User
New userChange password

Smotlacha Miroslav

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
8114 / 299 | 4 | 30.381
0.640
57.00000000 %
15 / 50 | 2 | 1

14. 9. 2019, 14.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B I. LIGA
0.3002
17 / 50 | 3 | 2

15. 9. 2019, 11.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.3400
16 / 25 | 4 | 2

19. 9. 2019, 13.00 | Vitouš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6400
7 / 25 | 2 | 1

19. 9. 2019, 14.15 | Adámek Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.2800
17 / 50 | 2 | 1

5. 10. 2019, 14.00 | Šnyta Radek | ZS 3B I. LIGA
0.3402
21 / 50 | 4 | 3

6. 10. 2019, 11.00 | Cakl Marek | ZS 3B I. LIGA
0.4200
11 / 25 | 4 | 2

10. 10. 2019, 15.45 | Bušanský Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.4402
10 / 24 | 2 | 1

10. 10. 2019, 17.00 | Daněk Josef | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.4160

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1592 / 229 | 50.401
0.866
39.14890000 %
13 / 15 | 4

20. 4. 2019, 09.30 | Bálek Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.8662
7 / 15 | 3

20. 4. 2019, 11.30 | Markup Petr | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.4660
1 / 15 | 1

20. 4. 2019, 14.00 | Dostál Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.0660
5 / 15 | 2

20. 4. 2019, 16.00 | Červenka Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.3332
3 / 15 | 2

20. 4. 2019, 18.30 | Mondšpígl Tomáš | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2000
10 / 15 | 5

5. 5. 2019, 12.30 | Bílek Rudolf | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.6662
10 / 15 | 2

5. 5. 2019, 14.30 | Markup Petr | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.6662
7 / 15 | 2

5. 5. 2019, 15.30 | Červenka Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.4661
1 / 15 | 1

1. 6. 2019, 11.00 | Bílek Rudolf | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.0660
5 / 15 | 1

1. 6. 2019, 12.30 | Stambrecht Harro | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.3330
1 / 15 | 1

1. 6. 2019, 13.30 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.0660
8 / 15 | 4

1. 6. 2019, 14.30 | Englic Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.5332
4 / 15 | 2

1. 6. 2019, 16.30 | Tauterman Vlastislav ml. | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.2660
14 / 20 | 4

2. 6. 2019, 09.45 | Sibai Fouad | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.7002
3 / 14 | 1

2. 6. 2019, 10.30 | Tauterman Vlastislav ml. | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.2140

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27515 / 1011 | 5 | 30.509
0.909
63.58020000 %
27 / 40 | 3

23. 9. 2019, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6750
17 / 40 | 5

23. 9. 2019, 18.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
20 / 38 | 4

23. 9. 2019, 19.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5260
21 / 37 | 5

25. 9. 2019, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5670


25. 9. 2019, 18.30 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2
28 / 40 | 5

25. 9. 2019, 19.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7000
21 / 40 | 3 | 2

9. 10. 2019, 17.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
21 / 40 | 4 | 2

9. 10. 2019, 18.30 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5251
22 / 40 | 5 | 2

9. 10. 2019, 19.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
11 / 40 | 2 | 1

24. 10. 2019, 17.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
20 / 40 | 3 | 2

24. 10. 2019, 18.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
11 / 40 | 2 | 1

24. 10. 2019, 19.30 | Pařík Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
24 / 40 | 3

6. 11. 2019, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
21 / 40 | 1

6. 11. 2019, 18.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
30 / 33 | 4

6. 11. 2019, 19.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
13 / 27 | 3 | 2

18. 11. 2019, 17.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4810
28 / 40 | 5 | 3

18. 11. 2019, 18.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
27 / 36 | 4 | 3

18. 11. 2019, 19.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7500
18 / 40 | 4

20. 11. 2019, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
15 / 40 | 2

20. 11. 2019, 18.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
18 / 40 | 2

20. 11. 2019, 19.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
14 / 40 | 2

23. 11. 2019, 11.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
16 / 40 | 2

23. 11. 2019, 12.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
14 / 40 | 2

23. 11. 2019, 13.00 | Hejlik Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
19 / 40 | 4

