Turnaje
ČMBSČeská republika (14)
30. MČR KÁDR 71/2 ZS 11. 11. 2022, 17.00 – 13. 11. 2022, 14.00 TJ Sokol Žižkov | Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika |
3. MČR 5-PINS 2. 12. 2022, 13.00 – 4. 12. 2022, 16.00 Billiard club Kladno | Závodní stůl | 5 pins | Česká republika |
31. MČR JEDNOBAND ZS 7. 1. 2023, 10.00 – 8. 1. 2023, 16.00 BC LakoPlast spolek | Závodní stůl | Jednoband | Česká republika |
51. MČR KÁDR 47/2 ZS 3. 2. 2023, 10.00 – 5. 2. 2023, 16.00 AKK Brno, z.s. | Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika |
4. MČR TROJBAND ZS ŽENY 12. 3. 2023, 10.00 – 12. 3. 2023, 18.00 Billiard club Kladno | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
MS Mistrovství ČR - družstev TD finále 8. 4. 2023, 10.00 – 9. 4. 2023, 15.00 Billiard club Bohumín z.s. | Malý stůl | Družstvo [3] | Volná hra, Kádr 52/2, Jednoband, Kádr 52/1 | Česká republika |
MS Mistrovství ČR - družstev 3B finále 15. 4. 2023, 11.00 – 16. 4. 2023, 15.00 SK Petřín Plzeň | Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika |
37. MČR TROJBAND ZS 21. 4. 2023, 10.00 – 23. 4. 2023, 16.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
68. MČR KÁDR 52/2 MS 6. 5. 2023, 10.00 – 7. 5. 2023, 16.00 AKK Brno, z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika |
9. MČR KÁDR 52/1 MS 13. 5. 2023, 10.00 – 14. 5. 2023, 16.00 Billiard club Bohumín z.s. | Malý stůl | Kádr 52/1 | Česká republika |
28. MČR JEDNOBAND MS 20. 5. 2023, 10.00 – 21. 5. 2023, 16.00 BC Hradec Králové, z.s. | Malý stůl | Jednoband | Česká republika |
31. MČR TROJBAND MS 26. 5. 2023, 16.00 – 28. 5. 2023, 16.00 BC LakoPlast spolek | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
MČR TROJBAND U25 3. 6. 2023, 11.00 – 3. 6. 2023, 20.00 Billiard club Kladno | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
4. MČR TROJBOJ MS 10. 6. 2023, 10.00 – 11. 6. 2023, 16.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Česká republika |
ČMBSSeverní Čechy (4)
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS 8. 4. 2023, 11.00 – 8. 4. 2023, 22.00 1. Karambol klub Chomutov | Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS 22. 4. 2023, 10.00 – 22. 4. 2023, 22.00 SK Petřín Plzeň | Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS 29. 4. 2023, 10.00 – 29. 4. 2023, 22.00 TJ NÝŘANY z.s. | Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS 6. 5. 2023, 09.00 – 6. 5. 2023, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
ČMBSStřední Čechy (4)
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS 8. 4. 2023, 11.00 – 8. 4. 2023, 22.00 1. Karambol klub Chomutov | Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS 22. 4. 2023, 10.00 – 22. 4. 2023, 22.00 SK Petřín Plzeň | Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS 29. 4. 2023, 10.00 – 29. 4. 2023, 22.00 TJ NÝŘANY z.s. | Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS 6. 5. 2023, 09.00 – 6. 5. 2023, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
ČMBSVýchodní Čechy (16)
Přebor VČO 4.třídy 15. 4. 2023, 09.00 – 15. 4. 2023, 18.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
Přebor VČO 1.třídy 15. 4. 2023, 09.00 – 15. 4. 2023, 20.00 BC Hradec Králové, z.s. | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
Přebor VČO 3.třídy 16. 4. 2023, 09.00 – 16. 4. 2023, 18.00 Biliárový klub Orlice 1996 z.s. | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
Přebor VČO 2.třídy 16. 4. 2023, 09.00 – 16. 4. 2023, 18.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
Přebor VČO 2.třídy 22. 4. 2023, 09.00 – 22. 4. 2023, 18.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
Přebor VČO 3.třídy 22. 4. 2023, 09.00 – 22. 4. 2023, 18.00 Biliárový klub Orlice 1996 z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
Přebor VČO 1.třídy 22. 4. 2023, 09.00 – 22. 4. 2023, 18.00 Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
Přebor VČO 4.třídy 23. 4. 2023, 09.00 – 23. 4. 2023, 18.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
Přebor VČO 4.třídy 29. 4. 2023, 09.00 – 29. 4. 2023, 18.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
Přebor VČO 1.třídy 29. 4. 2023, 09.00 – 29. 4. 2023, 18.00 TJ Starý Harcov Liberec | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
