User
New userChange password

Season players

1
  • TJ Starý Harcov Liberec
2
  • Kulečník Prostějov, z.s.
3
  • Billiard club Kladno
4
  • Billiard club Bohumín z.s.
5
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
6
  • TJ Sokol Plzeň
7
  • TJ Sokol Žižkov
8
  • TJ Sokol Žižkov
9
  • Billiard Club Havířov, z.s.
10
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
11
  • Vital Sports z.s.
12
  • BC LakoPlast spolek
  • Billiard club Kladno (Hosting club - 1st half MT 3-cushion)
  • Billiard club Kladno (Hosting club - 2nd half MT 3-cushion)
13
  • TJ Náchod
14
  • Sportovní klub Karambol Praha
15
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
16
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
17
  • TJ Sokol Plzeň
18
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
19
  • TJ Starý Harcov Liberec
20
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
21
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
22
  • TJ Sokol Žižkov
23
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
24
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
25
  • TJ BOPO Třebíč
26
  • TJ Sokol Hodonín
27
  • SK Billiard Žarošice
28
  • TJ BOPO Třebíč
29
  • TJ Sokol Plzeň
30
  • AKK Brno, z.s.
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 1st half MT)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 2nd half MT)
31
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
32
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
33
  • TJ Starý Harcov Liberec
34
  • TJ Sokol Hodonín
  • AKK Brno, z.s. (Hosting club - 1st half MT 3-cushion)
  • AKK Brno, z.s. (Hosting club - 2nd half MT 3-cushion)
35
  • Sportovní klub Karambol Praha
36
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
37
  • BC LakoPlast spolek
38
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
39
  • TJ Start Újezdeček z.s.
40
  • Billard Club Ponětovice z.s.
41
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
42
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
43
  • BC Poruba z.s.
44
  • Billiard Club Havířov, z.s.
45
  • TJ Náchod
46
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
47
  • Kulečník Prostějov, z.s.
48
  • Kulečník Prostějov, z.s.
49
  • SKK Vedra Slatina
50
  • TJ Náchod
51
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
52
  • TJ Sokol Hodonín
53
  • Billiard Club Havířov, z.s.
54
  • 1. Karambol klub Chomutov
55
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
56
  • AKK Brno, z.s.
57
  • Billiard club Kladno
58
  • BC Nové Město na Moravě
59
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
60
  • SK Petřín Plzeň
61
  • Lokomotiva Pardubice
62
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
63
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
64
  • TJ Lokomotiva Trutnov
65
  • TJ Sokol Hodonín
66
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
67
  • SK Billard Centrum Praha
68
  • TJ Sokol Žižkov
69
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
70
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
71
  • TJ Sokol Žižkov
72
  • TJ Start Újezdeček z.s.
73
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
74
  • Sportovní klub Karambol Praha
75
  • BC Kroměříž z.s.
76
  • BC Kroměříž z.s.
  • BC Poruba z.s. (Hosting club - 1st half MT 3-cushion)
  • BC Poruba z.s. (Hosting club - 2nd half MT 3-cushion)
77
  • BC LakoPlast spolek
78
  • Kulečník Prostějov, z.s.
79
  • TJ Billiard Club Most z.s.
80
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
81
  • BC Poruba z.s.
82
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
  • BC Poruba z.s. (Hosting club - 1st half MT 3-cushion)
  • BC Poruba z.s. (Hosting club - 2nd half MT 3-cushion)
83
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
84
  • Vital Sports z.s.
85
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
86
  • Kulečník Prostějov, z.s.
87
  • BC Poruba z.s.
  • Billiard Club Ostrava, z.s. (Maternal club - 1st half)
  • Billiard Club Ostrava, z.s. (Maternal club - 2nd half)
88
  • Billard Club Ponětovice z.s.
89
  • Billiard club Kladno
90
  • BC Kroměříž z.s.
