Turnaje

ČMBSČeská republika (13)

  4. MČR 5-PINS
24. 11. 2023, 14.00 – 26. 11. 2023, 16.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | 5 pins | Česká republika
  32. MČR JEDNOBAND ZS
5. 1. 2024, 13.00 – 7. 1. 2024, 14.00
TJ Sokol Žižkov
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  31. MČR KÁDR 71/2 ZS
2. 2. 2024, 16.00 – 4. 2. 2024, 14.00
BC LakoPlast spolek
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika
  52. MČR KÁDR 47/2 ZS
16. 2. 2024, 12.00 – 18. 2. 2024, 14.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  5. MČR TROJBAND ZS ŽENY
9. 3. 2024, 10.00 – 9. 3. 2024, 18.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
6. 4. 2024, 10.00 – 7. 4. 2024, 15.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Družstvo [3] | Volná hra, Kádr 52/2, Jednoband, Kádr 52/1 | Česká republika
  38. MČR TROJBAND ZS
12. 4. 2024, 11.00 – 14. 4. 2024, 15.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  69. MČR KÁDR 52/2 MS
27. 4. 2024, 10.00 – 28. 4. 2024, 16.00
TJ Sokol Plzeň
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  MS Mistrovství ČR - družstev 3B finále
4. 5. 2024, 10.00 – 5. 5. 2024, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika
  10. MČR KÁDR 52/1 MS
11. 5. 2024, 10.00 – 12. 5. 2024, 16.00
TJ Lokomotiva Trutnov

 Přihlásit on-line: 1. 9. 2023, 00.00 – 28. 4. 2024, 20.00
Malý stůl | Kádr 52/1 | Česká republika
  29. MČR JEDNOBAND MS
18. 5. 2024, 10.00 – 19. 5. 2024, 16.00
Billiard Club Ostrava, z.s.

 Přihlásit on-line: 1. 9. 2023, 00.00 – 5. 5. 2024, 20.00
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  32. MČR TROJBAND MS
25. 5. 2024, 10.00 – 26. 5. 2024, 16.00
TJ Sokol Žižkov

 Přihlásit on-line: 1. 9. 2023, 00.00 – 12. 5. 2024, 20.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  5. MČR TROJBOJ MS
8. 6. 2024, 10.00 – 9. 6. 2024, 16.00
Billiard club Bohumín z.s.

 Přihlásit on-line: 1. 9. 2023, 00.00 – 26. 5. 2024, 20.00
Malý stůl | Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Česká republika

ČMBSSeverní Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
4. 5. 2024, 10.00 – 4. 5. 2024, 22.00
TJ Sokol Žižkov

 Přihlásit on-line: 18. 3. 2024, 20.37 – 27. 4. 2024, 23.59
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
11. 5. 2024, 10.00 – 11. 5. 2024, 22.00
BC LakoPlast spolek

 Přihlásit on-line: 17. 3. 2024, 19.31 – 4. 5. 2024, 23.59
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
12. 5. 2024, 10.00 – 12. 5. 2024, 22.00
1. Karambol klub Chomutov

 Přihlásit on-line: 17. 3. 2024, 19.43 – 5. 5. 2024, 23.59
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1. 6. 2024, 10.00 – 1. 6. 2024, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha

 Přihlásit on-line: 7. 4. 2024, 18.18 – 25. 5. 2024, 23.59
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSStřední Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
4. 5. 2024, 10.00 – 4. 5. 2024, 22.00
TJ Sokol Žižkov

 Přihlásit on-line: 18. 3. 2024, 20.37 – 27. 4. 2024, 23.59
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
11. 5. 2024, 10.00 – 11. 5. 2024, 22.00
BC LakoPlast spolek

 Přihlásit on-line: 17. 3. 2024, 19.31 – 4. 5. 2024, 23.59
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
12. 5. 2024, 10.00 – 12. 5. 2024, 22.00
1. Karambol klub Chomutov

