Tournaments
ČMBSCzech republic (14)
29. MČR KÁDR 71/2 ZS 6. 11. 2021, 10.00 – 7. 11. 2021, 15.00 BC LakoPlast spolek | Match table | Balkline 71/2 | Czech republic |
50. MČR KÁDR 47/2 ZS 4. 12. 2021, 10.00 – 5. 12. 2021, 15.00 TJ Sokol Žižkov | Match table | Balkline 47/2 | Czech republic |
2. MČR 5-PINS 5. 2. 2022, 10.00 – 6. 2. 2022, 16.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Match table | 5 pins | Czech republic |
30. MČR JEDNOBAND ZS 26. 2. 2022, 10.00 – 27. 2. 2022, 15.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Match table | 1-cushion | Czech republic |
MS Mistrovství ČR - družstev 3B finále 9. 4. 2022, 10.00 – 10. 4. 2022, 16.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Small table | Team [3] | 3-cushion | Czech republic |
36. MČR TROJBAND ZS 15. 4. 2022, 10.00 – 17. 4. 2022, 16.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Match table | 3-cushion | Czech republic |
3. MČR TROJBAND ZS ŽENY 23. 4. 2022, 10.00 – 23. 4. 2022, 18.00 TJ Sokol Žižkov | Match table | 3-cushion | Czech republic |
MS Mistrovství ČR - družstev TD finále 30. 4. 2022, 09.30 – 1. 5. 2022, 16.00 BC LakoPlast spolek | Small table | Team [3] | Balkline 52/2, 1-cushion, Balkline 52/1 | Czech republic |
67. MČR KÁDR 52/2 MS 7. 5. 2022, 09.00 – 8. 5. 2022, 15.00 TJ NÝŘANY z.s. | Small table | Balkline 52/2 | Czech republic |
27. MČR JEDNOBAND MS 14. 5. 2022, 10.00 – 15. 5. 2022, 15.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Small table | 1-cushion | Czech republic |
3. MČR 3B SCOTCH DOUBLE 21. 5. 2022, 10.00 – 22. 5. 2022, 16.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Match table | Team [2] Doubles | 3-cushion | Czech republic |
8. MČR KÁDR 52/1 MS 28. 5. 2022, 10.00 – 29. 5. 2022, 15.00 TJ Náchod | Small table | Balkline 52/1 | Czech republic |
30. MČR TROJBAND MS 4. 6. 2022, 10.00 – 5. 6. 2022, 15.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Small table | 3-cushion | Czech republic |
3. MČR TROJBOJ MS 18. 6. 2022, 10.00 – 19. 6. 2022, 16.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Small table | Balkline 52/2, 1-cushion, 3-cushion | Czech republic |
ČMBSNorth Bohemia (4)
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS 24. 4. 2022, 10.00 – 24. 4. 2022, 22.00 SK Petřín Plzeň | Small table | Free game | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS 14. 5. 2022, 09.00 – 14. 5. 2022, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Small table | Balkline 52/2 | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS 21. 5. 2022, 10.00 – 21. 5. 2022, 22.00 SK Petřín Plzeň | Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS 4. 6. 2022, 11.00 – 4. 6. 2022, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
ČMBSCentral Bohemia (4)
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS 24. 4. 2022, 10.00 – 24. 4. 2022, 22.00 SK Petřín Plzeň | Small table | Free game | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS 14. 5. 2022, 09.00 – 14. 5. 2022, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Small table | Balkline 52/2 | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS 21. 5. 2022, 10.00 – 21. 5. 2022, 22.00 SK Petřín Plzeň | Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS 4. 6. 2022, 11.00 – 4. 6. 2022, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
ČMBSEastern Bohemia (13)
Přebor VČO 3B-ZS 23. 4. 2022, 09.00 – 23. 4. 2022, 20.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Match table | 3-cushion | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 3.třídy 24. 4. 2022, 10.00 – 24. 4. 2022, 18.00 Biliárový klub Orlice 1996 z.s. | Small table | Free game | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 4.třídy 24. 4. 2022, 10.00 – 24. 4. 2022, 18.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Small table | Free game | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 2.třídy 30. 4. 2022, 10.00 – 30. 4. 2022, 18.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 4.třídy 30. 4. 2022, 10.00 – 30. 4. 2022, 18.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 3.třídy 30. 4. 2022, 10.00 – 30. 4. 2022, 18.00 TJ Slovan Broumov SK Billiard Club | Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 3.třídy 7. 5. 2022, 10.00 – 7. 5. 2022, 18.00 Biliárový klub Orlice 1996 z.s. | Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 1.třídy 7. 