Šampioni

2019/2020Malý stůlVolná hra, Junioři


MČR JUNIORŮ VH MS
2019/2020Malý stůlKádr 52/1


7. MČR KÁDR 52/1 MS
2019/2020Malý stůlKádr 52/2


66. MČR KÁDR 52/2 MS
2019/2020Malý stůlTrojband, Junioři


MČR JUNIORŮ 3B MS
2019/2020Malý stůlKádr 52/1, Jednoband, Kádr 52/2, Volná hra
Družstvo [3]

MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
ELM TD BOHUMÍN
2019/2020Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

MČR 3B MS D3
Kladno MČR 3B D3
2019/2020Závodní stůlKádr 47/2


49. MČR KÁDR 47/2 ZS
2019/2020Závodní stůlJednoband


29. MČR JEDNOBAND ZS
2019/2020Závodní stůlTrojband
Družstvo [4]

ZS 3B EXTRALIGA
ECZ 3B BC VÍTKOV - SOKOL ŽIŽKOV
Leppens Eddy
Jaspers Dick
Nelin Dion
Boháč Martin
Bača Adam
Kozák Adam
2018/2019Malý stůlVolná hra, Junioři


MČR JUNIORŮ VH MS
2018/2019Malý stůlKádr 52/1


6. MČR KÁDR 52/1 MS
2018/2019Malý stůlKádr 52/2


65. MČR KÁDR 52/2 MS
2018/2019Malý stůlJednoband


26. MČR JEDNOBAND MS
2018/2019Malý stůlTrojband


29. MČR TROJBAND MS
2018/2019Malý stůlTrojband, Junioři


MČR JUNIORŮ 3B MS
2018/2019Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

MČR TROJBAND D3 MS
MS 3B D3 Kladno A
Aleš Jan
Kohout Štěpán
Váša Marek
2018/2019Malý stůlKádr 52/2, Jednoband, Trojband
Jednotlivec (víceboj)

2. MČR TROJBOJ MS
HEŘMAN ONDERKA
Onderka Heřman
2018/2019Závodní stůlKádr 47/2


48. MČR KÁDR 47/2 ZS
2018/2019Závodní stůlJednoband


28. MČR JEDNOBAND ZS
2018/2019Závodní stůlTrojband, Žena


2. MČR TROJBAND ZS ŽENY
2018/2019Závodní stůlTrojband


34. MČR TROJBAND ZS
2018/2019Závodní stůlTrojband


MČR TROJBAND D2 ZS
2018/2019Závodní stůlKádr 71/2


28. MČR KÁDR 71/2 ZS
2018/2019Závodní stůlTrojband
Družstvo [4]

ZS 3B EXTRALIGA
ECZ 3B PORUBA
Hájek Radovan
Popeňažník Lukáš
Gazdoš Ivo
Domanský Pavel
Boháč Martin
2017/2018Malý stůlKádr 52/1


5. MČR KÁDR 52/1 MS
2017/2018Malý stůlKádr 52/2


64. MČR KÁDR 52/2 MS
2017/2018Malý stůlJednoband


25. MČR JEDNOBAND MS
2017/2018Malý stůlTrojband


28. MČR TROJBAND MS
2017/2018Malý stůlKádr 52/2, Trojband, Jednoband
Jednotlivec (víceboj)

1. MČR TROJBOJ MS
PAVEL DOMANSKÝ
Domanský Pavel
2017/2018Závodní stůlKádr 47/2


47. MČR KÁDR 47/2 ZS
2017/2018Závodní stůlJednoband


27. MČR JEDNOBAND ZS
2017/2018Závodní stůlTrojband


33. MČR TROJBAND ZS
2017/2018Závodní stůlTrojband


MČR TROJBAND D2 ZS
2017/2018Závodní stůlTrojband, Žena


1. MČR TROJBAND ZS ŽENY
2017/2018Závodní stůlKádr 71/2


27. MČR KÁDR 71/2 ZS
2017/2018Závodní stůlTrojband
Družstvo [4]

ZS 3B EXTRALIGA
ECZ 3B KLADNO A
Novák Radek
Kohout Štěpán
Aleš Jan
Váša Marek
2016/2017Malý stůlKádr 52/1


MS MČR KÁDR 52/1
2016/2017Malý stůlKádr 52/2


MS MČR KÁDR 52/2
2016/2017Malý stůlJednoband


MS MČR JEDNOBAND
2016/2017Malý stůlTrojband


MS MČR TROJBAND
2016/2017Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
BOHUMÍN 3B MS
2016/2017Závodní stůlKádr 47/2


VS MČR KÁDR 47/2
2016/2017Závodní stůlJednoband


VS MČR JEDNOBAND
2016/2017Závodní stůlTrojband


VS MČR TROJBAND
2016/2017Závodní stůlKádr 71/2


VS MČR KÁDR 71/2
2016/2017Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

VS MČR TROJBAND D2
MČR D2 KLADNO A
Novák Radek
Kohout Štěpán
2016/2017Závodní stůlTrojband
Družstvo [4]

VS 3B EXTRALIGA D4
ECZ 3B D4 KLADNO A
Novák Radek
Kohout Štěpán
Aleš Jan
Purkyt Tomáš
2015/2016Malý stůlKádr 52/1


