👨
👽🎭

ZS 3B VELKÁ CENAZávodní stůl | Trojband

1. VC 3B KLADNOZávodní stůl | Trojband | 20. 9. 2019, 10.00 – 22. 9. 2019, 16.00 | Billiard club Kladno

Finále

Novák Radek
35 / 37 | 0.945 | 4|3
2
Bača Adam
34 / 37 | 0.918 | 5|3
0
🎥 22. 9. 2019, 15.30: Novák Radek v Bača Adam

Semifinále

Novák Radek
35 / 34 | 1.029 | 6|4
2
Kohout Štěpán
30 / 34 | 0.882 | 4|3
0
Hudák Jan
34 / 35 | 0.971 | 5|4
0
Bača Adam
35 / 35 | 1.000 | 5|3
2
🎥 22. 9. 2019, 13.30: Novák Radek v Kohout Štěpán
🎥 22. 9. 2019, 13.30: Hudák Jan v Bača Adam

Čtvrtfinále

Novák Radek
30 / 25 | 1.200 | 9|5
2
Dirn Marcel
22 / 25 | 0.880 | 5|4
0
Kohout Štěpán
30 / 26 | 1.153 | 4|3
2
Galíček Zdeněk
21 / 26 | 0.807 | 4|3
0
Aleš Jan
21 / 26 | 0.807 | 3|2
0
Hudák Jan
30 / 26 | 1.153 | 3|2
2
Gazdoš Ivo
26 / 24 | 1.083 | 8|3
0
Bača Adam
30 / 24 | 1.250 | 4|3
2
🎥 22. 9. 2019, 10.00: Kohout Štěpán v Galíček Zdeněk
🎥 22. 9. 2019, 10.00: Aleš Jan v Hudák Jan
🎥 22. 9. 2019, 11.30: Novák Radek v Dirn Marcel
🎥 22. 9. 2019, 11.30: Gazdoš Ivo v Bača Adam

Hlavní soutěž A

Hlavní soutěž A
Gazdoš Ivo
Bača Adam
Korec Jaroslav
Gazdoš Ivo

1
30/2718/27
2
6|41.111
30/3110/31
2
7|40.967
4
1.034 (60 / 58)
1.111
7 | 4
100.00000000 %
Bača Adam

2
18/2730/27
0
3|20.666
30/2912/29
2
5|41.034
2
0.857 (48 / 56)
1.034
5 | 4
80.00000000 %
Korec Jaroslav

3
10/3130/31
0
2|10.322
12/2930/29
0
2|10.413
0
0.366 (22 / 60)
0.413
2 | 1
36.66670000 %
🎥 21. 9. 2019, 13.30: Korec Jaroslav v Bača Adam
🎥 21. 9. 2019, 15.30: Bača Adam v Gazdoš Ivo
🎥 21. 9. 2019, 17.30: Gazdoš Ivo v Korec Jaroslav

Hlavní soutěž B

Hlavní soutěž B
Aleš Jan
Dirn Marcel
Ráček Milan
Aleš Jan

1
30/3217/32
2
5|40.937
30/3213/32
2
5|40.937
4
0.937 (60 / 64)
0.937
5 | 4
100.00000000 %
Dirn Marcel

2
17/3230/32
0
3|20.531
30/3018/30
2
4|31.000
2
0.758 (47 / 62)
1.000
4 | 3
78.33330000 %
Ráček Milan

3
13/3230/32
0
2|10.406
18/3030/30
0
3|20.600
0
0.500 (31 / 62)
0.600
3 | 2
51.66670000 %
🎥 21. 9. 2019, 13.30: Dirn Marcel v Ráček Milan
🎥 21. 9. 2019, 15.30: Aleš Jan v Dirn Marcel
🎥 21. 9. 2019, 19.30: Ráček Milan v Aleš Jan

Hlavní soutěž C

Hlavní soutěž C
Novák Radek
Galíček Zdeněk
Kozák Adam
Novák Radek

1
30/1824/18
2
7|41.666
30/2415/24
2
4|31.250
4
1.428 (60 / 42)
1.666
7 | 4
100.00000000 %
Galíček Zdeněk