91
  • TJ Náchod
92
  • SK Petřín Plzeň
93
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
94
  • BC LakoPlast spolek
95
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
96
  • TJ Sokol Hradec Králové
97
  • AKK Brno, z.s.
98
  • TJ Sokol Žižkov
99
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
100
  • SK Billard Centrum Praha
101
  • TJ Starý Harcov Liberec
102
  • TJ Starý Harcov Liberec
103
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
104
  • TJ Sokol Žižkov
105
  • AKK Brno, z.s.
106
  • TJ Dioss Nýřany
107
  • AKK Brno, z.s.
108
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
109
  • TJ Lokomotiva Trutnov
110
  • TJ Sokol Hradec Králové
111
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
112
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
113
  • SK Petřín Plzeň
114
  • SKK Vedra Slatina
115
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
116
  • Vital Sports z.s.
117
  • TJ Náchod
118
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
119
  • SK Petřín Plzeň
120
  • Billard Club Ponětovice z.s.
121
  • Billard Club Ponětovice z.s.
122
  • 1. Karambol klub Chomutov
123
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
124
  • TJ Sokol Hodonín
125
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
126
  • Kulečník Prostějov, z.s.
127
  • Kulečník Prostějov, z.s.
128
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
129
  • TJ BOPO Třebíč
130
  • Billiard Club Havířov, z.s.
131
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
132
  • 1. Karambol klub Chomutov
133
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
134
  • Billiard Club Havířov, z.s.
135
  • DTJ Holice
136
  • BC Poruba z.s.
  • Billiard Club Ostrava, z.s. (Maternal club - 2nd half)
137
  • Sportovní klub Karambol Praha
  • SK Petřín Plzeň (Hosting club - 1st half ST 3-cushion)
  • SK Petřín Plzeň (Hosting club - 2nd half ST 3-cushion)
  • Billiard club Kladno (Hosting club - 1st half MT 3-cushion)
  • Billiard club Kladno (Hosting club - 2nd half MT 3-cushion)
138
  • Vital Sports z.s.
139
  • BC Kroměříž z.s.
140
  • TJ Sokol Žižkov
141
  • TJ Sokol Žižkov
142
  • Billard Club Ponětovice z.s.
143
  • TJ Náchod
144
  • Sportovní klub Karambol Praha
145
  • TJ Sokol Žižkov
146
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
147
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • AKK Brno, z.s. (Hosting club - 1st half MT 3-cushion)
  • AKK Brno, z.s. (Hosting club - 2nd half MT 3-cushion)
148
  • TJ Starý Harcov Liberec
149
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
150
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 1st half ST 3-cushion)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 2nd half ST 3-cushion)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 1st half MT)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 2nd half MT)
151
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
152
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
153
  • Sportovní klub Karambol Praha
154
  • TJ Start Újezdeček z.s.
155
  • TJ Start Újezdeček z.s.
156
  • TJ Start Újezdeček z.s.
157
  • TJ Sokol Hradec Králové
158
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
159
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
160
  • TJ Start Újezdeček z.s.
161
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
162
  • TJ Sokol Otnice
163
  • Kulečník Prostějov, z.s.
164
  • Billiard Club Havířov, z.s.
165
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
166
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
167
  • TJ Billiard Club Most z.s.
168
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
169
  • TJ Sokol Žižkov
170
  • Kulečník Prostějov, z.s.
171
  • Billard Club Ponětovice z.s.
  • BC Poruba z.s. (Hosting club - 1st half MT 3-cushion)
  • BC Poruba z.s. (Hosting club - 2nd half MT 3-cushion)
172
  • SK Billard Centrum Praha
173
  • AKK Brno, z.s.
174
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
175
  • AKK Brno, z.s.
176
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
177
  • BC LakoPlast spolek
  • SK Billard Centrum Praha (Hosting club - 1st half MT 3-cushion)
  • SK Billard Centrum Praha (Hosting club - 2nd half MT 3-cushion)
178
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
179
  • TJ Sokol Žižkov
180
  • SK Petřín Plzeň
181
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
182
  • TJ Lokomotiva Trutnov
183
  • BC Nové Město na Moravě
184
  • SK Billiard Žarošice
185
  • Vital Sports z.s.