MS MČR Kádr 52/1
2015/2016Malý stůlKádr 52/2


MS MČR Kádr 52/2
2015/2016Malý stůlJednoband


MS MČR Jednoband
2015/2016Malý stůlTrojband


MS MČR Trojband - 3B
2015/2016Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
MČR HAVÍŘOV
2015/2016Závodní stůlVolná hra, Junioři


VS MČR juniorů ve volné hře
2015/2016Závodní stůlKádr 47/1


VS MČR Kádr 47/1
2015/2016Závodní stůlKádr 47/2


VS MČR Kádr 47/2
2015/2016Závodní stůlJednoband


VS MČR Jednoband
2015/2016Závodní stůlJednoband, Junioři


VS MČR juniorů v jednobandu
2015/2016Závodní stůlTrojband


VS MČR Trojband - jednotlivci
2015/2016Závodní stůlTrojband, Junioři


VS MČR juniorů v trojbandu
2015/2016Závodní stůlKádr 71/2


VS MČR Kádr 71/2
2015/2016Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
ECZ 3B HAVÍŘOV A
2015/2016Závodní stůlTrojband
Družstvo [4]

VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
KLADNO A
Novák Radek
Aleš Jan
Kohout Štěpán
Váša Marek
2014/2015Malý stůlVolná hra


MS MČR Volná hra
2014/2015Malý stůlKádr 52/1


MS MČR Kádr 52/1
2014/2015Malý stůlKádr 52/2


MS MČR Kádr 52/2
2014/2015Malý stůlJednoband


MS MČR Jednoband
2014/2015Malý stůlTrojband


MS MČR Trojband
2014/2015Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

Finále MČR 3B MS Družstva
MS 3B Team Havířov
2014/2015Závodní stůlVolná hra, Junioři


VS Junioři MČR | Kvalifikace ME Brandenburg
2014/2015Závodní stůlVolná hra


VS MČR Volná hra
2014/2015Závodní stůlKádr 47/1


VS MČR Kádr 47/1
2014/2015Závodní stůlKádr 47/2


VS MČR kádr 47/2
2014/2015Závodní stůlJednoband


VS MČR 1B
2014/2015Závodní stůlJednoband


VS Junioři 1B
2014/2015Závodní stůlTrojband


VS Junioři 3B
2014/2015Závodní stůlTrojband


VS MČR Trojband
2014/2015Závodní stůlKádr 71/2


VS MČR kádr 71/2
2014/2015Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
3B HAVÍŘOV A
2014/2015Závodní stůlTrojband
Družstvo [4]

3B Družstva - čtyrčlenná
Club Teams 3B KLADNO A
2013/2014Malý stůlVolná hra


MS MČR VH
2013/2014Malý stůlKádr 52/1


MS MČR Kádr 52/1
2013/2014Malý stůlKádr 52/2


MS MČR Kádr 52/2
2013/2014Malý stůlJednoband


MS MČR 1B
2013/2014Malý stůlJednoband, Junioři


MS MČR 1B - Junioři
2013/2014Malý stůlTrojband


MS MČR 3B
2013/2014Malý stůlTrojband, Junioři


MS MČR 3B - Junioři
2013/2014Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

MS MČR 3B - družstva
MČR 3B Kladno A
2013/2014Závodní stůlVolná hra


VS MČR VH
2013/2014Závodní stůlKádr 47/1


VS MČR Kádr 47/1
2013/2014Závodní stůlKádr 47/2


VS MČR Kádr 47/2
2013/2014Závodní stůlJednoband


VS MČR 1B
2013/2014Závodní stůlJednoband, Junioři


VS MČR 1B - junioři
2013/2014Závodní stůlTrojband


VS MČR 3B - AKK Brno
2013/2014Závodní stůlTrojband, Junioři


VS MČR 3B - junioři
2013/2014Závodní stůlKádr 71/2


VS MČR Kádr 71/2
2013/2014Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
Club Teams 3B Havířov A
Bača Miroslav
2012/2013Malý stůlVolná hra


MS Mistrovství ČR - volná hra
2012/2013Malý stůlKádr 52/2


MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
2012/2013Malý stůlJednoband


MS Mistrovství ČR - jednoband
2012/2013Malý stůlJednoband, Junioři


MS MČR 1B junioři
2012/2013Malý stůlTrojband, Junioři


MS MČR 3B junioři
2012/2013Malý stůlTrojband


MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
2012/2013Malý stůlJednoband, Kádr 52/2, Volná hra
Družstvo [3]

MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
BC Bohumín
Ráček Milan
Gazdoš Ivo
Musil Jan
Andrejovský Miroslav
2012/2013Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
Team 3B Kladno B
2012/2013Závodní stůlVolná hra


VS Mistrovství ČR - volná hra
2012/2013Závodní stůlKádr 47/1


VS Mistrovství ČR - kádr 47/1
2012/2013Závodní stůlKádr 47/2


VS Mistrovství ČR - kádr 47/2
2012/2013Závodní stůlJednoband


VS Mistrovství ČR - jednoband
2012/2013Závodní stůlJednoband, Junioři


VS MČR 1B junioři
2012/2013Závodní stůlTrojband, Junioři


VS MČR 3B junioři
2012/2013Závodní stůlTrojband


VS Finále MČR 3B Brno
2012/2013Závodní stůlKádr 71/2


VS Mistrovství ČR - kádr 71/2
2011/2012Malý stůlVolná hra


Mistrovství ČR ve volné hře na malém stole
2011/2012Malý stůlKádr 52/2


Mistrovství České republiky v kádru 52/2
2011/2012Malý stůlJednoband


Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
2011/2012Malý stůlTrojband


Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
2011/2012Malý stůlJednoband, Kádr 52/2, Volná hra
Družstvo [3]

Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
BC Bohumín
Musil Jan
Majewski Václav
Andrejovský Miroslav
2011/2012Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
BC Ostrava 3B
Popeňažník Lukáš
Bielko Jan
Hájek Radovan
Skořupa Rostislav
Dvořáček Jan
2011/2012Závodní stůlVolná hra


Mistrovství České republiky ve volné hře
2011/2012Závodní stůlVolná hra, Kádr 47/2, Junioři


Mistrovství České republiky juniorů VH + kádr 47/2
2011/2012Závodní stůlKádr 47/2


Mistrovství České republiky v kádru 47/2
2011/2012Závodní stůlJednoband


Mistrovství ČR v jednobandu
2011/2012Závodní stůlTrojband, Junioři


Mistrovství České republiky juniorů v trojbandu
2011/2012Závodní stůlTrojband


Mistrovství České republiky v trojbandu
2011/2012Závodní stůlKádr 71/2


Mistrovství České republiky v kádru 71/2
2011/2012Závodní stůlTrojband
Družstvo [4]

Extraliga v trojbandu
Ekvita Kladno EL 3B A
Novák Radek
Kohout Štěpán
Vitouš Jan
Váša Marek
Aleš Jan
2010/2011Malý stůlVolná hra


Mistrovství České republiky ve volné hře na malém stole
2010/2011Malý stůlVolná hra, Kadeti


Mistrovství České republiky kadetů ve volné hře
2010/2011Malý stůlKádr 52/2


Mistrovství České republiky v kádru 52/2
2010/2011Malý stůlJednoband


Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
2010/2011Malý stůlTrojband


Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
2010/2011Malý stůlVolná hra, Kádr 52/2, Jednoband
Družstvo [3]

Play Off 1. ligy - MČR družstev TD-MS
SKP Ústí n/L
Březina Adam
Vedral Martin
Hroník Jaroslav
Brom Luboš
Šnajberk Václav
2010/2011Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
TJ Prostějov 3B A
Dostál Martin
Galíček Zdeněk
Kalabis Petr
Tunkr Martin
Nenál Jiří
2010/2011Závodní stůlVolná hra, Junioři


Mistrovství České republiky juniorů - volná hra
2010/2011Závodní stůlVolná hra


Mistrovství České republiky ve volné hře
2010/2011Závodní stůlKádr 47/2


Mistrovství České republiky na velkém stole v kádru 47/2
2010/2011Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


Mistrovství České republiky juniorů v kádru 47/2
2010/2011Závodní stůlJednoband


Mistrovství České republiky v jednobandu
2010/2011Závodní stůlTrojband


Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
2010/2011Závodní stůlKádr 71/2


Mistrovství České republiky v kádru 71/2
2010/2011Závodní stůlTrojband
Družstvo [4]

Extraliga v trojbandu
Presskan system Prostějov EL 3B
Dostál Martin
Galíček Zdeněk
Tunkr Martin
Nenál Jiří
Boháč Martin
Domanský Pavel
Filip Antonín
2009/2010Malý stůlVolná hra


56. Mistrovství České republiky ve volné hře na malém stole
2009/2010Malý stůlVolná hra, Junioři


MČR juniorů ve volné hře na malém stole
2009/2010Malý stůlVolná hra, Kadeti


Mistrovství České republiky kadetů
2009/2010Malý stůlKádr 52/2, Junioři


MČR juniorů v kádru 52/2 na malém stole
2009/2010Malý stůlKádr 52/2


Mistrovství ČR v kádru 52/2
2009/2010Malý stůlJednoband, Junioři


MČR juniorů v jednobandu
2009/2010Malý stůlJednoband


Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
2009/2010Malý stůlTrojband, Junioři


MČR juniorů v trojbandu
2009/2010Malý stůlTrojband


Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
2009/2010Malý stůlJednoband, Kádr 52/2, Volná hra
Družstvo [3]

Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
Ponětovice
Hošek Ondřej
Ráček Milan
Strejček Radomír
Tauterman Vlastislav ml.
2009/2010Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
BC Poruba 3B A
Šlechta Jan
Dvořáček Jan
Masár Stanislav
Hájek Radovan
2009/2010Závodní stůlVolná hra


MČR ve volné hře
2009/2010Závodní stůlVolná hra, Junioři


MČR Juniorů Volná Hra
2009/2010Závodní stůlKádr 47/1


Mistrovství České republiky v kádru 47/1
2009/2010Závodní stůlKádr 47/2


39. MČR v kádru 47/2
2009/2010Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


MČR Juniorů Kádr 47/2
2009/2010Závodní stůlJednoband


MČR v jednobandu
2009/2010Závodní stůlJednoband, Junioři


MČR juniorů v jednobandu
2009/2010Závodní stůlTrojband, Junioři


MČR juniorů v trojbandu
2009/2010Závodní stůlTrojband


Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
2009/2010Závodní stůlKádr 71/2


MČR v kádru 71/2
2009/2010Závodní stůlKádr 47/2, Jednoband, Kádr 71/2
Družstvo [3]

