User
New userChange password

Hráči sezóny

1
Mateřský klub
TJ Starý Harcov Liberec
2
Mateřský klub
Kulečník Prostějov, z.s.
3
Mateřský klub
Billiard club Kladno
4
Mateřský klub
Billiard club Bohumín z.s.
5
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
6
Mateřský klub
TJ Sokol Plzeň
7
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
8
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
9
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
10
Mateřský klub
Orel Bicra Rajhrad z.s.
11
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
12
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
Host klub - 1. polovina ZS - 3B
Billiard club Kladno
Host klub - 2. polovina ZS - 3B
Billiard club Kladno
13
Mateřský klub
TJ Náchod
14
Mateřský klub
Sportovní klub Karambol Praha
15
Mateřský klub
KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
16
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
17
Mateřský klub
TJ Sokol Plzeň
18
Mateřský klub
KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
19
Mateřský klub
TJ Starý Harcov Liberec
20
Mateřský klub
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
21
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
22
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
23
Mateřský klub
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
24
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
25
Mateřský klub
TJ BOPO Třebíč
26
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
27
Mateřský klub
SK Billiard Žarošice
28
Mateřský klub
TJ BOPO Třebíč
29
Mateřský klub
TJ Sokol Plzeň
30
Mateřský klub
AKK Brno, z.s.
Host klub - 1. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 2. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
31
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
32
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
33
Mateřský klub
TJ Starý Harcov Liberec
34
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
Host klub - 1. polovina ZS - 3B
AKK Brno, z.s.
Host klub - 2. polovina ZS - 3B
AKK Brno, z.s.
35
Mateřský klub
Sportovní klub Karambol Praha
36
Mateřský klub
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
37
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
38
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
39
Mateřský klub
TJ Start Újezdeček z.s.
40
Mateřský klub
Billard Club Ponětovice z.s.
41
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
42
Mateřský klub
TJ Billiard Sokol Pohořelice
43
Mateřský klub
BC Poruba z.s.
44
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
45
Mateřský klub
TJ Náchod
46
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
47
Mateřský klub
Kulečník Prostějov, z.s.
48
Mateřský klub
Kulečník Prostějov, z.s.
49
Mateřský klub
SKK Vedra Slatina
50
Mateřský klub
TJ Náchod
51
Mateřský klub
AKK 95 Ronov nad Doubravou
52
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
53
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
54
Mateřský klub
1. Karambol klub Chomutov
55
Mateřský klub
AKK 95 Ronov nad Doubravou
56
Mateřský klub
AKK Brno, z.s.
57
Mateřský klub
Billiard club Kladno
58
Mateřský klub
BC Nové Město na Moravě
59
Mateřský klub
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
60
Mateřský klub
SK Petřín Plzeň
61
Mateřský klub
Lokomotiva Pardubice
62
Mateřský klub
BC AJETO Nový Bor, z.s.
63
Mateřský klub
SKK Dvůr Králové nad Labem
64
Mateřský klub
TJ Lokomotiva Trutnov
65
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
66
Mateřský klub
SKK Dvůr Králové nad Labem
67
Mateřský klub
SK Billard Centrum Praha
68
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
69
Mateřský klub
TJ Billiard Sokol Pohořelice
70
Mateřský klub
Billiardový Klub Rosice z.s.
71
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
72
Mateřský klub
TJ Start Újezdeček z.s.
73
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
74
Mateřský klub
Sportovní klub Karambol Praha
75
Mateřský klub
BC Kroměříž z.s.
76
Mateřský klub
BC Kroměříž z.s.
Host klub - 1. polovina ZS - 3B
BC Poruba z.s.
Host klub - 2. polovina ZS - 3B
BC Poruba z.s.
77
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
78
Mateřský klub
Kulečník Prostějov, z.s.
79
Mateřský klub
TJ Billiard Club Most z.s.
80
Mateřský klub
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
81
Mateřský klub
BC Poruba z.s.
82
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
Host klub - 1. polovina ZS - 3B
BC Poruba z.s.
Host klub - 2. polovina ZS - 3B
BC Poruba z.s.
83
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
84
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
85
Mateřský klub
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
86
Mateřský klub
Kulečník Prostějov, z.s.
87
Mateřský klub
BC Poruba z.s.