2
24/1830/18
0
7|51.333
30/3429/34
2
5|40.882
2
1.038 (54 / 52)
1.333
7 | 5
90.00000000 %
Kozák Adam

3
15/2430/24
0
4|30.625
29/3430/34
0
3|20.852
0
0.758 (44 / 58)
0.852
4 | 3
73.33330000 %
🎥 21. 9. 2019, 13.30: Galíček Zdeněk v Kozák Adam
🎥 21. 9. 2019, 17.30: Novák Radek v Galíček Zdeněk
🎥 21. 9. 2019, 19.30: Kozák Adam v Novák Radek

Hlavní soutěž D

Hlavní soutěž D
Kohout Štěpán
Hudák Jan
Váša Marek
Kohout Štěpán

1
28/3524/35
2
7|40.800
30/3221/32
2
7|40.937
4
0.865 (58 / 67)
0.937
7 | 4
96.66670000 %
Hudák Jan

2
24/3528/35
0
8|30.685
30/2717/27
2
5|31.111
2
0.871 (54 / 62)
1.111
8 | 3
90.00000000 %
Váša Marek

3
21/3230/32
0
3|20.656
17/2730/27
0
3|20.629
0
0.644 (38 / 59)
0.656
3 | 2
63.33330000 %
🎥 21. 9. 2019, 15.30: Kohout Štěpán v Váša Marek
🎥 21. 9. 2019, 17.30: Hudák Jan v Kohout Štěpán
🎥 21. 9. 2019, 19.30: Váša Marek v Hudák Jan

Kvalifikace A

Kvalifikace A
Bača Adam
Faus Marek
Walach Ladislav
Bača Adam

1
19/3014/30
2
3|20.633
20/3018/30
2
3|20.666
4
0.650 (39 / 60)
0.666
3 | 2
78.00000000 %
Faus Marek

2
14/3019/30
0
2|10.466
15/3010/30
2
4|30.500
2
0.483 (29 / 60)
0.500
4 | 3
58.00000000 %
Walach Ladislav

3
18/3020/30
0
3|20.600
10/3015/30
0
3|20.333
0
0.466 (28 / 60)
0.600
3 | 2
56.00000000 %
🎥 20. 9. 2019, 18.30: Bača Adam v Walach Ladislav
🎥 20. 9. 2019, 20.00: Walach Ladislav v Faus Marek
🎥 21. 9. 2019, 10.00: Faus Marek v Bača Adam

Kvalifikace B

Kvalifikace B
Kozák Adam
Galíček Zdeněk
Ettel Milan
Kozák Adam

1
25/1317/13
2
7|31.923
20/3019/30
2
4|30.666
4
1.046 (45 / 43)
1.923
7 | 3
90.00000000 %
Galíček Zdeněk

2
17/1325/13
0
3|21.307
25/2915/29
2
5|30.862
2
1.000 (42 / 42)
1.307
5 | 3
84.00000000 %
Ettel Milan

3
19/3020/30
0
4|20.633
15/2925/29
0
3|20.517
0
0.576 (34 / 59)
0.633
4 | 2
68.00000000 %
🎥 20. 9. 2019, 18.30: Kozák Adam v Galíček Zdeněk
🎥 20. 9. 2019, 20.00: Galíček Zdeněk v Ettel Milan
🎥 21. 9. 2019, 11.30: Ettel Milan v Kozák Adam

Kvalifikace C

Kvalifikace C
Ráček Milan
Korec Jaroslav
Sibai Fouad
Ráček Milan

1
25/2713/27
2
4|30.925
19/3016/30
2
6|20.633
4
0.771 (44 / 57)
0.925
6 | 3
88.00000000 %
Korec Jaroslav

2
13/2725/27
0
3|20.481
21/3016/30
2
3|20.700
2
0.596 (34 / 57)
0.700
3 | 2
68.00000000 %
Sibai Fouad

3
16/3019/30
0
3|20.533
16/3021/30
0
3|20.533
0
0.533 (32 / 60)
0.533
3 | 2
64.00000000 %
🎥 20. 9. 2019, 18.30: Korec Jaroslav v Sibai Fouad
🎥 21. 9. 2019, 10.00: Sibai Fouad v Ráček Milan
🎥 21. 9. 2019, 11.30: Ráček Milan v Korec Jaroslav