2. 12. 2019, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
17 / 40 | 5

2. 12. 2019, 18.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
22 / 40 | 5

2. 12. 2019, 19.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
431 / 55 | 40.563
1.800
60.78430000 %
9 / 15 | 4

13. 5. 2019, 10.15 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6000
9 / 5 | 4

13. 5. 2019, 11.55 | Kafka Jan st. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.8000
7 / 15 | 2

13. 5. 2019, 12.45 | Skriba Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4662
6 / 20 | 2

18. 5. 2019, 14.50 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3000

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2102 / 50 | 102.04
2.60
34.00000000 %
37 / 25 | 6

22. 10. 2017, 11.00 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.480
65 / 25 | 10

11. 3. 2018, 10.00 | Ježek Bohuslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
293 / 50 | 141.86
2.20
46.50000000 %
55 / 25 | 14

22. 10. 2017, 12.30 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.200
38 / 25 | 6

11. 3. 2018, 11.30 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.520

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
258 / 50 | 51.16
1.36
48.33330000 %
34 / 25 | 5

22. 10. 2017, 14.00 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.360
24 / 25 | 3

11. 3. 2018, 13.00 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.960

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
58978 / 2066 | 60.473
0.789
60.48240000 %
17 / 40 | 3

13. 9. 2017, 17.30 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
15 / 36 | 3

13. 9. 2017, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4160
8 / 32 | 2

13. 9. 2017, 20.00 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
22 / 34 | 4

26. 9. 2017, 17.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6470
26 / 40 | 4

26. 9. 2017, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
19 / 40 | 3

26. 9. 2017, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
21 / 40 | 4

11. 10. 2017, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
21 / 40 | 3

11. 10. 2017, 18.45 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
18 / 40 | 2

11. 10. 2017, 20.00 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
15 / 32 | 4

25. 10. 2017, 17.30 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4680
11 / 40 | 2

25. 10. 2017, 18.45 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
18 / 40 | 3

25. 10. 2017, 20.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
14 / 40 | 3

4. 11. 2017, 10.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
20 / 40 | 3

4. 11. 2017, 11.15 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
20 / 40 | 4

4. 11. 2017, 12.30 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
18 / 40 | 4

22. 11. 2017, 17.30 | Bořík Milan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
14 / 40 | 3

22. 11. 2017, 18.45 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
7 / 40 | 1

22. 11. 2017, 20.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1750
25 / 40 | 5

6. 12. 2017, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
19 / 40 | 4

6. 12. 2017, 18.45 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
30 / 38 | 5

6. 12. 2017, 20.00 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
18 / 31 | 3

17. 1. 2018, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5800
13 / 40 | 2

17. 1. 2018, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
21 / 32 | 4

17. 1. 2018, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6560
16 / 31 | 3

31. 1. 2018, 17.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5160
16 / 27 | 3

31. 1. 2018, 18.45 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5920
22 / 40 | 6

31. 1. 2018, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
18 / 40 | 3

14. 2. 2018, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
17 / 40 | 4

14. 2. 2018, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
17 / 40 | 4

14. 2. 2018, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
15 / 40 | 3

28. 2. 2018, 17.30 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
12 / 40 | 3

28. 2. 2018, 18.45 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
19 / 40 | 3

28. 2. 2018, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
16 / 40 | 2

14. 3. 2018, 17.30 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
17 / 40 | 3

14. 3. 2018, 18.45 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4251
14 / 40 | 2

14. 3. 2018, 20.00 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
24 / 40 | 4

16. 3. 2018, 17.40 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
19 / 40 | 3

16. 3. 2018, 18.45 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
17 / 40 | 5

16. 3. 2018, 20.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
23 / 40 | 3

28. 3. 2018, 18.45 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
25 / 40 | 3

28. 3. 2018, 20.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
3 / 15 | 1

31. 3. 2018, 11.05 | Dobeš Břetislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2000
4 / 15 | 1

31. 3. 2018, 12.20 | Marenčák Gustav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2662
10 / 14 | 4

31. 3. 2018, 12.45 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7140
2 / 8 | 1