Mateřský klub - 1. polovina
Billiard Club Ostrava, z.s.
Mateřský klub - 2. polovina
Billiard Club Ostrava, z.s.
88
Mateřský klub
Billard Club Ponětovice z.s.
89
Mateřský klub
Billiard club Kladno
90
Mateřský klub
BC Kroměříž z.s.
91
Mateřský klub
TJ Náchod
92
Mateřský klub
SK Petřín Plzeň
93
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
94
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
95
Mateřský klub
Billiardový Klub Rosice z.s.
96
Mateřský klub
TJ Sokol Hradec Králové
97
Mateřský klub
AKK Brno, z.s.
98
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
99
Mateřský klub
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
100
Mateřský klub
SK Billard Centrum Praha
101
Mateřský klub
TJ Starý Harcov Liberec
102
Mateřský klub
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
103
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
104
Mateřský klub
AKK Brno, z.s.
105
Mateřský klub
TJ Dioss Nýřany
106
Mateřský klub
AKK Brno, z.s.
107
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
108
Mateřský klub
TJ Lokomotiva Trutnov
109
Mateřský klub
TJ Sokol Hradec Králové
110
Mateřský klub
Billiardový Klub Rosice z.s.
111
Mateřský klub
AKK 95 Ronov nad Doubravou
112
Mateřský klub
SK Petřín Plzeň
113
Mateřský klub
SKK Vedra Slatina
114
Mateřský klub
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
115
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
116
Mateřský klub
TJ Náchod
117
Mateřský klub
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
118
Mateřský klub
SK Petřín Plzeň
119
Mateřský klub
Billard Club Ponětovice z.s.
120
Mateřský klub
Billard Club Ponětovice z.s.
121
Mateřský klub
1. Karambol klub Chomutov
122
Mateřský klub
Kulečníkový klub Zlín z.s.
123
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
124
Mateřský klub
Kulečníkový klub Zlín z.s.
125
Mateřský klub
Kulečník Prostějov, z.s.
126
Mateřský klub
Kulečník Prostějov, z.s.
127
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
128
Mateřský klub
TJ BOPO Třebíč
129
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
130
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
131
Mateřský klub
1. Karambol klub Chomutov
132
Mateřský klub
BC AJETO Nový Bor, z.s.
133
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
134
Mateřský klub
DTJ Holice
135
Mateřský klub
BC Poruba z.s.
Mateřský klub - 2. polovina
Billiard Club Ostrava, z.s.
136
Mateřský klub
Sportovní klub Karambol Praha
Host klub - 1. polovina MS - 3B
SK Petřín Plzeň
Host klub - 2. polovina MS - 3B
SK Petřín Plzeň
Host klub - 1. polovina ZS - 3B
Billiard club Kladno
Host klub - 2. polovina ZS - 3B
Billiard club Kladno
137
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
138
Mateřský klub
BC Kroměříž z.s.
139
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
140
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
141
Mateřský klub
Billard Club Ponětovice z.s.
142
Mateřský klub
TJ Náchod
143
Mateřský klub
Sportovní klub Karambol Praha
144
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
145
Mateřský klub
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
146
Mateřský klub
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
Host klub - 1. polovina ZS - 3B
AKK Brno, z.s.
Host klub - 2. polovina ZS - 3B
AKK Brno, z.s.
147
Mateřský klub
TJ Starý Harcov Liberec
148
Mateřský klub
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
149
Mateřský klub
AKK 95 Ronov nad Doubravou
Host klub - 1. polovina MS - 3B
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 2. polovina MS - 3B
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 1. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 2. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
150
Mateřský klub
AKK 95 Ronov nad Doubravou
151
Mateřský klub
AKK 95 Ronov nad Doubravou
152
Mateřský klub
Sportovní klub Karambol Praha
153
Mateřský klub
TJ Start Újezdeček z.s.
154
Mateřský klub
TJ Start Újezdeček z.s.
155
Mateřský klub
TJ Start Újezdeček z.s.
156
Mateřský klub
TJ Sokol Hradec Králové
157
Mateřský klub
TJ Billiard Sokol Pohořelice
158
Mateřský klub
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
159
Mateřský klub
TJ Start Újezdeček z.s.