 Přihlásit on-line: 17. 3. 2024, 19.43 – 5. 5. 2024, 23.59
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1. 6. 2024, 10.00 – 1. 6. 2024, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha

 Přihlásit on-line: 7. 4. 2024, 18.18 – 25. 5. 2024, 23.59
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSVýchodní Čechy (16)

Přebor VČO - 4.tř. VH
13. 4. 2024, 09.00 – 13. 4. 2024, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO - 1.tř. VH
14. 4. 2024, 09.00 – 14. 4. 2024, 20.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO - 2.tř. VH
14. 4. 2024, 09.00 – 14. 4. 2024, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem z.s.
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO - 3.tř. VH
14. 4. 2024, 09.00 – 14. 4. 2024, 18.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO - 2.tř. K52/2
20. 4. 2024, 09.00 – 20. 4. 2024, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO - 3.tř. K52/2
20. 4. 2024, 09.00 – 20. 4. 2024, 18.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO - 4.tř. K52/2
20. 4. 2024, 09.00 – 20. 4. 2024, 18.00
BC Hradec Králové, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO - 1.tř. K52/2
21. 4. 2024, 09.00 – 21. 4. 2024, 20.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO - 1.tř. 1B
27. 4. 2024, 09.00 – 27. 4. 2024, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov

 Přihlásit on-line: 14. 3. 2024, 07.59 – 23. 4. 2024, 20.00
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO - 2.tř. 1B
28. 4. 2024, 09.00 – 28. 4. 2024, 18.00
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí

 Přihlásit on-line: 14. 3. 2024, 08.03 – 23. 4. 2024, 20.00
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO - 3.tř. 1B
28. 4. 2024, 09.00 – 28. 4. 2024, 18.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.

 Přihlásit on-line: 14. 3. 2024, 08.09 – 23. 4. 2024, 20.00
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO - 4.tř. 1B
28. 4. 2024, 09.00 – 28. 4. 2024, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov

 Přihlásit on-line: 14. 3. 2024, 08.12 – 23. 4. 2024, 20.00
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO - 1.tř. 3B
4. 5. 2024, 09.00 – 4. 5. 2024, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem z.s.

 Přihlásit on-line: 14. 3. 2024, 08.32 – 30. 4. 2024, 20.00
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor VČO - 3.tř. 3B
4. 5. 2024, 09.00 – 4. 5. 2024, 18.00
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club

 Přihlásit on-line: 14. 3. 2024, 08.42 – 30. 4. 2024, 20.00
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor VČO - 2.tř. 3B
5. 5. 2024, 09.00 – 5. 5. 2024, 18.00
BC Hradec Králové, z.s.

 Přihlásit on-line: 14. 3. 2024, 08.27 – 30. 4. 2024, 20.00
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor VČO - OPEN 3B
25. 5. 2024, 09.00 – 25. 5. 2024, 20.00
BC Hradec Králové, z.s.

 Přihlásit on-line: 19. 3. 2024, 08.49 – 21. 5. 2024, 20.00
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy

ČMBSZápadní Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
4. 5. 2024, 10.00 – 4. 5. 2024, 22.00
TJ Sokol Žižkov

 Přihlásit on-line: 18. 3. 2024, 20.37 – 27. 4. 2024, 23.59
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
11. 5. 2024, 10.00 – 11. 5. 2024, 22.00
BC LakoPlast spolek

 Přihlásit on-line: 17. 3. 2024, 19.31 – 4. 5. 2024, 23.59
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
12. 5. 2024, 10.00 – 12. 5. 2024, 22.00
1. Karambol klub Chomutov

 Přihlásit on-line: 17. 3. 2024, 19.43 – 5. 5. 2024, 23.59
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1. 6. 2024, 10.00 – 1. 6. 2024, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha

 Přihlásit on-line: 7. 4. 2024, 18.18 – 25. 5. 2024, 23.59
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSJižní Morava (13)