186
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
187
  • SKK Vedra Slatina
188
  • SK Billard Centrum Praha
189
  • TJ Sokol Hodonín
190
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
191
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
192
  • TJ Sokol Hradec Králové
193
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
194
  • TJ Sokol Hradec Králové
195
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
196
  • AKK Brno, z.s.
197
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 1st half MT)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 2nd half MT)
198
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
199
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
200
  • BC LakoPlast spolek
201
  • K.P.K. Vyškov
202
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
203
  • SK Billard Centrum Praha
204
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
205
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
206
  • TJ Billiard Club Most z.s.
207
  • Vital Sports z.s.
208
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
209
  • DTJ Holice
210
  • Billiard club Kladno
  • Sportovní klub Karambol Praha (Hosting club - 1st half ST classic disciplines)
  • Sportovní klub Karambol Praha (Hosting club - 2nd half ST classic disciplines)
211
  • TJ Sokol Žižkov
212
  • TJ Sokol Hodonín
213
  • Kulečník Prostějov, z.s.
214
  • BC LakoPlast spolek
215
  • TJ Sokol Hodonín
216
  • AKK Brno, z.s.
217
  • BC Poruba z.s.
218
  • Sportovní klub Karambol Praha
219
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
220
  • AKK Brno, z.s.
221
  • SKK Vedra Slatina
222
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
223
  • Billiard Club Havířov, z.s.
224
  • TJ Sokol Plzeň
225
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
226
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
227
  • TJ Billiard Club Most z.s.
228
  • TJ Sokol Žižkov
229
  • AKK Brno, z.s.
230
  • MPC Pardubice
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club (Hosting club - 1st half ST)
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club (Hosting club - 2nd half ST)
231
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
232
  • Sportovní klub Karambol Praha
233
  • BC LakoPlast spolek
234
  • TJ Náchod
235
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
236
  • Billiard club Kladno
237
  • BC LakoPlast spolek
238
  • Vital Sports z.s.
239
  • Kulečník Prostějov, z.s.
240
  • Vital Sports z.s.
241
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
242
  • TJ Billiard Club Most z.s.
243
  • Billiard Club Havířov, z.s.
244
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
245
  • SK Billiard Žarošice
246
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
247
  • Billiard Club Havířov, z.s.
248
  • BC Kroměříž z.s.
249
  • TJ BOPO Třebíč
250
  • TJ Sokol Hodonín
251
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
252
  • Billiard club Kladno
253
  • Vital Sports z.s.
254
  • Vital Sports z.s.
255
  • BC LakoPlast spolek
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 1st half MT)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 2nd half MT)
256
  • BC LakoPlast spolek
257
  • TJ Dioss Nýřany
258
  • TJ Sokol Žižkov
259
  • TJ Dioss Nýřany
260
  • TJ Dioss Nýřany
261
  • TJ Starý Harcov Liberec
262
  • 1. Karambol klub Chomutov
263
  • TJ Lokomotiva Trutnov
264
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
265
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
266
  • DTJ Holice
267
  • Billiard club Kladno
268
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
269
  • Lokomotiva Pardubice
270
  • Billiard club Kladno
271
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
272
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
273
  • SK Billiard Žarošice
274
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
275
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
276
  • TJ Billiard Club Most z.s.
277
  • Vital Sports z.s.
278
  • Billiard Club Havířov, z.s.
279
  • TJ Sokol Žižkov
280
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
281
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
282
  • TJ Sokol Plzeň
283
  • TJ Sokol Hradec Králové
284
  • Billiard Club Havířov, z.s.
285
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
286
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
287
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
288
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
289
  • SKK Vedra Slatina
290
  • SK Billiard Žarošice
291
  • Billiard club Bohumín z.s.