160
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
161
Mateřský klub
TJ Sokol Otnice
162
Mateřský klub
Kulečník Prostějov, z.s.
163
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
164
Mateřský klub
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
165
Mateřský klub
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
166
Mateřský klub
TJ Billiard Club Most z.s.
167
Mateřský klub
BC AJETO Nový Bor, z.s.
168
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
169
Mateřský klub
Kulečník Prostějov, z.s.
170
Mateřský klub
Billard Club Ponětovice z.s.
Host klub - 1. polovina ZS - 3B
BC Poruba z.s.
Host klub - 2. polovina ZS - 3B
BC Poruba z.s.
171
Mateřský klub
SK Billard Centrum Praha
172
Mateřský klub
AKK Brno, z.s.
173
Mateřský klub
Orel Bicra Rajhrad z.s.
174
Mateřský klub
AKK Brno, z.s.
175
Mateřský klub
Orel Bicra Rajhrad z.s.
176
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
Host klub - 1. polovina ZS - 3B
SK Billard Centrum Praha
Host klub - 2. polovina ZS - 3B
SK Billard Centrum Praha
177
Mateřský klub
KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
178
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
179
Mateřský klub
SK Petřín Plzeň
180
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
181
Mateřský klub
TJ Lokomotiva Trutnov
182
Mateřský klub
BC Nové Město na Moravě
183
Mateřský klub
SK Billiard Žarošice
184
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
185
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
186
Mateřský klub
SKK Vedra Slatina
187
Mateřský klub
SK Billard Centrum Praha
188
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
189
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
190
Mateřský klub
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
191
Mateřský klub
TJ Sokol Hradec Králové
192
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
193
Mateřský klub
TJ Sokol Hradec Králové
194
Mateřský klub
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
195
Mateřský klub
AKK Brno, z.s.
196
Mateřský klub
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Host klub - 1. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 2. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
197
Mateřský klub
TJ Billiard Sokol Pohořelice
198
Mateřský klub
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
199
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
200
Mateřský klub
K.P.K. Vyškov
201
Mateřský klub
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
202
Mateřský klub
SK Billard Centrum Praha
203
Mateřský klub
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
204
Mateřský klub
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
205
Mateřský klub
TJ Billiard Club Most z.s.
206
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
207
Mateřský klub
Kulečníkový klub Zlín z.s.
208
Mateřský klub
DTJ Holice
209
Mateřský klub
Billiard club Kladno
Host klub - 1. polovina MS - TD
Sportovní klub Karambol Praha
Host klub - 2. polovina MS - TD
Sportovní klub Karambol Praha
210
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
211
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
212
Mateřský klub
Kulečník Prostějov, z.s.
213
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
214
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
215
Mateřský klub
AKK Brno, z.s.
216
Mateřský klub
BC Poruba z.s.
217
Mateřský klub
Sportovní klub Karambol Praha
218
Mateřský klub
Orel Bicra Rajhrad z.s.
219
Mateřský klub
AKK Brno, z.s.
220
Mateřský klub
SKK Vedra Slatina
221
Mateřský klub
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
222
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
223
Mateřský klub
TJ Sokol Plzeň
224
Mateřský klub
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
225
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
226
Mateřský klub
TJ Billiard Club Most z.s.
227
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
228
Mateřský klub
AKK Brno, z.s.
229
Mateřský klub
MPC Pardubice
Host klub - 1. polovina MS
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
Host klub - 2. polovina MS
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
230
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
231
Mateřský klub
Sportovní klub Karambol Praha
232
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
233
Mateřský klub
TJ Náchod
234
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
235
Mateřský klub
Billiard club Kladno
236
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
237
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
238
Mateřský klub
Kulečník Prostějov, z.s.
239
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
240
Mateřský klub
AKK 95 Ronov nad Doubravou
241
Mateřský klub
TJ Billiard Club Most z.s.
242
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
243
Mateřský klub
Billiardový Klub Rosice z.s.
244
Mateřský klub
SK Billiard Žarošice
245
Mateřský klub
TJ Billiard Sokol Pohořelice
246
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
247
Mateřský klub
BC Kroměříž z.s.