Extraliga družstev v technických disciplínách
SK Billard Centrum Praha EL TD
Truksa Otakar
2009/2010Závodní stůlTrojband
Družstvo [4]

Play Off Extraligy v trojbandu
BC Poruba EL 3B
Hájek Radovan
Popeňažník Lukáš
Šlechta Jan
Masár Stanislav
Dvořáček Jan
2008/2009Malý stůlVolná hra


MČR senioři - volná hra
2008/2009Malý stůlVolná hra, Kadeti


MČR Kadetů
2008/2009Malý stůlVolná hra, Junioři


Mistrovství ČR juniorů Volná hra
2008/2009Malý stůlKádr 52/2


MČR senioři - kádr 52/2
2008/2009Malý stůlKádr 52/2, Junioři


MČR Juniorů Kádr 52/2
2008/2009Malý stůlJednoband


MČR senioři - jednoband
2008/2009Malý stůlTrojband


MČR senioři - trojband
2008/2009Malý stůlJednoband, Kádr 52/2, Volná hra
Družstvo [3]

Finále MR - klasické disciplíny
Berentzen Ponětovice
Slavík Jiří
Ráček Milan
Tauterman Vlastislav ml.
Bláha Milan
Soušek Michal
2008/2009Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

Finále MR družstev - trojband
BC Havířov *
Křístek Martin
Kezsely Radim
Gazdoš Ivo
Kohout Štěpán
Stareček Vladimír
Stareček Pavel
Rybák Jiří
Bača Miroslav
2008/2009Závodní stůlVolná hra, Junioři


MČR Juniorů Volná Hra
2008/2009Závodní stůlVolná hra


MČR ve volné hře
2008/2009Závodní stůlKádr 47/1


Mistrovství ČR v kádru 47/1
2008/2009Závodní stůlKádr 47/2


MČR v kádru 47/2
2008/2009Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


MČR Juniorů Kádr 47/2
2008/2009Závodní stůlJednoband


MČR v jednobandu
2008/2009Závodní stůlTrojband, Junioři


MČR 3B Juniorů
2008/2009Závodní stůlTrojband


Finále MČR jednotlivců v trojbandu
2008/2009Závodní stůlKádr 71/2


MČR v kádru 71/2
2008/2009Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

MR 3B dvojic
BC Havířov A (dvojice)
Gazdoš Ivo
Kohout Štěpán
2008/2009Závodní stůlVolná hra, Kádr 47/1, Kádr 47/2, Jednoband, Kádr 71/2
Družstvo [3]

Extraliga družstev v technických disciplínách
Billard Centrum Praha EL TD
Faus Marek
Hambálek Vladimír
Truksa Otakar
Hovorka Štěpán
Boháč Martin
2008/2009Závodní stůlTrojband
Družstvo [4]

MČR družstev v trojbandu na velkém stole
BC Praha EL 3B A
Novák Radek
Magnussen Tommy Pallud.
Daněk Josef
Walach Ladislav
Faus Marek
Janata Jan
Boháč Martin
Lohse Michael
2007/2008Malý stůlVolná hra


MČR Volná hra
2007/2008Malý stůlVolná hra, Kadeti


MČR Volná hra, kadeti
2007/2008Malý stůlKádr 52/2


MČR Kádr 52/2
2007/2008Malý stůlJednoband


MČR Jednoband
2007/2008Malý stůlTrojband


MČR Trojband
2007/2008Malý stůlJednoband, Kádr 52/2, Volná hra
Družstvo [3]

Finále MR, klasické disciplíny
BC Ponětovice
Ráček Milan
Tauterman Vlastislav ml.
2007/2008Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

Finále MR, trojband
Kimex Havířov *
Bača Miroslav
Gazdoš Ivo
Rybák Jiří
Stareček Pavel
Stareček Vladimír
Kohout Štěpán
2007/2008Závodní stůlVolná hra


MČR - Volná hra
2007/2008Závodní stůlVolná hra, Junioři


MČR Juniorů ve volné hře - 8 hráčů
2007/2008Závodní stůlKádr 47/1


MČR - 47/1
2007/2008Závodní stůlKádr 47/2


MČR Kádr 47/2
2007/2008Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


MČR Juniorů v kádru 47/2 - 8 hráčů
2007/2008Závodní stůlJednoband


MČR - Jednoband
2007/2008Závodní stůlTrojband


MČR v trojbandu - finále
2007/2008Závodní stůlTrojband, Junioři


MČR juniorů v trojbandu
2007/2008Závodní stůlKádr 71/2


MČR Kádr 71/2
2007/2008Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

MČR dvojic v trojbandu
Kimex Havířov B (dvojice)
Kohout Štěpán
Gazdoš Ivo
2007/2008Závodní stůlVolná hra, Kádr 47/1, Kádr 47/2, Jednoband, Kádr 71/2
Družstvo [4]

Extraliga v technických disciplínách
BCF Brno EL TD A
Faus Marek
Kahofer Arnim
Böhm Pavel
Antoš Jan
2007/2008Závodní stůlTrojband
Družstvo [4]

Play Off Extraligy družstev v trojbandu
Kimex Havířov EL 3B
Stareček Pavel
Gazdoš Ivo
Stareček Vladimír
Bača Miroslav
Rybák Jiří
Kezsely Radim
Kohout Štěpán
2006/2007Malý stůlVolná hra, Kadeti


MČR Kadeti, VOLNÁ HRA
2006/2007Malý stůlKádr 52/2


MČR Senioři, KÁDR 52/2
2006/2007Malý stůlJednoband


MČR Senioři, JEDNOBAND
2006/2007Malý stůlTrojband


MČR Senioři, TROJBAND
2006/2007Malý stůlJednoband, Volná hra, Kádr 52/2
Družstvo [3]

MČR družstev - technické disciplíny
BC Ponětovice
Tauterman Vlastislav ml.
Ráček Milan
Slavík Jiří
2006/2007Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

MČR družstev TROJBAND
BC Poruba *A
Hájek Radovan
Kohout Štěpán
Šlechta Jan
Masár Stanislav
2006/2007Závodní stůlVolná hra


MČR - Volná hra
2006/2007Závodní stůlVolná hra, Junioři


junioři - Volná hra
2006/2007Závodní stůlKádr 47/1


MČR - 47/1
2006/2007Závodní stůlKádr 47/2


MČR - KÁDR 47/2
2006/2007Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


junioři - Kádr 47/2
2006/2007Závodní stůlJednoband


MČR - JEDNOBAND
2006/2007Závodní stůlTrojband


MČR v trojbandu
2006/2007Závodní stůlTrojband, Junioři


junioři - trojband
2006/2007Závodní stůlKádr 71/2


MČR - KÁDR 71/2
2006/2007Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

MR 3B dvojic
Kimex Havířov 3B dvojice
Bača Miroslav
Stareček Vladimír
2006/2007Závodní stůlVolná hra, Kádr 47/1, Kádr 47/2, Jednoband, Kádr 71/2
Družstvo [4]

Extraliga v technických disciplínách
BCF Brno TD VS
Faus Marek
Antoš Jan
Boháč Martin
Brychta Miloš
Peštál Petr
2006/2007Závodní stůlTrojband
Družstvo [4]

Extraliga v trojbandu
BC Poruba A 3B VS
Hájek Radovan
Kohout Štěpán
Šlechta Jan
Masár Stanislav
Dvořáček Jan
2005/2006Malý stůlVolná hra


Mistrovství ČR (SKK Ústí n/L)
2005/2006Malý stůlVolná hra, Kadeti


Mistrovství ČR - kadeti (TJ Náchod)
2005/2006Malý stůlKádr 52/2


Mistrovství ČR (Prostějov)
2005/2006Malý stůlJednoband


Mistrovství ČR (Trutnov)
2005/2006Malý stůlTrojband


Mistrovství ČR (Billard Brno)
2005/2006Malý stůlVolná hra, Kádr 52/2, Jednoband
Družstvo [3]

MR-F.1
KUL.PROSTĚJOV
Dostál Martin
Nenál Jiří
Galíček Zdeněk
2005/2006Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

MR/3B-F.1
BILLARD BRNO *B
Tauterman Vlastislav ml.
Boháč Martin
Filip Antonín
Hrdlička Lubomír
Majerčík Radko
Ryšavý Zdeněk
2005/2006Závodní stůlVolná hra, Junioři


Mistrovství ČR juniorů (Billard Brno)
2005/2006Závodní stůlVolná hra


Mistrovství ČR (BCF Brno)
2005/2006Závodní stůlKádr 47/1


Mistrovství ČR (Billard Plzeň)
2005/2006Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


Mistrovství ČR juniorů (Billard Brno)
2005/2006Závodní stůlKádr 47/2


Mistrovství ČR (Billard Plzeň)
2005/2006Závodní stůlJednoband


Mistrovství ČR (Billard Brno)
2005/2006Závodní stůlTrojband, Junioři


Mistrovství ČR juniorů (BC Poruba)
2005/2006Závodní stůlTrojband


Mistrovství ČR (SK BC Praha)
2005/2006Závodní stůlKádr 71/2


Mistrovství ČR (Billard Brno)
2005/2006Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

3B-liga
BC PORUBA A
Šlechta Jan
Líška Antonín st.
Hájek Radovan
Kohout Štěpán
2004/2005Malý stůlVolná hra


Mistrovství republiky (BC PORUBA)
2004/2005Malý stůlVolná hra, Kadeti


MR kadetů (ŽAROŠICE)
2004/2005Malý stůlKádr 52/2


Mistrovství republiky (ÚJEZDEČEK)
2004/2005Malý stůlJednoband


Mistrovství republiky (PONĚTOVICE)
2004/2005Malý stůlTrojband


Mistrovství republiky (BILLARD BRNO)
2004/2005Malý stůlVolná hra, Kádr 52/2, Jednoband
Družstvo [3]

MR-F.1
BC PONĚTOVICE
Ziogas Janis
Both Michael
Strejček Radomír
Ráček Milan
2004/2005Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

MR/3B-F.1
KIMEX HAVÍŘOV *
Gazdoš Ivo
Bača Miroslav
Stareček Pavel
Stareček Vladimír
2004/2005Závodní stůlVolná hra, Junioři


Mistrovství rep. juniorů (Herna BC Olomouc)
2004/2005Závodní stůlVolná hra


Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
2004/2005Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


Mistrovství rep. juniorů (Herna BC Olomouc)
2004/2005Závodní stůlKádr 47/2


Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
2004/2005Závodní stůlJednoband


Mistrovství republiky (Herna BC Faus)
2004/2005Závodní stůlTrojband, Junioři


Mistrovství rep. juniorů (Herna BC Olomouc)
2004/2005Závodní stůlTrojband


Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
2004/2005Závodní stůlKádr 71/2


Mistrovství republiky (Herna BC Faus)
2004/2005Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

FINÁLE
BC PORUBA A
Kohout Štěpán
Šlechta Jan
Masár Stanislav
2003/2004Malý stůlVolná hra


Mistrovství republiky (Olomouc)
2003/2004Malý stůlVolná hra, Kadeti


Mistrovství rep. Kadetů (Žarošice)
2003/2004Malý stůlKádr 52/2


Mistrovství republiky (Poruba)
2003/2004Malý stůlJednoband


Mistrovství republiky (Prostějov)
2003/2004Malý stůlTrojband


Mistrovství republiky (Brno)
2003/2004Malý stůlVolná hra, Kádr 52/2, Jednoband
Družstvo [3]

MR-FINÁLE
BC PORUBA
Hájek Radovan
Salga Marek
Cebula Tomáš
2003/2004Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

MR/3B-FIN
BILLARD BRNO *A
Boháč Martin
Knap Josef
Malina Jiří
Filip Antonín
Tauterman Vlastislav ml.
2003/2004Závodní stůlVolná hra, Junioři


Mistrovství rep. juniorů (Herna BC Poruba)
2003/2004Závodní stůlVolná hra


Mistrovství republiky (Herna SK BC Praha)
2003/2004Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


Mistrovství rep. juniorů (Herna BC Poruba)
2003/2004Závodní stůlKádr 47/2


Mistrovství republiky (Herna SK BC Praha)
2003/2004Závodní stůlJednoband


Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
2003/2004Závodní stůlTrojband, Junioři


Mistrovství rep. juniorů (Herna BC Poruba)
2003/2004Závodní stůlTrojband


Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
2003/2004Závodní stůlKádr 71/2


Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
2003/2004Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

FINÁLE
BC PORUBA A
Kohout Štěpán
Hájek Radovan
2002/2003Malý stůlVolná hra


Mistrovství republiky (Ústí nad Labem)
2002/2003Malý stůlVolná hra, Kadeti


Mistrovství rep. Kadetů (BC Most)
2002/2003Malý stůlKádr 52/2


Mistrovství republiky (Kimex Havířov)
2002/2003Malý stůlJednoband


Mistrovství republiky (BC Olomouc)
2002/2003Malý stůlTrojband


Mistrovství republiky (Billard Brno)
2002/2003Malý stůlVolná hra, Kádr 52/2, Jednoband
Družstvo [3]

MR FIN/1
BC BOHUMÍN
Andrejovský Miroslav
Musil Jan
Hyšperský Jindř.
2002/2003Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

MR/3B-F/1
KIMEX HAVÍŘOV *
Gazdoš Ivo
Stareček Vladimír
Stareček Pavel
2002/2003Závodní stůlVolná hra, Junioři


Mistrovství rep. juniorů (Herna SSK Vítkovice)
2002/2003Závodní stůlVolná hra


Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
2002/2003Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


Mistrovství rep. juniorů (Herna SSK Vítkovice)
2002/2003Závodní stůlKádr 47/2


Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
2002/2003Závodní stůlJednoband


Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
2002/2003Závodní stůlTrojband, Junioři


Mistrovství rep. juniorů (Herna SSK Vítkovice)
2002/2003Závodní stůlTrojband


Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
2002/2003Závodní stůlKádr 71/2


Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
2002/2003Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

FINÁLE
EKVITA KLADNO A
Aleš Jan
Voštinka Tomáš
Tichý Miloslav
2001/2002Malý stůlVolná hra


Mistrovství republiky (BC MOST)
2001/2002Malý stůlVolná hra, Kadeti


Mistrovství rep.=Kadeti (SKP Ustí nad Labem)
2001/2002Malý stůlKádr 52/2


Mistrovství republiky (SKP Ustí nad Labem)
2001/2002Malý stůlJednoband


Mistrovství republiky (Billard Brno)
2001/2002Malý stůlTrojband


Mistrovství republiky (KK STRAHOV)
2001/2002Malý stůlVolná hra, Kádr 52/2, Jednoband
Družstvo [3]

FINÁLE MR
SOKOL ŽIŽKOV A
Engel Rudolf
Truksa Otakar
Špulák Jaromír
2001/2002Malý stůlTrojband
Družstvo [3]

MR/3B-FIN
SSK VÍTKOVICE *
Hájek Radovan
Šlechta Jan
Redl Jiří
Masár Stanislav
2001/2002Závodní stůlVolná hra, Junioři


Mistrovství rep. jun. (Herna Billardu Brno)
2001/2002Závodní stůlVolná hra


Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
2001/2002Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


Mistrovství rep. jun. (Herna Billardu Brno)
2001/2002Závodní stůlKádr 47/2


Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
2001/2002Závodní stůlJednoband


Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
2001/2002Závodní stůlTrojband, Junioři


Mistrovství rep. jun. (Herna BC Praha)
2001/2002Závodní stůlTrojband


Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
2001/2002Závodní stůlKádr 71/2


Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
2001/2002Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

