MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHYMalý stůl | Družstvo [3] | Volná hra, Kádr 52/2, Jednoband

1.
1NLC TD RONOV
2 : 0
(14 : 4)
29. 9. 2019, 11.00
NLC TD TRMICE B
1NLC TD MOST
2 : 0
(12 : 6)
29. 9. 2019, 11.00
NLC TD NOVÝ BOR
1NLC TD NÝŘANY
2 : 0
(18 : 0)
29. 9. 2019, 11.00
NLC TD ŽIŽKOV B
1NLC TD ŽIŽKOV C
0 : 2
(4 : 14)
29. 9. 2019, 13.00
NLC TD ÚJEZDEČEK
2.
2NLC TD TRMICE B
2 : 0
(12 : 6)
6. 10. 2019, 11.00
NLC TD NÝŘANY
2NLC TD NOVÝ BOR
2 : 0
(12 : 6)
6. 10. 2019, 11.00
NLC TD ŽIŽKOV C
2NLC TD ÚJEZDEČEK
2 : 0
(18 : 0)
6. 10. 2019, 11.00
NLC TD RONOV
2NLC TD ŽIŽKOV B
0 : 2
(8 : 10)
6. 10. 2019, 13.00
NLC TD MOST
3.
3NLC TD ÚJEZDEČEK
2 : 0
(16 : 2)
27. 10. 2019, 11.00
NLC TD TRMICE B
3NLC TD MOST
2 : 0
(10 : 8)
27. 10. 2019, 11.00
NLC TD NÝŘANY
3NLC TD RONOV
2 : 0
(12 : 6)
27. 10. 2019, 11.00
NLC TD NOVÝ BOR
3NLC TD ŽIŽKOV C
0 : 2
(6 : 12)
27. 10. 2019, 13.00
NLC TD ŽIŽKOV B
4.
4NLC TD NOVÝ BOR
1 : 1
(9 : 9)
3. 11. 2019, 11.00
NLC TD TRMICE B
4NLC TD ÚJEZDEČEK
2 : 0
(14 : 4)
3. 11. 2019, 11.00
NLC TD ŽIŽKOV B
4NLC TD RONOV
2 : 0
(14 : 4)
3. 11. 2019, 11.00
NLC TD NÝŘANY
4NLC TD ŽIŽKOV C
0 : 2
(8 : 10)
3. 11. 2019, 13.00
NLC TD MOST
5.
5NLC TD TRMICE B
2 : 0
(12 : 6)
17. 11. 2019, 11.00
NLC TD MOST
5NLC TD NOVÝ BOR
1 : 1
(9 : 9)
17. 11. 2019, 11.00
NLC TD ÚJEZDEČEK
5NLC TD NÝŘANY
0 : 2
(8 : 10)
17. 11. 2019, 11.00
NLC TD ŽIŽKOV C
5NLC TD ŽIŽKOV B
0 : 2
(6 : 12)
17. 11. 2019, 13.00
NLC TD RONOV
6.
6NLC TD TRMICE B
2 : 0
(12 : 6)
1. 12. 2019, 11.00
NLC TD ŽIŽKOV C
6NLC TD MOST
2 : 0
(10 : 8)
1. 12. 2019, 11.00
NLC TD RONOV
6NLC TD NÝŘANY
2 : 0
(10 : 8)
1. 12. 2019, 11.00
NLC TD ÚJEZDEČEK
6NLC TD ŽIŽKOV B
2 : 0
(10 : 8)
1. 12. 2019, 13.00
NLC TD NOVÝ BOR
7.
7NLC TD RONOV
2 : 0
(12 : 6)
15. 12. 2019, 11.00
NLC TD ŽIŽKOV C
7NLC TD NOVÝ BOR
2 : 0
(12 : 6)
15. 12. 2019, 11.00
NLC TD NÝŘANY
7NLC TD ÚJEZDEČEK
2 : 0
(14 : 4)
15. 12. 2019, 11.00
NLC TD MOST
7NLC TD ŽIŽKOV B
2 : 0
(14 : 4)
15. 12. 2019, 13.00
NLC TD TRMICE B
8.
