Turnaje

ČMBSČeská republika (14)

  29. MČR KÁDR 71/2 ZS
6. 11. 2021, 10.00 – 7. 11. 2021, 15.00
BC LakoPlast spolek
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika
  50. MČR KÁDR 47/2 ZS
4. 12. 2021, 10.00 – 5. 12. 2021, 15.00
TJ Sokol Žižkov
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  2. MČR 5-PINS
5. 2. 2022, 10.00 – 6. 2. 2022, 16.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Závodní stůl | 5 pins | Česká republika
  30. MČR JEDNOBAND ZS
26. 2. 2022, 10.00 – 27. 2. 2022, 15.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  MS Mistrovství ČR - družstev 3B finále
9. 4. 2022, 10.00 – 10. 4. 2022, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika
  36. MČR TROJBAND ZS
15. 4. 2022, 10.00 – 17. 4. 2022, 16.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  3. MČR TROJBAND ZS ŽENY
23. 4. 2022, 10.00 – 23. 4. 2022, 18.00
TJ Sokol Žižkov
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
30. 4. 2022, 09.30 – 1. 5. 2022, 16.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Družstvo [3] | Kádr 52/2, Jednoband, Kádr 52/1 | Česká republika
  67. MČR KÁDR 52/2 MS
7. 5. 2022, 09.00 – 8. 5. 2022, 15.00
TJ NÝŘANY z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  27. MČR JEDNOBAND MS
14. 5. 2022, 10.00 – 15. 5. 2022, 15.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  3. MČR 3B SCOTCH DOUBLE
21. 5. 2022, 10.00 – 22. 5. 2022, 16.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | Družstvo [2] Doubles | Trojband | Česká republika
  8. MČR KÁDR 52/1 MS
28. 5. 2022, 10.00 – 29. 5. 2022, 15.00
TJ Náchod
Malý stůl | Kádr 52/1 | Česká republika
  30. MČR TROJBAND MS
4. 6. 2022, 10.00 – 5. 6. 2022, 15.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  3. MČR TROJBOJ MS
18. 6. 2022, 10.00 – 19. 6. 2022, 16.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Česká republika

ČMBSSeverní Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
24. 4. 2022, 10.00 – 24. 4. 2022, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
14. 5. 2022, 09.00 – 14. 5. 2022, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
21. 5. 2022, 10.00 – 21. 5. 2022, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
4. 6. 2022, 11.00 – 4. 6. 2022, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSStřední Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
24. 4. 2022, 10.00 – 24. 4. 2022, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
14. 5. 2022, 09.00 – 14. 5. 2022, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
21. 5. 2022, 10.00 – 21. 5. 2022, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
4. 6. 2022, 11.00 – 4. 6. 2022, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSVýchodní Čechy (13)

Přebor VČO 3B-ZS
23. 4. 2022, 09.00 – 23. 4. 2022, 20.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor VČO 3.třídy
24. 4. 2022, 10.00 – 24. 4. 2022, 18.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO 4.třídy
24. 4. 2022, 10.00 – 24. 4. 2022, 18.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO 2.třídy
30. 4. 2022, 10.00 – 30. 4. 2022, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 4.třídy
30. 4. 2022, 10.00 – 30. 4. 2022, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 3.třídy
30. 4. 2022, 10.00 – 30. 4. 2022, 18.00
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 3.třídy
7. 5. 2022, 10.00 – 7. 5. 2022, 18.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 1.třídy
7. 5. 2022, 10.00 – 7. 5. 2022, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 2.třídy
7. 5. 2022, 10.00 – 7. 5. 2022, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 4.třídy
7. 5. 2022, 10.00 – 7. 5. 2022, 18.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 3.třídy
14. 5. 2022, 10.00 – 14. 5. 2022, 18.00
TJ Starý Harcov Liberec
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor VČO 1.třídy
15. 5. 2022, 10.00 – 15. 5. 2022, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor VČO 2.třídy
15. 5. 2022, 10.00 – 15. 5. 2022, 18.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy

ČMBSZápadní Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
24. 4. 2022, 10.00 – 24. 4. 2022, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
14. 5. 2022, 09.00 – 14. 5. 2022, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
21. 5. 2022, 10.00 – 21. 5. 2022, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
4. 6. 2022, 11.00 – 4. 6. 2022, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSJižní Morava (7)

Oblastní přebor JMR ve VH
16. 4. 2022, 10.00 – 16. 4. 2022, 22.31
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor 2. a 3. třídy JMR ve VH
17. 4. 2022, 10.00 – 17. 4. 2022, 22.35
TJ Sokol Hodonín
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Oblastní přebor JMR v kádru 52/2
30. 4. 2022, 10.00 – 30. 4. 2022, 22.35
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Přebor 2. a 3. třídy v kádru 52/2
1. 5. 2022, 10.00 – 1. 5. 2022, 22.35
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Oblastní přebor v 1B
7. 5. 2022, 10.00 – 7. 5. 2022, 22.35
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
Oblastní přebor v 3B
14. 5. 2022, 10.00 – 15. 5. 2022, 22.35
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava
Přebor Morava K47/2
18. 6. 2022, 09.00 – 18. 6. 2022, 19.30
Vital Sports z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava, Severní Morava, Střední Morava

ČMBSSeverní Morava (3)

Přebor SM oblast K52/2
4. 6. 2022, 09.00 – 4. 6. 2022, 18.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava
Přebor Morava K47/2
18. 6. 2022, 09.00 – 18. 6. 2022, 19.30
Vital Sports z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava, Severní Morava, Střední Morava
Přebor SM oblast 1B
25. 6. 2022, 09.00 – 25. 6. 2022, 18.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Jednoband | Severní Morava

ČMBSStřední Morava (5)

STM Přebor Jednotlivci Jednoband Zlín
4. 12. 2021, 09.00 – 4. 12. 2021, 21.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava
STM Přebor Jednotlivci Volná Hra Přerov
16. 1. 2022, 09.00 – 16. 1. 2022, 21.00
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava
STM Přebor Jednotlivci Trojband Kroměříž
26. 2. 2022, 09.00 – 26. 2. 2022, 21.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Morava
STM Přebor Jednotlivci Kádr 52/2 Prostějov
19. 3. 2022, 09.00 – 19. 3. 2022, 21.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
Přebor Morava K47/2
18. 6. 2022, 09.00 – 18. 6. 2022, 19.30
Vital Sports z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava, Severní Morava, Střední Morava

KLADNOČeská republika (2)

Přátelský
17. 11. 2021, 13.00
Billiard club Kladno
Závodní stůl | 5 pins | Česká republika
5-pins Vánoční
18. 12. 2021, 10.00
Billiard club Kladno
Závodní stůl | 5 pins | Česká republika

STRAHOVČeská republika (7)

2. turnaj (ze zrušené sezony)
2. 9. 2021, 11.00 – 2. 9. 2021, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Čtyři koule | Česká republika
Turnaj borců ze Strahova a zbytku světa v trojbandu
23. 10. 2021, 11.00 – 23. 10. 2021, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Česká republika
Turnaj borců
13. 11. 2021, 11.20 – 13. 11. 2021, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Česká republika
Vánoční turnaj 2021
29. 12. 2021, 15.00 – 29. 12. 2021, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Česká republika
Strahovský trojbenďák
7. 5. 2022, 11.00 – 7. 5. 2022, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Česká republika
Strahovský čtyřkoulák
28. 5. 2022, 11.00 – 28. 5. 2022, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Čtyři koule | Česká republika
10. Gigaturnaj
9. 7. 2022, 11.00 – 9. 7. 2022, 22.00

 Přihlásit on-line: 14. 6. 2022, 00.00 – 9. 7. 2022, 11.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika

ŽIŽKOVČeská republika (4)