Přebor Morava K47/2
24. 9. 2023, 09.00 – 24. 9. 2023, 19.30
Vital Sports z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava, Severní Morava, Střední Morava
1. JM turnaj v kádru 47/2
1. 10. 2023, 10.00 – 1. 10. 2023, 20.07
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava
1. JM turnaj v kádru 71/2
29. 10. 2023, 09.00 – 29. 10. 2023, 21.59
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Jižní Morava
1. JM turnaj v trojbandu na ZS
5. 11. 2023, 09.00 – 5. 11. 2023, 22.32
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Jižní Morava
1. JM turnaj v 1B na ZS
26. 11. 2023, 09.00 – 26. 11. 2023, 22.15
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Jednoband | Jižní Morava
2. JM turnaj v trojbandu na ZS
13. 1. 2024, 09.00 – 13. 1. 2024, 22.16
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Jižní Morava
2. turnaj v kádru 47/2
14. 1. 2024, 09.00 – 14. 1. 2024, 22.19
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava
Přebor JM ve volné hře
20. 4. 2024, 10.00 – 20. 4. 2024, 22.30
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
3. JM turnaj v trojbandu na ZS
27. 4. 2024, 09.00 – 27. 4. 2024, 23.21
AKK Brno, z.s.

 Přihlásit on-line: 2. 4. 2024, 09.22 – 23. 4. 2024, 23.22
Závodní stůl | Trojband | Jižní Morava
3. turnaj v kádru 47/2
28. 4. 2024, 09.00 – 28. 4. 2024, 20.19
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava
Přebor JM v jednobandu
4. 5. 2024, 10.00 – 4. 5. 2024, 21.32
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou

 Přihlásit on-line: 28. 3. 2024, 08.32 – 30. 4. 2024, 23.32
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
Přebor JM kádru 52/2
11. 5. 2024, 10.00 – 11. 5. 2024, 23.24
AKK Brno, z.s.

 Přihlásit on-line: 2. 4. 2024, 09.25 – 7. 5. 2024, 23.25
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Přebor JM v trojbandu
18. 5. 2024, 10.00 – 19. 5. 2024, 23.26
AKK Brno, z.s.

 Přihlásit on-line: 2. 4. 2024, 09.27 – 14. 5. 2024, 23.27
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava

ČMBSSeverní Morava (4)

Přebor Morava K47/2
24. 9. 2023, 09.00 – 24. 9. 2023, 19.30
Vital Sports z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava, Severní Morava, Střední Morava
Oblastní přebor K52/2 - 1. třída
13. 4. 2024, 09.00 – 13. 4. 2024, 20.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava
Přebor SM 1B - MS 1.tř.
4. 5. 2024, 09.00 – 4. 5. 2024, 20.00
Billiard Club Ostrava, z.s.

 Přihlásit on-line: 14. 3. 2024, 07.00 – 28. 4. 2024, 20.00
Malý stůl | Jednoband | Severní Morava
Přebor SM 3B MS jednotlivci
11. 5. 2024, 10.00 – 11. 5. 2024, 20.00
Billiard Club Havířov, z.s.

 Přihlásit on-line: 20. 3. 2024, 18.14 – 3. 5. 2024, 23.59
Malý stůl | Trojband | Severní Morava

ČMBSStřední Morava (5)

Přebor Morava K47/2
24. 9. 2023, 09.00 – 24. 9. 2023, 19.30
Vital Sports z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava, Severní Morava, Střední Morava
STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
2. 12. 2023, 09.00 – 2. 12. 2023, 22.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava
STM Oblast - Přebor jednotlivci kádr 52/2
27. 1. 2024, 09.00 – 27. 1. 2024, 22.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband
23. 3. 2024, 09.00 – 23. 3. 2024, 22.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Morava
STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
6. 4. 2024, 09.00 – 6. 4. 2024, 22.00
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava

KLADNOČeská republika (2)

