User
New userChange password

Staněk Vladimír

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
44837 / 1504 | 6 | 40.556
1.153
68.60660000 %
17 / 40 | 3 | 2

25. 9. 2019, 17.30 | Kavecký Robert | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
30 / 26 | 3 | 2

25. 9. 2019, 18.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
21 / 40 | 3

25. 9. 2019, 19.30 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
20 / 40 | 3

2. 10. 2019, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
16 / 40 | 3

2. 10. 2019, 18.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4002
21 / 40 | 2

2. 10. 2019, 19.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
25 / 40 | 4 | 2

13. 10. 2019, 10.00 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
19 / 40 | 3 | 2

13. 10. 2019, 11.00 | Pařík Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
25 / 40 | 3 | 2

13. 10. 2019, 12.00 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
23 / 40 | 3

23. 10. 2019, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5750
30 / 40 | 4

23. 10. 2019, 18.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
19 / 40 | 2

23. 10. 2019, 19.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
28 / 40 | 5 | 4

6. 11. 2019, 17.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
16 / 40 | 3 | 2

6. 11. 2019, 18.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
30 / 40 | 5 | 3

6. 11. 2019, 19.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
22 / 40 | 3

20. 11. 2019, 17.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
24 / 40 | 3

20. 11. 2019, 18.30 | Hambálek Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6000
23 / 40 | 3

20. 11. 2019, 19.30 | Faltys Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5751
13 / 27 | 2

30. 11. 2019, 11.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4810
17 / 40 | 3

30. 11. 2019, 12.00 | Vajgert Aleš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
20 / 40 | 3

30. 11. 2019, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
24 / 40 | 4

4. 12. 2019, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
21 / 40 | 5

4. 12. 2019, 18.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
15 / 22 | 3

4. 12. 2019, 19.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6810
12 / 34 | 2

18. 12. 2019, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3520
14 / 25 | 3

18. 12. 2019, 18.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5600
19 / 27 | 3

18. 12. 2019, 19.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7030
10 / 12 | 3 | 2

28. 12. 2019, 11.30 | Kubiš Marián | (Ne)poslední zvonění 2019
0.8332
8 / 12 | 2 | 1

28. 12. 2019, 13.30 | Bartaloš Petr | (Ne)poslední zvonění 2019
0.6660
8 / 12 | 2 | 2

28. 12. 2019, 14.50 | Němčík Tomáš | (Ne)poslední zvonění 2019
0.6662
3 / 12 | 2 | 1

28. 12. 2019, 15.30 | Soukup Roman | (Ne)poslední zvonění 2019
0.2500
6 / 12 | 1 | 1

28. 12. 2019, 17.40 | Říhánek Miloslav | (Ne)poslední zvonění 2019
0.5000
9 / 22 | 2

15. 1. 2020, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4090
22 / 33 | 3

15. 1. 2020, 18.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6660
13 / 38 | 3

15. 1. 2020, 19.30 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3420
17 / 40 | 3

29. 1. 2020, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
17 / 40 | 4

29. 1. 2020, 18.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
23 / 40 | 4

29. 1. 2020, 19.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
15 / 40 | 3

3. 2. 2020, 17.30 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
25 / 40 | 3

3. 2. 2020, 18.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6250
30 / 35 | 6

3. 2. 2020, 19.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
18 / 40 | 2 | 2

9. 2. 2020, 11.00 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
27 / 40 | 4 | 3

9. 2. 2020, 12.00 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
22 / 35 | 3 | 2

9. 2. 2020, 13.00 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6280

2018/2019

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4120 / 60 | 102.00
2.66
66.66670000 %
18 / 15 | 5

27. 4. 2019, 09.00 | Čelko Milan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.200
24 / 15 | 3

27. 4. 2019, 14.00 | Mráček Rudolf | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.602
38 / 15 | 9

27. 4. 2019, 17.00 | Frühauf Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.532
40 / 15 | 10

27. 4. 2019, 18.00 | Pecha Libor | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.660

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
42700 / 1561 | 60.448
0.866
55.55560000 %
15 / 40 | 3

19. 9. 2018, 17.30 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
22 / 36 | 4

19. 9. 2018, 18.40 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6110
29 / 40 | 3

19. 9. 2018, 19.50 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
15 / 34 | 3

1. 10. 2018, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4410
14 / 24 | 2

1. 10. 2018, 18.40 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5830
6 / 23 | 1

1. 10. 2018, 19.50 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2600
30 / 36 | 3

2. 10. 2018, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
21 / 40 | 4

2. 10. 2018, 18.40 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
10 / 40 | 2

2. 10. 2018, 19.50 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2500
18 / 40 | 3

17. 10. 2018, 17.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
17 / 40 | 4

17. 10. 2018, 18.40 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
14 / 40 | 2

17. 10. 2018, 19.50 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
14 / 40 | 3

14. 11. 2018, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
14 / 40 | 4

14. 11. 2018, 18.40 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
25 / 40 | 6

14. 11. 2018, 19.50 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
17 / 40 | 3

26. 11. 2018, 17.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
9 / 40 | 3

26. 11. 2018, 18.40 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2250
9 / 40 | 3

26. 11. 2018, 19.50 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2250
9 / 33 | 2

4. 1. 2019, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2720
10 / 28 | 2

4. 1. 2019, 18.40 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3570
8 / 37 | 1

4. 1. 2019, 19.50 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2160
11 / 37 | 3

16. 1. 2019, 17.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2970
11 / 37 | 2

16. 1. 2019, 18.40 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2970
21 / 40 | 4

16. 1. 2019, 19.50 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
15 / 40 | 2

30. 1. 2019, 17.30 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
16 / 34 | 4

30. 1. 2019, 18.40 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4700
26 / 30 | 4

30. 1. 2019, 19.50 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8660
10 / 40 | 2

13. 2. 2019, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2500
12 / 40 | 2

13. 2. 2019, 18.40 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
28 / 40 | 5

13. 2. 2019, 19.50 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7001
21 / 40 | 5

27. 2. 2019, 17.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
21 / 40 | 2

27. 2. 2019, 18.40 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
14 / 40 | 3

27. 2. 2019, 19.50 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3502
30 / 40 | 4

26. 3. 2019, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
20 / 37 | 3

26. 3. 2019, 18.40 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5400
21 / 40 | 4

26. 3. 2019, 19.50 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
22 / 39 | 3

8. 4. 2019, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5640
11 / 40 | 2

8. 4. 2019, 18.40 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
17 / 40 | 3

8. 4. 2019, 19.50 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
16 / 35 | 3

7. 5. 2019, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4570
15 / 21 | 3

7. 5. 2019, 18.40 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7140
16 / 40 | 3

7. 5. 2019, 19.50 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000