248
Mateřský klub
TJ BOPO Třebíč
249
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
250
Mateřský klub
SKK Dvůr Králové nad Labem
251
Mateřský klub
Billiard club Kladno
252
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
253
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
254
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
Host klub - 1. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 2. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
255
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
256
Mateřský klub
TJ Dioss Nýřany
257
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
258
Mateřský klub
TJ Dioss Nýřany
259
Mateřský klub
TJ Dioss Nýřany
260
Mateřský klub
TJ Starý Harcov Liberec
261
Mateřský klub
1. Karambol klub Chomutov
262
Mateřský klub
TJ Lokomotiva Trutnov
263
Mateřský klub
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
264
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
265
Mateřský klub
DTJ Holice
266
Mateřský klub
Billiard club Kladno
267
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
268
Mateřský klub
Lokomotiva Pardubice
269
Mateřský klub
Billiard club Kladno
270
Mateřský klub
Billiardový Klub Rosice z.s.
271
Mateřský klub
Orel Bicra Rajhrad z.s.
272
Mateřský klub
SK Billiard Žarošice
273
Mateřský klub
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
274
Mateřský klub
SKK Dvůr Králové nad Labem
275
Mateřský klub
TJ Billiard Club Most z.s.
276
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
277
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
278
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
279
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
280
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
281
Mateřský klub
TJ Sokol Plzeň
282
Mateřský klub
TJ Sokol Hradec Králové
283
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
284
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
285
Mateřský klub
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
286
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
287
Mateřský klub
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
288
Mateřský klub
SKK Vedra Slatina
289
Mateřský klub
SK Billiard Žarošice
290
Mateřský klub
Billiard club Bohumín z.s.
291
Mateřský klub
SKK Dvůr Králové nad Labem
292
Mateřský klub
1. Karambol klub Chomutov
293
Mateřský klub
K.P.K. Vyškov
294
Mateřský klub
TJ Billiard Club Most z.s.
295
Mateřský klub
Billard Club Ponětovice z.s.
296
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
297
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
298
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
299
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
300
Mateřský klub
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Host klub - 1. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 2. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
301
Mateřský klub
1. Karambol klub Chomutov
302
Mateřský klub
BC Poruba z.s.
303
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
304
Mateřský klub
BC Poruba z.s.
305
Mateřský klub
Lokomotiva Pardubice
306
Mateřský klub
1. Karambol klub Chomutov
307
Mateřský klub
TJ Billiard Club Most z.s.
308
Mateřský klub
TJ BOPO Třebíč
309
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
310
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
311
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
312
Mateřský klub
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
313
Mateřský klub
Billiard club Bohumín z.s.
314
Mateřský klub
SK Billard Centrum Praha
315
Mateřský klub
K.P.K. Vyškov
316
Mateřský klub
BC AJETO Nový Bor, z.s.
317
Mateřský klub
TJ Lokomotiva Trutnov
318
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
319
Mateřský klub
1. Karambol klub Chomutov
320
Mateřský klub
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
321
Mateřský klub
TJ Dioss Nýřany
322
Mateřský klub
TJ Dioss Nýřany
323
Mateřský klub
Billiard club Kladno
324
Mateřský klub
TJ Dioss Nýřany
325
Mateřský klub
SK Petřín Plzeň
326
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
327
Mateřský klub
SKK Vedra Slatina
328
Mateřský klub
SK Billard Centrum Praha
329
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
330
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
331
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
332
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
333
Mateřský klub
TJ Sokol Otnice
334
Mateřský klub
TJ Sokol Otnice
335
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
336
Mateřský klub
1. Karambol klub Chomutov
337
Mateřský klub
Billiard club Bohumín z.s.
338
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
339
Mateřský klub
TJ Sokol Plzeň
340
Mateřský klub
TJ Sokol Hradec Králové
341
Mateřský klub
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
342
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
343
Mateřský klub
Sportovní klub Karambol Praha
344
Mateřský klub
1. Karambol klub Chomutov
345
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
346
Mateřský klub
TJ Sokol Hradec Králové
347
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
348
Mateřský klub
Orel Bicra Rajhrad z.s.
349
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
350
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
351
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
352
Mateřský klub
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
353
Mateřský klub
BC AJETO Nový Bor, z.s.
354
Mateřský klub
TJ Billiard Club Most z.s.
355
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
356
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
357
Mateřský klub
Kulečník Prostějov, z.s.
