Česká replublikaKováč Aladar Česká replublika

Závodní stůl

2020/2021

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
562 / 185 | 3 | 30.335
0.500
41.33330000 %
14 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2020, 12.30 | Kafka Jan st. | ZS 3B I. LIGA
0.2800
25 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 10. 2020, 14.00 | Bušanský Petr | ZS 3B I. LIGA
0.5002
17 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2020, 11.30 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
0.3400
6 / 35 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2020, 14.30 | Bálek Martin | ZS 3B I. LIGA
0.1710

Závodní stůl: Trojband
2. 1. 2021, 12.00 | Vitouš Jan | ZS 3B I. LIGA

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
7123 / 322 | 5 | 40.382
0.484
58.57140000 %
16 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2019, 11.00 | Šnyta Radek | ZS 3B I. LIGA
0.3200
17 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2019, 17.30 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
0.3401
23 / 50 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.4602
16 / 33 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 15.30 | Hambálková Irena | ZS 3B I. LIGA
0.4840
17 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.00 | Stehlík František | ZS 3B I. LIGA
0.3400
23 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 15.30 | Cakl Marek | ZS 3B I. LIGA
0.4602
11 / 39 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 14.00 | Suchopárek Jan | ZS 3B I. LIGA
0.2820

2018/2019

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5249 / 97 | 172.56
3.58
49.80000000 %
44 / 20 | 11
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Ševeček Milan | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
2.202
43 / 20 | 11
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Vaněk Petr | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
2.152
61 / 17 | 17
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
3.580
56 / 20 | 15
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kolder Milan | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
2.800
45 / 20 | 11
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Žabenský Zbyněk | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
2.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
589 / 80 | 71.11
1.95
29.66670000 %
24 / 20 | 7
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.200
0
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Dunaj Mojmír | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
2
39 / 20 | 6
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Szczeponek Pavel | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.952
16 / 20 | 3
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Ševeček Milan | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0.800
10 / 20 | 2
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Ručka Damián | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27344 / 894 | 70.384
0.650
48.11190000 %
5 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2018, 12.30 | Daněk Josef | ZS 3B I. LIGA
0.1250
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 10.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B ZS D2
0.2752
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 13.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B ZS D2
0.5502
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 16.00 | Peter Jaroslav | SM 3B ZS D2
0.3250
19 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 14.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B I. LIGA
0.4870
19 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 10. 2018, 11.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B I. LIGA
0.4750
8 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 10.30 | Mikurda Dalibor | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.3202
5 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 11.30 | Polášek Bohumil | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.2002
9 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 13.30 | Kudlík Vlastimil | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.3602
10 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 15.30 | Hajný Radim | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.4002
4 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 17.00 | Kolder Milan | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.1600
9 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 18.30 | Dunaj Mojmír | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.3000
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 19.30 | Peter Jaroslav | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.4330
22 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2019, 16.00 | Markup Petr | ZS 3B I. LIGA
0.5500
17 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 15.30 | Šlechta Jan | ZS 3B I. LIGA
0.5660
26 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2019, 12.30 | Líška Antonín ml. | ZS 3B I. LIGA
0.6502
9 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 13.00 | Peter Jaroslav | SM 3B ZS D2
0.2250
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 14.30 | Křístek Martin | SM 3B ZS D2
0.2500
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 16.00 | Najzar Petr | SM 3B ZS D2
0.4252
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 16.00 | Držík Jan | SM 3B ZS D2
0.3000
0
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 17.30 | Skořupa Rostislav | SM 3B ZS D2
2
17 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2019, 12.30 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
0.4252
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2019, 12.30 | Korec Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4001
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2019, 14.30 | Hajný David | ZS 3B I. LIGA
0.4002
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2019, 12.30 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.3750
20 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 16.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B ZS D2
0.5002
0
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2019, 14.30 | Skořupa Rostislav | SM 3B ZS D2
2

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4237 / 80 | 332.96
4.15
39.50000000 %
83 / 20 | 15
Závodní stůl: Volná hra
30. 12. 2017, 10.00 | Vaněk Petr | Přebor severomoravské oblasti ZS volná hra
4.152
78 / 20 | 33
Závodní stůl: Volná hra
30. 12. 2017, 11.15 | Koky Dušan | Přebor severomoravské oblasti ZS volná hra
3.900
51 / 20 | 18
Závodní stůl: Volná hra
30. 12. 2017, 12.30 | Kolder Milan | Přebor severomoravské oblasti ZS volná hra
2.550
25 / 20 | 9
Závodní stůl: Volná hra
30. 12. 2017, 15.00 | Ostruszka Petr | Přebor severomoravské oblasti ZS volná hra
1.250

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6331 / 109 | 253.03
6.25
51.71880000 %
59 / 20 | 25
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 10.00 | Dunaj Mojmír | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
2.952
100 / 16 | 11
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 13.00 | Žabenský Zbyněk | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
6.252
48 / 13 | 25
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 15.15 | Ostruszka Petr | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
3.690
56 / 20 | 15
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 16.45 | Koky Dušan | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
2.802
33 / 20 | 7
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 17.30 | Andrejovský Robert | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.650
35 / 20 | 7
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 18.15 | Vaněk Petr | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.750

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
366 / 60 | 131.10
1.45
36.66670000 %
29 / 20 | 13
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 10.00 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.450
21 / 20 | 6
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 11.40 | Koky Dušan | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.052
16 / 20 | 5
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 13.20 | Andrejovský Robert | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0.800

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13167 / 478 | 40.349
0.733
37.11110000 %
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 16.00 | Kalabis Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
19 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 14.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.4752
6 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 16.00 | Janata Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.1500
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2017, 11.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.3000
19 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 13.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.5930
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 14.00 | Šlechta Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
7 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 16.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.2250
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 13.00 | Filip Antonín | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
5 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 16.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.1250
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 11.00 | Purkyt Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.3000
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 14.00 | Jiříček Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.2750
19 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2018, 11.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.4752
11 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 11.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.7330

2016/2017

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6218 / 103 | 112.11
4.05
36.33330000 %
55 / 20 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Andrejovský Robert | Krajský přebor v K 47/2
2.750
0 / 3 | 0
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Dvořáček Jan | Krajský přebor v K 47/2
00
81 / 20 | 11
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Žabenský Zbyněk | Krajský přebor v K 47/2
4.052
12 / 20 | 4
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Vaněk Petr | Krajský přebor v K 47/2
0.600
34 / 20 | 8
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Krajský přebor v K 47/2
1.700
36 / 20 | 7
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Ručka Damián | Krajský přebor v K 47/2
1.802

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12128 / 479 | 30.267
0.375
35.55560000 %
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 10.00 | Bača Miroslav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 14.30 | Bača Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3000
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 16.00 | Paprskář Milan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
6 / 39 | 1
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 10.00 | Rybák Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.1530
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 14.30 | Bača Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2250
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 19.00 | Šlechta Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3250
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 10.00 | Žilka Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2250
7 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 14.30 | Galíček Zdeněk | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.1750
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 16.00 | Ležák Václav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3250
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 10.00 | Šlechta Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2750
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 11.30 | Barbořík Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2500
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 14.30 | Masár Stanislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2000