5. 2022, 10.00 – 7. 5. 2022, 18.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 2.třídy 7. 5. 2022, 10.00 – 7. 5. 2022, 18.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 4.třídy 7. 5. 2022, 10.00 – 7. 5. 2022, 18.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 3.třídy 14. 5. 2022, 10.00 – 14. 5. 2022, 18.00 TJ Starý Harcov Liberec | Small table | 3-cushion | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 1.třídy 15. 5. 2022, 10.00 – 15. 5. 2022, 18.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Small table | 3-cushion | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 2.třídy 15. 5. 2022, 10.00 – 15. 5. 2022, 18.00 Biliárový klub Orlice 1996 z.s. | Small table | 3-cushion | Eastern Bohemia |
ČMBSWestern Bohemia (4)
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS 24. 4. 2022, 10.00 – 24. 4. 2022, 22.00 SK Petřín Plzeň | Small table | Free game | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS 14. 5. 2022, 09.00 – 14. 5. 2022, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Small table | Balkline 52/2 | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS 21. 5. 2022, 10.00 – 21. 5. 2022, 22.00 SK Petřín Plzeň | Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS 4. 6. 2022, 11.00 – 4. 6. 2022, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
ČMBSSouth Moravia (7)
Oblastní přebor JMR ve VH 16. 4. 2022, 10.00 – 16. 4. 2022, 22.31 | Small table | Free game | South Moravia |
Přebor 2. a 3. třídy JMR ve VH 17. 4. 2022, 10.00 – 17. 4. 2022, 22.35 TJ Sokol Hodonín | Small table | Free game | South Moravia |
Oblastní přebor JMR v kádru 52/2 30. 4. 2022, 10.00 – 30. 4. 2022, 22.35 AKK Brno, z.s. | Small table | Balkline 52/2 | South Moravia |
Přebor 2. a 3. třídy v kádru 52/2 1. 5. 2022, 10.00 – 1. 5. 2022, 22.35 AKK Brno, z.s. | Small table | Balkline 52/2 | South Moravia |
Oblastní přebor v 1B 7. 5. 2022, 10.00 – 7. 5. 2022, 22.35 Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou | Small table | 1-cushion | South Moravia |
Oblastní přebor v 3B 14. 5. 2022, 10.00 – 15. 5. 2022, 22.35 AKK Brno, z.s. | Small table | 3-cushion | South Moravia |
Přebor Morava K47/2 18. 6. 2022, 09.00 – 18. 6. 2022, 19.30 Vital Sports z.s. | Match table | Balkline 47/2 | South Moravia, North Moravia, Central Moravia |
ČMBSNorth Moravia (3)
Přebor SM oblast K52/2 4. 6. 2022, 09.00 – 4. 6. 2022, 18.00 Billiard club Bohumín z.s. | Small table | Balkline 52/2 | North Moravia |
Přebor Morava K47/2 18. 6. 2022, 09.00 – 18. 6. 2022, 19.30 Vital Sports z.s. | Match table | Balkline 47/2 | South Moravia, North Moravia, Central Moravia |
Přebor SM oblast 1B 25. 6. 2022, 09.00 – 25. 6. 2022, 18.00 Billiard club Bohumín z.s. | Small table | 1-cushion | North Moravia |
ČMBSCentral Moravia (5)
STM Přebor Jednotlivci Jednoband Zlín 4. 12. 2021, 09.00 – 4. 12. 2021, 21.00 Kulečníkový klub Zlín z.s. | Small table | 1-cushion | Central Moravia |
STM Přebor Jednotlivci Volná Hra Přerov 16. 1. 2022, 09.00 – 16. 1. 2022, 21.00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | Small table | Free game | Central Moravia |
STM Přebor Jednotlivci Trojband Kroměříž 26. 2. 2022, 09.00 – 26. 2. 2022, 21.00 BC Kroměříž z.s. | Small table | 3-cushion | Central Moravia |
STM Přebor Jednotlivci Kádr 52/2 Prostějov 19. 3. 2022, 09.00 – 19. 3. 2022, 21.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Small table | Balkline 52/2 | Central Moravia |
Přebor Morava K47/2 18. 6. 2022, 09.00 – 18. 6. 2022, 19.30 Vital Sports z.s. | Match table | Balkline 47/2 | South Moravia, North Moravia, Central Moravia |
KLADNOČeská republika (5)
Přátelský 17. 11. 2021, 13.00 Billiard club Kladno | Match table | 5 pins | Česká republika |
5-pins Vánoční 18. 12. 2021, 10.00 Billiard club Kladno | Match table | 5 pins | Česká republika |
Cool beach 3C 30. 7. 2022, 11.00 – 30. 7. 2022, 23.30 Billiard club Kladno | Small table | 3-cushion | Česká republika |
Länderkampf 2022 - MS 26. 8. 2022, 17.30 – 26. 8. 2022, 17.00 | Small table | Team [n] | 3-cushion | Česká republika |
Länderkampf 2022 - ZS 26. 8. 2022, 17.30 – 26. 8. 2022, 17.00 | Match table | Team [n] | 3-cushion | Česká republika |
STRAHOVČeská republika (7)
2. turnaj (ze zrušené sezony) 2. 9. 2021, 11.00 – 2. 9. 2021, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | Four balls | Česká republika |