Memoriál Štěpána Kohouta
23. 9. 2023, 12.00 – 23. 9. 2023, 23.00
Billiard club Kladno
Malý stůl | Trojband | Česká republika
Vánoční 5-pins 2023
16. 12. 2023, 11.00
Billiard club Kladno
Závodní stůl | 5 pins | Česká republika

STRAHOVČeská republika (2)

Turnaj neumětelů č.1
2. 12. 2023, 15.15 – 2. 12. 2023, 18.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Česká republika
Předsilvestrovský trojband
30. 12. 2023, 11.00 – 30. 12. 2023, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Česká republika

ŽIŽKOVČeská republika (1)

PŘEDSILVESTROVSKÝ SCOTCH DOUBLE TURNAJ #6
29. 12. 2023, 17.00 – 29. 12. 2023, 00.00
TJ Sokol Žižkov
Závodní stůl | Družstvo [2] Doubles | Trojband | Česká republika

PONĚTOVICEČeská republika (1)

3. ročník Memoriál Jiřího Chudáčka v trojbandu
13. 4. 2024, 09.30 – 13. 4. 2024, 20.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika

ŘIPSKÁČeská republika (1)

Vánoční turnaj BC Řipská 2023
17. 12. 2023, 11.00 – 17. 12. 2023, 22.00
Řipská Billiard club
Malý stůl | Trojband | Česká republika

BOHUMÍNČeská republika (2)

TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
8. 12. 2023, 17.30 – 10. 12. 2023, 15.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Česká republika
Santa-cup 2023 (klubový turnaj)
28. 12. 2023, 15.00 – 28. 12. 2023, 23.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika

HAVÍŘOVČeská republika (5)

test livestream
11. 9. 2023, 19.11
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
VÁNOČNÍ TURNAJ 2023 MS
9. 12. 2023, 09.00 – 9. 12. 2023, 23.34
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika
VÁNOČNÍ TURNAJ 2023 ZS
9. 12. 2023, 09.00 – 9. 12. 2023, 23.46
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
Turnaj MS 3B Jarina 50
9. 3. 2024, 13.00 – 9. 3. 2024, 23.59
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika
Turnaj VS 3B Jarina 50
9. 3. 2024, 13.00 – 9. 3. 2024, 12.59
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika

OSTRAVAČeská republika (3)

Vánoční 3B MS
29. 12. 2023, 09.00 – 29. 12. 2023, 23.59
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika
Vánoční 3B ZS
29. 12. 2023, 09.00 – 29. 12. 2023, 23.59
Billiard Club Ostrava, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
Vánoční turnaj 5-pins
29. 12. 2023, 14.00 – 29. 12. 2023, 23.59
Billiard Club Ostrava, z.s.
Závodní stůl | 5 pins | Česká republika

CEBEvropa (1)

CEB-LONGONI NEXT GEN Grand Prix 3-Cushion U21
24. 11. 2023, 10.00 – 26. 11. 2023, 16.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Evropa

OBLVýchodní Čechy (1)

Novoroční turnaj - 12. ročník
29. 12. 2023, 09.00 – 29. 12. 2023, 23.00
Resport
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy

ZNOJMOJižní Morava (3)

Zari
23. 9. 2023, 09.00 – 23. 9. 2023, 19.34
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava
Štěpánský turnaj 2023
26. 12. 2023, 09.00 – 24. 12. 2023, 09.00
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava
Okresní přebor
30. 3. 2024, 09.00
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava

PETŘÍN PLZEŇZápadní Čechy (3)

Satelitní turnaj PLZEŇ
2. 9. 2023, 10.00 – 2. 9. 2023, 17.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Trojband | Západní Čechy
Vánoční turnaj v trojboji
26. 12. 2023, 10.00 – 26. 12. 2023, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Volná hra, Jednoband, Trojband | Západní Čechy
2. Velikonoční turnaj - memoriál M. Říhánka
30. 3. 2024, 10.00 – 30. 3. 2024, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Trojband | Západní Čechy