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
778 / 269 | 50.290
0.517
37.14290000 %
15 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2013, 16.00 | Bača Miroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.5170
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 11.30 | Coufalík Ivo | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2500
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 16.00 | Paprskář Milan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3000
3 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 10.00 | Ručka Damián | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.0750
15 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 11.30 | Ležák Václav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3750
9 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 13.00 | Ručka Damián | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2250
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 14.30 | Ležák Václav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3500

Malý stůl

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
190 / 20 | 20 | 134.50
4.50
45.00000000 %
90 / 20 | 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2020, 17.00 | Kolder Milan | SM TD D3 1. Třída
4.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
193 / 20 | 25 | 164.65
4.65
62.00000000 %
93 / 20 | 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2020, 18.00 | Kolder Milan | SM TD D3 1. Třída
4.650

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
154 / 20 | 11 | 82.70
2.70
90.00000000 %
54 / 20 | 11 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2020, 19.00 | Kolder Milan | SM TD D3 1. Třída
2.702

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5521 / 96 | 33 | 195.42
6.10
52.10000000 %
90 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2019, 17.00 | Slezák Jan | SM TD D3 1. Třída
4.502
116 / 20 | 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2019, 17.00 | Šíma Jiří | SM TD D3 1. Třída
5.802
122 / 20 | 18 | 17
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2020, 17.00 | Jurčák Karel | SM TD D3 1. Třída
6.102
76 / 16 | 21 | 16
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2020, 17.00 | Kezsely Radim | SM TD D3 1. Třída
4.750
117 / 20 | 33
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2020, 17.00 | Konieczný Miroslav | SM TD D3 1. Třída
5.852

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5455 / 87 | 49 | 155.22
6.75
60.66670000 %
111 / 20 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2019, 18.00 | Slezák Jan | SM TD D3 1. Třída
5.552
98 / 20 | 21 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2019, 18.00 | Konieczný Miroslav | SM TD D3 1. Třída
4.902
89 / 20 | 19 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2020, 18.00 | Jurčák Karel | SM TD D3 1. Třída
4.452
22 / 7 | 9 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2020, 18.00 | Kezsely Radim | SM TD D3 1. Třída
3.140
135 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2020, 18.00 | Konieczný Miroslav | SM TD D3 1. Třída
6.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5206 / 89 | 12 | 52.31
3.33
68.66670000 %
60 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2019, 19.00 | Slezák Jan | SM TD D3 1. Třída
3.332
41 / 20 | 7 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2019, 19.00 | Konieczný Miroslav | SM TD D3 1. Třída
2.050
43 / 20 | 10 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2020, 19.00 | Jurčák Karel | SM TD D3 1. Třída
2.152
22 / 11 | 9 | 4
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2020, 19.00 | Kezsely Radim | SM TD D3 1. Třída
2.000
40 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2020, 19.00 | Konieczný Miroslav | SM TD D3 1. Třída
2.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21461 / 771 | 8 | 40.597
0.769
73.17460000 %
13 / 21 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
0.6190
23 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.5752
21 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.5252
29 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 17.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
0.7252
29 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 18.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.7252
28 / 40 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 19.00 | Dunaj Radim | SM 3B D3 1. Třída
0.7002
11 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.3050
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.6002
18 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.5620
22 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.5500
28 / 40 | 8 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.00 | Cebula Tomáš | SM 3B D3 1. Třída
0.7000
5 / 13 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.3840
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2020, 18.00 | Kramarz Daniel | SM 3B D3 1. Třída
0.3500
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2020, 18.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
0.7002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2020, 18.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.5000
25 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
0.7570
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.6002
18 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.4860
27 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.6752
30 / 39 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.7692
24 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.6000

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121383 / 222 | 1016.22
10.69
57.62500000 %
104 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2018, 17.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
5.202
110 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2018, 17.00 | Košťál Kamil | SM TD 1. Třída
5.502
116 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2018, 17.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
5.802
74 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2018, 17.00 | Hok Dalibor | SM TD 1. Třída
3.702
127 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2018, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
6.352
50 / 10 | 15
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2018, 17.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1. Třída
5.000
95 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2019, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
4.750
142 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2019, 17.00 | Kocián Jan | SM TD 1. Třída
7.102
88 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2019, 17.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
4.400
138 / 20 | 37
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2019, 17.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1. Třída
6.902
200 / 19 | 48
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2019, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
10.522
139 / 13 | 101
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2019, 17.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
10.690

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121081 / 213 | 365.07
7.10
60.05560000 %
98 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2018, 18.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
4.902
66 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2018, 18.00 | Kocián Jan | SM TD 1. Třída
3.302
84 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2018, 18.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
4.200
142 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2018, 18.00 | Hok Dalibor | SM TD 1. Třída
7.102
76 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2018, 18.00 | Janoš Daniel | SM TD 1. Třída
3.802
76 / 13 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2018, 18.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
5.840
73 / 17 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2019, 18.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
4.290
91 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2019, 18.00 | Kocián Jan | SM TD 1. Třída
4.552
96 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2019, 18.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
4.802
131 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2019, 18.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1. Třída
6.552
139 / 20 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2019, 18.00 | Kuchař Karel | SM TD 1. Třída
6.952
9 / 3 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2019, 18.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
3.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12577 / 229 | 192.51
5.00
80.13890000 %
50 / 19 | 19
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2018, 19.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
2.630
44 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2018, 19.00 | Kocián Jan | SM TD 1. Třída
2.202
47 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2018, 19.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
2.352
38 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2018, 19.00 | Hok Dalibor | SM TD 1. Třída
1.902
41 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2018, 19.00 | Kuchař Karel | SM TD 1. Třída
2.050
56 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2018, 19.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
2.802
44 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2019, 19.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
2.202
38 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2019, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
1.900
50 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2019, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
2.502
60 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2019, 19.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1. Třída
3.332
49 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2019, 19.00 | Kuchař Karel | SM TD 1. Třída
2.452
60 / 12 | 13
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2019, 19.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
5.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33641 / 1218 | 70.526
1.200
64.74750000 %
16 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 17.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. Třída
0.7270
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.7252
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.4250
20 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.5260
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.3000
22 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.8800
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. Třída
0.6752
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 18.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.6002
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 19.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.3750
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 17.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.6002
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 18.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.4000
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 19.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.4250
6 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.2300
30 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 18.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.7502
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.3500
23 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.5752
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.3250
18 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.5620
10 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.2500
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.4500
8 / 35 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.2280
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.6752
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.6752
20 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 18.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.5000
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.6002
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 18.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
1.2002
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 19.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.7002
19 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 17.00 | Onderka Heřman | SM 3B 1. Třída
0.5270
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.6502
16 / 34 | 1
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 19.00 | Dvořáček Jan | SM 3B 1. Třída
0.4700
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 17.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.4252
16 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.6400
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.3000