358
Mateřský klub
Sportovní klub Karambol Praha
359
Mateřský klub
TJ Tesla Pardubice
360
Mateřský klub
TJ BOPO Třebíč
361
Mateřský klub
TJ Lokomotiva Trutnov
362
Mateřský klub
Billiardový Klub Rosice z.s.
Host klub - 1. polovina MS - 3B
KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
Host klub - 2. polovina MS - 3B
KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
363
Mateřský klub
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
364
Mateřský klub
Billiard club Kladno
365
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
366
Mateřský klub
TJ Tesla Pardubice
367
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
368
Mateřský klub
TJ Billiard Sokol Pohořelice
369
Mateřský klub
BC AJETO Nový Bor, z.s.
370
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
371
Mateřský klub
TJ Sokol Otnice
372
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
373
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
374
Mateřský klub
SKK Vedra Slatina
375
Mateřský klub
1. Karambol klub Chomutov
376
Mateřský klub
SK Petřín Plzeň
377
Mateřský klub
Billiard club Bohumín z.s.
378
Mateřský klub
TJ BOPO Třebíč
379
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
380
Mateřský klub
TJ Billiard Sokol Pohořelice
381
Mateřský klub
Billiardový Klub Rosice z.s.
382
Mateřský klub
BC AJETO Nový Bor, z.s.
383
Mateřský klub
AKK Brno, z.s.
384
Mateřský klub
TJ Sokol Plzeň
385
Mateřský klub
AKK 95 Ronov nad Doubravou
386
Mateřský klub
BC AJETO Nový Bor, z.s.
387
Mateřský klub
Billiard club Kladno
388
Mateřský klub
Billiard club Kladno
389
Mateřský klub
SK Petřín Plzeň
390
Mateřský klub
SK Billard Centrum Praha
391
Mateřský klub
Billard Club Ponětovice z.s.
392
Mateřský klub
SK Petřín Plzeň
393
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
394
Mateřský klub
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
395
Mateřský klub
BC Nové Město na Moravě
396
Mateřský klub
Lokomotiva Pardubice
397
Mateřský klub
TJ Billiard Club Most z.s.
398
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
399
Mateřský klub
TJ Náchod
400
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
401
Mateřský klub
SK Billiard Žarošice
402
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
403
Mateřský klub
Billiardový Klub Rosice z.s.
Host klub - 1. polovina MS
KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
Host klub - 2. polovina MS
KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
404
Mateřský klub
TJ Tesla Pardubice
405
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
406
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
407
Mateřský klub
TJ Sokol Otnice
408
Mateřský klub
BC Kroměříž z.s.
409
Mateřský klub
BC Poruba z.s.
410
Mateřský klub
K.P.K. Vyškov
411
Mateřský klub
TJ Sokol Otnice
412
Mateřský klub
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
413
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
414
Mateřský klub
Billiard club Kladno
415
Mateřský klub
Billiard club Kladno
416
Mateřský klub
Billiard club Bohumín z.s.
Host klub - 1. polovina ZS - 3B
BC Poruba z.s.
Host klub - 2. polovina ZS - 3B
BC Poruba z.s.
417
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
418
Mateřský klub
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
419
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
420
Mateřský klub
Billiard club Bohumín z.s.
421
Mateřský klub
Kulečník Prostějov, z.s.
422
Mateřský klub
SK Billard Centrum Praha
423
Mateřský klub
1. Karambol klub Chomutov
424
Mateřský klub
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
Host klub - 1. polovina ZS - 3B
AKK Brno, z.s.
Host klub - 2. polovina ZS - 3B
AKK Brno, z.s.
425
Mateřský klub
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
426
Mateřský klub
TJ Sokol Plzeň
427
Mateřský klub
SK Petřín Plzeň
428
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
429
Mateřský klub
BC AJETO Nový Bor, z.s.
430
Mateřský klub
TJ Sokol Hradec Králové
431
Mateřský klub
TJ Start Újezdeček z.s.
432
Mateřský klub
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
433
Mateřský klub
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
434
Mateřský klub
TJ Náchod
435
Mateřský klub
TJ BOPO Třebíč
436
Mateřský klub
SK Petřín Plzeň
437
Mateřský klub
Kulečníkový klub Zlín z.s.