Přebor VČO 2.třídy 30. 4. 2023, 09.00 – 30. 4. 2023, 18.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
Přebor VČO 3.třídy 30. 4. 2023, 09.00 – 30. 4. 2023, 17.00 Biliárový klub Orlice 1996 z.s. | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
Přebor VČO 1.třídy 6. 5. 2023, 09.00 – 6. 5. 2023, 18.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Malý stůl | Trojband | Východní Čechy |
Přebor VČO 2.třídy 6. 5. 2023, 09.00 – 6. 5. 2023, 18.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Malý stůl | Trojband | Východní Čechy |
Přebor VČO 3.třídy 6. 5. 2023, 09.00 – 6. 5. 2023, 18.00 Biliárový klub Orlice 1996 z.s. | Malý stůl | Trojband | Východní Čechy |
Přebor OPEN VČO 13. 5. 2023, 09.00 – 13. 5. 2023, 20.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Malý stůl | Trojband | Východní Čechy |
ČMBSZápadní Čechy (4)
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS 8. 4. 2023, 11.00 – 8. 4. 2023, 22.00 1. Karambol klub Chomutov | Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS 22. 4. 2023, 10.00 – 22. 4. 2023, 22.00 SK Petřín Plzeň | Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS 29. 4. 2023, 10.00 – 29. 4. 2023, 22.00 TJ NÝŘANY z.s. | Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS 6. 5. 2023, 09.00 – 6. 5. 2023, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
ČMBSJižní Morava (4)
Přebor JMR volná hra 15. 4. 2023, 10.00 – 15. 4. 2023, 20.01 TJ Sokol Hodonín | Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava |
Přebor JMR v kádru 52/2 16. 4. 2023, 10.00 – 16. 4. 2023, 20.04 TJ Sokol Hodonín | Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava |
Přebor JMR v 1B 22. 4. 2023, 10.00 – 22. 4. 2023, 20.06 K.P.K. Vyškov | Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava |
Přebor JMR v 3B 20. 5. 2023, 10.00 – 21. 5. 2023, 20.06 K.P.K. Vyškov | Malý stůl | Trojband | Jižní Morava |
ČMBSSeverní Morava (1)
Oblastní přebor 1.tř. SM - K52/2 1. 7. 2023, 09.00 – 1. 7. 2023, 20.00 Billiard club Bohumín z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava |
ČMBSStřední Morava (4)
Přebor STM oblasti - Jednoband - Zlín 13. 11. 2022, 09.00 – 13. 11. 2022, 20.00 Kulečníkový klub Zlín z.s. | Malý stůl | Jednoband | Střední Morava |
Přebor STM oblasti - Kádr 52/2 - Přerov 29. 1. 2023, 09.00 – 29. 1. 2023, 20.00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava |
Přebor STM oblasti - Volná hra - Kroměříž 12. 2. 2023, 09.00 – 12. 2. 2023, 20.00 BC Kroměříž z.s. | Malý stůl | Volná hra | Střední Morava |
Přebor STM oblasti - Trojband - Prostějov 12. 3. 2023, 09.00 – 12. 3. 2023, 20.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Malý stůl | Trojband | Střední Morava |
KLADNOČeská republika (2)
Vánoční pindíci 17. 12. 2022, 12.00 Billiard club Kladno | Závodní stůl | 5 pins | Česká republika |
Předsilvestrovský pinďas 29. 12. 2022, 14.00 Billiard club Kladno | Závodní stůl | 5 pins | Česká republika |
STRAHOVČeská republika (3)
Vánoční turnaj 3B MS 2022 27. 12. 2022, 11.00 – 27. 12. 2022, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
Turnaj mistrů města Strahova 11. 2. 2023, 11.00 – 11. 2. 2023, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
11. Gigaturnaj 8. 7. 2023, 11.00 – 8. 7. 2023, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
ŽIŽKOVČeská republika (3)
PŘEDSILVESTROVSKÝ SCOTCH DOUBLE TURNAJ #5 29. 12. 2022, 16.00 – 29. 12. 2022, 23.59 TJ Sokol Žižkov | Závodní stůl | Družstvo [2] Doubles | Trojband | Česká republika |
Štolfa CUP 18. 4. 2023, 14.30 TJ Sokol Žižkov | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
test 17. 8. 2023, 14.47 TJ Sokol Žižkov | Malý stůl | Volná hra | Česká republika |
PONĚTOVICEČeská republika (2)
6. PONĚTOVICKÝ TROJBAND 29. 4. 2023, 10.00 – 30. 4. 2023, 16.00 Billard Club Ponětovice z.s. | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
2.ročník J.CH. 13. 5. 2023, 09.00 – 13. 5. 2023, 18.00 Billard Club Ponětovice z.s. | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
ŘIPSKÁČeská republika (4)
Vánoční turnaj 2022 18. 12. 2022, 11.00 – 18. 12. 2022, 22.00 | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
Vánoční poturnaj 18. 12. 2022, 20.00 | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