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121204 / 177 | 686.80
13.33
48.16000000 %
95 / 15 | 24
Malý stůl: Volná hra
9. 9. 2017, 14.00 | Humeňanský František | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.332
81 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
14. 9. 2017, 17.00 | Hok Dalibor | SM TD 1. Třída
4.052
19 / 4 | 10
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2017, 14.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.750
121 / 18 | 20
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2017, 17.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
6.720
119 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2017, 17.00 | Cibulka Jan | SM TD 1. Třída
5.952
18 / 2 | 16
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2017, 17.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
9.000
105 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2018, 17.00 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
5.252
155 / 20 | 39
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2018, 17.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
7.750
109 / 20 | 59
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2018, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | SM TD 1. Třída
5.452
200 / 15 | 32
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2018, 17.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
13.332
88 / 15 | 20
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2018, 17.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1. Třída
5.860
94 / 8 | 68
Malý stůl: Volná hra
17. 4. 2018, 17.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
11.750

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161070 / 245 | 484.36
7.33
46.52170000 %
88 / 15 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 9. 2017, 10.00 | Humeňanský František | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.862
90 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 9. 2017, 18.10 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
4.500
32 / 8 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.000
90 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2017, 18.10 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
4.500
73 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2017, 18.10 | Cibulka Jan | SM TD 1. Třída
3.652
59 / 12 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2017, 18.10 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
4.910
141 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2018, 18.10 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
7.052
57 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2018, 18.10 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
2.852
53 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2018, 18.10 | Pryszcz Tadeáš | SM TD 1. Třída
2.652
105 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2018, 18.10 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
5.252
66 / 9 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2018, 18.10 | Andrejovský Robert | SM TD 1. Třída
7.330
72 / 14 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 4. 2018, 18.10 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
5.140
29 / 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 11.00 | Dunaj Mojmír | Krajsky přebor Kádr52/2
1.930
59 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 12.00 | Ručka Damián | Krajsky přebor Kádr52/2
3.932
36 / 14 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 15.00 | Ostruszka Petr | Krajsky přebor Kádr52/2
2.570
20 / 3 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 16.00 | Cebula Tomáš | Krajsky přebor Kádr52/2
6.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25869 / 364 | 202.38
6.25
59.52050000 %
40 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
9. 9. 2017, 16.00 | Humeňanský František | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.660
60 / 10 | 20
Malý stůl: Jednoband
14. 9. 2017, 19.00 | Hok Dalibor | SM TD 1. Třída
6.002
45 / 12 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 16.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.750
59 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2017, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
2.952
27 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 18.00 | Richter Ladislav | Petřkovický jednoband
1.802
46 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 22.00 | Gavelek Josef | Petřkovický jednoband
3.062
29 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 12.00 | Ostruszka Petr | Petřkovický jednoband
1.930
26 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 14.00 | Antoni Jiří | Petřkovický jednoband
1.730
50 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 15.00 | Ostruszka Petr | Petřkovický jednoband
3.330
60 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2017, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
3.002
18 / 8 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2017, 19.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
2.250
46 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2018, 19.00 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
2.302
30 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2018, 19.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
1.500
28 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2018, 19.00 | Janoš Daniel | SM TD 1. Třída
1.401
13 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2018, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
0.650
35 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2018, 19.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1. Třída
1.750
60 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 4. 2018, 19.00 | Cebula Tomáš | SM TD 1. Třída
3.521
50 / 8 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 11.10 | Dunaj Mojmír | Krajský přebor v jednobandu
6.252
28 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 12.20 | Hajný Radim | Krajský přebor v jednobandu
1.860
12 / 9 | 4
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 13.30 | Andrejovský Robert | Krajský přebor v jednobandu
1.330
33 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 14.40 | Ševeček Milan | Krajský přebor v jednobandu
2.202
11 / 10 | 3
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 17.00 | Ostruszka Petr | Krajský přebor v jednobandu
1.100
33 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 19.20 | Szczeponek Pavel | Krajský přebor v jednobandu
2.202
0
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 21.40 | Košťál Kamil | Krajský přebor v jednobandu
2
30 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 22.50 | Ručka Damián | Krajský přebor v jednobandu
2.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30606 / 1129 | 60.536
0.810
67.33330000 %
16 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2017, 19.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. Třída
0.5000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2017, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.4752
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2017, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.3500
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 17.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. Třída
0.6000
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. Třída
0.6751
20 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.5710
21 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 10.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.5830
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 11.00 | Švejda Ivan | SM 3B 1. Třída
0.6002
20 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 12.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.5000
10 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 14.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.3570
18 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 15.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.5290
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 16.00 | Kubiš Peter | SM 3B 1. Třída
0.8102
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2017, 17.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.5002
21 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2017, 18.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. Třída
0.5250
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2017, 19.00 | Andrejovský Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.5750
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 17.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. Třída
0.5252
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 18.00 | Richter Ladislav | SM 3B 1. Třída
0.3752
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 19.00 | Antoni Jiří | SM 3B 1. Třída
0.5002
13 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.3420
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 18.00 | Cebula Tomáš | SM 3B 1. Třída
0.6250
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.7252
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 17.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
0.3250
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 18.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.7502
18 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 19.00 | Andrejovský Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.6200
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.5500
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.6252
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.6002
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 17.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.5252
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.5252
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.3500

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131773 / 241 | 877.35
20.00
68.19230000 %
178 / 20 | 41
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2016, 17.00 | Venglář Pavel | SM TD 1.třída
8.902
102 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2016, 17.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
5.100
123 / 11 | 28
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2016, 17.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1.třída
11.180
136 / 20 | 36
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2016, 17.00 | Cibulka Jan | SM TD 1.třída
6.802
197 / 20 | 87
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2017, 17.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
9.852
168 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2017, 17.00 | Slezák Jan | SM TD 1.třída
8.402
160 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2017, 17.00 | Valchař Jaroslav | SM TD 1.třída
8.002
200 / 10 | 53
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2017, 17.00 | Hok Dalibor | SM TD 1.třída
20.002
188 / 20 | 48
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2017, 17.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
9.402
135 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2017, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD 1.třída
6.752
53 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2017, 18.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1.třída
2.650
73 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2017, 17.00 | Kocián Jan | SM TD 1.třída
3.650
60 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
2. 5. 2017, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
3.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161635 / 302 | 435.41
9.37
68.12500000 %
86 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2016, 18.00 | Kulich Libor | SM TD 1.třída
4.302
150 / 19 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2016, 18.00 | Ručka Damián | SM TD 1.třída
7.892
150 / 19 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2016, 18.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1.třída
7.892
61 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2016, 18.00 | Cibulka Jan | SM TD 1.třída
3.050
78 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2017, 18.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
3.902
113 / 20 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2017, 18.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
5.652
150 / 20 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2017, 18.00 | Valchař Jaroslav | SM TD 1.třída
7.502
102 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2017, 18.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1.třída
5.102
150 / 16 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2017, 18.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
9.372
150 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2017, 18.00 | Nutil Jiří | SM TD 1.třída
7.502
106 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2017, 19.00 | Cibulka Jan | SM TD 1.třída
5.302
102 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2017, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
5.102
74 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 5. 2017, 18.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
3.702
73 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2017, 10.00 | Cibulka Jan | Oblastní přebor Kádr 52/2
3.652
44 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2017, 12.00 | Andrejovský Robert | Oblastní přebor Kádr 52/2
2.200
46 / 8 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2017, 13.00 | Čaněcký Patrik | Oblastní přebor Kádr 52/2
5.750

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17691 / 294 | 182.35
3.75
66.44230000 %
60 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2016, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1.třída
3.752
60 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2016, 19.00 | Vaněk Petr | SM TD 1.třída
3.332
43 / 12 | 11
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2016, 19.00 | Cebula Tomáš | SM TD 1.třída
3.580
24 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2016, 19.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
1.410
27 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2017, 19.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
1.352
49 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2017, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
2.570
60 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2017, 19.00 | Valchař Jaroslav | SM TD 1.třída
3.522
32 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2017, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD 1.třída
1.602
32 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2017, 19.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
1.600
41 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2017, 19.00 | Nutil Jiří | SM TD 1.třída
2.730
43 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2017, 20.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1.třída
2.152
56 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2017, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
2.802
36 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2017, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
1.800
44 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 10.45 | Matoušek Zdeněk | Oblastní přebor jednotlivci 1B
2.202
22 / 10 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 12.15 | Bača Miroslav | Oblastní přebor jednotlivci 1B
2.200
30 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 13.00 | Ručka Damián | Oblastní přebor jednotlivci 1B
1.570
32 / 11 | 18
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 14.30 | Bača Miroslav | Oblastní přebor jednotlivci 1B
2.900

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
38593 / 1094 | 60.542
0.833
54.15530000 %
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2016, 17.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
0.6250
2 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2016, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
0.2850
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2016, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.6000
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.6502
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 18.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
0.5002
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.4000
11 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.2890
7 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 18.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
0.4110
8 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 19.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
0.5000
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 17.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. třída
0.6502
16 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. třída
0.4000
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 19.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
0.4001
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2016, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.4750
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2016, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.5252
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2016, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.4252
18 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. třída
0.5620
7 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 18.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.2590
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 19.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
0.5250
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2017, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.5250
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2017, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
0.5330
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2017, 19.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
0.7252
0
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 17.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
2
0
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 18.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
2
0
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
2
21 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 17.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
0.6000
23 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.6050
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.5752
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.8102
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.7660
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.4250
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2017, 17.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
0.4000
12 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2017, 18.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.5450
15 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2017, 19.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. třída
0.8330
16 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 10.40 | Peter Jaroslav | Oblastní přebor v 3B
0.8002
14 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 12.00 | Najzar Petr | Oblastní přebor v 3B
0.7002
12 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 12.40 | Andrejovský Robert | Oblastní přebor v 3B
0.6660
9 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 15.20 | Stareček Vladimír | Oblastní přebor v 3B
0.6920
4 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 17.20 | Dvořáček Jan | Oblastní přebor v 3B
0.3630

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9808 / 121 | 526.67
8.20
35.91110000 %
15 / 2 | 14
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2015, 10.00 | Dostál Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.500
134 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2015, 10.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.700
41 / 5 | 21
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2015, 10.00 | Hladký Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.200
130 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 10.00 | Háva Miloš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.500
162 / 20 | 52
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2015, 13.00 | Nenál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.102
116 / 20 | 39
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2015, 10.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.800
104 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2016, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.200
106 / 14 | 27
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2016, 13.00 | Hampl Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.570
0
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2016, 11.00 | Starý Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9571 / 148 | 353.85
7.75
31.72220000 %
62 / 8 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2015, 12.00 | Dostál Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.750
85 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2015, 12.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.250
75 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2015, 12.00 | Hladký Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.750
59 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 12.00 | Mirga Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.950
51 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 15.00 | Horna Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.550
106 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 12.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.300
79 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2016, 12.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.950
54 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2016, 15.00 | Hampl Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.700
0
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 4. 2016, 12.00 | Starý Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9377 / 151 | 212.49
3.60
41.88890000 %
20 / 12 | 14
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2015, 14.00 | Dostál Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.660
72 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2015, 14.00 | Starý Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.602
37 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2015, 14.00 | Daniel Vladislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.850
54 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 14.00 | Mirga Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.700
71 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 17.00 | Dostál Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.550
38 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.000
44 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2016, 14.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.200
41 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2016, 17.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.050
0
Malý stůl: Jednoband
23. 4. 2016, 14.00 | Starý Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33613 / 1192 | 70.514
0.937
61.91920000 %
22 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2015, 17.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.6110
22 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2015, 18.00 | Bača Tomáš | SM - 3B 1. třída
0.6110
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2015, 19.00 | Vintrocha Richard | SM - 3B 1. třída
0.6252
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 17.00 | Šnyta Radek | SM - 3B 1. třída
0.5250
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 18.00 | Peter Jaroslav | SM - 3B 1. třída
0.4251
10 / 26 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 19.00 | Stareček Vladimír | SM - 3B 1. třída
0.3840
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 17.00 | Kuchař Karel | SM - 3B 1. třída
0.4000
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 18.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
0.6002
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 19.00 | Dunaj Radim | SM - 3B 1. třída
0.6502
15 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 17.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
0.5170
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 18.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
0.3500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.4250
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 10.00 | Švejda Ivan | SM - 3B 1. třída
0.5752
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 11.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
0.3500
17 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 12.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
0.4720
25 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 14.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
0.6252
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 15.00 | Kubiš Peter | SM - 3B 1. třída
0.5752
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 16.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
0.4000
11 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 17.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.4780
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 18.00 | Merva Petr | SM - 3B 1. třída
0.4001
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 19.00 | Vintrocha Richard | SM - 3B 1. třída
0.9372
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2016, 17.00 | Šnyta Radek | SM - 3B 1. třída
0.4250
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2016, 18.00 | Peter Jaroslav | SM - 3B 1. třída
0.4500
11 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2016, 19.00 | Stareček Vladimír | SM - 3B 1. třída
0.3920
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2016, 17.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
0.6502
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2016, 18.00 | Skořupa Rostislav | SM - 3B 1. třída
0.4250
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2016, 19.00 | Kuchař Karel | SM - 3B 1. třída
0.6502
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 17.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
0.4750
26 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.7220
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 19.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
0.4500
6 / 16 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 22.45 | Kohout Štěpán | MS MČR Trojband - 3B
0.3750
5 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 13.45 | Stareček Vladimír | MS MČR Trojband - 3B
0.3570
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 16.15 | Koky Dušan | MS MČR Trojband - 3B
0.5000

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111402 / 210 | 716.67
15.38
63.72730000 %
200 / 17 | 60
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2014, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída TD Severní Morava
11.762
93 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2014, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída TD Severní Morava
4.652
95 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2014, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
4.752
149 / 20 | 39
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2014, 17.00 | Gavelek Josef | 1. třída TD Severní Morava
7.452
89 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2015, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída TD Severní Morava
4.452
200 / 13 | 71
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2015, 17.00 | Antoni Jiří | 1. třída TD Severní Morava
15.382
133 / 20 | 47
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2015, 17.00 | Slowik Ladislav | 1. třída TD Severní Morava
6.652
67 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2015, 17.00 | Valchař Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
3.352
162 / 20 | 51
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2015, 17.00 | Vintrocha Richard | 1. třída TD Severní Morava
8.102
53 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
5. 5. 2015, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída TD Severní Morava
2.650
161 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
14. 5. 2015, 17.00 | Cibulka Jan | 1. třída TD Severní Morava
8.052