FINÁLE
KIMEX HAVÍŘOV A
Gazdoš Ivo
Stareček Vladimír
2000/2001Malý stůlVolná hra


Mistrovství ČR seniorů (SKP Sever Ústí n/L.)
2000/2001Malý stůlVolná hra, Kadeti


Mistrovství ČR kadetů (SSK Vítkovice)
2000/2001Malý stůlKádr 52/2


Mistrovství ČR seniorů (SK BC Praha)
2000/2001Malý stůlJednoband


Mistrovství ČR seniorů (Kimex Havířov)
2000/2001Malý stůlTrojband


Mistrovství ČR - seniorů (Billard Brno)
2000/2001Malý stůlVolná hra, Kádr 52/2, Jednoband, Trojband
Družstvo [3]

FINÁLE MR
KIMEX HAVÍŘOV
Rybák Jiří
Čaněcký Patrik
Gazdoš Ivo
Stareček Pavel
Stareček Vladimír
1999/2000Malý stůlVolná hra, Kadeti


Mistrovství ČR kadetů (SK BC Praha)
1999/2000Malý stůlVolná hra


Mistrovství ČR seniorů (Kulečník Prostějov)
1999/2000Malý stůlVolná hra, Junioři


Mistrovství ČR juniorů (SKP Ústí n.L.)
1999/2000Malý stůlKádr 52/2, Junioři


Mistrovství ČR juniorů (Bižu Jablonec n/N)
1999/2000Malý stůlKádr 52/2


Mistrovství ČR seniorů (BC BOHUMÍN)
1999/2000Malý stůlJednoband


Mistrovství ČR seniorů (Tesla Pardubice)
1999/2000Malý stůlTrojband


Mistrovství ČR seniorů (HRADEC KRÁLOVÉ)
1999/2000Malý stůlVolná hra, Kádr 52/2, Jednoband, Trojband
Družstvo [3]

FINÁLE MR
BC BOHUMÍN
Andrejovský Miroslav
Hyšperský Jindř.
1999/2000Závodní stůlVolná hra, Junioři


MR juniorů (JABLONEC N.N.)
1999/2000Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


MR juniorů (JABLONEC N.N.)
1999/2000Závodní stůlTrojband


Mistrovství ČR (SK BC PRAHA)
1999/2000Závodní stůlTrojband, Junioři


MR juniorů (JABLONEC N.N.)
1999/2000Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

FINÁLE
EKVITA KLADNO B
Voštinka Tomáš
Aleš Jan
1998/1999Malý stůlVolná hra, Kadeti


MR kadetů (CHEB)
1998/1999Malý stůlVolná hra


MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (SK PŘEROV)
1998/1999Malý stůlVolná hra, Junioři


MR juniorů (ÚSTÍ n.L.)
1998/1999Malý stůlKádr 52/2


MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (BIŽUTERIE JABLONEC n.N.)
1998/1999Malý stůlKádr 52/2, Junioři


MR juniorů (ZNOJMO)
1998/1999Malý stůlJednoband


MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (SSK VÍTKOVICE)
1998/1999Malý stůlTrojband


MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (TESLA PARDUBICE)
1998/1999Malý stůlVolná hra, Kádr 52/2, Jednoband, Trojband
Družstvo [3]

FINÁLE MR
KIMEX HAVÍŘOV
Stareček Vladimír
Gazdoš Ivo
1998/1999Závodní stůlVolná hra, Junioři


Mistrovství ČR juniorů (BILLARD BRNO)
1998/1999Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


Mistrovství ČR juniorů (BILLARD BRNO)
1998/1999Závodní stůlTrojband


MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (BC MOST)
1998/1999Závodní stůlTrojband, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (BC MOST)
1998/1999Závodní stůlVolná hra, Kádr 47/2, Jednoband, Trojband, Kádr 71/2
Družstvo [2]

FINÁLE MR
BILLARD BRNO A
Filip Antonín
Zoufalý Radek
1998/1999Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

DVOJICE F1
BC ŘIPSKÁ PRAHA
Kohout Štěpán
Vitouš Jan
1997/1998Malý stůlVolná hra, Kadeti


MISTROVSTVÍ ČR KADETŮ (DIOSS NÝŘANY)
1997/1998Malý stůlVolná hra


MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (TESLA PARDUBICE)
1997/1998Malý stůlVolná hra, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (TJ NÁCHOD)
1997/1998Malý stůlKádr 52/2


MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (BC KIMEX HAVÍŘOV)
1997/1998Malý stůlKádr 52/2, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (SDK ZNOJMO)
1997/1998Malý stůlJednoband


MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (KULEČNÍK PROSTĚJOV)
1997/1998Malý stůlTrojband


MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (BC OLOMOUC)
1997/1998Malý stůlVolná hra, Kádr 52/2, Jednoband, Trojband
Družstvo [3]

FINÁLE MR
SK BC PRAHA
Hambálek Vladimír
Smaha Stanislav
Walach Ladislav
1997/1998Závodní stůlVolná hra, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (SK BC PRAHA)
1997/1998Závodní stůlKádr 47/1


MISTROVSTVÍ ČR (BILLARD BRNO)
1997/1998Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (SK BC PRAHA)
1997/1998Závodní stůlVolná hra, Kádr 47/1, Kádr 47/2, Jednoband, Trojband, Kádr 71/2
Družstvo [2]

FINÁLE MR1
SK BC PRAHA
Hambálek Vladimír
Smaha Stanislav
Walach Ladislav
1997/1998Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

DVOUČLENNÁ
BC EKVITA KLADNO
Voštinka Tomáš
Slováček Martin
1996/1997Malý stůlVolná hra