438
Mateřský klub
TJ Tesla Pardubice
439
Mateřský klub
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
440
Mateřský klub
Orel Bicra Rajhrad z.s.
441
Mateřský klub
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
442
Mateřský klub
K.P.K. Vyškov
443
Mateřský klub
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
444
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
445
Mateřský klub
Billiard club Kladno
446
Mateřský klub
SK Billard Centrum Praha
447
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
448
Mateřský klub
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
449
Mateřský klub
TJ Náchod
450
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
451
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
452
Mateřský klub
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
453
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
454
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
455
Mateřský klub
Billard Club Ponětovice z.s.
456
Mateřský klub
Orel Bicra Rajhrad z.s.
457
Mateřský klub
TJ Billiard Club Most z.s.
458
Mateřský klub
TJ Tesla Pardubice
459
Mateřský klub
SK Petřín Plzeň
460
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
461
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
462
Mateřský klub
Orel Bicra Rajhrad z.s.
463
Mateřský klub
Orel Bicra Rajhrad z.s.
464
Mateřský klub
SK Billard Centrum Praha
465
Mateřský klub
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
466
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
467
Mateřský klub
BC Nové Město na Moravě
468
Mateřský klub
TJ Billiard Sokol Pohořelice
469
Mateřský klub
Orel Bicra Rajhrad z.s.
470
Mateřský klub
K.P.K. Vyškov
471
Mateřský klub
SK Billiard Žarošice
472
Mateřský klub
TJ Lokomotiva Trutnov
473
Mateřský klub
Billiard club Kladno
474
Mateřský klub
TJ Sokol Plzeň
475
Mateřský klub
Lokomotiva Pardubice
476
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
477
Mateřský klub
1. Karambol klub Chomutov
478
Mateřský klub
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
479
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
480
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
481
Mateřský klub
TJ Náchod
482
Mateřský klub
Billiard club Bohumín z.s.
483
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
484
Mateřský klub
Sportovní klub Karambol Praha
485
Mateřský klub
K.P.K. Vyškov
486
Mateřský klub
BC Kroměříž z.s.
487
Mateřský klub
SK Petřín Plzeň
488
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
489
Mateřský klub
TJ Sokol Plzeň
490
Mateřský klub
TJ Dioss Nýřany
491
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
492
Mateřský klub
Billiard club Kladno
493
Mateřský klub
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
494
Mateřský klub
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
495
Mateřský klub
BC Poruba z.s.
496
Mateřský klub
SK Billard Centrum Praha
497
Mateřský klub
Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
Host klub - 1. polovina MS - 3B
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Host klub - 2. polovina MS - 3B
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Host klub - 1. polovina ZS - 3B
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Host klub - 2. polovina ZS - 3B
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
498
Mateřský klub
SK Billiard Žarošice
499
Mateřský klub
TJ Dioss Nýřany
500
Mateřský klub
TJ Starý Harcov Liberec
501
Mateřský klub
BC Poruba z.s.
502
Mateřský klub
Billiardový Klub Rosice z.s.
503
Mateřský klub
SKK Vedra Slatina
504
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
505
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
506
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
507
Mateřský klub
SKK Dvůr Králové nad Labem
508
Mateřský klub
TJ Lokomotiva Trutnov
509
Mateřský klub
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
Host klub - 1. polovina MS
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
Host klub - 2. polovina MS
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
510
Mateřský klub
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
511
Mateřský klub
Kulečníkový klub Zlín z.s.
512
Mateřský klub
TJ Sokol Otnice
513
Mateřský klub
TJ Lokomotiva Trutnov
514
Mateřský klub
Billiard club Kladno
515
Mateřský klub
AKK 95 Ronov nad Doubravou
Mateřský klub - 1. polovina
TJ Sokol Žižkov
Mateřský klub - 2. polovina
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 1. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 2. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
516
Mateřský klub
SK Billard Centrum Praha
517
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
518
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
519
Mateřský klub
TJ Tesla Pardubice
520
Mateřský klub
Lokomotiva Pardubice
521
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
522
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
523
Mateřský klub
BC AJETO Nový Bor, z.s.
524
Mateřský klub
Billiard club Kladno
525
Mateřský klub
TJ Sokol Otnice
526
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
527
Mateřský klub
SKK Dvůr Králové nad Labem
528
Mateřský klub
Kulečníkový klub Zlín z.s.