Turnaj borců ze Strahova a zbytku světa v trojbandu 23. 10. 2021, 11.00 – 23. 10. 2021, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | Česká republika |
Turnaj borců 13. 11. 2021, 11.20 – 13. 11. 2021, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | Česká republika |
Vánoční turnaj 2021 29. 12. 2021, 15.00 – 29. 12. 2021, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | Česká republika |
Strahovský trojbenďák 7. 5. 2022, 11.00 – 7. 5. 2022, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | Česká republika |
Strahovský čtyřkoulák 28. 5. 2022, 11.00 – 28. 5. 2022, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | Four balls | Česká republika |
10. Gigaturnaj 9. 7. 2022, 11.00 – 9. 7. 2022, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | Česká republika |
ŽIŽKOVČeská republika (4)
NAROZENINOVÝ SCOTCH DOUBLE TURNAJ #3 16. 11. 2021, 18.00 – 16. 11. 2021, 23.59 TJ Sokol Žižkov | Match table | Team [2] Doubles | 3-cushion | Česká republika |
Scotch double | kádr 3. 12. 2021, 21.00 TJ Sokol Žižkov | Match table | Team [2] Doubles | 3-cushion | Česká republika |
PŘEDSILVESTROVSKÝ SCOTCH DOUBLE TURNAJ #4 29. 12. 2021, 16.00 – 29. 12. 2021, 23.59 TJ Sokol Žižkov | Match table | Team [2] Doubles | 3-cushion | Česká republika |
PŘEDSILVESTROVSKÝ SCOTCH DOUBLE TURNAJ #4 #2 30. 12. 2021, 02.00 TJ Sokol Žižkov | Match table | Team [2] Doubles | 3-cushion | Česká republika |
PONĚTOVICEČeská republika (2)
5. PONĚTOVICKÝ TROJBAND 23. 4. 2022, 10.00 – 24. 4. 2022, 15.00 Billard Club Ponětovice z.s. | Small table | 3-cushion | Česká republika |
30 let Ponětovice 7. 5. 2022, 09.00 – 7. 5. 2022, 18.00 Billard Club Ponětovice z.s. | Small table | 3-cushion | Česká republika |
ŘIPSKÁČeská republika (4)
Vánoční turnaj 2021 19. 12. 2021, 11.00 – 19. 12. 2021, 22.00 | Small table | 3-cushion | Česká republika |
Vánoční poturnaj 19. 12. 2021, 21.00 Řipská Billiard club | Small table | 3-cushion | Česká republika |
Došťouch sezóny 2021/2022 25. 6. 2022, 11.00 – 25. 6. 2022, 22.00 | Small table | 3-cushion | Česká republika |
Poturnaj 25. 6. 2022, 22.30 Řipská Billiard club | Small table | 3-cushion | Česká republika |
BOHUMÍNČeská republika (1)
TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA 26. 11. 2021, 17.30 – 28. 11. 2021, 16.00 Billiard club Bohumín z.s. | Small table | Balkline 52/2, 1-cushion, 3-cushion | Česká republika |
HAVÍŘOVČeská republika (4)
Turnaj VS 6. 11. 2021, 14.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Match table | 3-cushion | Česká republika |
Turnaj MS 6. 11. 2021, 14.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Small table | 3-cushion | Česká republika |
VÁNOČNÍ TURNAJ 2021 NA MS 18. 12. 2021, 09.00 – 18. 12. 2021, 21.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Small table | 3-cushion | Česká republika |
VÁNOČNÍ TURNAJ 2021 NA VS 18. 12. 2021, 09.00 – 18. 12. 2021, 21.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Match table | 3-cushion | Česká republika |
OSTRAVAČeská republika (2)
Bermudy Cup 2022 30. 7. 2022, 10.00 – 30. 7. 2022, 23.59 | Match table | 3-cushion | Česká republika |
Bermudy Cup MS 2022 30. 7. 2022, 10.00 – 30. 7. 2022, 23.59 | Small table | 3-cushion | Česká republika |
OBLVýchodní Čechy (2)
Novoroční turnaj - 10. ročník 29. 12. 2021, 10.00 – 29. 12. 2021, 22.00 Resport | Small table | 3-cushion | Východní Čechy |
Memoriál kamarádů v jednobandu - 13. ročník 18. 6. 2022, 09.00 – 18. 6. 2022, 23.59 | Small table | 1-cushion | Východní Čechy |
UMBWorld (4)
VEGHEL World Cup 3-Cushion 2021 7. 11. 2021, 00.00 | Match table | 3-cushion | World |
Lausanne Billard Masters 2021 19. 11. 2021, 00.00 | Match table | 3-cushion | World |
SHARM EL SHEIKH World Cup 3-Cushion 2021 28. 11. 2021, 00.00 | Match table | 3-cushion | World |
73rd Worldchampionship 3-Cushion Individuals 7. 12. 2021, 00.00 | Match table | 3-cushion | World |
PETŘÍN PLZEŇZápadní Čechy (1)
Vánoční turnaj 26. 12. 2021, 10.00 – 26. 12. 2021, 23.59 SK Petřín Plzeň | Small table | Balkline 52/2, 1-cushion, 3-cushion | Západní Čechy |
POHOŘELICEJižní Morava (1)
Předsilvestrovský turnaj v trojbandu - Pohořelice 2021 30. 12. 2021, 10.00 – 30. 12. 2021, 18.00 TJ Billiard Sokol Pohořelice | Small table | 3-cushion | Jižní Morava |