Tournaments

ČMBSČeská republika (16)

  66. MČR KÁDR 52/2 MS
19. 10. 2019, 10.00 – 20. 10. 2019, 16.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Small table | Balkline 52/2 | Česká republika
  MČR JUNIORŮ VH MS
9. 11. 2019, 10.00 – 9. 11. 2019, 18.00
TJ Sokol Žižkov
Small table | Free game | Česká republika
  29. MČR JEDNOBAND ZS
9. 11. 2019, 10.00 – 10. 11. 2019, 15.00
BC LakoPlast spolek
Match table | 1-cushion | Česká republika
  MČR JUNIORŮ 3B MS
10. 11. 2019, 10.00 – 10. 11. 2019, 18.00
TJ Sokol Žižkov
Small table | 3-cushion | Česká republika
  7. MČR KÁDR 52/1 MS
25. 1. 2020, 10.00 – 26. 1. 2020, 16.00
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
Small table | Balkline 52/1 | Česká republika
  49. MČR KÁDR 47/2 ZS
22. 2. 2020, 10.00 – 23. 2. 2020, 15.00
Vital Sports z.s.
Match table | Balkline 47/2 | Česká republika
Soustředění talentované mládeže
22. 2. 2020, 10.00 – 23. 2. 2020, 15.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Small table | Česká republika
  3. MČR TROJBAND ZS ŽENY
14. 3. 2020, 10.00 – 14. 3. 2020, 20.00
TJ Sokol Žižkov
Match table | 3-cushion | Česká republika
  29. MČR KÁDR 71/2 ZS
4. 4. 2020, 10.00 – 5. 4. 2020, 20.00
BC LakoPlast spolek
Match table | Balkline 71/2 | Česká republika
  MČR SCOTCH DOUBLE 3B ZS
1. 5. 2020, 16.00 – 3. 5. 2020, 16.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Match table | Team [2] Doubles | 3-cushion | Česká republika
  30. MČR TROJBAND MS
8. 5. 2020, 16.00 – 10. 5. 2020, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Small table | 3-cushion | Česká republika
  27. MČR MS 1B
16. 5. 2020, 10.00 – 17. 5. 2020, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Small table | 1-cushion | Česká republika
  3. MČR TROJBOJ MS
30. 5. 2020, 10.00 – 31. 5. 2020, 16.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Small table | Individual (tria/pentathlon) | Balkline 52/2, 1-cushion, 3-cushion | Česká republika
  MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
13. 6. 2020, 13.00 – 14. 6. 2020, 16.00
Small table | Team [3] | Free game, Balkline 52/2, 1-cushion, Balkline 52/1 | Česká republika
  MČR 3B MS D3
27. 6. 2020, 10.00 – 28. 6. 2020, 18.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Small table | Team [3] | 3-cushion | Česká republika
  35. MČR TROJBAND ZS
11. 9. 2020, 13.30 – 13. 9. 2020, 16.00
Billiard club Kladno
Match table | 3-cushion | Česká republika

ČMBSSeverní Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
7. 3. 2020, 09.00 – 7. 3. 2020, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 3-cushion | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
27. 6. 2020, 09.00 – 27. 6. 2020, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 1-cushion | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
25. 7. 2020, 09.00 – 25. 7. 2020, 22.00
TJ Dioss Nýřany

 Check in on-line: 1. 9. 2019, 00.00 – 18. 7. 2020, 23.59
Small table | Free game | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
5. 9. 2020, 09.00 – 5. 9. 2020, 22.00
TJ Sokol Žižkov

 Check in on-line: 1. 9. 2019, 00.00 – 29. 8. 2020, 23.59
Small table | Balkline 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSStřední Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
7. 3. 2020, 09.00 – 7. 3. 2020, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 3-cushion | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
27. 6. 2020, 09.00 – 27. 6. 2020, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 1-cushion | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
25. 7. 2020, 09.00 – 25. 7. 2020, 22.00
TJ Dioss Nýřany

 Check in on-line: 1. 9. 2019, 00.00 – 18. 7. 2020, 23.59
Small table | Free game | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
5. 9. 2020, 09.00 – 5. 9. 2020, 22.00
TJ Sokol Žižkov

 Check in on-line: 1. 9. 2019, 00.00 – 29. 8. 2020, 23.59
Small table | Balkline 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSVýchodní Čechy (1)

Přebor VČO-3B ZS
27. 6. 2020, 09.00 – 27. 6. 2020, 20.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Match table | 3-cushion | Východní Čechy

ČMBSZápadní Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
7. 3. 2020, 09.00 – 7. 3. 2020, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 3-cushion | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
27. 6. 2020, 09.00 – 27. 6. 2020, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 1-cushion | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
25. 7. 2020, 09.00 – 25. 7. 2020, 22.00
TJ Dioss Nýřany

 Check in on-line: 1. 9. 2019, 00.00 – 18. 7. 2020, 23.59
Small table | Free game | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
5. 9. 2020, 09.00 – 5. 9. 2020, 22.00
TJ Sokol Žižkov