NAROZENINOVÝ SCOTCH DOUBLE TURNAJ #3
16. 11. 2021, 18.00 – 16. 11. 2021, 23.59
TJ Sokol Žižkov
Závodní stůl | Družstvo [2] Doubles | Trojband | Česká republika
Scotch double | kádr
3. 12. 2021, 21.00
TJ Sokol Žižkov
Závodní stůl | Družstvo [2] Doubles | Trojband | Česká republika
PŘEDSILVESTROVSKÝ SCOTCH DOUBLE TURNAJ #4
29. 12. 2021, 16.00 – 29. 12. 2021, 23.59
TJ Sokol Žižkov
Závodní stůl | Družstvo [2] Doubles | Trojband | Česká republika
PŘEDSILVESTROVSKÝ SCOTCH DOUBLE TURNAJ #4 #2
30. 12. 2021, 02.00
TJ Sokol Žižkov
Závodní stůl | Družstvo [2] Doubles | Trojband | Česká republika

PONĚTOVICEČeská republika (2)

5. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
23. 4. 2022, 10.00 – 24. 4. 2022, 15.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika
30 let Ponětovice
7. 5. 2022, 09.00 – 7. 5. 2022, 18.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika

ŘIPSKÁČeská republika (4)

Vánoční turnaj 2021
19. 12. 2021, 11.00 – 19. 12. 2021, 22.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika
Vánoční poturnaj
19. 12. 2021, 21.00
Řipská Billiard club
Malý stůl | Trojband | Česká republika
Došťouch sezóny 2021/2022
25. 6. 2022, 11.00 – 25. 6. 2022, 22.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika
Poturnaj
25. 6. 2022, 22.30
Řipská Billiard club
Malý stůl | Trojband | Česká republika

BOHUMÍNČeská republika (1)

TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
26. 11. 2021, 17.30 – 28. 11. 2021, 16.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Česká republika

HAVÍŘOVČeská republika (4)

Turnaj VS
6. 11. 2021, 14.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
Turnaj MS
6. 11. 2021, 14.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika
VÁNOČNÍ TURNAJ 2021 NA MS
18. 12. 2021, 09.00 – 18. 12. 2021, 21.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika
VÁNOČNÍ TURNAJ 2021 NA VS
18. 12. 2021, 09.00 – 18. 12. 2021, 21.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika

OSTRAVAČeská republika (2)

Bermudy Cup 2022
30. 7. 2022, 10.00 – 30. 7. 2022, 23.59

 Přihlásit on-line: 6. 7. 2022, 18.36 – 30. 7. 2022, 10.00
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
Bermudy Cup MS 2022
30. 7. 2022, 10.00 – 30. 7. 2022, 23.59

 Přihlásit on-line: 6. 7. 2022, 18.47 – 30. 7. 2022, 10.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika

OBLVýchodní Čechy (2)

Novoroční turnaj - 10. ročník
29. 12. 2021, 10.00 – 29. 12. 2021, 22.00
Resport
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
Memoriál kamarádů v jednobandu - 13. ročník
18. 6. 2022, 09.00 – 18. 6. 2022, 23.59
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy

UMBSvět (4)

VEGHEL World Cup 3-Cushion 2021
7. 11. 2021, 00.00
Závodní stůl | Trojband | Svět
Lausanne Billard Masters 2021
19. 11. 2021, 00.00
Závodní stůl | Trojband | Svět
SHARM EL SHEIKH World Cup 3-Cushion 2021
28. 11. 2021, 00.00
Závodní stůl | Trojband | Svět
73rd Worldchampionship 3-Cushion Individuals
7. 12. 2021, 00.00
Závodní stůl | Trojband | Svět

PETŘÍN PLZEŇZápadní Čechy (1)

Vánoční turnaj
26. 12. 2021, 10.00 – 26. 12. 2021, 23.59
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Západní Čechy

POHOŘELICEJižní Morava (1)

Předsilvestrovský turnaj v trojbandu - Pohořelice 2021
30. 12. 2021, 10.00 – 30. 12. 2021, 18.00
TJ Billiard Sokol Pohořelice
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava