Tournaments
ČMBSCzech republic (11)
29. MČR KÁDR 71/2 ZS 7. 11. 2020, 10.00 – 8. 11. 2020, 14.00 BC LakoPlast spolek | Match table | Balkline 71/2 | Czech republic |
50. MČR KÁDR 47/2 ZS 5. 12. 2020, 10.00 – 6. 12. 2020, 14.00 | Match table | Balkline 47/2 | Czech republic |
30. MČR JEDNOBAND ZS 20. 2. 2021, 10.00 – 21. 2. 2021, 14.00 | Match table | 1-cushion | Czech republic |
3. MČR TROJBAND ZS ŽENY 27. 3. 2021, 10.00 – 27. 3. 2021, 18.00 TJ Sokol Žižkov | Match table | 3-cushion | Czech republic |
3. MČR SCOTCH DOUBLE 3B ZS 15. 5. 2021, 10.00 – 16. 5. 2021, 14.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Match table | Team [2] Doubles | 3-cushion | Czech republic |
36. MČR TROJBAND ZS 4. 6. 2021, 14.00 – 6. 6. 2021, 14.00 | Match table | 3-cushion | Czech republic |
67. MČR KÁDR 52/2 MS 5. 6. 2021, 10.00 – 6. 6. 2021, 14.00 | Small table | Balkline 52/2 | Czech republic |
8. MČR KÁDR 52/1 MS 12. 6. 2021, 10.00 – 13. 6. 2021, 14.00 | Small table | Balkline 52/1 | Czech republic |
30. MČR TROJBAND MS 18. 6. 2021, 10.00 – 20. 6. 2021, 14.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Small table | 3-cushion | Czech republic |
27. MČR MS 1B 26. 6. 2021, 10.00 – 27. 6. 2021, 14.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Small table | 1-cushion | Czech republic |
3. MČR TROJBOJ MS 3. 7. 2021, 10.00 – 4. 7. 2021, 14.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Small table | Individual (tria/pentathlon) | Balkline 52/2, 1-cushion, 3-cushion | Czech republic |
ČMBSBohemia (3)
Turnaj hráčů I. NL Čechy - 1B 5. 6. 2021, 09.00 – 5. 6. 2021, 22.00 SK Petřín Plzeň | Small table | 1-cushion | Bohemia |
Turnaj hráčů II. NL Čechy - 1B 5. 6. 2021, 09.00 – 5. 6. 2021, 22.00 BC LakoPlast spolek | Small table | 1-cushion | Bohemia |
Turnaj hráčů NL Čechy - 3B 12. 6. 2021, 11.00 – 12. 6. 2021, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | Bohemia |
ČMBSNorth Bohemia (4)
Turnaj hráčů 1. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B 20. 6. 2021, 09.00 – 20. 6. 2021, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Turnaj hráčů 2. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B 26. 6. 2021, 09.00 – 26. 6. 2021, 22.00 TJ NÝŘANY z.s. | Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Turnaj hráčů 1. třídy StČ, SČ a ZČ - 3B 3. 7. 2021, 11.00 – 3. 7. 2021, 22.00 Billiard club Kladno | Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS 28. 8. 2021, 09.00 – 28. 8. 2021, 22.00 SK Petřín Plzeň | Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
ČMBSCentral Bohemia (4)
Turnaj hráčů 1. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B 20. 6. 2021, 09.00 – 20. 6. 2021, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Turnaj hráčů 2. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B 26. 6. 2021, 09.00 – 26. 6. 2021, 22.00 TJ NÝŘANY z.s. | Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Turnaj hráčů 1. třídy StČ, SČ a ZČ - 3B 3. 7. 2021, 11.00 – 3. 7. 2021, 22.00 Billiard club Kladno | Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS 28. 8. 2021, 09.00 – 28. 8. 2021, 22.00 SK Petřín Plzeň | Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
ČMBSWestern Bohemia (4)
Turnaj hráčů 1. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B 20. 6. 2021, 09.00 – 20. 6. 2021, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Turnaj hráčů 2. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B 26. 6. 2021, 09.00 – 26. 6. 2021, 22.00 TJ NÝŘANY z.s. | Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Turnaj hráčů 1. třídy StČ, SČ a ZČ - 3B 3. 7. 2021, 11.00 – 3. 7. 2021, 22.00 Billiard club Kladno | Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS 28. 8. 2021, 09.00 – 28. 8. 2021, 22.00 SK Petřín Plzeň | Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
ČMBSMoravia (1)
Ponětovický trojband NLM 2021 5. 6. 2021, 10.00 – 5. 6. 2021, 19.00 Billard Club Ponětovice z.s. | Small table | 3-cushion | Moravia |
ČMBSSouth Moravia (4)
Regionální turnaj v trojbandu 22. 5. 2021, 09.00 – 23. 5. 2021, 21.00 Billard Club Ponětovice z.s. | Small table | 3-cushion | South Moravia |
Tréninkový přípravný turnaj JMO ve VH 29. 5. 2021, 10.00 – 29. 5. 2021, 21.00 TJ Sokol Hodonín | Small table | Free game | South Moravia |
Tréninkový přípravný turnaj JMO v kádru 30. 5. 2021, 10.00 – 30. 5. 2021, 21.00 AKK Brno, z.s. | Small table | Balkline 52/2 | South Moravia |
Tréninkový přípravný turnaj JMO v 1B 5. 6. 2021, 10.00 – 5. 6. 2021, 21.00 AKK Brno, z.s. | Small table | 1-cushion | South Moravia |
ČMBSNorth Moravia (1)
Tréninkový přípravný turnaj kádr 52/2 Ostrava 12. 6. 2021, 10.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Small table | Balkline 52/2 | North Moravia |
KLADNOČeská republika (3)
přátelský turnaj KLADNO 1 16. 9. 2020, 11.00 | Match table | 3-cushion | Česká republika |
5pins-přátelský turnaj KLADNO 1 27. 9. 2020, 13.00 | Match table | 5 pins | Česká republika |
Výroční turnaj Kladno (9. Gigaturnaj) 17. 7. 2021, 10.00 – 17. 7. 2021, 22.00 Billiard club Kladno | Small table | 3-cushion | Česká republika |
STRAHOVČeská republika (8)
Turnaj Corona 2020 12. 12. 2020, 13.30 – 12. 12. 2020, 22.00 | Small table | 3-cushion | Česká republika |
První kvarty 2021 15. 5. 2021, 11.00 – 15. 5. 2021, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | Česká republika |
Turnaj 4 gule 22. 5. 2021, 11.15 – 22. 5. 2021, 22.11 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | Four balls | Česká republika |
Strahovské kvarty 29. 5. 2021, 11.15 – 29. 5. 2021, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | Česká republika |
Červnové kvarty mistrů 26. 6. 2021, 11.15 – 26. 6. 2021, 22.00 | Small table | 3-cushion | Česká republika |
Strahoff Cup 10. 7. 2021, 11.10 – 10. 7. 2021, 22.00 | Small table | 3-cushion | Česká republika |
Strahov Cup 7. 8. 2021, 11.25 – 7. 8. 2021, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | Česká republika |
Strahovský jaterní turnaj 21. 8. 2021, 11.15 – 21. 8. 2021, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | Česká republika |
BOHUMÍNČeská republika (1)
TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA 20. 11. 2020, 16.00 – 22. 11. 2020, 15.00 | Small table | Individual (tria/pentathlon) | Balkline 52/2, 1-cushion, 3-cushion | Česká republika |
HAVÍŘOVČeská republika (1)
Novoroční turnaj 2021 2. 1. 2021, 10.00 – 2. 1. 2021, 20.00 | Match table | 3-cushion | Česká republika |
ÚSTECKÁ LIGAČeská republika (2)
test 10. 10. 2020, 13.00 – 10. 10. 2020, 20.00 | Small table | Four balls | Česká republika |
1B Hraničář Open 5. 12. 2020, 09.00 – 5. 12. 2020, 22.00 | Small table | 1-cushion | Česká republika |
OSTRAVAČeská republika (8)
GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY 4. 9. 2020, 16.00 – 6. 9. 2020, 14.00 | Match table | 3-cushion | Česká republika |
Malá cena 26. 9. 2020, 10.00 – 26. 9. 2020, 21.00 | Match table | 3-cushion | Česká republika |
Malá cena 9-16 26. 9. 2020, 16.00 – 26. 9. 2020, 21.22 | Match table | 3-cushion | Česká republika |
Malá cena 2 13. 12. 2020, 10.00 | Match table | 3-cushion | Česká republika |
Malá cena 2 9-16 13. 12. 2020, 16.00 | Match table | 3-cushion | Česká republika |
Přípravný tréninkový turnaj 3B ZS 29. 5. 2021, 10.00 – 30. 5. 2021, 14.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Match table | 3-cushion | Česká republika |
Bermudy cup 2021 MS 31. 7. 2021, 10.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Small table | 3-cushion | Česká republika |
BERMUDY CUP 2021 31. 7. 2021, 10.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Match table | 3-cushion | Česká republika |
CEBEurope (1)
2. BC Kladno 5 pins event 2021 25. 8. 2021, 12.00 – 28. 8. 2021, 23.59 Billiard club Kladno | Match table | 5 pins | Europe |
FIVE PINSČeská republika (1)
Turnaj hráčů 5pins 26. 6. 2021, 10.00 – 26. 6. 2021, 20.00 Billiard club Kladno | Match table | 5 pins | Česká republika |
OBLVýchodní Čechy (2)
Novoroční turnaj - 9. ročník 26. 6. 2021, 09.00 – 26. 6. 2021, 18.00 Resport | Small table | 3-cushion | Východní Čechy |
Memoriál kamarádů v jednobandu - 12. ročník 17. 7. 2021, 09.00 – 17. 7. 2021, 21.00 Resport | Small table | 1-cushion | Východní Čechy |
ZNOJMOJižní Morava (4)
Kvarty srpen 2020 29. 8. 2020, 10.00 – 29. 8. 2020, 23.00 | Small table | 3-cushion | Jižní Morava |
Prymula Cup - ukončení sezony 2020/21 :-) 10. 10. 2020, 10.00 | Small table | 3-cushion | Jižní Morava |
Štěpánský vánoční turnaj v červnu 5. 6. 2021, 10.00 Billiard Club Sokol Znojmo, z.s. | Small table | 3-cushion | Jižní Morava |
Silvestrovský turnaj - červnová dohrávka 13. 6. 2021, 10.00 Billiard Club Sokol Znojmo, z.s. | Small table | 3-cushion | Jižní Morava |
UMBWorld (1)
ANTALYA World Cup 3-Cushion 2020 17. 2. 2020, 00.00 | Match table | 3-cushion | World |