Kvalifikace D

Kvalifikace D
Váša Marek
Dirn Marcel
Hambálková Irena
Váša Marek

1
20/2825/28
0
3|20.714
25/2413/24
2
6|31.041
2
0.865 (45 / 52)
1.041
6 | 3
90.00000000 %
Dirn Marcel

2
25/2820/28
2
3|20.892
15/3021/30
0
2|10.500
2
0.689 (40 / 58)
0.892
3 | 2
80.00000000 %
Hambálková Irena

3
13/2425/24
0
3|20.541
21/3015/30
2
4|20.700
2
0.629 (34 / 54)
0.700
4 | 2
68.00000000 %
🎥 20. 9. 2019, 20.00: Dirn Marcel v Hambálková Irena
🎥 21. 9. 2019, 10.00: Váša Marek v Dirn Marcel
🎥 21. 9. 2019, 11.30: Hambálková Irena v Váša Marek

Před-kvalifikace A

Před-kvalifikace A
Korec Jaroslav
Walach Ladislav
Vitouš Jan
Korec Jaroslav

1
14/2514/25
1
3|10.560
20/149/14
2
6|51.428
3
0.871 (34 / 39)
1.428
6 | 5
85.00000000 %
Walach Ladislav

2
14/2514/25
1
4|20.560
20/2314/23
2
4|30.869
3
0.708 (34 / 48)
0.869
4 | 3
85.00000000 %
Vitouš Jan

3
9/1420/14
0
2|10.642
14/2320/23
0
3|20.608
0
0.621 (23 / 37)
0.642
3 | 2
57.50000000 %
🎥 20. 9. 2019, 12.30: Walach Ladislav v Vitouš Jan
🎥 20. 9. 2019, 13.45: Vitouš Jan v Korec Jaroslav
🎥 20. 9. 2019, 15.00: Korec Jaroslav v Walach Ladislav

Před-kvalifikace B

Před-kvalifikace B
Faus Marek
Stareček Pavel
Ferahli Engin
Faus Marek

1
20/1514/15
2
7|61.333
20/2016/20
2
4|31.000
4
1.142 (40 / 35)
1.333
7 | 6
100.00000000 %
Stareček Pavel

2
14/1520/15
0
5|20.933
20/1514/15
2
5|31.333
2
1.133 (34 / 30)
1.333
5 | 3
85.00000000 %
Ferahli Engin

3
16/2020/20
0
4|30.800
14/1520/15
0
4|20.933
0
0.857 (30 / 35)
0.933
4 | 3
75.00000000 %
🎥 20. 9. 2019, 12.30: Faus Marek v Stareček Pavel
🎥 20. 9. 2019, 13.45: Stareček Pavel v Ferahli Engin
🎥 20. 9. 2019, 16.15: Ferahli Engin v Faus Marek

Před-kvalifikace C

Před-kvalifikace C
Kozák Adam
Markup Petr
Ziogas Janis
Kozák Adam

1
20/1811/18
2
5|41.111
16/2517/25
0
2|10.640
2
0.837 (36 / 43)
1.111
5 | 4
90.00000000 %
Markup Petr

2
11/1820/18
0
3|10.611
17/2513/25
2
4|30.680
2
0.651 (28 / 43)
0.680
4 | 3
70.00000000 %
Ziogas Janis

3
17/2516/25
2
4|30.680
13/2517/25
0
3|20.520
2
0.600 (30 / 50)
0.680
4 | 3
75.00000000 %
🎥 20. 9. 2019, 12.30: Kozák Adam v Ziogas Janis
🎥 20. 9. 2019, 15.00: Markup Petr v Kozák Adam
🎥 20. 9. 2019, 16.15: Ziogas Janis v Markup Petr

Před-kvalifikace D

Před-kvalifikace D
Váša Marek
Škop Pavel
Vintrocha Richard
Váša Marek

1
20/2111/21
2
4|30.952
20/229/22
2
3|20.909
4
0.930 (40 / 43)
0.952
4 | 3
100.00000000 %
Škop Pavel