Mistrovství ČR seniorů (PŘEROV)
1996/1997Malý stůlVolná hra, Kadeti


Mistrovství ČR kadetů (NÁCHOD)
1996/1997Malý stůlVolná hra, Junioři


Mistrovství ČR juniorů (BC MOST)
1996/1997Malý stůlKádr 52/2


Mistrovství ČR seniorů (TESLA PARDUBICE)
1996/1997Malý stůlKádr 52/2, Junioři


Mistrovství ČR juniorů (BOPO TŘEBÍČ)
1996/1997Malý stůlJednoband


Mistrovství ČR seniorů (SOKOL ŽIŽKOV)
1996/1997Malý stůlTrojband


Mistrovství ČR seniorů (BILLARD BRNO)
1996/1997Malý stůlTrojband, Junioři


Mistrovství ČR juniorů (TESLA PARDUBICE)
1996/1997Malý stůlVolná hra, Kádr 52/2, Jednoband, Trojband
Družstvo [3]

FINÁLE MR
SK BC PRAHA
Andrejovský Miroslav
Smaha Stanislav
1996/1997Závodní stůlVolná hra, Junioři


Mistrovství ČR juniorů (BILLARD PLZEŇ)
1996/1997Závodní stůlKádr 47/1


Mistrovství ČR - K47/1 (BILLARD PLZEŇ)
1996/1997Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


Mistrovství ČR juniorů (BILLARD PLZEŇ)
1996/1997Závodní stůlTrojband, Junioři


Mistrovství ČR juniorů (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
1996/1997Závodní stůlVolná hra, Kádr 47/1, Kádr 47/2, Jednoband, Trojband, Kádr 71/2
Družstvo [2]

FINÁLE MR
SK BC PRAHA
Andrejovský Miroslav
Smaha Stanislav
1996/1997Závodní stůlTrojband
Družstvo [2]

DVOJICE
GAZDOŠ-SLOVÁČEK
Slováček Martin
Gazdoš Ivo
1995/1996Malý stůlVolná hra


MISTROVSTVÍ ČR - senioři (TESLA PARDUBICE)
1995/1996Malý stůlVolná hra, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR - junioři (BOPO TŘEBÍČ)
1995/1996Malý stůlVolná hra, Kadeti


MISTROVSTVÍ ČR - kadeti (SKP SEVER ÚSTÍ N.L.)
1995/1996Malý stůlKádr 52/2


MISTROVSTVÍ ČR - senioři (SOKOL ŽIŽKOV)
1995/1996Malý stůlKádr 52/2, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR - junioři (BILLARD PLZEŇ)
1995/1996Malý stůlJednoband


MISTROVSTVÍ ČR - senioři (SK PŘEROV)
1995/1996Malý stůlTrojband


MISTROVSTVÍ ČR - senioři (BANÍK HAVÍŘOV)
1995/1996Malý stůlTrojband, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR - junioři (TŽ TŘINEC)
1995/1996Malý stůlVolná hra, Kádr 52/2, Jednoband, Trojband
Družstvo [3]

FINÁLE MR
SSK VÍTKOVICE
Andrejovský Miroslav
Gazdoš Ivo
1995/1996Závodní stůlVolná hra, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR - junioři (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
1995/1996Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR - junioři (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
1995/1996Závodní stůlTrojband, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR - junioři (BILLARD BRNO)
1995/1996Závodní stůlVolná hra, Kádr 47/2, Jednoband, Trojband, Kádr 71/2
Družstvo [2]

FINÁLE MR
BC OSTRAVA
Držík Jan
Onderka Heřman
1994/1995Malý stůlVolná hra


Mistrovství ČR - seniorů (SOKOL ŽIŽKOV)
1994/1995Malý stůlVolná hra, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR - juniorů (BC LITVÍNOV)
1994/1995Malý stůlVolná hra, Kadeti


MISTROVSTVÍ ČR - kadetů (SKP ÚSTÍ nad Labem)
1994/1995Malý stůlKádr 52/2


MISTROVSTVÍ ČR - seniorů (SK PŘEROV)
1994/1995Malý stůlKádr 52/2, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR - juniorů (BC LITVÍNOV)
1994/1995Malý stůlJednoband


MISTROVSTVÍ ČR - seniorů (TESLA PARDUBICE)
1994/1995Malý stůlTrojband, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR - juniorů (SSK VÍTKOVICE)
1994/1995Malý stůlTrojband


MISTROVSTVÍ ČR - seniorů (SSK VÍTKOVICE)
1994/1995Malý stůlVolná hra, Kádr 52/2, Jednoband, Trojband
Družstvo [3]

FINÁLE MR
SSK VÍTKOVICE
Procházka Zdeněk
1994/1995Závodní stůlVolná hra, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR juniorů (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
1994/1995Závodní stůlKádr 47/2, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR juniorů (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
1994/1995Závodní stůlTrojband, Junioři


MISTROVSTVÍ ČR - juniorů (SSK VÍTKOVICE)
1994/1995Závodní stůlVolná hra, Kádr 47/2, Jednoband, Trojband, Kádr 71/2
Družstvo [2]

FINÁLE MR
BANÍK MAR.HORY
Držík Jan
Bobek Jiří
1993/1994Malý stůlVolná hra, Kadeti


Mistrovství ČR kadetů (BC 92 Kroměříž)