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141276 / 279 | 354.57
6.40
65.43590000 %
125 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2014, 17.00 | Kulich Libor | 1. třída TD Severní Morava
6.252
81 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2014, 17.00 | Antoni Jiří | 1. třída TD Severní Morava
4.052
111 / 20 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2014, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
5.552
60 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2014, 17.00 | Janoš Daniel | 1. třída TD Severní Morava
3.002
80 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2015, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída TD Severní Morava
4.000
112 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2015, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
5.602
80 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2015, 17.00 | Slowik Ladislav | 1. třída TD Severní Morava
4.002
125 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2015, 17.00 | Kulich Libor | 1. třída TD Severní Morava
6.252
73 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2015, 17.00 | Nutil Jiří | 1. třída TD Severní Morava
3.650
46 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2015, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída TD Severní Morava
2.302
128 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2015, 17.00 | Cibulka Jan | 1. třída TD Severní Morava
6.402
98 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 5. 2015, 10.00 | Cibulka Jan | SM - Přebor jednotlivců 52/2
4.902
58 / 19 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 5. 2015, 10.00 | Tvrdoň Rudolf | SM - Přebor jednotlivců 52/2
3.050
99 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 5. 2015, 10.00 | Kolder Milan | SM - Přebor jednotlivců 52/2
4.952

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11509 / 211 | 172.41
4.28
77.12120000 %
41 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2014, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída TD Severní Morava
2.050
52 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2014, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.602
60 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2014, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
3.522
26 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2014, 17.00 | Janoš Daniel | 1. třída TD Severní Morava
1.302
56 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2015, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída TD Severní Morava
2.802
43 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2015, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.150
44 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2015, 17.00 | Slowik Ladislav | 1. třída TD Severní Morava
2.200
44 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2015, 17.00 | Kulich Libor | 1. třída TD Severní Morava
2.202
48 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2015, 17.00 | Nutil Jiří | 1. třída TD Severní Morava
2.400
35 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
5. 5. 2015, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída TD Severní Morava
1.752
60 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
14. 5. 2015, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída TD Severní Morava
4.282

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
347 / 108 | 40.435
0.450
52.22220000 %
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2014, 17.00 | Peter Jaroslav | 3B Severní Morava
0.4502
11 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2014, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B Severní Morava
0.3920
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2014, 17.00 | Šnyta Radek | 3B Severní Morava
0.4500

2013/2014

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5210 / 100 | 142.10
2.50
86.06560000 %
50 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2014, 11.00 | Cibulka Jan | SM přebor - 1B
2.502
48 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2014, 12.00 | Humeňanský František | SM přebor - 1B
2.400
39 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2014, 14.00 | Šnyta Radek | SM přebor - 1B
1.952
38 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2014, 15.30 | Humeňanský František | SM přebor - 1B
1.902
35 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2014, 17.00 | Andrejovský Robert | SM přebor - 1B
1.750

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5372 / 73 | 365.09
7.40
24.80000000 %
148 / 20 | 36
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2012, 10.00 | Provazník Jan | 2.LIGA MORAVA
7.400
36 / 8 | 10
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2012, 10.00 | Peštál Petr | 2.LIGA MORAVA
4.500
40 / 13 | 7
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2013, 10.00 | Knap Josef | 2.LIGA MORAVA
3.070
87 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2013, 10.00 | Vajda Roman | 2.LIGA MORAVA
4.350
61 / 12 | 16
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2013, 10.00 | Soušek Michal | 2.LIGA MORAVA
5.080

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4330 / 80 | 194.12
4.95
41.25000000 %
99 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2012, 10.00 | Zapletal Pavel | 2.LIGA MORAVA
4.950
76 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2012, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | 2.LIGA MORAVA
3.800
79 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2012, 10.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA MORAVA
3.952
76 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2013, 10.00 | Kopl Josef | 2.LIGA MORAVA
3.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4197 / 79 | 162.49
3.35
61.56250000 %
53 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2012, 13.30 | Hošek Ondřej | 2.LIGA MORAVA
2.652
21 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2012, 10.00 | Ostruszka Petr | 2.LIGA MORAVA
1.100
67 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2013, 10.00 | Kopl Josef | 2.LIGA MORAVA
3.350
56 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2013, 10.00 | Soušek Michal | 2.LIGA MORAVA
2.800

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
349 / 120 | 40.408
0.450
54.44440000 %
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 10.00 | Žabenský Zbyněk | 3B 1.třída Severní Morava
0.4502
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 10.00 | Ručka Damián | 3B 1.třída Severní Morava
0.3252
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 10.00 | Hrneček Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.4502

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101196 / 200 | 805.98
8.10
59.80000000 %
118 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2011, 10.00 | Hajný Radim | 1. třída - Severní Morava
5.902
162 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2011, 17.00 | Líška Antonín ml. | 1. třída - Severní Morava
8.102
149 / 20 | 80
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2011, 17.00 | Stach Lumír | 1. třída - Severní Morava
7.452
136 / 20 | 34
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2012, 08.00 | Žabenský Zbyněk | 1. třída - Severní Morava
6.802
99 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2012, 17.00 | Držík Jan | 1. třída - Severní Morava
4.952
86 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2012, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída - Severní Morava
4.302
123 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2012, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída - Severní Morava
6.152
138 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2012, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída - Severní Morava
6.902
76 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
12. 4. 2012, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída - Severní Morava
3.802
109 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
24. 4. 2012, 17.00 | Vintrocha Richard | 1. třída - Severní Morava
5.452

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8682 / 155 | 394.40
7.40
52.46150000 %
57 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2011, 10.00 | Hajný Radim | 1. třída - Severní Morava
2.852
83 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2011, 17.00 | Lepík Jiří | 1. třída - Severní Morava
4.152
99 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2011, 17.00 | Šnyta Radek | 1. třída - Severní Morava
4.952
42 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2012, 10.00 | Jaroš Vladimír | 1. liga - Morava
2.800
148 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
7.402
69 / 20 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2012, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída - Severní Morava
3.450
121 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2012, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída - Severní Morava
6.052
63 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2012, 17.00 | Vintrocha Richard | 1. třída - Severní Morava
3.152

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11487 / 205 | 182.37
5.45
67.63890000 %
45 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2011, 10.00 | Žabenský Zbyněk | 1. třída - Severní Morava
2.252
54 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2011, 17.00 | Líška Antonín ml. | 1. třída - Severní Morava
2.700
35 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2011, 17.00 | Stach Lumír | 1. třída - Severní Morava
1.750
57 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2011, 10.00 | Rujzl Bohumil | 1. liga - Morava
2.852
29 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2012, 08.00 | Žabenský Zbyněk | 1. třída - Severní Morava
1.451
60 / 11 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2012, 17.00 | Držík Jan | 1. třída - Severní Morava
5.452
31 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2012, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída - Severní Morava
1.552
58 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
2.902
41 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2012, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída - Severní Morava
2.052
17 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2012, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída - Severní Morava
0.850
60 / 14 | 16
Malý stůl: Jednoband
24. 4. 2012, 17.00 | Vintrocha Richard | 1. třída - Severní Morava
4.282

