2 | 190

11. 4. 2009, 13.00 | Mrkvička Martin | Finále MR - klasické disciplíny
150.001
300 / 2 | 235

12. 4. 2009, 10.00 | Bláha Milan | Finále MR - klasické disciplíny
150.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
163520 / 109 | 21732.29
62.50
85.85370000 %
250 / 4 | 100

4. 10. 2008, 13.00 | Müller David | 1. liga B
62.502
98 / 3 | 63

18. 10. 2008, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
32.660
150 / 11 | 30

2. 11. 2008, 10.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
13.630
250 / 9 | 63

16. 11. 2008, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
27.772
250 / 7 | 84

29. 11. 2008, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
35.712
250 / 6 | 217

13. 12. 2008, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
41.662
169 / 6 | 87

20. 12. 2008, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
28.160
250 / 12 | 60

17. 1. 2009, 13.00 | Müller David | 1. liga B
20.832
236 / 7 | 58

24. 1. 2009, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
33.710
250 / 8 | 95

8. 2. 2009, 10.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
31.252
250 / 5 | 129

15. 2. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
50.002
250 / 5 | 96

28. 2. 2009, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
50.002
250 / 9 | 85

7. 3. 2009, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
27.772
117 / 3 | 83

21. 3. 2009, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
39.000
250 / 7 | 91

11. 4. 2009, 13.00 | Mrkvička Martin | Finále MR - klasické disciplíny
35.711
250 / 7 | 81

12. 4. 2009, 10.00 | Ráček Milan | Finále MR - klasické disciplíny
35.712

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161621 / 239 | 526.78
13.33
71.09650000 %
120 / 20 | 21

4. 10. 2008, 13.00 | Müller David | 1. liga B
6.002
108 / 17 | 26

18. 10. 2008, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
6.350
66 / 11 | 21

2. 11. 2008, 10.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
6.000
120 / 20 | 29

16. 11. 2008, 10.00 | Coufalík Ivo | 1. liga B
6.002
120 / 20 | 24

29. 11. 2008, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
6.002
120 / 10 | 5

13. 12. 2008, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
12.002
90 / 11 | 35

20. 12. 2008, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
8.180
119 / 20 | 36

17. 1. 2009, 13.00 | Novotný Jiří | 1. liga B
5.952
120 / 12 | 34

24. 1. 2009, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
10.002
120 / 9 | 52

8. 2. 2009, 10.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
13.332
100 / 20 | 24

15. 2. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
5.002
55 / 13 | 20

28. 2. 2009, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
4.230
120 / 19 | 27

7. 3. 2009, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
6.312
120 / 13 | 24

21. 3. 2009, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
9.231
70 / 9 | 21

11. 4. 2009, 13.00 | Mrkvička Martin | Finále MR - klasické disciplíny
7.770
53 / 15 | 10

12. 4. 2009, 10.00 | Ráček Milan | Finále MR - klasické disciplíny
3.530

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143965 / 40 | 35099.12
350.00
80.91840000 %
350 / 4 | 232

6. 10. 2007, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
87.502
350 / 5 | 180

13. 10. 2007, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
70.002
350 / 7 | 113

27. 10. 2007, 13.00 | Provazník Jan | 1. liga B
50.002
96 / 2 | 79

4. 11. 2007, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
48.000
6 / 2 | 6

10. 11. 2007, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
3.000
350 / 2 | 332

15. 12. 2007, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
175.002
350 / 3 | 157

6. 1. 2008, 10.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
116.662
350 / 1 | 350

12. 1. 2008, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
350.002
350 / 8 | 162

2. 2. 2008, 13.00 | Plaček Robert | 1. liga B
43.752
350 / 1 | 350

10. 2. 2008, 10.00 | Dostál Martin | 1. liga B
350.002
159 / 1 | 159

23. 2. 2008, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
159.000
350 / 1 | 350

16. 3. 2008, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
350.002
350 / 1 | 350

5. 4. 2008, 00.00 | Mrkvička Martin | Finále MR, klasické disciplíny
350.002
204 / 2 | 136

6. 4. 2008, 10.00 | Ráček Milan | Finále MR, klasické disciplíny
102.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142872 / 87 | 17533.01
125.00
77.62160000 %
250 / 9 | 88

6. 10. 2007, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
27.772
132 / 5 | 70

13. 10. 2007, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
26.400
250 / 6 | 73

27. 10. 2007, 13.00 | Provazník Jan | 1. liga B
41.662
105 / 5 | 64

4. 11. 2007, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
21.000
238 / 9 | 52

10. 11. 2007, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
26.440
129 / 2 | 125

15. 12. 2007, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
64.500
148 / 10 | 42

6. 1. 2008, 10.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
14.800
250 / 6 | 129

