JM TD 1.třídaMalý stůl | Družstvo [3] | Volná hra, Kádr 52/2, Jednoband, Kádr 52/1

1.
1Ponětovice A
2 : 0
(16 : 2)
28. 9. 2019, 10.00
D. Dunajovice
1AKK Brno A
2 : 0
(12 : 6)
28. 9. 2019, 10.00
Ponětovice B
1Hodonín B
2 : 0
(14 : 4)
28. 9. 2019, 10.00
Slatina A
1Rajhrad A
2 : 0
(14 : 4)
28. 9. 2019, 10.00
Pohořelice
2.
2Ponětovice B
2 : 0
(14 : 4)
12. 10. 2019, 10.00
D. Dunajovice
2AKK Brno A
2 : 0
(14 : 4)
12. 10. 2019, 10.00
Ponětovice A
2Slatina A
0 : 2
(4 : 14)
12. 10. 2019, 10.00
Pohořelice
2Rajhrad A
2 : 0
(14 : 4)
13. 10. 2019, 10.00
Hodonín B
3.
3Ponětovice A
2 : 0
(10 : 8)
26. 10. 2019, 10.00
Pohořelice
3AKK Brno A
2 : 0
(14 : 4)
26. 10. 2019, 10.00
Slatina A
3Rajhrad A
2 : 0
(10 : 8)
26. 10. 2019, 10.00
D. Dunajovice
3Hodonín B
0 : 2
(8 : 10)
27. 10. 2019, 10.00
Ponětovice B
4.
4Ponětovice B
0 : 2
(2 : 16)
9. 11. 2019, 10.00
Pohořelice
4Rajhrad A
2 : 0
(14 : 4)
9. 11. 2019, 10.00
AKK Brno A
4D. Dunajovice
1 : 1
(9 : 9)
9. 11. 2019, 10.00
Slatina A
4Hodonín B
0 : 2
(6 : 12)
10. 11. 2019, 10.00
Ponětovice A
5.
5Ponětovice A
0 : 2
(4 : 14)
9. 11. 2019, 14.00
Ponětovice B
5Pohořelice
2 : 0
(10 : 8)
23. 11. 2019, 10.00
Hodonín B
5AKK Brno A
2 : 0
(11 : 7)
23. 11. 2019, 10.00
D. Dunajovice
5Slatina A
0 : 2
(4 : 14)
23. 11. 2019, 10.00
Rajhrad A
6.
6Hodonín B
2 : 0
(12 : 6)
7. 12. 2019, 10.00
D. Dunajovice
6AKK Brno A
1 : 1
(9 : 9)
7. 12. 2019, 10.00
Pohořelice
6Slatina A
0 : 2
(2 : 16)
7. 12. 2019, 10.00
Ponětovice A
6Rajhrad A
2 : 0
(14 : 4)
8. 12. 2019, 10.00
Ponětovice B
7.
7D. Dunajovice
0 : 2
(2 : 16)
14. 12. 2019, 10.00
Hodonín B
7Ponětovice A
2 : 0
(16 : 2)
14. 12. 2019, 10.00
Slatina A
7Pohořelice
0 : 2
(7 : 11)
14. 12. 2019, 10.00
AKK Brno A
7Ponětovice B
0 : 2
(8 : 10)
15. 12. 2019, 10.00
Rajhrad A
8.
8Ponětovice B
2 : 0
(11 : 7)
4. 1. 2020, 10.00
AKK Brno A
8D. Dunajovice
0 : 2
(2 : 16)
4. 1. 2020, 10.00
Ponětovice A
8Pohořelice
0 : 2
(8 : 10)
4. 1. 2020, 10.00
Rajhrad A
8Slatina A
0 : 2
(6 : 12)
4. 1. 2020, 14.00
Hodonín B
9.
9Hodonín B
2 : 0
(11 : 7)
18. 1. 2020, 10.00
Rajhrad A
9Ponětovice A
2 : 0
(14 : 4)
18. 1. 2020, 10.00
AKK Brno A
9Pohořelice
2 : 0
(15 : 3)
18. 1. 2020, 10.00
Slatina A
9D. Dunajovice
0 : 2
(4 : 14)
19. 1. 2020, 10.00
Ponětovice B
10.
10D. Dunajovice
0 : 2
(6 : 12)
25. 1. 2020, 10.00
Rajhrad A
10Pohořelice
2 : 0
(10 : 8)
25. 1. 2020, 10.00
Ponětovice A
10Slatina A
0 : 2
(4 : 14)
25. 1. 2020, 10.00
AKK Brno A
10Ponětovice B
2 : 0
(18 : 0)
26. 1. 2020, 10.00
Hodonín B
11.
11AKK Brno A
0 : 2
(4 : 14)
15. 2. 2020, 10.00
Rajhrad A
11Pohořelice
2 : 0
(12 : 6)
15. 2. 2020, 10.00
Ponětovice B
11Slatina A
2 : 0
(12 : 6)
15. 2. 2020, 10.00
D. Dunajovice
11Ponětovice A
2 : 0
(16 : 2)
16. 2. 2020, 10.00
Hodonín B
12.
12Hodonín B
2 : 0
(12 : 6)
29. 2. 2020, 10.00
Pohořelice
12Rajhrad A
2 : 0
(16 : 2)
29. 2. 2020, 10.00
Slatina A
12D. Dunajovice
2 : 0
(13 : 5)
29. 2. 2020, 10.00
AKK Brno A
12Ponětovice B
0 : 2
(7 : 11)
1. 3. 2020, 10.00
Ponětovice A
13.
13Ponětovice A
21. 3. 2020, 10.00

Zrušeno
Rajhrad A
13Pohořelice
21. 3. 2020, 10.00

Zrušeno
D. Dunajovice
13Hodonín B
22. 3. 2020, 10.00

Zrušeno
AKK Brno A
13Ponětovice B
22. 3. 2020, 10.00

Zrušeno
Slatina A
14.
14AKK Brno A
28. 3. 2020, 10.00

Zrušeno
Hodonín B
14Rajhrad A
28. 3. 2020, 10.00

Zrušeno
Ponětovice A
14D. Dunajovice
28. 3. 2020, 10.00

Zrušeno
Pohořelice
14Slatina A
28. 3. 2020, 10.00

Zrušeno
Ponětovice B