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
352 / 120 | 40.433
0.575
57.77780000 %
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2011, 10.00 | Kajzar Michal | 1.třída 3B - Severní Morava
0.3750
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2011, 10.00 | Hrneček Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
0.5752
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2011, 10.00 | Korpas Pavel | 1.třída 3B - Severní Morava
0.3501

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151542 / 278 | 565.54
9.10
49.74190000 %
23 / 3 | 19
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2010, 17.00 | Kezsely Radim | SM 1.třída
7.660
96 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2010, 17.00 | Stach Lumír | SM 1.třída
4.802
99 / 20 | 43
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2010, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | SM 1.třída
4.950
78 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2010, 17.00 | Grosoš Jan | SM 1.třída
3.900
123 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2010, 17.00 | Žabenský Zbyněk | SM 1.třída
6.152
139 / 20 | 56
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2011, 17.00 | Lipský Jan | SM 1.třída
6.952
111 / 15 | 30
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2011, 13.00 | Jaroš Vladimír | I.liga B
7.400
147 / 20 | 39
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2011, 17.00 | Pika Jan | SM 1.třída
7.352
75 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2011, 17.00 | Křístek Martin | SM 1.třída
3.752
128 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2011, 17.00 | Stach Lumír | SM 1.třída
6.402
182 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2011, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | SM 1.třída
9.102
78 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2011, 17.00 | Vidlák Milan | SM 1.třída
3.902
69 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2011, 10.00 | Furmánek Zdeněk | SM 1.třída
3.452
152 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2011, 17.00 | Lipský Jan | SM 1.třída
7.602
42 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
21. 4. 2011, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 1.třída
2.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131129 / 252 | 334.48
6.60
55.07320000 %
55 / 17 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2010, 17.00 | Kezsely Radim | SM 1.třída
3.230
132 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2010, 17.00 | Stach Lumír | SM 1.třída
6.602
122 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2010, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | SM 1.třída
6.102
77 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2010, 17.00 | Grosoš Jan | SM 1.třída
3.852
70 / 15 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2011, 13.00 | Jaroš Vladimír | I.liga B
4.662
88 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2011, 17.00 | Držík Jan | SM 1.třída
4.400
90 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2011, 17.00 | Nutil Jiří | SM 1.třída
4.500
75 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2011, 17.00 | Marták Lumír | SM 1.třída
3.752
107 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2011, 17.00 | Meca Miroslav | SM 1.třída
5.352
72 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2011, 17.00 | Pudzich Waldemar | SM 1.třída
3.602
85 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2011, 10.00 | Furmánek Zdeněk | SM 1.třída
4.252
87 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2011, 17.00 | Lipský Jan | SM 1.třída
4.352
69 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2011, 17.00 | Pika Jan | SM 1.třída
3.452

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13564 / 252 | 312.23
4.61
72.30770000 %
60 / 13 | 31
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2010, 17.00 | Kezsely Radim | SM 1.třída
4.611
41 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2010, 17.00 | Stach Lumír | SM 1.třída
2.052
60 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2010, 17.00 | Humeňanský František | SM 1.třída
3.151
33 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2010, 17.00 | Grosoš Jan | SM 1.třída
1.650
28 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2010, 17.00 | Suran Vladimír | SM 1.třída
1.400
38 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2011, 17.00 | Lipský Jan | SM 1.třída
1.902
49 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2011, 17.00 | Gavenda Pavel | SM 1.třída
2.452
19 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2011, 17.00 | Křístek Martin | SM 1.třída
0.950
45 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2011, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | SM 1.třída
2.250
40 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2011, 17.00 | Vidlák Milan | SM 1.třída
2.001
41 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2011, 10.00 | Furmánek Zdeněk | SM 1.třída
2.052
50 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2011, 17.00 | Lipský Jan | SM 1.třída
2.502
60 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2011, 17.00 | Bartoš Jiří | SM 1.třída
3.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27438 / 1021 | 60.429
0.678
54.07410000 %
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2010, 17.00 | Duda Petr | SM-3B
0.3250
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2010, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-3B
0.3500
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2010, 17.00 | Majewski Václav | SM-3B
0.4002
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2010, 10.00 | Suran Radovan | SM-3B
0.4751
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2010, 10.00 | Žabenský Zbyněk | SM-3B
0.2502
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2010, 10.00 | Kajzar Michal | SM-3B
0.5252
8 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2010, 17.00 | Bača Miroslav | SM-3B
0.2960
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2010, 17.00 | Rybák Jiří | SM-3B
0.3000
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2010, 17.00 | Stareček Vladimír | SM-3B
0.5000
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 1. 2011, 17.00 | Závodný Jiří | SM-3B
0.4752
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 1. 2011, 17.00 | Gavel Martin | SM-3B
0.3502
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 1. 2011, 17.00 | Kuchař Karel | SM-3B
0.3250
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2011, 17.00 | Molinek Tomáš | SM-3B
0.4750
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2011, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-3B
0.5251
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2011, 17.00 | Duda Petr | SM-3B
0.3750
12 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2011, 17.00 | Bača Miroslav | SM-3B
0.3630
16 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2011, 17.00 | Stareček Vladimír | SM-3B
0.4100
7 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2011, 17.00 | Stareček Pavel | SM-3B
0.2120
10 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2011, 10.00 | Kováč Juraj | SM-3B
0.2940
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2011, 10.00 | Švejda Branislav | SM-3B
0.4000
19 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2011, 10.00 | Ďuriš Karol | SM-3B
0.6780
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2011, 14.00 | Ďuriš Karol | SM-3B
0.6752
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2011, 14.00 | Kováč Juraj | SM-3B
0.6502
14 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2011, 14.00 | Švejda Branislav | SM-3B
0.3780
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2011, 17.00 | Závodný Jiří | SM-3B
0.5252
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2011, 17.00 | Kuchař Karel | SM-3B
0.4500
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2011, 17.00 | Gavel Martin | SM-3B
0.5750

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11907 / 157 | 695.77
12.40
32.98180000 %
101 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2009, 17.00 | Malina Pavel | 1.třída SM
5.050
91 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2009, 17.00 | Humeňanský František | 1.třída SM
4.550
124 / 10 | 69
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2009, 17.00 | Kramarz Daniel | 1.třída SM
12.400
91 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2009, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1.třída SM
4.550
4 / 3 | 3
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2010, 17.00 | Kezsely Radim | 1.třída SM
1.330
137 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2010, 17.00 | Tydlačka Pavel | 1.třída SM
6.850
173 / 20 | 51
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2010, 17.00 | Meca Miroslav | 1.třída SM
8.652
82 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2010, 17.00 | Kramarz Daniel | 1.třída SM
4.100
25 / 7 | 9
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2010, 17.00 | Humeňanský František | 1.třída SM
3.570
0
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2010, 17.00 | Malina Pavel | 1.třída SM
0
79 / 17 | 26
Malý stůl: Volná hra
29. 4. 2010, 17.00 | Pešan Vlastimil | 1.třída SM
4.640