12. 1. 2008, 13.00 | Antel František | 1. liga B
41.662
250 / 12 | 89

2. 2. 2008, 13.00 | Provazník Jan | 1. liga B
20.832
250 / 7 | 111

10. 2. 2008, 10.00 | Dostál Martin | 1. liga B
35.712
120 / 3 | 109

23. 2. 2008, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
40.000
250 / 2 | 175

16. 3. 2008, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
125.002
250 / 5 | 156

5. 4. 2008, 00.00 | Mrkvička Martin | Finále MR, klasické disciplíny
50.002
250 / 6 | 119

6. 4. 2008, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Finále MR, klasické disciplíny
41.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161769 / 241 | 577.34
13.33
71.61940000 %
105 / 20 | 22

6. 10. 2007, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
5.252
99 / 20 | 28

13. 10. 2007, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
4.952
118 / 20 | 29

27. 10. 2007, 13.00 | Zapletal Pavel | 1. liga B
5.902
82 / 20 | 22

4. 11. 2007, 10.00 | Bobek Jiří | 1. liga B
4.102
101 / 14 | 46

10. 11. 2007, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
7.210
55 / 8 | 13

15. 12. 2007, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
6.870
120 / 9 | 41

6. 1. 2008, 10.00 | Kopečný Radek | 1. liga B
13.332
120 / 13 | 35

12. 1. 2008, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
9.232
120 / 12 | 38

2. 2. 2008, 13.00 | Domanský Jiří | 1. liga B
10.002
120 / 15 | 25

10. 2. 2008, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
8.002
120 / 11 | 37

23. 2. 2008, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
10.902
120 / 14 | 27

5. 4. 2008, 00.00 | Řehůřek Luděk | Finále MR, klasické disciplíny
8.572
120 / 16 | 31

6. 4. 2008, 10.00 | Ráček Milan | Finále MR, klasické disciplíny
7.502
94 / 16 | 36

3. 5. 2008, 00.00 | Truksa Otakar | Jednoband
5.870
125 / 20 | 33

3. 5. 2008, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Jednoband
6.250
150 / 13 | 57

3. 5. 2008, 00.00 | Mrkvička Martin | Jednoband
11.532

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
165252 / 37 | 400141.94
400.00
82.06250000 %
400 / 1 | 400

26. 9. 2006, 16.20 | Stareček Vladimír | 1. liga B
400.002
400 / 3 | 391

7. 10. 2006, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
133.332
400 / 2 | 382

21. 10. 2006, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
200.002
400 / 2 | 333

4. 11. 2006, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
200.002
400 / 1 | 400

18. 11. 2006, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
400.002
400 / 3 | 387

3. 12. 2006, 11.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
133.332
400 / 3 | 385

16. 12. 2006, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
133.332
39 / 5 | 31

13. 1. 2007, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
7.800
400 / 1 | 400

14. 1. 2007, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
400.001
278 / 4 | 119

8. 2. 2007, 16.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
69.500
400 / 4 | 211

24. 2. 2007, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
100.002
400 / 1 | 400

10. 3. 2007, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
400.002
10 / 3 | 9

24. 3. 2007, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
3.330
267 / 1 | 267

31. 3. 2007, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MČR družstev - technické disciplíny
267.000
400 / 1 | 400

31. 3. 2007, 10.00 | Vedral Martin | MČR družstev - technické disciplíny
400.002
258 / 2 | 155

31. 3. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
129.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
214706 / 116 | 24340.56
125.00
82.56140000 %
250 / 5 | 103

26. 9. 2006, 16.20 | Bača Miroslav | 1. liga B
50.001
250 / 8 | 73

7. 10. 2006, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
31.252
250 / 2 | 243

21. 10. 2006, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
125.002
250 / 5 | 109

4. 11. 2006, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
50.002
250 / 5 | 177

18. 11. 2006, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
50.002
250 / 9 | 55

3. 12. 2006, 11.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
27.772
100 / 5 | 42

16. 12. 2006, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
20.000
250 / 5 | 126

13. 1. 2007, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
50.002
250 / 7 | 108

14. 1. 2007, 10.00 | Ráček Milan | 1. liga B
35.712
250 / 8 | 97

8. 2. 2007, 16.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
31.252
250 / 10 | 81

24. 2. 2007, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
25.002
250 / 9 | 80

10. 3. 2007, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
27.772
0

24. 3. 2007, 13.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
2
250 / 2 | 239

31. 3. 2007, 10.00 | Ráček Milan | MČR družstev - technické disciplíny
125.002
250 / 3 | 111

31. 3. 2007, 10.00 | Vedral Martin | MČR družstev - technické disciplíny
83.332
250 / 5 | 162

31. 3. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
50.002
250 / 6 | 94

5. 5. 2007, 00.00 | Cebula Tomáš | Senioři, KÁDR 52/2
41.662
216 / 5 | 109

5. 5. 2007, 00.00 | Ráček Milan | Senioři, KÁDR 52/2
43.200
300 / 8 | 119

5. 5. 2007, 00.00 | Dostál Martin | Senioři, KÁDR 52/2
37.502
90 / 5 | 50

5. 5. 2007, 00.00 | Ráček Milan | Senioři, KÁDR 52/2
18.000
250 / 4 | 171

5. 5. 2007, 00.00 | Dostál Martin | Senioři, KÁDR 52/2
62.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
192107 / 285 | 1107.39
30.00
72.45530000 %
120 / 14 | 24