529
Mateřský klub
TJ Starý Harcov Liberec
530
Mateřský klub
Billiard club Kladno
531
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
532
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
533
Mateřský klub
AKK 95 Ronov nad Doubravou
534
Mateřský klub
Billard Club Ponětovice z.s.
Host klub - 1. polovina ZS - 3B
AKK Brno, z.s.
Host klub - 2. polovina ZS - 3B
AKK Brno, z.s.
535
Mateřský klub
TJ BOPO Třebíč
536
Mateřský klub
Sportovní klub Karambol Praha
537
Mateřský klub
TJ Náchod
538
Mateřský klub
TJ Náchod
539
Mateřský klub
Billiard club Kladno
540
Mateřský klub
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
541
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
542
Mateřský klub
TJ Start Újezdeček z.s.
543
Mateřský klub
AKK Brno, z.s.
544
Mateřský klub
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
545
Mateřský klub
BC Nové Město na Moravě
546
Mateřský klub
KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
547
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
548
Mateřský klub
TJ Billiard Club Most z.s.
549
Mateřský klub
Billiard club Kladno
550
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
551
Mateřský klub
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
552
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
553
Mateřský klub
SK Billiard Žarošice
554
Mateřský klub
AKK 95 Ronov nad Doubravou
555
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
556
Mateřský klub
Sportovní klub Karambol Praha
557
Mateřský klub
Billiard club Bohumín z.s.
558
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
559
Mateřský klub
BC AJETO Nový Bor, z.s.
560
Mateřský klub
SKK Vedra Slatina
561
Mateřský klub
Billiard club Bohumín z.s.
562
Mateřský klub
AKK Brno, z.s.
563
Mateřský klub
K.P.K. Vyškov
564
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
565
Mateřský klub
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
566
Mateřský klub
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Host klub - 1. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 2. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
567
Mateřský klub
Billiard Club Ostrava, z.s.
568
Mateřský klub
Řipská Billiard club
Host klub - 1. polovina MS
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 2. polovina MS
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 1. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 2. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
569
Mateřský klub
SKK Dvůr Králové nad Labem
570
Mateřský klub
Lokomotiva Pardubice
571
Mateřský klub
TJ Billiard Sokol Pohořelice
572
Mateřský klub
TJ Sokol Hradec Králové
573
Mateřský klub
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
574
Mateřský klub
SK Billard Centrum Praha
575
Mateřský klub
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
576
Mateřský klub
TJ Sokol Plzeň
577
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
578
Mateřský klub
TJ Dioss Nýřany
579
Mateřský klub
Orel Bicra Rajhrad z.s.
580
Mateřský klub
DTJ Holice
581
Mateřský klub
Kulečník Prostějov, z.s.
582
Mateřský klub
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
583
Mateřský klub
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
584
Mateřský klub
BC Kroměříž z.s.
585
Mateřský klub
TJ Sokol Žižkov
586
Mateřský klub
TJ Sokol Hradec Králové
587
Mateřský klub
Billiard Club Havířov, z.s.
588
Mateřský klub
SKK Dvůr Králové nad Labem
589
Mateřský klub
KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
590
Mateřský klub
TJ Sokol Hradec Králové
591
Mateřský klub
BC AJETO Nový Bor, z.s.
592
Mateřský klub
TJ Sokol Hradec Králové
593
Mateřský klub
SK Billiard Žarošice
594
Mateřský klub
BC Kroměříž z.s.
595
Mateřský klub
1. Karambol klub Chomutov
596
Mateřský klub
BC LakoPlast spolek
597
Mateřský klub
TJ Sokol Otnice
598
Mateřský klub
Lokomotiva Pardubice
599
Mateřský klub
SK Billard Tábor
Host klub - 1. polovina MS
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 2. polovina MS
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 1. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
Host klub - 2. polovina ZS
TJ Sokol Žižkov
600
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
601
Mateřský klub
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
602
Mateřský klub
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
603
Mateřský klub
Billard Club Ponětovice z.s.
604
Mateřský klub
Vital Sports z.s.
605
Mateřský klub
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
606
Mateřský klub
TJ Sokol Hodonín
607
Mateřský klub
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
608
Mateřský klub
TJ Sokol Hradec Králové