2
11/2120/21
0
2|10.523
18/2511/25
2
3|20.720
2
0.630 (29 / 46)
0.720
3 | 2
72.50000000 %
Vintrocha Richard

3
9/2220/22
0
2|10.409
11/2518/25
0
2|10.440
0
0.425 (20 / 47)
0.440
2 | 1
50.00000000 %
🎥 20. 9. 2019, 13.45: Škop Pavel v Vintrocha Richard
🎥 20. 9. 2019, 15.00: Vintrocha Richard v Váša Marek
🎥 20. 9. 2019, 16.15: Váša Marek v Škop Pavel

Před-před-kvalifikace A

Před-před-kvalifikace A
Kozák Adam
Walach Ladislav
Truksa Otakar
Kozák Adam

1
19/2515/25
2
4|30.760
19/2513/25
2
3|20.760
4
0.760 (38 / 50)
0.760
4 | 3
95.00000000 %
Walach Ladislav

2
15/2519/25
0
3|20.600
20/1915/19
2
5|31.052
2
0.795 (35 / 44)
1.052
5 | 3
87.50000000 %
Truksa Otakar

3
13/2519/25
0
2|10.520
15/1920/19
0
4|30.789
0
0.636 (28 / 44)
0.789
4 | 3
70.00000000 %
🎥 19. 9. 2019, 18.15: Truksa Otakar v Kozák Adam
🎥 19. 9. 2019, 19.30: Walach Ladislav v Truksa Otakar
🎥 20. 9. 2019, 10.00: Kozák Adam v Walach Ladislav

Před-před-kvalifikace B

Před-před-kvalifikace B
Faus Marek
Hovorka Štěpán
Vítek Jiří
Faus Marek

1
14/2513/25
2
5|30.560
14/2511/25
2
4|30.560
4
0.560 (28 / 50)
0.560
5 | 3
70.00000000 %
Hovorka Štěpán

2
13/2514/25
0
3|20.520
16/2510/25
2
3|20.640
2
0.580 (29 / 50)
0.640
3 | 2
72.50000000 %
Vítek Jiří

3
11/2514/25
0
4|20.440
10/2516/25
0
3|20.400
0
0.420 (21 / 50)
0.440
4 | 2
52.50000000 %
🎥 19. 9. 2019, 18.15: Hovorka Štěpán v Vítek Jiří
🎥 19. 9. 2019, 19.30: Vítek Jiří v Faus Marek
🎥 20. 9. 2019, 11.15: Faus Marek v Hovorka Štěpán

Před-před-kvalifikace C

Před-před-kvalifikace C
Vitouš Jan
Coufalík Ivo
Dvořáček Václav
Vitouš Jan

1
20/144/14
2
5|41.428
15/259/25
2
4|20.600
4
0.897 (35 / 39)
1.428
5 | 4
87.50000000 %
Coufalík Ivo

2
4/1420/14
0
2|10.285
12/259/25
2
2|10.480
2
0.410 (16 / 39)
0.480
2 | 1
40.00000000 %
Dvořáček Václav

3
9/2515/25
0
2|10.360
9/2512/25
0
2|10.360
0
0.360 (18 / 50)
0.360
2 | 1
45.00000000 %
🎥 19. 9. 2019, 18.15: Vitouš Jan v Dvořáček Václav
🎥 20. 9. 2019, 10.00: Dvořáček Václav v Coufalík Ivo
🎥 20. 9. 2019, 11.15: Coufalík Ivo v Vitouš Jan

Před-před-kvalifikace D

Před-před-kvalifikace D
Škop Pavel
Bílek Rudolf
Truhlář Jan
Škop Pavel

1
19/258/25
2
5|30.760
20/244/24
2
7|40.833
4
0.795 (39 / 49)
0.833
7 | 4
97.50000000 %
Bílek Rudolf

2
8/2519/25
0
3|10.320
20/228/22
2
5|40.909
2
0.595 (28 / 47)
0.909
5 | 4
70.00000000 %
Truhlář Jan