292
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
293
  • 1. Karambol klub Chomutov
294
  • K.P.K. Vyškov
295
  • TJ Billiard Club Most z.s.
296
  • Billard Club Ponětovice z.s.
297
  • TJ Sokol Žižkov
298
  • BC LakoPlast spolek
299
  • BC LakoPlast spolek
300
  • BC LakoPlast spolek
301
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 1st half MT)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 2nd half MT)
302
  • 1. Karambol klub Chomutov
303
  • BC Poruba z.s.
304
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
305
  • BC Poruba z.s.
306
  • Lokomotiva Pardubice
307
  • 1. Karambol klub Chomutov
308
  • TJ Billiard Club Most z.s.
309
  • TJ BOPO Třebíč
310
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
311
  • TJ Sokol Žižkov
312
  • TJ Sokol Žižkov
313
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
314
  • Billiard club Bohumín z.s.
315
  • SK Billard Centrum Praha
316
  • K.P.K. Vyškov
317
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
318
  • TJ Lokomotiva Trutnov
319
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
320
  • 1. Karambol klub Chomutov
321
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
322
  • TJ Dioss Nýřany
323
  • TJ Dioss Nýřany
324
  • Billiard club Kladno
325
  • TJ Dioss Nýřany
326
  • SK Petřín Plzeň
327
  • TJ Sokol Žižkov
328
  • SKK Vedra Slatina
329
  • SK Billard Centrum Praha
330
  • Billiard Club Havířov, z.s.
331
  • TJ Sokol Hodonín
332
  • TJ Sokol Hodonín
333
  • TJ Sokol Hodonín
334
  • TJ Sokol Otnice
335
  • TJ Sokol Otnice
336
  • TJ Sokol Hodonín
337
  • 1. Karambol klub Chomutov
338
  • Billiard club Bohumín z.s.
339
  • Vital Sports z.s.
340
  • TJ Sokol Plzeň
341
  • TJ Sokol Hradec Králové
342
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
343
  • TJ Sokol Hodonín
344
  • Sportovní klub Karambol Praha
345
  • 1. Karambol klub Chomutov
346
  • TJ Sokol Žižkov
347
  • TJ Sokol Hradec Králové
348
  • Vital Sports z.s.
349
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
350
  • Vital Sports z.s.
351
  • Billiard Club Havířov, z.s.
352
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
353
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
354
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
355
  • TJ Billiard Club Most z.s.
356
  • TJ Sokol Žižkov
357
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
358
  • Kulečník Prostějov, z.s.
359
  • Sportovní klub Karambol Praha
360
  • TJ Tesla Pardubice
361
  • TJ BOPO Třebíč
362
  • TJ Lokomotiva Trutnov
363
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s. (Hosting club - 1st half ST 3-cushion)
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s. (Hosting club - 2nd half ST 3-cushion)
364
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
365
  • Billiard club Kladno
366
  • TJ Sokol Žižkov
367
  • TJ Tesla Pardubice
368
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
369
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
370
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
371
  • Billiard Club Havířov, z.s.
372
  • TJ Sokol Otnice
373
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
374
  • Vital Sports z.s.
375
  • SKK Vedra Slatina
376
  • 1. Karambol klub Chomutov
377
  • SK Petřín Plzeň
378
  • Billiard club Bohumín z.s.
379
  • TJ BOPO Třebíč
380
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
381
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
382
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
383
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
384
  • AKK Brno, z.s.
385
  • TJ Sokol Plzeň
386
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
387
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
388
  • Billiard club Kladno
389
  • Billiard club Kladno
390
  • SK Petřín Plzeň
391
  • SK Billard Centrum Praha
392
  • Billard Club Ponětovice z.s.
393
  • SK Petřín Plzeň
394
  • Billiard Club Havířov, z.s.
395
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
396
  • BC Nové Město na Moravě
397
  • Lokomotiva Pardubice
398
  • TJ Billiard Club Most z.s.
399
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
400
  • TJ Náchod
401
  • Vital Sports z.s.
402
  • SK Billiard Žarošice
403
  • Vital Sports z.s.
404
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s. (Hosting club - 1st half ST)
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s. (Hosting club - 2nd half ST)
405
  • TJ Tesla Pardubice
406
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
407
  • TJ Sokol Žižkov
408
  • TJ Sokol Otnice
409
  • BC Kroměříž z.s.
410
  • BC Poruba z.s.
411
  • K.P.K. Vyškov
412
  • TJ Sokol Otnice
413
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
414
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
415
  • Billiard club Kladno
416
  • Billiard club Kladno
417
  • Billiard club Bohumín z.s.
  • BC Poruba z.s. (Hosting club - 1st half MT 3-cushion)
  • BC Poruba z.s. (Hosting club - 2nd half MT 3-cushion)
418
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
419
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
420
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
421
  • Billiard club Bohumín z.s.
422
  • Kulečník Prostějov, z.s.
423
  • SK Billard Centrum Praha
424
  • 1. Karambol klub Chomutov
425
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
  • AKK Brno, z.s. (Hosting club - 1st half MT 3-cushion)
  • AKK Brno, z.s. (Hosting club - 2nd half MT 3-cushion)
426
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
427
  • TJ Sokol Plzeň
428
  • SK Petřín Plzeň
429
  • Vital Sports z.s.
430
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
431
  • TJ Sokol Hradec Králové
432
  • TJ Start Újezdeček z.s.
433
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
434
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
435
  • TJ Náchod
436
  • TJ BOPO Třebíč
437
  • SK Petřín Plzeň
438
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
439
  • TJ Tesla Pardubice
440
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
441
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
442
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
443
  • K.P.K. Vyškov
444
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
445
  • Vital Sports z.s.
446
  • Billiard club Kladno
447
  • SK Billard Centrum Praha
448
  • TJ Sokol Žižkov
449
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
450
  • AKK Brno, z.s.
451
  • TJ Náchod
452
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
453
  • BC LakoPlast spolek
454
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
455
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
456
  • TJ Sokol Žižkov
457
  • Billard Club Ponětovice z.s.
458
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
459
  • TJ Billiard Club Most z.s.
460
  • TJ Tesla Pardubice
461
  • SK Petřín Plzeň
462
  • Billiard Club Havířov, z.s.
463
  • Billiard Club Havířov, z.s.
464
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
465
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
466
  • SK Billard Centrum Praha
467
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
468
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
469
  • BC Nové Město na Moravě
470
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
471
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
472
  • K.P.K. Vyškov
473
  • SK Billiard Žarošice
474
  • TJ Lokomotiva Trutnov
475
  • Billiard club Kladno
476
  • TJ Sokol Plzeň
477
  • Lokomotiva Pardubice
478
  • BC LakoPlast spolek
479
  • 1. Karambol klub Chomutov
480
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
481
  • TJ Sokol Hodonín
482
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
483
  • TJ Náchod
484
  • Billiard club Bohumín z.s.
485
  • Billiard Club Havířov, z.s.
486
  • Sportovní klub Karambol Praha
487
  • K.P.K. Vyškov
488
  • BC Kroměříž z.s.
489
  • SK Petřín Plzeň
490
  • Vital Sports z.s.
491
  • TJ Sokol Plzeň
492
  • TJ Dioss Nýřany
493
  • Billiard Club Havířov, z.s.
494
  • Billiard club Kladno
495
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
496
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
497
  • BC Poruba z.s.
498
  • SK Billard Centrum Praha
499
  • Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Hosting club - 1st half ST 3-cushion)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Hosting club - 2nd half ST 3-cushion)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Hosting club - 1st half MT 3-cushion)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Hosting club - 2nd half MT 3-cushion)
500
  • SK Billiard Žarošice
501
  • TJ Dioss Nýřany
502
  • TJ Starý Harcov Liberec
503
  • BC Poruba z.s.
504
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
505
  • SKK Vedra Slatina
506
  • BC LakoPlast spolek
507
  • Billiard Club Havířov, z.s.