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12855 / 198 | 304.31
6.80
47.50000000 %
136 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2009, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1.třída SM
6.802
53 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2009, 17.00 | Bielko Jan | 1.třída SM
2.650
69 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2009, 17.00 | Humeňanský František | 1.třída SM
3.450
70 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2009, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1.třída SM
3.500
61 / 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2010, 17.00 | Kezsely Radim | 1.třída SM
3.380
122 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2010, 17.00 | Tydlačka Pavel | 1.třída SM
6.100
87 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2010, 17.00 | Meca Miroslav | 1.třída SM
4.352
90 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2010, 17.00 | Humeňanský František | 1.třída SM
4.500
101 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2010, 17.00 | Humeňanský František | 1.třída SM
5.050
0
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2010, 17.00 | Malina Pavel | 1.třída SM
0
0
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2010, 17.00 | Malina Pavel | 1.třída SM
0
66 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 4. 2010, 17.00 | Pešan Vlastimil | 1.třída SM
3.300

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11468 / 166 | 262.81
4.61
70.90910000 %
59 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2009, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1.třída SM
2.952
35 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2009, 17.00 | Humeňanský František | 1.třída SM
1.750
60 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2009, 17.00 | Bielko Jan | 1.třída SM
4.002
60 / 13 | 26
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2009, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1.třída SM
4.612
17 / 13 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2010, 17.00 | Tydlačka Pavel | 1.třída SM
1.300
46 / 14 | 11
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2010, 17.00 | Tydlačka Pavel | 1.třída SM
3.280
60 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2010, 17.00 | Meca Miroslav | 1.třída SM
3.152
22 / 12 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2010, 17.00 | Humeňanský František | 1.třída SM
1.830
59 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2010, 17.00 | Humeňanský František | 1.třída SM
2.952
0
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2010, 17.00 | Meca Miroslav | 1.třída SM
0
50 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2010, 17.00 | Pešan Vlastimil | 1.třída SM
2.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26410 / 887 | 50.462
0.611
52.56410000 %
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2009, 17.00 | Dvořáček Jan | 1.třída 3B SM
0.5002
4 / 24 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2009, 17.00 | Masár Stanislav | 1.třída 3B SM
0.1660
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2009, 17.00 | Šlechta Jan | 1.třída 3B SM
0.3250
12 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 17.00 | Stareček Vladimír | 1.třída 3B SM
0.4610
8 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 17.00 | Bača Miroslav | 1.třída 3B SM
0.5330
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2009, 10.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B SM
0.3750
19 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2009, 10.00 | Ďuriš Karol | 1.třída 3B SM
0.5270
19 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2009, 10.00 | Švejda Branislav | 1.třída 3B SM
0.5580
17 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2009, 14.00 | Ďuriš Karol | 1.třída 3B SM
0.4850
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2009, 14.00 | Švejda Branislav | 1.třída 3B SM
0.4250
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2009, 14.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B SM
0.5502
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2009, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B SM
0.3000
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2009, 17.00 | Závodný Jiří | 1.třída 3B SM
0.5252
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2009, 17.00 | Gavel Martin | 1.třída 3B SM
0.5000
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Svozil Radek | 1.třída 3B SM
0.4502
22 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Ležák Václav | 1.třída 3B SM
0.6110
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Ostruszka Petr | 1.třída 3B SM
0.5750
17 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 08.00 | Dvořáček Jan | 1.třída 3B SM
0.5310
20 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 08.00 | Masár Stanislav | 1.třída 3B SM
0.5880
15 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 08.00 | Šlechta Jan | 1.třída 3B SM
0.5760
13 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 17.00 | Stareček Pavel | 1.třída 3B SM
0.5900
7 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 17.00 | Stareček Vladimír | 1.třída 3B SM
0.2590
9 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 17.00 | Bača Miroslav | 1.třída 3B SM
0.4500
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 4. 2010, 17.00 | Ležák Václav | 1.třída 3B SM
0.3250
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 4. 2010, 17.00 | Držík Jan | 1.třída 3B SM
0.3500
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 4. 2010, 17.00 | Svozil Radek | 1.třída 3B SM
0.5000

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7612 / 140 | 274.37
6.65
62.38530000 %
76 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Kramarz Daniel | Turnaj oblasti pro hráče 1. a 2. třídy volná hra
3.800
45 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Ševeček Milan | Turnaj oblasti pro hráče 1. a 2. třídy volná hra
2.250
77 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Lipský Jan | Turnaj oblasti pro hráče 1. a 2. třídy volná hra
3.850
133 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2009, 17.00 | Večeřa Petr | SM 2.třída
6.652
107 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2009, 17.00 | Vajda Roman | SM 2.třída
5.352
59 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2009, 17.00 | Buchmann Arnošt | SM 2.třída
2.950
115 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2009, 17.00 | Lipský Jan | SM 2.třída
5.752

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5424 / 96 | 304.41
5.88
84.80000000 %
100 / 17 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2008, 17.00 | Ševeček Milan | SM 2.třída
5.882
84 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2009, 17.00 | Večeřa Petr | SM 2.třída
4.202
94 / 19 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2009, 17.00 | Stach Lumír | SM 2.třída
4.940
76 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2009, 17.00 | Buchmann Arnošt | SM 2.třída
3.802
70 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2009, 17.00 | Slezák Jan | SM 2.třída
3.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7208 / 103 | 122.01
5.00
61.17650000 %
41 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Mrštík Jan | Open turnaj oblasti 1B
2.270
38 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Křístek Ladislav | Open turnaj oblasti 1B
1.902
21 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Držík Jan | Open turnaj oblasti 1B
1.050
30 / 16 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2008, 17.00 | Večeřa Petr | SM 2.třída
1.870
28 / 11 | 12
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2009, 17.00 | Lepík Jiří | SM 2.třída
2.540
40 / 8 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2009, 17.00 | Stach Lumír | SM 2.třída
5.002
10 / 10 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2009, 17.00 | Slezák Jan | SM 2.třída
1.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24373 / 790 | 60.472
0.862
51.80560000 %
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2008, 17.00 | Meca Miroslav | 3B-SM 1.třída
0.6502
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2008, 17.00 | Gavel Martin | 3B-SM 1.třída
0.4000
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2008, 17.00 | Kuchař Karel | 3B-SM 1.třída
0.5752
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 17.00 | Masár Stanislav | 3B-SM 1.třída
0.4500
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B-SM 1.třída
0.5000
9 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 17.00 | Šlechta Jan | 3B-SM 1.třída
0.4280
0
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Rybák Jiří | 3B-SM 1.třída
0
0
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Bača Miroslav | 3B-SM 1.třída
0
0
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B-SM 1.třída
0
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2008, 17.00 | Šišák Martin | 3B-SM 1.třída
0.4000
19 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2008, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B-SM 1.třída
0.5270
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2008, 17.00 | Konvička Dušan | 3B-SM 1.třída
0.2750
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2008, 10.00 | Švejda Branislav | 3B-SM 1.třída
0.3750
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2008, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B-SM 1.třída
0.4250
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2008, 10.00 | Švejda Ivan | 3B-SM 1.třída
0.3000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2008, 14.00 | Švejda Branislav | 3B-SM 1.třída
0.4750
24 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2008, 14.00 | Kubiš Peter | 3B-SM 1.třída
0.6002
8 / 32 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2008, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B-SM 1.třída
0.2500
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Šlechta Jan | 3B-SM 1.třída
0.4750
25 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B-SM 1.třída
0.8620
17 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Masár Stanislav | 3B-SM 1.třída
0.5310
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2009, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B-SM 1.třída
0.6002
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2009, 17.00 | Držík Jan | 3B-SM 1.třída
0.4752
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2009, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B-SM 1.třída
0.4002

