Tournaments
ČMBSCzech republic (10)
Finále MR, trojband 29. 3. 2008, 00.00 – 29. 3. 2008, 00.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Small table | Team [3] | 3-cushion | Czech republic |
Finále MR, klasické disciplíny 5. 4. 2008, 00.00 – 5. 4. 2008, 00.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Small table | Team [3] | Free game, Balkline 52/2, 1-cushion | Czech republic |
MČR Volná hra 12. 4. 2008, 00.00 – 12. 4. 2008, 00.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Small table | Free game | Czech republic |
MČR Trojband 19. 4. 2008, 00.00 – 19. 4. 2008, 00.00 TJ Sokol Otnice | Small table | 3-cushion | Czech republic |
MČR Kádr 52/2 26. 4. 2008, 00.00 – 26. 4. 2008, 00.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Small table | Balkline 52/2 | Czech republic |
MČR Jednoband 3. 5. 2008, 00.00 – 3. 5. 2008, 00.00 Billard Club Ponětovice z.s. | Small table | 1-cushion | Czech republic |
Play Off Extraligy družstev v trojbandu 9. 5. 2008, 00.00 – 9. 5. 2008, 00.00 SK Billard Centrum Praha, z.s. | Match table | Team [4] | 3-cushion | Czech republic |
MČR dvojic v trojbandu 24. 5. 2008, 00.00 – 24. 5. 2008, 00.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Match table | Team [2] | 3-cushion | Czech republic |
MČR Volná hra, kadeti 31. 5. 2008, 00.00 – 31. 5. 2008, 00.00 | Small table | Free game | Czech republic |
MČR juniorů v trojbandu 14. 6. 2008, 08.00 – 14. 6. 2008, 08.00 SK Kulečník Ústí nad Labem | Match table | 3-cushion | Czech republic |
ČMBSNorth Bohemia (3)
Oblastní přebor Kádr 52/2 10. 5. 2008, 00.00 – 10. 5. 2008, 00.00 BC LakoPlast spolek | Small table | Balkline 52/2 | North Bohemia |
Oblastní přebor trojband 24. 5. 2008, 00.00 – 24. 5. 2008, 00.00 TJ Billiard Club Most z.s. | Small table | 3-cushion | North Bohemia |
Oblastní přebor volná hra II.třída 7. 6. 2008, 00.00 – 7. 6. 2008, 00.00 TJ Start Újezdeček z.s. | Small table | Free game | North Bohemia |
ČMBSEastern Bohemia (6)
Přebor VČO - kádr 52/2 12. 4. 2008, 00.00 – 12. 4. 2008, 00.00 SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru | Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia |
Přebor VČO - 1B 13. 4. 2008, 00.00 – 13. 4. 2008, 00.00 TJ Sokol Hradec Králové | Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia |
Přebor 2. a 3.třídy - volná hra 20. 4. 2008, 00.00 – 20. 4. 2008, 00.00 TJ Sokol Hradec Králové | Small table | Free game | Eastern Bohemia |
Přebor 2. a 3.třídy - kádr 52/2 3. 5. 2008, 00.00 – 3. 5. 2008, 00.00 TJ Slovan Broumov SK Billiard Club | Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia |
Přebor 2. a 3.třídy - 1B 4. 5. 2008, 00.00 – 4. 5. 2008, 00.00 TJ Náchod | Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia |
Přebor VČO na VS - 3B 17. 5. 2008, 00.00 – 17. 5. 2008, 00.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Match table | 3-cushion | Eastern Bohemia |
ČMBSSouth Moravia (10)
I.třída Kádr 52/2 29. 3. 2008, 00.00 – 29. 3. 2008, 00.00 Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno | Small table | Balkline 52/2 | South Moravia |
I.třída Volná Hra 30. 3. 2008, 00.00 – 30. 3. 2008, 00.00 TJ Sokol Otnice | Small table | Free game | South Moravia |
II.třída Volná Hra 5. 4. 2008, 00.00 – 5. 4. 2008, 00.00 Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno | Small table | Free game | South Moravia |
III. IV.třída Volná Hra 5. 4. 2008, 00.00 – 5. 4. 2008, 00.00 Orel Bicra Rajhrad z.s. | Small table | Free game | South Moravia |
II. III. IV.třída Kádr 52/2 12. 4. 2008, 00.00 – 12. 4. 2008, 00.00 Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno | Small table | Balkline 52/2 | South Moravia |
Oblastní přebor Volná Hra 12. 4. 2008, 00.00 – 12. 4. 2008, 00.00 Orel Bicra Rajhrad z.s. | Small table | Free game | South Moravia |
Oblastní přebor Kádr 52/2 13. 4. 2008, 00.00 – 13. 4. 2008, 00.00 Orel Bicra Rajhrad z.s. | Small table | Balkline 52/2 | South Moravia |
Turnaj hráčů do GP 3,00 Volná Hra 26. 4. 2008, 00.00 – 26. 4. 2008, 00.00 Billiardový Klub Rosice z.s. | Small table | Free game | South Moravia |
Oblastní přebor Jednoband 10. 5. 2008, 00.00 – 10. 5. 2008, 00.00 TJ Sokol Otnice | Small table | 1-cushion | South Moravia |
Oblastní přebor Trojband 17. 5. 2008, 00.00 – 17. 5. 2008, 00.00 TJ Sokol Otnice | Small table | 3-cushion | South Moravia |
ČMBSNorth Moravia (2)
Přebor 1. a 2. třídy VH 26. 4. 2008, 00.00 – 26. 4. 2008, 00.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Small table | Free game | North Moravia |
Přebor 1. a 2. třídy K 17. 5. 2008, 00.00 – 17. 5. 2008, 00.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Small table | Balkline 52/2 | North Moravia |
ČMBSCentral Moravia (4)
Krajský přebor kádr 52/2 8. 12. 2007, 08.00 – 8. 12. 2007, 08.00 Kulečníkový klub Zlín z.s. | Small table | Balkline 52/2 | Central Moravia |
Krajský přebor volná hra 5. 1. 2008, 00.00 – 5. 1. 2008, 00.00 BC Kroměříž z.s. | Small table | Free game | Central Moravia |
Krajský přebor 3B 26. 1. 2008, 00.00 – 26. 1. 2008, 00.00 BILLARD CLUB Olomouc, z.s. | Small table | 3-cushion | Central Moravia |
Krajský přebor 1B 9. 2. 2008, 00.00 – 9. 2. 2008, 00.00 Billiard club Šumperk | Small table | 1-cushion | Central Moravia |
CEBEurope (7)
European Championship Ladies (Schiffweiler, GER) 7. 9. 2007, 00.00 | Match table | Free game | Europe |
European Championship Cadets (Menen, BEL) 2. 11. 2007, 00.00 | Match table | Free game | Europe |
European Championship (Domburg, NED) 26. 11. 2007, 00.00 | Match table | Balkline 71/2 | Europe |
European Championship Juniors (Brugge, BEL) 8. 2. 2008, 00.00 | Match table | 3-cushion | Europe |
European Championship (Athens, GRE) 5. 3. 2008, 00.00 | Match table | Balkline 47/2 | Europe |
European Championship (Carvin, FRA) 16. 4. 2008, 00.00 | Match table | 1-cushion | Europe |
European Championship (Florange, FRA) 5. 6. 2008, 00.00 | Match table | 3-cushion | Europe |
UMBWorld (9)
World Cup (Sluiskil, NED) 22. 1. 2007, 00.00 | Match table | 3-cushion | World |
World Championship (Alicante, ESP) 19. 4. 2007, 00.00 | Match table | 1-cushion | World |
World Cup (Corfu, GRE) 11. 6. 2007, 00.00 | Match table | 3-cushion | World |
World Cup (Porto, POR) 25. 6. 2007, 00.00 | Match table | 3-cushion | World |
World Cup (Hurghada, EGY) 27. 8. 2007, 00.00 | Match table | 3-cushion | World |
World Junior Championship (Los Alcazares, ESP) 13. 9. 2007, 00.00 | Match table | 3-cushion | World |
World Cup (Mexico, MEX) 15. 10. 2007, 00.00 | Match table | 3-cushion | World |
World Championship (Cuenca, ECU) 7. 11. 2007, 00.00 | Match table | 3-cushion | World |
World Cup (Séoul, KOR) 10. 12. 2007, 00.00 | Match table | 3-cushion | World |