31. 3. 2018, 14.50 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2500
9 / 15 | 2

31. 3. 2018, 16.05 | Marenčák Gustav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6002
11 / 15 | 2

31. 3. 2018, 18.35 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7332
5 / 15 | 2

31. 3. 2018, 19.50 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.333
15 / 40 | 3

11. 4. 2018, 17.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3752
28 / 40 | 5

11. 4. 2018, 18.45 | Bořík Milan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
25 / 40 | 4

11. 4. 2018, 20.00 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
27 / 40 | 5

25. 4. 2018, 18.45 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
18 / 40 | 3

25. 4. 2018, 20.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
13 / 40 | 2

2. 5. 2018, 17.30 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
22 / 40 | 5

2. 5. 2018, 20.00 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
22 / 39 | 4

9. 5. 2018, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5640
11 / 39 | 3

9. 5. 2018, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2820
16 / 38 | 5

9. 5. 2018, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4210

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
58969 / 1982 | 80.488
1.222
0.600
61.64120000 %
30 / 40 | 4

27. 9. 2016, 17.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
8 / 31 | 2

27. 9. 2016, 18.45 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2580
14 / 40 | 3

27. 9. 2016, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
27 / 40 | 4

11. 10. 2016, 17.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
16 / 40 | 4

11. 10. 2016, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
19 / 40 | 4

11. 10. 2016, 20.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
11 / 40 | 3

26. 10. 2016, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
17 / 40 | 2

26. 10. 2016, 18.45 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
20 / 40 | 4

26. 10. 2016, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
14 / 40 | 4

8. 11. 2016, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
27 / 40 | 3

8. 11. 2016, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
19 / 40 | 3

8. 11. 2016, 20.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
20 / 40 | 4

22. 12. 2016, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
6 / 27 | 2

22. 12. 2016, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2220
19 / 27 | 4

22. 12. 2016, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7030
9 / 33 | 2

3. 1. 2017, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2720
22 / 18 | 6

3. 1. 2017, 18.45 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2220
14 / 31 | 2

3. 1. 2017, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4510
23 / 40 | 4

19. 1. 2017, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
11 / 23 | 3

19. 1. 2017, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4780
26 / 40 | 4

19. 1. 2017, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
25 / 40 | 3

31. 1. 2017, 17.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
26 / 40 | 4

31. 1. 2017, 18.45 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
12 / 40 | 2

31. 1. 2017, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
18 / 40 | 3

5. 2. 2017, 17.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
27 / 40 | 5

5. 2. 2017, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6750
21 / 40 | 5

5. 2. 2017, 20.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
11 / 40 | 2

14. 2. 2017, 17.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
20 / 40 | 3

14. 2. 2017, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
26 / 31 | 4

14. 2. 2017, 20.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8380
16 / 40 | 4

14. 3. 2017, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
23 / 40 | 5

14. 3. 2017, 18.45 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
25 / 38 | 5

14. 3. 2017, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6570
17 / 40 | 3

28. 3. 2017, 17.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
14 / 40 | 2

28. 3. 2017, 18.45 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
11 / 40 | 2

28. 3. 2017, 20.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
16 / 40 | 5

27. 4. 2017, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4001
14 / 21 | 3

27. 4. 2017, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6660
11 / 22 | 3

27. 4. 2017, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
4 / 18 | 2

30. 4. 2017, 11.00 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.2220
3 / 15 | 1

30. 4. 2017, 11.30 | Bartaloš Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.2000
0

30. 4. 2017, 12.00 | Uhlíř Bořivoj | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
2
8 / 20 | 2

30. 4. 2017, 13.00 | Vejvoda Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.4002
9 / 20 | 3

30. 4. 2017, 14.00 | Hajný David | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.4500
15 / 18 | 2

30. 4. 2017, 14.30 | Soukup Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.8332
5 / 20 | 1

30. 4. 2017, 15.30 | Dobeš Břetislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.2500
17 / 30 | 3

30. 4. 2017, 16.00 | Dobeš Břetislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.5662
20 / 45 | 2

30. 4. 2017, 17.30 | Vejvoda Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.4440
10 / 30 | 2