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9744 / 168 | 504.42
6.20
33.06670000 %
73 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2007, 17.00 | Malina Pavel | SM-1.
3.652
87 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2007, 17.00 | Šišák Martin | SM-1.
4.352
41 / 16 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2007, 10.00 | Mrštík Jan | SM-1.
2.560
68 / 12 | 50
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2007, 17.00 | Čabla František | SM-1.
5.660
85 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2007, 17.00 | Tydlačka Pavel | SM-1.
4.250
108 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2008, 17.00 | Malina Pavel | SM-1.
5.400
105 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2008, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | SM-1.
5.252
124 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2008, 17.00 | Mrštík Jan | SM-1.
6.200
53 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2008, 17.00 | Bielko Jan | SM-1.
2.650

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9588 / 169 | 303.47
4.90
43.55560000 %
98 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2007, 17.00 | Malina Pavel | SM-1.
4.902
66 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2007, 17.00 | Držík Jan | SM-1.
3.300
79 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2007, 10.00 | Kolder Milan | SM-1.
3.950
87 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2007, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
4.350
48 / 17 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2007, 17.00 | Tydlačka Pavel | SM-1.
2.820
62 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2008, 17.00 | Vidlák Milan | SM-1.
3.100
53 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2008, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | SM-1.
2.650
61 / 18 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2008, 17.00 | Mrštík Jan | SM-1.
3.380
34 / 14 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2008, 17.00 | Čabla František | SM-1.
2.420

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9282 / 166 | 121.69
2.10
52.22220000 %
36 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2007, 17.00 | Malina Pavel | SM-1.
1.802
32 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2007, 17.00 | Držík Jan | SM-1.
1.600
31 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2007, 10.00 | Kolder Milan | SM-1.
1.720
42 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2007, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
2.102
22 / 11 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2007, 17.00 | Rybák Jiří | SM-1.
2.000
26 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2008, 17.00 | Malina Pavel | SM-1.
1.300
33 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2008, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | SM-1.
1.652
29 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2008, 17.00 | Stillner David | SM-1.
1.450
31 / 17 | 4
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2008, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
1.820

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
39632 / 1449 | 60.436
0.833
54.01710000 %
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2007, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
0.3000
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2007, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
0.2500
6 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2007, 17.00 | Kolder Milan | 3B/SM
0.1500
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2007, 10.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
0.4000
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2007, 10.00 | Švejda Branislav | 3B/SM
0.2000
14 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2007, 10.00 | Švejda Ivan | 3B/SM
0.4110
24 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2007, 14.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
0.6002
21 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2007, 14.00 | Švejda Branislav | 3B/SM
0.5380
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2007, 14.00 | Švejda Ivan | 3B/SM
0.3250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2007, 17.00 | Rybák Jiří | 3B/SM
0.4250
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2007, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B/SM
0.2660
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2007, 17.00 | Pešan Vlastimil | 3B/SM
0.3000
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2007, 17.00 | Křístek Ladislav | 3B/SM
0.3752
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2007, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
0.3250
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2007, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B/SM
0.5000
12 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Popeňažník Lukáš | 3B/SM
0.4800
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Kuchař Karel | 3B/SM
0.5252
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.6252
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2007, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B/SM
0.4000
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2007, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
0.4660
13 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2007, 17.00 | Hájek Radovan | 3B/SM
0.4480
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2008, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
0.5000
15 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2008, 17.00 | Gavel Martin | 3B/SM
0.4160
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2008, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
0.4252
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
0.8332
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
0.3500
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
0.5502
6 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2008, 17.00 | Stareček Pavel | 3B/SM
0.2220
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2008, 17.00 | Křístek Martin | 3B/SM
0.4502
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2008, 17.00 | Bača Miroslav | 3B/SM
0.5000
30 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2008, 17.00 | Křístek Ladislav | 3B/SM
0.7502
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
0.6752
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2008, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B/SM
0.4500
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2008, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.5000
8 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2008, 17.00 | Kuchař Karel | 3B/SM
0.2580
11 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2008, 17.00 | Popeňažník Lukáš | 3B/SM
0.4070
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2008, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B/SM
0.3750
17 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2008, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
0.6800
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2008, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B/SM
0.3500

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12813 / 240 | 303.38
5.70
40.65000000 %
50 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2006, 17.00 | Konvička Dušan | SM-2.
2.502
26 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2006, 17.00 | Kwiecinski Roman | SM-2.
1.302
55 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2006, 17.00 | Rus Milan | SM-2.
2.750
75 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2006, 17.00 | Ševeček Milan | SM-2.
3.752
85 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2006, 17.00 | Zářický Jiří | SM-2.
4.250
81 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2007, 17.00 | Ponížil Bohuslav | SM-2.
4.050
64 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2007, 17.00 | Kwiecinski Roman | SM-2.
3.202
114 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2007, 17.00 | Pešan Vlastimil | SM-1.
5.702
62 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2007, 17.00 | Pudzich Waldemar | SM-2.
3.102
56 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2007, 17.00 | Stach Lumír | SM-2.
2.800
73 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2007, 17.00 | Koky Dušan | SM-1.
3.650
72 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2007, 17.00 | Křístek Ladislav | SM-2.
3.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10571 / 190 | 173.00
4.75
51.90910000 %
51 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2006, 17.00 | Kwiecinski Roman | SM-2.
2.552
38 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2006, 17.00 | Pudzich Waldemar | SM-2.
1.900
61 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2006, 17.00 | Rus Milan | SM-2.
3.050
95 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2006, 17.00 | Zářický Jiří | SM-2.
4.752
44 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2007, 17.00 | Koky Dušan | SM-2.
2.200
41 / 10 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2007, 17.00 | Rybák Jiří | SM-1.
4.100
54 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2007, 17.00 | Pudzich Waldemar | SM-2.
2.700
62 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2007, 17.00 | Blažek Bohumil | SM-2.
3.102
65 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2007, 17.00 | Držík Jan | SM-1.
3.252
60 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2007, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | SM-2.
3.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12362 / 228 | 191.58
2.85
68.30190000 %
28 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2006, 17.00 | Konvička Dušan | SM-2.
1.402
23 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2006, 17.00 | Pudzich Waldemar | SM-2.
1.152
36 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2006, 17.00 | Rus Milan | SM-2.
1.802
40 / 14 | 19
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2006, 17.00 | Lepík Jiří | SM-2.
2.852
22 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2007, 17.00 | Ponížil Bohuslav | SM-2.
1.100
34 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2007, 17.00 | Duda Petr | SM-2.
1.702
31 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2007, 17.00 | Pešan Vlastimil | SM-1.
1.550
40 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2007, 17.00 | Pudzich Waldemar | SM-2.
2.102
25 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2007, 17.00 | Vrba Pavel | SM-2.
1.470
30 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2007, 17.00 | Ševeček Milan | SM-2.
1.660
20 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2007, 17.00 | Koky Dušan | SM-1.
1.002
33 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2007, 17.00 | Křístek Ladislav | SM-2.
1.652