JABLONECVýchodní Čechy (4)

5-pins MASTER DUO
18. 10. 2023, 15.00 – 18. 10. 2023, 20.50
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | Družstvo [2] Doubles | 5 pins | Východní Čechy
5-pins MASTER DUO č.2
1. 11. 2023, 15.00 – 1. 11. 2023, 20.16
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | 5 pins | Východní Čechy
5-pins MASTER 3
6. 12. 2023, 14.36 – 6. 12. 2023, 20.35
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | 5 pins | Východní Čechy
Jablonec Open 2023
17. 12. 2023, 09.00 – 17. 12. 2023, 21.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy

HODONÍNJižní Morava (17)

Vánoční turnaj 2023
29. 12. 2023, 09.30 – 29. 12. 2023, 17.00
TJ Sokol Hodonín
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Kalábek - Čajka kádr 71/2
24. 1. 2024, 14.54
TJ Sokol Hodonín
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Jižní Morava
Kalábek - Čajka kádr 47/2
5. 2. 2024, 12.12 – 5. 2. 2024, 12.12
TJ Sokol Hodonín
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava
Matyáš - Čajka kádr 47/2
6. 2. 2024, 18.00 – 6. 2. 2024, 21.00
TJ Sokol Hodonín
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava
Kalábek - Čajka kádr 47/2
8. 2. 2024, 17.30 – 8. 2. 2024, 20.00
TJ Sokol Hodonín
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava
Vašek - Čajka - kádr 47/2
9. 2. 2024, 16.15 – 9. 2. 2024, 19.15
TJ Sokol Hodonín
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava
Vašek - Čajka - kádr 47/2
11. 2. 2024, 16.40 – 11. 2. 2024, 19.40
TJ Sokol Hodonín
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava
Matyáš - Čajka kádr 47/2
14. 2. 2024, 18.10 – 14. 2. 2024, 21.10
TJ Sokol Hodonín
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava
Kalábek - Čajka kádr 47/2
19. 2. 2024, 15.20 – 19. 2. 2024, 17.20
TJ Sokol Hodonín
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava
Kalábek - Čajka kádr 71/2
13. 3. 2024, 14.30 – 13. 3. 2024, 18.15
TJ Sokol Hodonín
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Jižní Morava
Kalábek - Čajka kádr 71/2
14. 3. 2024, 14.09 – 14. 3. 2024, 14.09
TJ Sokol Hodonín
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Jižní Morava
Kalábek - Čajka kádr 47/2
24. 3. 2024, 10.00 – 24. 3. 2024, 13.00
TJ Sokol Hodonín
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava
Kalábek - Čajka kádr 47/2
24. 3. 2024, 10.00 – 24. 3. 2024, 13.00
TJ Sokol Hodonín
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava
Klubový turnaj kádr 52/2 2024
26. 3. 2024, 00.00 – 30. 6. 2024, 23.59
TJ Sokol Hodonín
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Kalábek - Čajka kádr 47/2
1. 4. 2024, 18.30 – 1. 4. 2024, 21.30
TJ Sokol Hodonín
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Jižní Morava
Vašek - Čajka kádr 52/2
11. 4. 2024, 16.20 – 11. 4. 2024, 16.20
TJ Sokol Hodonín
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Kalábek - Čajka 1B
22. 4. 2024, 14.30 – 22. 4. 2024, 17.30
TJ Sokol Hodonín
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava

HRADEC KRÁLOVÉVýchodní Čechy (1)

X-band
29. 12. 2023, 09.00 – 29. 12. 2023, 16.00
BC Hradec Králové, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy

SOKOL PLZEŃZápadní Čechy (1)

Štěpánský turnaj
26. 12. 2023, 14.00
TJ Sokol Plzeň
Malý stůl | Trojband | Západní Čechy