30. narozeniny / Došťouch sezóny 2022/2023 17. 6. 2023, 11.00 – 17. 6. 2023, 22.00 | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
30. narozeniny / Došťouch sezóny 2022/2023 17. 6. 2023, 11.30 | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
BOHUMÍNČeská republika (2)
TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA 2. 12. 2022, 17.30 – 4. 12. 2022, 16.00 Billiard club Bohumín z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Česká republika |
Silvestrovské kvarty 28. 12. 2022, 15.00 – 28. 12. 2022, 23.00 Billiard club Bohumín z.s. | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
HAVÍŘOVČeská republika (5)
Turnaj padesátka Radek a Patrik 22. 10. 2022, 13.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
VÁNOČNÍ TURNAJ 2022 17. 12. 2022, 09.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
VÁNOČNÍ TURNAJ 2022 ZS 3B 17. 12. 2022, 09.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
Turnaj Radim KEZSELY 60 4. 2. 2023, 13.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
Turnaj Radim KEZSELY 60 4. 2. 2023, 13.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
ÚSTECKÁ LIGASeverní Čechy (1)
1band vařený v HRNCI 8. 10. 2022, 09.00 – 8. 10. 2022, 23.00 Hrnec | Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy |
BRNOČeská republika (1)
EUROKEGEL 21. 7. 2023, 09.00 – 22. 7. 2023, 20.00 AKK Brno, z.s. | Malý stůl | Eurokegel | Česká republika |
OSTRAVAČeská republika (5)
Vánoční turnaj 3B 2022 27. 12. 2022, 11.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
Vánoční turnaj 3B MS 2022 27. 12. 2022, 11.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
60 let Koldera 17. 6. 2023, 10.00 – 17. 6. 2023, 23.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
60 let Gazdoše 17. 6. 2023, 10.00 – 17. 6. 2023, 23.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
Gazdoš vs Kolder 17. 6. 2023, 10.00 – 17. 6. 2023, 23.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Závodní stůl | 5 pins | Česká republika |
CEBEvropa (1)
BC Kladno 5 pins event 2023 23. 8. 2023, 09.00 – 27. 8. 2023, 17.00 Billiard club Kladno | Závodní stůl | 5 pins | Evropa |
RAJHRADČeská republika (1)
3B TURNAJ 17. 12. 2022, 10.00 Orel Bicra Rajhrad z.s. | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
OBLVýchodní Čechy (3)
Novoroční turnaj - 11. ročník 29. 12. 2022, 09.00 – 29. 12. 2022, 23.50 Resport | Malý stůl | Trojband | Východní Čechy |
Memoriál kamarádů - 14. ročník 24. 6. 2023, 09.00 Resport | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
Velká cena Českých Libchav 15. 7. 2023, 09.00 KU-LU-LU | Malý stůl | Trojband | Východní Čechy |
ZNOJMOJižní Morava (5)
Okresní přebor 17. 9. 2022, 10.01 – 17. 9. 2022, 23.59 Billiard Club Sokol Znojmo, z.s. | Malý stůl | Trojband | Jižní Morava |
Štěpánský turnaj 2022 26. 12. 2022, 10.01 – 26. 12. 2022, 23.00 Billiard Club Sokol Znojmo, z.s. | Malý stůl | Trojband | Jižní Morava |
Velikonoční turnaj 2023 9. 4. 2023, 10.30 – 8. 4. 2023, 18.30 Billiard Club Sokol Znojmo, z.s. | Malý stůl | Trojband | Jižní Morava |
Kvarty ZS 15. 4. 2023, 10.00 – 15. 4. 2023, 20.00 Billiard Club Sokol Znojmo, z.s. | Malý stůl | Trojband | Jižní Morava |
Majovy 29. 4. 2023, 13.30 Billiard Club Sokol Znojmo, z.s. | Malý stůl | Trojband | Jižní Morava |
UMBSvět (3)
ANKARA World Cup 3-Cushion 2022 21. 2. 2022, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
34th World Championship Nat. Teams 3-Cushion 10. 3. 2022, 00.00 | Závodní stůl | Družstvo [n] | Trojband | Svět |
LAS VEGAS World Cup 3-Cushion 2022 27. 3. 2022, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
PETŘÍN PLZEŇZápadní Čechy (1)
Velikonoční turnaj - memorial Miloše Říhánka 8. 4. 2023, 10.00 SK Petřín Plzeň | Malý stůl | Trojband | Západní Čechy |
VITALSeverní Morava (1)
Pokus 9. 11. 2022, 17.01 | Závodní stůl | Kádr 71/2 | Severní Morava |
JABLONECVýchodní Čechy (1)
JABLONEC OPEN 2022 27. 12. 2022, 09.00 – 27. 12. 2022, 21.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
NÁCHODVýchodní Čechy (1)
Vánoční turnaj v trojboji 26. 12. 2022, 09.00 – 26. 12. 2022, 22.00 TJ Náchod | Malý stůl | Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Východní Čechy |