508
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
509
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
510
  • TJ Lokomotiva Trutnov
511
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí (Hosting club - 1st half ST)
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí (Hosting club - 2nd half ST)
512
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
513
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
514
  • TJ Sokol Otnice
515
  • TJ Lokomotiva Trutnov
516
  • Billiard club Kladno
517
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
  • TJ Sokol Žižkov (Maternal club - 1st half)
  • TJ Sokol Žižkov (Maternal club - 2nd half)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 1st half MT)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 2nd half MT)
518
  • SK Billard Centrum Praha
519
  • BC LakoPlast spolek
520
  • BC LakoPlast spolek
521
  • TJ Tesla Pardubice
522
  • Lokomotiva Pardubice
523
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
524
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
525
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
526
  • Billiard club Kladno
527
  • TJ Sokol Otnice
528
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
529
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
530
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
531
  • TJ Starý Harcov Liberec
532
  • Billiard club Kladno
533
  • TJ Sokol Žižkov
534
  • TJ Sokol Hodonín
535
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
536
  • Billard Club Ponětovice z.s.
  • AKK Brno, z.s. (Hosting club - 1st half MT 3-cushion)
  • AKK Brno, z.s. (Hosting club - 2nd half MT 3-cushion)
537
  • TJ BOPO Třebíč
538
  • Sportovní klub Karambol Praha
539
  • TJ Náchod
540
  • TJ Náchod
541
  • Billiard club Kladno
542
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
543
  • Billiard Club Havířov, z.s.
544
  • TJ Start Újezdeček z.s.
545
  • AKK Brno, z.s.
546
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
547
  • BC Nové Město na Moravě
548
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
549
  • TJ Sokol Žižkov
550
  • TJ Billiard Club Most z.s.
551
  • Billiard club Kladno
552
  • TJ Sokol Hodonín
553
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
554
  • BC LakoPlast spolek
555
  • SK Billiard Žarošice
556
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
557
  • BC LakoPlast spolek
558
  • Sportovní klub Karambol Praha
559
  • Billiard club Bohumín z.s.
560
  • TJ Sokol Žižkov
561
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
562
  • SKK Vedra Slatina
563
  • Billiard club Bohumín z.s.
564
  • AKK Brno, z.s.
565
  • K.P.K. Vyškov
566
  • Billiard Club Havířov, z.s.
567
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
568
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 1st half MT)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 2nd half MT)
569
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
570
  • Řipská Billiard club
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 1st half ST)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 2nd half ST)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 1st half MT)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 2nd half MT)
571
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
572
  • Lokomotiva Pardubice
573
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
574
  • TJ Sokol Hradec Králové
575
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
576
  • SK Billard Centrum Praha
577
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
578
  • TJ Sokol Plzeň
579
  • TJ Sokol Žižkov
580
  • TJ Dioss Nýřany
581
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
582
  • DTJ Holice
583
  • Kulečník Prostějov, z.s.
584
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
585
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
586
  • BC Kroměříž z.s.
587
  • TJ Sokol Žižkov
588
  • TJ Sokol Hradec Králové
589
  • Billiard Club Havířov, z.s.
590
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
591
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
592
  • TJ Sokol Hradec Králové
593
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
594
  • TJ Sokol Hradec Králové
595
  • SK Billiard Žarošice
596
  • BC Kroměříž z.s.
597
  • 1. Karambol klub Chomutov
598
  • BC LakoPlast spolek
599
  • TJ Sokol Otnice
600
  • Lokomotiva Pardubice
601
  • SK Billard Tábor
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 1st half ST)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 2nd half ST)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 1st half MT)
  • TJ Sokol Žižkov (Hosting club - 2nd half MT)
602
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
603
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
604
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
605
  • Billard Club Ponětovice z.s.
606
  • Vital Sports z.s.
607
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
608
  • TJ Sokol Hodonín
609
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
610
  • TJ Sokol Hradec Králové