 Check in on-line: 1. 9. 2019, 00.00 – 29. 8. 2020, 23.59
Small table | Balkline 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSJižní Morava (4)

Přebor JM v 3B
18. 4. 2020, 10.00 – 18. 4. 2020, 21.00
AKK Brno, z.s.
Small table | 3-cushion | Jižní Morava
Přebor JM v 1B
19. 4. 2020, 10.00 – 19. 4. 2020, 21.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Small table | 1-cushion | Jižní Morava
Přebor JM ve VH
9. 5. 2020, 10.00 – 9. 5. 2020, 21.00
TJ Sokol Hodonín
Small table | Free game | Jižní Morava
Přebor JM v K52/2
10. 5. 2020, 10.00 – 10. 5. 2020, 21.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Small table | Balkline 52/2 | Jižní Morava

ČMBSSeverní Morava (1)

Přebor SM oblasti 3B jednotlivců
4. 4. 2020, 09.30 – 4. 4. 2020, 21.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Small table | 3-cushion | Severní Morava

ČMBSStřední Morava (5)

STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
5. 10. 2019, 09.00 – 5. 10. 2019, 20.00
Small table | Free game | Střední Morava
STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
27. 10. 2019, 09.00 – 27. 10. 2019, 20.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Small table | 3-cushion | Střední Morava
STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
12. 1. 2020, 09.00 – 12. 1. 2020, 20.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Small table | 1-cushion | Střední Morava
STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
15. 3. 2020, 09.00 – 15. 3. 2020, 20.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Small table | Balkline 52/2 | Střední Morava
STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
7. 6. 2020, 09.00 – 7. 6. 2020, 20.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Match table | 3-cushion | Střední Morava

KLADNOČeská republika (1)

Test_youtube_table2
7. 10. 2019, 19.00 – 7. 10. 2019, 22.00
Match table | 3-cushion | Česká republika

STRAHOVČeská republika (3)

Ústecké kvarty na Strahově
28. 9. 2019, 11.00 – 28. 9. 2019, 22.00
Small table | 3-cushion | Česká republika
(Ne)poslední zvonění 2019
28. 12. 2019, 11.00 – 28. 12. 2019, 22.00
Small table | 3-cushion | Česká republika
8. Gigaturnaj
11. 7. 2020, 11.00 – 11. 7. 2020, 22.00

 Check in on-line: 1. 5. 2020, 00.00 – 11. 7. 2020, 11.00
Small table | 3-cushion | Česká republika

ŽIŽKOVČeská republika (10)

Tréninkové partie
30. 9. 2019, 11.00
Match table | 3-cushion | Česká republika
Tréninkové partie
30. 9. 2019, 16.00
Match table | 3-cushion | Česká republika
Tréninkové partie
1. 10. 2019, 14.00
Match table | 3-cushion | Česká republika
PŘEDSILVESTROVSKÝ SCOTCH DOUBLE TURNAJ #3
27. 12. 2019, 16.00 – 27. 12. 2019, 23.59
Match table | Team [2] Doubles | 3-cushion | Česká republika
Tréninkové partie Jaspers
10. 1. 2020, 15.00
Match table | 3-cushion | Česká republika
Tréninkové partie Jaspers #2
10. 1. 2020, 17.00
Match table | 3-cushion | Česká republika
Tréninkové partie Jaspers #3
10. 1. 2020, 18.00
Match table | 3-cushion | Česká republika
Tréninkové partie Jaspers #4
11. 1. 2020, 21.00
Match table | 3-cushion | Česká republika
Tréninkové partie Nelin
7. 2. 2020, 14.00
Match table | 3-cushion | Česká republika
TEST
18. 4. 2020, 10.00
Small table | Free game | Česká republika

ŘIPSKÁČeská republika (1)

Vánoční turnaj 2019
22. 12. 2019, 11.00 – 22. 12. 2019, 22.00
Small table | 3-cushion | Česká republika

BOHUMÍNČeská republika (1)

TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
6. 12. 2019, 17.30 – 8. 12. 2019, 16.00
Small table | Balkline 52/2, 1-cushion, 3-cushion | Česká republika

HAVÍŘOVČeská republika (2)

Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
30. 11. 2019, 15.00 – 30. 11. 2019, 23.55
Small table | 3-cushion | Česká republika
VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
21. 12. 2019, 09.00
Small table | 3-cushion | Česká republika

BRNOČeská republika (1)

Klubový turnaj v 1B
4. 9. 2019, 20.00 – 30. 9. 2019, 19.00
Small table | 1-cushion | Česká republika

FIVE PINSČeská republika (3)

1. přátelský turnaj
24. 11. 2019, 12.00
Match table | 5 pins | Česká republika
1. VC 5 pins KLADNO
24. 1. 2020, 16.00 – 26. 1. 2020, 19.00
Match table | 5 pins | Česká republika
  1. MČR 5PINS ZS
14. 3. 2020, 13.00
Match table | 5 pins | Česká republika

RAJHRADČeská republika (1)

Dudák cup 2019
28. 12. 2019, 10.00
Small table | Four balls | Česká republika