3
4/2420/24
0
10.166
8/2220/22
0
2|10.363
0
0.260 (12 / 46)
0.363
2 | 1
30.00000000 %
🎥 19. 9. 2019, 19.30: Škop Pavel v Truhlář Jan
🎥 20. 9. 2019, 10.00: Truhlář Jan v Bílek Rudolf
🎥 20. 9. 2019, 11.15: Bílek Rudolf v Škop Pavel

Před-před-před-kvalifikace A

Před-před-před-kvalifikace A
Vitouš Jan
Adámek Petr
Smotlacha Miroslav
Vitouš Jan

1
17/2512/25
2
3|20.680
18/2516/25
2
4|30.720
4
0.700 (35 / 50)
0.720
4 | 3
87.50000000 %
Adámek Petr

2
12/2517/25
0
2|10.480
18/257/25
2
4|20.720
2
0.600 (30 / 50)
0.720
4 | 2
75.00000000 %
Smotlacha Miroslav

3
16/2518/25
0
4|20.640
7/2518/25
0
2|10.280
0
0.460 (23 / 50)
0.640
4 | 2
57.50000000 %
🎥 19. 9. 2019, 13.00: Smotlacha Miroslav v Vitouš Jan
🎥 19. 9. 2019, 14.15: Adámek Petr v Smotlacha Miroslav
🎥 19. 9. 2019, 15.30: Vitouš Jan v Adámek Petr

Před-před-před-kvalifikace B

Před-před-před-kvalifikace B
Kozák Adam
Truksa Otakar
Kočička Petr
Kozák Adam

1
20/166/16
2
7|21.250
17/2510/25
2
4|20.680
4
0.902 (37 / 41)
1.250
7 | 2
92.50000000 %
Truksa Otakar

2
6/1620/16
0
2|10.375
20/2112/21
2
5|30.952
2
0.702 (26 / 37)
0.952
5 | 3
65.00000000 %
Kočička Petr

3
10/2517/25
0
4|20.400
12/2120/21
0
3|20.571
0
0.478 (22 / 46)
0.571
4 | 2
55.00000000 %
🎥 19. 9. 2019, 13.00: Kočička Petr v Truksa Otakar
🎥 19. 9. 2019, 14.15: Kozák Adam v Kočička Petr
🎥 19. 9. 2019, 16.45: Truksa Otakar v Kozák Adam

Před-před-před-kvalifikace C

Před-před-před-kvalifikace C
Škop Pavel
Hošek Ondřej
Kudlík Vlastimil
Škop Pavel

1
15/2513/25
2
7|40.600
20/256/25
2
3|20.800
4
0.700 (35 / 50)
0.800
7 | 4
87.50000000 %
Hošek Ondřej

2
13/2515/25
0
2|10.520
13/259/25
2
4|20.520
2
0.520 (26 / 50)
0.520
4 | 2
65.00000000 %
Kudlík Vlastimil

3
6/2520/25
0
3|10.240
9/2513/25
0
2|10.360
0
0.300 (15 / 50)
0.360
3 | 1
37.50000000 %
🎥 19. 9. 2019, 13.00: Hošek Ondřej v Škop Pavel
🎥 19. 9. 2019, 15.30: Kudlík Vlastimil v Hošek Ondřej
🎥 19. 9. 2019, 16.45: Škop Pavel v Kudlík Vlastimil

Před-před-před-kvalifikace D

Před-před-před-kvalifikace D
Hovorka Štěpán
Řehůřek Luděk
Pechman Vít
Hovorka Štěpán

1
20/2411/24
2
3|20.833
11/255/25
2
4|30.440
4
0.632 (31 / 49)
0.833
4 | 3
77.50000000 %
Řehůřek Luděk

2
11/2420/24
0
3|20.458
16/256/25
2
4|20.640
2
0.551 (27 / 49)
0.640
4 | 2
67.50000000 %
Pechman Vít

3
5/2511/25
0
10.200
6/2516/25
0
2|10.240
0
0.220 (11 / 50)
0.240
2 | 1
27.50000000 %
🎥 19. 9. 2019, 14.15: Pechman Vít v Řehůřek Luděk
🎥 19. 9. 2019, 15.30: Hovorka Štěpán v Pechman Vít
🎥 19. 9. 2019, 16.45: Řehůřek Luděk v Hovorka Štěpán