8NLC TD TRMICE B
2 : 0
(10 : 8)
5. 1. 2020, 11.00
NLC TD RONOV
8NLC TD ÚJEZDEČEK
2 : 0
(18 : 0)
5. 1. 2020, 11.00
NLC TD ŽIŽKOV C
8NLC TD NOVÝ BOR
2 : 0
(10 : 8)
5. 1. 2020, 11.00
NLC TD MOST
8NLC TD ŽIŽKOV B
2 : 0
(10 : 8)
5. 1. 2020, 13.00
NLC TD NÝŘANY
9.
9NLC TD RONOV
0 : 2
(6 : 12)
19. 1. 2020, 11.00
NLC TD ÚJEZDEČEK
9NLC TD MOST
2 : 0
(10 : 8)
19. 1. 2020, 11.00
NLC TD ŽIŽKOV B
9NLC TD ŽIŽKOV C
0 : 2
(4 : 14)
19. 1. 2020, 13.00
NLC TD NOVÝ BOR
9NLC TD NÝŘANY
0 : 2
(6 : 12)
25. 1. 2020, 10.00
NLC TD TRMICE B
10.
10NLC TD TRMICE B
0 : 2
(6 : 12)
2. 2. 2020, 11.00
NLC TD ÚJEZDEČEK
10NLC TD NÝŘANY
2 : 0
(14 : 4)
2. 2. 2020, 11.00
NLC TD MOST
10NLC TD NOVÝ BOR
0 : 2
(8 : 10)
2. 2. 2020, 11.00
NLC TD RONOV
10NLC TD ŽIŽKOV B
2 : 0
(12 : 6)
2. 2. 2020, 13.00
NLC TD ŽIŽKOV C
11.
11NLC TD RONOV
2 : 0
(11 : 7)
9. 2. 2020, 11.00
NLC TD ŽIŽKOV B
11NLC TD MOST
0 : 2
(8 : 10)
16. 2. 2020, 11.00
NLC TD TRMICE B
11NLC TD ÚJEZDEČEK
0 : 2
(6 : 12)
16. 2. 2020, 11.00
NLC TD NOVÝ BOR
11NLC TD ŽIŽKOV C
2 : 0
(12 : 6)
16. 2. 2020, 13.00
NLC TD NÝŘANY
12.
12NLC TD TRMICE B
2 : 0
(10 : 8)
1. 3. 2020, 11.00
NLC TD NOVÝ BOR
12NLC TD MOST
2 : 0
(12 : 6)
1. 3. 2020, 11.00
NLC TD ŽIŽKOV C
12NLC TD NÝŘANY
0 : 2
(8 : 10)
1. 3. 2020, 11.00
NLC TD RONOV
12NLC TD ŽIŽKOV B
2 : 0
(10 : 8)
1. 3. 2020, 13.00
NLC TD ÚJEZDEČEK
13.
13NLC TD NOVÝ BOR
0 : 2
(8 : 10)
15. 3. 2020, 11.00
NLC TD ŽIŽKOV B
13NLC TD ŽIŽKOV C
0 : 2
(8 : 10)
15. 3. 2020, 13.00
NLC TD TRMICE B
13NLC TD RONOV
2 : 0
( : )
30. 5. 2020, 11.00

NLC TD MOST - Omluvené odstoupení od zápasu
NLC TD MOST
13NLC TD ÚJEZDEČEK
0 : 2
( : )
30. 5. 2020, 11.00

NLC TD ÚJEZDEČEK - Omluvené odstoupení od zápasu
NLC TD NÝŘANY
14.
14NLC TD TRMICE B
2 : 0
(12 : 6)
31. 5. 2020, 10.00
NLC TD ŽIŽKOV B
14NLC TD MOST
2 : 0
( : )
31. 5. 2020, 11.00

NLC TD ÚJEZDEČEK - Omluvené odstoupení od zápasu
NLC TD ÚJEZDEČEK
14NLC TD ŽIŽKOV C
0 : 2
(6 : 12)
31. 5. 2020, 13.00
NLC TD RONOV
14NLC TD NÝŘANY
2 : 0
(14 : 4)
13. 6. 2020, 11.00
NLC TD NOVÝ BOR