26. 9. 2006, 16.20 | Stareček Vladimír | 1. liga B
8.572
120 / 14 | 45

7. 10. 2006, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
8.572
108 / 12 | 33

21. 10. 2006, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
9.000
108 / 20 | 18

4. 11. 2006, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
5.400
120 / 19 | 19

18. 11. 2006, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
6.312
72 / 18 | 17

3. 12. 2006, 11.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
4.000
120 / 15 | 38

16. 12. 2006, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
8.002
112 / 20 | 32

13. 1. 2007, 13.00 | Knap Josef | 1. liga B
5.602
80 / 10 | 22

14. 1. 2007, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
8.000
120 / 7 | 78

8. 2. 2007, 16.00 | Stareček Pavel | 1. liga B
17.142
120 / 4 | 110

24. 2. 2007, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
30.002
99 / 14 | 26

10. 3. 2007, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
7.070
120 / 11 | 44

24. 3. 2007, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
10.902
120 / 17 | 20

31. 3. 2007, 10.00 | Vedral Martin | MČR družstev - technické disciplíny
7.052
71 / 17 | 21

31. 3. 2007, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MČR družstev - technické disciplíny
4.170
120 / 14 | 20

31. 3. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
8.571
139 / 20 | 38

14. 4. 2007, 00.00 | Ráček Milan | Senioři, JEDNOBAND
6.952
115 / 20 | 22

14. 4. 2007, 00.00 | Molata Erik | Senioři, JEDNOBAND
5.752
123 / 19 | 29

14. 4. 2007, 00.00 | Ráček Milan | Senioři, JEDNOBAND
6.470

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31874 / 911 | 90.959
1.428
88.28280000 %
30 / 21 | 5

28. 10. 2006, 10.00 | Kubiš Marián | 3B/SM
1.4282
30 / 32 | 5

28. 10. 2006, 10.00 | Švejda Branislav | 3B/SM
0.9372
30 / 31 | 4

28. 10. 2006, 10.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
0.9672
30 / 21 | 4

28. 10. 2006, 14.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
1.4282
30 / 21 | 7

28. 10. 2006, 14.00 | Švejda Branislav | 3B/SM
1.4282
17 / 29 | 4

28. 10. 2006, 14.00 | Kubiš Marián | 3B/SM
0.5860
30 / 32 | 5

1. 11. 2006, 17.00 | Stillner David | 3B/SM
0.9372
30 / 29 | 6

1. 11. 2006, 17.00 | Kolder Milan | 3B/SM
1.0342
27 / 40 | 3

1. 11. 2006, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
0.6750
30 / 25 | 6

8. 11. 2006, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
1.2002
30 / 29 | 5

8. 11. 2006, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
1.0342
30 / 29 | 8

8. 11. 2006, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
1.0342
30 / 29 | 8

15. 11. 2006, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
1.0342
30 / 24 | 5

15. 11. 2006, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
1.2502
30 / 37 | 6

15. 11. 2006, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
0.8102
19 / 26 | 3

22. 11. 2006, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B/SM
0.7300
10 / 15 | 3

22. 11. 2006, 17.00 | Bača Miroslav | 3B/SM
0.6660
30 / 27 | 6

22. 11. 2006, 17.00 | Stareček Pavel | 3B/SM
1.1112
18 / 22 | 3

29. 11. 2006, 17.00 | Kohout Štěpán | 3B/SM
0.8180
30 / 26 | 6

29. 11. 2006, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
1.1532
30 / 23 | 5

29. 11. 2006, 17.00 | Hájek Radovan | 3B/SM
1.3042
30 / 23 | 6

31. 1. 2007, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B/SM
1.3042
30 / 34 | 3

31. 1. 2007, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B/SM
0.8822
30 / 34 | 5

31. 1. 2007, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
0.8822
26 / 30 | 5

7. 3. 2007, 17.00 | Bača Miroslav | 3B/SM
0.8660
30 / 31 | 5

7. 3. 2007, 17.00 | Rybák Jiří | 3B/SM
0.9672
25 / 24 | 6

7. 3. 2007, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B/SM
1.0410
40 / 40 | 6

12. 5. 2007, 00.00 | Tichý Ladislav | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
1.0002
27 / 40 | 6

12. 5. 2007, 00.00 | Koky Dušan | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
0.6752
29 / 37 | 9

12. 5. 2007, 00.00 | Kohout Štěpán | Senioři, TROJBAND
0.7830
36 / 50 | 4

12. 5. 2007, 00.00 | Rybák Jiří | Senioři, TROJBAND
0.7200