30. 4. 2017, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.3330
21 / 40 | 3

1. 5. 2017, 14.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
13 / 40 | 3

1. 5. 2017, 14.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
19 / 40 | 4

1. 5. 2017, 14.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
16 / 40 | 3

23. 5. 2017, 17.30 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
28 / 40 | 8

23. 5. 2017, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
16 / 40 | 3

23. 5. 2017, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
15 / 40 | 2

25. 5. 2017, 17.30 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3752
30 / 37 | 5

25. 5. 2017, 18.45 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
15 / 27 | 4

25. 5. 2017, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5550

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
47809 / 1474 | 60.548
2.000
0.272
68.15500000 %
10 / 11 | 4

12. 9. 2015, 11.20 | Mondšpígl Tomáš | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.9092
7 / 12 | 2

12. 9. 2015, 12.00 | Štěpánek Jiří | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.5832
0

12. 9. 2015, 12.00 | volný los | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
3 / 13 | 1

12. 9. 2015, 12.00 | Váša Marek | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.2300
8 / 12 | 4

12. 9. 2015, 12.20 | Soukup Roman | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.6660
10 / 12 | 4

12. 9. 2015, 13.00 | Váša Marek | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.8332
4 / 21 | 2

24. 9. 2015, 18.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1900
15 / 40 | 2

24. 9. 2015, 19.10 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
20 / 40 | 4

24. 9. 2015, 20.20 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
22 / 40 | 3

11. 10. 2015, 11.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
17 / 40 | 3

11. 10. 2015, 12.10 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
21 / 37 | 5

11. 10. 2015, 13.20 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5670
18 / 40 | 4

21. 10. 2015, 17.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
23 / 40 | 4

21. 10. 2015, 18.10 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
21 / 40 | 4

21. 10. 2015, 19.20 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5251
30 / 40 | 5

5. 11. 2015, 18.10 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 37 | 4

5. 11. 2015, 19.20 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
19 / 40 | 3

17. 11. 2015, 18.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
26 / 40 | 6

17. 11. 2015, 19.10 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
16 / 32 | 2

17. 11. 2015, 20.20 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
21 / 40 | 3

1. 12. 2015, 18.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
22 / 40 | 3

1. 12. 2015, 19.10 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
30 / 40 | 5

1. 12. 2015, 20.20 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
26 / 30 | 4

13. 12. 2015, 11.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8660
21 / 40 | 6

13. 12. 2015, 12.10 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
16 / 40 | 4

13. 12. 2015, 13.20 | Frajbiš Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
22 / 40 | 5

7. 2. 2016, 11.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
14 / 37 | 3

7. 2. 2016, 12.10 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3780
18 / 40 | 2

7. 2. 2016, 13.20 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
24 / 40 | 4

9. 2. 2016, 17.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
25 / 40 | 5

9. 2. 2016, 18.10 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
23 / 40 | 3

9. 2. 2016, 19.20 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
22 / 40 | 4

21. 2. 2016, 14.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
24 / 40 | 4

21. 2. 2016, 15.40 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
23 / 40 | 4

21. 2. 2016, 16.50 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
14 / 38 | 3

10. 3. 2016, 18.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3680
14 / 36 | 3

10. 3. 2016, 19.10 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3880
11 / 27 | 2

10. 3. 2016, 20.20 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4070
23 / 40 | 3

8. 4. 2016, 18.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
18 / 40 | 3

8. 4. 2016, 19.10 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
18 / 40 | 5

8. 4. 2016, 20.20 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
9 / 12 | 3

18. 6. 2016, 09.30 | Soukup Roman | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.7500
12 / 14 | 3

18. 6. 2016, 10.20 | Hruška Vilém | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.8572
12 / 6 | 5

18. 6. 2016, 11.10 | Pešta Martin | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
2.0002
8 / 15 | 2

18. 6. 2016, 11.35 | Hajný David | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.5331
7 / 14 | 2

18. 6. 2016, 12.50 | Đuranović Miodrag | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.5000
12 / 18 | 4

18. 6. 2016, 14.05 | Hajný David | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.6660